9.6.2018 - 'B' Hluboká - klasika | ||
Kategorie: H14B 5.04 km, 245 m, 10 kontrol | ||
1. | Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec | 38:12 |
2. | Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary | 38:21 + 0:09 |
3. | Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš | 38:59 + 0:47 |
4. | Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice | 39:20 + 1:08 |
5. | Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec | 40:26 + 2:14 |
6. | Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov | 41:49 + 3:37 |
7. | Průša Dominik VSP0406 USK Praha | 42:06 + 3:54 |
8. | Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš | 42:28 + 4:16 |
9. | Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice | 43:06 + 4:54 |
10. | Kabát Martin PGP0408 SK Praga | 44:49 + 6:37 |
11. | Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň | 45:14 + 7:02 |
12. | Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha | 47:35 + 9:23 |
13. | Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha | 48:29 + 10:17 |
14. | Čtrnáct František PGP0401 SK Praga | 48:31 + 10:19 |
15. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 49:58 + 11:46 |
16. | Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor | 50:01 + 11:49 |
17. | Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno | 50:10 + 11:58 |
18. | Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník | 50:34 + 12:22 |
19. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 51:08 + 12:56 |
20. | Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň | 51:21 + 13:09 |
21. | Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš | 51:34 + 13:22 |
22. | Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha | 52:43 + 14:31 |
23. | Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha | 53:31 + 15:19 |
24. | Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha | 57:55 + 19:43 |
25. | Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš | 58:13 + 20:01 |
26. | Janas Adam PGP0404 SK Praga | 60:35 + 22:23 |
27. | