21.10.2018 - STŽ Lojovice - klasika | ||
Kategorie: T4 3.90 km, 140 m, 9 kontrol | ||
1. | Dneborský František NNN Neregistrovaní | 33:10 |
2. | Kofroň Jan KAS KOB Kamenický Šenov | 36:12 + 3:02 |
3. | Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka | 39:49 + 6:39 |
4. | Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice | 41:16 + 8:06 |
5. | Hradil Jakub NNN Neregistrovaní | 47:28 + 14:18 |
6. | Novotný Ondřej | 48:42 + 15:32 |
7. | Beranová Iva VSP7150 USK Praha | 49:47 + 16:37 |
8. | Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole | 50:00 + 16:50 |
9. | Brandejs Jan DKP7503 Oddíl OB Kotlářka | 54:12 + 21:02 |
10. | Krákora Jan NNN Neregistrovaní | 54:13 + 21:03 |
11. | Knošková Jitka NNN9999 Neregistrovaní | 55:14 + 22:04 |
12. | Linhart Václav | 58:13 + 25:03 |
13. | Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš | 58:54 + 25:44 |
14. | Protivová Monika TAP7651 KOB Tretra Praha | 59:18 + 26:08 |
15. | Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka | 62:26 + 29:16 |
16. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 62:36 + 29:26 |
17. | Kolář Jan ZVO OB SK Zvole | 63:23 + 30:13 |
18. | Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja | 64:11 + 31:01 |
19. | Proxová Lada 2HC8350 NNN Px | 64:34 + 31:24 |
20. | Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný | 65:19 + 32:09 |
21. | Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš | 65:23 + 32:13 |
22. | Hylmar Jaroslav | 65:42 + 32:32 |
23. | Prox Jakub 2HC7400 NNN Px | 67:34 + 34:24 |
24. | Piloquet Coline NNN9699 Neregistrovaní | 67:39 + 34:29 |
25. | Rážová Milena 99Z7650 Lísteček | 68:28 + 35:18 |
26. | Klepetko David 5RX6800 NNN | 71:15 + 38:05 |
27. | Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha | 71:46 + 38:36 |
28. | Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha | 71:59 + 38:49 |
29. | Knoška Martin NNN9949 Neregistrovaní | 72:51 + 39:41 |
30. | Němeček Ondřej SCP7449 OK Sparta Praha | 73:16 + 40:06 |
31. | Hrušková Jana NNN7699 Neregistrovaní | 75:36 + 42:26 |
32. | Raymond-Bertrandová JanaR | 76:51 + 43:41 |
33. | Švejdová Martina NNN Neregistrovaní | 77:03 + 43:53 |
34. | Švejdová Eliška ZVO0454 OB SK Zvole | 77:46 + 44:36 |
35. | Lenský David DKP7802 Oddíl OB Kotlářka | 79:49 + 46:39 |
36. | Vít David SPC7200 SPORTICUS team | 79:55 + 46:45 |
37. | Svatá Iva NNN Neregistrovaní | 79:58 + 46:48 |
38. | Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný | 83:45 + 50:35 |
39. | Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem | 85:28 + 52:18 |
40. | Žemla Matěj KAM0105 OK Kamenice | 88:13 + 55:03 |
41. | Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný | 103:31 + 70:21 |
Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |