8.5.2019 - STŽ Všenory - krátká | ||
Kategorie: H14 3.10 km, 190 m, 15 kontrol | ||
1. | Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha | 25:03 |
2. | Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň | 26:25 + 1:22 |
3. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 28:45 + 3:42 |
4. | Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň | 28:51 + 3:48 |
5. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 28:52 + 3:49 |
6. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 30:52 + 5:49 |
7. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 32:43 + 7:40 |
8. | Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň | 33:30 + 8:27 |
9. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 33:55 + 8:52 |
10. | Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň | 34:07 + 9:04 |
11. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 34:17 + 9:14 |
12. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 34:50 + 9:47 |
13. | Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha | 37:25 + 12:22 |
14. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 37:43 + 12:40 |
15. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 39:18 + 14:15 |
16. | Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha | 40:03 + 15:00 |
17. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 41:15 + 16:12 |
17. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 41:15 + 16:12 |
19. | Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 41:26 + 16:23 |
20. | Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany | 41:59 + 16:56 |
21. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 43:42 + 18:39 |
22. | Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 45:23 + 20:20 |
23. | Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 45:58 + 20:55 |
24. | Městka Václav VSP0600 USK Praha | 46:06 + 21:03 |
25. | Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný | 46:46 + 21:43 |
26. | Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň | 46:59 + 21:56 |
27. | Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 47:20 + 22:17 |
28. | Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem | 48:06 + 23:03 |
29. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 48:12 + 23:09 |
30. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 49:01 + 23:58 |
31. | Střelba Antonín PGP0605 SK Praga | 52:42 + 27:39 |
32. | Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka | 53:38 + 28:35 |
33. | Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice | 53:46 + 28:43 |
34. | Halač Viktor 0120002 Outdoor Praha | 57:43 + 32:40 |
35. | Mencl Josef VSP0602 USK Praha | 57:53 + 32:50 |
36. | Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno | 58:26 + 33:23 |
37. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 58:43 + 33:40 |
38. | Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga | 60:42 + 35:39 |
39. | Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš | 60:58 + 35:55 |
40. | Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha | 61:53 + 36:50 |
41. | Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole | 62:22 + 37:19 |
42. | Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany | 62:27 + 37:24 |
43. | Meier David VSP0606 USK Praha | 63:40 + 38:37 |
44. | Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 63:44 + 38:41 |
45. | Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice | 64:38 + 39:35 |
46. | Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 65:43 + 40:40 |
47. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 67:21 + 42:18 |
48. | Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky | 67:26 + 42:23 |
49. | Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš | 70:00 + 44:57 |
50. | Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka | 74:30 + 49:27 |
51. | Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 81:10 + 56:07 |
52. | Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš | 82:50 + 57:47 |
53. | Dudek Daniel PDY0502 Běhej Poděbrady | 93:35 + 68:32 |
54. | Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 96:08 + 71:05 |
55. | Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha | 100:40 + 75:37 |
56. | Lorenc Tadeáš DKP0612 Oddíl OB Kotlářka | 103:44 + 78:41 |
57. | Reichel Tomáš DOR0510 OK Dobříš | 108:06 + 83:03 |
Krogman Tadeáš DKP0609 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Pop Jonáš TAP0600 KOB Tretra Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |