15.5.2019 - PPŽ - Nebušice | ||
Kategorie: T3 4.96 km, 15 kontrol | ||
1. | Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha | 39:08 |
2. | Holec Jakub | 40:01 + 0:53 |
3. | Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka | 41:34 + 2:26 |
4. | Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha | 42:40 + 3:32 |
5. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 42:43 + 3:35 |
6. | Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka | 44:27 + 5:19 |
7. | Kabát Jan PGP6901 SK Praga | 44:45 + 5:37 |
8. | Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team | 44:54 + 5:46 |
9. | Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka | 45:00 + 5:52 |
10. | Baldrian Petr PGP7203 SK Praga | 45:07 + 5:59 |
11. | Málek Martin CST6501 OB Strakonice | 45:39 + 6:31 |
12. | Koten Pavel RIC7200 OB Říčany | 45:40 + 6:32 |
13. | Fröhlich Martin 0030001 Bludní tuleni | 45:45 + 6:37 |
14. | Kubat Petr 0160001 Neregistrovany | 45:54 + 6:46 |
15. | Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga | 46:29 + 7:21 |
16. | Dvořák Josef PGP8006 SK Praga | 46:44 + 7:36 |
17. | Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka | 47:21 + 8:13 |
18. | Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team | 48:16 + 9:08 |
19. | Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka | 48:17 + 9:09 |
20. | Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientač | 49:51 + 10:43 |
21. | Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orientee | 49:53 + 10:45 |
22. | Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 50:40 + 11:32 |
23. | Vydra Lukáš | 50:44 + 11:36 |
24. | Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 50:50 + 11:42 |
25. | Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška | 51:46 + 12:38 |
26. | Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha | 54:08 + 15:00 |
27. | Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja | 55:12 + 16:04 |
28. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 55:49 + 16:41 |
29. | Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice | 55:51 + 16:43 |
30. | Rožková Petra RIC7575 OB Říčany | 55:57 + 16:49 |
31. | Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky | 56:37 + 17:29 |
32. | Pecoldová Pavlína 0050001 Cookies & Pancakes | 56:49 + 17:41 |
33. | Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 57:02 + 17:54 |
34. | Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha | 57:13 + 18:05 |
35. | Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 58:04 + 18:56 |
36. | Motejzík Petr DLP7600 OOB TJ Dukla Praha | 58:46 + 19:38 |
37. | Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun | 59:05 + 19:57 |
38. | Pliska Miloš PGP6304 SK Praga | 59:30 + 20:22 |
39. | Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja | 59:40 + 20:32 |
40. | Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška | 59:55 + 20:47 |
41. | Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha | 60:34 + 21:26 |
42. | Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientač | 60:36 + 21:28 |
43. | Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha | 60:37 + 21:29 |
44. | Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha | 61:16 + 22:08 |
45. | Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno | 61:27 + 22:19 |
46. | Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany | 61:40 + 22:32 |
47. | Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO | 61:44 + 22:36 |
48. | John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha | 61:56 + 22:48 |
49. | Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany | 62:12 + 23:04 |
50. | Vojtěchovský Martin 0170001 Dezorientovaní | 63:29 + 24:21 |
51. | Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka | 63:46 + 24:38 |
52. | Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany | 64:20 + 25:12 |
53. | Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka | 64:40 + 25:32 |
54. | Peloušek Jiří 7987 | 64:51 + 25:43 |
55. | Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha | 65:08 + 26:00 |
56. | Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 65:23 + 26:15 |
57. | Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka | 66:48 + 27:40 |
58. | Janík Pavel SOB6802 SOBSA | 67:07 + 27:59 |
59. | Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha | 67:39 + 28:31 |
60. | Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha | 68:07 + 28:59 |
61. | Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky | 68:13 + 29:05 |
61. | Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky | 68:13 + 29:05 |
63. | Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientač | 68:16 + 29:08 |
64. | Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 68:50 + 29:42 |
65. | Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team | 69:20 + 30:12 |
66. | Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany | 69:40 + 30:32 |
67. | Slovák Tomáš 0210001 Traged Team | 69:43 + 30:35 |
68. | Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany | 70:13 + 31:05 |
69. | Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška | 70:51 + 31:43 |
70. | Fouček Martin | 71:31 + 32:23 |
71. | Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice | 71:58 + 32:50 |
72. | Kopecký Matyáš 0170002 Dezorientovaní | 72:48 + 33:40 |
73. | Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník | 72:56 + 33:48 |
74. | Šlapáková Míša 0010001 GC | 73:18 + 34:10 |
75. | Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany | 73:38 + 34:30 |
76. | Soukupová Leona 0140001 OK1KYP | 73:41 + 34:33 |
77. | Malečková Iva PGP7559 SK Praga | 74:37 + 35:29 |
78. | Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 77:13 + 38:05 |
79. | Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 77:18 + 38:10 |
80. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 77:19 + 38:11 |
81. | Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice | 77:21 + 38:13 |
82. | Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga | 78:24 + 39:16 |
83. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 78:32 + 39:24 |
84. | Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha | 78:33 + 39:25 |
85. | Kopecká Štěpánka 0240001 Štěpánka | 78:34 + 39:26 |
86. | Riegelová Gabriela | 79:48 + 40:40 |
87. | Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka | 80:30 + 41:22 |
88. | Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha | 81:19 + 42:11 |
89. | Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja | 82:17 + 43:09 |
90. | Kapoun Luděk 0120001 neregistrovaný 2 | 82:54 + 43:46 |
91. | Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga | 83:51 + 44:43 |
92. | Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 83:55 + 44:47 |
93. | Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha | 84:33 + 45:25 |
94. | Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka | 85:07 + 45:59 |
95. | Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka | 85:40 + 46:32 |
96. | Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka | 86:05 + 46:57 |
97. | Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha | 86:48 + 47:40 |
98. | Janíková Martina SOB6750 SOBSA | 87:14 + 48:06 |
99. | Votípka Václav 7961 | 87:23 + 48:15 |
100. | Šlapáková Libuše 0130001 GC | 90:31 + 51:23 |
101. | Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha | 93:27 + 54:19 |
102. | Valerián Martin 2148197 | 94:30 + 55:22 |
103. | Štěpová Dana 0200001 Neregistrovaní Štěpovi | 95:06 + 55:58 |
104. | Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní | 97:04 + 57:56 |
105. | Kolský Alexander PGP5000 SK Praga | 97:30 + 58:22 |
106. | Vyskočilová Karolína DKP8951 Oddíl OB Kotlářka | 100:19 + 61:11 |
107. | Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha | 112:09 + 73:01 |
108. | Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno | 133:30 + 94:22 |
109. | Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha | 134:25 + 95:17 |
110. | Janichová Magdalena 0040001 nejsem v klubu | 135:43 + 96:35 |
111. | Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering + | : |
111. | Michalský Richard RIC7703 OB Říčany + | : |
111. | Jirásek Vít ROZ7301 OK Roztoky + | : |
Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky DISK | ||
Riegelová Matylda DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |