Výsledky závodníků klubu 'ZVO' v roce 2022  
Aktualizace: 07.06.2022
Kód: 6901
.
Závod: 2022-03-05 - Opět na Kozla 30/2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kozlí katastr
Pořadatel: OK Kamenice
C 0.00 km, 0 kontrol - 24. Strejc Jaroslav ZVO6101
C 0.00 km, 0 kontrol - 36. Zimmerova Lenka ZVO6451
Kód: 6656
.
Závod: 2022-03-26 - Czech O-Tour 2022 (1. závod) - Terezín - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Terezín Bastion 5, 1
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů
D18A 2.59 km, 17 kontrol - 10. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 16:56 + 4:06
D21B 2.82 km, 16 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 16:06 + 0:15
D45B 2.45 km, 13 kontrol - 31. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 34:38 + 18:26
D55B 2.32 km, 13 kontrol - 7. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 30:39 + 13:00
H14B 2.04 km, 16 kontrol - 8. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 25:56 + 12:03
H18B 2.85 km, 18 kontrol - 2. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 26:17 + 1:26
H21B 3.33 km, 20 kontrol - 16. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 24:14 + 6:11
H21B 3.33 km, 20 kontrol - 28. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 29:16 + 11:13
H45A 2.92 km, 17 kontrol - 16. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 18:50 + 2:22
H55B 2.40 km, 13 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 19:15 + 0:49
Kód: 6866
.
Závod: 2022-03-27 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Milý Bor
Pořadatel: SKOB Slaný
D10F 2.40 km, 10 kontrol - 2. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 21:47 + 1:15
D10F 2.40 km, 10 kontrol - 3. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 27:53 + 7:21
D12 2.81 km, 10 kontrol - 2. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 24:06 + 0:27
D12 2.81 km, 10 kontrol - 11. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 30:47 + 7:08
D12 2.81 km, 10 kontrol - 18. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 38:00 + 14:21
D14 3.21 km, 11 kontrol - 8. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 28:51 + 6:33
D14 3.21 km, 11 kontrol - 32. Zastavova Barbora ZVO0957 OB SK Zvole 65:53 + 43:35
D14 3.21 km, 11 kontrol - Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole DISK
D16 3.34 km, 12 kontrol - 12. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 36:10 + 10:24
D18 3.63 km, 13 kontrol - 9. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 48:52 + 18:14
D21K 3.63 km, 13 kontrol - 8. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 72:05 + 39:03
D21L 4.64 km, 17 kontrol - 9. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 45:37 + 8:50
D35 3.66 km, 14 kontrol - 3. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 38:43 + 1:39
D45 3.35 km, 12 kontrol - 35. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:07 + 25:51
D45 3.35 km, 12 kontrol - 51. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 119:23 + 92:07
H14 3.75 km, 13 kontrol - 15. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 38:24 + 13:48
H14 3.75 km, 13 kontrol - 26. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 46:36 + 22:00
H14 3.75 km, 13 kontrol - 30. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 50:09 + 25:33
H14 3.75 km, 13 kontrol - 36. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 55:19 + 30:43
H14 3.75 km, 13 kontrol - 44. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 64:43 + 40:07
H16 4.04 km, 12 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 37:09 + 7:54
H16 4.04 km, 12 kontrol - 20. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 49:34 + 20:19
H16 4.04 km, 12 kontrol - Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole DISK
H35 4.37 km, 14 kontrol - 27. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 62:02 + 29:37
H45 3.94 km, 13 kontrol - 56. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 92:52 + 63:53
H55 3.65 km, 13 kontrol - 10. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 50:04 + 15:09
TF 2.40 km, 10 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 43:17 + 7:56
TF 2.40 km, 10 kontrol - 42. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 133:27 + 98:06
H60 3.65 km, 13 kontrol - 4. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 47:11 + 7:18
Kód: 6867
.
Závod: 2022-04-02 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Odolena Voda, 1
Pořadatel: TJ Aero Odolena Voda
D10 1.33 km, 13 kontrol - Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole DISK
D12 1.47 km, 14 kontrol - 10. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 10:44 + 1:48
D12 1.47 km, 14 kontrol - 15. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 11:43 + 2:47
D12 1.47 km, 14 kontrol - 31. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 16:38 + 7:42
D14 2.06 km, 20 kontrol - 13. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 13:46 + 3:15
D14 2.06 km, 20 kontrol - 36. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 22:38 + 12:07
D14 2.06 km, 20 kontrol - 40. Zastavova Barbora ZVO0957 OB SK Zvole 32:31 + 22:00
D18 2.60 km, 20 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 13:46 + 0:28
D35 2.39 km, 22 kontrol - 26. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 19:01 + 5:29
D45 2.29 km, 20 kontrol - 27. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 21:24 + 8:44
D45 2.29 km, 20 kontrol - 30. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 22:22 + 9:42
D45 2.29 km, 20 kontrol - 35. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 26:34 + 13:54
H14 2.16 km, 20 kontrol - 36. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 16:20 + 7:00
H16 2.56 km, 22 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 13:36 + 1:35
H16 2.56 km, 22 kontrol - 35. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 24:43 + 12:42
H35 2.93 km, 24 kontrol - 16. Michalik Bohumil ZVO8002 OB SK Zvole 17:55 + 3:12
H45 2.64 km, 23 kontrol - 6. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 14:15 + 1:03
D20 2.60 km, 20 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 14:35 + 0:47
H60 2.29 km, 20 kontrol - 1. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 15:45
Kód: 6112
.
Závod: 2022-04-09 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: USK Praha
H50 5.71 km, 15 kontrol - 16. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 125:42 + 74:21
Kód: 6113
.
Závod: 2022-04-10 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: USK Praha
D20A 3.49 km, 15 kontrol - 30. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 43:45 + 17:35
T3 3.03 km, 12 kontrol - 19. Teyssler David ZVO0609 OB SK Zvole 58:03 + 30:43
T3 3.03 km, 12 kontrol - Teyssler Petr ZVO7404 OB SK Zvole DISK
T4 4.10 km, 17 kontrol - 4. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 39:47 + 3:24
T4 4.10 km, 17 kontrol - 42. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 96:18 + 59:55
Kód: 5546
.
Závod: 2022-04-23 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
H16A 2.95 km, 17 kontrol - 44. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 17:10 + 4:14
Kód: 6870
.
Závod: 2022-04-30 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hlavačov
Pořadatel: OK Rakovník
D10F 1.40 km, 6 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 20:57
D12 1.88 km, 8 kontrol - 8. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 22:01 + 3:00
D12 1.88 km, 8 kontrol - 12. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 23:27 + 4:26
D12 1.88 km, 8 kontrol - 21. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 28:46 + 9:45
D12 1.88 km, 8 kontrol - 24. Vodickova Josefina ZVO1152 OB SK Zvole 32:51 + 13:50
D12 1.88 km, 8 kontrol - 40. Kulhava Eliska ZVO1151 OB SK Zvole 48:55 + 29:54
D12 1.88 km, 8 kontrol - 46. Sodomkova Nikola ZVO1054 OB SK Zvole 55:50 + 36:49
D14 2.32 km, 10 kontrol - 23. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 28:46 + 8:29
D14 2.32 km, 10 kontrol - 38. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 35:54 + 15:37
D14 2.32 km, 10 kontrol - 49. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 44:21 + 24:04
D14 2.32 km, 10 kontrol - 53. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 65:23 + 45:06
D14 2.32 km, 10 kontrol - Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole DISK
D16 2.56 km, 11 kontrol - 14. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 40:54 + 12:21
D35 2.75 km, 15 kontrol - 28. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 49:09 + 15:15
D45 2.30 km, 13 kontrol - 31. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 43:13 + 18:55
D45 2.30 km, 13 kontrol - 38. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 48:16 + 23:58
D45 2.30 km, 13 kontrol - 50. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 68:11 + 43:53
H14 2.69 km, 12 kontrol - 24. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 36:14 + 16:48
H14 2.69 km, 12 kontrol - 29. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 41:38 + 22:12
H14 2.69 km, 12 kontrol - 34. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 44:41 + 25:15
H14 2.69 km, 12 kontrol - Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole DNS
H16 2.97 km, 14 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 26:04
H16 2.97 km, 14 kontrol - 32. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 52:53 + 26:49
H16 2.97 km, 14 kontrol - 38. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 85:01 + 58:57
H18 3.12 km, 14 kontrol - 13. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 39:48 + 15:35
H21K 3.52 km, 16 kontrol - 4. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 62:37 + 19:39
H35 4.07 km, 15 kontrol - 29. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 73:36 + 40:39
H55 2.39 km, 13 kontrol - 9. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 41:12 + 10:48
H60 2.39 km, 13 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 30:20 + 1:51
T3 3.45 km, 12 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 42:32 + 13:57
T3 3.45 km, 12 kontrol - 49. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 80:54 + 52:19
T3 3.45 km, 12 kontrol - Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole DISK
T3 3.45 km, 12 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DNS
Z2 1.94 km, 9 kontrol - Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole DNS
H20 3.52 km, 16 kontrol - 1. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 63:11
Kód: 6871
.
Závod: 2022-05-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Šefelinka
Pořadatel: OK Rakovník
D10F 1.42 km, 7 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 20:48
D12 2.30 km, 6 kontrol - 5. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 19:45 + 3:01
D12 2.30 km, 6 kontrol - 6. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 20:22 + 3:38
D12 2.30 km, 6 kontrol - 32. Kulhava Eliska ZVO1151 OB SK Zvole 45:00 + 28:16
D12 2.30 km, 6 kontrol - 34. Sodomkova Nikola ZVO1054 OB SK Zvole 46:20 + 29:36
D12 2.30 km, 6 kontrol - Vodickova Jasefina ZVO1152 OB SK Zvole DISK
D12 2.30 km, 6 kontrol - Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole DNS
D14 3.05 km, 10 kontrol - 6. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 26:20 + 3:57
D14 3.05 km, 10 kontrol - 7. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 27:14 + 4:51
D14 3.05 km, 10 kontrol - 27. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 43:00 + 20:37
D14 3.05 km, 10 kontrol - 39. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 71:54 + 49:31
D14 3.05 km, 10 kontrol - 41. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 86:56 + 64:33
D16 4.68 km, 13 kontrol - 9. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 47:28 + 9:33
D45K 3.83 km, 10 kontrol - 14. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 93:52 + 51:15
H14 4.78 km, 10 kontrol - 29. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 53:02 + 24:37
H14 4.78 km, 10 kontrol - 38. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 67:02 + 38:37
H14 4.78 km, 10 kontrol - Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole DISK
H14 4.78 km, 10 kontrol - Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole DNS
H16 6.48 km, 13 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 44:45
H16 6.48 km, 13 kontrol - 32. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 96:29 + 51:44
H18 8.34 km, 15 kontrol - 8. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 94:50 + 43:26
H21K 8.35 km, 15 kontrol - 11. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 104:55 + 40:25
H21K 8.35 km, 15 kontrol - 12. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 134:05 + 69:35
H60 5.16 km, 11 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 49:58 + 6:31
T3 4.04 km, 9 kontrol - 27. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 70:43 + 31:59
T3 4.04 km, 9 kontrol - 44. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 98:13 + 59:29
T3 4.04 km, 9 kontrol - Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole DISK
D35L 6.34 km, 11 kontrol - 5. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 61:35 + 7:29
D45L 4.70 km, 11 kontrol - 33. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 73:58 + 39:56
D45L 4.70 km, 11 kontrol - 34. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 75:44 + 41:42
T7 6.69 km, 10 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 60:07 + 10:24
T7 6.69 km, 10 kontrol - Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole DISK
T7 6.69 km, 10 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DNS
Kód: 7224
.
Závod: 2022-05-11 - 1. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu
Mapa: Papouškův revír, stav
Pořadatel: OK Kamenice
T2 2.80 km, 20 kontrol - 126. Kristyna Vallova ZVO0152 OB SK Zvole 37:12 + 20:44
Kód: 5798
.
Závod: 2022-05-14 - Mistrovství ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: 100doolky
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D18 3.02 km, 20 kontrol - Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole DNS
D18 3.02 km, 20 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DNS
D20 3.27 km, 20 kontrol - 31. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 20:19 + 6:24
H16 3.11 km, 19 kontrol - 58. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 16:44 + 4:07
Kód: 6874
.
Závod: 2022-05-15 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: O Chlup víc, O Chlup míň
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D12 1.93 km, 16 kontrol - 9. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 14:02 + 2:37
D14 2.34 km, 15 kontrol - 21. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 15:47 + 5:21
D14 2.34 km, 15 kontrol - 29. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 20:39 + 10:13
D14 2.34 km, 15 kontrol - Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole DNS
D45 2.11 km, 15 kontrol - 20. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 30:23 + 16:03
H55 2.38 km, 16 kontrol - 10. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 42:09 + 25:03
T4 3.62 km, 23 kontrol - Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole DNS
Kód: 7221
.
Závod: 2022-05-18 - 2. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu
Mapa: Prales Kbely, 1
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
T2 5.20 km, 21 kontrol - 124. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 39:28 + 19:04
T2 5.20 km, 21 kontrol - 129. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 43:15 + 22:51
Kód: 5800
.
Závod: 2022-05-21 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu
Mapa: Žlábek
Pořadatel: KOB Kladno
D12C 3.00 km, 7 kontrol - 4. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 29:41 + 2:41
D14B 3.80 km, 9 kontrol - 27. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 39:14 + 10:13
D14B 3.80 km, 9 kontrol - 34. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 40:13 + 11:12
D16B 4.90 km, 9 kontrol - 35. Hockova Jolana ZVO0654 OB SK Zvole 62:32 + 18:22
D16B 4.90 km, 9 kontrol - 44. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 69:06 + 24:56
D16B 4.90 km, 9 kontrol - 45. Hockova Kristyna ZVO0653 OB SK Zvole 70:15 + 26:05
D20B 5.70 km, 13 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 64:28 + 5:03
D45B 4.70 km, 10 kontrol - 34. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 84:29 + 44:41
D50B 4.70 km, 12 kontrol - 21. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 88:14 + 38:02
H14B 6.00 km, 13 kontrol - 31. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 57:45 + 18:28
H16B 7.70 km, 12 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 68:49 + 8:14
H60B 5.80 km, 15 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 66:03 + 8:56
TB 8.80 km, 19 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 97:48 + 17:13
TB 8.80 km, 19 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 115:32 + 34:57
Kód: 5549
.
Závod: 2022-05-21 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu
Mapa: Oceán
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň
D18A 3.28 km, 15 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DNS
D18A 3.28 km, 15 kontrol - Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole DNS
Kód: 5801
.
Závod: 2022-05-22 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kačák
Pořadatel: KOB Kladno
D12C 2.50 km, 8 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 23:24
D14B 3.50 km, 10 kontrol - 54. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 36:07 + 11:39
D14B 3.50 km, 10 kontrol - 61. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 38:50 + 14:22
D16B 3.50 km, 12 kontrol - 26. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 36:53 + 9:24
D20B 4.00 km, 15 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 43:35 + 4:19
D45B 3.70 km, 12 kontrol - Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole DISK
D50B 3.70 km, 13 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 64:52 + 30:04
H14B 3.30 km, 9 kontrol - 55. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 30:30 + 13:07
H16B 4.00 km, 12 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:24 + 1:57
H45B 4.60 km, 14 kontrol - 19. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 43:58 + 11:18
H60B 3.60 km, 13 kontrol - 12. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 44:47 + 10:20
D10C 2.10 km, 7 kontrol - 10. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 23:36 + 8:33
TB 4.70 km, 14 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 51:13 + 10:21
TB 4.70 km, 14 kontrol - 4. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 54:05 + 13:13
Kód: 5550
.
Závod: 2022-05-22 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: Oceán
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň
D18A 6.39 km, 11 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DNS
D18A 6.39 km, 11 kontrol - Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole DNS
Kód: 6872
.
Závod: 2022-05-29 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Muňava, 1
Pořadatel: OK Sparta Praha
D10F 2.25 km, 10 kontrol - 6. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 31:51 + 15:18
D12 1.96 km, 11 kontrol - 13. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 23:21 + 7:44
D12 1.96 km, 11 kontrol - 14. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 23:33 + 7:56
D14 3.02 km, 12 kontrol - 10. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 25:54 + 6:12
D14 3.02 km, 12 kontrol - 15. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 26:23 + 6:41
D14 3.02 km, 12 kontrol - 30. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 35:24 + 15:42
D14 3.02 km, 12 kontrol - 31. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 36:24 + 16:42
D14 3.02 km, 12 kontrol - 38. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 43:11 + 23:29
D16 4.43 km, 10 kontrol - 12. Hockova Jolana ZVO0654 OB SK Zvole 47:50 + 17:08
D16 4.43 km, 10 kontrol - 14. Hockova Kristyna ZVO0653 OB SK Zvole 49:32 + 18:50
D21L 8.34 km, 18 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DISK
D35L 6.05 km, 15 kontrol - 12. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 68:26 + 11:48
D45L 5.23 km, 15 kontrol - 36. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 105:16 + 62:56
H14 3.74 km, 15 kontrol - 10. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 31:34 + 5:00
H14 3.74 km, 15 kontrol - 22. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 41:21 + 14:47
H16 5.96 km, 13 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 42:14 + 1:29
H16 5.96 km, 13 kontrol - 22. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 57:30 + 16:45
H16 5.96 km, 13 kontrol - 28. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 69:51 + 29:06
H18 8.42 km, 22 kontrol - 9. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 122:06 + 61:50
H45L 7.18 km, 16 kontrol - 31. Jonas Radek ZVO6901 OB SK Zvole 71:00 + 26:30
T6 6.31 km, 14 kontrol - 4. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 59:47 + 9:40
T6 6.31 km, 14 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 61:50 + 11:43
D45K 3.12 km, 10 kontrol - 16. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 60:17 + 27:56
H35K 5.96 km, 13 kontrol - 4. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 66:01 + 12:53
Kód: 7220
.
Závod: 2022-06-01 - 4. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu
Mapa: Císařský ostrov
Pořadatel: TJ Sokol Troja
T2 3.90 km, 23 kontrol - 144. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 45:53 + 23:26
Kód: 7195
.
Závod: 2022-06-04 - Veřejný závod při MČR KT - sobota - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Pistácie 3.55 km, 15 kontrol - Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole DISK
Kód: 6232
.
Závod: 2022-06-04 - Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Černá Studnice
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D18A 3.20 km, 14 kontrol - 18. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 36:58 + 7:09
D20B 3.50 km, 15 kontrol - 17. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 45:28 + 16:35
H16B 3.40 km, 15 kontrol - 17. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 33:02 + 8:18
Kód: 6233
.
Závod: 2022-06-05 - Mistrovství ČR na krátké trati (finále) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Černá Studnice
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D18B 2.90 km, 13 kontrol - 22. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 34:50 + 8:35
D20B 3.10 km, 14 kontrol - 11. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 35:35 + 9:14
H16B 2.90 km, 13 kontrol - 12. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:47 + 5:42