11.9.2021 - STŽ Smilovice - krátká | ||
Kategorie: T3 2.99 km, 170 m, 13 kontrol | ||
1. | Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha | 30:06 |
2. | Borkovec Jan 0070001 Bořkovcovi | 43:39 + 13:33 |
3. | Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice | 43:47 + 13:41 |
4. | Tejkl Jirí DOB7700 KOB Dobruška | 46:46 + 16:40 |
5. | Mikula Ivan Neregistrovaní | 47:46 + 17:40 |
6. | Tomeš Radim Neregistrovaní | 49:56 + 19:50 |
7. | Hrdlicka Jan SLA0200 SKOB Slaný | 55:38 + 25:32 |
8. | Knýbelová Lucie Neregistrovaní | 57:38 + 27:32 |
9. | Havlíková Barbora 0050001 Kotlářka | 60:13 + 30:07 |
10. | Všetecková Dora TAP1055 KOB Tretra Praha | 61:20 + 31:14 |
11. | Láznička David LOU7701 SK Moravan Louňovice | 61:32 + 31:26 |
12. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 63:28 + 33:22 |
13. | Tučný Jan OB Tučňáci | 63:39 + 33:33 |
14. | Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice | 68:23 + 38:17 |
15. | Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha | 68:58 + 38:52 |
16. | Vydrova Terezie 0130001 DKP | 69:28 + 39:22 |
17. | Králová Lucie 0100002 Netrefím domu | 69:57 + 39:51 |
18. | Šváb Jéna VS5801 | 71:08 + 41:02 |
19. | Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka | 72:08 + 42:02 |
20. | Hrušková Jana 0140001 Neregistrovaní Hruškovi | 72:25 + 42:19 |
21. | Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 72:27 + 42:21 |
22. | Hradil Jirí HCE7200 TJ Hostivice | 72:58 + 42:52 |
23. | Šnejdar Ondrej PGP7712 SK Praga | 73:26 + 43:20 |
24. | Kudrnácová Hana KAM6250 OK Kamenice | 75:19 + 45:13 |
25. | Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice | 77:38 + 47:32 |
26. | Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka | 78:41 + 48:35 |
27. | Vanková Alice 0180001 bez klubu | 80:23 + 50:17 |
28. | Lázničková Blanka LOU8050 SK Moravan Louňovice | 82:30 + 52:24 |
29. | Plichtová Martina HCE7950 TJ Hostivice | 88:45 + 58:39 |
30. | Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš | 89:57 + 59:51 |
31. | Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice | 92:41 + 62:35 |
32. | Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš | 94:53 + 64:47 |
33. | Olhavová Hana PGP9163 SK Praga | 101:39 + 71:33 |
34. | Malá Martina OB Tučňáci | 105:48 + 75:42 |
35. | Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 115:10 + 85:04 |
36. | Vondrová Jitka 0000000 VSK CVUT Fakulta Staveb | 115:57 + 85:51 |
37. | Švejdová Martina ZVO7453 OB SK Zvole | 117:16 + 87:10 |
38. | Kosinovi Neregistrovaní | 131:03 + 100:57 |
39. | Müllerová Jana HCE7250 TJ Hostivice | 131:57 + 101:51 |
Svatá Ivana PGP7652 SK Praga DISK | ||
Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha DISK | ||
Kozlová Hana 0120001 3 Kozlíci DISK | ||
Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice DNS | ||
Priehodová Katerina PGP7857 SK Praga DNS | ||
Petru Jan 0040001 Penta Gym Praha DNS | ||
Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |