Výsledky závodníků klubu 'ZVO' v roce 2021  
Aktualizace: 01.08.2021
Kód: 6139
.
Závod: 2021-05-08 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: Jihlava 2021
Pořadatel: OK Jihlava
D16A 1.83 km, 17 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 14:36 + 0:56
D18A 1.95 km, 16 kontrol - 30. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 19:20 + 4:36
H16A 2.00 km, 18 kontrol - 37. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 16:58 + 3:47
Kód: 6494
.
Závod: 2021-05-09 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jihlava
D16A 3.20 km, 13 kontrol - 14. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 27:59 + 4:47
D18A 3.60 km, 13 kontrol - 40. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 44:07 + 15:36
H16A 3.60 km, 13 kontrol - 44. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 34:32 + 12:46
Kód: 4979
.
Závod: 2021-05-22 - Mistrovství ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Šternberk, 1
Pořadatel: SK SKI-OB Šternberk
D16 1.40 km, 14 kontrol - 21. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 12:01 + 1:57
D18 1.80 km, 23 kontrol - 38. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 15:21 + 3:34
H16 1.50 km, 14 kontrol - 46. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 13:30 + 2:50
Kód: 6544
.
Závod: 2021-05-30 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Dobrá Voda 2021, 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D14B 10:30-11:00 0.00 km, 0 kontrol - 35. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 30:33 + 12:03
D14B 10:30-11:00 0.00 km, 0 kontrol - 38. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 32:02 + 13:32
D16B 10:30-11:00 0.00 km, 0 kontrol - 6. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 28:40 + 6:15
D35B 9:00-9:30 0.00 km, 0 kontrol - 9. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 42:41 + 14:14
H14B 11:30-12:00 0.00 km, 0 kontrol - 41. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 32:56 + 16:34
Kód: 6363
.
Závod: 2021-06-05 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Nad Strží 1
Pořadatel: OK Sparta Praha
D10F 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 2. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 15:05 + 0:59
D12 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 11. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 27:20 + 10:57
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 9. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 27:10 + 6:30
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 17. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 31:49 + 11:09
D16 15-16 2.87 km, 13 kontrol - 18. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 40:03 + 20:28
D18 15-16 3.70 km, 15 kontrol - 1. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 33:03
D18 15-16 3.70 km, 15 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 41:19 + 8:16
D35 15-16 3.95 km, 15 kontrol - 5. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 42:49 + 5:37
D35 15-16 3.95 km, 15 kontrol - 7. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 45:05 + 7:53
D45 15-16 3.61 km, 16 kontrol - 29. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 62:45 + 29:14
D45 15-16 3.61 km, 16 kontrol - 32. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 67:46 + 34:15
D45 15-16 3.61 km, 16 kontrol - 42. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 99:14 + 65:43
H12 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 9. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 44:09 + 21:43
H14 15-16 2.87 km, 13 kontrol - 43. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 61:16 + 40:50
H16 15-16 3.70 km, 15 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 32:17 + 6:41
H16 15-16 3.70 km, 15 kontrol - 20. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 61:50 + 36:14
H18 15-16 4.57 km, 17 kontrol - 8. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 57:29 + 28:15
H18 15-16 4.57 km, 17 kontrol - 10. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 69:19 + 40:05
H21K 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 7. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 90:24 + 36:34
H35 15-16 5.21 km, 19 kontrol - 6. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 39:58 + 5:11
H35 15-16 5.21 km, 19 kontrol - 30. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 74:04 + 39:17
H35 15-16 5.21 km, 19 kontrol - Michalik Bohumil ZVO8002 OB SK Zvole DISK
H55 15-16 3.61 km, 16 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 40:24 + 5:39
Kód: 5802
.
Závod: 2021-06-12 - Mistrovství ČR na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Krondörfl, měřítko 1
Pořadatel: SK Severka Šumperk
D16 2.90 km, 12 kontrol - 41. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 30:29 + 10:48
D18 3.10 km, 14 kontrol - 31. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 30:04 + 8:18
H16 3.40 km, 15 kontrol - 53. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 32:41 + 14:07
Kód: 6362
.
Závod: 2021-06-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Oborka
Pořadatel: KOB Kladno
D14 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 13. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 38:27 + 14:18
D16 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 1. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 27:00
D21L 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 14. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 50:39 + 11:33
H14 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 19. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 36:02 + 14:10
H14 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 24. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 37:11 + 15:19
H16 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 15. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 76:22 + 47:05
H35 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 40. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 80:34 + 46:01
H35 14-15 0.00 km, 0 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK
Kód: 6358
.
Závod: 2021-06-13 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Dobříš
D14 1.65 km, 14 kontrol - 21. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 16:53 + 5:36
D16 1.64 km, 16 kontrol - 1. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 12:42
D21K 1.90 km, 17 kontrol - 14. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 35:35 + 16:11
D21L 2.25 km, 20 kontrol - 25. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 23:13 + 7:53
H14 1.58 km, 14 kontrol - 22. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 14:14 + 4:36
H14 1.58 km, 14 kontrol - 28. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 16:56 + 7:18
H16 1.98 km, 19 kontrol - 14. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 20:23 + 6:52
H18 2.40 km, 23 kontrol - Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole DISK
H21K 2.40 km, 23 kontrol - 6. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 25:02 + 6:56
T 1.83 km, 17 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 13:34 + 0:21
Kód: 5803
.
Závod: 2021-06-13 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: Woitzdorf, měřítko 1
Pořadatel: SK Severka Šumperk
D16A 4.80 km, 11 kontrol - 14. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 45:28 + 7:55
D18A 5.60 km, 15 kontrol - 46. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 71:53 + 26:47
H16A 6.70 km, 15 kontrol - 44. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 66:14 + 22:03
Kód: 6022
.
Závod: 2021-06-19 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Bílichov
Pořadatel: SKOB Slaný
D14B 3.04 km, 10 kontrol - 20. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 40:19 + 12:29
D16B 3.45 km, 13 kontrol - 13. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 43:42 + 14:38
D35B 2.98 km, 13 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 46:59 + 8:56
D35B 2.98 km, 13 kontrol - 11. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 53:50 + 15:47
H14B 3.61 km, 15 kontrol - 14. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 37:10 + 10:50
H14B 3.61 km, 15 kontrol - 39. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 60:45 + 34:25
H16B 3.87 km, 15 kontrol - 12. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 40:30 + 10:20
H60B 3.43 km, 12 kontrol - 11. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 65:44 + 29:43
T4 4.08 km, 12 kontrol - 1. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 49:12
Kód: 6023
.
Závod: 2021-06-20 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Smradovna
Pořadatel: SKOB Slaný
D12C 2.91 km, 7 kontrol - 14. Neubauerova Magdalema ZVO1052 OB SK Zvole 50:41 + 28:59
D14B 3.87 km, 9 kontrol - 17. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 32:39 + 6:37
D16B 4.89 km, 9 kontrol - 3. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 41:50 + 2:09
D35B 5.37 km, 11 kontrol - 4. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 53:55 + 2:59
D35B 5.37 km, 11 kontrol - 8. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 63:49 + 12:53
D55B 3.91 km, 8 kontrol - 15. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 68:11 + 27:22
H14B 5.98 km, 12 kontrol - 47. Neubauer Rene ZVO0704 OB SK Zvole 154:49 + 116:42
H14B 5.98 km, 12 kontrol - Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole DISK
H16B 7.86 km, 14 kontrol - 17. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 75:47 + 20:49
H16B 7.86 km, 14 kontrol - 34. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 137:07 + 82:09
H60B 5.77 km, 12 kontrol - 8. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 73:06 + 19:05
T6 6.75 km, 11 kontrol - 2. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 63:00 + 4:18
D45C 3.21 km, 7 kontrol - 2. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 44:20 + 14:27
Kód: 6355
.
Závod: 2021-06-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D12 2.40 km, 8 kontrol - 6. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 26:42 + 9:27
D12 2.40 km, 8 kontrol - 15. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 39:08 + 21:53
D14 3.00 km, 11 kontrol - 14. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 33:01 + 9:02
D16 3.20 km, 12 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 31:36 + 1:49
D18 3.60 km, 13 kontrol - 5. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 36:28 + 6:39
D21K 3.50 km, 15 kontrol - 4. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 78:01 + 35:32
D35 3.80 km, 15 kontrol - 7. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 46:45 + 6:58
D35 3.80 km, 15 kontrol - 15. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 52:14 + 12:27
D45 3.40 km, 14 kontrol - 9. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 49:18 + 16:15
H14 3.20 km, 12 kontrol - 17. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 38:28 + 16:00
H14 3.20 km, 12 kontrol - 30. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 52:11 + 29:43
H16 3.30 km, 13 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 28:07
H16 3.30 km, 13 kontrol - 15. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 69:30 + 41:23
H35 4.50 km, 16 kontrol - 8. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 42:47 + 9:34
H35 4.50 km, 16 kontrol - 19. Michalik Bohumil ZVO8002 OB SK Zvole 64:03 + 30:50
H35 4.50 km, 16 kontrol - 20. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 64:06 + 30:53
H45 4.00 km, 16 kontrol - 30. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 85:11 + 49:15
H55 3.40 km, 15 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 40:34 + 5:20
T4 3.90 km, 16 kontrol - 1. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 39:39
Z1-HDR 2.40 km, 8 kontrol - 7. Michalikova Stela ZVO1352 OB SK Zvole 55:38 + 16:11
Kód: 6356
.
Závod: 2021-06-27 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D10 2.00 km, 7 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 21:31
D14 3.50 km, 9 kontrol - 11. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 44:21 + 12:25
D16 4.40 km, 9 kontrol - 3. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 39:49 + 5:13
D35L 5.80 km, 14 kontrol - 1. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 60:25
D35L 5.80 km, 14 kontrol - 4. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 71:59 + 11:34
D45L 4.80 km, 14 kontrol - 6. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 69:33 + 19:16
H14 5.00 km, 12 kontrol - 14. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 59:45 + 18:46
H14 5.00 km, 12 kontrol - 22. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 122:30 + 81:31
H16 5.80 km, 12 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 52:14 + 4:31
H16 5.80 km, 12 kontrol - 14. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 141:15 + 93:32
H35K 5.80 km, 13 kontrol - 4. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 74:28 + 22:01
H45L 7.50 km, 11 kontrol - 1. Blazek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 59:03
T4 4.20 km, 9 kontrol - 1. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 43:09
Z1-HDR 1.80 km, 6 kontrol - 5. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 31:56 + 11:29
Kód: 6279
.
Závod: 2021-06-27 - Sudety Open E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: OOB USK Slavie Ústí n.L.
ČERVENÁ 2.70 km, 25 kontrol - 37. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 103:42 + 59:11
Kód: 6184
.
Závod: 2021-07-16 - Grand prix Silesia - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D21B 3.58 km, 17 kontrol - 7. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 54:30 + 12:26
H45A 3.73 km, 17 kontrol - 13. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 50:03 + 19:51
Kód: 6186
.
Závod: 2021-07-17 - Grand prix Silesia - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D21B 3.20 km, 14 kontrol - 1. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 30:25
H45A 3.53 km, 14 kontrol - 7. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 36:37 + 6:21
Kód: 6185
.
Závod: 2021-07-17 - Grand prix Silesia - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D21B 3.89 km, 18 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 59:34 + 7:42
H45A 3.41 km, 12 kontrol - 11. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 45:13 + 15:21
Kód: 6187
.
Závod: 2021-07-18 - Grand prix Silesia - E4 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D21B 2.34 km, 7 kontrol - 3. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 27:43 + 2:50
H45A 4.31 km, 14 kontrol - 8. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 63:24 + 13:25
Kód: 6142
.
Závod: 2021-07-21 - Bohemia Orienteering - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D35B 3.73 km, 10 kontrol - 10. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 68:48 + 26:07
D50B 3.52 km, 9 kontrol - 20. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 85:20 + 40:26
H35B 4.42 km, 11 kontrol - 5. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 139:30 + 88:06
Kód: 6143
.
Závod: 2021-07-22 - Bohemia Orienteering - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D35B 2.88 km, 14 kontrol - 6. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 47:50 + 12:31
D50B 2.39 km, 12 kontrol - 13. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 50:16 + 21:51
H35B 3.12 km, 14 kontrol - 3. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 57:15 + 16:23
Kód: 6144
.
Závod: 2021-07-23 - Bohemia Orienteering - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D35B 3.69 km, 12 kontrol - 8. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 100:40 + 34:13
D50B 2.87 km, 10 kontrol - 13. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 76:29 + 29:26
H35B 3.99 km, 11 kontrol - 5. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 116:03 + 46:38
Kód: 6145
.
Závod: 2021-07-24 - Bohemia Orienteering - E4 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D35B 1.91 km, 11 kontrol - 4. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 42:02 + 9:01
D50B 1.57 km, 7 kontrol - 19. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:16 + 33:11
H35B 2.25 km, 13 kontrol - 4. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 98:32 + 57:26
Kód: 6146
.
Závod: 2021-07-25 - Bohemia Orienteering - E5 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D35B 3.26 km, 10 kontrol - 5. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 75:30 + 20:53
D50B 3.26 km, 12 kontrol - 16. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 117:09 + 54:30
H35B 4.18 km, 13 kontrol - 4. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 136:10 + 52:58