7.1.2018 - STŽ Mladá Boleslav - sprint | ||
Kategorie: H21L 2.31 km, 20 kontrol | ||
1. | Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice | 16:53 |
2. | Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty No | 17:32 + 0:39 |
3. | Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov | 17:33 + 0:40 |
4. | Babych Serhiy 15U8300 LeO-Team | 17:35 + 0:42 |
5. | Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín | 17:56 + 1:03 |
6. | Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice | 18:00 + 1:07 |
7. | Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga | 18:17 + 1:24 |
8. | Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov | 18:29 + 1:36 |
9. | Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno | 18:34 + 1:41 |
9. | Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice | 18:34 + 1:41 |
9. | Semrád Ladislav CHC9701 R K | 18:34 + 1:41 |
12. | Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast | 18:36 + 1:43 |
13. | Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha | 18:52 + 1:59 |
14. | Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín | 18:56 + 2:03 |
15. | Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava | 18:58 + 2:05 |
16. | Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden | 18:59 + 2:06 |
17. | Švadlena Michal CHC0101 A K | 19:06 + 2:13 |
17. | Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka | 19:06 + 2:13 |
19. | Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice | 19:09 + 2:16 |
20. | Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orientee | 19:10 + 2:17 |
21. | Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice | 19:12 + 2:19 |
22. | Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic | 19:19 + 2:26 |
23. | Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov | 19:23 + 2:30 |
24. | Sháněl Jan CHC9402 C K | 19:24 + 2:31 |
25. | Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov | 19:40 + 2:47 |
26. | Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín | 19:43 + 2:50 |
27. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka | 19:47 + 2:54 |
28. | Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor | 19:57 + 3:04 |
29. | Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor | 19:59 + 3:06 |
30. | Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov | 20:00 + 3:07 |
31. | Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov | 20:06 + 3:13 |
32. | Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov | 20:17 + 3:24 |
33. | Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 20:18 + 3:25 |
34. | Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka | 20:21 + 3:28 |
34. | Pátek Michal CHC8603 C K | 20:21 + 3:28 |
36. | Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:22 + 3:29 |
37. | Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka | 20:28 + 3:35 |
38. | Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška | 20:30 + 3:37 |
39. | Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov | 20:32 + 3:39 |
40. | Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha | 20:33 + 3:40 |
40. | Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli | 20:33 + 3:40 |
42. | Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha | 20:42 + 3:49 |
43. | Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha | 20:45 + 3:52 |
44. | Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga | 20:47 + 3:54 |
45. | Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering | 21:00 + 4:07 |
46. | Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha | 21:02 + 4:09 |
46. | Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha | 21:02 + 4:09 |
48. | Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka | 21:03 + 4:10 |
49. | Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 21:06 + 4:13 |
50. | Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha | 21:12 + 4:19 |
51. | Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha | 21:13 + 4:20 |
52. | Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov | 21:15 + 4:22 |
53. | Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha | 21:21 + 4:28 |
54. | Kučera Jan VSP7302 C USK Praha | 21:23 + 4:30 |
55. | Švadlena Pavel CHC7502 C K | 21:28 + 4:35 |
55. | Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem | 21:28 + 4:35 |
57. | Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha | 21:35 + 4:42 |
58. | Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice | 21:37 + 4:44 |
59. | Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov | 21:38 + 4:45 |
60. | Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaç?o do | 21:39 + 4:46 |
61. | Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orientee | 21:43 + 4:50 |
61. | Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor | 21:43 + 4:50 |
63. | Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín | 21:49 + 4:56 |
64. | Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka | 21:52 + 4:59 |
65. | Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden | 21:53 + 5:00 |
66. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 21:57 + 5:04 |
67. | Werner Michal PGP9705 C SK Praga | 22:10 + 5:17 |
68. | Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha | 22:12 + 5:19 |
69. | Průša Michal VSP7310 C USK Praha | 22:15 + 5:22 |
70. | Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec | 22:31 + 5:38 |
71. | Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 22:33 + 5:40 |
72. | Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady | 22:40 + 5:47 |
73. | Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky | 22:41 + 5:48 |
74. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 22:42 + 5:49 |
75. | Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 22:59 + 6:06 |
76. | Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice | 23:04 + 6:11 |
77. | Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný | 23:12 + 6:19 |
78. | Hörnig Sebastian Post SV Dresden | 23:16 + 6:23 |
79. | Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava | 23:22 + 6:29 |
80. | Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha | 23:23 + 6:30 |
81. | Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec | 23:27 + 6:34 |
82. | Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín | 23:28 + 6:35 |
82. | Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov | 23:28 + 6:35 |
84. | Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha | 23:42 + 6:49 |
85. | Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orientee | 23:45 + 6:52 |
86. | Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n | 23:46 + 6:53 |
87. | Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady | 23:47 + 6:54 |
88. | Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga | 24:07 + 7:14 |
89. | Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha | 24:10 + 7:17 |
90. | Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka | 24:14 + 7:21 |
91. | Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín | 24:15 + 7:22 |
92. | Schaad Gian-Reto OLG Chur | 24:21 + 7:28 |
93. | Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha | 24:26 + 7:33 |
94. | Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław | 24:34 + 7:41 |
95. | Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem | 24:50 + 7:57 |
96. | Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun | 24:53 + 8:00 |
97. | Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov | 24:54 + 8:01 |
98. | Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem | 25:03 + 8:10 |
99. | Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n | 25:07 + 8:14 |
100. | Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška | 25:15 + 8:22 |
101. | Holub Michal NNN | 25:17 + 8:24 |
102. | Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov | 25:33 + 8:40 |
103. | Němeček Jan VSP6201 C USK Praha | 25:39 + 8:46 |
104. | Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n | 25:43 + 8:50 |
105. | Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha | 25:45 + 8:52 |
106. | Buzek Martin PGP8401 C SK Praga | 25:46 + 8:53 |
107. | Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orientee | 25:48 + 8:55 |
107. | Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem | 25:48 + 8:55 |
109. | Salazar Carlos NNN | 26:00 + 9:07 |
110. | Sýkora Bohumil CHC8601 C K | 27:01 + 10:08 |
111. | Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany | 27:22 + 10:29 |
112. | Komín David PGP7405 C SK Praga | 27:38 + 10:45 |
113. | Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný | 28:12 + 11:19 |
114. | Cvrček Antonín TAP9000 C KOB Tretra Praha | 28:32 + 11:39 |
115. | Uher Petr VSP5001 C USK Praha | 29:18 + 12:25 |
116. | Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov | 29:33 + 12:40 |
117. | Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering | 29:55 + 13:02 |
118. | Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor | 32:57 + 16:04 |
119. | Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka | 37:29 + 20:36 |
120. | Pašek František KAM7600 C OK Kamenice | 40:41 + 23:48 |
Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice DISK | ||
Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň DISK | ||
Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec DISK | ||
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK | ||
Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec DISK | ||
Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř DISK | ||
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orientee DISK | ||
Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov DISK | ||
Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov DISK | ||
Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |