1.6.2019 - "B" Skalka u Doks - klasika | ||
Kategorie: T 5.99 km, 16 kontrol | ||
1. | Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole | 86:40 |
2. | Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga | 92:13 + 5:33 |
3. | Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orientee | 93:10 + 6:30 |
4. | Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov | 94:39 + 7:59 |
5. | Uhlík Petr 0270001 C | 95:12 + 8:32 |
6. | Kolář Jan Slavia Liberec orientee | 95:40 + 9:00 |
7. | Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha | 98:11 + 11:31 |
8. | Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové | 101:00 + 14:20 |
9. | Vančura Martin Magnus Orienteering | 103:37 + 16:57 |
10. | Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orientee | 106:02 + 19:22 |
11. | Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orientee | 106:11 + 19:31 |
12. | Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové | 106:52 + 20:12 |
13. | Uhlíková Hana 0280001 Žijeme v pohybu | 109:27 + 22:47 |
14. | Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov | 110:15 + 23:35 |
15. | Šipoš Richard VLI8301 Slavia Liberec orientee | 114:27 + 27:47 |
16. | Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 121:31 + 34:51 |
17. | Koukal Petr neregistrovany | 124:30 + 37:50 |
18. | Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec | 124:56 + 38:16 |
19. | Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda | 125:06 + 38:26 |
20. | Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orientee | 126:58 + 40:18 |
21. | Šklíba Jaromír 0140001 žádný | 127:55 + 41:15 |
22. | Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš | 128:17 + 41:37 |
23. | Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové | 129:38 + 42:58 |
24. | Landovská Ivana PGP6251 SK Praga | 130:40 + 44:00 |
25. | Francke Karel neregistrovany | 130:42 + 44:02 |
26. | Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 132:54 + 46:14 |
27. | Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orientee | 133:25 + 46:45 |
28. | Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec | 136:35 + 49:55 |
29. | Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda | 137:14 + 50:34 |
30. | Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha | 143:15 + 56:35 |
31. | Karafiátová Lucie 0080001 Karafiáti | 146:34 + 59:54 |
32. | Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín | 146:51 + 60:11 |
33. | Kolářová Šárka neregistrovany | 152:15 + 65:35 |
34. | Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem | 153:47 + 67:07 |
35. | Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov | 157:02 + 70:22 |
36. | Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda | 161:38 + 74:58 |
37. | Svítil Petr 0050001 PetSvi | 162:34 + 75:54 |
38. | Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice | 169:44 + 83:04 |
39. | Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov | 177:39 + 90:59 |
40. | Piškulová Pavla ODV8052 TJ Aero Odolena Voda | 182:28 + 95:48 |
41. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 195:32 + 108:52 |
42. | Dudek Jan PDY0200 Běhej Poděbrady | 197:20 + 110:40 |
43. | Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov | 211:45 + 125:05 |
44. | Majerská Adriana ODV8051 TJ Aero Odolena Voda | 218:09 + 131:29 |
45. | Okleštěk Jáchym LOK-o Liberec | 240:20 + 153:40 |
Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov DISK | ||
Nový Jiří CHA5600 OK Chrastava DISK | ||
Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda DISK | ||
Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice DISK | ||
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK | ||
pokus fokus Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha DISK | ||
Melichar Jaromír LLI6301 LOK-o Liberec DISK | ||
Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha DISK | ||
Walach Jiří LLI8005 LOK-o Liberec DISK | ||
Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha DISK | ||
Neuman David neregistrovany DISK | ||
Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov DNS | ||
Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |