Kód: 6901 |
. |
Závod: 2022-03-05 - Opět na Kozla 30/2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kozlí katastr |
Pořadatel: OK Kamenice |
C 0.00 km, 0 kontrol - 24. Strejc Jaroslav ZVO6101 |
C 0.00 km, 0 kontrol - 36. Zimmerova Lenka ZVO6451 |
Kód: 6656 |
. |
Závod: 2022-03-26 - Czech O-Tour 2022 (1. závod) - Terezín - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Terezín Bastion 5, 1 |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D18A 2.59 km, 17 kontrol - 10. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 16:56 + 4:06 |
D21B 2.82 km, 16 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 16:06 + 0:15 |
D45B 2.45 km, 13 kontrol - 31. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 34:38 + 18:26 |
D55B 2.32 km, 13 kontrol - 7. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 30:39 + 13:00 |
H14B 2.04 km, 16 kontrol - 8. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 25:56 + 12:03 |
H18B 2.85 km, 18 kontrol - 2. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 26:17 + 1:26 |
H21B 3.33 km, 20 kontrol - 16. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 24:14 + 6:11 |
H21B 3.33 km, 20 kontrol - 28. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 29:16 + 11:13 |
H45A 2.92 km, 17 kontrol - 16. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 18:50 + 2:22 |
H55B 2.40 km, 13 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 19:15 + 0:49 |
Kód: 6866 |
. |
Závod: 2022-03-27 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Milý Bor |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D10F 2.40 km, 10 kontrol - 2. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 21:47 + 1:15 |
D10F 2.40 km, 10 kontrol - 3. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 27:53 + 7:21 |
D12 2.81 km, 10 kontrol - 2. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 24:06 + 0:27 |
D12 2.81 km, 10 kontrol - 11. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 30:47 + 7:08 |
D12 2.81 km, 10 kontrol - 18. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 38:00 + 14:21 |
D14 3.21 km, 11 kontrol - 8. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 28:51 + 6:33 |
D14 3.21 km, 11 kontrol - 32. Zastavova Barbora ZVO0957 OB SK Zvole 65:53 + 43:35 |
D14 3.21 km, 11 kontrol - Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole DISK |
D16 3.34 km, 12 kontrol - 12. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 36:10 + 10:24 |
D18 3.63 km, 13 kontrol - 9. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 48:52 + 18:14 |
D21K 3.63 km, 13 kontrol - 8. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 72:05 + 39:03 |
D21L 4.64 km, 17 kontrol - 9. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 45:37 + 8:50 |
D35 3.66 km, 14 kontrol - 3. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 38:43 + 1:39 |
D45 3.35 km, 12 kontrol - 35. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:07 + 25:51 |
D45 3.35 km, 12 kontrol - 51. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 119:23 + 92:07 |
H14 3.75 km, 13 kontrol - 15. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 38:24 + 13:48 |
H14 3.75 km, 13 kontrol - 26. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 46:36 + 22:00 |
H14 3.75 km, 13 kontrol - 30. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 50:09 + 25:33 |
H14 3.75 km, 13 kontrol - 36. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 55:19 + 30:43 |
H14 3.75 km, 13 kontrol - 44. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 64:43 + 40:07 |
H16 4.04 km, 12 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 37:09 + 7:54 |
H16 4.04 km, 12 kontrol - 20. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 49:34 + 20:19 |
H16 4.04 km, 12 kontrol - Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole DISK |
H35 4.37 km, 14 kontrol - 27. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 62:02 + 29:37 |
H45 3.94 km, 13 kontrol - 56. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 92:52 + 63:53 |
H55 3.65 km, 13 kontrol - 10. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 50:04 + 15:09 |
TF 2.40 km, 10 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 43:17 + 7:56 |
TF 2.40 km, 10 kontrol - 42. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 133:27 + 98:06 |
H60 3.65 km, 13 kontrol - 4. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 47:11 + 7:18 |
Kód: 6867 |
. |
Závod: 2022-04-02 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Odolena Voda, 1 |
Pořadatel: TJ Aero Odolena Voda |
D10 1.33 km, 13 kontrol - Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole DISK |
D12 1.47 km, 14 kontrol - 10. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 10:44 + 1:48 |
D12 1.47 km, 14 kontrol - 15. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 11:43 + 2:47 |
D12 1.47 km, 14 kontrol - 31. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 16:38 + 7:42 |
D14 2.06 km, 20 kontrol - 13. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 13:46 + 3:15 |
D14 2.06 km, 20 kontrol - 36. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 22:38 + 12:07 |
D14 2.06 km, 20 kontrol - 40. Zastavova Barbora ZVO0957 OB SK Zvole 32:31 + 22:00 |
D18 2.60 km, 20 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 13:46 + 0:28 |
D35 2.39 km, 22 kontrol - 26. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 19:01 + 5:29 |
D45 2.29 km, 20 kontrol - 27. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 21:24 + 8:44 |
D45 2.29 km, 20 kontrol - 30. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 22:22 + 9:42 |
D45 2.29 km, 20 kontrol - 35. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 26:34 + 13:54 |
H14 2.16 km, 20 kontrol - 36. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 16:20 + 7:00 |
H16 2.56 km, 22 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 13:36 + 1:35 |
H16 2.56 km, 22 kontrol - 35. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 24:43 + 12:42 |
H35 2.93 km, 24 kontrol - 16. Michalik Bohumil ZVO8002 OB SK Zvole 17:55 + 3:12 |
H45 2.64 km, 23 kontrol - 6. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 14:15 + 1:03 |
D20 2.60 km, 20 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 14:35 + 0:47 |
H60 2.29 km, 20 kontrol - 1. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 15:45 |
Kód: 6112 |
. |
Závod: 2022-04-09 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: USK Praha |
H50 5.71 km, 15 kontrol - 16. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 125:42 + 74:21 |
Kód: 6113 |
. |
Závod: 2022-04-10 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D20A 3.49 km, 15 kontrol - 30. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 43:45 + 17:35 |
T3 3.03 km, 12 kontrol - 19. Teyssler David ZVO0609 OB SK Zvole 58:03 + 30:43 |
T3 3.03 km, 12 kontrol - Teyssler Petr ZVO7404 OB SK Zvole DISK |
T4 4.10 km, 17 kontrol - 4. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 39:47 + 3:24 |
T4 4.10 km, 17 kontrol - 42. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 96:18 + 59:55 |
Kód: 5546 |
. |
Závod: 2022-04-23 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
H16A 2.95 km, 17 kontrol - 44. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 17:10 + 4:14 |
Kód: 6870 |
. |
Závod: 2022-04-30 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hlavačov |
Pořadatel: OK Rakovník |
D10F 1.40 km, 6 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 20:57 |
D12 1.88 km, 8 kontrol - 8. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 22:01 + 3:00 |
D12 1.88 km, 8 kontrol - 12. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 23:27 + 4:26 |
D12 1.88 km, 8 kontrol - 21. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 28:46 + 9:45 |
D12 1.88 km, 8 kontrol - 24. Vodickova Josefina ZVO1152 OB SK Zvole 32:51 + 13:50 |
D12 1.88 km, 8 kontrol - 40. Kulhava Eliska ZVO1151 OB SK Zvole 48:55 + 29:54 |
D12 1.88 km, 8 kontrol - 46. Sodomkova Nikola ZVO1054 OB SK Zvole 55:50 + 36:49 |
D14 2.32 km, 10 kontrol - 23. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 28:46 + 8:29 |
D14 2.32 km, 10 kontrol - 38. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 35:54 + 15:37 |
D14 2.32 km, 10 kontrol - 49. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 44:21 + 24:04 |
D14 2.32 km, 10 kontrol - 53. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 65:23 + 45:06 |
D14 2.32 km, 10 kontrol - Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole DISK |
D16 2.56 km, 11 kontrol - 14. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 40:54 + 12:21 |
D35 2.75 km, 15 kontrol - 28. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 49:09 + 15:15 |
D45 2.30 km, 13 kontrol - 31. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 43:13 + 18:55 |
D45 2.30 km, 13 kontrol - 38. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 48:16 + 23:58 |
D45 2.30 km, 13 kontrol - 50. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 68:11 + 43:53 |
H14 2.69 km, 12 kontrol - 24. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 36:14 + 16:48 |
H14 2.69 km, 12 kontrol - 29. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 41:38 + 22:12 |
H14 2.69 km, 12 kontrol - 34. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 44:41 + 25:15 |
H14 2.69 km, 12 kontrol - Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole DNS |
H16 2.97 km, 14 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 26:04 |
H16 2.97 km, 14 kontrol - 32. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 52:53 + 26:49 |
H16 2.97 km, 14 kontrol - 38. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 85:01 + 58:57 |
H18 3.12 km, 14 kontrol - 13. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 39:48 + 15:35 |
H21K 3.52 km, 16 kontrol - 4. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 62:37 + 19:39 |
H35 4.07 km, 15 kontrol - 29. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 73:36 + 40:39 |
H55 2.39 km, 13 kontrol - 9. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 41:12 + 10:48 |
H60 2.39 km, 13 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 30:20 + 1:51 |
T3 3.45 km, 12 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 42:32 + 13:57 |
T3 3.45 km, 12 kontrol - 49. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 80:54 + 52:19 |
T3 3.45 km, 12 kontrol - Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole DISK |
T3 3.45 km, 12 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DNS |
Z2 1.94 km, 9 kontrol - Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole DNS |
H20 3.52 km, 16 kontrol - 1. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 63:11 |
Kód: 6871 |
. |
Závod: 2022-05-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Šefelinka |
Pořadatel: OK Rakovník |
D10F 1.42 km, 7 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 20:48 |
D12 2.30 km, 6 kontrol - 5. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 19:45 + 3:01 |
D12 2.30 km, 6 kontrol - 6. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 20:22 + 3:38 |
D12 2.30 km, 6 kontrol - 32. Kulhava Eliska ZVO1151 OB SK Zvole 45:00 + 28:16 |
D12 2.30 km, 6 kontrol - 34. Sodomkova Nikola ZVO1054 OB SK Zvole 46:20 + 29:36 |
D12 2.30 km, 6 kontrol - Vodickova Jasefina ZVO1152 OB SK Zvole DISK |
D12 2.30 km, 6 kontrol - Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole DNS |
D14 3.05 km, 10 kontrol - 6. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 26:20 + 3:57 |
D14 3.05 km, 10 kontrol - 7. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 27:14 + 4:51 |
D14 3.05 km, 10 kontrol - 27. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 43:00 + 20:37 |
D14 3.05 km, 10 kontrol - 39. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 71:54 + 49:31 |
D14 3.05 km, 10 kontrol - 41. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 86:56 + 64:33 |
D16 4.68 km, 13 kontrol - 9. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 47:28 + 9:33 |
D45K 3.83 km, 10 kontrol - 14. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 93:52 + 51:15 |
H14 4.78 km, 10 kontrol - 29. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 53:02 + 24:37 |
H14 4.78 km, 10 kontrol - 38. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 67:02 + 38:37 |
H14 4.78 km, 10 kontrol - Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole DISK |
H14 4.78 km, 10 kontrol - Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole DNS |
H16 6.48 km, 13 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 44:45 |
H16 6.48 km, 13 kontrol - 32. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 96:29 + 51:44 |
H18 8.34 km, 15 kontrol - 8. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 94:50 + 43:26 |
H21K 8.35 km, 15 kontrol - 11. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 104:55 + 40:25 |
H21K 8.35 km, 15 kontrol - 12. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 134:05 + 69:35 |
H60 5.16 km, 11 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 49:58 + 6:31 |
T3 4.04 km, 9 kontrol - 27. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 70:43 + 31:59 |
T3 4.04 km, 9 kontrol - 44. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 98:13 + 59:29 |
T3 4.04 km, 9 kontrol - Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole DISK |
D35L 6.34 km, 11 kontrol - 5. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 61:35 + 7:29 |
D45L 4.70 km, 11 kontrol - 33. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 73:58 + 39:56 |
D45L 4.70 km, 11 kontrol - 34. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 75:44 + 41:42 |
T7 6.69 km, 10 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 60:07 + 10:24 |
T7 6.69 km, 10 kontrol - Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole DISK |
T7 6.69 km, 10 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DNS |
Kód: 7224 |
. |
Závod: 2022-05-11 - 1. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Papouškův revír, stav |
Pořadatel: OK Kamenice |
T2 2.80 km, 20 kontrol - 126. Kristyna Vallova ZVO0152 OB SK Zvole 37:12 + 20:44 |
Kód: 5798 |
. |
Závod: 2022-05-14 - Mistrovství ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 100doolky |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D18 3.02 km, 20 kontrol - Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole DNS |
D18 3.02 km, 20 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DNS |
D20 3.27 km, 20 kontrol - 31. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 20:19 + 6:24 |
H16 3.11 km, 19 kontrol - 58. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 16:44 + 4:07 |
Kód: 6874 |
. |
Závod: 2022-05-15 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu |
Mapa: O Chlup víc, O Chlup míň |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D12 1.93 km, 16 kontrol - 9. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 14:02 + 2:37 |
D14 2.34 km, 15 kontrol - 21. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 15:47 + 5:21 |
D14 2.34 km, 15 kontrol - 29. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 20:39 + 10:13 |
D14 2.34 km, 15 kontrol - Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole DNS |
D45 2.11 km, 15 kontrol - 20. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 30:23 + 16:03 |
H55 2.38 km, 16 kontrol - 10. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 42:09 + 25:03 |
T4 3.62 km, 23 kontrol - Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole DNS |
Kód: 7221 |
. |
Závod: 2022-05-18 - 2. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Prales Kbely, 1 |
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha |
T2 5.20 km, 21 kontrol - 124. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 39:28 + 19:04 |
T2 5.20 km, 21 kontrol - 129. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 43:15 + 22:51 |
Kód: 5800 |
. |
Závod: 2022-05-21 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Žlábek |
Pořadatel: KOB Kladno |
D12C 3.00 km, 7 kontrol - 4. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 29:41 + 2:41 |
D14B 3.80 km, 9 kontrol - 27. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 39:14 + 10:13 |
D14B 3.80 km, 9 kontrol - 34. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 40:13 + 11:12 |
D16B 4.90 km, 9 kontrol - 35. Hockova Jolana ZVO0654 OB SK Zvole 62:32 + 18:22 |
D16B 4.90 km, 9 kontrol - 44. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 69:06 + 24:56 |
D16B 4.90 km, 9 kontrol - 45. Hockova Kristyna ZVO0653 OB SK Zvole 70:15 + 26:05 |
D20B 5.70 km, 13 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 64:28 + 5:03 |
D45B 4.70 km, 10 kontrol - 34. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 84:29 + 44:41 |
D50B 4.70 km, 12 kontrol - 21. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 88:14 + 38:02 |
H14B 6.00 km, 13 kontrol - 31. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 57:45 + 18:28 |
H16B 7.70 km, 12 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 68:49 + 8:14 |
H60B 5.80 km, 15 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 66:03 + 8:56 |
TB 8.80 km, 19 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 97:48 + 17:13 |
TB 8.80 km, 19 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 115:32 + 34:57 |
Kód: 5549 |
. |
Závod: 2022-05-21 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Oceán |
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň |
D18A 3.28 km, 15 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DNS |
D18A 3.28 km, 15 kontrol - Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole DNS |
Kód: 5801 |
. |
Závod: 2022-05-22 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kačák |
Pořadatel: KOB Kladno |
D12C 2.50 km, 8 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 23:24 |
D14B 3.50 km, 10 kontrol - 54. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 36:07 + 11:39 |
D14B 3.50 km, 10 kontrol - 61. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 38:50 + 14:22 |
D16B 3.50 km, 12 kontrol - 26. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 36:53 + 9:24 |
D20B 4.00 km, 15 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 43:35 + 4:19 |
D45B 3.70 km, 12 kontrol - Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole DISK |
D50B 3.70 km, 13 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 64:52 + 30:04 |
H14B 3.30 km, 9 kontrol - 55. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 30:30 + 13:07 |
H16B 4.00 km, 12 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:24 + 1:57 |
H45B 4.60 km, 14 kontrol - 19. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 43:58 + 11:18 |
H60B 3.60 km, 13 kontrol - 12. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 44:47 + 10:20 |
D10C 2.10 km, 7 kontrol - 10. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 23:36 + 8:33 |
TB 4.70 km, 14 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 51:13 + 10:21 |
TB 4.70 km, 14 kontrol - 4. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 54:05 + 13:13 |
Kód: 5550 |
. |
Závod: 2022-05-22 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Oceán |
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň |
D18A 6.39 km, 11 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DNS |
D18A 6.39 km, 11 kontrol - Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole DNS |
Kód: 6872 |
. |
Závod: 2022-05-29 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Muňava, 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D10F 2.25 km, 10 kontrol - 6. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 31:51 + 15:18 |
D12 1.96 km, 11 kontrol - 13. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 23:21 + 7:44 |
D12 1.96 km, 11 kontrol - 14. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 23:33 + 7:56 |
D14 3.02 km, 12 kontrol - 10. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 25:54 + 6:12 |
D14 3.02 km, 12 kontrol - 15. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 26:23 + 6:41 |
D14 3.02 km, 12 kontrol - 30. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 35:24 + 15:42 |
D14 3.02 km, 12 kontrol - 31. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 36:24 + 16:42 |
D14 3.02 km, 12 kontrol - 38. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 43:11 + 23:29 |
D16 4.43 km, 10 kontrol - 12. Hockova Jolana ZVO0654 OB SK Zvole 47:50 + 17:08 |
D16 4.43 km, 10 kontrol - 14. Hockova Kristyna ZVO0653 OB SK Zvole 49:32 + 18:50 |
D21L 8.34 km, 18 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DISK |
D35L 6.05 km, 15 kontrol - 12. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 68:26 + 11:48 |
D45L 5.23 km, 15 kontrol - 36. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 105:16 + 62:56 |
H14 3.74 km, 15 kontrol - 10. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 31:34 + 5:00 |
H14 3.74 km, 15 kontrol - 22. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 41:21 + 14:47 |
H16 5.96 km, 13 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 42:14 + 1:29 |
H16 5.96 km, 13 kontrol - 22. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 57:30 + 16:45 |
H16 5.96 km, 13 kontrol - 28. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 69:51 + 29:06 |
H18 8.42 km, 22 kontrol - 9. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 122:06 + 61:50 |
H45L 7.18 km, 16 kontrol - 31. Jonas Radek ZVO6901 OB SK Zvole 71:00 + 26:30 |
T6 6.31 km, 14 kontrol - 4. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 59:47 + 9:40 |
T6 6.31 km, 14 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 61:50 + 11:43 |
D45K 3.12 km, 10 kontrol - 16. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 60:17 + 27:56 |
H35K 5.96 km, 13 kontrol - 4. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 66:01 + 12:53 |
Kód: 7220 |
. |
Závod: 2022-06-01 - 4. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Císařský ostrov |
Pořadatel: TJ Sokol Troja |
T2 3.90 km, 23 kontrol - 144. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 45:53 + 23:26 |
Kód: 7195 |
. |
Závod: 2022-06-04 - Veřejný závod při MČR KT - sobota - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
Pistácie 3.55 km, 15 kontrol - Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole DISK |
Kód: 6232 |
. |
Závod: 2022-06-04 - Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Černá Studnice |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D18A 3.20 km, 14 kontrol - 18. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 36:58 + 7:09 |
D20B 3.50 km, 15 kontrol - 17. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 45:28 + 16:35 |
H16B 3.40 km, 15 kontrol - 17. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 33:02 + 8:18 |
Kód: 6233 |
. |
Závod: 2022-06-05 - Mistrovství ČR na krátké trati (finále) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Černá Studnice |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D18B 2.90 km, 13 kontrol - 22. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 34:50 + 8:35 |
D20B 3.10 km, 14 kontrol - 11. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 35:35 + 9:14 |
H16B 2.90 km, 13 kontrol - 12. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:47 + 5:42 |
Kód: 7211 |
. |
Závod: 2022-06-08 - 5. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hvězdná Hvězda |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
T2 3.90 km, 21 kontrol - 133. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 50:33 + 24:26 |
T2 3.90 km, 21 kontrol - 179. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 75:10 + 49:03 |
Kód: 6875 |
. |
Závod: 2022-06-12 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10F 3.50 km, 5 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 22:29 |
D10F 3.50 km, 5 kontrol - 10. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 45:53 + 23:24 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 24. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 32:29 + 14:31 |
D14 3.00 km, 7 kontrol - 7. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 26:32 + 5:37 |
D14 3.00 km, 7 kontrol - 17. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 32:50 + 11:55 |
D14 3.00 km, 7 kontrol - 21. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 37:21 + 16:26 |
D18 5.90 km, 13 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 52:11 + 1:50 |
D35L 6.10 km, 11 kontrol - 5. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 70:37 + 10:41 |
D45L 4.70 km, 10 kontrol - 36. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 83:22 + 46:04 |
H14 4.80 km, 9 kontrol - 40. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 89:35 + 60:43 |
H14 4.80 km, 9 kontrol - Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole DISK |
H14 4.80 km, 9 kontrol - Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole DISK |
H16 6.40 km, 13 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 50:16 + 1:22 |
H16 6.40 km, 13 kontrol - 22. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 96:53 + 47:59 |
H16 6.40 km, 13 kontrol - Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole DISK |
H35K 5.90 km, 12 kontrol - 3. Michalik Bohumil ZVO8002 OB SK Zvole 58:18 + 1:29 |
H35K 5.90 km, 12 kontrol - 7. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 77:32 + 20:43 |
H45L 7.60 km, 16 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 68:25 + 11:16 |
H45L 7.60 km, 16 kontrol - 47. Polan Miroslav ZVO6802 OB SK Zvole 92:33 + 35:24 |
H45K 4.70 km, 12 kontrol - 13. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 88:03 + 44:30 |
T1 3.00 km, 7 kontrol - 3. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 34:36 + 7:04 |
T2 4.00 km, 9 kontrol - 24. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 77:56 + 48:26 |
T3 6.00 km, 11 kontrol - 3. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 54:49 + 13:28 |
T3 6.00 km, 11 kontrol - 5. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 56:02 + 14:41 |
D20 6.50 km, 14 kontrol - 1. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 63:37 |
Kód: 5551 |
. |
Závod: 2022-06-18 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dubovice (https |
Pořadatel: SOS Jindřichův Hradec |
D12C 2.90 km, 10 kontrol - 10. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 36:43 + 14:46 |
D14B 3.70 km, 11 kontrol - 41. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 44:55 + 14:58 |
D18B 5.50 km, 12 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 48:03 + 7:42 |
D20B 5.80 km, 12 kontrol - 1. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 58:52 |
D40B 5.90 km, 11 kontrol - 4. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 56:10 + 2:05 |
D45B 5.20 km, 10 kontrol - 38. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 91:23 + 47:06 |
D50B 4.90 km, 10 kontrol - 29. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 86:38 + 36:47 |
H14B 5.00 km, 11 kontrol - 41. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 48:52 + 19:31 |
H16B 7.20 km, 13 kontrol - 12. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 57:36 + 10:20 |
H45B 8.00 km, 15 kontrol - 29. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 87:03 + 30:13 |
H50B 7.10 km, 13 kontrol - 25. Polan Miroslav ZVO6802 OB SK Zvole 89:07 + 36:00 |
H60B 5.80 km, 12 kontrol - 25. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 91:10 + 40:59 |
T 7.80 km, 16 kontrol - 2. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 89:40 + 2:38 |
Kód: 5553 |
. |
Závod: 2022-06-19 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dobrovodské Jednoty (https |
Pořadatel: SOS Jindřichův Hradec |
D12C 2.70 km, 13 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 25:29 |
D14B 2.90 km, 16 kontrol - 24. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 30:55 + 8:14 |
D18B 3.40 km, 21 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 35:04 + 2:47 |
D20B 3.70 km, 20 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 41:51 + 4:26 |
D40B 3.70 km, 22 kontrol - 20. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 56:40 + 18:58 |
D50B 3.40 km, 18 kontrol - 27. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:40 + 23:06 |
H14B 3.10 km, 19 kontrol - 14. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 26:13 + 8:02 |
H16B 3.80 km, 22 kontrol - 9. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 33:29 + 6:44 |
H45B 3.90 km, 25 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 41:34 + 9:32 |
H60B 3.50 km, 20 kontrol - 14. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 46:38 + 11:41 |
T 4.00 km, 21 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK |
Kód: 6886 |
. |
Závod: 2022-07-04 - O-Požáry - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Na Požárech |
Pořadatel: OK Kamenice |
D21A 3.90 km, 20 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 42:28 + 2:41 |
D21B 3.60 km, 19 kontrol - 1. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 43:34 |
D45B 3.10 km, 15 kontrol - 2. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 67:34 + 11:10 |
H55B 2.50 km, 12 kontrol - 4. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 57:32 + 18:42 |
Kód: 6887 |
. |
Závod: 2022-07-05 - O-Požáry - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Na Požárech |
Pořadatel: OK Kamenice |
D21A 7.70 km, 13 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 79:41 + 6:34 |
D21A 7.70 km, 13 kontrol - 8. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 117:15 + 44:08 |
D21B 6.40 km, 10 kontrol - 3. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 76:46 + 8:57 |
D45B 4.80 km, 11 kontrol - 5. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 91:35 + 29:48 |
H55B 5.30 km, 8 kontrol - 7. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 96:29 + 21:13 |
Kód: 6888 |
. |
Závod: 2022-07-06 - O-Požáry - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Na Požárech |
Pořadatel: OK Kamenice |
D21A 6.10 km, 20 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 56:31 + 7:20 |
D21B 4.30 km, 13 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 41:57 + 0:11 |
D45B 3.40 km, 15 kontrol - 5. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 74:11 + 27:07 |
H55B 3.30 km, 13 kontrol - 2. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 42:53 + 1:06 |
Kód: 6658 |
. |
Závod: 2022-07-16 - Czech O-Tour 2022 (3. závod) - Jizerky - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D21B 2.18 km, 8 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 36:31 + 14:15 |
D55B 1.80 km, 8 kontrol - 6. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 50:14 + 11:31 |
Kód: 6660 |
. |
Závod: 2022-07-17 - Czech O-Tour 2022 (5. závod) - Jizerky - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D55B 3.71 km, 11 kontrol - 7. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 84:09 + 19:14 |
Kód: 6779 |
. |
Závod: 2022-08-12 - Rumcajsovy míle - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Stěna |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D21C 3.75 km, 16 kontrol - 11. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 71:23 + 30:12 |
H50 4.41 km, 20 kontrol - 31. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 72:32 + 34:40 |
Kód: 6780 |
. |
Závod: 2022-08-13 - Rumcajsovy míle - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Bradlo |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D21C 5.64 km, 13 kontrol - 14. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 140:29 + 75:12 |
H50 5.81 km, 16 kontrol - 28. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 123:32 + 66:08 |
Kód: 6781 |
. |
Závod: 2022-08-14 - Rumcajsovy míle - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Labský vrch |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D21C 3.19 km, 13 kontrol - 13. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 107:00 + 67:22 |
H50 3.98 km, 16 kontrol - 28. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 64:57 + 29:26 |
Kód: 6828 |
. |
Závod: 2022-08-19 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kančí zoubek |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D18 3.43 km, 14 kontrol - 9. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 40:05 + 7:48 |
D20 3.56 km, 14 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 44:13 + 10:48 |
Kód: 6829 |
. |
Závod: 2022-08-20 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kost |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D18 4.84 km, 12 kontrol - 10. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 51:03 + 11:04 |
D20 5.19 km, 15 kontrol - 8. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 56:08 + 11:41 |
Kód: 6830 |
. |
Závod: 2022-08-21 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Branžež |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D18 3.13 km, 14 kontrol - 10. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 34:40 + 8:18 |
D20 3.35 km, 17 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 38:40 + 4:33 |
Kód: 6945 |
. |
Závod: 2022-08-26 - West cup - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dračí skála 1 |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
D21 4.40 km, 18 kontrol - 21. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 63:15 + 22:31 |
D55 2.87 km, 11 kontrol - 13. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 58:24 + 22:57 |
H45 0.00 km, 15 kontrol - 52. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 73:20 + 35:47 |
Kód: 6769 |
. |
Závod: 2022-08-26 - Cena východních Čech - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D45C 3.11 km, 15 kontrol - 25. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 58:58 + 19:01 |
H16B 4.99 km, 24 kontrol - 6. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:33 + 6:49 |
H45C 3.69 km, 17 kontrol - 34. Polan Miroslav ZVO6802 OB SK Zvole 66:05 + 36:17 |
Kód: 6946 |
. |
Závod: 2022-08-27 - West cup - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dračí skála 1 |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
D21 7.52 km, 12 kontrol - 24. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 92:36 + 28:26 |
D55 3.16 km, 9 kontrol - 21. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 71:48 + 29:54 |
H45 6.70 km, 11 kontrol - 20. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 80:04 + 25:13 |
Kód: 6770 |
. |
Závod: 2022-08-27 - Cena východních Čech - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D45C 4.51 km, 11 kontrol - 20. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 75:10 + 21:02 |
H16B 7.40 km, 14 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 53:24 + 10:17 |
H45C 6.11 km, 15 kontrol - 23. Polan Miroslav ZVO6802 OB SK Zvole 78:34 + 31:15 |
Kód: 6947 |
. |
Závod: 2022-08-28 - West cup - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dračí skála 1 |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
D21 6.84 km, 12 kontrol - 22. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 77:27 + 20:18 |
D55 3.34 km, 9 kontrol - 22. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 98:12 + 56:21 |
H45 6.36 km, 13 kontrol - 20. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 72:30 + 17:39 |
Kód: 6771 |
. |
Závod: 2022-08-28 - Cena východních Čech - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D45C 3.59 km, 13 kontrol - 29. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 76:48 + 34:25 |
H16B 6.18 km, 20 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 43:42 + 6:26 |
H45C 4.21 km, 13 kontrol - Polan Miroslav ZVO6802 OB SK Zvole DISK |
Kód: 7025 |
. |
Závod: 2022-09-08 - Podvečerní O-běh Folimankou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: USK Praha |
A 4.48 km, 30 kontrol - 60. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 42:49 + 13:39 |
A 4.48 km, 30 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 28:39 + 1:34 |
Kód: 5556 |
. |
Závod: 2022-09-10 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: DH16-21 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
D14B 2.62 km, 14 kontrol - 54. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 31:08 + 11:32 |
D18B 3.38 km, 16 kontrol - 10. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 38:44 + 6:43 |
D20B 3.43 km, 18 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 41:30 + 0:47 |
D45B 3.35 km, 19 kontrol - 44. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 67:09 + 34:55 |
H14B 2.91 km, 16 kontrol - 67. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 38:26 + 20:18 |
H14B 2.91 km, 16 kontrol - 69. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 41:50 + 23:42 |
H16B 3.57 km, 16 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:09 + 2:16 |
H45B 3.55 km, 21 kontrol - 33. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:31 + 14:34 |
H45B 3.55 km, 21 kontrol - 74. Polan Miroslav ZVO6802 OB SK Zvole 69:33 + 39:36 |
TA 2.81 km, 16 kontrol - 2. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 36:37 + 12:58 |
TB 4.33 km, 24 kontrol - 4. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 61:28 + 22:02 |
Kód: 5552 |
. |
Závod: 2022-09-10 - Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Měřítko 1 |
Pořadatel: SKOB Zlín |
D18A 5.95 km, 14 kontrol - 21. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 68:37 + 16:54 |
Kód: 5558 |
. |
Závod: 2022-09-11 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: DH16-21 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
D14B 3.39 km, 8 kontrol - 66. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 46:15 + 20:50 |
D18B 5.08 km, 12 kontrol - 14. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 61:50 + 18:05 |
D20B 5.35 km, 14 kontrol - 2. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 59:19 + 0:05 |
H14B 4.80 km, 14 kontrol - 44. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 48:45 + 18:40 |
H14B 4.80 km, 14 kontrol - 64. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 76:46 + 46:41 |
H16B 6.32 km, 15 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 55:15 + 5:29 |
H45B 7.14 km, 16 kontrol - 16. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 70:52 + 13:06 |
TA 4.51 km, 12 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 51:48 + 10:16 |
TB 7.86 km, 19 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 99:14 + 28:32 |
Kód: 5554 |
. |
Závod: 2022-09-11 - Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Měřítko 1 |
Pořadatel: SKOB Zlín |
D18A 2.66 km, 13 kontrol - 19. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 26:19 + 5:22 |
Kód: 6013 |
. |
Závod: 2022-09-17 - Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Spálenisko |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D18B 4.72 km, 11 kontrol - 18. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 59:51 + 19:36 |
D20A 5.59 km, 14 kontrol - 17. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 74:36 + 26:06 |
Kód: 6015 |
. |
Závod: 2022-09-18 - Mistrovství ČR na klasické trati (finále) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Slavíček |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D18C 3.71 km, 9 kontrol - 4. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 59:44 + 6:21 |
D20B 4.08 km, 11 kontrol - 11. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 64:12 + 11:25 |
Kód: 5559 |
. |
Závod: 2022-09-24 - Český pohár, žebříček A, WRE, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Dvůr Králové, 1 |
Pořadatel: OOS TJ Spartak Vrchlabí |
D18A 3.10 km, 20 kontrol - 42. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 20:35 + 6:25 |
H16A 3.40 km, 20 kontrol - 48. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 17:06 + 5:05 |
Kód: 6878 |
. |
Závod: 2022-09-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hradešínský les 2k22, 1 |
Pořadatel: KOB Tretra Praha |
D10F 2.29 km, 6 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 14:31 |
D10F 2.29 km, 6 kontrol - 3. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 15:53 + 1:22 |
D12 2.32 km, 11 kontrol - 6. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 21:18 + 1:12 |
D12 2.32 km, 11 kontrol - 20. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 25:36 + 5:30 |
D14 2.93 km, 12 kontrol - 12. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 33:17 + 8:25 |
D14 2.93 km, 12 kontrol - 20. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 36:24 + 11:32 |
D14 2.93 km, 12 kontrol - 27. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 38:33 + 13:41 |
D14 2.93 km, 12 kontrol - 42. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 50:30 + 25:38 |
D14 2.93 km, 12 kontrol - 47. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 55:52 + 31:00 |
D16 3.11 km, 13 kontrol - 9. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 36:09 + 8:47 |
D18 3.22 km, 13 kontrol - 4. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 38:24 + 3:54 |
D18 3.22 km, 13 kontrol - 13. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 73:27 + 38:57 |
D45 3.37 km, 14 kontrol - 32. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 61:33 + 23:02 |
D45 3.37 km, 14 kontrol - 35. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 66:32 + 28:01 |
D45 3.37 km, 14 kontrol - Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole DISK |
H14 3.06 km, 11 kontrol - 26. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 47:12 + 21:05 |
H14 3.06 km, 11 kontrol - 27. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 48:09 + 22:02 |
H14 3.06 km, 11 kontrol - 30. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 53:34 + 27:27 |
H14 3.06 km, 11 kontrol - 37. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 75:48 + 49:41 |
H16 3.17 km, 13 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 25:38 |
H16 3.17 km, 13 kontrol - 21. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 72:02 + 46:24 |
H45 4.06 km, 14 kontrol - 56. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 95:56 + 63:18 |
H60 3.04 km, 12 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 40:47 + 6:56 |
T3 3.12 km, 13 kontrol - 2. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 35:32 + 0:36 |
T3 3.12 km, 13 kontrol - 39. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 78:57 + 44:01 |
T3 3.12 km, 13 kontrol - 49. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 116:47 + 81:51 |
T5 4.73 km, 19 kontrol - 3. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 53:09 + 4:08 |
Kód: 6879 |
. |
Závod: 2022-10-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: U Letadýlek (nakopni vrtuli) |
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha |
D10F 3.10 km, 6 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 18:57 |
D10F 3.10 km, 6 kontrol - 2. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 20:10 + 1:13 |
D12 2.10 km, 8 kontrol - 6. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 19:28 + 1:10 |
D12 2.10 km, 8 kontrol - 9. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 20:07 + 1:49 |
D14 2.54 km, 14 kontrol - 4. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 26:05 + 2:29 |
D14 2.54 km, 14 kontrol - 5. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 26:24 + 2:48 |
D14 2.54 km, 14 kontrol - 14. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 32:03 + 8:27 |
D14 2.54 km, 14 kontrol - 24. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 36:03 + 12:27 |
D14 2.54 km, 14 kontrol - 34. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 44:43 + 21:07 |
D16 2.49 km, 14 kontrol - 12. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 35:04 + 7:42 |
D18 3.26 km, 15 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 32:09 + 4:02 |
D18 3.26 km, 15 kontrol - 7. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 73:15 + 45:08 |
D21K 3.10 km, 14 kontrol - 7. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 71:55 + 33:50 |
D21L 3.83 km, 17 kontrol - 30. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 51:02 + 19:12 |
D35 2.80 km, 14 kontrol - 12. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 38:25 + 7:18 |
D45 2.77 km, 16 kontrol - 22. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:47 + 24:35 |
D45 2.77 km, 16 kontrol - 26. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:12 + 32:00 |
H12 1.96 km, 12 kontrol - Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole DISK |
H14 2.53 km, 14 kontrol - 21. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 26:42 + 9:55 |
H14 2.53 km, 14 kontrol - 27. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 30:06 + 13:19 |
H14 2.53 km, 14 kontrol - 39. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 48:37 + 31:50 |
H16 3.26 km, 15 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 23:53 |
H16 3.26 km, 15 kontrol - 28. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 55:39 + 31:46 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 40:06 + 10:09 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 47. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 59:34 + 29:37 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 60. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 83:41 + 53:44 |
T2 2.20 km, 11 kontrol - 14. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 38:12 + 10:04 |
T4 4.03 km, 21 kontrol - 4. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 54:46 + 9:27 |
T4 4.03 km, 21 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK |
Kód: 6880 |
. |
Závod: 2022-10-02 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Štola sv.Vojtěcha |
Pořadatel: TJ Hostivice |
D12 1.60 km, 6 kontrol - 10. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 16:33 + 2:14 |
D12 1.60 km, 6 kontrol - 13. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 16:38 + 2:19 |
D12 1.60 km, 6 kontrol - 22. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 20:37 + 6:18 |
D14 2.00 km, 9 kontrol - 2. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 19:31 + 1:34 |
D14 2.00 km, 9 kontrol - 9. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 21:20 + 3:23 |
D14 2.00 km, 9 kontrol - 17. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 25:19 + 7:22 |
D14 2.00 km, 9 kontrol - 34. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 34:38 + 16:41 |
D16 2.20 km, 9 kontrol - 14. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 24:10 + 5:38 |
D18 2.60 km, 10 kontrol - 4. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 49:46 + 20:57 |
D35 3.50 km, 12 kontrol - 24. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 46:19 + 10:11 |
D45 3.20 km, 12 kontrol - 25. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 64:19 + 30:32 |
D45 3.20 km, 12 kontrol - 31. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 71:18 + 37:31 |
H14 2.30 km, 9 kontrol - 9. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 19:39 + 3:03 |
H14 2.30 km, 9 kontrol - 19. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 23:27 + 6:51 |
H14 2.30 km, 9 kontrol - 37. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 40:16 + 23:40 |
H16 2.60 km, 10 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 20:30 + 2:24 |
H16 2.60 km, 10 kontrol - 23. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 32:44 + 14:38 |
H35 4.30 km, 14 kontrol - 34. Michalik Bohumil ZVO8002 OB SK Zvole 82:01 + 43:51 |
H45 3.80 km, 16 kontrol - 31. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 56:23 + 22:36 |
T3 2.70 km, 10 kontrol - 2. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 30:00 + 3:04 |
T3 2.70 km, 10 kontrol - 44. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 63:30 + 36:34 |
T3 2.70 km, 10 kontrol - 53. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 84:27 + 57:31 |
D21 3.90 km, 14 kontrol - 15. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 51:04 + 17:29 |
D21 3.90 km, 14 kontrol - 16. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 51:49 + 18:14 |
D10F 2.80 km, 8 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 15:10 |
D10F 2.80 km, 8 kontrol - 2. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 18:36 + 3:26 |
Kód: 5563 |
. |
Závod: 2022-10-09 - Mistrovství ČR klubů, Veteraniáda ČR klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Studánka, 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
DH18 0.00 km, 0 kontrol - 15. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 35:00 + 6:14 |
DH18 0.00 km, 0 kontrol - 17. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 46:13 + 8:40 |
DH18 0.00 km, 0 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DNS |
Kód: 6881 |
. |
Závod: 2022-10-16 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10F 1.90 km, 6 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 17:35 |
D10F 1.90 km, 6 kontrol - 2. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 19:38 + 2:03 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - 5. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 26:15 + 1:57 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - 7. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 28:18 + 4:00 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - 8. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 29:38 + 5:20 |
D14 3.90 km, 9 kontrol - 3. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 39:15 + 3:57 |
D14 3.90 km, 9 kontrol - 6. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 44:49 + 9:31 |
D14 3.90 km, 9 kontrol - 31. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 64:42 + 29:24 |
D14 3.90 km, 9 kontrol - 32. Fiserova Emma ZVO0956 OB SK Zvole 64:44 + 29:26 |
D14 3.90 km, 9 kontrol - 33. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 65:08 + 29:50 |
D16 4.70 km, 12 kontrol - 13. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 63:50 + 20:52 |
D18 5.50 km, 11 kontrol - Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole DISK |
D35K 3.60 km, 10 kontrol - 7. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 59:47 + 11:10 |
D45K 2.90 km, 9 kontrol - 15. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 71:46 + 34:07 |
D45L 4.20 km, 11 kontrol - 26. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 77:41 + 34:25 |
D45L 4.20 km, 11 kontrol - 27. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 77:59 + 34:43 |
H14 4.60 km, 13 kontrol - 11. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 52:56 + 15:11 |
H14 4.60 km, 13 kontrol - 19. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 61:08 + 23:23 |
H14 4.60 km, 13 kontrol - 34. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 83:39 + 45:54 |
H16 6.50 km, 13 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 56:01 + 4:04 |
H16 6.50 km, 13 kontrol - 22. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 85:47 + 33:50 |
H16 6.50 km, 13 kontrol - 29. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 120:00 + 68:03 |
H16 6.50 km, 13 kontrol - 32. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 129:34 + 77:37 |
H18 7.60 km, 15 kontrol - 10. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 120:35 + 55:39 |
H21K 6.70 km, 15 kontrol - 14. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 145:20 + 80:38 |
H35K 5.30 km, 13 kontrol - 10. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 87:39 + 35:53 |
H45L 6.00 km, 14 kontrol - 44. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 89:18 + 39:11 |
H60 4.10 km, 11 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 44:39 + 8:17 |
T3 3.90 km, 11 kontrol - 67. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 120:09 + 82:13 |
T4 6.10 km, 16 kontrol - 8. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 66:06 + 8:53 |
T4 6.10 km, 16 kontrol - 15. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 73:48 + 16:35 |
T2 2.90 km, 11 kontrol - 15. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 57:00 + 16:10 |
Kód: 6882 |
. |
Závod: 2022-10-22 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Dobříš |
D10F 3.00 km, 7 kontrol - 3. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 23:36 + 1:49 |
D10F 3.00 km, 7 kontrol - 5. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 27:37 + 5:50 |
D12 2.77 km, 10 kontrol - 2. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 26:38 + 0:30 |
D12 2.77 km, 10 kontrol - 7. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 29:50 + 3:42 |
D12 2.77 km, 10 kontrol - 21. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 38:13 + 12:05 |
D14 3.24 km, 12 kontrol - 4. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 28:59 + 5:29 |
D14 3.24 km, 12 kontrol - 9. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 32:17 + 8:47 |
D14 3.24 km, 12 kontrol - 25. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 42:42 + 19:12 |
D14 3.24 km, 12 kontrol - 30. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 44:21 + 20:51 |
D16 3.49 km, 13 kontrol - 7. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 37:26 + 6:03 |
D18 3.95 km, 15 kontrol - 9. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 62:41 + 29:50 |
D18 3.95 km, 15 kontrol - Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole DISK |
D21L 5.30 km, 19 kontrol - 31. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 114:11 + 71:39 |
D45 4.02 km, 16 kontrol - 20. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 57:02 + 21:27 |
D45 4.02 km, 16 kontrol - 31. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 78:22 + 42:47 |
D45 4.02 km, 16 kontrol - 42. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 101:04 + 65:29 |
H14 3.55 km, 14 kontrol - 5. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 33:40 + 8:04 |
H14 3.55 km, 14 kontrol - 12. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 37:11 + 11:35 |
H14 3.55 km, 14 kontrol - 30. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 54:53 + 29:17 |
H16 3.95 km, 15 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:01 + 1:56 |
H16 3.95 km, 15 kontrol - 25. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 42:18 + 17:13 |
H16 3.95 km, 15 kontrol - 33. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 81:46 + 56:41 |
T2 2.19 km, 8 kontrol - 8. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 31:53 + 7:00 |
T4 3.98 km, 15 kontrol - 4. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 36:24 + 3:14 |
T4 3.98 km, 15 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 37:21 + 4:11 |
T4 3.98 km, 15 kontrol - Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole DISK |
Kód: 6883 |
. |
Závod: 2022-10-23 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: ČERVENÁ HLÍNA 2022, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10F 2.66 km, 5 kontrol - 1. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 21:55 |
D10F 2.66 km, 5 kontrol - 8. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 42:01 + 20:06 |
D12 2.66 km, 9 kontrol - 4. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 29:52 + 2:06 |
D12 2.66 km, 9 kontrol - 8. Neubauerova Magdalena ZVO1052 OB SK Zvole 31:26 + 3:40 |
D12 2.66 km, 9 kontrol - 15. Truhlarova Dora ZVO1053 OB SK Zvole 35:45 + 7:59 |
D14 2.88 km, 8 kontrol - 4. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 33:33 + 3:30 |
D14 2.88 km, 8 kontrol - 8. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 36:19 + 6:16 |
D14 2.88 km, 8 kontrol - 22. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 45:00 + 14:57 |
D14 2.88 km, 8 kontrol - 40. Sedmerova Nela ZVO0955 OB SK Zvole 62:17 + 32:14 |
D16 4.11 km, 10 kontrol - 11. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 55:56 + 10:26 |
D18 4.47 km, 9 kontrol - 5. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 56:41 + 14:24 |
D45K 3.31 km, 11 kontrol - 14. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 91:56 + 43:45 |
H14 4.52 km, 9 kontrol - 13. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 48:55 + 11:03 |
H14 4.52 km, 9 kontrol - 27. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 62:51 + 24:59 |
H14 4.52 km, 9 kontrol - 37. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 76:56 + 39:04 |
H16 5.58 km, 12 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 46:02 + 0:51 |
H16 5.58 km, 12 kontrol - 28. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 77:01 + 31:50 |
T2 2.42 km, 6 kontrol - 16. Michalikova Jana ZVO8051 OB SK Zvole 43:31 + 12:00 |
T4U 7.04 km, 15 kontrol - 5. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 81:01 + 11:58 |
T4U 7.04 km, 15 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 86:14 + 17:11 |
D45L 3.81 km, 11 kontrol - 21. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 68:43 + 29:27 |
D45L 3.81 km, 11 kontrol - 27. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 78:58 + 39:42 |
H45L 6.65 km, 14 kontrol - 51. Polan Miroslav ZVO6802 OB SK Zvole 111:14 + 47:48 |
H45L 6.65 km, 14 kontrol - 57. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 123:46 + 60:20 |
Kód: 6661 |
. |
Závod: 2022-10-29 - Czech O-Tour 2022 (6. závod) - Kokořínsko - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D18A 2.77 km, 12 kontrol - 6. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 34:57 + 5:22 |
D18A 2.77 km, 12 kontrol - Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole DISK |
D21B 2.70 km, 12 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 42:51 + 6:44 |
D45B 2.41 km, 12 kontrol - 50. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 91:47 + 55:34 |
D55B 2.27 km, 10 kontrol - Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole DISK |
H14B 2.19 km, 8 kontrol - 2. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 20:17 + 2:11 |
H18B 2.41 km, 12 kontrol - 4. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 45:02 + 20:23 |
H45A 2.84 km, 12 kontrol - 38. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 38:18 + 10:31 |
Kód: 7019 |
. |
Závod: 2022-10-30 - Czech O-Tour 2022 (7. závod) - Kokořínsko - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů |
D18A 4.77 km, 13 kontrol - 8. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 65:48 + 9:57 |
D18A 4.77 km, 13 kontrol - 9. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 67:10 + 11:19 |
D21B 4.27 km, 11 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 75:49 + 23:51 |
D55B 3.16 km, 9 kontrol - 6. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 80:06 + 30:32 |
H14B 2.84 km, 9 kontrol - 3. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 31:51 + 4:34 |
H45A 5.69 km, 15 kontrol - 36. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 76:33 + 28:08 |
Kód: 6865 |
. |
Závod: 2022-11-04 - Mistrovství oblasti v nočním OB - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Keltské hradiště |
Pořadatel: SK Praga |
D14 2.96 km, 11 kontrol - 3. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 49:39 + 8:30 |
H14 3.38 km, 13 kontrol - 3. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 60:59 + 13:15 |
T 4.76 km, 17 kontrol - 1. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 77:28 |
T 4.76 km, 17 kontrol - 3. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 96:24 + 18:56 |