26.3.2023 - STŽ Černé Voděrady - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.09 km, 260 m, 20 kontrol | ||
1. | Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice | 33:18 |
2. | Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice | 33:27 + 0:09 |
3. | Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové | 34:58 + 1:40 |
4. | Šedivý Jan PGP8409 R SK Praga | 36:11 + 2:53 |
5. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka | 38:13 + 4:55 |
6. | Škvor Adam KAM0202 R OK Kamenice | 38:40 + 5:22 |
7. | Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice | 39:07 + 5:49 |
8. | Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava | 39:51 + 6:33 |
9. | Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové | 40:23 + 7:05 |
10. | Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha | 41:45 + 8:27 |
11. | Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín | 42:13 + 8:55 |
12. | Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka | 42:35 + 9:17 |
13. | Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka | 42:53 + 9:35 |
14. | Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha | 43:44 + 10:26 |
15. | Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka | 43:45 + 10:27 |
16. | Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka | 44:28 + 11:10 |
17. | Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga | 44:30 + 11:12 |
18. | Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška | 45:10 + 11:52 |
19. | Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 45:36 + 12:18 |
20. | Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany | 46:01 + 12:43 |
21. | Petrilák Matouš NathanielDOR0409 A OK Dobříš | 46:03 + 12:45 |
22. | Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orientee | 46:08 + 12:50 |
23. | Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orientee | 46:09 + 12:51 |
24. | Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka | 46:31 + 13:13 |
25. | Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov | 46:43 + 13:25 |
26. | Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov | 47:23 + 14:05 |
27. | Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov | 47:47 + 14:29 |
28. | Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha | 48:09 + 14:51 |
29. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 48:19 + 15:01 |
30. | Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem | 48:21 + 15:03 |
31. | Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha | 48:26 + 15:08 |
32. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 48:51 + 15:33 |
33. | Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha | 48:53 + 15:35 |
34. | Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha | 49:14 + 15:56 |
35. | Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 49:23 + 16:05 |
36. | Fišer Jan SNA9302 C TJ START Náchod | 49:32 + 16:14 |
37. | Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín | 49:35 + 16:17 |
38. | Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team | 49:56 + 16:38 |
39. | Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team | 50:54 + 17:36 |
40. | Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav | 51:12 + 17:54 |
41. | Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka | 51:53 + 18:35 |
42. | Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Staveb | 51:59 + 18:41 |
43. | Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný | 52:31 + 19:13 |
44. | Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy | 52:50 + 19:32 |
45. | Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem | 52:54 + 19:36 |
46. | Pašek František KAM7600 C OK Kamenice | 52:56 + 19:38 |
47. | Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha | 53:19 + 20:01 |
48. | Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 53:34 + 20:16 |
49. | Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš | 53:47 + 20:29 |
50. | Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team | 53:48 + 20:30 |
51. | Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš | 54:05 + 20:47 |
52. | Semerád Jan DKP9404 C Oddíl OB Kotlářka | 54:47 + 21:29 |
53. | Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice | 54:52 + 21:34 |
54. | Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha | 54:55 + 21:37 |
55. | Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha | 56:08 + 22:50 |
56. | Sajal Martin SLP7803 C OOB Slavia Praha | 56:09 + 22:51 |
57. | Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové | 56:47 + 23:29 |
58. | Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha | 57:18 + 24:00 |
59. | Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany | 57:21 + 24:03 |
60. | Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov | 57:38 + 24:20 |
61. | Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice | 57:52 + 24:34 |
62. | Rožek David RIC7403 C OB Říčany | 57:57 + 24:39 |
63. | Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1 | 59:26 + 26:08 |
64. | Janas Petr PGP7106 C SK Praga | 59:33 + 26:15 |
65. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 59:35 + 26:17 |
66. | Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice | 60:01 + 26:43 |
67. | Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha | 61:09 + 27:51 |
68. | Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky | 61:52 + 28:34 |
69. | Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha | 62:16 + 28:58 |
70. | Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun | 62:33 + 29:15 |
71. | Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 63:27 + 30:09 |
72. | Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice | 64:13 + 30:55 |
73. | Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 65:38 + 32:20 |
74. | Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka | 66:14 + 32:56 |
75. | Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice | 67:29 + 34:11 |
76. | Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice | 70:14 + 36:56 |
77. | Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 74:54 + 41:36 |
78. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 75:41 + 42:23 |
79. | Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně | 76:01 + 42:43 |
80. | Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n | 80:42 + 47:24 |
81. | Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB Tretra Praha | 82:23 + 49:05 |
82. | Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín | 82:43 + 49:25 |
83. | Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n | 84:20 + 51:02 |
Created version: v03/29.10.2018 |