1.5.2019 - STŽ Čelákovice - sprint | ||
Kategorie: H14 1.80 km, 19 kontrol | ||
1. | Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha | 8:35 |
2. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 9:38 + 1:03 |
3. | Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno | 9:43 + 1:08 |
4. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 9:52 + 1:17 |
5. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 10:01 + 1:26 |
6. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 10:04 + 1:29 |
7. | Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orientee | 10:12 + 1:37 |
8. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 10:38 + 2:03 |
9. | Městka Václav VSP0600 USK Praha | 10:41 + 2:06 |
10. | Střelba Antonín PGP0605 SK Praga | 10:51 + 2:16 |
10. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 10:51 + 2:16 |
10. | Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany | 10:51 + 2:16 |
13. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 10:58 + 2:23 |
14. | Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha | 11:18 + 2:43 |
15. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 11:23 + 2:48 |
16. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 11:30 + 2:55 |
17. | Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 11:33 + 2:58 |
18. | Meier David VSP0606 USK Praha | 11:41 + 3:06 |
19. | Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem | 11:46 + 3:11 |
20. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 11:49 + 3:14 |
21. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 11:54 + 3:19 |
22. | Kapoun Luděk 0190002 neregistrovaný 2 | 11:55 + 3:20 |
23. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 12:00 + 3:25 |
24. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 12:14 + 3:39 |
25. | Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 12:15 + 3:40 |
26. | Horák Martin VSP0601 USK Praha | 12:18 + 3:43 |
27. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 12:43 + 4:08 |
28. | Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga | 12:45 + 4:10 |
29. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 12:51 + 4:16 |
30. | Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 12:54 + 4:19 |
31. | Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 13:13 + 4:38 |
32. | Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole | 13:16 + 4:41 |
33. | Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný | 13:24 + 4:49 |
34. | Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice | 13:36 + 5:01 |
35. | Mencl Josef VSP0602 USK Praha | 13:50 + 5:15 |
36. | Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 13:58 + 5:23 |
37. | Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš | 14:04 + 5:29 |
38. | Staník Adam ZVO0607 OB SK Zvole | 14:06 + 5:31 |
39. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 14:15 + 5:40 |
40. | Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga | 14:25 + 5:50 |
41. | Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany | 14:33 + 5:58 |
42. | Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný | 14:50 + 6:15 |
43. | Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice | 14:51 + 6:16 |
44. | Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 15:02 + 6:27 |
45. | Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš | 15:07 + 6:32 |
46. | Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 15:14 + 6:39 |
47. | Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 16:30 + 7:55 |
48. | Zlesák Matyáš TAP0612 KOB Tretra Praha | 17:21 + 8:46 |
49. | Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš | 17:47 + 9:12 |
50. | Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci | 19:18 + 10:43 |
51. | Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno | 19:24 + 10:49 |
52. | Žák Filip 0130011 Klub dobré zprávy | 19:39 + 11:04 |
53. | Dudl Vojtěch ODV0600 TJ Aero Odolena Voda | 39:40 + 31:05 |
Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha DISK | ||
Abdalla Adam ODV0601 TJ Aero Odolena Voda DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |