14.5.2022 - MČR - veřejný závod | ||
Kategorie: H21 3.05 km, 60 m, 22 kontrol | ||
1. | Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín | 12:52 |
2. | Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králov | 12:58 + 0:06 |
3. | Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovic | 13:05 + 0:13 |
4. | Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov | 13:06 + 0:14 |
5. | Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast | 13:13 + 0:21 |
6. | Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno | 13:19 + 0:27 |
7. | Srb Vladimír LPU7818 OK Lokomotiva Pardubice | 13:24 + 0:32 |
8. | Bořánek Michal VSP0007 USK Praha | 13:25 + 0:33 |
9. | Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králov | 13:35 + 0:43 |
10. | Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovic | 13:42 + 0:50 |
11. | Landovský Jakub PGP9601 SK Praga | 13:43 + 0:51 |
12. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 13:46 + 0:54 |
13. | Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga | 14:02 + 1:10 |
14. | Mikel David TZL9703 SKOB Zlín | 14:04 + 1:12 |
15. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 14:06 + 1:14 |
16. | Fišer Jan SNA9302 TJ START Náchod | 14:11 + 1:19 |
17. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 14:14 + 1:22 |
18. | Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov | 14:16 + 1:24 |
19. | Švadlena Pavel CHC7502 K | 14:20 + 1:28 |
20. | Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team | 14:27 + 1:35 |
21. | Toman Viktor PGP9305 SK Praga | 14:40 + 1:48 |
22. | Pešek Ondřej CHC8502 K | 14:41 + 1:49 |
23. | Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha | 14:43 + 1:51 |
24. | Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky | 14:52 + 2:00 |
25. | Ticháček Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín | 14:53 + 2:01 |
26. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 15:03 + 2:11 |
27. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 15:06 + 2:14 |
28. | Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec | 15:09 + 2:17 |
29. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 15:11 + 2:19 |
30. | Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orientee | 15:12 + 2:20 |
31. | Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor | 15:24 + 2:32 |
32. | Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice | 15:29 + 2:37 |
33. | Bialožyt Michal ZBM8707 SK Brno Žabovřesky | 15:30 + 2:38 |
34. | Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice | 15:34 + 2:42 |
35. | Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně | 15:37 + 2:45 |
36. | Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králov | 15:44 + 2:52 |
37. | Košárek Pavel PGP7107 SK Praga | 15:53 + 3:01 |
37. | Dvořák Josef PGP8006 SK Praga | 15:53 + 3:01 |
39. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 15:54 + 3:02 |
40. | Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga | 15:59 + 3:07 |
41. | Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun | 16:04 + 3:12 |
42. | Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha | 16:06 + 3:14 |
43. | Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice | 16:08 + 3:16 |
44. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 16:09 + 3:17 |
45. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 16:31 + 3:39 |
46. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 16:50 + 3:58 |
47. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 16:53 + 4:01 |
48. | Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králov | 16:55 + 4:03 |
49. | Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný | 17:02 + 4:10 |
50. | Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov | 17:03 + 4:11 |
51. | Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha | 17:06 + 4:14 |
52. | Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha | 17:10 + 4:18 |
53. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 17:15 + 4:23 |
54. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 17:24 + 4:32 |
54. | Brabec Tomáš LOU8400 SK Moravan Louňovice | 17:24 + 4:32 |
56. | Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem | 17:28 + 4:36 |
57. | Kabát Jan PGP6901 SK Praga | 17:31 + 4:39 |
57. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 17:31 + 4:39 |
59. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 17:46 + 4:54 |
60. | Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja | 17:48 + 4:56 |
61. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 17:49 + 4:57 |
62. | Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n | 17:59 + 5:07 |
63. | Buzek Martin PGP8401 SK Praga | 18:07 + 5:15 |
64. | Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha | 18:15 + 5:23 |
65. | Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov | 18:46 + 5:54 |
66. | Komín David PGP7405 SK Praga | 18:50 + 5:58 |
67. | Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga | 19:05 + 6:13 |
68. | Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný | 19:30 + 6:38 |
69. | Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín | 19:35 + 6:43 |
70. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 19:57 + 7:05 |
71. | Reichl Tomáš MKP0100 SK GORDIC Praha Kačerov | 20:13 + 7:21 |
72. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 20:16 + 7:24 |
73. | Bartoš Marián VSP8201 USK Praha | 20:20 + 7:28 |
74. | Dungl Martin 0270001 NER - Dungl – TJ Sokol | 20:29 + 7:37 |
75. | Šunda Marek VSP9200 USK Praha | 21:01 + 8:09 |
76. | Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Tepli | 21:33 + 8:41 |
77. | Gajdoš Martin Neregistrovaní | 22:05 + 9:13 |
78. | Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky | 22:12 + 9:20 |
79. | Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice | 22:24 + 9:32 |
80. | Kábrt Filip BOR7901 OK Jiskra Nový Bor | 23:41 + 10:49 |
81. | Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno | 24:41 + 11:49 |
82. | Veverka Jan 0110001 NER - Veverkovi - Splaš | 25:51 + 12:59 |
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK | ||
Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany DISK | ||
Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy DISK | ||
Němeček Jan VSP6201 USK Praha DNS | ||
Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec DNS | ||
Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice DNS | ||
Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice DNS | ||
Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orientee DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |