Výsledky závodníků klubu 'KAM' v roce 2022  
Aktualizace: 07.06.2022
Kód: 6716
.
Závod: 2022-01-08 - PZL - Mrazivá divočina - neuvedeno v ORISu
Mapa: Zběsilý krtek 1
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 1. Jakub Glonek KAM9602 OK Kamenice 20:13
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 6. Adam Hajek KAM9202 OK Kamenice 21:23 + 1:10
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 11. Tomas Jira KAM9802 OK Kamenice 23:09 + 2:56
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 15. Daniel Safka KAM9105 OK Kamenice 23:57 + 3:44
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 24. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 25:37 + 5:24
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 27. Eliska Hajkova KAM9851 OK Kamenice 26:27 + 6:14
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 30. Marta Kudrnacova KAM0754 OK Kamenice 26:58 + 6:45
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 56. Filip Jira KAM0506 OK Kamenice 30:53 + 10:40
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 82. Eva Zemlova KAM7550 OK Kamenice 35:01 + 14:48
A 1130 0.00 km, 0 kontrol - 112. Hana Kudrnacova KAM6250 OK Kamenice 42:52 + 22:39
Kód: 6885
.
Závod: 2022-01-22 - Brdy speciál - neuvedeno v ORISu
Mapa: PZL speciální
Pořadatel: KOB Dobřichovice
A 14.50 km, 0 kontrol - 8. Daniel Safka KAM9105 OK Kamenice 150:20 + 39:19
A 14.50 km, 0 kontrol - 1. Tomas Jira KAM9802 OK Kamenice 94:13
A 14.50 km, 0 kontrol - Tereza Hovorkova KAM0154 OK Kamenice DISK
A 14.50 km, 0 kontrol - 6. Filip Jira KAM0506 OK Kamenice 64:10 + 6:27
Kód: 7069
.
Závod: 2022-02-27 - Kauflauf - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno
15km 0.00 km, 14 kontrol - 7. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 95:57 + 16:50
Kód: 6802
.
Závod: 2022-02-27 - LIBEREC CITY RACE - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering
A 9.10 km, 22 kontrol - 20. Frantisek Pasek KAM7600 OK Kamenice 64:49 + 13:34
A 9.10 km, 22 kontrol - 29. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 69:23 + 18:08
A 9.10 km, 22 kontrol - 64. Eva Zemlova KAM7550 OK Kamenice 84:12 + 32:57
A 9.10 km, 22 kontrol - 48. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 56:25 + 21:22
Kód: 6901
.
Závod: 2022-03-05 - Opět na Kozla 30/2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kozlí katastr
Pořadatel: OK Kamenice
A 0.00 km, 0 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101
A 0.00 km, 0 kontrol - 7. Lichtenberg Martin KAM7301
B 0.00 km, 0 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802
B 0.00 km, 0 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850
B 0.00 km, 0 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105
B 0.00 km, 0 kontrol - 12. Capkova Lucie KAM0459
C 0.00 km, 0 kontrol - 11. Lichtenbergova Zuzana KAM0757
C 0.00 km, 0 kontrol - 14. Kudrnacova Marta KAM0754
C 0.00 km, 0 kontrol - 44. Klinkerova Jitka KAM6450
D 0.00 km, 0 kontrol - 5. Zemlova Magdalena KAM0950
D 0.00 km, 0 kontrol - 11. Kudrnacova Hana KAM6250
_Podekovani 0.00 km, 0 kontrol - Tym Petra Safkova KAM6650
_Podekovani 0.00 km, 0 kontrol - Tym Sebastian Safka KAM0101
_Podekovani 0.00 km, 0 kontrol - Tym Sofie Safkova KAM0153
_Podekovani 0.00 km, 0 kontrol - Reditel Zitny Chlebak KAM9105
Kód: 6837
.
Závod: 2022-03-12 - Veřejný závod (Jarní skály) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kost Skokovy 2022
Pořadatel: SOK TJ Turnov
D14 3.80 km, 12 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 92:35 + 55:05
D21A 8.20 km, 17 kontrol - 12. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 98:00 + 18:16
D21B 5.60 km, 13 kontrol - 31. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 87:48 + 21:51
H21A 10.50 km, 23 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 95:26 + 8:47
H21B 8.50 km, 19 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 83:31 + 10:37
H21C 5.30 km, 9 kontrol - 12. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 73:19 + 19:01
H45 6.40 km, 19 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 80:28 + 11:27
Kód: 6983
.
Závod: 2022-03-19 - Mistrovství oblasti v nočním OB - neuvedeno v ORISu
Mapa: Sraz
Pořadatel: OB Havířov
H21 0.00 km, 18 kontrol - 10. Jiri Rydel KAM9200 OK Kamenice 91:41 + 36:39
Kód: 6732
.
Závod: 2022-03-19 - Oblastní žebříček (Jarní pohár) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kolíkovaná - 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
H21C 11.51 km, 36 kontrol - 10. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 78:01 + 14:33
H21A 14.31 km, 30 kontrol - 7. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 84:14 + 9:20
H21A 14.31 km, 30 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DNS
D21A 9.71 km, 21 kontrol - 13. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 79:30 + 17:08
D21A 9.71 km, 21 kontrol - 14. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 80:05 + 17:43
Kód: 7040
.
Závod: 2022-03-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Bajajka, 1
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov
H21C 5.00 km, 18 kontrol - 31. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 46:26 + 16:26
Kód: 6656
.
Závod: 2022-03-26 - Czech O-Tour 2022 (1. závod) - Terezín - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Terezín Bastion 5, 1
Pořadatel: Český svaz orientačních sportů
D10L 1.44 km, 11 kontrol - Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice DISK
D12 1.86 km, 14 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 14:19
D12 1.86 km, 14 kontrol - 17. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 25:41 + 11:22
D12 1.86 km, 14 kontrol - 18. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 29:51 + 15:32
D14A 2.35 km, 15 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:33 + 8:54
D14A 2.35 km, 15 kontrol - Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice DISK
D14B 1.91 km, 14 kontrol - 8. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 26:18 + 11:37
D16A 2.52 km, 18 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 15:06 + 1:19
D16A 2.52 km, 18 kontrol - 17. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:57 + 5:10
D16A 2.52 km, 18 kontrol - 23. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 21:47 + 8:00
D21E 3.36 km, 17 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 16:34 + 0:22
D21E 3.36 km, 17 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 18:36 + 2:24
D21A 3.19 km, 19 kontrol - 3. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 16:58 + 0:59
D21A 3.19 km, 19 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 17:55 + 1:56
D21A 3.19 km, 19 kontrol - 10. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 18:32 + 2:33
D21A 3.19 km, 19 kontrol - 14. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 18:48 + 2:49
D21A 3.19 km, 19 kontrol - Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice DISK
D35B 2.58 km, 16 kontrol - 3. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 24:04 + 5:08
D45A 2.62 km, 14 kontrol - 39. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 28:03 + 11:34
D45B 2.45 km, 13 kontrol - 33. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 46:34 + 30:22
D55A 2.42 km, 13 kontrol - 6. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 22:54 + 5:14
D55B 2.32 km, 13 kontrol - 4. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 23:26 + 5:47
H10 1.87 km, 13 kontrol - Slama Marek KAM1201 OK Kamenice DISK
H10L 1.41 km, 10 kontrol - 7. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 40:58 + 19:43
H12 2.02 km, 15 kontrol - 9. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 14:40 + 4:13
H18A 3.17 km, 18 kontrol - 20. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 22:40 + 8:24
H21E 4.01 km, 21 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 14:54 + 0:12
H21E 4.01 km, 21 kontrol - 18. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 17:24 + 2:42
H21E 4.01 km, 21 kontrol - 22. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 17:42 + 3:00
H21E 4.01 km, 21 kontrol - 42. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 18:55 + 4:13
H21E 4.01 km, 21 kontrol - 74. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 23:11 + 8:29
H21E 4.01 km, 21 kontrol - 80. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 26:08 + 11:26
H21A 3.59 km, 18 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 17:07 + 0:46
H21A 3.59 km, 18 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:38 + 1:17
H21A 3.59 km, 18 kontrol - 49. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 24:42 + 8:21
H35A 3.44 km, 20 kontrol - 11. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 21:20 + 3:40
H45A 2.92 km, 17 kontrol - 37. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 21:23 + 4:55
H45A 2.92 km, 17 kontrol - 63. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 31:22 + 14:54
H45B 2.56 km, 15 kontrol - 17. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 24:22 + 6:59
H45B 2.56 km, 15 kontrol - 35. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 43:17 + 25:54
H55A 2.68 km, 15 kontrol - 31. Safka Jan KAM6604 OK Kamenice 37:15 + 22:00
NEBOJSA-X 0.00 km, 0 kontrol - 4. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 45:09 + 20:54
OPEN-S-2 2.47 km, 15 kontrol - 13. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 30:32 + 12:39
Kód: 7041
.
Závod: 2022-03-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Tovačov 2022, 1
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov
H21C 2.39 km, 25 kontrol - 23. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 16:42 + 4:37
Kód: 6866
.
Závod: 2022-03-27 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Milý Bor
Pořadatel: SKOB Slaný
D10 2.17 km, 7 kontrol - 3. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 19:56 + 1:07
D10 2.17 km, 7 kontrol - 5. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 21:45 + 2:56
D10 2.17 km, 7 kontrol - 7. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 24:04 + 5:15
D10 2.17 km, 7 kontrol - Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice DISK
D10F 2.40 km, 10 kontrol - Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice DISK
D12 2.81 km, 10 kontrol - 8. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 29:10 + 5:31
D12 2.81 km, 10 kontrol - 10. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 30:05 + 6:26
D12 2.81 km, 10 kontrol - 20. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 38:30 + 14:51
D12 2.81 km, 10 kontrol - 21. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 39:07 + 15:28
D14 3.21 km, 11 kontrol - 14. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 32:24 + 10:06
D14 3.21 km, 11 kontrol - 28. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 48:40 + 26:22
D16 3.34 km, 12 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:46 + 8:00
D16 3.34 km, 12 kontrol - 18. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 39:25 + 13:39
D18 3.63 km, 13 kontrol - 6. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 41:49 + 11:11
D18 3.63 km, 13 kontrol - 8. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 47:54 + 17:16
D21L 4.64 km, 17 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 42:31 + 5:44
D21L 4.64 km, 17 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 46:04 + 9:17
D21L 4.64 km, 17 kontrol - 16. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 51:26 + 14:39
D35 3.66 km, 14 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 46:26 + 9:22
D35 3.66 km, 14 kontrol - 34. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 57:29 + 20:25
D45 3.35 km, 12 kontrol - 38. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 55:06 + 27:50
D45 3.35 km, 12 kontrol - 43. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 61:35 + 34:19
H10 2.50 km, 10 kontrol - 1. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 22:17
H10 2.50 km, 10 kontrol - 4. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 27:27 + 5:10
H10F 2.40 km, 10 kontrol - 1. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 24:51
H10F 2.40 km, 10 kontrol - 2. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 30:00 + 5:09
H10F 2.40 km, 10 kontrol - 3. Burger Adam KAM1206 OK Kamenice 30:44 + 5:53
H12 3.20 km, 11 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 28:10 + 2:57
H12 3.20 km, 11 kontrol - 7. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 29:41 + 4:28
H12 3.20 km, 11 kontrol - 8. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 30:05 + 4:52
H12 3.20 km, 11 kontrol - 15. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 35:37 + 10:24
H14 3.75 km, 13 kontrol - 18. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 40:35 + 15:59
H14 3.75 km, 13 kontrol - 47. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 83:55 + 59:19
H18 4.21 km, 14 kontrol - 8. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 48:36 + 11:41
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 14. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 41:00 + 7:29
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 16. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 42:08 + 8:37
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 23. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 47:07 + 13:36
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 27. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 47:59 + 14:28
H35 4.37 km, 14 kontrol - 13. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 42:12 + 9:47
H35 4.37 km, 14 kontrol - 19. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 51:53 + 19:28
H45 3.94 km, 13 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 32:31 + 3:32
H45 3.94 km, 13 kontrol - 23. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 41:29 + 12:30
H45 3.94 km, 13 kontrol - 30. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 43:24 + 14:25
H45 3.94 km, 13 kontrol - 31. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 44:01 + 15:02
H45 3.94 km, 13 kontrol - Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice DISK
TF 2.40 km, 10 kontrol - 12. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 50:54 + 15:33
TF 2.40 km, 10 kontrol - 39. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 100:52 + 65:31
TF 2.40 km, 10 kontrol - 40. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 102:05 + 66:44
TF 2.40 km, 10 kontrol - 41. Stepanek Petr KAM0000 OK Kamenice 106:32 + 71:11
TF 2.40 km, 10 kontrol - Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice DISK
TF 2.40 km, 10 kontrol - 20. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 76:10 + 54:26
Kód: 6867
.
Závod: 2022-04-02 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Odolena Voda, 1
Pořadatel: TJ Aero Odolena Voda
D10 1.33 km, 13 kontrol - 2. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 11:17 + 0:06
D10 1.33 km, 13 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 12:08 + 0:57
D10 1.33 km, 13 kontrol - 10. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 24:20 + 13:09
D10 1.33 km, 13 kontrol - 13. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 27:51 + 16:40
D12 1.47 km, 14 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 11:11 + 2:15
D12 1.47 km, 14 kontrol - 13. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 11:17 + 2:21
D12 1.47 km, 14 kontrol - 37. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 20:48 + 11:52
D12 1.47 km, 14 kontrol - 38. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 23:02 + 14:06
D14 2.06 km, 20 kontrol - 22. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 15:38 + 5:07
D14 2.06 km, 20 kontrol - 28. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 18:12 + 7:41
D14 2.06 km, 20 kontrol - 35. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 22:36 + 12:05
D16 2.16 km, 20 kontrol - 5. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 13:36 + 2:06
D18 2.60 km, 20 kontrol - 1. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 13:18
D18 2.60 km, 20 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 15:18 + 2:00
D18 2.60 km, 20 kontrol - 10. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 19:21 + 6:03
D21L 3.13 km, 23 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:05 + 0:46
D21L 3.13 km, 23 kontrol - 11. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 16:49 + 1:30
D21L 3.13 km, 23 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:03 + 1:44
D21L 3.13 km, 23 kontrol - 16. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 17:14 + 1:55
D21L 3.13 km, 23 kontrol - 29. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 20:01 + 4:42
D35 2.39 km, 22 kontrol - 18. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 17:49 + 4:17
D35 2.39 km, 22 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 18:18 + 4:46
D35 2.39 km, 22 kontrol - 22. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 18:23 + 4:51
D45 2.29 km, 20 kontrol - 39. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 41:19 + 28:39
H10 1.46 km, 16 kontrol - 4. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 13:54 + 2:59
H10 1.46 km, 16 kontrol - 21. Burger Adam KAM1206 OK Kamenice 30:05 + 19:10
H10 1.46 km, 16 kontrol - 23. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 31:46 + 20:51
H10 1.46 km, 16 kontrol - 24. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 32:08 + 21:13
H12 1.59 km, 16 kontrol - 12. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 11:41 + 2:44
H12 1.59 km, 16 kontrol - 14. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 11:50 + 2:53
H12 1.59 km, 16 kontrol - 15. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 12:04 + 3:07
H12 1.59 km, 16 kontrol - 26. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 15:54 + 6:57
H12 1.59 km, 16 kontrol - 27. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 15:59 + 7:02
H12 1.59 km, 16 kontrol - 38. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 19:30 + 10:33
H14 2.16 km, 20 kontrol - 15. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 12:23 + 3:03
H14 2.16 km, 20 kontrol - 23. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 13:59 + 4:39
H14 2.16 km, 20 kontrol - 34. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 15:52 + 6:32
H14 2.16 km, 20 kontrol - 42. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 18:43 + 9:23
H18 2.85 km, 25 kontrol - 10. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 17:30 + 4:56
H21L 3.45 km, 26 kontrol - 4. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 14:43 + 0:48
H21L 3.45 km, 26 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 14:43 + 0:48
H21L 3.45 km, 26 kontrol - 6. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 14:46 + 0:51
H21L 3.45 km, 26 kontrol - 20. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 16:48 + 2:53
H21L 3.45 km, 26 kontrol - 32. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 18:15 + 4:20
H21L 3.45 km, 26 kontrol - 37. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 19:10 + 5:15
H35 2.93 km, 24 kontrol - 20. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 19:31 + 4:48
H45 2.64 km, 23 kontrol - 24. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 16:59 + 3:47
H45 2.64 km, 23 kontrol - 25. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 17:00 + 3:48
H45 2.64 km, 23 kontrol - 44. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 28:14 + 15:02
H55 2.29 km, 20 kontrol - 10. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 25:05 + 10:08
T 2.89 km, 24 kontrol - 5. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 20:25 + 4:59
T 2.89 km, 24 kontrol - 10. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 23:03 + 7:37
Z2 1.52 km, 20 kontrol - 8. Voleska Andrea KAM1456 OK Kamenice 44:02 + 29:45
Kód: 6112
.
Závod: 2022-04-09 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: USK Praha
D16 3.96 km, 14 kontrol - 45. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 75:03 + 45:56
D16 3.96 km, 14 kontrol - 47. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 85:19 + 56:12
D18 5.38 km, 15 kontrol - 16. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 62:53 + 19:10
D18 5.38 km, 15 kontrol - 40. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 88:18 + 44:35
D20 6.21 km, 15 kontrol - 8. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 57:55 + 7:00
D21 7.61 km, 17 kontrol - 4. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 67:05 + 4:12
D21 7.61 km, 17 kontrol - 21. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 85:41 + 22:48
D21 7.61 km, 17 kontrol - 23. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 89:00 + 26:07
D21 7.61 km, 17 kontrol - 26. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 100:27 + 37:34
D21 7.61 km, 17 kontrol - Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice DISK
D55 3.97 km, 11 kontrol - 3. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 91:23 + 25:53
H18 7.92 km, 21 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 57:05 + 4:41
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 13. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 87:59 + 14:54
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 22. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 90:51 + 17:46
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 36. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 99:38 + 26:33
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 41. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 102:05 + 29:00
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 58. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 115:46 + 42:41
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 59. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 116:09 + 43:04
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 70. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 130:15 + 57:10
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 72. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 137:44 + 64:39
H21L 11.26 km, 28 kontrol - 76. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 162:25 + 89:20
H35 7.69 km, 18 kontrol - 5. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 77:36 + 13:52
H45 5.93 km, 15 kontrol - 7. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 66:33 + 13:53
H55 5.42 km, 13 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 50:02
H55 5.42 km, 13 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 79:36 + 29:34
Kód: 6113
.
Závod: 2022-04-10 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: USK Praha
D16A 3.41 km, 15 kontrol - 35. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 36:04 + 9:36
D16A 3.41 km, 15 kontrol - 40. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 38:17 + 11:49
D18A 3.49 km, 14 kontrol - 26. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 38:14 + 12:32
D20A 3.49 km, 15 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:40 + 2:30
D21A 4.49 km, 19 kontrol - 10. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 51:41 + 12:24
D21A 4.49 km, 19 kontrol - 12. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 54:08 + 14:51
D21A 4.49 km, 19 kontrol - 20. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 56:17 + 17:00
D21A 4.49 km, 19 kontrol - 27. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 58:20 + 19:03
D21A 4.49 km, 19 kontrol - 29. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 59:57 + 20:40
D21B 3.93 km, 18 kontrol - 1. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 40:55
D21B 3.93 km, 18 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 52:10 + 11:15
D21E 4.93 km, 18 kontrol - 7. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 40:05 + 4:38
D21E 4.93 km, 18 kontrol - 14. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 41:57 + 6:30
D21E 4.93 km, 18 kontrol - 27. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 45:18 + 9:51
H20A 4.03 km, 16 kontrol - 19. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 35:33 + 8:46
H21A 5.31 km, 18 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 39:57 + 3:15
H21A 5.31 km, 18 kontrol - 48. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 52:13 + 15:31
H21B 4.89 km, 18 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 31:43
H21B 4.89 km, 18 kontrol - 4. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 36:58 + 5:15
H21B 4.89 km, 18 kontrol - 8. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 39:23 + 7:40
H21B 4.89 km, 18 kontrol - 16. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 43:22 + 11:39
H21B 4.89 km, 18 kontrol - 19. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 45:41 + 13:58
H21B 4.89 km, 18 kontrol - 32. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:01 + 17:18
H21B 4.89 km, 18 kontrol - 44. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 55:06 + 23:23
H21B 4.89 km, 18 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DISK
H21E 5.87 km, 22 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 40:09 + 0:20
H21E 5.87 km, 22 kontrol - 29. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 48:23 + 8:34
H21E 5.87 km, 22 kontrol - 37. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 51:41 + 11:52
H21E 5.87 km, 22 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK
T3 3.03 km, 12 kontrol - 15. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 45:40 + 18:20
T3 3.03 km, 12 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
T4 4.10 km, 17 kontrol - 34. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 64:07 + 27:44
Kód: 6756
.
Závod: 2022-04-15 - Velikonoce ve skalách - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: DLOUHÝ DŮL 2022, DLOUHÝ HŘEBEN 2022
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D21A 0.00 km, 15 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 97:09 + 21:16
D21A 0.00 km, 15 kontrol - 19. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 98:53 + 23:00
D21A 0.00 km, 15 kontrol - Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice DISK
H18 0.00 km, 14 kontrol - 12. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 102:18 + 29:19
H21A 0.00 km, 23 kontrol - 12. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 101:01 + 19:04
H21A 0.00 km, 23 kontrol - 19. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 109:16 + 27:19
H21A 0.00 km, 23 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DISK
HDR 0.00 km, 7 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DNS
T4 0.00 km, 14 kontrol - 42. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 93:45 + 54:28
Kód: 6757
.
Závod: 2022-04-16 - Velikonoce ve skalách - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: PAVLOVICKÝ DŮL 2022, DRCHLAVSKÁ ROKLE, ŠVÁBY
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D21A 4.49 km, 21 kontrol - 8. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 70:12 + 11:52
D21A 4.49 km, 21 kontrol - 10. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 71:18 + 12:58
D21A 4.49 km, 21 kontrol - Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice DNS
H18 5.00 km, 18 kontrol - 11. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 65:25 + 18:42
H21A 6.43 km, 22 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 63:16 + 5:58
H21A 6.43 km, 22 kontrol - 8. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 63:36 + 6:18
H21A 6.43 km, 22 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DNS
HDR 2.03 km, 10 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DNS
Kód: 6758
.
Závod: 2022-04-17 - Velikonoce ve skalách - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: POPELOV, PANSKÝ HÁJ 2022
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D21A 6.19 km, 15 kontrol - 10. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 85:32 + 12:43
D21A 6.19 km, 15 kontrol - 19. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 99:32 + 26:43
D21A 6.19 km, 15 kontrol - Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice DNS
H18 7.10 km, 13 kontrol - 8. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 79:07 + 27:38
H21A 9.14 km, 18 kontrol - 7. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 88:25 + 5:42
H21A 9.14 km, 18 kontrol - 9. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 89:22 + 6:39
H21A 9.14 km, 18 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DNS
HDR 2.42 km, 6 kontrol - 18. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 33:37 + 13:34
Kód: 5546
.
Závod: 2022-04-23 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
M21E 3.44 km, 19 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 14:03 + 0:03
M21E 3.44 km, 19 kontrol - 24. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 16:08 + 2:08
M21E 3.44 km, 19 kontrol - 30. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 16:32 + 2:32
M21E 3.44 km, 19 kontrol - 36. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 17:04 + 3:04
W21E 3.07 km, 20 kontrol - 5. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 16:01 + 0:52
W21E 3.07 km, 20 kontrol - 27. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 18:08 + 2:59
W21E 3.07 km, 20 kontrol - 39. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 19:44 + 4:35
D16A 2.46 km, 18 kontrol - 29. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 15:34 + 2:42
D16A 2.46 km, 18 kontrol - 41. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 16:07 + 3:15
D18A 2.66 km, 18 kontrol - 42. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 19:43 + 5:47
D20A 2.86 km, 17 kontrol - 7. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 15:37 + 1:04
H20A 3.13 km, 23 kontrol - 15. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 15:58 + 1:49
H18A 3.08 km, 16 kontrol - 11. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 14:20 + 0:54
D14C 2.32 km, 15 kontrol - 31. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 22:14 + 8:35
D21C 2.95 km, 17 kontrol - 16. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 18:19 + 2:06
D21C 2.95 km, 17 kontrol - 51. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 22:33 + 6:20
D40C 2.66 km, 18 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 21:01 + 3:30
H40C 3.08 km, 16 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 19:32 + 2:03
H40C 3.08 km, 16 kontrol - 21. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 22:12 + 4:43
H21C1 3.21 km, 23 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 14:53 + 0:03
H21C1 3.21 km, 23 kontrol - 41. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 20:18 + 5:28
H21C2 3.24 km, 20 kontrol - 22. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 16:58 + 2:06
H21C2 3.24 km, 20 kontrol - 42. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 18:41 + 3:49
Kód: 6843
.
Závod: 2022-04-30 - Oblastní žebříček (Saxbo) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Ovčí hora
Pořadatel: OK Chrastava
D50 3.93 km, 9 kontrol - 16. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 54:17 + 10:34
H21L 9.33 km, 17 kontrol - 39. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 112:23 + 46:08
P 2.81 km, 10 kontrol - 25. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 37:57 + 13:33
Kód: 6870
.
Závod: 2022-04-30 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hlavačov
Pořadatel: OK Rakovník
D10 1.52 km, 7 kontrol - 2. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 12:45 + 1:38
D10 1.52 km, 7 kontrol - 5. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 15:12 + 4:05
D10 1.52 km, 7 kontrol - 10. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 27:28 + 16:21
D10 1.52 km, 7 kontrol - 11. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 37:26 + 26:19
D12 1.88 km, 8 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:37 + 1:36
D12 1.88 km, 8 kontrol - 18. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 24:47 + 5:46
D12 1.88 km, 8 kontrol - 30. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 36:54 + 17:53
D12 1.88 km, 8 kontrol - 31. Vedralova Eliska KAM1052 OK Kamenice 38:13 + 19:12
D14 2.32 km, 10 kontrol - 28. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:42 + 9:25
D14 2.32 km, 10 kontrol - 33. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 33:16 + 12:59
D16 2.56 km, 11 kontrol - 5. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 31:17 + 2:44
D16 2.56 km, 11 kontrol - 11. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 35:14 + 6:41
D18 2.77 km, 12 kontrol - 6. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 50:11 + 23:42
D21L 3.50 km, 16 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 34:29 + 5:20
D21L 3.50 km, 16 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 37:15 + 8:06
D21L 3.50 km, 16 kontrol - 20. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 41:18 + 12:09
D21L 3.50 km, 16 kontrol - Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice DNS
D35 2.75 km, 15 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 45:38 + 11:44
D35 2.75 km, 15 kontrol - 35. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 52:30 + 18:36
D35 2.75 km, 15 kontrol - 38. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 55:05 + 21:11
D45 2.30 km, 13 kontrol - 25. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 37:51 + 13:33
D45 2.30 km, 13 kontrol - 40. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 48:36 + 24:18
D55 1.78 km, 9 kontrol - 9. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 30:18 + 7:42
H10 1.75 km, 6 kontrol - 4. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 17:15 + 3:04
H10 1.75 km, 6 kontrol - 11. Burger Adam KAM1206 OK Kamenice 20:59 + 6:48
H10 1.75 km, 6 kontrol - 13. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 21:28 + 7:17
H10 1.75 km, 6 kontrol - 18. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 26:42 + 12:31
H12 2.07 km, 9 kontrol - 2. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 18:49 + 1:09
H12 2.07 km, 9 kontrol - 10. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 22:55 + 5:15
H12 2.07 km, 9 kontrol - 15. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 26:03 + 8:23
H12 2.07 km, 9 kontrol - 23. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 34:07 + 16:27
H12 2.07 km, 9 kontrol - 34. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 40:00 + 22:20
H14 2.69 km, 12 kontrol - 5. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 23:37 + 4:11
H14 2.69 km, 12 kontrol - 22. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 32:50 + 13:24
H14 2.69 km, 12 kontrol - Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice DNS
H16 2.97 km, 14 kontrol - 37. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 61:31 + 35:27
H18 3.12 km, 14 kontrol - 11. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 34:41 + 10:28
H21L 5.38 km, 20 kontrol - 17. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 50:15 + 13:35
H21L 5.38 km, 20 kontrol - 17. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 50:15 + 13:35
H21L 5.38 km, 20 kontrol - 21. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 52:11 + 15:31
H21L 5.38 km, 20 kontrol - 49. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 72:19 + 35:39
H21K 3.52 km, 16 kontrol - 1. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 42:58
H35 4.07 km, 15 kontrol - 2. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 40:23 + 7:26
H45 3.44 km, 14 kontrol - 4. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 31:54 + 1:32
H45 3.44 km, 14 kontrol - Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice DNS
T3 3.45 km, 12 kontrol - 48. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 80:42 + 52:07
T3 3.45 km, 12 kontrol - 58. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 106:33 + 77:58
T3 3.45 km, 12 kontrol - 59. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 109:14 + 80:39
TF 1.40 km, 6 kontrol - 23. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 47:52 + 27:14
Kód: 7044
.
Závod: 2022-04-30 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Mohelnice sprint, měřítko 1
Pořadatel: SOB Olomouc
D21C 2.10 km, 17 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 14:33 + 2:13
Kód: 6871
.
Závod: 2022-05-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Šefelinka
Pořadatel: OK Rakovník
D10 1.49 km, 6 kontrol - 2. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 17:02 + 0:04
D10 1.49 km, 6 kontrol - 9. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 33:16 + 16:18
D10 1.49 km, 6 kontrol - Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice DNS
D12 2.30 km, 6 kontrol - 3. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 18:49 + 2:05
D12 2.30 km, 6 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:44 + 6:00
D12 2.30 km, 6 kontrol - 33. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 45:56 + 29:12
D12 2.30 km, 6 kontrol - 40. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 85:49 + 69:05
D12 2.30 km, 6 kontrol - Vedralova Eliska KAM1052 OK Kamenice DISK
D14 3.05 km, 10 kontrol - 24. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 38:11 + 15:48
D14 3.05 km, 10 kontrol - Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice DNS
D16 4.68 km, 13 kontrol - 5. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 43:34 + 5:39
D18 6.21 km, 12 kontrol - 8. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 92:10 + 42:44
D21L 8.23 km, 16 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 71:41 + 6:56
D21L 8.23 km, 16 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 72:23 + 7:38
D21L 8.23 km, 16 kontrol - 8. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 79:31 + 14:46
D35K 4.54 km, 11 kontrol - 11. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 55:15 + 11:15
D35K 4.54 km, 11 kontrol - 15. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 59:36 + 15:36
D35K 4.54 km, 11 kontrol - 17. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 62:47 + 18:47
D45K 3.83 km, 10 kontrol - 13. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 85:02 + 42:25
H10F 1.42 km, 7 kontrol - 8. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 29:54 + 11:49
H10 1.88 km, 7 kontrol - 3. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 20:20 + 4:11
H10 1.88 km, 7 kontrol - 12. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 43:11 + 27:02
H12 2.58 km, 7 kontrol - 8. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 24:52 + 4:48
H12 2.58 km, 7 kontrol - 14. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 26:44 + 6:40
H12 2.58 km, 7 kontrol - 15. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 27:03 + 6:59
H14 4.78 km, 10 kontrol - 33. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 58:04 + 29:39
H14 4.78 km, 10 kontrol - Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice DISK
H18 8.34 km, 15 kontrol - 7. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 76:45 + 25:21
H21L 12.94 km, 25 kontrol - 13. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 93:46 + 21:12
H21L 12.94 km, 25 kontrol - 20. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 104:58 + 32:24
H21K 8.35 km, 15 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 65:59 + 1:29
T3 4.04 km, 9 kontrol - 23. Stepanek Petr KAM7000 OK Kamenice 63:58 + 25:14
T3 4.04 km, 9 kontrol - 25. Stepankova Adela KAM7552 OK Kamenice 69:12 + 30:28
T3 4.04 km, 9 kontrol - 40. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 90:42 + 51:58
T3 4.04 km, 9 kontrol - 41. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 90:43 + 51:59
D45L 4.70 km, 11 kontrol - 13. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 49:38 + 15:36
H35L 8.71 km, 16 kontrol - 33. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 108:17 + 50:12
H45L 7.80 km, 16 kontrol - 31. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 80:58 + 28:26
T7 6.69 km, 10 kontrol - 13. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 85:43 + 36:00
Kód: 6844
.
Závod: 2022-05-01 - Oblastní žebříček (Saxbo) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kroatzbeerwinkel
Pořadatel: OK Chrastava
D16 (Damen bis 16) 3.55 km, 15 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 49:08 + 4:17
D20 5.45 km, 15 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 52:36 + 6:00
D20 5.45 km, 15 kontrol - 9. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 66:58 + 20:22
D50 (Damen ab 50) 3.78 km, 16 kontrol - 19. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 86:17 + 27:12
H21L 7.95 km, 29 kontrol - 4. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 72:15 + 7:35
H21L 7.95 km, 29 kontrol - 53. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 137:27 + 72:47
H40 5.45 km, 17 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 49:22
H45 (Herren ab 45) 5.45 km, 17 kontrol - 28. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 83:39 + 31:14
H55 5.00 km, 16 kontrol - 14. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 65:56 + 17:19
P2 2.50 km, 10 kontrol - 35. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 46:21 + 19:52
Kód: 6890
.
Závod: 2022-05-06 - Jarní trojúhelník - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně
D55C 1.69 km, 15 kontrol - Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice DISK
H55C 2.30 km, 18 kontrol - 13. Safka Jan KAM6604 OK Kamenice 26:06 + 11:08
Kód: 6965
.
Závod: 2022-05-07 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Jihlava - Srázná
Pořadatel: OK Jihlava
D21C 3.10 km, 21 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 19:23
Kód: 6845
.
Závod: 2022-05-07 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: TULka, 1
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering
D16 2.32 km, 18 kontrol - 11. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 15:05 + 2:19
D45 2.42 km, 17 kontrol - 1. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 17:57
H21L 3.39 km, 23 kontrol - 38. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 18:51 + 4:11
H21L 3.39 km, 23 kontrol - 45. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 20:25 + 5:45
H21L 3.39 km, 23 kontrol - 49. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 20:52 + 6:12
H21L 3.39 km, 23 kontrol - 56. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 24:07 + 9:27
H21L 3.39 km, 23 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK
H45 3.02 km, 21 kontrol - 3. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 17:44 + 1:48
Kód: 6891
.
Závod: 2022-05-07 - Jarní trojúhelník - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně
D55C 3.61 km, 9 kontrol - 8. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 57:54 + 13:45
H10C 2.33 km, 7 kontrol - 3. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 35:31 + 7:02
H35C 7.29 km, 14 kontrol - 20. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 78:39 + 25:44
H55C 4.09 km, 9 kontrol - 17. Safka Jan KAM6604 OK Kamenice 78:45 + 39:27
T1 2.73 km, 8 kontrol - 3. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 40:30 + 10:31
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice DISK
Kód: 7029
.
Závod: 2022-05-07 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Spytihněv, 1
Pořadatel: SKOB Zlín
D21C 2.36 km, 24 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 15:30 + 0:35
H21C 2.71 km, 25 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 12:48
Kód: 6847
.
Závod: 2022-05-08 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Mnich
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
H21L 5.43 km, 25 kontrol - 13. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 48:59 + 6:52
H21L 5.43 km, 25 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 55:01 + 12:54
H21L 5.43 km, 25 kontrol - 49. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 65:00 + 22:53
H21L 5.43 km, 25 kontrol - 51. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 65:30 + 23:23
H50 3.15 km, 15 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 37:56 + 8:27
Kód: 6892
.
Závod: 2022-05-08 - Jarní trojúhelník - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně
D35C 3.41 km, 15 kontrol - 19. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 66:56 + 30:42
H10C 2.57 km, 8 kontrol - 7. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 78:31 + 46:50
H55C 3.53 km, 13 kontrol - 15. Safka Jan KAM6604 OK Kamenice 63:21 + 25:56
HD10F 0.00 km, 0 kontrol - Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice DISK
Kód: 7224
.
Závod: 2022-05-11 - 1. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu
Mapa: Papouškův revír, stav
Pořadatel: OK Kamenice
D12 1.50 km, 13 kontrol - 11. Lucie Misekova KAM1050 OK Kamenice 16:09 + 3:36
D12 1.50 km, 13 kontrol - 24. Adela Dobyasova KAM1051 OK Kamenice 21:03 + 8:30
D12 1.50 km, 13 kontrol - 41. Barbora Fuchsova KAM1153 OK Kamenice 45:02 + 32:29
D12 1.50 km, 13 kontrol - 42. Elen Pokorna KAM1151 OK Kamenice 48:34 + 36:01
D14 1.90 km, 20 kontrol - 13. Sofie Balejova KAM0951 OK Kamenice 21:09 + 6:13
D14 1.90 km, 20 kontrol - 25. Magdalena Zemlova KAM0950 OK Kamenice 31:28 + 16:32
D14 1.90 km, 20 kontrol - 27. Sara Pokorna KAM0952 OK Kamenice 35:59 + 21:03
H10 1.50 km, 13 kontrol - 6. Marek Slama KAM1201 OK Kamenice 15:59 + 3:21
H10 1.50 km, 13 kontrol - 10. Adam Burger KAM1206 OK Kamenice 21:22 + 8:44
H10 1.50 km, 13 kontrol - 12. Richard Bina KAM1205 OK Kamenice 21:50 + 9:12
H10 1.50 km, 13 kontrol - 30. Michal Misek KAM1300 OK Kamenice 35:20 + 22:42
H12 1.70 km, 17 kontrol - 6. Ondrej Basus KAM1004 OK Kamenice 17:24 + 3:19
H12 1.70 km, 17 kontrol - 8. Krystof Slama KAM1000 OK Kamenice 17:56 + 3:51
H12 1.70 km, 17 kontrol - 14. Matyas Cizik KAM1102 OK Kamenice 20:50 + 6:45
H14 2.20 km, 23 kontrol - 13. Adam Zavadil KAM0901 OK Kamenice 21:42 + 5:33
H14 2.20 km, 23 kontrol - 15. Matej Kriz KAM0900 OK Kamenice 22:59 + 6:50
H14 2.20 km, 23 kontrol - 23. Vojtech Hylmar KAM0802 OK Kamenice 32:58 + 16:49
H14 2.20 km, 23 kontrol - Stepan Zavadil KAM0902 OK Kamenice DISK
T1 2.10 km, 15 kontrol - 4. Zuzana Dobyasova KAM8052 OK Kamenice 21:29 + 2:29
T1 2.10 km, 15 kontrol - 22. Michaela Slamova KAM8051 OK Kamenice 47:59 + 28:59
T1 2.10 km, 15 kontrol - 23. Veronika Slaba, Lenka Bradnova KAM0955, KAM1253 OK Kamenice 51:08 + 32:08
T2 2.80 km, 20 kontrol - 24. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 21:16 + 4:48
T2 2.80 km, 20 kontrol - 40. Katerina Misekova KAM0756 OK Kamenice 22:54 + 6:26
T2 2.80 km, 20 kontrol - 48. Marta Kudrnacova KAM0754 OK Kamenice 24:15 + 7:47
T2 2.80 km, 20 kontrol - 55. Pavel Zavadil KAM6401 OK Kamenice 25:10 + 8:42
T2 2.80 km, 20 kontrol - 71. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 27:08 + 10:40
T2 2.80 km, 20 kontrol - 81. Jiri Balej KAM7201 OK Kamenice 28:37 + 12:09
T2 2.80 km, 20 kontrol - 116. Hana Kudrnacova KAM6250 OK Kamenice 33:49 + 17:21
Kód: 5798
.
Závod: 2022-05-14 - Mistrovství ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: 100doolky
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D16 2.83 km, 17 kontrol - 47. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 16:03 + 3:14
D16 2.83 km, 17 kontrol - 59. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 17:05 + 4:16
D16 2.83 km, 17 kontrol - 61. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 17:29 + 4:40
D18 3.02 km, 20 kontrol - 26. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 16:01 + 3:05
D18 3.02 km, 20 kontrol - 57. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 18:49 + 5:53
D20 3.27 km, 20 kontrol - Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice DNS
D21 3.27 km, 20 kontrol - 26. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:22 + 3:15
D21 3.27 km, 20 kontrol - 38. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 17:31 + 4:24
D21 3.27 km, 20 kontrol - 39. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:33 + 4:26
H18 3.52 km, 22 kontrol - 8. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 14:29 + 0:50
H20 3.85 km, 24 kontrol - Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice DISK
H21 3.85 km, 24 kontrol - 4. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:44 + 0:13
H21 3.85 km, 24 kontrol - 11. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 15:06 + 1:35
H21 3.85 km, 24 kontrol - 17. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 15:25 + 1:54
H21 3.85 km, 24 kontrol - 37. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 16:26 + 2:55
Kód: 6874
.
