15.6.2019 - "B" Mariánské Lázně - krátká | ||
Kategorie: H14B (započteno závodů:4), 3.49 km, 15 kontrol | ||
1. | Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň | 28:30 |
2. | Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň | 29:01 + 0:31 |
3. | Štrait Vilém VSP0701 USK Praha | 29:20 + 0:50 |
4. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 30:52 + 2:22 |
5. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 31:41 + 3:11 |
6. | Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec | 32:30 + 4:00 |
7. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 32:55 + 4:25 |
8. | Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň | 34:41 + 6:11 |
9. | Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov | 35:05 + 6:35 |
10. | Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orientee | 35:17 + 6:47 |
11. | Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň | 36:41 + 8:11 |
12. | Městka Václav VSP0600 USK Praha | 37:32 + 9:02 |
13. | Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov | 37:35 + 9:05 |
14. | Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně | 37:58 + 9:28 |
15. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 39:13 + 10:43 |
16. | Březina Karel CHA0605 OK Chrastava | 39:54 + 11:24 |
17. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 41:34 + 13:04 |
18. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 42:30 + 14:00 |
19. | Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov | 42:49 + 14:19 |
20. | Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec | 43:02 + 14:32 |
21. | Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň | 43:13 + 14:43 |
22. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 43:45 + 15:15 |
23. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 44:25 + 15:55 |
24. | Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně | 45:14 + 16:44 |
25. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 46:07 + 17:37 |
26. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 46:52 + 18:22 |
27. | Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec | 46:58 + 18:28 |
28. | Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov | 47:19 + 18:49 |
29. | Nemšovský Filip VSP050 USK Praha | 47:40 + 19:10 |
30. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 48:16 + 19:46 |
31. | Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava | 48:22 + 19:52 |
32. | Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec | 49:11 + 20:41 |
33. | Meier David VSP0606 USK Praha | 49:55 + 21:25 |
34. | Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň | 49:59 + 21:29 |
35. | Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha | 51:25 + 22:55 |
36. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 52:10 + 23:40 |
37. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 55:05 + 26:35 |
38. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 62:49 + 34:19 |
39. | Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice | 64:49 + 36:19 |
40. | Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka | 64:57 + 36:27 |
41. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 65:10 + 36:40 |
42. | Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov | 66:27 + 37:57 |
43. | Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň | 67:20 + 38:50 |
44. | Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor | 67:44 + 39:14 |
45. | Střelba Antonín PGP0605 SK Praga | 69:44 + 41:14 |
46. | Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov | 71:09 + 42:39 |
47. | Vyskočil Jan SKV0521 TJ Slovan Karlovy Vary | 78:25 + 49:55 |
48. | Kulhánek Jáchym SKV0522 TJ Slovan Karlovy Vary | 80:18 + 51:48 |
49. | Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov | 84:21 + 55:51 |
50. | Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov | 92:53 + 64:23 |
51. | Lorenc Tadeáš DKP0612 Oddíl OB Kotlářka | 121:27 + 92:57 |
Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno DISK | ||
Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Kapoun Luděk 0060002 neregistrovaný 2 DISK | ||
Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov DISK | ||
Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DNS | ||
Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha DNS | ||
Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |