19.6.2022 - "B" Číměř - krátká | ||
Kategorie: H18B 3.90 km, 130 m, 23 kontrol | ||
1. | Petrilák Matouš NathanielDOR0409 OK Dobříš | 26:36 |
2. | Kovalchuk Serafim PHK0508 OK 99 Hradec Králové | 27:30 + 0:54 |
3. | Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš | 30:21 + 3:45 |
3. | Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč | 30:21 + 3:45 |
5. | Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice | 30:51 + 4:15 |
6. | Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka | 30:52 + 4:16 |
7. | Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové | 31:55 + 5:19 |
8. | Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod | 32:39 + 6:03 |
9. | Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice | 33:01 + 6:25 |
10. | Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n | 33:04 + 6:28 |
11. | Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava | 33:07 + 6:31 |
12. | Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno | 33:35 + 6:59 |
13. | Tatarnikov Mykhailo PHK0405 OK 99 Hradec Králové | 34:19 + 7:43 |
14. | Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 34:35 + 7:59 |
15. | Janoch Samuel Jan MLA0502 MLOK Mariánské Lázně | 34:50 + 8:14 |
16. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 34:59 + 8:23 |
17. | Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice | 35:28 + 8:52 |
18. | Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka | 36:00 + 9:24 |
19. | Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n | 37:12 + 10:36 |
20. | Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králov | 37:33 + 10:57 |
21. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 39:09 + 12:33 |
22. | Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec | 39:18 + 12:42 |
23. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 39:20 + 12:44 |
24. | Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 39:22 + 12:46 |
25. | Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 39:25 + 12:49 |
26. | Nimshaus Viktor CHC0502 K | 41:34 + 14:58 |
27. | Pekárek Tomáš LPU0515 OK Lokomotiva Pardubice | 42:03 + 15:27 |
28. | Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 43:57 + 17:21 |
29. | Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice | 44:54 + 18:18 |
30. | Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec | 45:13 + 18:37 |
31. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 45:39 + 19:03 |
32. | Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek | 46:08 + 19:32 |
33. | Pirkl Jakub CHC0503 K | 46:09 + 19:33 |
34. | Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor | 46:46 + 20:10 |
35. | Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava | 47:13 + 20:37 |
36. | Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové | 51:55 + 25:19 |
37. | Mastník Ondřej JJN0501 Team Jizerky | 52:04 + 25:28 |
38. | Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor | 53:36 + 27:00 |
39. | Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 92:12 + 65:36 |
Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové DISK | ||
Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec DISK | ||
Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |