13.6.2021 - STŽ Mníšek - sprint | ||
Kategorie: T 1.83 km, 20 m, 17 kontrol | ||
1. | Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka | 13:13 |
2. | Šimerková Olga PGP7551 SK Praga | 13:16 + 0:03 |
3. | Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole | 13:34 + 0:21 |
4. | Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka | 14:11 + 0:58 |
5. | Malečková Iva VSP7559 USK Praha | 14:35 + 1:22 |
6. | Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška | 14:47 + 1:34 |
7. | Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka | 15:27 + 2:14 |
8. | Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda | 16:09 + 2:56 |
9. | Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga | 16:14 + 3:01 |
10. | Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 16:20 + 3:07 |
10. | Dolák Ondřej DKP8002 Oddíl OB Kotlářka | 16:20 + 3:07 |
12. | Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš | 16:23 + 3:10 |
13. | Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš | 16:33 + 3:20 |
14. | Kukačková Renata FSP7951 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 16:42 + 3:29 |
15. | Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno | 17:02 + 3:49 |
16. | Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka | 17:09 + 3:56 |
17. | Drašar Tomáš DKL7600 KOB Kladno | 17:11 + 3:58 |
18. | Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka | 17:16 + 4:03 |
19. | Štěp Adam PGP7407 SK Praga | 17:34 + 4:21 |
20. | Král Lukáš 0060001 Netrefím domu | 17:43 + 4:30 |
21. | John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha | 17:44 + 4:31 |
22. | Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda | 17:55 + 4:42 |
23. | Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka | 18:14 + 5:01 |
24. | Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha | 18:17 + 5:04 |
25. | Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka | 18:23 + 5:10 |
26. | Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice | 18:39 + 5:26 |
27. | Hruška Peter 0170001 Neregistrovaní Hruškovi | 18:47 + 5:34 |
28. | Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka | 19:02 + 5:49 |
29. | Vojtěchovský Martin 0130001 Dezorientovaní | 19:12 + 5:59 |
30. | Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka | 19:17 + 6:04 |
31. | Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem | 19:28 + 6:15 |
32. | Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda | 19:29 + 6:16 |
33. | Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka | 19:47 + 6:34 |
34. | Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice | 19:54 + 6:41 |
35. | Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 19:55 + 6:42 |
36. | Reichel Tomáš 0160002 BC | 20:15 + 7:02 |
37. | Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice | 20:19 + 7:06 |
38. | Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš | 20:39 + 7:26 |
39. | Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka | 21:06 + 7:53 |
40. | Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka | 21:17 + 8:04 |
41. | Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 21:18 + 8:05 |
42. | Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha | 21:33 + 8:20 |
42. | Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda | 21:33 + 8:20 |
44. | Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga | 22:10 + 8:57 |
45. | Hájek Jan MAS5401 OOB Aš | 22:26 + 9:13 |
46. | Král Samuel MFP0801 Matfyz Praha | 22:39 + 9:26 |
47. | Šnejdar Ondřej 0020001 - | 22:53 + 9:40 |
48. | Hroch Tomáš 0190001 hroši | 23:23 + 10:10 |
49. | Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem | 23:26 + 10:13 |
50. | Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice | 23:28 + 10:15 |
51. | Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka | 23:32 + 10:19 |
52. | Syslová Edita PGP8853 SK Praga | 23:35 + 10:22 |
53. | Tučný Jan 0050001 Tučňáci OB | 24:04 + 10:51 |
54. | Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice | 24:33 + 11:20 |
55. | Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n | 24:56 + 11:43 |
56. | Herynková Irena RIC7750 OB Říčany | 24:57 + 11:44 |
57. | Hroch Šimon 0190002 hroši | 25:11 + 11:58 |
58. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 25:17 + 12:04 |
59. | Hrušková Jana 0170002 Neregistrovaní Hruškovi | 25:56 + 12:43 |
60. | Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha | 26:18 + 13:05 |
61. | Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka | 26:26 + 13:13 |
62. | Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga | 26:29 + 13:16 |
63. | Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno | 27:41 + 14:28 |
64. | Svatá Ivana PGP7652 SK Praga | 27:45 + 14:32 |
65. | Štěpová Dana PGP7456 SK Praga | 27:59 + 14:46 |
66. | Nedas Dušan 0030001 Neregistrovaný | 29:14 + 16:01 |
67. | Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice | 30:04 + 16:51 |
68. | Malá Martina 0050002 Tučňáci OB | 34:40 + 21:27 |
69. | Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka | 35:22 + 22:09 |
70. | Reichelová Monika 1000000 | 35:27 + 22:14 |
71. | Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 36:19 + 23:06 |
72. | Horáková Dana 0090001 PUSTIK | 43:00 + 29:47 |
73. | Van Dorp Vianne 0120001 The Dutchies | 48:06 + 34:53 |
Maleček Vít PGP6801 SK Praga DISK | ||
Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice DISK | ||
Reichel Vít 0160001 BC DISK | ||
Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |