Výsledky závodníků klubu 'KAM' v roce 2021  
Aktualizace: 01.08.2021
Kód: 6226
.
Závod: 2021-02-21 - LIBEREC CITY RACE - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering
A 8.20 km, 24 kontrol - 25. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 63:14 + 14:33
A 8.20 km, 24 kontrol - 16. Eva Zemlova KAM7550 OK Kamenice 42:12 + 7:54
A 8.20 km, 24 kontrol - 56. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 58:15 + 23:57
A 8.20 km, 24 kontrol - 69. Magdalena Zemlova KAM0950 OK Kamenice 79:01 + 44:43
Kód: 6139
.
Závod: 2021-05-08 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: Jihlava 2021
Pořadatel: OK Jihlava
D16A 1.83 km, 17 kontrol - 23. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 16:29 + 2:49
D18A 1.95 km, 16 kontrol - 16. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 17:14 + 2:30
D18A 1.95 km, 16 kontrol - 29. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 19:15 + 4:31
D20A 2.04 km, 19 kontrol - 7. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 15:51 + 1:19
D20A 2.04 km, 19 kontrol - Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice DISK
W21E 3.31 km, 20 kontrol - 6. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 15:20 + 0:35
H18A 2.14 km, 19 kontrol - 30. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 15:46 + 2:35
H20A 2.32 km, 20 kontrol - 20. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 15:08 + 1:49
M21E 3.68 km, 20 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:18 + 0:15
M21E 3.68 km, 20 kontrol - 37. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 15:53 + 2:50
M21E 3.68 km, 20 kontrol - 50. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 16:45 + 3:42
Kód: 6494
.
Závod: 2021-05-09 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jihlava
D16A 3.20 km, 13 kontrol - 21. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 29:30 + 6:18
D18A 3.60 km, 13 kontrol - 22. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 36:43 + 8:12
D18A 3.60 km, 13 kontrol - 44. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 51:41 + 23:10
D20A 3.90 km, 17 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 34:06 + 3:34
D21E 5.30 km, 22 kontrol - 6. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 41:32 + 4:09
D21E 5.30 km, 22 kontrol - 7. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 41:42 + 4:19
H18A 4.10 km, 16 kontrol - 13. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 30:11 + 3:08
H20A 4.30 km, 15 kontrol - 21. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 32:35 + 6:44
H21E 6.50 km, 22 kontrol - 26. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 45:49 + 7:26
H21E 6.50 km, 22 kontrol - 38. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 48:01 + 9:38
H21E 6.50 km, 22 kontrol - 52. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 54:14 + 15:51
Kód: 6495
.
Závod: 2021-05-09 - Za humny - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hutecký les 1
Pořadatel: OK Střelka
C 3.00 km, 17 kontrol - 5. Matej Kriz KAM0900 OK Kamenice 37:34 + 6:06
C 3.00 km, 17 kontrol - 6. Magdalena Zemlova KAM0950 OK Kamenice 38:36 + 7:08
D 3.80 km, 14 kontrol - 7. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 49:16 + 9:11
E 4.90 km, 25 kontrol - 6. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 49:25 + 5:47
E 4.90 km, 25 kontrol - 22. Eva Zemlova KAM7550 OK Kamenice 61:50 + 18:12
Kód: 6512
.
Závod: 2021-05-12 - (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kbelský koronaprales
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
D10 1.90 km, 13 kontrol - 7. Klara Rejskova KAM1251 OK Kamenice 23:17 + 9:26
D10 1.90 km, 13 kontrol - 16. Katerina Dobyasova KAM1252 OK Kamenice 44:32 + 30:41
D12 2.08 km, 14 kontrol - 7. Adela Dobyasova KAM1051 OK Kamenice 20:38 + 6:41
D14 3.12 km, 19 kontrol - 4. Marta Kudrnacova KAM0754 OK Kamenice 22:41 + 0:57
D14 3.12 km, 19 kontrol - 6. Katerina Misekova KAM0756 OK Kamenice 24:04 + 2:20
H12 2.36 km, 17 kontrol - 13. Jan Neskudla KAM1005 OK Kamenice 23:06 + 7:43
H12 2.36 km, 17 kontrol - 15. Cenek Rejsek KAM1002 OK Kamenice 24:15 + 8:52
H14 3.42 km, 21 kontrol - 24. Vojtech Hylmar KAM0802 OK Kamenice 34:48 + 12:19
Kód: 6522
.
Závod: 2021-05-19 - (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD - neuvedeno v ORISu
Mapa: Lhotecký potok (alias Kamýk)
Pořadatel: USK Praha
D10F 3F 1.40 km, 6 kontrol - 12. Anna Neskudlova KAM1152 OK Kamenice 30:31 + 13:51
D10F 3F 1.40 km, 6 kontrol - Olga Basusova KAM1250 OK Kamenice DISK
D12 1F 2.40 km, 10 kontrol - 10. Adela Dobyasova KAM1051 OK Kamenice 28:11 + 10:51
D12 1F 2.40 km, 10 kontrol - 15. Lucie Misekova KAM1050 OK Kamenice 45:08 + 27:48
D14 1F 3.20 km, 13 kontrol - 5. Marta Kudrnacova KAM0754 OK Kamenice 26:17 + 2:51
D14 1F 3.20 km, 13 kontrol - 15. Katerina Vondraskova KAM0858 OK Kamenice 42:07 + 18:41
D14 1F 3.20 km, 13 kontrol - 18. Josefina Dolejsova KAM0857 OK Kamenice 52:47 + 29:21
D14 1F 3.20 km, 13 kontrol - Katerina Misekova KAM0756 OK Kamenice DISK
H12 2F 2.70 km, 12 kontrol - 6. Ondrej Basus KAM1004 OK Kamenice 27:37 + 6:59
H12 2F 2.70 km, 12 kontrol - 11. Adam Zavadil KAM0901 OK Kamenice 32:57 + 12:19
H12 2F 2.70 km, 12 kontrol - 19. Stepan Zavadil KAM0902 OK Kamenice 41:42 + 21:04
H14 2F 3.70 km, 16 kontrol - 25. Vojtech Hylmar KAM0802 OK Kamenice 49:07 + 22:35
D10F 3F 1.40 km, 6 kontrol - 4. Katerina Dobyasova KAM1252 OK Kamenice 19:09 + 3:34
H10F 3F 0.00 km, 0 kontrol - 10. Michal Misek KAM1300 OK Kamenice 28:29 + 12:20
T3 3F 3.40 km, 17 kontrol - 28. Martina Misekova KAM7851 OK Kamenice 41:14 + 19:02
T3 3F 3.40 km, 17 kontrol - 29. Hana Kudrnacova KAM6250 OK Kamenice 44:23 + 22:11
T3 3F 3.40 km, 17 kontrol - 32. Zuzana Dobyasova KAM8052 OK Kamenice 45:44 + 23:32
Kód: 6530
.
Závod: 2021-05-22 - Houpačka - Mezi vlnami - neuvedeno v ORISu
Mapa: Houpačka mezi vlnami, 1
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
D12 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 8. Balejova Sofie NNN0000 KAM0951 36:04 + 15:38
D12 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 11. Misekova Lucie NNN0000 KAM1050 42:12 + 21:46
D14 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 4. Misekova Katerina NNN0000 KAM0756 33:06 + 6:30
D14 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 11. Kudrnacova Marta NNN0000 KAM0754 38:40 + 12:04
H10L 1430-1500 0.00 km, 0 kontrol - 8. Misek Michal NNN0000 KAM1300 42:02 + 16:42
H12 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 13. Kriz Matej NNN0000 KAM0900 44:03 + 24:03
H14 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - Rejsek Vaclav NNN0000 KAM0700 DISK
H16 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 7. Jira Filip NNN0000 KAM0506 42:10 + 7:31
H21 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 1. Jira Tomas NNN0000 KAM9802 41:51
H45 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 14. Balej Jiri NNN0000 KAM7201 47:53 + 13:54
T3 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 9. Misekova Martina NNN0000 KAM7851 35:23 + 6:50
T3 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - 22. Balejova Veronika NNN0000 KAM7253 46:56 + 18:23
T3 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - Kudrnacova Hana NNN0000 KAM6250 DISK
T3 1500-1530 0.00 km, 0 kontrol - Misek Michal NNN0000 KAM7202 DISK
Kód: 4979
.
Závod: 2021-05-22 - Mistrovství ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Šternberk, 1
Pořadatel: SK SKI-OB Šternberk
D16 1.40 km, 14 kontrol - 30. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 12:26 + 2:22
D18 1.80 km, 23 kontrol - 25. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 14:27 + 2:40
D20 1.50 km, 14 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 12:49 + 0:39
D20 1.50 km, 14 kontrol - 20. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 14:23 + 2:13
D21 1.80 km, 18 kontrol - 4. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 13:13 + 0:43
D21 1.80 km, 18 kontrol - 29. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 15:03 + 2:33
H18 1.60 km, 15 kontrol - Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice DISK
H20 1.70 km, 18 kontrol - 7. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 12:19 + 0:35
H20 1.70 km, 18 kontrol - 27. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 14:07 + 2:23
H20 1.70 km, 18 kontrol - Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice DISK
H21 2.10 km, 20 kontrol - 3. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:08 + 0:26
H21 2.10 km, 20 kontrol - 23. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 14:35 + 1:53
H21 2.10 km, 20 kontrol - 26. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 14:43 + 2:01
H21 2.10 km, 20 kontrol - 33. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 15:11 + 2:29
Kód: 6534
.
Závod: 2021-05-26 - (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Smetanka 2021
Pořadatel: SK Praga
D10 F 2.37 km, 10 kontrol - 11. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 43:42 + 20:42
D10 F 2.37 km, 10 kontrol - 13. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 44:41 + 21:41
D10 F 2.37 km, 10 kontrol - 16. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 46:51 + 23:51
D12 F 3.13 km, 13 kontrol - 11. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 41:25 + 17:56
D12 F 3.13 km, 13 kontrol - Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice DISK
D12 F 3.13 km, 13 kontrol - Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice DISK
D14 F 3.54 km, 14 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 33:25 + 1:58
D14 F 3.54 km, 14 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 40:47 + 9:20
H12 F 3.39 km, 13 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK
H12 F 3.39 km, 13 kontrol - Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice DISK
H14 F 3.70 km, 15 kontrol - 31. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 91:30 + 60:30
T4 F 3.68 km, 14 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 37:59 + 11:34
T4 F 3.68 km, 14 kontrol - 46. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 47:27 + 21:02
T4 F 3.68 km, 14 kontrol - 52. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 50:28 + 24:03
Kód: 6515
.
Závod: 2021-05-27 - PZL - Krčské Podzámčí - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK GORDIC Praha Kačerov
H21 P 0.00 km, 0 kontrol - Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice DISK
Kód: 6544
.
Závod: 2021-05-30 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Dobrá Voda 2021, 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D14B 10:30-11:00 0.00 km, 0 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 20:47 + 2:17
D14B 10:30-11:00 0.00 km, 0 kontrol - 19. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 24:01 + 5:31
H16B 11:30-12:00 0.00 km, 0 kontrol - 17. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 42:44 + 15:51
Kód: 6526
.
Závod: 2021-06-02 - (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Trojský kůň
Pořadatel: TJ Sokol Troja
D12 F 2.50 km, 14 kontrol - 22. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 45:45 + 28:46
D14 F 2.80 km, 18 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 27:04 + 2:47
H14 F 3.20 km, 18 kontrol - 21. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 40:53 + 14:02
Kód: 6405
.
Závod: 2021-06-05 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Ortel, 1
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D21L 6.51 km, 13 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 53:57
H55 4.97 km, 10 kontrol - 2. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 56:05 + 0:45
Kód: 6363
.
Závod: 2021-06-05 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Nad Strží 1
Pořadatel: OK Sparta Praha
D10F 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 5. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 19:43 + 5:37
D10F 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 6. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 20:46 + 6:40
D10F 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 15. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 37:13 + 23:07
D10F 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 7. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 33:24 + 10:10
D12 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 7. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 25:25 + 9:02
D12 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 9. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:13 + 9:50
D12 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 17. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 31:07 + 14:44
D12 15-16 0.00 km, 0 kontrol - 25. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 40:29 + 24:06
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 3. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 21:28 + 0:48
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 21. Vondraskova Katerina KAM0858 OK Kamenice 37:00 + 16:20
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 22. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 37:06 + 16:26
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 28. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 43:15 + 22:35
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 34. Dolejsova Josefina KAM0857 OK Kamenice 64:12 + 43:32
D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol - Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice DISK
D18 15-16 3.70 km, 15 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 33:18 + 0:15
D35 15-16 3.95 km, 15 kontrol - 16. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 54:51 + 17:39
D45 15-16 3.61 km, 16 kontrol - 33. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 71:44 + 38:13
D55 15-16 2.88 km, 17 kontrol - 14. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 51:00 + 18:50
H10F 15-16 2.51 km, 8 kontrol - 12. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 29:02 + 15:21
H10F 15-16 2.51 km, 8 kontrol - 12. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 69:09 + 47:26
H12 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 3. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 26:50 + 4:24
H12 15-16 2.51 km, 10 kontrol - 13. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 50:59 + 28:33
H14 15-16 2.87 km, 13 kontrol - 37. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 52:39 + 32:13
H14 15-16 2.87 km, 13 kontrol - 40. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 58:42 + 38:16
H14 15-16 2.87 km, 13 kontrol - 44. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 68:41 + 48:15
H16 15-16 3.70 km, 15 kontrol - 9. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 44:51 + 19:15
H21L 15-16 6.67 km, 26 kontrol - 18. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 53:30 + 18:58
H45 15-16 4.57 km, 17 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 39:44 + 7:21
H45 15-16 4.57 km, 17 kontrol - 12. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 42:19 + 9:56
T3 15-16 3.12 km, 13 kontrol - 26. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 85:15 + 51:07
T3 15-16 3.12 km, 13 kontrol - 29. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 89:20 + 55:12
Kód: 6431
.
Závod: 2021-06-05 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Třídomí II
Pořadatel: KOB Baník Sokolov
D55 14 0.00 km, 0 kontrol - 1. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 46:04
H21 14 0.00 km, 0 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 30:44
H21 14 0.00 km, 0 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 33:46 + 3:02
H21 14 0.00 km, 0 kontrol - 19. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 53:01 + 22:17
H21 14 0.00 km, 0 kontrol - 20. Safka Dan KAM9105 OK Kamenice 54:27 + 23:43
T1 14 0.00 km, 0 kontrol - 1. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 38:18
TF 14 0.00 km, 0 kontrol - 4. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 36:55 + 7:39
TF 14 0.00 km, 0 kontrol - 5. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 37:27 + 8:11
Kód: 6432
.
Závod: 2021-06-06 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Třídomí II
Pořadatel: KOB Baník Sokolov
D35 11 0.00 km, 0 kontrol - 16. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 84:07 + 35:11
D55 11 0.00 km, 0 kontrol - 4. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 71:33 + 16:17
H21 11 0.00 km, 0 kontrol - 2. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 64:04 + 1:42
H21 11 0.00 km, 0 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 70:15 + 7:53
H21 11 0.00 km, 0 kontrol - 19. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 104:37 + 42:15
H21 11 0.00 km, 0 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
HD10F 11 0.00 km, 0 kontrol - 4. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 24:08 + 5:55
T1 11 0.00 km, 0 kontrol - 5. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 89:00 + 40:35
TF 11 0.00 km, 0 kontrol - 1. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 30:31
Kód: 6539
.
Závod: 2021-06-09 - (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Ládví
Pořadatel: KOB Tretra Praha
D10F 4A 2.20 km, 7 kontrol - 7. Klara Rejskova KAM1251 OK Kamenice 20:37 + 8:42
D10F 4A 2.20 km, 7 kontrol - 10. Anna Neskudlova KAM1152 OK Kamenice 25:12 + 13:17
D12 4A 2.10 km, 10 kontrol - 16. Sofie Balejova KAM0951 OK Kamenice 31:24 + 16:46
D14 4A 2.60 km, 14 kontrol - 3. Marta Kudrnacova KAM0754 OK Kamenice 24:29 + 3:24
D14 4A 2.60 km, 14 kontrol - 4. Katerina Misekova KAM0756 OK Kamenice 25:51 + 4:46
H12 4A 2.30 km, 10 kontrol - 6. Jan Neskudla KAM1005 OK Kamenice 30:00 + 7:30
H12 4A 2.30 km, 10 kontrol - 22. Cenek Rejsek KAM1002 OK Kamenice 45:32 + 23:02
T3 4B 2.80 km, 15 kontrol - 4. Jan Neskudla KAM8000 OK Kamenice 29:17 + 6:30
T3 4B 2.80 km, 15 kontrol - 12. Martina Misekova KAM7851 OK Kamenice 36:19 + 13:32
T3 4B 2.80 km, 15 kontrol - 41. Hana Kudrnacova KAM6250 OK Kamenice 61:28 + 38:41
T3 4B 2.80 km, 15 kontrol - 46. Michal Misek KAM7202 OK Kamenice 67:32 + 44:45
T5 4B 4.50 km, 16 kontrol - 29. Jiri Balej KAM7201 OK Kamenice 45:09 + 17:01
D10F 4A 2.20 km, 7 kontrol - 8. Katerina Neskudlova KAM1450 OK Kamenice 23:57 + 8:22
H10F 4A 2.20 km, 7 kontrol - 13. Michal Misek KAM1300 OK Kamenice 31:43 + 16:10
Kód: 5802
.
Závod: 2021-06-12 - Mistrovství ČR na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Krondörfl, měřítko 1
Pořadatel: SK Severka Šumperk
D16 2.90 km, 12 kontrol - 9. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:49 + 4:08
D16 2.90 km, 12 kontrol - 70. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 48:49 + 29:08
D18 3.10 km, 14 kontrol - 13. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 26:51 + 5:05
D20 3.40 km, 17 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 24:41
D20 3.40 km, 17 kontrol - 8. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 28:25 + 3:44
D20 3.40 km, 17 kontrol - 29. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 36:24 + 11:43
D21 4.70 km, 21 kontrol - 7. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 35:04 + 3:12
D21 4.70 km, 21 kontrol - 12. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 36:08 + 4:16
D21 4.70 km, 21 kontrol - 46. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 44:36 + 12:44
D21 4.70 km, 21 kontrol - 54. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 48:56 + 17:04
H18 3.90 km, 14 kontrol - 12. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 27:17 + 2:21
H20 4.20 km, 18 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 27:10 + 1:51
H20 4.20 km, 18 kontrol - 9. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 28:27 + 3:08
H20 4.20 km, 18 kontrol - 38. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 35:41 + 10:22
H20 4.20 km, 18 kontrol - 47. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 49:52 + 24:33
H21 5.70 km, 23 kontrol - 8. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 33:55 + 2:50
H21 5.70 km, 23 kontrol - 14. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 35:26 + 4:21
H21 5.70 km, 23 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 35:28 + 4:23
H21 5.70 km, 23 kontrol - 33. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 39:22 + 8:17
H21 5.70 km, 23 kontrol - 40. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 40:15 + 9:10
Kód: 6362
.
Závod: 2021-06-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Oborka
Pořadatel: KOB Kladno
TF 2.10 km, 7 kontrol - 15. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 33:52 + 18:21
D10 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 3. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 23:50 + 2:06
D10 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 9. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 38:01 + 16:17
D12 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 9. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 36:22 + 14:56
D12 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 15. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 43:41 + 22:15
D12 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 21. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 54:43 + 33:17
D14 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 27:03 + 2:54
D14 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 9. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 34:32 + 10:23
D21L 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 45:35 + 6:29
D21L 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 13. Ondrackova Dana KAM8952 OK Kamenice 50:15 + 11:09
D35 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 4. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 42:47 + 8:53
D35 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 31. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 65:45 + 31:51
D35 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 33. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 69:44 + 35:50
D55 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 6. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 45:53 + 10:13
H12 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 14. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 60:15 + 32:33
H12 14-15 0.00 km, 0 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK
H14 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 33. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 47:55 + 26:03
H16 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 8. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 42:47 + 13:30
H21L 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 16. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 52:27 + 12:31
H21L 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 18. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 53:43 + 13:47
H21L 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 30. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 60:08 + 20:12
H35 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 17. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 48:17 + 13:44
H45 14-15 0.00 km, 0 kontrol - 9. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 42:37 + 8:26
Kód: 6358
.
Závod: 2021-06-13 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Dobříš
D10 1.32 km, 11 kontrol - 6. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 18:06 + 4:42
D10 1.32 km, 11 kontrol - 8. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 18:55 + 5:31
D10 1.32 km, 11 kontrol - 16. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 42:20 + 28:56
D12 1.55 km, 14 kontrol - 8. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 17:51 + 6:14
D12 1.55 km, 14 kontrol - 18. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 23:53 + 12:16
D12 1.55 km, 14 kontrol - 22. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 36:15 + 24:38
D14 1.65 km, 14 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 12:01 + 0:44
D14 1.65 km, 14 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 12:48 + 1:31
D18 1.90 km, 17 kontrol - 3. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 18:28 + 4:07
D18 1.90 km, 17 kontrol - 4. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 20:25 + 6:04
D21L 2.25 km, 20 kontrol - 4. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 16:46 + 1:26
H10 1.42 km, 13 kontrol - 13. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 27:21 + 15:13
H10 1.42 km, 13 kontrol - 17. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 31:39 + 19:31
H12 1.58 km, 13 kontrol - 5. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 14:14 + 0:40
H12 1.58 km, 13 kontrol - 10. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 17:44 + 4:10
H12 1.58 km, 13 kontrol - 14. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 19:41 + 6:07
H12 1.58 km, 13 kontrol - 15. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 20:21 + 6:47
H16 1.98 km, 19 kontrol - 7. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 16:40 + 3:09
H21L 2.70 km, 24 kontrol - 20. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 20:59 + 4:34
H21L 2.70 km, 24 kontrol - 45. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 25:43 + 9:18
H21L 2.70 km, 24 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK
T 1.83 km, 17 kontrol - 34. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 19:54 + 6:41
T 1.83 km, 17 kontrol - 37. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 20:19 + 7:06
T 1.83 km, 17 kontrol - 50. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 23:28 + 10:15
T 1.83 km, 17 kontrol - 54. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 24:33 + 11:20
T 1.83 km, 17 kontrol - 67. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 30:04 + 16:51
T 1.83 km, 17 kontrol - Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice DISK
T 1.83 km, 17 kontrol - Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice DISK
Z1 1.20 km, 12 kontrol - 23. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 27:17 + 14:31
Z1 1.20 km, 12 kontrol - 24. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 27:19 + 14:33
Kód: 5803
.
Závod: 2021-06-13 - Český pohár, žebříček A - neuvedeno v ORISu
Mapa: Woitzdorf, měřítko 1
Pořadatel: SK Severka Šumperk
D16A 4.80 km, 11 kontrol - 22. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 48:07 + 10:34
D18A 5.60 km, 15 kontrol - 30. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 63:18 + 18:12
D20A 6.60 km, 14 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 54:51 + 0:31
D20A 6.60 km, 14 kontrol - 26. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 75:13 + 20:53
D21E 7.60 km, 18 kontrol - 8. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 63:17 + 6:17
D21E 7.60 km, 18 kontrol - 10. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 63:52 + 6:52
D21E 7.60 km, 18 kontrol - 29. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 72:44 + 15:44
D21E 7.60 km, 18 kontrol - 50. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 86:44 + 29:44
H18A 7.50 km, 15 kontrol - 21. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 58:25 + 8:01
H20A 7.90 km, 18 kontrol - 13. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 59:12 + 4:18
H20A 7.90 km, 18 kontrol - 16. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 60:39 + 5:45
H20A 7.90 km, 18 kontrol - 38. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 84:35 + 29:41
H21E 10.10 km, 24 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK
H21E 10.10 km, 24 kontrol - Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice DISK
Kód: 6560
.
Závod: 2021-06-16 - (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Malešický park 2021
Pořadatel: OK Kamenice
H10 F 0.00 km, 0 kontrol - 6. Marek Slama KAM1201 OK Kamenice 16:07 + 7:06
D10 F 0.00 km, 0 kontrol - 10. Anna Neskudlova KAM1152 OK Kamenice 14:35 + 7:34
D10 F 0.00 km, 0 kontrol - 14. Katerina Neskudlova KAM1450 OK Kamenice 16:24 + 9:23
D10 F 0.00 km, 0 kontrol - 16. Klara Rejskova KAM1251 OK Kamenice 17:01 + 10:00
D10 F 0.00 km, 0 kontrol - 21. Elen Pokorna KAM1151 OK Kamenice 28:08 + 21:07
D10 F 0.00 km, 0 kontrol - 22. Lenka Bradnova KAM1253 OK Kamenice 28:09 + 21:08
H12 F 0.00 km, 0 kontrol - 7. Jan Neskudla KAM1005 OK Kamenice 17:29 + 4:50
H12 F 0.00 km, 0 kontrol - 9. Cenek Rejsek KAM1002 OK Kamenice 18:10 + 5:31
H12 F 0.00 km, 0 kontrol - 18. Krystof Slama KAM1000 OK Kamenice 22:29 + 9:50
D12 F 0.00 km, 0 kontrol - 8. Sofie Balejova KAM0951 OK Kamenice 18:13 + 7:31
D12 F 0.00 km, 0 kontrol - 15. Magdalena Zemlova KAM0950 OK Kamenice 20:47 + 10:05
D12 F 0.00 km, 0 kontrol - 21. Sara Pokorna KAM0952 OK Kamenice 30:17 + 19:35
D12 F 0.00 km, 0 kontrol - Adela Dobyasova KAM1051 OK Kamenice DISK
D14 F 0.00 km, 0 kontrol - 2. Marta Kudrnacova KAM0754 OK Kamenice 17:03 + 0:30
D14 F 0.00 km, 0 kontrol - 5. Katerina Misekova KAM0756 OK Kamenice 19:17 + 2:44
T F 0.00 km, 0 kontrol - 28. Jan Neskudla KAM8000 OK Kamenice 24:08 + 7:47
Kód: 6022
.
Závod: 2021-06-19 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Bílichov
Pořadatel: SKOB Slaný
D10C 2.38 km, 9 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 30:25 + 3:52
D10C 2.38 km, 9 kontrol - 10. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 44:51 + 18:18
D12C 3.05 km, 11 kontrol - 12. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 44:10 + 15:19
D14B 3.04 km, 10 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:07 + 3:17
D14B 3.04 km, 10 kontrol - 35. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 51:41 + 23:51
D14B 3.04 km, 10 kontrol - 38. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 54:15 + 26:25
D21B 4.88 km, 18 kontrol - 10. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 50:43 + 9:58
D21B 4.88 km, 18 kontrol - 13. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 52:22 + 11:37
D21B 4.88 km, 18 kontrol - 18. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 58:28 + 17:43
D40B 2.98 km, 13 kontrol - 22. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 66:13 + 29:00
D50B 3.01 km, 11 kontrol - 9. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 51:18 + 11:58
D55B 2.47 km, 11 kontrol - 9. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 50:41 + 16:06
H10F 2.24 km, 8 kontrol - 4. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 51:59 + 8:27
H12C 3.60 km, 11 kontrol - 7. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 33:47 + 7:37
H12C 3.60 km, 11 kontrol - 15. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 43:07 + 16:57
H12C 3.60 km, 11 kontrol - 16. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 46:32 + 20:22
H12C 3.60 km, 11 kontrol - Kolbeshkin Vasilij KAM1008 OK Kamenice DISK
H16B 3.87 km, 15 kontrol - 23. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 49:20 + 19:10
H21B 5.69 km, 24 kontrol - 23. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 54:20 + 12:36
H21B 5.69 km, 24 kontrol - 33. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 59:33 + 17:49
H21B 5.69 km, 24 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK
H45B 3.69 km, 13 kontrol - 3. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 34:24 + 4:56
H45B 3.69 km, 13 kontrol - 37. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 66:11 + 36:43
H55B 3.43 km, 12 kontrol - 12. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 72:49 + 40:29
HDR 2.24 km, 8 kontrol - 4. Kolbeshkin Arsenij KAM1204 OK Kamenice 53:37 + 24:50
T4 4.08 km, 12 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
Kód: 6018
.
Závod: 2021-06-19 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
D21B 4.10 km, 19 kontrol - 15. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 68:13 + 24:30
H21B 4.60 km, 21 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DISK
Kód: 6023
.
Závod: 2021-06-20 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Smradovna
Pořadatel: SKOB Slaný
D10C 2.68 km, 7 kontrol - 2. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 29:28 + 6:01
D12C 2.91 km, 7 kontrol - 5. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 31:04 + 9:22
D12C 2.91 km, 7 kontrol - 15. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 50:57 + 29:15
D14B 3.87 km, 9 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 27:30 + 1:28
D14B 3.87 km, 9 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 30:52 + 4:50
D14B 3.87 km, 9 kontrol - 48. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 52:04 + 26:02
D21B 8.45 km, 14 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 68:38 + 5:11
D21B 8.45 km, 14 kontrol - 11. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 82:27 + 19:00
D21B 8.45 km, 14 kontrol - 16. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 92:20 + 28:53
D40B 5.37 km, 11 kontrol - 26. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 82:10 + 33:29
D50B 4.31 km, 10 kontrol - 8. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 49:23 + 6:49
D55B 3.91 km, 8 kontrol - 9. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 58:38 + 17:49
H10F 2.70 km, 7 kontrol - 2. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 56:00 + 18:11
H10C 2.68 km, 7 kontrol - 6. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 31:37 + 9:02
H12C 3.58 km, 8 kontrol - 15. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 48:01 + 23:14
H16B 7.86 km, 14 kontrol - Jira Filip KAM0506 OK Kamenice DISK
H21C 10.68 km, 18 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 95:22
H21C 10.68 km, 18 kontrol - 2. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 107:45 + 12:23
H45B 7.04 km, 11 kontrol - 7. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 60:50 + 13:17
H45B 7.04 km, 11 kontrol - 36. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 100:15 + 52:42
D35C 3.91 km, 8 kontrol - 3. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 61:26 + 11:38
H45C 4.75 km, 11 kontrol - 3. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 117:33 + 48:06
Kód: 6019
.
Závod: 2021-06-20 - Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
D21B 7.20 km, 14 kontrol - 11. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 108:00 + 32:07
H21B 11.20 km, 19 kontrol - 22. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 175:06 + 85:21
Kód: 6238
.
Závod: 2021-06-25 - Veteraniáda ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Rýmařov , 1
Pořadatel: KOB Konice
T 2.10 km, 16 kontrol - 10. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 13:10 + 3:06
Kód: 6355
.
Závod: 2021-06-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D10F 2.60 km, 6 kontrol - 3. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 37:33 + 3:52
D10F 2.60 km, 6 kontrol - 7. Bradnova Lenka KAM1253 OK Kamenice 65:48 + 32:07
D10 2.20 km, 8 kontrol - 3. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 30:11 + 0:29
D10 2.20 km, 8 kontrol - 12. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 58:02 + 28:20
D10 2.20 km, 8 kontrol - 13. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 60:50 + 31:08
D12 2.40 km, 8 kontrol - 9. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 32:44 + 15:29
D12 2.40 km, 8 kontrol - 16. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 40:00 + 22:45
D12 2.40 km, 8 kontrol - 18. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 48:47 + 31:32
D14 3.00 km, 11 kontrol - 5. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 28:54 + 4:55
D14 3.00 km, 11 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 31:11 + 7:12
D14 3.00 km, 11 kontrol - 17. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 39:32 + 15:33
D18 3.60 km, 13 kontrol - 6. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 41:46 + 11:57
D18 3.60 km, 13 kontrol - 8. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 52:04 + 22:15
D35 3.80 km, 15 kontrol - 3. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 43:27 + 3:40
D35 3.80 km, 15 kontrol - 16. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 53:11 + 13:24
D45 3.40 km, 14 kontrol - 6. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 45:41 + 12:38
D45 3.40 km, 14 kontrol - 12. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 52:25 + 19:22
H10F 2.60 km, 6 kontrol - 3. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 46:52 + 16:20
H12 2.60 km, 10 kontrol - 3. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 25:09 + 1:58
H12 2.60 km, 10 kontrol - 5. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 29:02 + 5:51
H12 2.60 km, 10 kontrol - 9. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 35:01 + 11:50
H12 2.60 km, 10 kontrol - 15. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 48:19 + 25:08
H16 3.30 km, 13 kontrol - 6. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 34:25 + 6:18
H21L 5.70 km, 17 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 49:18 + 7:11
H21L 5.70 km, 17 kontrol - 12. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 54:16 + 12:09
H35 4.50 km, 16 kontrol - 22. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 80:25 + 47:12
H45 4.00 km, 16 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 36:09 + 0:13
H45 4.00 km, 16 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 41:28 + 5:32
H55 3.40 km, 15 kontrol - 6. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 135:52 + 100:38
T4 3.90 km, 16 kontrol - 8. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 52:01 + 12:22
T4 3.90 km, 16 kontrol - 15. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 65:44 + 26:05
T4 3.90 km, 16 kontrol - 24. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 84:42 + 45:03
T4 3.90 km, 16 kontrol - 28. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 113:48 + 74:09
Kód: 6282
.
Závod: 2021-06-26 - Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně
D35C 5.70 km, 11 kontrol - Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice DISK
H35C 7.60 km, 12 kontrol - 16. Pelikan Tomas KAM8200 OK Kamenice 89:06 + 33:46
TF 3.00 km, 6 kontrol - 11. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 40:55 + 16:40
H10F 3.00 km, 6 kontrol - 7. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 41:11 + 13:11
Kód: 6239
.
Závod: 2021-06-26 - Veteraniáda ČR na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: KOB Konice
T7 6.60 km, 11 kontrol - 4. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 61:18 + 15:10
Kód: 6356
.
Závod: 2021-06-27 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D10F 1.90 km, 5 kontrol - 4. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 44:41 + 9:48
D10 2.00 km, 7 kontrol - 8. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 36:33 + 15:02
D12 2.30 km, 7 kontrol - 11. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 39:37 + 20:04
D14 3.50 km, 9 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 35:29 + 3:33
D14 3.50 km, 9 kontrol - 14. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 47:32 + 15:36
D14 3.50 km, 9 kontrol - Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice DISK
D21L 7.30 km, 13 kontrol - 5. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 77:18 + 19:23
D21L 7.30 km, 13 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 83:01 + 25:06
D21L 7.30 km, 13 kontrol - Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice DISK
D35K 4.40 km, 10 kontrol - 5. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 64:38 + 10:37
D45K 3.80 km, 10 kontrol - 2. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 54:28 + 3:29
D55 4.20 km, 11 kontrol - 8. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 66:13 + 14:20
H10F 1.90 km, 5 kontrol - 3. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 42:24 + 11:04
H16 5.80 km, 12 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 57:55 + 10:12
H21K 8.40 km, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 66:27
H21L 11.50 km, 17 kontrol - 6. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 97:08 + 12:56
H35K 5.80 km, 13 kontrol - 5. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 76:52 + 24:25
H45L 7.50 km, 11 kontrol - 5. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 64:31 + 5:28
H45L 7.50 km, 11 kontrol - 11. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 76:49 + 17:46
Z1-HDR 1.80 km, 6 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DISK
Kód: 6279
.
Závod: 2021-06-27 - Sudety Open E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: OOB USK Slavie Ústí n.L.
T4 3.70 km, 13 kontrol - 39. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:17 + 11:59
T4 3.70 km, 13 kontrol - 63. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:19 + 19:01
ČERVENÁ 2.70 km, 25 kontrol - 29. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 54:11 + 15:00
Kód: 6283
.
Závod: 2021-06-27 - Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně
D35C 3.40 km, 14 kontrol - 13. Pelikanova Lenka KAM8350 OK Kamenice 60:41 + 27:45
TF 3.10 km, 8 kontrol - 2. Pelikanova Jitka KAM1451 OK Kamenice 43:27 + 2:16
H10F 3.10 km, 8 kontrol - 5. Pelikan Vit KAM1203 OK Kamenice 59:09 + 26:26
Kód: 6240
.
Závod: 2021-06-27 - Veteraniáda ČR na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: KOB Konice
T4 3.70 km, 13 kontrol - 20. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 58:48 + 30:12
Kód: 6142
.
Závod: 2021-07-21 - Bohemia Orienteering - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D14A 3.50 km, 10 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 46:38 + 11:50
D21E 5.31 km, 14 kontrol - 10. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 62:01 + 15:17
D21A 4.85 km, 14 kontrol - 4. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 58:19 + 7:09
D21A 4.85 km, 14 kontrol - 9. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 62:59 + 11:49
D21A 4.85 km, 14 kontrol - 23. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 73:59 + 22:49
D21A 4.85 km, 14 kontrol - 26. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 78:56 + 27:46
D21A 4.85 km, 14 kontrol - 31. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 83:27 + 32:17
D21B 3.69 km, 9 kontrol - 11. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 57:43 + 11:26
D40B 3.63 km, 10 kontrol - 13. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 56:32 + 11:27
D55B 3.21 km, 8 kontrol - 3. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 55:18 + 11:53
H16B 4.22 km, 11 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 64:15 + 13:52
H21E 7.94 km, 21 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 69:28 + 2:19
H21E 7.94 km, 21 kontrol - 9. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 73:35 + 6:26
H21E 7.94 km, 21 kontrol - 32. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 145:58 + 78:49
H21A 7.21 km, 18 kontrol - 23. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 95:22 + 30:39
H21A 7.21 km, 18 kontrol - 26. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 98:52 + 34:09
H21B 5.75 km, 13 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 60:00 + 0:44
H21B 5.75 km, 13 kontrol - 18. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 76:21 + 17:05
H40A 5.23 km, 13 kontrol - 21. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 82:33 + 36:14
H45A 5.23 km, 13 kontrol - 39. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 117:48 + 69:26
H45B 4.20 km, 11 kontrol - 6. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 66:03 + 19:17
H55A 4.46 km, 9 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 43:54 + 2:17
H55A 4.46 km, 9 kontrol - 26. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 68:07 + 26:30
F3 3.34 km, 9 kontrol - 33. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 78:05 + 36:46
F3 3.34 km, 9 kontrol - 34. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 79:11 + 37:52
F3 3.34 km, 9 kontrol - 38. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 89:24 + 48:05
F5 4.75 km, 11 kontrol - 30. Safka Jan KAM6649 OK Kamenice 126:25 + 74:50
T10 3.83 km, 7 kontrol - 8. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 45:15 + 13:32
T10P 3.83 km, 7 kontrol - 22. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 72:42 + 46:23
Kód: 6143
.
Závod: 2021-07-22 - Bohemia Orienteering - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D12A 2.40 km, 11 kontrol - 13. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 53:32 + 33:03
D14A 2.79 km, 12 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 27:42 + 2:22
D21E 3.48 km, 15 kontrol - 8. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 42:35 + 11:01
D21A 3.23 km, 15 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 41:02 + 2:16
D21A 3.23 km, 15 kontrol - 7. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 42:49 + 4:03
D21A 3.23 km, 15 kontrol - 18. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 49:25 + 10:39
D21A 3.23 km, 15 kontrol - 27. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 54:28 + 15:42
D21A 3.23 km, 15 kontrol - 32. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 64:00 + 25:14
D21B 2.76 km, 12 kontrol - 15. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 41:37 + 7:34
D40B 2.64 km, 12 kontrol - 8. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 51:12 + 14:34
D55B 2.35 km, 12 kontrol - 5. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 51:47 + 20:07
F3 2.38 km, 12 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 50:25 + 21:48
F3 2.38 km, 12 kontrol - 27. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 50:29 + 21:52
F3 2.38 km, 12 kontrol - 35. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 65:20 + 36:43
H16B 2.64 km, 12 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 28:24 + 5:19
H21E 4.40 km, 19 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 38:40 + 4:38
H21E 4.40 km, 19 kontrol - 10. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 42:23 + 8:21
H21E 4.40 km, 19 kontrol - 28. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 68:43 + 34:41
H21A 4.11 km, 19 kontrol - 14. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 52:13 + 14:30
H21A 4.11 km, 19 kontrol - 18. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 54:45 + 17:02
H21B 3.31 km, 16 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 30:42
H21B 3.31 km, 16 kontrol - 14. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 42:04 + 11:22
H40A 3.34 km, 13 kontrol - 14. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 46:25 + 12:02
H40A 3.34 km, 13 kontrol - 28. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 71:25 + 37:02
H45A 3.39 km, 15 kontrol - 36. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 71:56 + 40:13
H45B 3.16 km, 15 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 40:09 + 10:38
H55A 3.12 km, 13 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 27:10
H55A 3.12 km, 13 kontrol - 9. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 33:08 + 5:58
T10 2.80 km, 7 kontrol - 7. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 25:59 + 7:31
T10P 2.80 km, 7 kontrol - 31. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 64:35 + 48:17
Kód: 6144
.
Závod: 2021-07-23 - Bohemia Orienteering - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D12A 1.94 km, 6 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:12 + 12:35
D14A 2.87 km, 11 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 48:31 + 11:12
D21E 5.40 km, 11 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 66:43 + 17:47
D21A 4.10 km, 12 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 52:25
D21A 4.10 km, 12 kontrol - 6. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 59:41 + 7:16
D21A 4.10 km, 12 kontrol - 8. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 60:44 + 8:19
D21A 4.10 km, 12 kontrol - 13. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 66:00 + 13:35
D21A 4.10 km, 12 kontrol - 20. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 71:34 + 19:09
D21B 3.58 km, 10 kontrol - 8. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 65:57 + 13:19
D40B 3.60 km, 10 kontrol - 7. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 85:14 + 23:31
D55B 2.61 km, 10 kontrol - 5. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 56:23 + 13:31
F3 2.41 km, 10 kontrol - 25. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 52:03 + 19:58
F3 2.41 km, 10 kontrol - 32. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 58:56 + 26:51
H16B 3.33 km, 12 kontrol - 3. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 55:13 + 8:28
H21E 7.68 km, 24 kontrol - 4. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 75:51 + 5:27
H21E 7.68 km, 24 kontrol - 9. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 85:46 + 15:22
H21E 7.68 km, 24 kontrol - 24. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 162:34 + 92:10
H21A 6.91 km, 23 kontrol - 8. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 85:11 + 11:42
H21A 6.91 km, 23 kontrol - 10. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 88:13 + 14:44
H21B 5.42 km, 17 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 58:25
H21B 5.42 km, 17 kontrol - 21. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 90:48 + 32:23
H40A 5.00 km, 17 kontrol - 11. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 93:18 + 31:05
H40A 5.00 km, 17 kontrol - Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice DISK
H45A 5.04 km, 16 kontrol - Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice DISK
H45B 3.74 km, 12 kontrol - 8. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 69:28 + 21:42
H55A 3.85 km, 12 kontrol - 5. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 45:28 + 4:31
H55A 3.85 km, 12 kontrol - 8. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 49:03 + 8:06
T10 1.91 km, 7 kontrol - 17. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 41:31 + 21:28
T10P 1.91 km, 7 kontrol - 21. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 47:14 + 28:18
Kód: 6145
.
Závod: 2021-07-24 - Bohemia Orienteering - E4 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D12A 1.56 km, 7 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 26:11 + 12:45
D14A 1.87 km, 9 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 19:51 + 2:30
D21E 3.43 km, 18 kontrol - 15. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 54:58 + 16:02
D21A 2.86 km, 15 kontrol - 8. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 46:50 + 4:19
D21A 2.86 km, 15 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 50:42 + 8:11
D21A 2.86 km, 15 kontrol - 17. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 52:24 + 9:53
D21A 2.86 km, 15 kontrol - 28. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 60:04 + 17:33
D21A 2.86 km, 15 kontrol - 33. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 76:59 + 34:28
D21B 2.25 km, 13 kontrol - 2. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 42:20 + 3:55
D40B 1.84 km, 9 kontrol - 3. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 41:03 + 5:53
F3 1.52 km, 8 kontrol - 39. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 32:35 + 20:17
F3 1.52 km, 8 kontrol - 40. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 33:06 + 20:48
F3 1.52 km, 8 kontrol - 45. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 36:08 + 23:50
H16B 2.05 km, 11 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 33:13 + 4:52
H21E 5.17 km, 23 kontrol - 9. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 60:00 + 7:02
H21E 5.17 km, 23 kontrol - 17. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 65:00 + 12:02
H21E 5.17 km, 23 kontrol - 22. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 69:07 + 16:09
H21E 5.17 km, 23 kontrol - 26. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 73:31 + 20:33
H21E 5.17 km, 23 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DISK
H21A 4.22 km, 20 kontrol - 18. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 68:47 + 17:29
H21A 4.22 km, 20 kontrol - 24. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 75:51 + 24:33
H21B 3.42 km, 17 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 45:45
H21B 3.42 km, 17 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DISK
H40A 3.21 km, 15 kontrol - 30. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 79:25 + 44:59
H40A 3.21 km, 15 kontrol - 31. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 86:14 + 51:48
H45A 2.89 km, 15 kontrol - 33. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 73:21 + 39:58
H45B 1.97 km, 11 kontrol - 10. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 49:50 + 19:37
H55A 2.56 km, 14 kontrol - 7. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 39:36 + 7:11
H55A 2.56 km, 14 kontrol - 14. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 46:46 + 14:21
T10 1.70 km, 5 kontrol - 18. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 26:47 + 13:26
T10P 1.70 km, 5 kontrol - 27. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 38:08 + 24:48
Kód: 6146
.
Závod: 2021-07-25 - Bohemia Orienteering - E5 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D12A 2.82 km, 9 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 46:57 + 19:50
D14A 3.09 km, 10 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 43:07 + 12:59
D21E 4.94 km, 15 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 68:00 + 16:43
D21A 4.21 km, 14 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 49:51
D21A 4.21 km, 14 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 56:58 + 7:07
D21A 4.21 km, 14 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 60:12 + 10:21
D21A 4.21 km, 14 kontrol - 26. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 70:42 + 20:51
D21A 4.21 km, 14 kontrol - 31. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 86:10 + 36:19
D21B 3.57 km, 10 kontrol - 4. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 54:52 + 6:31
D40B 3.19 km, 10 kontrol - 9. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 83:31 + 24:02
D55B 2.56 km, 10 kontrol - 8. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 62:08 + 20:40
F5 4.33 km, 11 kontrol - 38. Safka Jan KAM6649 OK Kamenice 180:32 + 134:48
H16B 3.51 km, 10 kontrol - Jira Filip KAM0506 OK Kamenice DISK
H21E 6.28 km, 16 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 59:14 + 0:13
H21E 6.28 km, 16 kontrol - 8. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 64:07 + 5:06
H21E 6.28 km, 16 kontrol - 20. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 72:12 + 13:11
H21E 6.28 km, 16 kontrol - 30. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 136:09 + 77:08
H21E 6.28 km, 16 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK
H21A 5.52 km, 16 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 72:29 + 13:15
H21A 5.52 km, 16 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 73:14 + 14:00
H21B 4.44 km, 13 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 56:10 + 2:03
H21B 4.44 km, 13 kontrol - Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice DISK
H40A 4.57 km, 13 kontrol - 12. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 79:01 + 27:31
H40A 4.57 km, 13 kontrol - 28. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 117:32 + 66:02
H45A 4.49 km, 13 kontrol - 33. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 103:56 + 56:38
H45B 3.93 km, 12 kontrol - 17. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 112:02 + 63:05
H55A 3.96 km, 12 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 48:45 + 2:58
H55A 3.96 km, 12 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 52:32 + 6:45
T10 2.97 km, 7 kontrol - 16. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 57:50 + 30:53
T10P 2.97 km, 7 kontrol - 17. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 55:03 + 29:14
Kód: 6473
.
Závod: 2021-07-30 - Letní Velikonoce - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D21E 7.02 km, 18 kontrol - Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice DNS
D21A 6.13 km, 16 kontrol - 7. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 89:45 + 15:18
H16 5.51 km, 16 kontrol - 7. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 101:29 + 37:39
H21E 9.80 km, 23 kontrol - 23. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 195:13 + 111:56
H21A 7.99 km, 17 kontrol - 9. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 86:39 + 13:56
H21A 7.99 km, 17 kontrol - 11. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 87:48 + 15:05
H55A 4.99 km, 12 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 59:51
Kód: 6474
.
Závod: 2021-07-31 - Letní Velikonoce - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D21A 4.29 km, 15 kontrol - 8. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 60:58 + 18:14
H16 3.82 km, 15 kontrol - 9. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 61:39 + 25:32
H21E 7.03 km, 21 kontrol - 23. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 118:22 + 59:36
H21A 5.68 km, 20 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 62:52 + 2:32
H21A 5.68 km, 20 kontrol - 12. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 71:48 + 11:28
H55A 2.92 km, 11 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 31:33 + 1:33
Kód: 6475
.
Závod: 2021-08-01 - Letní Velikonoce - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D21A 6.32 km, 18 kontrol - 9. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 92:56 + 27:24
H16 5.03 km, 17 kontrol - 8. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 71:35 + 23:09
H21E 8.80 km, 25 kontrol - 21. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 160:24 + 87:40
H21A 7.15 km, 19 kontrol - 7. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 82:07 + 16:01
H21A 7.15 km, 19 kontrol - 11. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 88:45 + 22:39
H55A 5.04 km, 15 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 49:36