Závod: 2022-05-15 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: O Chlup víc, O Chlup míň
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D10 1.85 km, 15 kontrol - 8. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 23:00 + 9:31
D10 1.85 km, 15 kontrol - Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice DNS
D12 1.93 km, 16 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 13:32 + 2:07
D12 1.93 km, 16 kontrol - 28. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 21:31 + 10:06
D12 1.93 km, 16 kontrol - 32. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 27:02 + 15:37
D12 1.93 km, 16 kontrol - Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice DNS
D14 2.34 km, 15 kontrol - 18. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 15:14 + 4:48
D14 2.34 km, 15 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:09 + 5:43
D14 2.34 km, 15 kontrol - 27. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 20:24 + 9:58
D16 2.45 km, 15 kontrol - 2. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 11:31 + 0:17
D16 2.45 km, 15 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 13:04 + 1:50
D35 2.56 km, 18 kontrol - 7. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 19:21 + 3:43
D45 2.11 km, 15 kontrol - 5. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 17:02 + 2:42
D45 2.11 km, 15 kontrol - 17. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 27:35 + 13:15
D45 2.11 km, 15 kontrol - 22. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 45:18 + 30:58
H10 1.99 km, 16 kontrol - 1. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 13:28
H10 1.99 km, 16 kontrol - 8. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 19:37 + 6:09
H12 2.33 km, 16 kontrol - 2. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 13:31 + 0:48
H12 2.33 km, 16 kontrol - 8. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 15:04 + 2:21
H12 2.33 km, 16 kontrol - 13. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 16:27 + 3:44
H12 2.33 km, 16 kontrol - 16. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 17:04 + 4:21
H14 2.72 km, 16 kontrol - 20. Valnoha Marek KAM0805 OK Kamenice 16:31 + 5:54
H14 2.72 km, 16 kontrol - 22. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 16:44 + 6:07
H14 2.72 km, 16 kontrol - Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice DNS
H16 2.86 km, 18 kontrol - 10. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 35:45 + 20:05
H21 3.49 km, 22 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 19:36 + 3:24
H21 3.49 km, 22 kontrol - 24. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 19:58 + 3:46
H21 3.49 km, 22 kontrol - 30. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 20:33 + 4:21
H35 2.78 km, 21 kontrol - 6. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 17:48 + 3:16
H45 2.58 km, 19 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 16:09 + 2:34
H45 2.58 km, 19 kontrol - 10. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 16:44 + 3:09
H45 2.58 km, 19 kontrol - 16. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 17:58 + 4:23
H45 2.58 km, 19 kontrol - 29. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 36:21 + 22:46
T2 2.03 km, 13 kontrol - 14. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 37:06 + 23:56
T4 3.62 km, 23 kontrol - Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice DISK
Kód: 7221
.
Závod: 2022-05-18 - 2. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu
Mapa: Prales Kbely, 1
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
D12 3.20 km, 15 kontrol - 11. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 20:31 + 2:12
D12 3.20 km, 15 kontrol - 20. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 25:02 + 6:43
D14 3.90 km, 19 kontrol - 17. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 32:43 + 10:58
H10 2.50 km, 13 kontrol - 23. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 30:09 + 17:12
H14 4.30 km, 22 kontrol - 9. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 26:41 + 5:34
H14 4.30 km, 22 kontrol - Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice DISK
T1 2.50 km, 13 kontrol - 21. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 28:39 + 12:33
T2 5.20 km, 21 kontrol - 3. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 21:45 + 1:21
T2 5.20 km, 21 kontrol - 26. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 25:31 + 5:07
T2 5.20 km, 21 kontrol - 39. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 26:56 + 6:32
T2 5.20 km, 21 kontrol - 77. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 32:05 + 11:41
Kód: 5800
.
Závod: 2022-05-21 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu
Mapa: Žlábek
Pořadatel: KOB Kladno
D14B 3.80 km, 9 kontrol - 52. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 46:15 + 17:14
D14B 3.80 km, 9 kontrol - 55. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 46:50 + 17:49
D14B 3.80 km, 9 kontrol - 70. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 56:16 + 27:15
D40B 5.20 km, 12 kontrol - 28. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 78:12 + 28:53
D45B 4.70 km, 10 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 54:31 + 14:43
D50B 4.70 km, 12 kontrol - 10. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 74:13 + 24:01
D50B 4.70 km, 12 kontrol - 16. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 81:45 + 31:33
H10C 3.10 km, 7 kontrol - 1. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 26:09
H10C 3.10 km, 7 kontrol - Misek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
H12C 3.00 km, 7 kontrol - 9. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 26:49 + 6:24
H12C 3.00 km, 7 kontrol - 18. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 38:48 + 18:23
H14B 6.00 km, 13 kontrol - 43. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 61:57 + 22:40
H14B 6.00 km, 13 kontrol - 65. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 78:00 + 38:43
H21B 12.80 km, 24 kontrol - 24. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 178:38 + 85:10
H45B 7.80 km, 17 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 69:43 + 7:33
H50B 7.20 km, 18 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 92:25 + 34:47
H55B 5.90 km, 15 kontrol - 23. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 89:48 + 32:53
TA 3.30 km, 7 kontrol - 15. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 50:04 + 25:52
Kód: 5549
.
Závod: 2022-05-21 - Český pohár, žebříček A, WRE - neuvedeno v ORISu
Mapa: Oceán
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň
D16A 3.00 km, 14 kontrol - 28. Kudrnaeova Marta KAM0754 OK Kamenice 43:07 + 13:56
D16A 3.00 km, 14 kontrol - 38. Misekova Kateøina KAM0756 OK Kamenice 46:04 + 16:53
D18A 3.28 km, 15 kontrol - 29. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 43:39 + 14:16
D20A 3.37 km, 15 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 29:44 + 1:18
D21A 4.14 km, 18 kontrol - 10. Zimmerova Kateøina KAM9850 OK Kamenice 52:47 + 9:56
D21A 4.14 km, 18 kontrol - 18. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 57:36 + 14:45
D21A 4.14 km, 18 kontrol - 27. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 67:06 + 24:15
W21E 4.66 km, 18 kontrol - 8. Eechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 46:32 + 6:02
W21E 4.66 km, 18 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 49:43 + 9:13
W21E 4.66 km, 18 kontrol - 30. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 59:12 + 18:42
D45 3.07 km, 11 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 43:46 + 2:00
H18A 3.66 km, 15 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 28:28 + 3:16
H20A 3.97 km, 16 kontrol - 22. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 38:58 + 10:15
H21A 5.33 km, 21 kontrol - 1. Kettner Vojtich KAM9601 OK Kamenice 39:39
H21A 5.33 km, 21 kontrol - 14. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 49:45 + 10:06
H21A 5.33 km, 21 kontrol - 53. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 59:11 + 19:32
H21A 5.33 km, 21 kontrol - 55. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 61:18 + 21:39
H21B 4.49 km, 18 kontrol - 1. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 38:58
H21B 4.49 km, 18 kontrol - 2. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 42:00 + 3:02
H21B 4.49 km, 18 kontrol - 22. Nimeeek Jan KAM9300 OK Kamenice 64:02 + 25:04
H21B 4.49 km, 18 kontrol - 33. Køemen Stipan KAM9804 OK Kamenice 76:53 + 37:55
H21B 4.49 km, 18 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DISK
M21E 5.94 km, 26 kontrol - 5. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 47:33 + 5:19
M21E 5.94 km, 26 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 50:26 + 8:12
M21E 5.94 km, 26 kontrol - 20. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 52:52 + 10:38
M21E 5.94 km, 26 kontrol - 38. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 62:20 + 20:06
H45 3.62 km, 14 kontrol - 14. Jedlieka Adam KAM7700 OK Kamenice 70:47 + 37:35
H55 3.27 km, 15 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 40:51
H55 3.27 km, 15 kontrol - 2. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 45:11 + 4:20
T3 2.93 km, 9 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
T3 2.93 km, 9 kontrol - Albrecht Jiøi KAM1700 OK Kamenice DISK
Kód: 5801
.
Závod: 2022-05-22 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kačák
Pořadatel: KOB Kladno
D14B 3.50 km, 10 kontrol - 48. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 34:56 + 10:28
D14B 3.50 km, 10 kontrol - 53. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 35:43 + 11:15
D14B 3.50 km, 10 kontrol - 66. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:34 + 16:06
D16B 3.50 km, 12 kontrol - 30. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 39:28 + 11:59
D40B 3.90 km, 12 kontrol - 21. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 53:19 + 21:51
D40B 3.90 km, 12 kontrol - 32. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 62:35 + 31:07
D45B 3.70 km, 12 kontrol - 17. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 45:56 + 15:51
D50B 3.70 km, 13 kontrol - 8. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 46:51 + 12:03
D50B 3.70 km, 13 kontrol - 19. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 54:40 + 19:52
H12C 2.50 km, 8 kontrol - 12. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 21:47 + 4:34
H12C 2.50 km, 8 kontrol - 28. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 44:57 + 27:44
H14B 3.30 km, 9 kontrol - 75. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 41:11 + 23:48
H14B 3.30 km, 9 kontrol - Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice DISK
H45B 4.60 km, 14 kontrol - 9. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 39:25 + 6:45
H50B 4.40 km, 15 kontrol - 13. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 49:05 + 13:27
H55B 4.20 km, 14 kontrol - 23. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 56:00 + 19:37
H55B 4.20 km, 14 kontrol - 31. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 70:27 + 34:04
H55B 4.20 km, 14 kontrol - 34. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 84:43 + 48:20
H10C 2.10 km, 7 kontrol - 3. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 18:04 + 3:15
H10C 2.10 km, 7 kontrol - 7. Burger Adam KAM1206 OK Kamenice 23:03 + 8:14
H10C 2.10 km, 7 kontrol - 8. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 23:20 + 8:31
H10C 2.10 km, 7 kontrol - 18. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 48:10 + 33:21
Kód: 5550
.
Závod: 2022-05-22 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: Oceán
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň
D16A 5.11 km, 10 kontrol - 26. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 70:18 + 21:29
D16A 5.11 km, 10 kontrol - 35. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 75:29 + 26:40
D18A 6.39 km, 11 kontrol - 13. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 75:14 + 14:06
D20A 6.72 km, 10 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 60:30 + 4:18
D21A 7.23 km, 10 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 102:43 + 21:51
D21A 7.23 km, 10 kontrol - 20. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 114:59 + 34:07
D21A 7.23 km, 10 kontrol - 23. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 126:26 + 45:34
D21B 6.34 km, 12 kontrol - 1. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 78:49
D45 4.52 km, 7 kontrol - 9. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 77:07 + 15:49
H18A 8.49 km, 14 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 70:52 + 6:28
H20A 9.72 km, 13 kontrol - 24. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 110:27 + 33:43
H21A 10.86 km, 18 kontrol - 40. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 126:48 + 32:23
H21A 10.86 km, 18 kontrol - 43. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 131:10 + 36:45
H21A 10.86 km, 18 kontrol - 53. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 139:18 + 44:53
H21A 10.86 km, 18 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H21B 9.04 km, 12 kontrol - 1. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 78:29
H21B 9.04 km, 12 kontrol - 3. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 87:46 + 9:17
H21B 9.04 km, 12 kontrol - 17. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 148:08 + 69:39
H45 7.55 km, 8 kontrol - 21. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 117:09 + 53:37
H55 6.04 km, 11 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 69:35 + 3:45
H55 6.04 km, 11 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 81:28 + 15:38
H21E 14.28 km, 23 kontrol - 8. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 125:13 + 15:34
H21E 14.28 km, 23 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 131:02 + 21:23
H21E 14.28 km, 23 kontrol - 17. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 132:45 + 23:06
H21E 14.28 km, 23 kontrol - 27. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 144:33 + 34:54
T3 4.37 km, 8 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DISK
T3 4.37 km, 8 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DNS
D21E 9.01 km, 15 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 81:41 + 6:36
D21E 9.01 km, 15 kontrol - 24. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 100:54 + 25:49
Kód: 7222
.
Závod: 2022-05-25 - 3. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu
Mapa: Lehovec, 1
Pořadatel: SK Praga
D10 1.43 km, 9 kontrol - 11. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 31:11 + 15:23
D12 1.49 km, 10 kontrol - 11. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 14:22 + 2:50
D12 1.49 km, 10 kontrol - 25. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 23:54 + 12:22
D12 1.49 km, 10 kontrol - 27. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 26:51 + 15:19
D14 1.89 km, 13 kontrol - 11. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 17:49 + 3:21
D14 1.89 km, 13 kontrol - 18. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 22:01 + 7:33
D14 1.89 km, 13 kontrol - 38. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 42:36 + 28:08
D14 1.89 km, 13 kontrol - 39. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 43:34 + 29:06
H10 1.59 km, 10 kontrol - 2. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 15:32 + 0:23
H10 1.59 km, 10 kontrol - 9. Burger Adam KAM1206 OK Kamenice 23:07 + 7:58
H10 1.59 km, 10 kontrol - 27. Bina Richard KAM1205 OK Kamenice 38:19 + 23:10
H12 2.01 km, 12 kontrol - 3. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 18:20 + 3:44
H12 2.01 km, 12 kontrol - 5. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 20:54 + 6:18
H14 2.50 km, 16 kontrol - 9. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 22:10 + 5:15
H14 2.50 km, 16 kontrol - 27. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 39:39 + 22:44
T2 2.81 km, 13 kontrol - 11. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 36:24 + 10:36
T2 2.81 km, 13 kontrol - 25. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 50:14 + 24:26
T4 3.95 km, 21 kontrol - 22. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 32:05 + 8:27
T4 3.95 km, 21 kontrol - 31. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 33:24 + 9:46
T4 3.95 km, 21 kontrol - 57. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 38:38 + 15:00
T4 3.95 km, 21 kontrol - 63. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 40:44 + 17:06
T4 3.95 km, 21 kontrol - 67. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 41:20 + 17:42
T4 3.95 km, 21 kontrol - 106. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 48:15 + 24:37
Kód: 6969
.
Závod: 2022-05-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: U Zbořené hájovny, 1
Pořadatel: TJ Růžená
D21C 8.30 km, 16 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 54:58
Kód: 6872
.
Závod: 2022-05-29 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Muňava, 1
Pořadatel: OK Sparta Praha
D10F 2.25 km, 10 kontrol - 10. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 40:15 + 23:42
D10 1.37 km, 8 kontrol - 1. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 11:40
D10 1.37 km, 8 kontrol - 2. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 13:42 + 2:02
D10 1.37 km, 8 kontrol - 13. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 22:48 + 11:08
D10 1.37 km, 8 kontrol - 14. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 23:10 + 11:30
D10 1.37 km, 8 kontrol - 18. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 52:40 + 41:00
D12 1.96 km, 11 kontrol - 8. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 20:30 + 4:53
D12 1.96 km, 11 kontrol - 35. Fuchsova Barbora KAM1153 OK Kamenice 35:12 + 19:35
D12 1.96 km, 11 kontrol - 40. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 43:09 + 27:32
D14 3.02 km, 12 kontrol - 12. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:09 + 6:27
D14 3.02 km, 12 kontrol - 21. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:18 + 9:36
D14 3.02 km, 12 kontrol - 33. Vondraskova Katerina KAM0858 OK Kamenice 37:43 + 18:01
D14 3.02 km, 12 kontrol - 44. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 48:58 + 29:16
D21L 8.34 km, 18 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 56:26
D21L 8.34 km, 18 kontrol - 10. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 72:16 + 15:50
D21L 8.34 km, 18 kontrol - 14. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 76:20 + 19:54
D21L 8.34 km, 18 kontrol - 19. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 83:29 + 27:03
H10F 2.25 km, 10 kontrol - 14. Fuchs Vojtech KAM1301 OK Kamenice 146:40 + 126:22
H10 1.56 km, 9 kontrol - 5. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 18:38 + 5:07
H10 1.56 km, 9 kontrol - 22. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 51:07 + 37:36
H12 2.57 km, 12 kontrol - 3. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 19:27 + 0:23
H12 2.57 km, 12 kontrol - 9. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 24:22 + 5:18
H12 2.57 km, 12 kontrol - 10. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 25:08 + 6:04
H12 2.57 km, 12 kontrol - 27. Volesky Viktor KAM1103 OK Kamenice 34:23 + 15:19
H12 2.57 km, 12 kontrol - 30. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 37:31 + 18:27
H12 2.57 km, 12 kontrol - 38. Cizik Matyas KAM1102 OK Kamenice 55:20 + 36:16
H14 3.74 km, 15 kontrol - 7. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 30:13 + 3:39
H18 8.42 km, 22 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 82:02 + 21:46
H21L 11.88 km, 23 kontrol - 5. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 84:06 + 10:58
H21L 11.88 km, 23 kontrol - 19. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 95:50 + 22:42
H21L 11.88 km, 23 kontrol - 25. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 122:49 + 49:41
H21L 11.88 km, 23 kontrol - 26. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 123:30 + 50:22
H35L 8.98 km, 22 kontrol - 6. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 70:09 + 6:29
H45L 7.18 km, 16 kontrol - 43. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 80:57 + 36:27
T6 6.31 km, 14 kontrol - 17. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 71:36 + 21:29
T6 6.31 km, 14 kontrol - 43. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 116:42 + 66:35
D35K 4.30 km, 13 kontrol - 6. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 44:56 + 7:04
D35K 4.30 km, 13 kontrol - 19. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 61:15 + 23:23
D35K 4.30 km, 13 kontrol - 20. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 61:34 + 23:42
D45K 3.12 km, 10 kontrol - 5. Stepankova Adela KAM7552 OK Kamenice 47:06 + 14:45
D45K 3.12 km, 10 kontrol - 8. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 49:31 + 17:10
H35K 5.96 km, 13 kontrol - 6. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 69:11 + 16:03
H45K 5.51 km, 11 kontrol - 7. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 54:18 + 9:01
H45K 5.51 km, 11 kontrol - 19. Cizik Marek KAM7501 OK Kamenice 75:01 + 29:44
H45K 5.51 km, 11 kontrol - 21. Stepanek Petr KAM7000 OK Kamenice 78:03 + 32:46
Kód: 6848
.
Závod: 2022-05-29 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Břízky 2022 1
Pořadatel: Team Jizerky
H21L 8.30 km, 24 kontrol - 25. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 88:49 + 30:43
Kód: 7220
.
Závod: 2022-06-01 - 4. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM - neuvedeno v ORISu
Mapa: Císařský ostrov
Pořadatel: TJ Sokol Troja
D10 1.30 km, 9 kontrol - 18. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 25:53 + 11:48
D12 2.10 km, 13 kontrol - 18. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 24:52 + 7:37
D12 2.10 km, 13 kontrol - 40. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 42:16 + 25:01
D14 2.40 km, 17 kontrol - 18. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:39 + 8:40
D14 2.40 km, 17 kontrol - 33. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 48:12 + 30:13
H10 1.30 km, 9 kontrol - 3. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 12:28 + 2:51
H12 2.20 km, 16 kontrol - 10. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 19:26 + 4:51
H14 2.70 km, 18 kontrol - 14. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 25:56 + 9:51
H14 2.70 km, 18 kontrol - Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice DISK
T1 2.90 km, 18 kontrol - 27. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 49:55 + 27:13
T2 3.90 km, 23 kontrol - 5. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 23:32 + 1:05
T2 3.90 km, 23 kontrol - 62. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 33:33 + 11:06
T2 3.90 km, 23 kontrol - 68. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 34:22 + 11:55
T2 3.90 km, 23 kontrol - 139. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 45:02 + 22:35
Kód: 7195
.
Závod: 2022-06-04 - Veřejný závod při MČR KT - sobota - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Pistácie 3.55 km, 15 kontrol - 58. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 57:42 + 23:17
Malina 3.95 km, 17 kontrol - 14. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 44:28 + 7:49
Malina 3.95 km, 17 kontrol - 22. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 46:34 + 9:55
Malina 3.95 km, 17 kontrol - 41. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 53:26 + 16:47
Malina 3.95 km, 17 kontrol - 53. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 57:27 + 20:48
Borůvka 4.47 km, 18 kontrol - 5. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 37:37 + 3:54
Borůvka 4.47 km, 18 kontrol - 16. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 42:45 + 9:02
Borůvka 4.47 km, 18 kontrol - 27. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 47:40 + 13:57
Kód: 6232
.
Závod: 2022-06-04 - Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Černá Studnice
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D16A 3.20 km, 13 kontrol - 39. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 45:26 + 18:07
D16B 3.20 km, 13 kontrol - 24. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 34:07 + 6:44
D18B 3.20 km, 14 kontrol - 12. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 34:49 + 6:52
D20B 3.50 km, 15 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:53
D21A 4.40 km, 18 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 42:44 + 9:28
D21A 4.40 km, 18 kontrol - 23. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 57:36 + 24:20
D21B 4.40 km, 18 kontrol - 9. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 42:04 + 4:06
D21B 4.40 km, 18 kontrol - 12. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 44:16 + 6:18
D21B 4.40 km, 18 kontrol - 18. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 48:13 + 10:15
D21D 4.50 km, 18 kontrol - 26. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 56:13 + 20:01
H18B 3.60 km, 16 kontrol - 9. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 29:05 + 4:24
H20A 4.20 km, 18 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 31:55 + 3:26
H21A 5.20 km, 22 kontrol - 10. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 39:01 + 4:50
H21B 5.40 km, 22 kontrol - 14. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 39:23 + 6:54
H21C 5.30 km, 21 kontrol - 7. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 36:53 + 4:07
H21C 5.30 km, 21 kontrol - 8. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 37:07 + 4:21
H21D 5.30 km, 22 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 36:47 + 0:02
H21D 5.30 km, 22 kontrol - 10. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 39:06 + 2:21
H21D 5.30 km, 22 kontrol - 38. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:15 + 14:30
Kód: 7196
.
Závod: 2022-06-05 - Veřejný závod při MČR KT - neděle - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Borůvka 4.52 km, 19 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 44:22 + 10:10
Borůvka 4.52 km, 19 kontrol - 29. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 48:52 + 14:40
Borůvka 4.52 km, 19 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK
Malina 3.66 km, 14 kontrol - 30. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 46:17 + 11:58
Malina 3.66 km, 14 kontrol - 53. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 54:32 + 20:13
Malina 3.66 km, 14 kontrol - 61. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 60:36 + 26:17
Pistácie 2.98 km, 11 kontrol - 43. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 48:06 + 21:29
Kód: 6233
.
Závod: 2022-06-05 - Mistrovství ČR na krátké trati (finále) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Černá Studnice
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D16B 2.70 km, 14 kontrol - 22. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 34:04 + 8:20
D16C 2.40 km, 10 kontrol - 5. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 27:34 + 1:09
D18B 2.90 km, 13 kontrol - 11. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 30:51 + 4:36
D20A 3.30 km, 13 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 27:13 + 0:28
D21A 4.40 km, 21 kontrol - 31. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 49:54 + 14:47
D21B 4.30 km, 18 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 39:00 + 0:45
D21B 4.30 km, 18 kontrol - 14. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 42:46 + 4:31
D21B 4.30 km, 18 kontrol - 33. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 48:48 + 10:33
D21C 3.90 km, 17 kontrol - 13. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 42:24 + 5:53
D21C 3.90 km, 17 kontrol - 32. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 51:50 + 15:19
H18A 3.50 km, 15 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 26:05 + 2:22
H20A 3.80 km, 16 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 30:55 + 3:50
H21A 5.10 km, 23 kontrol - 7. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 35:37 + 4:12
H21A 5.10 km, 23 kontrol - 26. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 41:04 + 9:39
H21A 5.10 km, 23 kontrol - 29. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 41:25 + 10:00
H21B 4.70 km, 22 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 33:03 + 1:00
H21B 4.70 km, 22 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 33:27 + 1:24
H21B 4.70 km, 22 kontrol - 11. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 34:04 + 2:01
H21D 3.90 km, 18 kontrol - 13. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 32:02 + 4:03