15.5.2021 - závod Řevnice | ||
Kategorie: T4 4.60 km, 11 kontrol | ||
1. | Tomáš Etrych DOR7300 OK Dobříš | 43:35 |
2. | Karel Mařík FSP7200 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 51:04 + 7:29 |
3. | Jana Bartalošová PGP8154 SK Praga | 51:17 + 7:42 |
4. | Radim Vaculovič DOR7505 OK Dobříš | 51:54 + 8:19 |
5. | Olga Šimerková PGP7551 SK Praga | 52:13 + 8:38 |
6. | Jana Petráňová SCP7555 OK Sparta Praha | 52:43 + 9:08 |
7. | Ivana Lošťáková PGP7763 SK Praga | 53:41 + 10:06 |
8. | Radek Gregor DOR7404 OK Dobříš | 53:56 + 10:21 |
9. | Martin Vondráček DKP7704 Oddíl OB Kotlářka | 55:24 + 11:49 |
10. | Jana Řepková PGP7762 SK Praga | 56:27 + 12:52 |
11. | Petra Petriláková DOR7656 OK Dobříš | 57:05 + 13:30 |
12. | Zdeněk Pohl TAP7606 KOB Tretra Praha | 57:14 + 13:39 |
13. | Markéta Vondráčková DKP7856 Oddíl OB Kotlářka | 57:32 + 13:57 |
14. | Pavla Svítilová PGP7764 SK Praga | 58:27 + 14:52 |
15. | Miroslav Svoboda FSP7402 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 58:59 + 15:24 |
16. | Jiří Jirous TAP7201 KOB Tretra Praha | 59:36 + 16:01 |
17. | Kateřina Klašková DKP6750 Oddíl OB Kotlářka | 60:03 + 16:28 |
18. | Filip Jíra KAM0506 OK Kamenice | 60:08 + 16:33 |
19. | Kateřina Ptáčková PGP7350 SK Praga | 60:40 + 17:05 |
20. | Jaroslav Súkup PGP7900 SK Praga | 60:42 + 17:07 |
21. | Jitka Sotonová TAP7950 KOB Tretra Praha | 61:27 + 17:52 |
22. | Blanka Hrušková DOR7555 OK Dobříš | 61:38 + 18:03 |
23. | Vendula Stará FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 61:43 + 18:08 |
24. | Vladimír John DLP5500 OOB TJ Dukla Praha | 62:55 + 19:20 |
25. | Markéta Průšová USK Praha | 63:30 + 19:55 |
26. | Ctirad Leinweber FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 64:02 + 20:27 |
27. | Zdeněk Fiala TAP5501 KOB Tretra Praha | 64:05 + 20:30 |
28. | Věra Šubrtová TAP8150 KOB Tretra Praha | 64:07 + 20:32 |
29. | Jaroslava Žižková DOR7754 OK Dobříš | 64:51 + 21:16 |
30. | Markéta Maříková FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 65:09 + 21:34 |
31. | Zuzana Motyčková TAP7753 KOB Tretra Praha | 65:53 + 22:18 |
32. | Pavla Mrázová DCE5550 KOB Dobřichovice | 66:49 + 23:14 |
33. | Martina Mišeková KAM7851 OK Kamenice | 67:11 + 23:36 |
34. | Jana Fialová DOR8050 OK Dobříš | 67:24 + 23:49 |
35. | Jiří Balga DKP7302 Oddíl OB Kotlářka | 67:28 + 23:53 |
36. | Vladimír Muchl CST5601 OB Strakonice | 68:00 + 24:25 |
37. | Vladimír Jaroš DCE5400 KOB Dobřichovice | 68:11 + 24:36 |
38. | Stanislav Bleha DOR7503 OK Dobříš | 68:18 + 24:43 |
39. | Petra Junková STH7451 SK Studenec | 69:23 + 25:48 |
40. | Monika Jírová ROZ7350 OK Roztoky | 69:33 + 25:58 |
41. | Hana Kudrnáčová KAM6250 OK Kamenice | 69:57 + 26:22 |
42. | Kateřina Skripniková FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 70:30 + 26:55 |
43. | Markéta Zelená PGP5850 SK Praga | 70:35 + 27:00 |
44. | Zora Mašatová 0030001 U Studánky | 70:39 + 27:04 |
45. | Jana Procházková DKP8052 Oddíl OB Kotlářka | 71:36 + 28:01 |
46. | Jana Nová DOR7150 OK Dobříš | 71:52 + 28:17 |
47. | Martina Petrová TAP6852 KOB Tretra Praha | 72:16 + 28:41 |
48. | Monika Úlehlová TAP6950 KOB Tretra Praha | 72:52 + 29:17 |
49. | Klára Hlaváčková TAP7756 KOB Tretra Praha | 73:51 + 30:16 |
50. | Magdalena Čtrnáctová PGP7151 SK Praga | 73:54 + 30:19 |
51. | Jaromír Háněl ZVO6801 OB SK Zvole | 75:17 + 31:42 |
52. | Jiřina Štrossová DCE5650 KOB Dobřichovice | 75:49 + 32:14 |
53. | Markéta Žižková DOR7352 OK Dobříš | 75:53 + 32:18 |
54. | Anna Pinkava FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 76:57 + 33:22 |
55. | Alena Kopáčková OK Dobříš | 77:09 + 33:34 |
56. | Pavel Jahn SCP5500 OK Sparta Praha | 78:03 + 34:28 |
57. | Věra Málková CST6550 OB Strakonice | 78:25 + 34:50 |
58. | Markéta Šimková KAM7153 OK Kamenice | 78:38 + 35:03 |
59. | Kateřina Vítečková DKP7251 Oddíl OB Kotlářka | 79:24 + 35:49 |
60. | Helena Jahnová SCP5550 OK Sparta Praha | 80:32 + 36:57 |
61. | Iveta Cichrová TAP7752 KOB Tretra Praha | 80:59 + 37:24 |
62. | Ivana Dvořáková PGP7254 SK Praga | 81:40 + 38:05 |
63. | Miroslav Petrilák DOR6600 OK Dobříš | 82:49 + 39:14 |
64. | Adéla Kándlová DCE7550 KOB Dobřichovice | 84:37 + 41:02 |
65. | Tomáš Basista DOR7803 OK Dobříš | 84:52 + 41:17 |
66. | Josefina Klašková DKP9651 Oddíl OB Kotlářka | 88:04 + 44:29 |
67. | Renata Slavíčková FSP7551 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 88:15 + 44:40 |
68. | Ondřej Šnejdar 0010001 NNN | 95:47 + 52:12 |
69. | Josef Paul DCE4401 KOB Dobřichovice | 97:50 + 54:15 |
70. | Vladimír Zelený PGP4800 SK Praga | 101:50 + 58:15 |
71. | Ruth Tachezy DOR6451 OK Dobříš | 111:50 + 68:15 |
72. | Petra Kotenová DKP7450 Oddíl OB Kotlářka | 112:07 + 68:32 |
Pavel Jiroušek DOR7703 OK Dobříš DISK | ||
Stanislav Nosál LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun DISK | ||
Darina Basistová DOR7856 OK Dobříš DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |