12.6.2019 - PPŽ Balabenka | ||
Kategorie: T3 5.20 km, 110 m, 30 kontrol | ||
1. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 34:25 |
2. | Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha | 35:23 + 0:58 |
3. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 36:08 + 1:43 |
4. | Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany | 36:56 + 2:31 |
5. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 37:09 + 2:44 |
6. | Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast | 38:01 + 3:36 |
7. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 38:08 + 3:43 |
8. | Fröhlich Martin 0040001 Bludní tuleni | 38:55 + 4:30 |
9. | Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka | 39:37 + 5:12 |
10. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 40:29 + 6:04 |
11. | Rod Jan VSP7423 USK Praha | 40:35 + 6:10 |
12. | Černý Ondřej CEP7800 Čepíci | 41:15 + 6:50 |
13. | Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha | 41:25 + 7:00 |
14. | Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga | 41:26 + 7:01 |
15. | Málek Martin CST6501 OB Strakonice | 41:30 + 7:05 |
15. | Kabát Jan PGP6901 SK Praga | 41:30 + 7:05 |
17. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 41:49 + 7:24 |
18. | Dvořák Josef PGP8006 SK Praga | 42:05 + 7:40 |
19. | Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov | 42:32 + 8:07 |
20. | Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka | 42:44 + 8:19 |
21. | Opršal Juraj xxx | 42:55 + 8:30 |
22. | Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha | 42:59 + 8:34 |
23. | Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 43:03 + 8:38 |
24. | Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha | 43:27 + 9:02 |
25. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 43:29 + 9:04 |
26. | Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha | 43:31 + 9:06 |
27. | Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka | 43:49 + 9:24 |
28. | Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno | 43:57 + 9:32 |
29. | Bulva Radek 0250001 NRG | 44:17 + 9:52 |
30. | Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga | 44:49 + 10:24 |
31. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 44:51 + 10:26 |
32. | Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha | 45:01 + 10:36 |
33. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 45:04 + 10:39 |
34. | Koten Pavel RIC7200 OB Říčany | 45:11 + 10:46 |
35. | Šťovíček Jan DVP7703 DVP ORIENTATION | 45:29 + 11:04 |
36. | Slovák Tomáš 0010001 Traged Team | 45:55 + 11:30 |
37. | Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA | 46:05 + 11:40 |
38. | Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha | 46:13 + 11:48 |
39. | Slávik Alexander 0230001 NNN | 46:33 + 12:08 |
40. | Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem | 46:38 + 12:13 |
41. | Glasnák Vladimír MFP7300 Matfyz Praha | 46:42 + 12:17 |
42. | Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja | 46:51 + 12:26 |
43. | Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga | 47:06 + 12:41 |
44. | Kožinová Jana PGP6651 SK Praga | 47:36 + 13:11 |
45. | Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientač | 47:53 + 13:28 |
46. | Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering | 47:58 + 13:33 |
47. | Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška | 48:01 + 13:36 |
48. | Kubat Petr 0320001 Neregistrovany | 48:07 + 13:42 |
49. | Sláma Jiří 0150001 Leveris | 48:14 + 13:49 |
50. | Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team | 48:38 + 14:13 |
51. | Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun | 48:44 + 14:19 |
52. | Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov | 49:00 + 14:35 |
53. | Rezek Petr 0210001 Kona Cycling Point | 49:06 + 14:41 |
54. | Malečková Iva PGP7559 SK Praga | 50:32 + 16:07 |
55. | Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška | 50:54 + 16:29 |
56. | Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha | 50:58 + 16:33 |
57. | Plíva Petr 0330001 Plivníci | 51:20 + 16:55 |
58. | Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha | 51:23 + 16:58 |
59. | Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha | 51:31 + 17:06 |
60. | Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun | 51:32 + 17:07 |
61. | Máca Petr DOB7701 KOB Dobruška | 51:34 + 17:09 |
62. | Maleček Vít PGP6801 SK Praga | 52:09 + 17:44 |
63. | Kožina Petr PGP6000 SK Praga | 52:26 + 18:01 |
64. | Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška | 52:47 + 18:22 |
65. | Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA | 52:56 + 18:31 |
66. | Frnka Tomáš xxx | 53:01 + 18:36 |
67. | Pliska Miloš PGP6304 SK Praga | 53:14 + 18:49 |
68. | Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha | 53:15 + 18:50 |
69. | Janík Pavel SOB6802 SOBSA | 53:28 + 19:03 |
70. | Benák Rostislav TAP7400 KOB Tretra Praha | 53:32 + 19:07 |
71. | Petr Klička 0280002 Neregistrována | 53:34 + 19:09 |
72. | Rusá Pavla 0280001 Neregistrována | 54:13 + 19:48 |
73. | Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha | 54:20 + 19:55 |
74. | Kovář Libor 0310001 Dezorientovaní šneci | 54:31 + 20:06 |
75. | Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha | 54:42 + 20:17 |
76. | Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha | 54:49 + 20:24 |
77. | Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha | 54:50 + 20:25 |
78. | Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky | 55:13 + 20:48 |
79. | Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky | 55:15 + 20:50 |
80. | Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky | 55:16 + 20:51 |
81. | Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha | 55:44 + 21:19 |
82. | Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška | 55:59 + 21:34 |
83. | Zusková Ilona 0060011 Radioklub OK1KYP Praha | 56:16 + 21:51 |
84. | Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 56:44 + 22:19 |
85. | Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 56:45 + 22:20 |
86. | Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov | 56:50 + 22:25 |
87. | Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb | 56:59 + 22:34 |
88. | Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 57:48 + 23:23 |
89. | Procházková Iveta PFP9250 VŠSK PedF UK Praha | 58:03 + 23:38 |
90. | Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team | 58:11 + 23:46 |
91. | Riegelová Gabriela RIC7353 OB Říčany | 58:27 + 24:02 |
92. | Riegelová Kateřina RIC0252 OB Říčany | 58:31 + 24:06 |
93. | Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha | 58:44 + 24:19 |
94. | Súkup Jaroslav 0100001 toRun OB | 58:48 + 24:23 |
95. | Vojtěchovský Martin 0300001 Dezorientovaní | 58:50 + 24:25 |
96. | Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice | 59:29 + 25:04 |
97. | Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška | 59:31 + 25:06 |
98. | Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha | 59:53 + 25:28 |
99. | Veselý Vojtěch 0270001 Neregistrovaný | 60:05 + 25:40 |
100. | Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice | 60:14 + 25:49 |
101. | Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška | 60:16 + 25:51 |
102. | Kos Miroslav 0150004 Leveris | 60:23 + 25:58 |
103. | Škoch Jan 0240001 OK Viníci | 61:03 + 26:38 |
104. | Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha | 61:40 + 27:15 |
105. | Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha | 61:46 + 27:21 |
106. | Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov | 62:27 + 28:02 |
107. | Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany | 62:34 + 28:09 |
108. | Soukupová Leona 0060001 Radioklub OK1KYP Praha | 63:19 + 28:54 |
108. | Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha | 63:19 + 28:54 |
110. | Šrejberová Ludmila 0090001 STS Chvojkovice Brod | 64:25 + 30:00 |
111. | Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky | 67:10 + 32:45 |
112. | Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka | 68:51 + 34:26 |
113. | Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga | 69:24 + 34:59 |
114. | Nováková Jana 0190002 MC Cirkus Čakovice | 70:36 + 36:11 |
115. | Slámová Ester 0150002 Leveris | 71:03 + 36:38 |
116. | Kopečný Mojmír TAP6402 KOB Tretra Praha | 71:21 + 36:56 |
117. | Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka | 72:14 + 37:49 |
118. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 72:18 + 37:53 |
119. | Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha | 72:57 + 38:32 |
120. | Šlapáková Libuše 0050001 GC | 73:12 + 38:47 |
120. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 73:12 + 38:47 |
122. | Blažková Kristina 0040002 Bludní tuleni | 78:10 + 43:45 |
123. | Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha | 80:28 + 46:03 |
124. | Leznová Barbora 0110001 Světova | 81:26 + 47:01 |
125. | Kolský Alexander PGP5000 SK Praga | 87:17 + 52:52 |
126. | Závěrková Jitka 0350001 GC | 87:47 + 53:22 |
Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Staveb DISK | ||
Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř DISK | ||
Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha DISK | ||
Vlach Martin PGP8605 SK Praga DISK | ||
Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky DISK | ||
Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team DISK | ||
Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Bauer Miroslav 0390001 Gymnasion klub DISK | ||
Němec Tomáš XXX DISK | ||
Rusá Šárka KAM9157 OK Kamenice DISK | ||
Motejzík Petr DLP7600 OOB TJ Dukla Praha DISK | ||
Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany DISK | ||
Ježková Dominika PGP9053 SK Praga DISK | ||
Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany DISK | ||
Ježková Regina PGP6352 SK Praga DISK | ||
Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK | ||
Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Staveb DISK | ||
Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha DISK | ||
Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |