4.8.2018 - Rumpál 2.etapa - zkrácená | ||
Kategorie: H21 9.40 km, 390 m, 22 kontrol | ||
1. | Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice | 71:32 |
2. | Flašar Jan PGP8610 R SK Praga | 74:52 + 3:20 |
3. | Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk | 77:03 + 5:31 |
4. | Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice | 79:02 + 7:30 |
5. | Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka | 80:53 + 9:21 |
6. | Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga | 81:41 + 10:09 |
7. | Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín | 81:53 + 10:21 |
8. | Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava | 85:53 + 14:21 |
9. | Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk | 86:39 + 15:07 |
10. | Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž | 87:23 + 15:51 |
11. | Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice | 87:42 + 16:10 |
12. | Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov | 88:06 + 16:34 |
13. | Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering | 88:58 + 17:26 |
14. | Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín | 89:46 + 18:14 |
15. | Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka | 89:52 + 18:20 |
16. | Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava | 91:03 + 19:31 |
17. | Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga | 93:33 + 22:01 |
18. | Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec | 94:29 + 22:57 |
19. | Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava | 95:20 + 23:48 |
20. | Horák Patrik TUR9502 C OOB TJ Turnov | 95:56 + 24:24 |
21. | Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering | 97:01 + 25:29 |
22. | Krajíček Vojtěch 7HC8800 C | 99:34 + 28:02 |
23. | Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering | 101:15 + 29:43 |
24. | Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno | 102:36 + 31:04 |
25. | Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava | 102:37 + 31:05 |
26. | Mališ Jirka 7HC8805 C | 103:26 + 31:54 |
27. | Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno | 104:24 + 32:52 |
28. | Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk | 104:57 + 33:25 |
29. | Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orientee | 116:18 + 44:46 |
30. | Korčák Dominik 6KC8710 C Neregistrovaný | 119:29 + 47:57 |
31. | Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk | 120:36 + 49:04 |
32. | Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice | 122:54 + 51:22 |
33. | Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 123:07 + 51:35 |
34. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 124:03 + 52:31 |
35. | Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín | 125:18 + 53:46 |
36. | Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno | 142:26 + 70:54 |
37. | Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín | 144:19 + 72:47 |
38. | Novak Jakub 6KC1112 C Neregistrovaný | 184:37 + 113:05 |
Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice DISK | ||
Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové DISK | ||
Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové DISK | ||
Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov DISK | ||
Filip Rostislav 7PC8600 C DISK | ||
Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové DISK | ||
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK | ||
Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava DISK | ||
Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín DISK | ||
Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec DISK | ||
Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |