Kód: 7348 |
. |
Závod: 2023-01-08 - BZL - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kokonec světa, 1 |
Pořadatel: SK Brno Žabovřesky |
D 2.35 km, 11 kontrol - 30. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 22:51 + 5:47 |
Kód: 7555 |
. |
Závod: 2023-01-21 - Brdy speciál - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Ovčínek |
Pořadatel: KOB Dobřichovice |
A 16.00 km, 0 kontrol - 13. Daniel Safka KAM9105 OK Kamenice 152:08 + 51:38 |
B 10.00 km, 1 kontrol - 18. Marie Prochazkova KAM9554 OK Kamenice 102:47 + 25:38 |
C 6.00 km, 11 kontrol - 12. Tereza Havlova KAM0760 OK Kamenice 66:55 + 6:57 |
C 6.00 km, 11 kontrol - 23. Filip Jira KAM0506 OK Kamenice 74:35 + 14:37 |
Kód: 7379 |
. |
Závod: 2023-01-22 - Zimní hradubická liga - Led(n)ový Hradec - neuvedeno v ORISu |
Mapa: HK-Náhon, M 1 |
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové |
HE 5.80 km, 19 kontrol - 1. Jakub Glonek KAM9602 OK Kamenice 20:36 |
HE 5.80 km, 19 kontrol - 4. Vojtech Kettner KAM9601 OK Kamenice 22:50 + 2:14 |
HE 5.80 km, 19 kontrol - 5. Lukas Kettner KAM9403 OK Kamenice 22:51 + 2:15 |
Kód: 7799 |
. |
Závod: 2023-02-19 - Adamna Cup - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Staré Černovice |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
D 3.50 km, 19 kontrol - 19. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 24:27 + 6:44 |
D 3.50 km, 19 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 18:57 |
D 3.50 km, 19 kontrol - 18. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 21:37 + 2:40 |
Kód: 7771 |
. |
Závod: 2023-02-26 - Zimní hradubická liga - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
DE 5.50 km, 22 kontrol - 18. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 49:31 + 12:58 |
Kód: 7814 |
. |
Závod: 2023-03-03 - O-Kampa pro Ukrajinu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kampa ve výrobě |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
Borci 3.80 km, 13 kontrol - 3. Anastasiia Sheshikova KAM9853 OK Kamenice 27:02 + 2:35 |
Pokročilý 2.74 km, 20 kontrol - 1. Jakub Glonek KAM9602 OK Kamenice 18:42 |
Pokročilý 2.74 km, 20 kontrol - 10. Tomas Jira KAM9802 OK Kamenice 23:06 + 4:24 |
Pokročilý 2.74 km, 20 kontrol - 22. Frantisek Pasek KAM7600 OK Kamenice 25:25 + 6:43 |
Pokročilý 2.74 km, 20 kontrol - 24. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 25:35 + 6:53 |
Pokročilý 2.74 km, 20 kontrol - 52. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 30:58 + 12:16 |
Pokročilý 2.74 km, 20 kontrol - 60. Magdalena Zemlova KAM0950 OK Kamenice 33:07 + 14:25 |
Kód: 7659 |
. |
Závod: 2023-03-04 - 10. Slezská zimní liga - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Lípová 1 |
Pořadatel: TJ TŽ Třinec |
DA 3.20 km, 20 kontrol - 1. Eliska Hajkova KAM9851 OK Kamenice 29:22 |
HA 3.20 km, 21 kontrol - 1. Jakub Glonek KAM9650 OK Kamenice 21:41 |
Kód: 7598 |
. |
Závod: 2023-03-05 - LIBEREC CITY RACE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
A 9.20 km, 27 kontrol - 46. Frantisek Pasek KAM7600 OK Kamenice 74:20 + 20:56 |
A 9.20 km, 27 kontrol - 68. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 80:43 + 27:19 |
A 9.20 km, 27 kontrol - 58. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 47:08 + 21:09 |
Kód: 7561 |
. |
Závod: 2023-03-11 - Veřejný závod (Jarní skály) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kost jih |
Pořadatel: SOK TJ Turnov |
D14 3.30 km, 11 kontrol - 8. Magdalena Zemlova KAM0950 OK Kamenice 45:37 + 15:36 |
D21A 7.40 km, 23 kontrol - 5. Eliska Hajkova KAM9851 OK Kamenice 77:20 + 5:42 |
D21A 7.40 km, 23 kontrol - 10. Iveta Albrechtova KAM9950 OK Kamenice 83:23 + 11:45 |
D21A 7.40 km, 23 kontrol - 16. Katerina Zimmerova KAM9850 OK Kamenice 93:53 + 22:15 |
D21A 7.40 km, 23 kontrol - 21. Eva Albrechtova KAM7850 OK Kamenice 108:43 + 37:05 |
D21B 5.80 km, 20 kontrol - 17. Tereza Havlova KAM0760 OK Kamenice 72:48 + 15:19 |
D21C 5.40 km, 17 kontrol - 16. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 88:29 + 30:30 |
D45 5.00 km, 17 kontrol - 12. Eva Zemlova KAM7550 OK Kamenice 71:33 + 15:42 |
D45 5.00 km, 17 kontrol - 14. Zuzana Skvorova KAM7350 OK Kamenice 72:01 + 16:10 |
H21A 9.00 km, 28 kontrol - 5. Vojtech Kettner KAM9601 OK Kamenice 68:33 + 4:14 |
H21A 9.00 km, 28 kontrol - 6. Lukas Kettner KAM9403 OK Kamenice 68:37 + 4:18 |
H21A 9.00 km, 28 kontrol - 9. Ota Skvor KAM9900 OK Kamenice 73:19 + 9:00 |
H21A 9.00 km, 28 kontrol - 43. Petr Kozak KAM6501 OK Kamenice 95:41 + 31:22 |
H21B 7.30 km, 22 kontrol - 6. Tomas Jira KAM9802 OK Kamenice 64:13 + 13:20 |
H21B 7.30 km, 22 kontrol - 18. Jan Nemecek KAM9300 OK Kamenice 86:42 + 35:49 |
H21B 7.30 km, 22 kontrol - 23. Stepan Kremen KAM9804 OK Kamenice 102:07 + 51:14 |
H21C 5.10 km, 18 kontrol - 1. Adam Skvor KAM0202 OK Kamenice 40:10 |
H21C 5.10 km, 18 kontrol - 6. Filip Jira KAM0506 OK Kamenice 58:25 + 18:15 |
H45 5.80 km, 21 kontrol - 5. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 56:30 + 6:38 |
HDR 3.50 km, 0 kontrol - 5. Jiri Albrecht KAM1700 OK Kamenice 52:04 + 13:32 |
Kód: 7616 |
. |
Závod: 2023-03-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 2 RYBNÍKY východ, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10F 1.90 km, 7 kontrol - 13. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 39:56 + 24:22 |
D10F 1.90 km, 7 kontrol - 5. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 33:01 + 11:44 |
D10F 1.90 km, 7 kontrol - 6. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 33:56 + 12:39 |
D12 2.57 km, 9 kontrol - 5. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 30:02 + 2:39 |
D12 2.57 km, 9 kontrol - 21. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 36:22 + 8:59 |
D12 2.57 km, 9 kontrol - 26. Mordacikova Eva KAM1156 OK Kamenice 40:08 + 12:45 |
D12 2.57 km, 9 kontrol - 27. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 40:18 + 12:55 |
D12 2.57 km, 9 kontrol - 39. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 51:09 + 23:46 |
D12 2.57 km, 9 kontrol - 46. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 74:42 + 47:19 |
D14 2.72 km, 11 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:31 + 5:55 |
D14 2.72 km, 11 kontrol - 13. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 34:34 + 9:58 |
D14 2.72 km, 11 kontrol - 16. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 35:46 + 11:10 |
D14 2.72 km, 11 kontrol - 22. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 37:31 + 12:55 |
D14 2.72 km, 11 kontrol - 33. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 44:12 + 19:36 |
D16 2.93 km, 13 kontrol - 1. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 28:36 |
D16 2.93 km, 13 kontrol - 4. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 33:52 + 5:16 |
D16 2.93 km, 13 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 37:51 + 9:15 |
D16 2.93 km, 13 kontrol - 12. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 38:04 + 9:28 |
D21L 4.20 km, 17 kontrol - 4. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 41:13 + 3:07 |
D21L 4.20 km, 17 kontrol - 24. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 57:01 + 18:55 |
D21L 4.20 km, 17 kontrol - 28. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 59:39 + 21:33 |
D21L 4.20 km, 17 kontrol - 30. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 60:47 + 22:41 |
D35 3.46 km, 12 kontrol - 47. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 69:56 + 33:38 |
D35 3.46 km, 12 kontrol - 52. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 84:23 + 48:05 |
D45 3.29 km, 13 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 41:49 + 9:51 |
D45 3.29 km, 13 kontrol - 29. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 57:35 + 25:37 |
D45 3.29 km, 13 kontrol - 43. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 68:56 + 36:58 |
D45 3.29 km, 13 kontrol - 48. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 76:35 + 44:37 |
D55 3.11 km, 13 kontrol - 12. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 50:51 + 21:15 |
D55 3.11 km, 13 kontrol - 13. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 57:20 + 27:44 |
D55 3.11 km, 13 kontrol - 14. Aschermannova Eva KAM6550 OK Kamenice 60:52 + 31:16 |
H10F 1.90 km, 7 kontrol - 19. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 41:45 + 20:02 |
H10F 1.90 km, 7 kontrol - 10. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 27:55 + 10:13 |
H12 2.78 km, 10 kontrol - 6. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 33:08 + 10:00 |
H12 2.78 km, 10 kontrol - 26. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 47:59 + 24:51 |
H14 3.07 km, 11 kontrol - 6. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 33:54 + 8:31 |
H14 3.07 km, 11 kontrol - 8. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 36:22 + 10:59 |
H14 3.07 km, 11 kontrol - 9. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 36:41 + 11:18 |
H14 3.07 km, 11 kontrol - 13. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 39:55 + 14:32 |
H14 3.07 km, 11 kontrol - 17. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 41:49 + 16:26 |
H16 3.41 km, 13 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK |
H18 3.52 km, 13 kontrol - 6. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 35:24 + 8:14 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 33:18 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 33:27 + 0:09 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 38:40 + 5:22 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 7. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 39:07 + 5:49 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 32. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 48:51 + 15:33 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 46. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 52:56 + 19:38 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 61. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 57:52 + 24:34 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 66. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 60:01 + 26:43 |
H21L 5.09 km, 20 kontrol - 75. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 67:29 + 34:11 |
H35 4.01 km, 14 kontrol - 10. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 43:19 + 8:26 |
H35 4.01 km, 14 kontrol - 35. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 62:26 + 27:33 |
H45 3.72 km, 14 kontrol - 14. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 40:53 + 8:58 |
H45 3.72 km, 14 kontrol - 56. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 56:23 + 24:28 |
H45 3.72 km, 14 kontrol - 60. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 57:52 + 25:57 |
H55 3.52 km, 13 kontrol - 6. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 50:48 + 17:18 |
H55 3.52 km, 13 kontrol - 12. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 67:00 + 33:30 |
T1 2.14 km, 9 kontrol - 2. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 39:48 + 4:07 |
T2 2.53 km, 10 kontrol - 7. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 48:47 + 11:44 |
T2 2.53 km, 10 kontrol - 28. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 77:47 + 40:44 |
T3 3.01 km, 10 kontrol - 3. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 43:20 + 7:44 |
T3 3.01 km, 10 kontrol - 6. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 46:30 + 10:54 |
T3 3.01 km, 10 kontrol - 13. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 56:48 + 21:12 |
T3 3.01 km, 10 kontrol - 14. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 62:34 + 26:58 |
T3 3.01 km, 10 kontrol - 22. Mordacik Michal KAM7803 OK Kamenice 72:33 + 36:57 |
T3 3.01 km, 10 kontrol - 29. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 83:17 + 47:41 |
Kód: 7464 |
. |
Závod: 2023-04-01 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Plzeň - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D14A 2.53 km, 10 kontrol - 3. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:48 + 1:54 |
D16A 3.16 km, 13 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 37:00 + 10:07 |
D21E 4.94 km, 20 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 37:42 + 2:36 |
D21E 4.94 km, 20 kontrol - 14. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 41:55 + 6:49 |
D21A 4.21 km, 17 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 37:31 + 3:01 |
D21A 4.21 km, 17 kontrol - 6. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 37:46 + 3:16 |
D21A 4.21 km, 17 kontrol - 17. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 40:39 + 6:09 |
D21A 4.21 km, 17 kontrol - 27. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 43:26 + 8:56 |
D45A 3.45 km, 13 kontrol - 19. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 42:17 + 11:26 |
D45B 3.04 km, 12 kontrol - 5. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 34:52 + 5:06 |
D45B 3.04 km, 12 kontrol - 11. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 41:36 + 11:50 |
H10L 1.83 km, 8 kontrol - 5. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 26:20 + 9:11 |
H10L 1.83 km, 8 kontrol - 4. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 21:45 + 5:17 |
H21E 5.73 km, 21 kontrol - 3. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 33:13 + 0:42 |
H21E 5.73 km, 21 kontrol - 17. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 37:53 + 5:22 |
H21E 5.73 km, 21 kontrol - 33. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 40:29 + 7:58 |
H21E 5.73 km, 21 kontrol - 45. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:23 + 9:52 |
H21E 5.73 km, 21 kontrol - 71. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 49:00 + 16:29 |
H21E 5.73 km, 21 kontrol - 81. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 61:10 + 28:39 |
H21A 5.49 km, 21 kontrol - 22. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 46:30 + 6:01 |
H21A 5.49 km, 21 kontrol - 33. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:35 + 9:06 |
OPEN-S 2.78 km, 12 kontrol - 5. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 58:29 + 13:38 |
OPEN-M 3.21 km, 14 kontrol - 11. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 53:04 + 16:50 |
Kód: 7465 |
. |
Závod: 2023-04-02 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Plzeň - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D14A 4.34 km, 10 kontrol - 19. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 41:12 + 12:58 |
D14A 4.34 km, 10 kontrol - 24. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 42:43 + 14:29 |
D16A 5.35 km, 10 kontrol - 14. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 54:39 + 13:13 |
D21E 8.80 km, 15 kontrol - 8. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 66:18 + 4:56 |
D21A 7.66 km, 13 kontrol - 11. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 66:22 + 6:04 |
D21A 7.66 km, 13 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 66:40 + 6:22 |
D21A 7.66 km, 13 kontrol - 20. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 69:43 + 9:25 |
D21A 7.66 km, 13 kontrol - 30. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 75:11 + 14:53 |
D45B 3.93 km, 8 kontrol - 3. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 40:02 + 4:58 |
D45B 3.93 km, 8 kontrol - 10. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 45:25 + 10:21 |
H10L 2.21 km, 7 kontrol - 9. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 49:45 + 31:10 |
H10L 2.21 km, 7 kontrol - 21. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 45:02 + 27:26 |
H21E 12.33 km, 22 kontrol - 29. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 83:17 + 13:49 |
H21E 12.33 km, 22 kontrol - 30. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 83:42 + 14:14 |
H21A 11.24 km, 20 kontrol - 27. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 91:10 + 22:05 |
H21A 11.24 km, 20 kontrol - 38. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 105:06 + 36:01 |
OPEN-S 2.71 km, 6 kontrol - 7. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 45:54 + 15:25 |
OPEN-M 4.18 km, 9 kontrol - 11. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 58:06 + 23:00 |
Kód: 7404 |
. |
Závod: 2023-04-07 - Velikonoce ve skalách - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kozelská rokle 2023 |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
H18 6.48 km, 14 kontrol - 14. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 80:58 + 29:52 |
H21A 8.13 km, 20 kontrol - 11. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 72:39 + 14:08 |
H55A 4.86 km, 11 kontrol - 8. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 47:50 + 6:50 |
T4 4.43 km, 10 kontrol - 19. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 66:29 + 31:56 |
Kód: 7405 |
. |
Závod: 2023-04-08 - Velikonoce ve skalách - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Pavlínino údolí 2023 |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
H18 6.16 km, 22 kontrol - 12. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 72:00 + 26:58 |
H21A 7.11 km, 26 kontrol - 13. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 67:15 + 11:30 |
H21B 6.12 km, 18 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 49:20 |
Kód: 7406 |
. |
Závod: 2023-04-09 - Velikonoce ve skalách - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Skleněný vrch 2023 |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
H18 7.48 km, 16 kontrol - 18. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 80:49 + 29:00 |
H21A 9.49 km, 21 kontrol - 13. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 78:54 + 12:34 |
H55A 5.79 km, 12 kontrol - 9. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 59:34 + 14:54 |
Kód: 7619 |
. |
Závod: 2023-04-15 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Pelechovka 2023, 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D10F 2.50 km, 7 kontrol - 9. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 46:24 + 22:42 |
D10F 2.50 km, 7 kontrol - Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice DISK |
D12 2.64 km, 9 kontrol - 7. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 30:02 + 9:57 |
D12 2.64 km, 9 kontrol - 10. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 34:09 + 14:04 |
D12 2.64 km, 9 kontrol - 15. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 38:02 + 17:57 |
D12 2.64 km, 9 kontrol - 25. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 52:08 + 32:03 |
D12 2.64 km, 9 kontrol - 29. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 53:06 + 33:01 |
D12 2.64 km, 9 kontrol - 31. Mordacikova Eva KAM1156 OK Kamenice 53:47 + 33:42 |
D12 2.64 km, 9 kontrol - 38. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 84:22 + 64:17 |
D14 3.19 km, 14 kontrol - 8. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:27 + 7:33 |
D14 3.19 km, 14 kontrol - 13. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 31:57 + 10:03 |
D14 3.19 km, 14 kontrol - 17. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 33:06 + 11:12 |
D14 3.19 km, 14 kontrol - 26. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 40:49 + 18:55 |
D14 3.19 km, 14 kontrol - 39. Vedralova Eliska KAM1052 OK Kamenice 59:12 + 37:18 |
D14 3.19 km, 14 kontrol - Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice DISK |
D16 3.72 km, 15 kontrol - 4. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 33:43 + 4:39 |
D16 3.72 km, 15 kontrol - 5. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 36:06 + 7:02 |
D16 3.72 km, 15 kontrol - 17. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 55:20 + 26:16 |
D21L 4.54 km, 20 kontrol - 5. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 33:53 + 0:46 |
D21L 4.54 km, 20 kontrol - 13. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 41:41 + 8:34 |
D21L 4.54 km, 20 kontrol - 24. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 52:18 + 19:11 |
D35 3.68 km, 17 kontrol - 21. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 45:33 + 12:14 |
D35 3.68 km, 17 kontrol - 28. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 52:23 + 19:04 |
D35 3.68 km, 17 kontrol - 38. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 80:05 + 46:46 |
D45 3.35 km, 14 kontrol - 15. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 36:29 + 10:44 |
D45 3.35 km, 14 kontrol - 21. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 39:48 + 14:03 |
D45 3.35 km, 14 kontrol - 24. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 42:40 + 16:55 |
D45 3.35 km, 14 kontrol - 33. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 49:07 + 23:22 |
D45 3.35 km, 14 kontrol - 51. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 65:38 + 39:53 |
D55 2.80 km, 12 kontrol - 7. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 52:20 + 25:45 |
H10F 2.50 km, 7 kontrol - 7. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 46:46 + 23:45 |
H12 2.76 km, 11 kontrol - 11. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 29:39 + 11:03 |
H12 2.76 km, 11 kontrol - 14. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 30:39 + 12:03 |
H12 2.76 km, 11 kontrol - 15. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 32:23 + 13:47 |
H12 2.76 km, 11 kontrol - 25. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 47:37 + 29:01 |
H14 3.63 km, 15 kontrol - 6. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 27:52 + 4:53 |
H14 3.63 km, 15 kontrol - 7. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 28:57 + 5:58 |
H14 3.63 km, 15 kontrol - 12. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 37:26 + 14:27 |
H14 3.63 km, 15 kontrol - 30. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 60:09 + 37:10 |
H21K 4.83 km, 20 kontrol - 1. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 37:35 |
H21K 4.83 km, 20 kontrol - 4. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 50:33 + 12:58 |
H21L 6.08 km, 27 kontrol - 4. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:42 + 9:08 |
H21L 6.08 km, 27 kontrol - 18. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:44 + 16:10 |
H21L 6.08 km, 27 kontrol - 32. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 62:52 + 29:18 |
H35 4.83 km, 21 kontrol - 3. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 36:42 + 1:16 |
H35 4.83 km, 21 kontrol - 6. Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice 39:38 + 4:12 |
H35 4.83 km, 21 kontrol - 9. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 40:36 + 5:10 |
H45 4.09 km, 17 kontrol - 4. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 34:10 + 5:24 |
H45 4.09 km, 17 kontrol - Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice DISK |
H55 3.50 km, 13 kontrol - 16. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 65:24 + 39:17 |
T2 2.51 km, 11 kontrol - 7. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 32:13 + 6:05 |
T2 2.51 km, 11 kontrol - 17. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 41:39 + 15:31 |
T2 2.51 km, 11 kontrol - 29. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 49:16 + 23:08 |
T4 3.99 km, 19 kontrol - 10. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 40:46 + 14:15 |
T4 3.99 km, 19 kontrol - 45. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 67:36 + 41:05 |
T4 3.99 km, 19 kontrol - Mordacik Michal KAM7803 OK Kamenice DISK |
Kód: 6803 |
. |
Závod: 2023-04-15 - LUCIFER Mistrovství ČR v nočním OB, Veteraniáda ČR v nočním OB - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Petrohrad 1 |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D16S 3.98 km, 15 kontrol - 9. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 42:33 + 10:07 |
D16S 3.98 km, 15 kontrol - 40. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 53:54 + 21:28 |
D16S 3.98 km, 15 kontrol - 49. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 61:06 + 28:40 |
D16S 3.98 km, 15 kontrol - 56. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 72:18 + 39:52 |
D18S 4.69 km, 15 kontrol - 44. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 63:29 + 26:03 |
D20 5.31 km, 12 kontrol - 34. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 72:34 + 29:24 |
D21 7.44 km, 16 kontrol - 6. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 66:24 + 4:38 |
D21 7.44 km, 16 kontrol - 7. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 66:34 + 4:48 |
D21 7.44 km, 16 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 78:18 + 16:32 |
H20 9.15 km, 20 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 62:43 + 3:08 |
H20 9.15 km, 20 kontrol - 4. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 66:59 + 7:24 |
H21S 11.02 km, 27 kontrol - 9. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 74:22 + 13:40 |
H21S 11.02 km, 27 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 77:04 + 16:22 |
H21S 11.02 km, 27 kontrol - 21. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 80:30 + 19:48 |
H21S 11.02 km, 27 kontrol - 23. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 81:32 + 20:50 |
H21S 11.02 km, 27 kontrol - 28. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 83:13 + 22:31 |
H21S 11.02 km, 27 kontrol - 30. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 83:40 + 22:58 |
H21S 11.02 km, 27 kontrol - 36. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 85:30 + 24:48 |
H50 5.07 km, 12 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 51:16 + 14:00 |
H50 5.07 km, 12 kontrol - 27. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 79:39 + 42:23 |
H55 4.63 km, 12 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 50:54 |
T5 5.19 km, 9 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 67:44 + 12:10 |
Kód: 6804 |
. |
Závod: 2023-04-16 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Petršpurk 1 |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D16 3.31 km, 12 kontrol - 19. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 34:45 + 6:21 |
D18 3.45 km, 14 kontrol - 42. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 45:03 + 17:00 |
D21E 4.56 km, 20 kontrol - 4. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 38:01 + 1:52 |
D21E 4.56 km, 20 kontrol - 10. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 40:13 + 4:04 |
D21E 4.56 km, 20 kontrol - 23. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 43:25 + 7:16 |
D21E 4.56 km, 20 kontrol - 30. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 46:48 + 10:39 |
D21A 3.99 km, 17 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 36:25 |
D21A 3.99 km, 17 kontrol - 22. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 51:35 + 15:10 |
D21A 3.99 km, 17 kontrol - 28. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 56:19 + 19:54 |
H20 4.43 km, 18 kontrol - 7. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 31:11 + 3:04 |
H20 4.43 km, 18 kontrol - 9. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 32:13 + 4:06 |
H21E 5.76 km, 23 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 45:25 + 4:12 |
H21E 5.76 km, 23 kontrol - 10. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 45:51 + 4:38 |
H21E 5.76 km, 23 kontrol - 21. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 49:44 + 8:31 |
H21E 5.76 km, 23 kontrol - 29. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 52:21 + 11:08 |
H21E 5.76 km, 23 kontrol - 35. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 57:26 + 16:13 |
H21A 5.33 km, 20 kontrol - 40. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 51:31 + 10:56 |
H21A 5.33 km, 20 kontrol - 43. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:36 + 11:01 |
H21B 5.14 km, 17 kontrol - 2. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 43:22 + 2:07 |
H21B 5.14 km, 17 kontrol - 34. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 63:47 + 22:32 |
T3 3.04 km, 10 kontrol - 19. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 71:01 + 40:08 |
D50 2.53 km, 11 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 30:37 + 6:42 |
D50 2.53 km, 11 kontrol - 10. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 36:00 + 12:05 |
H50 3.50 km, 14 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK |
Kód: 7279 |
. |
Závod: 2023-04-22 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OB Říčany |
D14C 2.76 km, 16 kontrol - 8. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 14:54 + 1:25 |
D16C 3.10 km, 19 kontrol - 1. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 17:25 |
D16C 3.10 km, 19 kontrol - 2. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 18:26 + 1:01 |
D45C 2.85 km, 17 kontrol - 9. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 17:45 + 2:23 |
H21A 3.75 km, 23 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 14:51 + 0:46 |
H21A 3.75 km, 23 kontrol - 36. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 16:22 + 2:17 |
H45C 3.72 km, 19 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 20:11 + 1:39 |
D16A 3.02 km, 16 kontrol - 31. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 16:15 + 3:06 |
D21E 3.42 km, 17 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 13:52 |
D21E 3.42 km, 17 kontrol - 10. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 14:42 + 0:50 |
D21E 3.42 km, 17 kontrol - 14. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 15:02 + 1:10 |
D21E 3.42 km, 17 kontrol - 20. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 15:26 + 1:34 |
H18A 3.58 km, 16 kontrol - 64. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 22:56 + 8:54 |
H20A 3.60 km, 18 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 13:45 + 0:05 |
H20A 3.60 km, 18 kontrol - 14. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 14:30 + 0:50 |
H21E 3.90 km, 18 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:16 + 0:11 |
H21E 3.90 km, 18 kontrol - 8. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 14:20 + 1:15 |
H21E 3.90 km, 18 kontrol - 17. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 15:08 + 2:03 |
H21E 3.90 km, 18 kontrol - 27. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 15:34 + 2:29 |
H21E 3.90 km, 18 kontrol - 32. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 15:45 + 2:40 |
Kód: 7606 |
. |
Závod: 2023-04-29 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Martinův objev 1 |
Pořadatel: SK SKI-OB Šternberk |
D21 4.30 km, 16 kontrol - 4. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 55:41 + 7:00 |
H21 5.10 km, 21 kontrol - 5. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 42:55 + 2:10 |
Kód: 7653 |
. |
Závod: 2023-04-30 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Pokrok - 1 |
Pořadatel: OB Havířov |
P4 4.20 km, 10 kontrol - 1. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 36:31 |
Kód: 7565 |
. |
Závod: 2023-04-30 - Mistrovství oblasti na klasické trati (Saxbo) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: stav 04/2023, ISOM 2017-2, e=5 m; 1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D14D 0.00 km, 0 kontrol - 11. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 39:12 + 11:08 |
D16 3.80 km, 11 kontrol - 28. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 79:17 + 34:05 |
D21K 3.58 km, 13 kontrol - 1. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 47:16 |
D21L 5.48 km, 15 kontrol - 14. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 77:28 + 16:48 |
D45- (Damen ab 45) 3.43 km, 11 kontrol - 21. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 66:58 + 19:05 |
H21L 9.00 km, 22 kontrol - 53. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 152:35 + 80:56 |
H45- (Herren ab 45) 6.00 km, 17 kontrol - 8. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 67:40 + 6:44 |
H45- (Herren ab 45) 6.00 km, 17 kontrol - 22. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 86:52 + 25:56 |
H55- (Herren ab 55) 4.33 km, 14 kontrol - 11. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 59:07 + 13:19 |
Kód: 7680 |
. |
Závod: 2023-05-06 - Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D45 2.93 km, 17 kontrol - 20. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 58:03 + 30:30 |
H14 3.05 km, 17 kontrol - 2. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 24:47 + 2:34 |
H21 5.04 km, 24 kontrol - 25. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 53:48 + 24:45 |
H45 3.34 km, 16 kontrol - 16. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 37:10 + 12:32 |
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - 2. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 17:11 + 1:14 |
Kód: 7400 |
. |
Závod: 2023-05-06 - Rumcajsovy míle - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Přivýšina |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D10 1.84 km, 6 kontrol - 13. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 36:36 + 23:37 |
D35 3.47 km, 18 kontrol - 24. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 66:46 + 29:33 |
H12 1.99 km, 7 kontrol - 10. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 21:42 + 7:50 |
H21A 5.24 km, 24 kontrol - 43. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 99:27 + 62:11 |
H55 3.21 km, 19 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 34:52 |
P 2.80 km, 10 kontrol - 23. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 65:24 + 41:40 |
P 2.80 km, 10 kontrol - 29. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 72:00 + 48:16 |
Kód: 7679 |
. |
Závod: 2023-05-06 - Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D45 2.55 km, 21 kontrol - 17. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 32:25 + 16:42 |
H14 2.64 km, 20 kontrol - Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice DISK |
H21 3.45 km, 24 kontrol - 21. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 22:08 + 7:23 |
H45 2.96 km, 20 kontrol - 13. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 21:22 + 6:23 |
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - 2. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 25:38 + 7:23 |
Kód: 7567 |
. |
Závod: 2023-05-06 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Suť |
Pořadatel: OK Doksy |
D12D 0.00 km, 0 kontrol - 6. Mordacikova Eva KAM1156 OK Kamenice 21:33 + 2:39 |
H21L 5.69 km, 20 kontrol - 48. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 51:28 + 16:44 |
Kód: 7681 |
. |
Závod: 2023-05-07 - Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
H21 10.98 km, 20 kontrol - 20. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 142:29 + 73:34 |
Kód: 7401 |
. |
Závod: 2023-05-07 - Rumcajsovy míle - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Svinčice |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D10N 3.29 km, 5 kontrol - 14. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 44:21 + 22:06 |
D16 3.18 km, 17 kontrol - 4. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 41:06 + 3:01 |
D35 4.03 km, 16 kontrol - 23. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 61:18 + 19:03 |
H12 2.44 km, 8 kontrol - 8. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 30:05 + 12:30 |
H21A 5.84 km, 26 kontrol - Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice DISK |
H55 4.20 km, 19 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 42:33 |
Kód: 7402 |
. |
Závod: 2023-05-08 - Rumcajsovy míle - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Přivýšina |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D10N 3.09 km, 7 kontrol - 17. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 38:18 + 23:02 |
D35 4.99 km, 17 kontrol - 17. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 79:50 + 29:52 |
H12 2.39 km, 7 kontrol - 8. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 37:15 + 18:46 |
H18 6.44 km, 19 kontrol - 9. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 89:06 + 32:25 |
H21A 8.20 km, 20 kontrol - 43. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 145:27 + 88:12 |
H55 4.12 km, 14 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 40:37 |
Kód: 7620 |
. |
Závod: 2023-05-13 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D10F 3.29 km, 6 kontrol - 13. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 43:53 + 26:38 |
D10F 3.29 km, 6 kontrol - 15. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 52:48 + 35:33 |
D10F 3.29 km, 6 kontrol - 2. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 21:18 + 1:38 |
D10F 3.29 km, 6 kontrol - 4. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 32:46 + 13:06 |
D12 2.19 km, 7 kontrol - 5. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 18:52 + 2:07 |
D12 2.19 km, 7 kontrol - 21. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 23:52 + 7:07 |
D12 2.19 km, 7 kontrol - 24. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 26:51 + 10:06 |
D12 2.19 km, 7 kontrol - 27. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 28:10 + 11:25 |
D12 2.19 km, 7 kontrol - 31. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 39:56 + 23:11 |
D12 2.19 km, 7 kontrol - 35. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 52:20 + 35:35 |
D12 2.19 km, 7 kontrol - Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice DISK |
D14 2.56 km, 12 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 23:32 + 4:45 |
D14 2.56 km, 12 kontrol - 13. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 24:03 + 5:16 |
D14 2.56 km, 12 kontrol - 17. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 25:25 + 6:38 |
D14 2.56 km, 12 kontrol - 33. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 32:31 + 13:44 |
D16 2.84 km, 12 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 23:04 |
D16 2.84 km, 12 kontrol - 7. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 27:00 + 3:56 |
D16 2.84 km, 12 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 27:00 + 3:56 |
D21L 4.21 km, 17 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 28:32 |
D21L 4.21 km, 17 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 40:42 + 12:10 |
D21L 4.21 km, 17 kontrol - 18. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 43:21 + 14:49 |
D35 3.27 km, 15 kontrol - 12. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 38:20 + 9:02 |
D35 3.27 km, 15 kontrol - 32. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 50:49 + 21:31 |
D35 3.27 km, 15 kontrol - 33. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 52:36 + 23:18 |
D45 2.96 km, 14 kontrol - 26. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 39:23 + 10:09 |
D45 2.96 km, 14 kontrol - 32. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 42:53 + 13:39 |
D45 2.96 km, 14 kontrol - 54. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 80:25 + 51:11 |
D55 2.65 km, 12 kontrol - 8. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 42:26 + 11:43 |
H10F 3.29 km, 6 kontrol - 19. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 36:14 + 16:28 |
H10F 3.29 km, 6 kontrol - 21. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 58:19 + 38:33 |
H10F 3.29 km, 6 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DISK |
H12 2.62 km, 9 kontrol - 14. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 29:41 + 12:50 |
H12 2.62 km, 9 kontrol - 24. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 33:42 + 16:51 |
H12 2.62 km, 9 kontrol - 27. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 37:27 + 20:36 |
H12 2.62 km, 9 kontrol - 30. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 38:54 + 22:03 |
H12 2.62 km, 9 kontrol - 33. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 42:56 + 26:05 |
H14 2.81 km, 11 kontrol - 12. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 27:12 + 9:21 |
H14 2.81 km, 11 kontrol - 13. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 27:15 + 9:24 |
H14 2.81 km, 11 kontrol - 14. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 28:11 + 10:20 |
H14 2.81 km, 11 kontrol - 17. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 30:18 + 12:27 |
H14 2.81 km, 11 kontrol - 18. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 31:03 + 13:12 |
H14 2.81 km, 11 kontrol - 24. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 36:16 + 18:25 |
H16 3.18 km, 15 kontrol - 33. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 53:51 + 34:35 |
H18 3.41 km, 15 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 28:29 + 5:13 |
H21L 5.46 km, 20 kontrol - 19. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 45:00 + 10:07 |
H21L 5.46 km, 20 kontrol - 26. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 46:48 + 11:55 |
H35 3.91 km, 16 kontrol - 15. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 37:35 + 12:14 |
H35 3.91 km, 16 kontrol - 17. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 38:24 + 13:03 |
H35 3.91 km, 16 kontrol - Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice DISK |
H45 3.57 km, 15 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 29:59 + 4:10 |
H45 3.57 km, 15 kontrol - 38. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 40:14 + 14:25 |
H45 3.57 km, 15 kontrol - 54. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 49:09 + 23:20 |
H45 3.57 km, 15 kontrol - 59. Lichtenberg Martin KAM7301 OK Kamenice 51:35 + 25:46 |
H55 3.28 km, 15 kontrol - 11. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 56:34 + 28:58 |
T4 4.17 km, 17 kontrol - 15. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 55:45 + 25:24 |
T4 4.17 km, 17 kontrol - 23. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 75:30 + 45:09 |
T4 4.17 km, 17 kontrol - 27. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 80:47 + 50:26 |
T4 4.17 km, 17 kontrol - 36. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 107:28 + 77:07 |
T4 4.17 km, 17 kontrol - 37. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 110:11 + 79:50 |
T4 4.17 km, 17 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK |
T4 4.17 km, 17 kontrol - Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice DISK |
Kód: 7621 |
. |
Závod: 2023-05-14 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D10 1.77 km, 7 kontrol - 9. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 27:37 + 12:46 |
D10 1.77 km, 7 kontrol - 10. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 34:22 + 19:31 |
D10 1.77 km, 7 kontrol - 11. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 39:19 + 24:28 |
D10 1.77 km, 7 kontrol - 12. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 42:11 + 27:20 |
D10F 3.13 km, 6 kontrol - 4. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 25:47 + 8:01 |
D12 3.03 km, 10 kontrol - 9. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 27:49 + 4:54 |
D12 3.03 km, 10 kontrol - 11. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 29:26 + 6:31 |
D12 3.03 km, 10 kontrol - 12. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 29:34 + 6:39 |
D12 3.03 km, 10 kontrol - 18. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 34:01 + 11:06 |
D12 3.03 km, 10 kontrol - 35. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 49:49 + 26:54 |
D12 3.03 km, 10 kontrol - 39. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 69:00 + 46:05 |
D14 3.24 km, 8 kontrol - 3. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 27:05 + 1:30 |
D14 3.24 km, 8 kontrol - 7. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 30:05 + 4:30 |
D14 3.24 km, 8 kontrol - 13. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 33:08 + 7:33 |
D14 3.24 km, 8 kontrol - 38. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 67:36 + 42:01 |
D16 4.85 km, 11 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 39:43 |
D16 4.85 km, 11 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 49:59 + 10:16 |
D21L 7.56 km, 14 kontrol - 7. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 85:01 + 24:31 |
H10 2.11 km, 8 kontrol - 17. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 34:17 + 17:20 |
H10 2.11 km, 8 kontrol - 20. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 47:25 + 30:28 |
H10F 3.13 km, 6 kontrol - 2. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 31:10 + 3:36 |
H12 3.49 km, 12 kontrol - 6. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 29:49 + 7:45 |
H12 3.49 km, 12 kontrol - 9. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 31:06 + 9:02 |
H12 3.49 km, 12 kontrol - 16. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 38:19 + 16:15 |
H12 3.49 km, 12 kontrol - 20. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 40:00 + 17:56 |
H12 3.49 km, 12 kontrol - 26. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 46:50 + 24:46 |
H12 3.49 km, 12 kontrol - 34. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 73:35 + 51:31 |
H14 4.14 km, 10 kontrol - 2. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 29:56 + 0:18 |
H14 4.14 km, 10 kontrol - 8. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 36:10 + 6:32 |
H14 4.14 km, 10 kontrol - 9. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 37:40 + 8:02 |
H14 4.14 km, 10 kontrol - 12. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 39:07 + 9:29 |
H14 4.14 km, 10 kontrol - 17. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 42:39 + 13:01 |
H14 4.14 km, 10 kontrol - 22. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 44:29 + 14:51 |
H18 8.02 km, 13 kontrol - 8. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 71:39 + 14:19 |
H21L 10.38 km, 20 kontrol - 12. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 87:01 + 24:22 |
H21L 10.38 km, 20 kontrol - 16. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 95:42 + 33:03 |
H21L 10.38 km, 20 kontrol - 19. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 144:50 + 82:11 |
H21L 10.38 km, 20 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DNS |
H35L 8.41 km, 19 kontrol - 15. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 84:02 + 27:29 |
H35L 8.41 km, 19 kontrol - 19. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 91:16 + 34:43 |
H35L 8.41 km, 19 kontrol - Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice DNS |
H45L 7.37 km, 18 kontrol - 13. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 63:51 + 6:08 |
T4 4.32 km, 10 kontrol - 6. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 50:44 + 3:52 |
T4 4.32 km, 10 kontrol - 12. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 57:58 + 11:06 |
T4 4.32 km, 10 kontrol - 18. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 66:15 + 19:23 |
T4 4.32 km, 10 kontrol - 22. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 70:44 + 23:52 |
T4 4.32 km, 10 kontrol - 29. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 78:25 + 31:33 |
T4 4.32 km, 10 kontrol - 40. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 109:58 + 63:06 |
T4 4.32 km, 10 kontrol - Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice DNS |
TF 3.05 km, 7 kontrol - 9. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 41:57 + 17:55 |
D35K 4.19 km, 10 kontrol - 3. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 47:17 + 9:14 |
D35K 4.19 km, 10 kontrol - 4. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 48:22 + 10:19 |
D35K 4.19 km, 10 kontrol - 8. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 58:23 + 20:20 |
D45K 3.20 km, 7 kontrol - 5. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 41:57 + 3:23 |
D45K 3.20 km, 7 kontrol - 18. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 52:04 + 13:30 |
D45K 3.20 km, 7 kontrol - Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice DISK |
D45K 3.20 km, 7 kontrol - Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice DNS |
H45K 4.51 km, 11 kontrol - 8. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 49:40 + 9:35 |
Kód: 7589 |
. |
Závod: 2023-05-20 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Doubrava |
Pořadatel: TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
D21C 6.85 km, 11 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 50:17 + 0:21 |
D21C 6.85 km, 11 kontrol - 10. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 73:58 + 24:02 |
Kód: 7622 |
. |
Závod: 2023-05-20 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Voznice 2023 |
Pořadatel: OK Dobříš |
D10 2.69 km, 7 kontrol - 9. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 29:58 + 9:23 |
D10 2.69 km, 7 kontrol - 11. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 34:19 + 13:44 |
D10 2.69 km, 7 kontrol - 13. Kazarova Alzbeta KAM1350 OK Kamenice 38:06 + 17:31 |
D10 2.69 km, 7 kontrol - 17. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 41:41 + 21:06 |
D10 2.69 km, 7 kontrol - 18. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 46:40 + 26:05 |
D12 3.29 km, 7 kontrol - 4. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 28:36 + 4:14 |
D12 3.29 km, 7 kontrol - 12. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 31:52 + 7:30 |
D12 3.29 km, 7 kontrol - 22. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 37:47 + 13:25 |
D14 3.94 km, 10 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:52 + 4:36 |
D14 3.94 km, 10 kontrol - 22. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:50 + 14:34 |
D14 3.94 km, 10 kontrol - 33. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 47:43 + 21:27 |
D14 3.94 km, 10 kontrol - 37. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 51:08 + 24:52 |
D14 3.94 km, 10 kontrol - 39. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 53:52 + 27:36 |
D16 4.84 km, 10 kontrol - 4. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 34:16 + 3:10 |
D16 4.84 km, 10 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 36:40 + 5:34 |
D16 4.84 km, 10 kontrol - 10. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 43:09 + 12:03 |
D16 4.84 km, 10 kontrol - 13. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 45:08 + 14:02 |
D21L 8.53 km, 18 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 62:37 |
D21L 8.53 km, 18 kontrol - 18. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 85:48 + 23:11 |
D21L 8.53 km, 18 kontrol - 20. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 86:45 + 24:08 |
D35L 6.84 km, 13 kontrol - 17. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 74:50 + 20:14 |
D45L 5.41 km, 12 kontrol - 12. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 49:19 + 10:50 |
D45L 5.41 km, 12 kontrol - 16. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 52:58 + 14:29 |
D45L 5.41 km, 12 kontrol - 35. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 66:22 + 27:53 |
H10 2.61 km, 7 kontrol - 15. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 30:39 + 13:34 |
H10F 2.24 km, 7 kontrol - 9. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 26:11 + 8:35 |
H12 3.47 km, 9 kontrol - 9. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 33:54 + 10:43 |
H12 3.47 km, 9 kontrol - 10. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 34:51 + 11:40 |
H12 3.47 km, 9 kontrol - 14. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 37:53 + 14:42 |
H12 3.47 km, 9 kontrol - 18. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 39:57 + 16:46 |
H12 3.47 km, 9 kontrol - 25. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 46:22 + 23:11 |
H14 4.86 km, 11 kontrol - 6. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 38:49 + 8:37 |
H14 4.86 km, 11 kontrol - 8. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 42:09 + 11:57 |
H14 4.86 km, 11 kontrol - 10. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 42:19 + 12:07 |
H14 4.86 km, 11 kontrol - 12. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 42:46 + 12:34 |
H14 4.86 km, 11 kontrol - 31. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 64:56 + 34:44 |
H16 6.30 km, 13 kontrol - 10. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 50:21 + 10:42 |
H18 8.06 km, 17 kontrol - 10. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 75:47 + 25:24 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - 7. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 78:08 + 8:03 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 79:11 + 9:06 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - 10. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 81:58 + 11:53 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - 20. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 91:56 + 21:51 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - 47. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 118:18 + 48:13 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - 54. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 124:12 + 54:07 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - 56. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 132:33 + 62:28 |
H21L 12.61 km, 21 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DISK |
H35L 9.03 km, 18 kontrol - 32. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 104:30 + 44:58 |
H45L 7.15 km, 14 kontrol - 18. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 59:11 + 12:24 |
H45L 7.15 km, 14 kontrol - 27. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 64:47 + 18:00 |
H45L 7.15 km, 14 kontrol - 49. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 83:13 + 36:26 |
T4 4.72 km, 10 kontrol - 8. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 47:33 + 14:21 |
T4 4.72 km, 10 kontrol - 19. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 53:22 + 20:10 |
T4 4.72 km, 10 kontrol - 20. Novacek David KAM7001 OK Kamenice 53:35 + 20:23 |
T4 4.72 km, 10 kontrol - 32. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 60:51 + 27:39 |
T4 4.72 km, 10 kontrol - 34. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 62:40 + 29:28 |
T4 4.72 km, 10 kontrol - 51. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 81:16 + 48:04 |
D35K 4.74 km, 9 kontrol - 8. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 56:21 + 16:11 |
D45K 3.87 km, 8 kontrol - 9. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 50:48 + 14:41 |
D45K 3.87 km, 8 kontrol - 20. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 59:34 + 23:27 |
D45K 3.87 km, 8 kontrol - 23. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 63:51 + 27:44 |
H45K 5.13 km, 10 kontrol - 3. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 47:20 + 5:23 |
Kód: 7940 |
. |
Závod: 2023-05-24 - 2. závod Žaket Pražský pohár žactva - Dny s mapou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Ládví |
Pořadatel: KOB Tretra Praha |
D12 2.55 km, 12 kontrol - 8. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 27:33 + 8:17 |
D12 2.55 km, 12 kontrol - 14. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 32:41 + 13:25 |
D12 2.55 km, 12 kontrol - 30. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 58:16 + 39:00 |
D12 2.55 km, 12 kontrol - 39. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 75:02 + 55:46 |
D14 3.01 km, 16 kontrol - 11. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 34:31 + 7:20 |
D14 3.01 km, 16 kontrol - 20. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 43:15 + 16:04 |
D14 3.01 km, 16 kontrol - 25. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 55:01 + 27:50 |
D14 3.01 km, 16 kontrol - 28. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 58:03 + 30:52 |
H14 4.17 km, 21 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 35:21 + 4:01 |
H14 4.17 km, 21 kontrol - 5. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 35:49 + 4:29 |
H14 4.17 km, 21 kontrol - 11. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 48:32 + 17:12 |
H14 4.17 km, 21 kontrol - Guriliov Jaroslav KAM1010 OK Kamenice DISK |
T3 2.86 km, 15 kontrol - 13. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 38:22 + 14:31 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 30:57 + 4:21 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - 14. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 34:35 + 7:59 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - 35. Neskudla Jan KAM0000 OK Kamenice 40:45 + 14:09 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - 74. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 49:55 + 23:19 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - 83. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 53:38 + 27:02 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - 93. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 58:54 + 32:18 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - 104. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 64:31 + 37:55 |
T5 4.57 km, 22 kontrol - Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK |
Kód: 7944 |
. |
Závod: 2023-05-25 - Středočeské kolo Přeboru škol v orientačním běhu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hvězda |
Pořadatel: OK Roztoky |
OPEN 3.10 km, 18 kontrol - 8. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 37:08 + 15:17 |
Kód: 6805 |
. |
Závod: 2023-05-27 - Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Tři Kameny 1 |
Pořadatel: Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
D16A 3.10 km, 14 kontrol - 25. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 27:18 + 5:40 |
D21A 3.90 km, 18 kontrol - 25. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 44:51 + 15:15 |
D21E 4.70 km, 18 kontrol - 6. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 35:38 + 3:56 |
D21E 4.70 km, 18 kontrol - 11. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 36:34 + 4:52 |
D21E 4.70 km, 18 kontrol - 13. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 37:05 + 5:23 |
D21E 4.70 km, 18 kontrol - 35. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 43:05 + 11:23 |
H20A 4.30 km, 17 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 24:46 + 1:44 |
H20A 4.30 km, 17 kontrol - 7. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 25:38 + 2:36 |
H21A 5.20 km, 18 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 31:16 + 0:57 |
H21A 5.20 km, 18 kontrol - 43. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 38:36 + 8:17 |
H21E 5.90 km, 23 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 37:47 + 5:05 |
H21E 5.90 km, 23 kontrol - 13. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 37:54 + 5:12 |
H21E 5.90 km, 23 kontrol - 31. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 40:53 + 8:11 |
Kód: 7088 |
. |
Závod: 2023-05-27 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: ISOM 2017-2, stav 05/2023, 1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D12 2.17 km, 8 kontrol - 4. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 15:51 + 0:18 |
D12 2.17 km, 8 kontrol - 19. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 19:17 + 3:44 |
D12 2.17 km, 8 kontrol - 24. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 20:13 + 4:40 |
D14B 2.53 km, 13 kontrol - 30. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 24:13 + 5:55 |
D14B 2.53 km, 13 kontrol - 43. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 26:58 + 8:40 |
D14B 2.53 km, 13 kontrol - 57. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:10 + 10:52 |
D14B 2.53 km, 13 kontrol - 79. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 35:16 + 16:58 |
D16B 2.98 km, 12 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 27:30 + 0:11 |
D16B 2.98 km, 12 kontrol - 15. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 32:35 + 5:16 |
D16B 2.98 km, 12 kontrol - 45. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 45:57 + 18:38 |
D21B 4.55 km, 18 kontrol - 35. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 53:08 + 13:50 |
D21B 4.55 km, 18 kontrol - 47. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 57:12 + 17:54 |
D21B 4.55 km, 18 kontrol - 50. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 59:19 + 20:01 |
D35B 3.80 km, 15 kontrol - 27. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 71:39 + 33:08 |
D40B 3.42 km, 13 kontrol - 29. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 63:46 + 28:13 |
D45B 3.25 km, 13 kontrol - 19. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 38:44 + 10:15 |
D45B 3.25 km, 13 kontrol - 38. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 44:20 + 15:51 |
D45B 3.25 km, 13 kontrol - 63. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 68:32 + 40:03 |
H12 2.36 km, 9 kontrol - 15. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 20:34 + 5:50 |
H14B 3.07 km, 14 kontrol - 28. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 26:26 + 6:17 |
H14B 3.07 km, 14 kontrol - 49. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 30:03 + 9:54 |
H14B 3.07 km, 14 kontrol - 66. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 35:35 + 15:26 |
H14B 3.07 km, 14 kontrol - 70. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 39:31 + 19:22 |
H14B 3.07 km, 14 kontrol - 71. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 40:30 + 20:21 |
H18B 3.87 km, 15 kontrol - 36. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 45:40 + 16:28 |
H21B 5.61 km, 23 kontrol - 32. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:03 + 9:45 |
H21B 5.61 km, 23 kontrol - 53. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 57:21 + 16:03 |
H21B 5.61 km, 23 kontrol - 69. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 68:05 + 26:47 |
H40B 4.18 km, 17 kontrol - 34. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 60:43 + 24:32 |
H45B 3.96 km, 17 kontrol - 5. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 33:51 + 1:21 |
H45B 3.96 km, 17 kontrol - 29. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 43:33 + 11:03 |
H45B 3.96 km, 17 kontrol - 61. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 57:20 + 24:50 |
H45B 3.96 km, 17 kontrol - Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice DISK |
H55B 3.34 km, 15 kontrol - 8. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 39:58 + 7:56 |
H10 1.76 km, 8 kontrol - 18. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 19:51 + 6:33 |
D10L 3.39 km, 6 kontrol - 2. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 19:32 + 3:37 |
H10L 3.38 km, 5 kontrol - 9. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 32:27 + 14:28 |
P 3.00 km, 13 kontrol - 22. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 49:14 + 19:06 |
Kód: 6806 |
. |
Závod: 2023-05-28 - Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Ucháč 15 1 |
Pořadatel: Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
D16A 4.65 km, 11 kontrol - 18. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 47:32 + 8:22 |
D21E 8.10 km, 16 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 76:00 + 1:50 |
D21E 8.10 km, 16 kontrol - 6. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 79:08 + 4:58 |
D21E 8.10 km, 16 kontrol - 15. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 86:32 + 12:22 |
D21E 8.10 km, 16 kontrol - 24. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 90:00 + 15:50 |
H20A 9.59 km, 18 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 75:30 + 6:41 |
H20A 9.59 km, 18 kontrol - 4. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 79:16 + 10:27 |
H21E 12.91 km, 23 kontrol - 19. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 122:55 + 25:03 |
H21E 12.91 km, 23 kontrol - 28. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 132:43 + 34:51 |
H21A 10.82 km, 18 kontrol - 42. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 124:11 + 35:02 |
H21A 10.82 km, 18 kontrol - 44. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 125:24 + 36:15 |
Kód: 7089 |
. |
Závod: 2023-05-28 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: ISOM 2017-2, stav 05/2023, 1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D10L 2.57 km, 6 kontrol - 4. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 27:43 + 3:18 |
D12 2.83 km, 6 kontrol - 15. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 32:49 + 9:23 |
D12 2.83 km, 6 kontrol - 26. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 42:49 + 19:23 |
D12 2.83 km, 6 kontrol - 33. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 74:17 + 50:51 |
D14B 3.54 km, 7 kontrol - 44. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 37:33 + 10:55 |
D14B 3.54 km, 7 kontrol - 50. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 39:03 + 12:25 |
D14B 3.54 km, 7 kontrol - 74. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 45:44 + 19:06 |
D16B 4.67 km, 9 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 43:36 + 2:50 |
D16B 4.67 km, 9 kontrol - 4. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 44:27 + 3:41 |
D16B 4.67 km, 9 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 47:24 + 6:38 |
D21B 7.40 km, 15 kontrol - 26. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 96:19 + 29:54 |
D21B 7.40 km, 15 kontrol - 27. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 96:53 + 30:28 |
D21B 7.40 km, 15 kontrol - 33. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 103:02 + 36:37 |
D35B 5.94 km, 12 kontrol - 23. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 104:48 + 45:52 |
D40B 5.26 km, 11 kontrol - 22. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 86:56 + 34:07 |
D45B 5.10 km, 12 kontrol - 31. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 73:02 + 22:31 |
D45B 5.10 km, 12 kontrol - 41. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 82:52 + 32:21 |
D45B 5.10 km, 12 kontrol - 58. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 108:09 + 57:38 |
H10 2.65 km, 6 kontrol - 16. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 55:27 + 33:16 |
H10L 2.57 km, 6 kontrol - 9. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 34:08 + 14:42 |
H12 3.13 km, 6 kontrol - 11. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 26:34 + 7:11 |
H14B 4.71 km, 10 kontrol - 34. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 44:07 + 9:29 |
H14B 4.71 km, 10 kontrol - 35. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 44:34 + 9:56 |
H14B 4.71 km, 10 kontrol - 36. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 44:47 + 10:09 |
H14B 4.71 km, 10 kontrol - 49. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 48:17 + 13:39 |
H14B 4.71 km, 10 kontrol - 73. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 76:09 + 41:31 |
H18B 7.74 km, 13 kontrol - 33. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 81:33 + 24:55 |
H21B 11.98 km, 21 kontrol - 21. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 107:08 + 21:01 |
H21B 11.98 km, 21 kontrol - 55. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 209:45 + 123:38 |
H40B 7.92 km, 15 kontrol - 39. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 114:18 + 50:52 |
H45B 7.07 km, 14 kontrol - 9. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 60:05 + 6:26 |
H45B 7.07 km, 14 kontrol - 12. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 63:15 + 9:36 |
H45B 7.07 km, 14 kontrol - 23. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 71:38 + 17:59 |
H45B 7.07 km, 14 kontrol - 62. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 95:29 + 41:50 |
H45B 7.07 km, 14 kontrol - 64. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 96:44 + 43:05 |
H55B 5.47 km, 12 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 64:15 + 17:07 |
P 3.45 km, 8 kontrol - 11. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 52:29 + 21:32 |
T4 4.19 km, 11 kontrol - 32. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 133:17 + 85:12 |
Kód: 7897 |
. |
Závod: 2023-05-31 - 3. závod Žaket Pražský pohár žactva - Dny s mapou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Horní Troja, 1 |
Pořadatel: TJ Sokol Troja |
T5 4.50 km, 22 kontrol - 35. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 44:27 + 13:42 |
Kód: 7610 |
. |
Závod: 2023-06-03 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kyjanický kopec |
Pořadatel: SOB Olomouc |
D21C 4.60 km, 22 kontrol - 6. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 54:45 + 16:04 |
Kód: 7573 |
. |
Závod: 2023-06-04 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Pruský kámen |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
H21L 4.59 km, 20 kontrol - 35. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 60:24 + 24:47 |
H55 2.63 km, 14 kontrol - Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice DNS |
Kód: 7942 |
. |
Závod: 2023-06-07 - 4. závod Žaket Pražský pohár žactva - Dny s mapou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kosmonautů 2023, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10 1.40 km, 12 kontrol - 15. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 25:34 + 13:03 |
D12 1.60 km, 13 kontrol - 15. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 20:21 + 6:30 |
D12 1.60 km, 13 kontrol - 36. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 39:54 + 26:03 |
D14 1.90 km, 16 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 19:28 + 3:46 |
D14 1.90 km, 16 kontrol - 21. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 25:29 + 9:47 |
D14 1.90 km, 16 kontrol - 22. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 29:55 + 14:13 |
H10 1.40 km, 12 kontrol - 11. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 17:01 + 3:56 |
H12 1.60 km, 14 kontrol - 11. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 17:13 + 4:55 |
H12 1.60 km, 14 kontrol - 12. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 17:24 + 5:06 |
H12 1.60 km, 14 kontrol - 15. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 18:33 + 6:15 |
H14 2.10 km, 17 kontrol - 3. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 18:40 + 1:04 |
H14 2.10 km, 17 kontrol - 6. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 20:46 + 3:10 |
T1 2.00 km, 14 kontrol - 13. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 24:18 + 7:38 |
Kód: 7082 |
. |
Závod: 2023-06-10 - Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: BETA URSUS Rosice |
D16A 4.50 km, 7 kontrol - 13. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 50:43 + 13:11 |
D16B 4.50 km, 7 kontrol - 7. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 43:41 + 6:13 |
D16C 4.60 km, 7 kontrol - 2. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 44:03 + 0:22 |
D16C 4.60 km, 7 kontrol - 22. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 59:21 + 15:40 |
D21A 7.10 km, 10 kontrol - 5. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 60:08 + 10:51 |
D21C 7.00 km, 10 kontrol - 5. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 63:01 + 5:04 |
D21D 7.10 km, 10 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 55:57 |
D21D 7.10 km, 10 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 60:05 + 4:08 |
H20B 8.70 km, 13 kontrol - 2. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 61:06 + 0:42 |
H20B 8.70 km, 13 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 65:39 + 5:15 |
H21A 11.00 km, 17 kontrol - 8. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 78:51 + 5:31 |
H21A 11.00 km, 17 kontrol - Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice DISK |
H21C 11.00 km, 17 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 73:34 + 3:04 |
H21C 11.00 km, 17 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 78:32 + 8:02 |
H21C 11.00 km, 17 kontrol - 10. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 79:40 + 9:10 |
H21C 11.00 km, 17 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 80:42 + 10:12 |
H21D 11.00 km, 17 kontrol - 25. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 97:44 + 24:48 |
Kód: 7083 |
. |
Závod: 2023-06-11 - Mistrovství ČR na klasické trati (finále) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: BETA URSUS Rosice |
D16A 4.90 km, 9 kontrol - 11. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 49:35 + 8:40 |
D16B 4.30 km, 7 kontrol - 12. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 41:42 + 8:03 |
D16B 4.30 km, 7 kontrol - 16. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 43:11 + 9:32 |
D16C 3.80 km, 7 kontrol - 16. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 45:17 + 13:11 |
D21A 9.80 km, 15 kontrol - 4. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 75:54 + 1:47 |
D21A 9.80 km, 15 kontrol - 19. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 95:43 + 21:36 |
D21A 9.80 km, 15 kontrol - 20. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 97:08 + 23:01 |
D21A 9.80 km, 15 kontrol - 24. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 101:11 + 27:04 |
H20A 10.80 km, 14 kontrol - 2. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 69:51 + 0:31 |
H20A 10.80 km, 14 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 73:11 + 3:51 |
H21A 15.20 km, 22 kontrol - 7. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 104:32 + 11:26 |
H21A 15.20 km, 22 kontrol - 26. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 123:56 + 30:50 |
H21A 15.20 km, 22 kontrol - 27. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 124:48 + 31:42 |
H21B 12.50 km, 14 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK |
H21B 12.50 km, 14 kontrol - Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice DNS |
H21C 10.00 km, 15 kontrol - 9. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 84:27 + 12:10 |
H21C 10.00 km, 15 kontrol - Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice DNS |
Kód: 7759 |
. |
Závod: 2023-06-14 - 5. závod Žaket Pražský pohár žactva - Dny s mapou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Motol Golf 2023, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D14 3.52 km, 14 kontrol - 16. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 48:43 + 17:29 |
H12 3.00 km, 11 kontrol - 11. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 33:27 + 12:18 |
H14 3.82 km, 13 kontrol - 25. Guriliov Jaroslav KAM1010 OK Kamenice 87:08 + 56:36 |
T5 5.61 km, 19 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 51:59 + 13:02 |
Kód: 7099 |
. |
Závod: 2023-06-17 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Radčice, 1 |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D14B 2.64 km, 13 kontrol - 14. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 33:49 + 7:57 |
D14B 2.64 km, 13 kontrol - 31. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 39:55 + 14:03 |
D14B 2.64 km, 13 kontrol - 32. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:23 + 14:31 |
D14B 2.64 km, 13 kontrol - 78. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 64:03 + 38:11 |
D16B 2.91 km, 14 kontrol - 11. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 33:32 + 5:23 |
D16B 2.91 km, 14 kontrol - 23. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 39:10 + 11:01 |
D16B 2.91 km, 14 kontrol - 28. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 40:35 + 12:26 |
D16B 2.91 km, 14 kontrol - 39. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 46:21 + 18:12 |
D21B 3.87 km, 18 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 50:53 + 13:00 |
D40B 3.16 km, 16 kontrol - 31. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 75:28 + 35:46 |
D45B 3.11 km, 15 kontrol - 10. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 42:48 + 7:52 |
D45B 3.11 km, 15 kontrol - 61. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 71:03 + 36:07 |
D50B 2.83 km, 14 kontrol - 6. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 38:29 + 6:26 |
H10C 1.62 km, 9 kontrol - 17. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 18:04 + 7:02 |
H12C 2.13 km, 11 kontrol - 6. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 18:28 + 5:00 |
H14B 2.99 km, 14 kontrol - 37. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 37:08 + 12:32 |
H14B 2.99 km, 14 kontrol - 50. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 44:46 + 20:10 |
H14B 2.99 km, 14 kontrol - 52. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 45:37 + 21:01 |
H18B 3.08 km, 16 kontrol - 16. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 31:02 + 5:49 |
H21B 3.73 km, 19 kontrol - 28. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 44:17 + 12:07 |
H21B 3.73 km, 19 kontrol - 31. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 44:34 + 12:24 |
H21B 3.73 km, 19 kontrol - 35. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 46:23 + 14:13 |
H21B 3.73 km, 19 kontrol - 48. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 56:03 + 23:53 |
H45B 3.59 km, 17 kontrol - 16. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 41:05 + 11:07 |
H45B 3.59 km, 17 kontrol - 46. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 59:01 + 29:03 |
H55B 3.02 km, 16 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 36:11 + 6:18 |
H55B 3.02 km, 16 kontrol - 34. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 82:56 + 53:03 |
T3 2.73 km, 12 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK |
T5 4.01 km, 16 kontrol - 11. Lichtenberg Martin KAM7301 OK Kamenice 73:55 + 38:31 |
D21A 4.21 km, 21 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 40:26 + 0:44 |
D21A 4.21 km, 21 kontrol - 6. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 43:40 + 3:58 |
D21A 4.21 km, 21 kontrol - 7. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 44:24 + 4:42 |
D21A 4.21 km, 21 kontrol - 34. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 56:38 + 16:56 |
D21A 4.21 km, 21 kontrol - 37. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 57:15 + 17:33 |
D21A 4.21 km, 21 kontrol - 64. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 81:32 + 41:50 |
D21A 4.21 km, 21 kontrol - Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice DISK |
H21A 4.87 km, 23 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 39:22 + 1:40 |
H21A 4.87 km, 23 kontrol - 6. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 40:42 + 3:00 |
H21A 4.87 km, 23 kontrol - 53. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:09 + 13:27 |
H21A 4.87 km, 23 kontrol - 69. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 70:15 + 32:33 |
Kód: 7100 |
. |
Závod: 2023-06-18 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Jirkovská borovice, 1 |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D14B 3.45 km, 10 kontrol - 16. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 40:44 + 8:32 |
D14B 3.45 km, 10 kontrol - 39. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 45:41 + 13:29 |
D14B 3.45 km, 10 kontrol - 65. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 57:49 + 25:37 |
D14B 3.45 km, 10 kontrol - 78. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 71:47 + 39:35 |
D16B 4.59 km, 14 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 52:36 + 5:58 |
D16B 4.59 km, 14 kontrol - 14. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 57:02 + 10:24 |
D16B 4.59 km, 14 kontrol - 15. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 57:35 + 10:57 |
D16B 4.59 km, 14 kontrol - 22. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 59:01 + 12:23 |
D21A 6.95 km, 19 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 62:31 + 0:05 |
D21A 6.95 km, 19 kontrol - 5. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 66:03 + 3:37 |
D21A 6.95 km, 19 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 68:25 + 5:59 |
D21A 6.95 km, 19 kontrol - 27. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 84:00 + 21:34 |
D21A 6.95 km, 19 kontrol - 35. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 93:07 + 30:41 |
D21A 6.95 km, 19 kontrol - 38. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 96:20 + 33:54 |
D40B 4.53 km, 12 kontrol - 27. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 96:21 + 41:02 |
D45B 4.43 km, 11 kontrol - 34. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 66:51 + 19:54 |
D45B 4.43 km, 11 kontrol - 49. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 75:16 + 28:19 |
H10C 2.32 km, 8 kontrol - 18. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 48:29 + 26:15 |
H12C 2.36 km, 9 kontrol - 16. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 29:20 + 11:03 |
H14B 4.58 km, 15 kontrol - 22. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 44:30 + 8:26 |
H14B 4.58 km, 15 kontrol - 35. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 49:22 + 13:18 |
H14B 4.58 km, 15 kontrol - 49. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 54:37 + 18:33 |
H18B 7.19 km, 20 kontrol - Jira Filip KAM0506 OK Kamenice DISK |
H21A 11.04 km, 28 kontrol - 4. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 83:35 + 4:11 |
H21A 11.04 km, 28 kontrol - 7. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 84:55 + 5:31 |
H21A 11.04 km, 28 kontrol - 29. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 100:16 + 20:52 |
H21A 11.04 km, 28 kontrol - 52. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 133:30 + 54:06 |
H21A 11.04 km, 28 kontrol - 54. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 146:55 + 67:31 |
H21B 8.62 km, 22 kontrol - 14. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 101:49 + 30:47 |
H21B 8.62 km, 22 kontrol - 19. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 119:56 + 48:54 |
H45B 7.00 km, 16 kontrol - 7. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 66:54 + 5:10 |
H45B 7.00 km, 16 kontrol - 44. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 87:37 + 25:53 |
H50B 6.47 km, 16 kontrol - 46. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 105:59 + 42:29 |
H55B 5.30 km, 14 kontrol - 11. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 65:42 + 18:03 |
P 2.21 km, 7 kontrol - 13. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 34:07 + 9:40 |
T3 4.34 km, 11 kontrol - 30. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 109:25 + 63:18 |
T5 6.57 km, 14 kontrol - 9. Lichtenberg Martin KAM7301 OK Kamenice 98:09 + 32:45 |
Kód: 7939 |
. |
Závod: 2023-06-21 - 6. závod Žaket Pražský pohár žactva - Dny s mapou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D10 2.05 km, 9 kontrol - 16. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 67:52 + 46:04 |
D12 2.55 km, 10 kontrol - 5. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 24:01 + 4:31 |
D12 2.55 km, 10 kontrol - 27. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 55:24 + 35:54 |
D12 2.55 km, 10 kontrol - 28. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 58:13 + 38:43 |
D14 3.50 km, 13 kontrol - 16. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 54:00 + 27:52 |
H12 2.74 km, 10 kontrol - 19. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 40:37 + 21:47 |
H12 2.74 km, 10 kontrol - 22. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 43:40 + 24:50 |
H12 2.74 km, 10 kontrol - 23. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 43:59 + 25:09 |
H14 3.95 km, 14 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 37:43 + 7:29 |
T5D 5.14 km, 15 kontrol - 31. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 91:09 + 43:15 |
T5D 5.14 km, 15 kontrol - Binova Jana KAM8650 OK Kamenice DISK |
T5D 5.14 km, 15 kontrol - Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice DISK |
T5H 5.28 km, 16 kontrol - 4. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 43:17 + 5:26 |
Kód: 7575 |
. |
Závod: 2023-06-24 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: LOK-o Liberec |
H21L 4.94 km, 20 kontrol - 48. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 64:38 + 29:42 |
T 3.22 km, 13 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 41:17 + 15:27 |
Kód: 7685 |
. |
Závod: 2023-06-24 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: SESUV 23, 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
H21 5.07 km, 25 kontrol - 6. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 54:18 + 15:35 |
Kód: 7635 |
. |
Závod: 2023-06-24 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Holná (https |
Pořadatel: SOS Jindřichův Hradec |
H21C 12.10 km, 19 kontrol - 9. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 81:54 + 13:53 |
Kód: 7623 |
. |
Závod: 2023-06-24 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Zábrdí |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D10 1.21 km, 12 kontrol - 16. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 22:34 + 13:41 |
D10 1.21 km, 12 kontrol - Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice DISK |
D12 1.77 km, 15 kontrol - 13. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 15:01 + 4:01 |
D12 1.77 km, 15 kontrol - 15. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 15:18 + 4:18 |
D12 1.77 km, 15 kontrol - 25. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 17:50 + 6:50 |
D12 1.77 km, 15 kontrol - 29. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 20:27 + 9:27 |
D12 1.77 km, 15 kontrol - 30. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 20:32 + 9:32 |
D12 1.77 km, 15 kontrol - 33. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 23:36 + 12:36 |
D14 2.30 km, 19 kontrol - 21. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 17:03 + 4:39 |
D14 2.30 km, 19 kontrol - 29. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 20:00 + 7:36 |
D14 2.30 km, 19 kontrol - 34. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 22:26 + 10:02 |
D14 2.30 km, 19 kontrol - 36. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 24:00 + 11:36 |
D16 2.35 km, 21 kontrol - 4. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 13:37 + 0:25 |
D16 2.35 km, 21 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 14:11 + 0:59 |
D16 2.35 km, 21 kontrol - 7. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 14:17 + 1:05 |
D16 2.35 km, 21 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 15:47 + 2:35 |
D21L 2.59 km, 23 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 13:11 |
D21L 2.59 km, 23 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 16:21 + 3:10 |
D21L 2.59 km, 23 kontrol - Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice DISK |
D21L 2.59 km, 23 kontrol - Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice DNS |
D35 2.31 km, 21 kontrol - 14. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 19:08 + 4:56 |
D35 2.31 km, 21 kontrol - 17. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 19:31 + 5:19 |
D35 2.31 km, 21 kontrol - 24. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 24:16 + 10:04 |
D45 2.21 km, 17 kontrol - 11. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 17:58 + 3:14 |
D45 2.21 km, 17 kontrol - 27. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 20:54 + 6:10 |
H10 1.30 km, 13 kontrol - 24. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 25:28 + 16:43 |
H10 1.30 km, 13 kontrol - Misek Michal KAM1300 OK Kamenice DNS |
H12 1.98 km, 18 kontrol - 13. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 16:44 + 6:02 |
H12 1.98 km, 18 kontrol - 14. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 16:49 + 6:07 |
H12 1.98 km, 18 kontrol - 31. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 21:34 + 10:52 |
H12 1.98 km, 18 kontrol - Bina Richard KAM1205 OK Kamenice DISK |
H14 2.68 km, 23 kontrol - 4. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 16:08 + 2:00 |
H14 2.68 km, 23 kontrol - 5. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 16:09 + 2:01 |
H14 2.68 km, 23 kontrol - 9. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 17:49 + 3:41 |
H14 2.68 km, 23 kontrol - 13. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 19:00 + 4:52 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 12:05 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 8. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 13:35 + 1:30 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 14:12 + 2:07 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 18. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:11 + 3:06 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 36. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 16:56 + 4:51 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 48. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 18:55 + 6:50 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 49. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 19:13 + 7:08 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 50. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 19:17 + 7:12 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - 54. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 20:53 + 8:48 |
H21L 3.07 km, 26 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H35 2.73 km, 23 kontrol - 8. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 16:31 + 2:06 |
H35 2.73 km, 23 kontrol - 18. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 19:38 + 5:13 |
H45 2.59 km, 21 kontrol - 23. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 18:32 + 5:01 |
T 2.50 km, 19 kontrol - 14. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 21:09 + 6:05 |
T 2.50 km, 19 kontrol - 26. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 25:46 + 10:42 |
T 2.50 km, 19 kontrol - 39. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 42:53 + 27:49 |
T 2.50 km, 19 kontrol - Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice DNS |
Kód: 7624 |
. |
Závod: 2023-06-25 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Liščí díry |
Pořadatel: KOB Tretra Praha |
D10 1.88 km, 8 kontrol - 10. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 33:49 + 13:30 |
D10 1.88 km, 8 kontrol - 14. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 47:23 + 27:04 |
D10 1.88 km, 8 kontrol - 18. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 65:23 + 45:04 |
D12 2.25 km, 10 kontrol - 7. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 22:53 + 5:38 |
D12 2.25 km, 10 kontrol - 9. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 23:17 + 6:02 |
D12 2.25 km, 10 kontrol - 13. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 25:36 + 8:21 |
D12 2.25 km, 10 kontrol - 33. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 35:07 + 17:52 |
D12 2.25 km, 10 kontrol - 35. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 39:08 + 21:53 |
D12 2.25 km, 10 kontrol - 39. Konopaskova Emilie KAM1255 OK Kamenice 79:04 + 61:49 |
D14 2.61 km, 13 kontrol - 13. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 33:35 + 10:26 |
D14 2.61 km, 13 kontrol - 22. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 42:12 + 19:03 |
D16 2.80 km, 14 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 30:58 + 4:04 |
D16 2.80 km, 14 kontrol - 4. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 31:53 + 4:59 |
D16 2.80 km, 14 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 40:04 + 13:10 |
D16 2.80 km, 14 kontrol - 13. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 41:26 + 14:32 |
D21L 4.12 km, 19 kontrol - 14. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 52:07 + 14:09 |
D21L 4.12 km, 19 kontrol - 18. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 56:28 + 18:30 |
D35 3.33 km, 14 kontrol - 8. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 49:52 + 14:26 |
D35 3.33 km, 14 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 53:42 + 18:16 |
D35 3.33 km, 14 kontrol - 30. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 76:55 + 41:29 |
D45 2.87 km, 14 kontrol - 15. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 46:45 + 18:36 |
D45 2.87 km, 14 kontrol - 25. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 51:08 + 22:59 |
H10 2.00 km, 7 kontrol - 26. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 52:24 + 37:31 |
H10F 2.23 km, 7 kontrol - 10. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 25:41 + 12:00 |
H12 2.26 km, 10 kontrol - 7. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 19:37 + 4:45 |
H12 2.26 km, 10 kontrol - 8. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 19:39 + 4:47 |
H12 2.26 km, 10 kontrol - 13. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 22:35 + 7:43 |
H12 2.26 km, 10 kontrol - 24. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 27:21 + 12:29 |
H12 2.26 km, 10 kontrol - 26. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 28:15 + 13:23 |
H14 2.97 km, 11 kontrol - 1. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 26:14 |
H14 2.97 km, 11 kontrol - 2. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 26:25 + 0:11 |
H14 2.97 km, 11 kontrol - 5. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 29:24 + 3:10 |
H14 2.97 km, 11 kontrol - 7. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 32:16 + 6:02 |
H14 2.97 km, 11 kontrol - Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice DISK |
H21K 3.88 km, 16 kontrol - 2. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 56:35 + 2:08 |
H21L 5.14 km, 24 kontrol - 4. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 48:23 + 5:45 |
H21L 5.14 km, 24 kontrol - 24. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 59:01 + 16:23 |
H21L 5.14 km, 24 kontrol - 25. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 59:10 + 16:32 |
H21L 5.14 km, 24 kontrol - 39. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 82:17 + 39:39 |
H21L 5.14 km, 24 kontrol - Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice DISK |
H35 4.43 km, 20 kontrol - 5. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 50:51 + 10:15 |
H45 3.96 km, 16 kontrol - 47. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 74:48 + 39:27 |
T3 3.07 km, 13 kontrol - 10. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 52:42 + 25:11 |
T3 3.07 km, 13 kontrol - 26. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 66:34 + 39:03 |
T3 3.07 km, 13 kontrol - 27. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 69:28 + 41:57 |
T3 3.07 km, 13 kontrol - 28. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 70:25 + 42:54 |
T3 3.07 km, 13 kontrol - Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice DISK |
T5 5.00 km, 20 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 67:05 + 2:27 |
T5 5.00 km, 20 kontrol - 4. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 68:17 + 3:39 |
T5 5.00 km, 20 kontrol - 10. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 83:54 + 19:16 |
Kód: 7686 |
. |
Závod: 2023-06-25 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: JEZERO 23, 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
H21 10.96 km, 16 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DISK |
Kód: 6809 |
. |
Závod: 2023-06-30 - Veteraniáda ČR ve sprintu, Mistrovství oblasti - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
D12D 0.00 km, 0 kontrol - 9. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 36:26 + 23:17 |
D14D 0.00 km, 0 kontrol - 9. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 16:13 + 3:36 |
D40 2.50 km, 22 kontrol - 11. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 24:15 + 7:23 |
H21L 3.21 km, 22 kontrol - 13. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 16:25 + 1:47 |
Kód: 6810 |
. |
Závod: 2023-07-01 - Veteraniáda ČR na klasické trati, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: JEŠTĚD, Měřítko 1 |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
D12D 0.00 km, 0 kontrol - 10. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 55:48 + 25:35 |
D14D 0.00 km, 0 kontrol - 7. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 49:25 + 14:55 |
D21L 6.12 km, 11 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 59:35 |
D40 4.72 km, 11 kontrol - 25. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 108:01 + 58:59 |
H21L 8.61 km, 20 kontrol - 14. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 87:50 + 20:53 |
H40 6.56 km, 13 kontrol - 31. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 111:06 + 57:53 |
Kód: 6811 |
. |
Závod: 2023-07-02 - Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: JEŠTĚD, Měřítko 1 |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
D14D 2.33 km, 10 kontrol - 4. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 35:53 + 5:59 |
D50 2.98 km, 16 kontrol - 5. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 39:10 + 6:01 |
H21L 5.21 km, 25 kontrol - 10. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 45:03 + 8:07 |
Kód: 7664 |
. |
Závod: 2023-07-07 - Cena střední Moravy - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: KOB Konice |
D10C 2.20 km, 8 kontrol - 2. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 32:13 + 7:54 |
D35B 3.80 km, 15 kontrol - 9. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 54:38 + 18:04 |
H12A 2.70 km, 9 kontrol - 6. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 31:13 + 9:28 |
H21A 5.50 km, 20 kontrol - 20. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 43:27 + 8:27 |
H21A 5.50 km, 20 kontrol - 33. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 84:08 + 49:08 |
H21C 3.90 km, 12 kontrol - 5. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 39:13 + 8:48 |
Kód: 7665 |
. |
Závod: 2023-07-08 - Cena střední Moravy - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: KOB Konice |
D10C 1.90 km, 8 kontrol - 2. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 47:18 + 23:09 |
D35B 5.90 km, 12 kontrol - 11. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 92:33 + 32:11 |
H12A 2.90 km, 10 kontrol - 5. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 44:23 + 12:26 |
H21A 9.60 km, 21 kontrol - 14. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 84:02 + 12:15 |
H21A 9.60 km, 21 kontrol - 29. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 139:02 + 67:15 |
H21C 7.10 km, 18 kontrol - 3. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 91:54 + 11:36 |
Kód: 7666 |
. |
Závod: 2023-07-09 - Cena střední Moravy - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: KOB Konice |
D10C 2.20 km, 6 kontrol - 2. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 42:29 + 14:14 |
D35B 4.20 km, 13 kontrol - 7. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 56:20 + 17:35 |
H12A 2.20 km, 7 kontrol - 2. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 19:35 + 3:07 |
H21A 5.40 km, 21 kontrol - 8. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 43:00 + 6:57 |
H21A 5.40 km, 21 kontrol - 32. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 98:25 + 62:22 |
H21C 4.20 km, 13 kontrol - 4. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 48:46 + 3:36 |
Kód: 7455 |
. |
Závod: 2023-07-14 - H.S.H. Vysočina Cup - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21A 5.08 km, 20 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 36:31 |
D21A 5.08 km, 20 kontrol - 43. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 58:55 + 22:24 |
H21A 5.96 km, 25 kontrol - 9. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 36:46 + 3:02 |
H21A 5.96 km, 25 kontrol - 65. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 54:46 + 21:02 |
H21C 4.21 km, 20 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DISK |
H45B 3.75 km, 16 kontrol - 15. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 32:13 + 6:38 |
H45B 3.75 km, 16 kontrol - 32. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 48:18 + 22:43 |
H45B 3.75 km, 16 kontrol - 34. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 53:32 + 27:57 |
H50B 3.46 km, 15 kontrol - 23. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 52:22 + 24:35 |
Kód: 7456 |
. |
Závod: 2023-07-15 - H.S.H. Vysočina Cup - 2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10 2.06 km, 10 kontrol - 9. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 31:40 + 11:59 |
D21A 8.05 km, 22 kontrol - 7. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 62:56 + 4:58 |
D21A 8.05 km, 22 kontrol - 43. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 92:56 + 34:58 |
H12B 3.17 km, 12 kontrol - 30. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 84:46 + 59:42 |
H18B 8.67 km, 23 kontrol - 14. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 103:22 + 48:17 |
H21A 12.16 km, 30 kontrol - 20. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 82:27 + 15:13 |
H21A 12.16 km, 30 kontrol - 61. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 152:59 + 85:45 |
H40B 8.67 km, 23 kontrol - 26. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 109:32 + 48:08 |
H45B 7.41 km, 20 kontrol - 8. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 60:45 + 10:38 |
H45B 7.41 km, 20 kontrol - 37. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 114:07 + 64:00 |
H45B 7.41 km, 20 kontrol - 38. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 115:17 + 65:10 |
H50B 6.72 km, 18 kontrol - 22. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 80:35 + 24:35 |
Kód: 7457 |
. |
Závod: 2023-07-16 - H.S.H. Vysočina Cup - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21A 6.08 km, 22 kontrol - 9. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 61:03 + 6:15 |
D21A 6.08 km, 22 kontrol - 39. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 98:09 + 43:21 |
H18B 5.42 km, 18 kontrol - 10. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 61:17 + 16:50 |
H21A 7.56 km, 26 kontrol - 9. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 61:58 + 5:21 |
H21A 7.56 km, 26 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DISK |
H21C 5.72 km, 19 kontrol - 33. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 87:16 + 34:08 |
H40B 5.42 km, 18 kontrol - 16. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 69:32 + 27:00 |
H45B 5.06 km, 17 kontrol - 11. Basus Petr KAM7400 OK Kamenice 51:14 + 9:50 |
H45B 5.06 km, 17 kontrol - 31. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 94:21 + 52:57 |
H45B 5.06 km, 17 kontrol - 32. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 98:21 + 56:57 |
Kód: 7517 |
. |
Závod: 2023-07-22 - O-Adventure - E4 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orienteering Adventure |
D10 1.76 km, 6 kontrol - 3. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 31:04 + 6:07 |
H12 2.25 km, 7 kontrol - 4. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 29:38 + 7:39 |
H21A 4.51 km, 21 kontrol - 28. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 97:10 + 56:02 |
Kód: 7518 |
. |
Závod: 2023-07-23 - O-Adventure - E5 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orienteering Adventure |
D10 1.69 km, 7 kontrol - 3. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 36:58 + 16:38 |
H12 2.14 km, 8 kontrol - 7. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 33:46 + 15:50 |
H21A 5.73 km, 17 kontrol - 22. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 92:28 + 45:22 |
Kód: 7394 |
. |
Závod: 2023-07-26 - Bohemia orienteering 2023 - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Záhořínské kotliny |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 1.92 km, 7 kontrol - 8. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 27:43 + 12:37 |
D12A 2.54 km, 7 kontrol - 11. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 35:29 + 9:39 |
D12B 2.17 km, 7 kontrol - 3. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 35:43 + 11:17 |
D14A 3.09 km, 15 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 43:04 + 8:50 |
D14B 2.60 km, 9 kontrol - 10. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 40:42 + 14:56 |
D16A 2.62 km, 12 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 29:28 + 2:41 |
D16A 2.62 km, 12 kontrol - 15. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:44 + 6:57 |
D21A 3.59 km, 18 kontrol - 9. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 43:09 + 7:05 |
D21A 3.59 km, 18 kontrol - 31. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 59:19 + 23:15 |
D40B 2.42 km, 12 kontrol - 11. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 61:03 + 24:55 |
D45A 3.00 km, 15 kontrol - 21. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 67:25 + 25:55 |
D45A 3.00 km, 15 kontrol - 24. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 69:13 + 27:43 |
D45B 2.22 km, 12 kontrol - 12. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 48:29 + 17:46 |
D45B 2.22 km, 12 kontrol - 23. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 70:35 + 39:52 |
D45B 2.22 km, 12 kontrol - 24. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 72:23 + 41:40 |
F3 2.46 km, 8 kontrol - 22. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 44:15 + 16:12 |
F3 2.46 km, 8 kontrol - 31. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 46:07 + 18:04 |
F3 2.46 km, 8 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice DNS |
H10 1.99 km, 8 kontrol - 13. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 37:29 + 18:51 |
H12B 2.41 km, 7 kontrol - 7. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 30:54 + 11:28 |
H14A 2.80 km, 10 kontrol - 17. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 71:26 + 50:27 |
H18A 3.60 km, 15 kontrol - 28. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 46:52 + 18:45 |
H21E 5.52 km, 23 kontrol - 4. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 42:50 + 4:38 |
H21A 4.49 km, 20 kontrol - 24. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 51:07 + 16:13 |
H21B 3.78 km, 16 kontrol - 20. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 53:32 + 12:53 |
H21C 2.87 km, 12 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 28:53 |
H55A 3.02 km, 16 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 32:23 + 2:38 |
T10P 1.83 km, 6 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DISK |
Kód: 7395 |
. |
Závod: 2023-07-27 - Bohemia orienteering 2023 - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hraběcí cesta |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 2.49 km, 9 kontrol - 15. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 57:46 + 40:06 |
D12A 2.54 km, 8 kontrol - 5. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 31:30 + 6:23 |
D12B 2.39 km, 9 kontrol - 4. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 44:16 + 13:55 |
D14A 2.87 km, 13 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 48:23 + 15:10 |
D14B 2.48 km, 9 kontrol - 14. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 60:55 + 26:40 |
D16A 3.83 km, 11 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 46:16 + 7:29 |
D16A 3.83 km, 11 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 52:45 + 13:58 |
D21A 4.50 km, 15 kontrol - 14. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 73:11 + 15:18 |
D21A 4.50 km, 15 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 87:05 + 29:12 |
D40B 2.86 km, 10 kontrol - 13. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 70:56 + 27:20 |
D45A 3.58 km, 13 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 86:47 + 40:20 |
D45A 3.58 km, 13 kontrol - 22. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 87:31 + 41:04 |
D45B 2.75 km, 11 kontrol - 23. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 64:19 + 26:02 |
D45B 2.75 km, 11 kontrol - 26. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 67:50 + 29:33 |
D45B 2.75 km, 11 kontrol - 27. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 69:07 + 30:50 |
F3 2.68 km, 10 kontrol - 6. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 44:12 + 19:21 |
F3 2.68 km, 10 kontrol - 39. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 71:54 + 47:03 |
F3 2.68 km, 10 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice DNS |
H10 2.56 km, 10 kontrol - 9. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 32:23 + 11:09 |
H12B 2.55 km, 10 kontrol - 6. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 45:13 + 17:32 |
H14A 3.51 km, 9 kontrol - 14. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 55:48 + 26:02 |
H18A 5.55 km, 15 kontrol - 27. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 92:01 + 38:40 |
H21E 8.00 km, 25 kontrol - 8. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 80:07 + 12:03 |
H21A 6.25 km, 19 kontrol - 26. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 97:10 + 31:32 |
H21B 5.45 km, 17 kontrol - 13. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 92:38 + 27:00 |
H21C 4.73 km, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 62:40 |
H55A 4.22 km, 15 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 53:04 + 3:28 |
H55A 4.22 km, 15 kontrol - 17. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 73:00 + 23:24 |
T10P 3.60 km, 9 kontrol - 13. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 50:00 + 21:05 |
Kód: 7396 |
. |
Závod: 2023-07-28 - Bohemia orienteering 2023 - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dva světy |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 1.22 km, 7 kontrol - 2. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 13:32 + 0:17 |
D12A 1.57 km, 12 kontrol - 12. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 38:59 + 24:54 |
D12B 1.45 km, 9 kontrol - 3. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 17:43 + 5:20 |
D14A 1.74 km, 17 kontrol - 7. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 26:20 + 6:23 |
D14B 1.64 km, 11 kontrol - 11. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 43:17 + 25:11 |
D16A 1.90 km, 16 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:33 |
D16A 1.90 km, 16 kontrol - 10. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 22:05 + 3:32 |
D21E 2.33 km, 19 kontrol - 6. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 22:28 + 5:48 |
D21A 2.15 km, 19 kontrol - 3. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 23:59 + 1:19 |
D21A 2.15 km, 19 kontrol - 33. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 38:18 + 15:38 |
D40B 1.62 km, 14 kontrol - 18. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 48:00 + 24:57 |
D45A 1.63 km, 15 kontrol - 8. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 22:52 + 5:56 |
D45A 1.63 km, 15 kontrol - 12. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 25:02 + 8:06 |
D45B 1.53 km, 14 kontrol - 17. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 35:35 + 14:27 |
D45B 1.53 km, 14 kontrol - 21. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 39:18 + 18:10 |
D45B 1.53 km, 14 kontrol - 28. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 51:22 + 30:14 |
F3 1.78 km, 11 kontrol - 7. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 24:59 + 7:57 |
F3 1.78 km, 11 kontrol - 7. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 24:59 + 7:57 |
F3 1.78 km, 11 kontrol - 26. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 33:01 + 15:59 |
F3 1.78 km, 11 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice DNS |
H10 1.26 km, 9 kontrol - 7. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 15:09 + 6:14 |
H12B 1.49 km, 12 kontrol - 4. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 17:20 + 3:23 |
H14A 1.80 km, 16 kontrol - 16. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 50:27 + 34:18 |
H18A 2.17 km, 21 kontrol - 28. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 26:57 + 11:25 |
H21E 2.76 km, 27 kontrol - 4. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 19:34 + 2:27 |
H21A 2.37 km, 24 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 21:37 + 0:38 |
H21A 2.37 km, 24 kontrol - 29. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 29:51 + 8:52 |
H21B 2.25 km, 21 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DNS |
H21C 2.00 km, 19 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 26:48 + 0:50 |
H55A 1.81 km, 16 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 18:37 + 1:42 |
H55A 1.81 km, 16 kontrol - 13. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 24:27 + 7:32 |
T10P 2.29 km, 7 kontrol - 11. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 27:06 + 15:24 |
Kód: 7397 |
. |
Závod: 2023-07-29 - Bohemia orienteering 2023 - E4 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dědovy kameny |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 1.95 km, 10 kontrol - 16. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 52:33 + 34:08 |
D12A 1.75 km, 7 kontrol - 12. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 36:06 + 17:23 |
D12B 1.92 km, 8 kontrol - 3. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 25:54 + 5:46 |
D14A 1.50 km, 9 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:56 + 10:37 |
D14B 1.49 km, 9 kontrol - 3. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 24:47 + 3:39 |
D16A 1.99 km, 12 kontrol - 22. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 50:16 + 19:11 |
D16A 1.99 km, 12 kontrol - 28. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 65:41 + 34:36 |
D18A 2.16 km, 13 kontrol - Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice DISK |
D21E 2.51 km, 14 kontrol - 5. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 31:42 + 5:19 |
D21A 2.03 km, 13 kontrol - 22. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 42:44 + 13:08 |
D21A 2.03 km, 13 kontrol - 37. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 53:55 + 24:19 |
D21A 2.03 km, 13 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice DISK |
D40B 1.57 km, 10 kontrol - 13. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 58:44 + 24:59 |
D45A 1.83 km, 14 kontrol - 19. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 54:07 + 21:14 |
D45A 1.83 km, 14 kontrol - 25. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 62:44 + 29:51 |
D45B 1.48 km, 13 kontrol - 14. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 55:31 + 20:02 |
D45B 1.48 km, 13 kontrol - 16. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 58:43 + 23:14 |
D45B 1.48 km, 13 kontrol - 24. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 69:31 + 34:02 |
F3 1.53 km, 11 kontrol - 24. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 47:14 + 19:08 |
F3 1.53 km, 11 kontrol - 45. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 66:15 + 38:09 |
F3 1.53 km, 11 kontrol - 52. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 75:57 + 47:51 |
F3 1.53 km, 11 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice DNS |
H10 1.90 km, 9 kontrol - 14. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 35:42 + 18:33 |
H12B 1.91 km, 8 kontrol - 5. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 23:14 + 5:01 |
H14A 1.76 km, 10 kontrol - 16. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 39:31 + 17:47 |
H18A 2.32 km, 12 kontrol - 23. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 41:39 + 17:00 |
H21E 3.11 km, 18 kontrol - 20. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:26 + 7:35 |
H21E 3.11 km, 18 kontrol - 35. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 46:15 + 13:24 |
H21E 3.11 km, 18 kontrol - Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice DISK |
H21A 2.53 km, 14 kontrol - 14. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 43:29 + 9:34 |
H21A 2.53 km, 14 kontrol - 32. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 50:59 + 17:04 |
H21B 2.37 km, 12 kontrol - 12. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 43:50 + 6:46 |
H21B 2.37 km, 12 kontrol - 19. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 52:02 + 14:58 |
H21C 2.32 km, 12 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 35:57 |
H50B 1.71 km, 14 kontrol - 13. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 51:14 + 18:27 |
H55A 1.81 km, 14 kontrol - 15. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 37:02 + 9:59 |
H55A 1.81 km, 14 kontrol - 19. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 38:34 + 11:31 |
T10 1.79 km, 7 kontrol - 21. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 42:45 + 26:51 |
Kód: 7398 |
. |
Závod: 2023-07-30 - Bohemia orienteering 2023 - E5 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Medvědí kemp |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 2.14 km, 6 kontrol - 8. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 22:35 + 6:37 |
D12A 2.62 km, 6 kontrol - 10. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 31:41 + 10:23 |
D12B 2.27 km, 7 kontrol - 3. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 37:18 + 18:02 |
D14A 3.82 km, 9 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 52:32 + 13:40 |
D14B 3.21 km, 8 kontrol - 10. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 41:16 + 14:35 |
D16A 4.07 km, 9 kontrol - 8. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 43:19 + 4:55 |
D16A 4.07 km, 9 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 47:05 + 8:41 |
D18A 4.61 km, 13 kontrol - Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice DNS |
D21A 5.68 km, 16 kontrol - 25. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 77:19 + 17:07 |
D21A 5.68 km, 16 kontrol - 32. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 81:09 + 20:57 |
D40B 3.46 km, 10 kontrol - 11. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 72:32 + 31:39 |
D45A 3.98 km, 13 kontrol - 24. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 73:55 + 30:55 |
D45A 3.98 km, 13 kontrol - 25. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 75:34 + 32:34 |
D45B 2.84 km, 10 kontrol - 19. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 74:11 + 31:59 |
D45B 2.84 km, 10 kontrol - 21. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 75:30 + 33:18 |
D45B 2.84 km, 10 kontrol - 23. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 77:47 + 35:35 |
F3 3.10 km, 9 kontrol - 22. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 58:13 + 22:57 |
F3 3.10 km, 9 kontrol - 45. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 85:15 + 49:59 |
F3 3.10 km, 9 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice DNS |
F3 3.10 km, 9 kontrol - Binova Jana KAM8650 OK Kamenice DNS |
H10 2.28 km, 7 kontrol - 13. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 56:22 + 40:07 |
H12B 2.48 km, 9 kontrol - 15. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 49:35 + 27:29 |
H14A 3.98 km, 10 kontrol - 14. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 63:00 + 29:24 |
H18A 6.38 km, 16 kontrol - 25. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 76:01 + 27:00 |
H21E 10.02 km, 24 kontrol - 24. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 88:50 + 17:45 |
H21E 10.02 km, 24 kontrol - 25. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 88:56 + 17:51 |
H21A 8.12 km, 20 kontrol - 9. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 75:13 + 5:34 |
H21A 8.12 km, 20 kontrol - 32. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 89:26 + 19:47 |
H21B 6.66 km, 20 kontrol - 24. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 111:34 + 44:51 |
H21C 5.29 km, 16 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 62:30 |
H35A 6.60 km, 17 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DNS |
H55A 5.03 km, 15 kontrol - 8. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 56:46 + 4:21 |
T10P 3.48 km, 6 kontrol - 11. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 36:14 + 16:06 |
Kód: 7991 |
. |
Závod: 2023-08-01 - 2. Brněnská letní liga 2023 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Jundrov 1 |
Pořadatel: SK Brno Žabovřesky |
D 2.60 km, 26 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 19:43 |
Kód: 7467 |
. |
Závod: 2023-08-03 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D16A 2.73 km, 17 kontrol - 16. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 15:27 + 2:49 |
D21E 3.61 km, 22 kontrol - 6. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 18:07 + 1:50 |
D21A 3.39 km, 19 kontrol - 10. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 19:36 + 2:36 |
H21E 4.19 km, 25 kontrol - 19. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 17:55 + 1:53 |
H21A 3.88 km, 25 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 19:22 + 2:31 |
OPEN-L 3.43 km, 19 kontrol - 3. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 19:34 + 2:40 |
Kód: 7468 |
. |
Závod: 2023-08-04 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D16A 2.44 km, 12 kontrol - 10. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 29:23 + 3:16 |
D21E 3.58 km, 18 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 40:08 + 3:46 |
D21A 3.26 km, 15 kontrol - 10. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 41:42 + 4:55 |
H21E 4.51 km, 19 kontrol - 14. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 37:44 + 3:01 |
H21E 4.51 km, 19 kontrol - 23. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 38:28 + 3:45 |
H21E 4.51 km, 19 kontrol - 57. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 45:40 + 10:57 |
H21E 4.51 km, 19 kontrol - 85. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 62:27 + 27:44 |
H21A 3.89 km, 17 kontrol - 15. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 44:03 + 6:03 |
H55A 2.94 km, 13 kontrol - 11. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 33:26 + 4:52 |
Kód: 7469 |
. |
Závod: 2023-08-05 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D10 2.18 km, 10 kontrol - 14. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 39:49 + 21:31 |
D16A 2.87 km, 13 kontrol - 5. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 40:57 + 4:20 |
D21E 3.71 km, 19 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 52:06 + 10:16 |
D21A 3.15 km, 15 kontrol - 5. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 37:43 + 2:35 |
D21A 3.15 km, 15 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 37:51 + 2:43 |
D21A 3.15 km, 15 kontrol - 22. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 43:09 + 8:01 |
D35B 2.53 km, 12 kontrol - 12. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 44:54 + 13:10 |
H12 2.23 km, 10 kontrol - 28. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 34:45 + 19:02 |
H21E 4.34 km, 18 kontrol - 18. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 43:19 + 4:53 |
H21E 4.34 km, 18 kontrol - 30. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 46:15 + 7:49 |
H21E 4.34 km, 18 kontrol - 40. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 48:11 + 9:45 |
H21A 3.83 km, 17 kontrol - 12. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 49:50 + 8:53 |
H21A 3.83 km, 17 kontrol - 38. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 112:40 + 71:43 |
H55A 2.92 km, 15 kontrol - 13. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 36:28 + 8:16 |
Kód: 7470 |
. |
Závod: 2023-08-06 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E4 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D21E 6.09 km, 17 kontrol - 12. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 60:56 + 5:15 |
D21A 5.61 km, 18 kontrol - 6. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 67:31 + 6:14 |
D21A 5.61 km, 18 kontrol - 9. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 70:56 + 9:39 |
D21A 5.61 km, 18 kontrol - 21. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 79:04 + 17:47 |
H21E 9.02 km, 22 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 74:07 + 11:15 |
H21E 9.02 km, 22 kontrol - 33. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 81:38 + 18:46 |
H21A 7.99 km, 22 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 87:36 + 13:29 |
H55A 5.31 km, 17 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 58:44 + 1:13 |
Kód: 7669 |
. |
Závod: 2023-08-11 - Rumpál - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
D21 4.50 km, 19 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 32:55 |
D21 4.50 km, 19 kontrol - 15. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 51:39 + 18:44 |
H21 5.30 km, 23 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 33:29 + 1:21 |
H21 5.30 km, 23 kontrol - 10. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 37:06 + 4:58 |
H21 5.30 km, 23 kontrol - 14. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 37:26 + 5:18 |
H21 5.30 km, 23 kontrol - 45. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 57:55 + 25:47 |
Kód: 7670 |
. |
Závod: 2023-08-12 - Rumpál - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
D21 7.40 km, 21 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 58:19 |
D21 7.40 km, 21 kontrol - 20. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 117:34 + 59:15 |
D21 7.40 km, 21 kontrol - Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice DISK |
H21 10.00 km, 26 kontrol - 20. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 90:09 + 26:19 |
H21 10.00 km, 26 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK |
Kód: 7671 |
. |
Závod: 2023-08-13 - Rumpál - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
D21 4.20 km, 21 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 35:23 |
D21 4.20 km, 21 kontrol - 20. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 75:11 + 39:48 |
H21 5.30 km, 24 kontrol - 22. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 48:33 + 15:32 |
Kód: 7992 |
. |
Závod: 2023-08-22 - 3. Brněnská letní liga 2023 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kraví Hora 1 |
Pořadatel: SK Brno Žabovřesky |
D 2.41 km, 17 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 16:40 + 0:35 |
Kód: 7408 |
. |
Závod: 2023-08-25 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D16 2.83 km, 15 kontrol - 19. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 47:11 + 17:35 |
D21E 3.85 km, 18 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 41:44 |
D21A 3.41 km, 17 kontrol - 11. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 55:34 + 9:49 |
D21A 3.41 km, 17 kontrol - 17. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 59:02 + 13:17 |
D21B 2.72 km, 14 kontrol - 2. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 37:33 + 0:57 |
D21B 2.72 km, 14 kontrol - 15. Ondrackova Dana KAM8952 OK Kamenice 59:10 + 22:34 |
D50 2.07 km, 12 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 32:26 + 5:16 |
H21E 3.98 km, 20 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 40:33 + 2:06 |
H21E 3.98 km, 20 kontrol - 14. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 43:49 + 5:22 |
H21E 3.98 km, 20 kontrol - 16. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 44:15 + 5:48 |
H21E 3.98 km, 20 kontrol - 20. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 45:14 + 6:47 |
H21E 3.98 km, 20 kontrol - 54. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 76:19 + 37:52 |
H21A 3.95 km, 17 kontrol - 28. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 56:54 + 17:53 |
H21A 3.95 km, 17 kontrol - 31. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 58:11 + 19:10 |
H21C 3.03 km, 14 kontrol - 2. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 45:17 + 1:51 |
H55 2.44 km, 13 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 32:19 + 5:45 |
Kód: 7409 |
. |
Závod: 2023-08-26 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D16 4.52 km, 13 kontrol - 7. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 52:40 + 8:38 |
D21E 6.84 km, 21 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 65:07 |
D21A 6.11 km, 21 kontrol - 19. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 85:26 + 16:31 |
D21B 5.26 km, 16 kontrol - 2. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 61:50 + 1:10 |
D21B 5.26 km, 16 kontrol - 11. Ondrackova Dana KAM8952 OK Kamenice 76:57 + 16:17 |
D50 4.03 km, 13 kontrol - 28. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 66:53 + 24:01 |
H21E 8.96 km, 26 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 82:28 + 8:40 |
H21E 8.96 km, 26 kontrol - 17. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 82:49 + 9:01 |
H21E 8.96 km, 26 kontrol - 27. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 86:17 + 12:29 |
H21E 8.96 km, 26 kontrol - 28. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 86:23 + 12:35 |
H21E 8.96 km, 26 kontrol - 53. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 175:50 + 102:02 |
H21A 7.64 km, 22 kontrol - 27. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 86:21 + 19:06 |
H21A 7.64 km, 22 kontrol - 47. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 112:30 + 45:15 |
H21C 5.32 km, 16 kontrol - 4. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 64:15 + 9:50 |
H55 4.41 km, 15 kontrol - 14. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 60:31 + 13:20 |
Kód: 7410 |
. |
Závod: 2023-08-27 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D16 2.59 km, 15 kontrol - 9. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 34:51 + 6:01 |
D21E 3.87 km, 19 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 44:19 + 1:44 |
D21A 3.16 km, 17 kontrol - 13. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 45:14 + 9:13 |
D21A 3.16 km, 17 kontrol - 29. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 55:13 + 19:12 |
D21B 2.61 km, 14 kontrol - 3. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 34:31 + 2:07 |
D21B 2.61 km, 14 kontrol - 17. Ondrackova Dana KAM8952 OK Kamenice 46:22 + 13:58 |
D50 2.67 km, 14 kontrol - 10. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 50:05 + 9:11 |
H21E 4.11 km, 19 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 35:21 |
H21E 4.11 km, 19 kontrol - 10. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 39:02 + 3:41 |
H21E 4.11 km, 19 kontrol - 21. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 42:14 + 6:53 |
H21E 4.11 km, 19 kontrol - 51. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 60:51 + 25:30 |
H21E 4.11 km, 19 kontrol - Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice DISK |
H21A 3.95 km, 19 kontrol - 35. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 59:55 + 18:39 |
H21A 3.95 km, 19 kontrol - 42. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 66:08 + 24:52 |
H55 2.91 km, 18 kontrol - 20. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 55:53 + 20:20 |
Kód: 7687 |
. |
Závod: 2023-09-01 - West cup - E1, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
HD10F 3.00 km, 5 kontrol - 4. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 19:27 + 2:21 |
HD10F 3.00 km, 5 kontrol - 6. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 20:12 + 3:06 |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 6. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 24:53 + 4:39 |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 7. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 25:21 + 5:07 |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 11. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 29:01 + 8:47 |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 14. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 33:20 + 13:06 |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 16. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 35:27 + 15:13 |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 19. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 42:37 + 22:23 |
D14 2.60 km, 10 kontrol - 2. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 26:01 + 0:48 |
D14 2.60 km, 10 kontrol - 10. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 35:22 + 10:09 |
D21A 4.40 km, 17 kontrol - 8. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 82:28 + 29:21 |
D21A 4.40 km, 17 kontrol - 9. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 86:17 + 33:10 |
D35 3.60 km, 15 kontrol - 17. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 106:36 + 41:51 |
D40 3.60 km, 15 kontrol - 9. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 76:30 + 23:34 |
D40 3.60 km, 15 kontrol - 10. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 81:38 + 28:42 |
D40 3.60 km, 15 kontrol - Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice DISK |
D45 3.40 km, 13 kontrol - 14. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 88:47 + 31:21 |
D45 3.40 km, 13 kontrol - Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice DISK |
D50 3.30 km, 12 kontrol - 3. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 107:05 + 30:37 |
H10 1.80 km, 7 kontrol - 8. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 20:46 + 5:55 |
H12 2.50 km, 9 kontrol - 5. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 24:05 + 3:01 |
H12 2.50 km, 9 kontrol - 6. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 24:18 + 3:14 |
H12 2.50 km, 9 kontrol - 8. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 24:58 + 3:54 |
H12 2.50 km, 9 kontrol - 11. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 27:20 + 6:16 |
H14 3.00 km, 11 kontrol - 1. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 28:23 |
H14 3.00 km, 11 kontrol - 7. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 32:35 + 4:12 |
H14 3.00 km, 11 kontrol - 13. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 37:18 + 8:55 |
H14 3.00 km, 11 kontrol - 19. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 53:06 + 24:43 |
H14 3.00 km, 11 kontrol - Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice DISK |
H14 3.00 km, 11 kontrol - Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice DNS |
H18 4.30 km, 16 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 69:51 + 16:46 |
H21B 5.40 km, 21 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 77:01 |
H35 4.30 km, 16 kontrol - 10. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 70:35 + 26:05 |
H35 4.30 km, 16 kontrol - 24. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 90:51 + 46:21 |
H55 3.40 km, 11 kontrol - Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice DNS |
HD10F 3.00 km, 5 kontrol - 1. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 18:31 |
HD10F 3.00 km, 5 kontrol - 20. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 34:39 + 16:08 |
T2 2.40 km, 10 kontrol - Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice DISK |
T3 2.50 km, 11 kontrol - 6. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 45:43 + 11:13 |
T3 2.50 km, 11 kontrol - Binova Jana KAM8650 OK Kamenice DNS |
T3 2.50 km, 11 kontrol - Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice DNS |
T4 3.50 km, 17 kontrol - Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice DNS |
TF/HDR 2.90 km, 5 kontrol - 8. Binova Eva KAM1650 OK Kamenice 34:17 + 15:34 |
TF/HDR 2.90 km, 5 kontrol - Slama Jan KAM7502 OK Kamenice DNS |
Kód: 7390 |
. |
Závod: 2023-09-01 - Interkompas 49 - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: https |
Pořadatel: SOS Jindřichův Hradec |
D45B 3.10 km, 14 kontrol - 13. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 48:11 + 15:04 |
D55B 2.70 km, 13 kontrol - 12. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 50:48 + 20:18 |
D55B 2.70 km, 13 kontrol - Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice DISK |
H21A 5.70 km, 30 kontrol - 36. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 59:44 + 23:17 |
H55B 3.00 km, 15 kontrol - 7. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 44:25 + 14:09 |
Kód: 7449 |
. |
Závod: 2023-09-01 - Cena východních Čech - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Studánka - pískové jámy |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 2.41 km, 11 kontrol - 22. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 44:02 + 23:59 |
D40B 3.58 km, 21 kontrol - 6. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 42:02 + 8:58 |
H12A 2.76 km, 14 kontrol - 17. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 31:06 + 8:45 |
H21A 4.88 km, 24 kontrol - 18. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 59:52 + 26:11 |
Kód: 7690 |
. |
Závod: 2023-09-01 - West cup - neuvedeno v ORISu |
Mapa: „Vlčí stezky“, stav 2022 (částečná revize 2023), 1 |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - 4. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 75:45 + 8:25 |
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - 5. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 75:47 + 8:27 |
D12 0.00 km, 0 kontrol - 5. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 79:15 + 10:09 |
D12 0.00 km, 0 kontrol - 6. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 80:51 + 11:45 |
D12 0.00 km, 0 kontrol - 10. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 86:06 + 17:00 |
D12 0.00 km, 0 kontrol - 12. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 104:14 + 35:08 |
D12 0.00 km, 0 kontrol - 13. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 110:23 + 41:17 |
D12 0.00 km, 0 kontrol - 16. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 131:25 + 62:19 |
D14 0.00 km, 0 kontrol - 3. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 107:07 + 10:25 |
D14 0.00 km, 0 kontrol - 11. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 143:45 + 47:03 |
D21A 0.00 km, 0 kontrol - 5. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 281:09 + 71:19 |
D21A 0.00 km, 0 kontrol - 6. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 281:22 + 71:32 |
D35 0.00 km, 0 kontrol - 10. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 289:30 + 99:33 |
D45 0.00 km, 0 kontrol - 10. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 227:33 + 66:31 |
D45 0.00 km, 0 kontrol - Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice DISK |
H10 0.00 km, 0 kontrol - 5. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 87:24 + 35:26 |
H12 0.00 km, 0 kontrol - 3. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 80:28 + 14:34 |
H12 0.00 km, 0 kontrol - 4. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 80:32 + 14:38 |
H12 0.00 km, 0 kontrol - 5. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 81:26 + 15:32 |
H12 0.00 km, 0 kontrol - 9. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 102:50 + 36:56 |
H14 0.00 km, 0 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 116:29 + 8:53 |
H14 0.00 km, 0 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK |
H14 0.00 km, 0 kontrol - Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice DISK |
H14 0.00 km, 0 kontrol - Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice DISK |
H14 0.00 km, 0 kontrol - Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice DISK |
H14 0.00 km, 0 kontrol - Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice DISK |
H18 0.00 km, 0 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 272:00 + 70:16 |
H35 0.00 km, 0 kontrol - 7. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 250:46 + 68:21 |
H35 0.00 km, 0 kontrol - 14. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 291:02 + 108:37 |
H45 0.00 km, 0 kontrol - Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice DISK |
H55 0.00 km, 0 kontrol - Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice DISK |
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice DISK |
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DISK |
T2 0.00 km, 0 kontrol - Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice DISK |
T3 0.00 km, 0 kontrol - 2. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 139:24 + 7:12 |
T3 0.00 km, 0 kontrol - Binova Jana KAM8650 OK Kamenice DISK |
T3 0.00 km, 0 kontrol - Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice DISK |
T4 0.00 km, 0 kontrol - Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice DISK |
TF/HDR 0.00 km, 0 kontrol - Binova Eva KAM1650 OK Kamenice DISK |
TF/HDR 0.00 km, 0 kontrol - Slama Jan KAM7502 OK Kamenice DISK |
D40 0.00 km, 0 kontrol - 9. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 232:44 + 71:10 |
D40 0.00 km, 0 kontrol - 10. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 241:21 + 79:47 |
D40 0.00 km, 0 kontrol - Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice DISK |
D50 0.00 km, 0 kontrol - 3. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 244:26 + 69:09 |
D50 0.00 km, 0 kontrol - Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice DISK |
H21B 0.00 km, 0 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 275:01 |
Kód: 7688 |
. |
Závod: 2023-09-02 - West cup - E2, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
HD10F 3.40 km, 7 kontrol - 4. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 29:55 + 2:55 |
HD10F 3.40 km, 7 kontrol - 5. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 36:56 + 9:56 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 2. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 24:46 + 0:29 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 10. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 37:19 + 13:02 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 12. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 40:00 + 15:43 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 14. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 45:53 + 21:36 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 15. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 47:56 + 23:39 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 16. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 49:55 + 25:38 |
D14 3.30 km, 8 kontrol - 3. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 43:22 + 2:37 |
D14 3.30 km, 8 kontrol - 13. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 67:31 + 26:46 |
D21A 7.80 km, 9 kontrol - 4. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 93:47 + 16:04 |
D21A 7.80 km, 9 kontrol - 6. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 99:57 + 22:14 |
D35 5.50 km, 8 kontrol - 11. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 102:48 + 36:09 |
D40 4.90 km, 6 kontrol - 10. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 81:26 + 25:43 |
D40 4.90 km, 6 kontrol - 11. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 87:27 + 31:44 |
D40 4.90 km, 6 kontrol - Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice DISK |
D45 3.90 km, 7 kontrol - 10. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 75:13 + 26:11 |
D45 3.90 km, 7 kontrol - 18. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 103:30 + 54:28 |
D50 3.50 km, 6 kontrol - 5. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 72:54 + 18:17 |
D50 3.50 km, 6 kontrol - 7. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 91:50 + 37:13 |
H10 1.80 km, 7 kontrol - 9. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 39:28 + 22:28 |
H12 2.70 km, 8 kontrol - 3. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 29:23 + 6:17 |
H12 2.70 km, 8 kontrol - 5. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 30:54 + 7:48 |
H12 2.70 km, 8 kontrol - 8. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 35:23 + 12:17 |
H12 2.70 km, 8 kontrol - 15. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 48:17 + 25:11 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - 3. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 45:42 + 6:23 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - 11. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 52:44 + 13:25 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - 17. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 74:34 + 35:15 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK |
H14 4.20 km, 8 kontrol - Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice DISK |
H14 4.20 km, 8 kontrol - Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice DNS |
H18 7.90 km, 9 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 107:55 + 31:36 |
H21B 9.10 km, 11 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 96:10 |
H35 7.20 km, 10 kontrol - 13. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 102:34 + 30:12 |
H35 7.20 km, 10 kontrol - 15. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 102:58 + 30:36 |
H45 6.30 km, 8 kontrol - 3. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 58:03 + 5:26 |
H55 4.30 km, 7 kontrol - Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice DNS |
HD10F 3.40 km, 7 kontrol - 8. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 31:58 + 9:46 |
HD10F 3.40 km, 7 kontrol - 23. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 55:24 + 33:12 |
T2 2.40 km, 8 kontrol - Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice DISK |
T3 3.20 km, 7 kontrol - 4. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 53:30 + 25:23 |
T3 3.20 km, 7 kontrol - 32. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 110:42 + 82:35 |
T3 3.20 km, 7 kontrol - Binova Jana KAM8650 OK Kamenice DNS |
T4 4.40 km, 8 kontrol - 10. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 93:08 + 32:13 |
TF/HDR 3.40 km, 7 kontrol - 18. Binova Eva KAM1650 OK Kamenice 64:22 + 40:22 |
TF/HDR 3.40 km, 7 kontrol - Slama Jan KAM7502 OK Kamenice DNS |
Kód: 7391 |
. |
Závod: 2023-09-02 - Interkompas 49 - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: https |
Pořadatel: SOS Jindřichův Hradec |
D45B 4.00 km, 12 kontrol - 5. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 59:31 + 13:13 |
D55B 3.70 km, 11 kontrol - 14. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 82:16 + 31:42 |
D55B 3.70 km, 11 kontrol - 17. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 119:26 + 68:52 |
H21A 11.40 km, 26 kontrol - 41. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 172:48 + 99:20 |
H55B 4.80 km, 11 kontrol - 6. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 76:38 + 26:30 |
P 3.30 km, 11 kontrol - 41. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 75:23 + 39:30 |
Kód: 7450 |
. |
Závod: 2023-09-02 - Cena východních Čech - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Studánka - Království |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 2.59 km, 10 kontrol - 25. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 51:47 + 31:01 |
D40B 6.17 km, 18 kontrol - 8. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 78:29 + 20:36 |
H12A 4.05 km, 13 kontrol - 17. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 55:04 + 23:17 |
H21A 10.75 km, 29 kontrol - Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice DISK |
Kód: 7072 |
. |
Závod: 2023-09-02 - SUDETY OPEN - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB USK Slavie Ústí n.L. |
H50 0.00 km, 0 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 36:53 + 2:54 |
H50 0.00 km, 0 kontrol - 7. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 37:06 + 3:07 |
H50 0.00 km, 0 kontrol - 70. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 66:06 + 32:07 |
H50 0.00 km, 0 kontrol - 82. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 79:23 + 45:24 |
ČERVENÁ 2.15 km, 22 kontrol - 45. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 56:15 + 18:22 |
ČERVENÁ 2.15 km, 22 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 36:42 + 11:04 |
ČERVENÁ 2.15 km, 22 kontrol - 16. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 38:08 + 12:30 |
ČERVENÁ 2.15 km, 22 kontrol - 40. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 56:37 + 30:59 |
ČERVENÁ 2.15 km, 22 kontrol - 43. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 62:02 + 36:24 |
ČERVENÁ 2.15 km, 22 kontrol - 57. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 75:53 + 50:15 |
ČERVENÁ 2.15 km, 22 kontrol - Misek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK |
Kód: 7689 |
. |
Závod: 2023-09-03 - West cup - E3, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
HD10F 3.00 km, 6 kontrol - 2. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 19:22 + 1:06 |
HD10F 3.00 km, 6 kontrol - 6. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 25:40 + 7:24 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 1. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 18:39 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 2. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 19:02 + 0:23 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 5. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 20:45 + 2:06 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 14. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 27:17 + 8:38 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 15. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 31:10 + 12:31 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 17. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 38:53 + 20:14 |
D14 3.10 km, 7 kontrol - 7. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 37:44 + 7:18 |
D14 3.10 km, 7 kontrol - 11. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 40:52 + 10:26 |
D21A 8.40 km, 12 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 98:56 + 19:56 |
D21A 8.40 km, 12 kontrol - 6. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 101:04 + 22:04 |
D35 5.40 km, 10 kontrol - 8. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 80:06 + 21:33 |
D40 5.10 km, 8 kontrol - 9. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 72:16 + 25:28 |
D40 5.10 km, 8 kontrol - 11. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 74:48 + 28:00 |
D40 5.10 km, 8 kontrol - Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice DISK |
D45 4.30 km, 8 kontrol - 7. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 63:33 + 19:21 |
D45 4.30 km, 8 kontrol - 16. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 117:47 + 73:35 |
D50 3.70 km, 7 kontrol - 5. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 64:27 + 21:37 |
H10 2.40 km, 7 kontrol - 5. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 27:10 + 7:56 |
H12 2.80 km, 8 kontrol - 2. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 21:45 + 0:01 |
H12 2.80 km, 8 kontrol - 3. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 24:36 + 2:52 |
H12 2.80 km, 8 kontrol - 5. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 27:04 + 5:20 |
H12 2.80 km, 8 kontrol - 6. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 27:13 + 5:29 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - 7. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 35:22 + 3:46 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - 11. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 38:00 + 6:24 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - 19. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 45:00 + 13:24 |
H14 4.20 km, 8 kontrol - Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice DNS |
H14 4.20 km, 8 kontrol - Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice DNS |
H14 4.20 km, 8 kontrol - Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice DNS |
H18 7.80 km, 12 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 94:14 + 21:54 |
H21B 9.60 km, 14 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 101:50 + 1:35 |
H35 7.10 km, 13 kontrol - 6. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 77:12 + 15:14 |
H35 7.10 km, 13 kontrol - 13. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 97:37 + 35:39 |
H45 6.40 km, 10 kontrol - 4. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 61:41 + 10:20 |
H55 4.50 km, 8 kontrol - Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice DNS |
HD10F 3.00 km, 6 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DISK |
HD10F 3.00 km, 6 kontrol - Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice DNS |
T2 2.50 km, 7 kontrol - 4. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 49:59 + 17:15 |
T3 3.40 km, 7 kontrol - 2. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 40:11 + 4:43 |
T3 3.40 km, 7 kontrol - 3. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 43:06 + 7:38 |
T3 3.40 km, 7 kontrol - 19. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 80:21 + 44:53 |
T4 4.60 km, 7 kontrol - Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice DNS |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - Binova Eva KAM1650 OK Kamenice DISK |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - Slama Jan KAM7502 OK Kamenice DNS |
Kód: 7392 |
. |
Závod: 2023-09-03 - Interkompas 49 - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: https |
Pořadatel: SOS Jindřichův Hradec |
D55B 3.40 km, 11 kontrol - 12. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 57:01 + 20:20 |
D55B 3.40 km, 11 kontrol - 14. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 59:24 + 22:43 |
H21A 7.70 km, 25 kontrol - 44. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 86:55 + 38:00 |
H55B 4.10 km, 15 kontrol - 8. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 59:46 + 21:31 |
P 3.10 km, 12 kontrol - 23. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 58:42 + 27:37 |
Kód: 7451 |
. |
Závod: 2023-09-03 - Cena východních Čech - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Studánka – U staré hájovny |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 2.87 km, 10 kontrol - 25. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 40:37 + 20:16 |
D40B 5.53 km, 16 kontrol - 7. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 61:37 + 14:00 |
H12A 3.72 km, 13 kontrol - 14. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 34:51 + 9:47 |
H21A 7.70 km, 23 kontrol - Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice DNS |
Kód: 7075 |
. |
Závod: 2023-09-03 - SUDETY OPEN - E4 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB USK Slavie Ústí n.L. |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 29. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 42:21 + 10:05 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 26:41 + 2:22 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 10. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 28:54 + 4:35 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 28:58 + 4:39 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 35. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 38:15 + 13:56 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 44. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 40:36 + 16:17 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice DISK |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 28:53 + 8:45 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 28. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 40:03 + 19:55 |
ČERVENÁ 2.42 km, 21 kontrol - 3. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 26:24 + 3:24 |
Kód: 7074 |
. |
Závod: 2023-09-03 - SUDETY OPEN - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB USK Slavie Ústí n.L. |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 43. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 38:24 + 11:21 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 28:17 + 4:23 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 28:46 + 4:52 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 22. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 31:25 + 7:31 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 60. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 39:05 + 15:11 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 76. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 47:47 + 23:53 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 9. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 30:11 + 6:02 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 11. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 31:12 + 7:03 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 16. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 34:14 + 10:05 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 41. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 46:04 + 21:55 |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK |
ČERVENÁ 2.61 km, 21 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 29:18 + 3:36 |
Kód: 7553 |
. |
Závod: 2023-09-05 - Veřejný závod (Akademické M ČR) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 11:11 + 0:29 |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - 9. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 11:47 + 1:05 |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 11:53 + 1:11 |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - 56. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 14:44 + 4:02 |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice DNS |
TF/HDR 3.00 km, 7 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DNS |
D 2.40 km, 19 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 11:30 + 0:17 |
Kód: 7554 |
. |
Závod: 2023-09-06 - Veřejný závod (Akademické M ČR) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D 4.92 km, 23 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 49:13 + 11:43 |
D 4.92 km, 23 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 38:49 + 2:54 |
D 4.92 km, 23 kontrol - 6. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 40:37 + 4:42 |
D 4.92 km, 23 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 44:00 + 8:05 |
D 4.92 km, 23 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DNS |
D 4.92 km, 23 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DNS |
Kód: 7758 |
. |
Závod: 2023-09-07 - Podvečerní O-běh Folimankou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Folimanka 2023 |
Pořadatel: USK Praha |
A 4.20 km, 22 kontrol - 32. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 29:54 + 7:44 |
A 4.20 km, 22 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice DISK |
A 4.20 km, 22 kontrol - 5. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 27:02 + 4:02 |
A 4.20 km, 22 kontrol - 15. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 31:42 + 8:42 |
A 4.20 km, 22 kontrol - 34. Novacek David KAM7001 OK Kamenice 41:37 + 18:37 |
Kód: 6812 |
. |
Závod: 2023-09-09 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Koliba, M 1 |
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové |
D16A 3.17 km, 15 kontrol - 15. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 28:05 + 6:43 |
W21 5.21 km, 21 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 32:51 + 1:57 |
W21 5.21 km, 21 kontrol - 23. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 41:05 + 10:11 |
D21A 4.44 km, 17 kontrol - 7. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 38:16 + 3:55 |
D21A 4.44 km, 17 kontrol - 17. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 41:53 + 7:32 |
D21A 4.44 km, 17 kontrol - 22. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 44:06 + 9:45 |
D21A 4.44 km, 17 kontrol - 24. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 44:12 + 9:51 |
D21A 4.44 km, 17 kontrol - 27. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 46:05 + 11:44 |
D21A 4.44 km, 17 kontrol - 35. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 50:12 + 15:51 |
H20A 4.67 km, 18 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 24:48 |
H20A 4.67 km, 18 kontrol - 5. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 26:55 + 2:07 |
M21 6.22 km, 23 kontrol - 16. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 36:01 + 4:55 |
M21 6.22 km, 23 kontrol - 26. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 38:41 + 7:35 |
M21 6.22 km, 23 kontrol - 37. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 47:07 + 16:01 |
M21 6.22 km, 23 kontrol - Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice DISK |
H21A 5.86 km, 22 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 33:52 + 0:19 |
H21A 5.86 km, 22 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 34:54 + 1:21 |
H21A 5.86 km, 22 kontrol - 57. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 43:54 + 10:21 |
Kód: 7094 |
. |
Závod: 2023-09-09 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Maternice |
Pořadatel: TJ START Náchod |
D10C 1.90 km, 7 kontrol - 16. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 38:46 + 19:28 |
D12C 2.32 km, 11 kontrol - 9. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 27:07 + 7:14 |
D12C 2.32 km, 11 kontrol - 10. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 27:52 + 7:59 |
D12C 2.32 km, 11 kontrol - 14. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 33:44 + 13:51 |
D12C 2.32 km, 11 kontrol - 15. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 34:02 + 14:09 |
D14B 3.35 km, 11 kontrol - 19. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:20 + 7:23 |
D14B 3.35 km, 11 kontrol - 64. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 49:01 + 26:04 |
D14B 3.35 km, 11 kontrol - 70. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 53:08 + 30:11 |
D14B 3.35 km, 11 kontrol - 71. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 53:47 + 30:50 |
D16B 3.55 km, 14 kontrol - 8. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 35:58 + 3:41 |
D16B 3.55 km, 14 kontrol - 16. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 38:23 + 6:06 |
D40B 3.80 km, 17 kontrol - 15. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 56:48 + 20:25 |
D45B 3.67 km, 15 kontrol - 41. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 51:57 + 20:07 |
D45B 3.67 km, 15 kontrol - 48. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 55:47 + 23:57 |
D45B 3.67 km, 15 kontrol - 54. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 62:28 + 30:38 |
H10C 2.03 km, 8 kontrol - 15. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 44:19 + 24:18 |
H12C 2.67 km, 11 kontrol - 5. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 25:52 + 7:50 |
H12C 2.67 km, 11 kontrol - 9. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 30:53 + 12:51 |
H14B 3.43 km, 13 kontrol - 24. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 27:57 + 5:50 |
H14B 3.43 km, 13 kontrol - 49. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 33:46 + 11:39 |
H14B 3.43 km, 13 kontrol - 52. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 34:00 + 11:53 |
H14B 3.43 km, 13 kontrol - 62. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 37:14 + 15:07 |
H14B 3.43 km, 13 kontrol - 67. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 39:27 + 17:20 |
H14B 3.43 km, 13 kontrol - 69. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 42:42 + 20:35 |
H21B 5.49 km, 22 kontrol - 25. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 147:01 + 111:04 |
H40B 4.75 km, 17 kontrol - Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice DISK |
H55B 3.88 km, 16 kontrol - 13. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 44:37 + 12:39 |
T3 3.45 km, 13 kontrol - 9. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 52:00 + 21:45 |
T3 3.45 km, 13 kontrol - 16. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 79:55 + 49:40 |
Kód: 6813 |
. |
Závod: 2023-09-10 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hoděšovice, M 1 |
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové |
D16A 5.94 km, 12 kontrol - 18. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 49:39 + 9:26 |
D21A 9.10 km, 15 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 83:18 + 12:41 |
D21A 9.10 km, 15 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 89:18 + 18:41 |
D21A 9.10 km, 15 kontrol - 15. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 90:31 + 19:54 |
D21B 8.09 km, 13 kontrol - 1. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 65:29 |
D21E 10.21 km, 20 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 67:11 + 5:02 |
H20A 12.89 km, 21 kontrol - 2. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 71:27 + 0:39 |
H20A 12.89 km, 21 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 73:13 + 2:25 |
H21A 14.43 km, 27 kontrol - 42. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 127:47 + 39:43 |
H21E 17.44 km, 32 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 101:59 + 11:13 |
H21E 17.44 km, 32 kontrol - 22. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 112:53 + 22:07 |
H21E 17.44 km, 32 kontrol - 30. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 133:27 + 42:41 |
H21E 17.44 km, 32 kontrol - Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice DISK |
Kód: 7095 |
. |
Závod: 2023-09-10 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Maternice |
Pořadatel: TJ START Náchod |
D14B 3.94 km, 12 kontrol - 46. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 42:12 + 13:53 |
D14B 3.94 km, 12 kontrol - 65. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 52:50 + 24:31 |
D14B 3.94 km, 12 kontrol - 69. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 54:38 + 26:19 |
D16B 4.86 km, 13 kontrol - 5. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 47:52 + 3:50 |
D16B 4.86 km, 13 kontrol - 29. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 61:33 + 17:31 |
D12C 2.77 km, 11 kontrol - 5. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 26:19 + 4:38 |
D12C 2.77 km, 11 kontrol - 7. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 28:34 + 6:53 |
D12C 2.77 km, 11 kontrol - 12. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 33:16 + 11:35 |
D12C 2.77 km, 11 kontrol - 21. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 45:21 + 23:40 |
D40B 5.66 km, 15 kontrol - 13. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 76:08 + 19:06 |
D45B 5.03 km, 13 kontrol - 38. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 79:37 + 33:09 |
D45B 5.03 km, 13 kontrol - 44. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 92:09 + 45:41 |
H12C 2.84 km, 11 kontrol - 8. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 30:54 + 9:33 |
H12C 2.84 km, 11 kontrol - 10. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 34:58 + 13:37 |
H14B 4.61 km, 13 kontrol - 17. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 37:51 + 8:31 |
H14B 4.61 km, 13 kontrol - 44. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 43:37 + 14:17 |
H14B 4.61 km, 13 kontrol - 45. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 43:46 + 14:26 |
H14B 4.61 km, 13 kontrol - 51. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 46:47 + 17:27 |
H14B 4.61 km, 13 kontrol - 69. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 70:39 + 41:19 |
H14B 4.61 km, 13 kontrol - 70. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 79:45 + 50:25 |
H10C 2.27 km, 8 kontrol - 15. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 60:36 + 41:43 |
D10C 2.22 km, 9 kontrol - 16. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 52:54 + 35:36 |
T3 5.45 km, 16 kontrol - 15. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 96:47 + 43:42 |
T3 5.45 km, 16 kontrol - 18. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 118:57 + 65:52 |
Kód: 6807 |
. |
Závod: 2023-09-16 - Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Samotín, 1 |
Pořadatel: TJ Spartak 1. brněnská |
D16A 3.16 km, 11 kontrol - 7. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 26:07 + 4:29 |
D16B 3.17 km, 11 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 25:32 + 1:54 |
D16C 3.12 km, 11 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 28:29 + 3:49 |
D21A 5.06 km, 19 kontrol - 6. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 39:49 + 4:19 |
D21B 5.07 km, 19 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 37:59 + 2:45 |
D21B 5.07 km, 19 kontrol - 10. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 42:35 + 7:21 |
D21B 5.07 km, 19 kontrol - 15. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 45:57 + 10:43 |
D21D 5.02 km, 19 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 38:16 + 2:46 |
D21D 5.02 km, 19 kontrol - 17. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 48:42 + 13:12 |
H20A 4.11 km, 14 kontrol - 1. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 24:45 |
H20B 4.13 km, 14 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:33 |
H21A 5.71 km, 20 kontrol - 10. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 37:28 + 5:04 |
H21A 5.71 km, 20 kontrol - 24. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 41:53 + 9:29 |
H21A 5.71 km, 20 kontrol - Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DISK |
H21B 5.69 km, 20 kontrol - 10. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 35:42 + 4:07 |
H21B 5.69 km, 20 kontrol - 16. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 37:14 + 5:39 |
H21B 5.69 km, 20 kontrol - 27. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 41:22 + 9:47 |
H21C 5.72 km, 20 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 34:47 + 1:25 |
H21C 5.72 km, 20 kontrol - Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice DISK |
H21D 5.63 km, 20 kontrol - 18. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 37:15 + 4:33 |
Kód: 6808 |
. |
Závod: 2023-09-17 - Mistrovství ČR na krátké trati (finále) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Lisovská skála, 1 |
Pořadatel: TJ Spartak 1. brněnská |
D16A 3.34 km, 14 kontrol - 12. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 28:04 + 4:10 |
D16B 3.26 km, 11 kontrol - 10. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 28:59 + 4:15 |
D16B 3.26 km, 11 kontrol - 27. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 39:38 + 14:54 |
D21A 5.19 km, 22 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 37:55 + 1:40 |
D21A 5.19 km, 22 kontrol - 6. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 38:34 + 2:19 |
D21A 5.19 km, 22 kontrol - 18. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 41:39 + 5:24 |
D21B 4.75 km, 17 kontrol - 22. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 42:56 + 6:53 |
D21B 4.75 km, 17 kontrol - 35. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 53:29 + 17:26 |
D21B 4.75 km, 17 kontrol - Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice DNS |
H20A 4.34 km, 16 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 25:02 + 2:29 |
H20A 4.34 km, 16 kontrol - 6. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 25:42 + 3:09 |
H21A 6.31 km, 26 kontrol - 7. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 36:35 + 4:15 |
H21B 5.90 km, 23 kontrol - 9. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 39:23 + 2:37 |
H21B 5.90 km, 23 kontrol - 25. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 42:01 + 5:15 |
H21B 5.90 km, 23 kontrol - 35. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 60:18 + 23:32 |
H21B 5.90 km, 23 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DNS |
H21C 5.59 km, 22 kontrol - 17. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 38:39 + 5:48 |
H21C 5.59 km, 22 kontrol - 28. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 41:41 + 8:50 |
H21D 5.21 km, 20 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 36:06 + 2:39 |
H21D 5.21 km, 20 kontrol - Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DNS |
Kód: 6814 |
. |
Závod: 2023-09-23 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Žlutý kopec, 1 |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
D16A 2.95 km, 15 kontrol - 27. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 14:58 + 2:51 |
D16A 2.95 km, 15 kontrol - 36. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 15:17 + 3:10 |
D16A 2.95 km, 15 kontrol - 52. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 17:08 + 5:01 |
W21E 3.32 km, 17 kontrol - 8. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 14:16 + 0:52 |
H20A 3.71 km, 17 kontrol - 6. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 14:12 + 0:40 |
H20A 3.71 km, 17 kontrol - 14. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 15:04 + 1:32 |
M21E 3.71 km, 17 kontrol - 4. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:11 + 0:40 |
M21E 3.71 km, 17 kontrol - 26. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 14:41 + 2:10 |
M21E 3.71 km, 17 kontrol - 38. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 15:14 + 2:43 |
M21E 3.71 km, 17 kontrol - Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice DNS |
M21E 3.71 km, 17 kontrol - Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DNS |
M21E 3.71 km, 17 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice DISK |
D21A 3.13 km, 16 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 16:35 + 1:11 |
D21A 3.13 km, 16 kontrol - 15. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 17:19 + 1:55 |
D21A 3.13 km, 16 kontrol - 26. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 19:42 + 4:18 |
D21A 3.13 km, 16 kontrol - Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice DNS |
D21B 2.93 km, 14 kontrol - 8. Ondrackova Dana KAM8952 OK Kamenice 18:57 + 3:56 |
H21A 3.55 km, 16 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 14:21 + 0:21 |
H21A 3.55 km, 16 kontrol - 14. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 15:09 + 1:09 |
H21A 3.55 km, 16 kontrol - 47. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 16:23 + 2:23 |
H21A 3.55 km, 16 kontrol - 61. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:40 + 3:40 |
H21B 3.40 km, 17 kontrol - 41. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 19:42 + 5:34 |
Kód: 7700 |
. |
Závod: 2023-09-23 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Jelení hora 2023 |
Pořadatel: Orientační sporty Prachatice |
H21 4.40 km, 20 kontrol - 14. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 48:23 + 13:08 |
Kód: 7701 |
. |
Závod: 2023-09-24 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Prachatický Čtyrák |
Pořadatel: Orientační sporty Prachatice |
H21 4.00 km, 22 kontrol - 11. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 24:29 + 3:20 |
Kód: 8046 |
. |
Závod: 2023-09-28 - Mistrovství ČR v knock-out sprintu (semifinále) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační sporty Písek |
D21_SF2 1.93 km, 0 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 9:20 |
D21_SF3 1.93 km, 0 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 8:53 + 0:04 |
H21_SF2 2.21 km, 0 kontrol - 4. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 9:09 + 0:42 |
H21_SF3 2.21 km, 0 kontrol - 3. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 8:46 + 0:10 |
H21_SF3 2.21 km, 0 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 8:52 + 0:16 |
Kód: 7280 |
. |
Závod: 2023-09-28 - Mistrovství ČR v knock-out sprintu (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační sporty Písek |
D21A 2.52 km, 22 kontrol - 17. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 14:18 + 3:03 |
D21B 2.50 km, 19 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 11:06 |
D21C 2.52 km, 19 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 11:51 + 1:07 |
D21C 2.52 km, 19 kontrol - 19. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 16:08 + 5:24 |
D21C 2.52 km, 19 kontrol - 20. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 16:37 + 5:53 |
H21A 3.00 km, 24 kontrol - 22. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 12:40 + 1:23 |
H21A 3.00 km, 24 kontrol - 34. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 13:47 + 2:30 |
H21B 3.00 km, 25 kontrol - 4. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 11:24 + 0:32 |
H21B 3.00 km, 25 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 11:35 + 0:43 |
H21B 3.00 km, 25 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 12:24 + 1:32 |
H21C 3.00 km, 24 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 10:28 |
H21C 3.00 km, 24 kontrol - 9. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 11:36 + 1:08 |
H21C 3.00 km, 24 kontrol - 21. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 12:14 + 1:46 |
Kód: 7625 |
. |
Závod: 2023-09-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Čertovy hlavy |
Pořadatel: SK Praga |
D10 1.95 km, 6 kontrol - 11. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 28:02 + 8:11 |
D10 1.95 km, 6 kontrol - 15. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 30:27 + 10:36 |
D10 1.95 km, 6 kontrol - 18. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 34:25 + 14:34 |
D10 1.95 km, 6 kontrol - 20. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 36:26 + 16:35 |
D10 1.95 km, 6 kontrol - 24. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 45:57 + 26:06 |
D12 2.38 km, 9 kontrol - 7. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 24:40 + 4:52 |
D12 2.38 km, 9 kontrol - 10. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 25:41 + 5:53 |
D12 2.38 km, 9 kontrol - 13. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 25:55 + 6:07 |
D12 2.38 km, 9 kontrol - 23. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 31:53 + 12:05 |
D12 2.38 km, 9 kontrol - Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice DISK |
D14 2.58 km, 10 kontrol - 7. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 28:00 + 4:16 |
D14 2.58 km, 10 kontrol - 21. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 33:39 + 9:55 |
D14 2.58 km, 10 kontrol - 31. Vedralova Eliska KAM1052 OK Kamenice 42:02 + 18:18 |
D14 2.58 km, 10 kontrol - 35. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 45:18 + 21:34 |
D16 2.66 km, 12 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 26:03 + 0:48 |
D16 2.66 km, 12 kontrol - 6. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 34:02 + 8:47 |
D16 2.66 km, 12 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 34:48 + 9:33 |
D21L 4.03 km, 16 kontrol - 8. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 45:31 + 7:37 |
D35 3.21 km, 14 kontrol - 17. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 49:43 + 12:44 |
D35 3.21 km, 14 kontrol - 25. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 58:14 + 21:15 |
D35 3.21 km, 14 kontrol - 36. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 68:16 + 31:17 |
D35 3.21 km, 14 kontrol - 40. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 73:02 + 36:03 |
D35 3.21 km, 14 kontrol - 48. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 86:07 + 49:08 |
D45 2.87 km, 14 kontrol - 36. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 70:45 + 36:17 |
H12 2.43 km, 9 kontrol - 3. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 19:10 + 1:01 |
H12 2.43 km, 9 kontrol - 7. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 22:02 + 3:53 |
H12 2.43 km, 9 kontrol - 9. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 23:11 + 5:02 |
H12 2.43 km, 9 kontrol - 18. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 26:36 + 8:27 |
H12 2.43 km, 9 kontrol - 37. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 43:56 + 25:47 |
H12 2.43 km, 9 kontrol - 38. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 46:20 + 28:11 |
H12 2.43 km, 9 kontrol - 42. Holecek Jakub KAM1208 OK Kamenice 61:25 + 43:16 |
H14 2.73 km, 12 kontrol - 4. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 23:57 + 1:24 |
H14 2.73 km, 12 kontrol - 8. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 28:13 + 5:40 |
H14 2.73 km, 12 kontrol - 9. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 28:46 + 6:13 |
H14 2.73 km, 12 kontrol - 13. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 30:32 + 7:59 |
H14 2.73 km, 12 kontrol - 23. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 38:29 + 15:56 |
H18 3.46 km, 13 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 46:17 + 7:20 |
H21L 5.08 km, 17 kontrol - 15. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 60:16 + 15:14 |
H21L 5.08 km, 17 kontrol - 27. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 69:57 + 24:55 |
H21L 5.08 km, 17 kontrol - 32. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 77:22 + 32:20 |
H21L 5.08 km, 17 kontrol - 34. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 82:18 + 37:16 |
H35 3.81 km, 15 kontrol - 16. Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice 54:26 + 18:46 |
H35 3.81 km, 15 kontrol - Basus Petr KAM7400 OK Kamenice DISK |
H45 3.65 km, 14 kontrol - 5. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 42:35 + 3:21 |
T4 3.66 km, 14 kontrol - 5. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 55:07 + 11:43 |
T4 3.66 km, 14 kontrol - 11. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 74:44 + 31:20 |
T4 3.66 km, 14 kontrol - 17. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 88:22 + 44:58 |
T4 3.66 km, 14 kontrol - 19. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 89:47 + 46:23 |
T4 3.66 km, 14 kontrol - Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice DISK |
Kód: 7281 |
. |
Závod: 2023-09-30 - Mistrovství ČR ve sprintu, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: PNO a SNO |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D16 2.70 km, 19 kontrol - 21. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 13:42 + 1:00 |
D16 2.70 km, 19 kontrol - 46. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 14:45 + 2:03 |
W21 3.28 km, 21 kontrol - 6. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 14:21 + 0:42 |
W21 3.28 km, 21 kontrol - 10. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 14:44 + 1:05 |
W21 3.28 km, 21 kontrol - 23. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:20 + 2:41 |
W21 3.28 km, 21 kontrol - 28. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 18:29 + 4:50 |
W21 3.28 km, 21 kontrol - Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice DNS |
H20 3.50 km, 22 kontrol - 3. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 12:46 + 0:29 |
H20 3.50 km, 22 kontrol - 9. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 13:17 + 1:00 |
M21 3.84 km, 26 kontrol - 5. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:37 + 0:43 |
M21 3.84 km, 26 kontrol - 17. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 14:43 + 1:49 |
M21 3.84 km, 26 kontrol - Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DNS |
Kód: 7993 |
. |
Závod: 2023-09-30 - Veřejný závod ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: PNO a SNO |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
H21C 2.63 km, 22 kontrol - Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice DNS |
Kód: 7579 |
. |
Závod: 2023-09-30 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Černá Studnice |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D50 2.38 km, 12 kontrol - 6. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 41:29 + 13:09 |
H21L 4.75 km, 20 kontrol - 31. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:15 + 15:57 |
H21L 4.75 km, 20 kontrol - 51. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 77:46 + 44:28 |
H45 3.35 km, 16 kontrol - 3. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 35:50 + 4:49 |
P 2.14 km, 12 kontrol - 11. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 53:51 + 25:28 |
Kód: 7580 |
. |
Závod: 2023-10-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Černá Studnice |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
H21L 10.76 km, 25 kontrol - 20. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 130:34 + 52:33 |
H21L 10.76 km, 25 kontrol - 26. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 182:45 + 104:44 |
H45 7.24 km, 17 kontrol - 2. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 64:29 + 3:58 |
Kód: 7626 |
. |
Závod: 2023-10-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Ptačí důl |
Pořadatel: SKOB Roudnice nad Labem |
D10 2.00 km, 7 kontrol - 11. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 28:35 + 6:49 |
D10 2.00 km, 7 kontrol - 12. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 29:27 + 7:41 |
D10 2.00 km, 7 kontrol - 15. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 32:33 + 10:47 |
D10 2.00 km, 7 kontrol - 16. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 32:35 + 10:49 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 4. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 30:17 + 6:40 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 8. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 33:56 + 10:19 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 10. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 35:01 + 11:24 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 21. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 77:36 + 53:59 |
D14 3.10 km, 9 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 44:52 + 10:10 |
D14 3.10 km, 9 kontrol - 12. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 50:23 + 15:41 |
D14 3.10 km, 9 kontrol - 26. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 66:06 + 31:24 |
D14 3.10 km, 9 kontrol - 29. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 70:44 + 36:02 |
D16 3.80 km, 10 kontrol - 10. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 68:54 + 26:06 |
D21L 6.50 km, 16 kontrol - 8. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 111:52 + 34:31 |
D35K 4.00 km, 9 kontrol - 4. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 77:45 + 7:42 |
D35L 4.90 km, 13 kontrol - 5. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 78:27 + 16:44 |
D35L 4.90 km, 13 kontrol - 9. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 91:47 + 30:04 |
D35L 4.90 km, 13 kontrol - 13. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 100:05 + 38:22 |
D45L 4.30 km, 10 kontrol - 12. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 86:24 + 33:56 |
D45L 4.30 km, 10 kontrol - 17. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 116:32 + 64:04 |
H10 2.00 km, 7 kontrol - 14. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 31:33 + 14:36 |
H12 2.70 km, 10 kontrol - 2. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 26:57 + 0:42 |
H12 2.70 km, 10 kontrol - 11. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 37:30 + 11:15 |
H12 2.70 km, 10 kontrol - 17. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 39:44 + 13:29 |
H12 2.70 km, 10 kontrol - 28. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 56:01 + 29:46 |
H14 3.60 km, 8 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 37:33 + 3:59 |
H14 3.60 km, 8 kontrol - 5. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 38:42 + 5:08 |
H14 3.60 km, 8 kontrol - 13. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 47:49 + 14:15 |
H18 5.70 km, 15 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 85:46 + 25:07 |
H21K 5.70 km, 15 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 71:01 + 5:40 |
H21L 9.00 km, 23 kontrol - 13. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 105:44 + 32:45 |
H21L 9.00 km, 23 kontrol - 22. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 135:15 + 62:16 |
H35L 6.30 km, 16 kontrol - 8. Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice 80:02 + 14:58 |
H35L 6.30 km, 16 kontrol - 11. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 86:01 + 20:57 |
H45L 4.90 km, 11 kontrol - 7. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 56:01 + 8:37 |
H45L 4.90 km, 11 kontrol - 27. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 70:01 + 22:37 |
T1 3.80 km, 10 kontrol - 10. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 76:33 + 21:05 |
Kód: 7627 |
. |
Závod: 2023-10-07 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Klondike, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10 1.96 km, 8 kontrol - 11. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 23:05 + 4:09 |
D10 1.96 km, 8 kontrol - 14. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 25:36 + 6:40 |
D10 1.96 km, 8 kontrol - 17. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 34:25 + 15:29 |
D10 1.96 km, 8 kontrol - 18. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 34:33 + 15:37 |
D10 1.96 km, 8 kontrol - Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice DISK |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 7. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 20:01 + 2:19 |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 10. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 20:26 + 2:44 |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 20. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 23:14 + 5:32 |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 26. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 24:03 + 6:21 |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 29. Mordacikova Eva KAM1156 OK Kamenice 25:47 + 8:05 |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 42. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 33:11 + 15:29 |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 45. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 38:48 + 21:06 |
D12 2.06 km, 11 kontrol - 50. Konopaskova Emilie KAM1255 OK Kamenice 57:29 + 39:47 |
D14 2.40 km, 13 kontrol - 11. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 24:37 + 5:07 |
D14 2.40 km, 13 kontrol - 12. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 24:52 + 5:22 |
D14 2.40 km, 13 kontrol - 25. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 28:08 + 8:38 |
D14 2.40 km, 13 kontrol - 30. Vedralova Eliska KAM1052 OK Kamenice 29:51 + 10:21 |
D14 2.40 km, 13 kontrol - 32. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 30:51 + 11:21 |
H10 2.08 km, 9 kontrol - 25. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 55:39 + 40:44 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 4. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 20:34 + 4:55 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 6. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 20:41 + 5:02 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 10. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 22:05 + 6:26 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 14. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 22:51 + 7:12 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 16. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 23:19 + 7:40 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 18. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 24:36 + 8:57 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 29. Holecek Jakub KAM1208 OK Kamenice 37:26 + 21:47 |
H12 2.16 km, 11 kontrol - 32. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 41:11 + 25:32 |
H14 2.45 km, 12 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 20:08 + 3:36 |
H14 2.45 km, 12 kontrol - 7. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 20:46 + 4:14 |
H14 2.45 km, 12 kontrol - 9. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 21:40 + 5:08 |
H14 2.45 km, 12 kontrol - 12. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 23:46 + 7:14 |
H14 2.45 km, 12 kontrol - 14. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 24:24 + 7:52 |
H14 2.45 km, 12 kontrol - 34. Janda Josef KAM1007 OK Kamenice 43:34 + 27:02 |
H14 2.45 km, 12 kontrol - Guriliov Jaroslav KAM1010 OK Kamenice DISK |
TF 1.94 km, 8 kontrol - 16. Kodetova Dominika KAM1554 OK Kamenice 34:05 + 16:08 |
Z2 1.99 km, 9 kontrol - 5. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 56:47 + 32:25 |
Kód: 7644 |
. |
Závod: 2023-10-07 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Babín 15, měřítko 1 |
Pořadatel: UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
D21C 8.60 km, 16 kontrol - 6. Ondrackova Dana KAM8952 OK Kamenice 90:29 + 26:03 |
Kód: 7629 |
. |
Závod: 2023-10-08 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10 1.69 km, 7 kontrol - 9. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 19:41 + 7:11 |
D10 1.69 km, 7 kontrol - 10. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 20:55 + 8:25 |
D10 1.69 km, 7 kontrol - 11. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 22:20 + 9:50 |
D12 2.98 km, 9 kontrol - 3. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 25:41 + 1:17 |
D12 2.98 km, 9 kontrol - 6. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 25:55 + 1:31 |
D12 2.98 km, 9 kontrol - 24. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 36:19 + 11:55 |
D12 2.98 km, 9 kontrol - 38. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 62:24 + 38:00 |
D14 3.59 km, 9 kontrol - 16. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 31:27 + 8:18 |
D21K 4.52 km, 11 kontrol - 7. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 53:53 + 15:52 |
D21L 7.93 km, 17 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 57:48 + 8:12 |
D21L 7.93 km, 17 kontrol - 19. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 63:56 + 14:20 |
D35L 5.36 km, 9 kontrol - 8. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 43:23 + 8:17 |
D35L 5.36 km, 9 kontrol - 10. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 44:05 + 8:59 |
D35L 5.36 km, 9 kontrol - 23. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 55:24 + 20:18 |
D45K 3.62 km, 10 kontrol - 15. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 53:27 + 24:27 |
D45L 4.64 km, 9 kontrol - 21. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 49:56 + 17:25 |
H10 1.78 km, 6 kontrol - 32. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 28:37 + 16:27 |
H10 1.78 km, 6 kontrol - 36. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 49:05 + 36:55 |
H10F 2.22 km, 7 kontrol - 4. Segev Aaron KAM1500 OK Kamenice 26:03 + 3:04 |
H12 3.38 km, 9 kontrol - 3. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 23:49 + 1:54 |
H12 3.38 km, 9 kontrol - 5. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 24:47 + 2:52 |
H12 3.38 km, 9 kontrol - 9. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 30:18 + 8:23 |
H12 3.38 km, 9 kontrol - 38. Holecek Jakub KAM1208 OK Kamenice 61:30 + 39:35 |
H14 4.85 km, 12 kontrol - 5. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 32:42 + 5:22 |
H14 4.85 km, 12 kontrol - 10. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 35:41 + 8:21 |
H14 4.85 km, 12 kontrol - 15. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 37:57 + 10:37 |
H14 4.85 km, 12 kontrol - 26. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 48:41 + 21:21 |
H18 6.78 km, 13 kontrol - 7. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 55:21 + 15:29 |
H21K 6.35 km, 13 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 40:25 + 0:55 |
H21L 11.21 km, 22 kontrol - 6. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 63:34 + 7:17 |
H21L 11.21 km, 22 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 75:02 + 18:45 |
H21L 11.21 km, 22 kontrol - 32. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 85:31 + 29:14 |
H21L 11.21 km, 22 kontrol - 40. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 94:06 + 37:49 |
H35L 8.95 km, 18 kontrol - 15. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 62:39 + 9:51 |
H45K 4.58 km, 12 kontrol - 11. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 59:45 + 23:06 |
H45L 7.85 km, 15 kontrol - 32. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 63:23 + 19:14 |
H55 5.06 km, 11 kontrol - 9. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 54:32 + 15:30 |
T1 3.00 km, 7 kontrol - 42. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 57:30 + 41:26 |
T1 3.00 km, 7 kontrol - Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice DISK |
Kód: 6818 |
. |
Závod: 2023-10-15 - Mistrovství ČR klubů, Veteraniáda ČR klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Krounka východ, 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 20. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 45:01 + 6:37 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 7. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 36:37 + 1:48 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 10. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 56:40 + 6:02 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 42:22 + 3:07 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 9. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 35:59 + 2:52 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 6. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 35:59 + 1:58 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 45:28 + 4:12 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 25. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 46:52 + 8:28 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 38. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 47:48 + 12:59 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 58:35 + 7:57 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 42. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 57:36 + 18:21 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 15. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 38:36 + 5:29 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 40. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 48:45 + 14:44 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 47:20 + 6:04 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 34. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 49:54 + 11:30 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 52. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 54:58 + 20:09 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 52. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 75:28 + 24:50 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 37. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 55:25 + 16:10 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 30. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 42:15 + 9:08 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 21. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 44:36 + 10:35 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 30. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:49 + 10:33 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 63. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 94:29 + 56:05 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 53. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 57:32 + 22:43 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 58. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 85:19 + 34:41 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 57. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 66:27 + 27:12 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 62. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 63:22 + 30:15 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 43. Ondrackova Dana KAM8952 OK Kamenice 51:33 + 17:32 |
DH21 0.00 km, 0 kontrol - 61. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 75:33 + 34:17 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 75. Lichtenberg Martin KAM7301 OK Kamenice 72:19 + 37:34 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 34. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 42:03 + 12:27 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 70. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 68:06 + 37:21 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 39. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 44:00 + 16:24 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 59. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 62:12 + 29:32 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 74. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 71:26 + 36:41 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 77. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 64:09 + 34:33 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 71. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 69:19 + 38:34 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 66. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 63:48 + 36:12 |
DH225 0.00 km, 0 kontrol - 71. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 86:38 + 53:58 |
DH275 0.00 km, 0 kontrol - 20. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 43:21 + 7:05 |
DH275 0.00 km, 0 kontrol - 18. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 40:23 + 7:12 |
DH275 0.00 km, 0 kontrol - 5. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 32:05 + 0:00 |
DH275 0.00 km, 0 kontrol - 12. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 36:36 + 7:21 |
DH275 0.00 km, 0 kontrol - 3. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 33:18 + |
Kód: 7630 |
. |
Závod: 2023-10-21 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Žlábek 2023 |
Pořadatel: KOB Kladno |
D10 2.52 km, 6 kontrol - 15. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 29:32 + 11:00 |
D10 2.52 km, 6 kontrol - 16. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 34:44 + 16:12 |
D10 2.52 km, 6 kontrol - 22. Mordacikova Adela KAM1555 OK Kamenice 63:24 + 44:52 |
D10 2.52 km, 6 kontrol - Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice DISK |
D10F 1.98 km, 5 kontrol - 1. Krizova Elen KAM1550 OK Kamenice 13:26 |
D12 2.93 km, 7 kontrol - 2. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 20:32 + 0:37 |
D12 2.93 km, 7 kontrol - 8. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 26:35 + 6:40 |
D12 2.93 km, 7 kontrol - 20. Mordacikova Eva KAM1156 OK Kamenice 30:25 + 10:30 |
D14 3.21 km, 8 kontrol - 8. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 32:01 + 5:14 |
D14 3.21 km, 8 kontrol - Vedralova Eliska KAM1052 OK Kamenice DISK |
D16 4.58 km, 9 kontrol - 5. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 46:50 + 6:14 |
D21L 7.27 km, 12 kontrol - 3. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 69:10 + 8:30 |
D21L 7.27 km, 12 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 73:07 + 12:27 |
D21L 7.27 km, 12 kontrol - 12. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 86:05 + 25:25 |
D35K 4.07 km, 8 kontrol - 12. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 118:44 + 75:31 |
D35L 5.54 km, 9 kontrol - 15. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 68:58 + 16:37 |
D35L 5.54 km, 9 kontrol - Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice DISK |
D45K 3.85 km, 7 kontrol - 1. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 49:52 |
H10 2.68 km, 6 kontrol - 25. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 53:22 + 37:18 |
H10F 1.98 km, 5 kontrol - 7. Segev Aaron KAM1500 OK Kamenice 16:13 + 4:16 |
H12 2.98 km, 8 kontrol - 3. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 25:13 + 2:51 |
H12 2.98 km, 8 kontrol - 4. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 27:02 + 4:40 |
H12 2.98 km, 8 kontrol - 10. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 34:51 + 12:29 |
H12 2.98 km, 8 kontrol - 11. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 35:10 + 12:48 |
H12 2.98 km, 8 kontrol - 13. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 36:36 + 14:14 |
H12 2.98 km, 8 kontrol - 23. Holecek Jakub KAM1208 OK Kamenice 47:33 + 25:11 |
H12 2.98 km, 8 kontrol - 26. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 49:00 + 26:38 |
H14 5.38 km, 11 kontrol - 6. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 50:08 + 5:03 |
H14 5.38 km, 11 kontrol - 14. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 58:19 + 13:14 |
H14 5.38 km, 11 kontrol - 26. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 72:08 + 27:03 |
H18 7.71 km, 15 kontrol - 9. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 81:06 + 22:46 |
H21L 9.87 km, 16 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 62:36 |
H21L 9.87 km, 16 kontrol - 21. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 86:50 + 24:14 |
H21L 9.87 km, 16 kontrol - 25. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 98:49 + 36:13 |
H35L 7.71 km, 15 kontrol - 8. Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice 69:55 + 13:50 |
H45L 6.64 km, 15 kontrol - 52. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 106:12 + 56:22 |
TF 1.98 km, 5 kontrol - 7. Binova Eva KAM1650 OK Kamenice 21:34 + 3:26 |
T1 4.50 km, 12 kontrol - 7. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 65:37 + 17:23 |
T1 4.50 km, 12 kontrol - 8. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 67:17 + 19:03 |
T1 4.50 km, 12 kontrol - 20. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 72:48 + 24:34 |
T1 4.50 km, 12 kontrol - 44. Mordacik Michal KAM7803 OK Kamenice 117:39 + 69:25 |
T1 4.50 km, 12 kontrol - Binova Jana KAM8650 OK Kamenice DISK |
T2 7.57 km, 11 kontrol - 6. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 79:45 + 15:55 |
Kód: 7584 |
. |
Závod: 2023-10-21 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Pustý zámek |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
H21L 4.77 km, 19 kontrol - 4. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 49:41 + 9:19 |
H21L 4.77 km, 19 kontrol - 6. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 53:02 + 12:40 |
Kód: 7631 |
. |
Závod: 2023-10-22 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Na Rovinách 2023, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10 2.07 km, 8 kontrol - 10. Sankotova Sara KAM1458 OK Kamenice 26:35 + 6:41 |
D10 2.07 km, 8 kontrol - 11. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 27:21 + 7:27 |
D10 2.07 km, 8 kontrol - 18. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 33:32 + 13:38 |
D10 2.07 km, 8 kontrol - 19. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 37:51 + 17:57 |
D10 2.07 km, 8 kontrol - 21. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 40:52 + 20:58 |
D10F 3.22 km, 7 kontrol - 10. Lazanska Magdalena KAM1461 OK Kamenice 41:41 + 15:04 |
D12 2.61 km, 9 kontrol - 3. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 23:33 + 1:40 |
D12 2.61 km, 9 kontrol - 6. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 26:00 + 4:07 |
D12 2.61 km, 9 kontrol - 14. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 27:58 + 6:05 |
D12 2.61 km, 9 kontrol - 24. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 35:04 + 13:11 |
D12 2.61 km, 9 kontrol - 27. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 38:01 + 16:08 |
D12 2.61 km, 9 kontrol - 35. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 52:53 + 31:00 |
D14 2.75 km, 11 kontrol - 14. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:37 + 7:06 |
D14 2.75 km, 11 kontrol - 23. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 30:11 + 9:40 |
D14 2.75 km, 11 kontrol - 31. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 34:42 + 14:11 |
D21K 3.16 km, 13 kontrol - 10. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 58:16 + 25:12 |
D21L 4.34 km, 17 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 42:08 + 9:30 |
D21L 4.34 km, 17 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 42:24 + 9:46 |
D21L 4.34 km, 17 kontrol - 24. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 47:42 + 15:04 |
D21L 4.34 km, 17 kontrol - 31. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 53:01 + 20:23 |
D35 3.63 km, 15 kontrol - 32. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 61:16 + 26:07 |
D35 3.63 km, 15 kontrol - 35. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 62:08 + 26:59 |
D35 3.63 km, 15 kontrol - 40. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 100:16 + 65:07 |
D45 3.45 km, 13 kontrol - 38. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 59:37 + 28:40 |
D45 3.45 km, 13 kontrol - 40. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 61:41 + 30:44 |
D45 3.45 km, 13 kontrol - 52. Stepankova Adela KAM7552 OK Kamenice 92:11 + 61:14 |
H10F 3.22 km, 7 kontrol - 32. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 94:17 + 74:46 |
H12 2.79 km, 10 kontrol - 1. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 19:32 |
H12 2.79 km, 10 kontrol - 4. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 21:08 + 1:36 |
H12 2.79 km, 10 kontrol - 7. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 25:07 + 5:35 |
H12 2.79 km, 10 kontrol - 8. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 25:15 + 5:43 |
H12 2.79 km, 10 kontrol - 16. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 30:24 + 10:52 |
H12 2.79 km, 10 kontrol - 25. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 39:24 + 19:52 |
H14 3.12 km, 12 kontrol - 10. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 24:06 + 4:59 |
H14 3.12 km, 12 kontrol - 12. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 25:46 + 6:39 |
H14 3.12 km, 12 kontrol - 14. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 26:52 + 7:45 |
H14 3.12 km, 12 kontrol - 26. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 34:40 + 15:33 |
H14 3.12 km, 12 kontrol - 35. Janda Josef KAM1007 OK Kamenice 41:44 + 22:37 |
H16 3.43 km, 14 kontrol - 5. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 29:38 + 2:34 |
H18 3.56 km, 14 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 32:48 + 6:20 |
H21L 5.21 km, 23 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 36:26 + 4:24 |
H21L 5.21 km, 23 kontrol - 45. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:10 + 17:08 |
H21L 5.21 km, 23 kontrol - 55. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 52:38 + 20:36 |
H35 4.08 km, 16 kontrol - 7. Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice 35:10 + 5:42 |
H35 4.08 km, 16 kontrol - 13. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 37:50 + 8:22 |
H45 3.80 km, 16 kontrol - 39. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 45:10 + 15:49 |
T2 2.53 km, 10 kontrol - 1. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 32:29 |
T3 3.03 km, 12 kontrol - 6. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 36:59 + 11:54 |
T3 3.03 km, 12 kontrol - 13. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 47:58 + 22:53 |
T3 3.03 km, 12 kontrol - 26. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 63:33 + 38:28 |
T4 4.03 km, 16 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 39:50 + 6:41 |
T4 4.03 km, 16 kontrol - 12. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 48:52 + 15:43 |
T4 4.03 km, 16 kontrol - 22. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 58:17 + 25:08 |
T4 4.03 km, 16 kontrol - 26. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 65:24 + 32:15 |
TF 3.22 km, 7 kontrol - 14. Binova Eva KAM1650 OK Kamenice 42:34 + 16:10 |
Kód: 7694 |
. |
Závod: 2023-10-22 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Popov 2023 |
Pořadatel: SKOB Ostrov |
D14 3.12 km, 7 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 33:15 + 5:54 |
H12 2.63 km, 8 kontrol - 10. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 44:45 + 22:39 |
T2 4.33 km, 10 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK |
Kód: 7657 |
. |
Závod: 2023-10-22 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Team Jizerky |
D16 3.20 km, 12 kontrol - 6. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 37:07 + 11:50 |
H21L 9.20 km, 27 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DISK |
H45 5.40 km, 14 kontrol - 5. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 60:59 + 10:49 |
T 4.50 km, 16 kontrol - 17. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 65:32 + 25:36 |
Kód: 7472 |
. |
Závod: 2023-10-28 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Šumava - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D10 1.83 km, 8 kontrol - 12. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 24:04 + 9:33 |
D10 1.83 km, 8 kontrol - 15. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 26:34 + 12:03 |
D10 1.83 km, 8 kontrol - 19. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 36:26 + 21:55 |
D10 1.83 km, 8 kontrol - 21. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 44:31 + 30:00 |
D12 2.34 km, 11 kontrol - 1. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 19:44 |
D12 2.34 km, 11 kontrol - 16. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 25:16 + 5:32 |
D12 2.34 km, 11 kontrol - 21. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 27:13 + 7:29 |
D12 2.34 km, 11 kontrol - 23. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 28:07 + 8:23 |
D12 2.34 km, 11 kontrol - 27. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 35:30 + 15:46 |
D12 2.34 km, 11 kontrol - 30. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 37:59 + 18:15 |
D14A 2.51 km, 14 kontrol - 22. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 36:06 + 14:15 |
D16A 2.87 km, 15 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 36:49 + 2:26 |
D16A 2.87 km, 15 kontrol - 7. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 37:29 + 3:06 |
D16A 2.87 km, 15 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 41:21 + 6:58 |
D21E 4.45 km, 21 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 48:23 + 6:31 |
D21A 3.91 km, 20 kontrol - 14. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 49:10 + 7:39 |
D21A 3.91 km, 20 kontrol - 25. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 51:16 + 9:45 |
D21A 3.91 km, 20 kontrol - 41. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 58:48 + 17:17 |
D35B 2.85 km, 14 kontrol - 22. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 64:00 + 32:18 |
D35B 2.85 km, 14 kontrol - 28. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 98:29 + 66:47 |
D45A 2.93 km, 16 kontrol - 32. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 47:41 + 17:42 |
D45B 2.53 km, 14 kontrol - 5. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 35:09 + 7:19 |
D45B 2.53 km, 14 kontrol - 7. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 36:52 + 9:02 |
D45B 2.53 km, 14 kontrol - 33. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 52:13 + 24:23 |
D45B 2.53 km, 14 kontrol - 36. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 54:41 + 26:51 |
D55B 2.34 km, 13 kontrol - 6. Safkova Petra KAM0000 OK Kamenice 39:44 + 12:08 |
H10 1.83 km, 8 kontrol - 22. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 28:34 + 14:42 |
H10 1.83 km, 8 kontrol - 27. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 56:28 + 42:36 |
H12 2.52 km, 12 kontrol - 8. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 19:40 + 4:27 |
H12 2.52 km, 12 kontrol - 17. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 25:21 + 10:08 |
H12 2.52 km, 12 kontrol - 18. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 25:28 + 10:15 |
H12 2.52 km, 12 kontrol - 24. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 28:35 + 13:22 |
H12 2.52 km, 12 kontrol - 26. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 29:08 + 13:55 |
H12 2.52 km, 12 kontrol - 36. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 47:33 + 32:20 |
H14A 2.78 km, 15 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 25:14 + 3:04 |
H14A 2.78 km, 15 kontrol - 10. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 28:12 + 6:02 |
H14A 2.78 km, 15 kontrol - 11. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 29:27 + 7:17 |
H14A 2.78 km, 15 kontrol - 15. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 31:42 + 9:32 |
H14A 2.78 km, 15 kontrol - 23. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 38:13 + 16:03 |
H16B 2.78 km, 15 kontrol - 6. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 49:51 + 24:19 |
H18A 4.05 km, 20 kontrol - 6. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 48:03 + 9:57 |
H21E 5.15 km, 26 kontrol - 19. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 44:26 + 8:46 |
H21E 5.15 km, 26 kontrol - 20. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 44:30 + 8:50 |
H21E 5.15 km, 26 kontrol - 21. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 44:34 + 8:54 |
H21E 5.15 km, 26 kontrol - 32. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 48:42 + 13:02 |
H21E 5.15 km, 26 kontrol - 45. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 55:20 + 19:40 |
H21E 5.15 km, 26 kontrol - 49. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 59:48 + 24:08 |
H21A 4.65 km, 22 kontrol - 23. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 51:00 + 9:20 |
H21A 4.65 km, 22 kontrol - 51. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 83:17 + 41:37 |
H21B 3.24 km, 18 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 29:41 |
H35A 4.19 km, 20 kontrol - 11. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 46:08 + 9:36 |
H45B 2.80 km, 15 kontrol - 21. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 53:05 + 26:18 |
HDR 2.52 km, 7 kontrol - 24. Binova Eva KAM1650 OK Kamenice 27:20 + 11:17 |
OPEN-S 2.25 km, 12 kontrol - 1. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 27:27 |
OPEN-S 2.25 km, 12 kontrol - 21. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 48:24 + 20:57 |
OPEN-S 2.25 km, 12 kontrol - 22. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 49:46 + 22:19 |
OPEN-M 2.69 km, 15 kontrol - 7. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 39:26 + 12:35 |
OPEN-L 3.14 km, 17 kontrol - 13. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 51:44 + 29:23 |
T 4.51 km, 22 kontrol - 2. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 68:04 + 10:07 |
Kód: 7596 |
. |
Závod: 2023-10-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: KOB Konice |
D21C 4.90 km, 17 kontrol - 5. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 43:00 + 8:48 |
Kód: 7473 |
. |
Závod: 2023-10-29 - Kwak Czech O-Tour 2023 - Šumava - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D10 2.26 km, 9 kontrol - 13. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 33:36 + 12:48 |
D10 2.26 km, 9 kontrol - 14. Zoubkova Hana KAM1457 OK Kamenice 34:35 + 13:47 |
D10 2.26 km, 9 kontrol - 15. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 39:27 + 18:39 |
D10 2.26 km, 9 kontrol - 17. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 43:59 + 23:11 |
D12 3.38 km, 9 kontrol - 13. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 46:14 + 14:34 |
D12 3.38 km, 9 kontrol - 15. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 47:04 + 15:24 |
D12 3.38 km, 9 kontrol - 17. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 50:11 + 18:31 |
D12 3.38 km, 9 kontrol - 29. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 70:09 + 38:29 |
D12 3.38 km, 9 kontrol - 30. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 79:53 + 48:13 |
D12 3.38 km, 9 kontrol - Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice DISK |
D14A 3.88 km, 10 kontrol - 18. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 54:22 + 21:25 |
D16A 5.45 km, 13 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 52:53 + 8:40 |
D16A 5.45 km, 13 kontrol - 9. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 60:26 + 16:13 |
D16A 5.45 km, 13 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 64:51 + 20:38 |
D21E 8.15 km, 17 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 83:19 + 8:15 |
D21A 6.25 km, 14 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 68:03 + 9:45 |
D21A 6.25 km, 14 kontrol - 19. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 70:35 + 12:17 |
D21A 6.25 km, 14 kontrol - 37. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 78:52 + 20:34 |
D35B 4.53 km, 10 kontrol - 10. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 67:51 + 17:28 |
D35B 4.53 km, 10 kontrol - 27. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 126:50 + 76:27 |
D45A 4.99 km, 12 kontrol - 37. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 71:56 + 26:54 |
D45B 3.91 km, 12 kontrol - 13. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 66:53 + 24:33 |
D45B 3.91 km, 12 kontrol - 23. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 76:59 + 34:39 |
D45B 3.91 km, 12 kontrol - 39. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 104:46 + 62:26 |
D55B 3.23 km, 8 kontrol - 5. Safkova Petra KAM0000 OK Kamenice 54:02 + 10:03 |
H10 2.26 km, 9 kontrol - 19. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 64:05 + 41:53 |
H10 2.26 km, 9 kontrol - 20. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 70:28 + 48:16 |
H12 3.51 km, 10 kontrol - 5. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 33:21 + 5:46 |
H12 3.51 km, 10 kontrol - 11. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 40:14 + 12:39 |
H12 3.51 km, 10 kontrol - 17. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 44:03 + 16:28 |
H12 3.51 km, 10 kontrol - 18. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 44:31 + 16:56 |
H12 3.51 km, 10 kontrol - 28. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 58:19 + 30:44 |
H12 3.51 km, 10 kontrol - 34. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 67:04 + 39:29 |
H14A 4.95 km, 12 kontrol - 5. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 47:55 + 3:23 |
H14A 4.95 km, 12 kontrol - 10. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 53:32 + 9:00 |
H14A 4.95 km, 12 kontrol - 23. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 70:28 + 25:56 |
H14A 4.95 km, 12 kontrol - 24. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 72:42 + 28:10 |
H14A 4.95 km, 12 kontrol - 25. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 121:39 + 77:07 |
H16B 4.95 km, 12 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK |
H18A 8.13 km, 18 kontrol - 9. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 115:51 + 48:37 |
H21E 11.24 km, 24 kontrol - 13. Cech Vit KAM0311 OK Kamenice 95:01 + 11:46 |
H21E 11.24 km, 24 kontrol - 17. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 96:44 + 13:29 |
H21E 11.24 km, 24 kontrol - 26. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 99:30 + 16:15 |
H21E 11.24 km, 24 kontrol - 33. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 105:41 + 22:26 |
H21E 11.24 km, 24 kontrol - 39. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 119:31 + 36:16 |
H21E 11.24 km, 24 kontrol - 44. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 148:11 + 64:56 |
H21A 9.48 km, 20 kontrol - 28. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 106:26 + 25:28 |
H21A 9.48 km, 20 kontrol - 46. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 164:07 + 83:09 |
H21B 6.52 km, 15 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 59:50 + 2:06 |
H35A 8.41 km, 19 kontrol - 23. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 101:51 + 32:26 |
H45B 4.02 km, 12 kontrol - Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice DISK |
HDR 3.51 km, 8 kontrol - 27. Binova Eva KAM1650 OK Kamenice 49:38 + 27:03 |
OPEN-S 2.47 km, 10 kontrol - 9. Binova Jana KAM8650 OK Kamenice 40:27 + 10:10 |
OPEN-S 2.47 km, 10 kontrol - 24. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 57:35 + 27:18 |
OPEN-S 2.47 km, 10 kontrol - 25. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 66:18 + 36:01 |
OPEN-M 3.54 km, 9 kontrol - 7. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 65:26 + 20:43 |
OPEN-L 4.68 km, 12 kontrol - 7. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 66:46 + 22:17 |
T 5.98 km, 14 kontrol - 2. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 71:08 + 9:30 |
Kód: 7431 |
. |
Závod: 2023-11-04 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Jedlinka, 1 |
Pořadatel: K.O.B. Choceň |
D21C 4.93 km, 18 kontrol - 11. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 43:49 + 11:56 |
Kód: 7632 |
. |
Závod: 2023-11-05 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Borky 23, 1 |
Pořadatel: SK Meteor Kačerov |
D10 2.01 km, 9 kontrol - 23. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 47:26 + 27:48 |
D10 2.01 km, 9 kontrol - Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice DISK |
D12 2.69 km, 11 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 18:31 + 2:04 |
D12 2.69 km, 11 kontrol - 8. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 21:06 + 4:39 |
D12 2.69 km, 11 kontrol - 23. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 26:12 + 9:45 |
D12 2.69 km, 11 kontrol - 28. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 32:50 + 16:23 |
D12 2.69 km, 11 kontrol - 31. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 36:14 + 19:47 |
D12 2.69 km, 11 kontrol - 34. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 70:41 + 54:14 |
D14 2.95 km, 11 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 23:46 + 2:58 |
D14 2.95 km, 11 kontrol - 6. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 24:04 + 3:16 |
D14 2.95 km, 11 kontrol - 31. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 34:51 + 14:03 |
D14 2.95 km, 11 kontrol - 37. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 38:10 + 17:22 |
D16 3.31 km, 14 kontrol - 8. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 29:43 + 6:51 |
D21L 5.07 km, 18 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 37:34 + 6:47 |
D21L 5.07 km, 18 kontrol - 13. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 38:46 + 7:59 |
D21L 5.07 km, 18 kontrol - 21. Havlova Tereza KAM0760 OK Kamenice 40:38 + 9:51 |
D21L 5.07 km, 18 kontrol - 26. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 43:11 + 12:24 |
D21L 5.07 km, 18 kontrol - 43. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 54:33 + 23:46 |
H10 2.06 km, 9 kontrol - 6. Vesely Vaclav KAM13XX OK Kamenice 22:06 + 2:39 |
H10 2.06 km, 9 kontrol - 36. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 52:51 + 33:24 |
H12 3.00 km, 11 kontrol - 3. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 21:12 + 1:21 |
H12 3.00 km, 11 kontrol - 6. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 22:39 + 2:48 |
H12 3.00 km, 11 kontrol - 11. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 25:27 + 5:36 |
H12 3.00 km, 11 kontrol - 22. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 31:57 + 12:06 |
H12 3.00 km, 11 kontrol - 33. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 41:47 + 21:56 |
H12 3.00 km, 11 kontrol - Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice DISK |
H14 3.62 km, 12 kontrol - 3. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 24:54 + 1:28 |
H14 3.62 km, 12 kontrol - 9. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 28:52 + 5:26 |
H14 3.62 km, 12 kontrol - 13. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 30:37 + 7:11 |
H14 3.62 km, 12 kontrol - 14. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 31:09 + 7:43 |
H16 3.96 km, 15 kontrol - 17. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 35:48 + 12:00 |
H18 4.22 km, 14 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 40:05 + 14:56 |
H21L 6.20 km, 22 kontrol - 29. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 41:49 + 10:20 |
H21L 6.20 km, 22 kontrol - 66. Sankot Jaroslav KAM8100 OK Kamenice 54:44 + 23:15 |
H21L 6.20 km, 22 kontrol - 70. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 58:06 + 26:37 |
H21L 6.20 km, 22 kontrol - 71. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 60:25 + 28:56 |
D35 4.03 km, 14 kontrol - 13. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 38:09 + 9:14 |
D35 4.03 km, 14 kontrol - 20. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 41:38 + 12:43 |
D35 4.03 km, 14 kontrol - 22. Fuchsova Aneta KAM8551 OK Kamenice 42:23 + 13:28 |
D35 4.03 km, 14 kontrol - 25. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 45:21 + 16:26 |
D45 3.59 km, 15 kontrol - 24. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 46:05 + 15:22 |
D45 3.59 km, 15 kontrol - 41. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 55:34 + 24:51 |
H35 4.64 km, 16 kontrol - 6. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 38:30 + 4:21 |
H35 4.64 km, 16 kontrol - 24. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 46:50 + 12:41 |
H45 4.22 km, 14 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 29:17 + 2:33 |
H45 4.22 km, 14 kontrol - 30. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 35:29 + 8:45 |
H45 4.22 km, 14 kontrol - 49. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 43:08 + 16:24 |
T4 3.87 km, 14 kontrol - 6. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 31:54 + 5:24 |
T4 3.87 km, 14 kontrol - 34. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 41:21 + 14:51 |
T4 3.87 km, 14 kontrol - 39. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 44:19 + 17:49 |
T4 3.87 km, 14 kontrol - 62. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 57:04 + 30:34 |
T4 3.87 km, 14 kontrol - 66. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 59:59 + 33:29 |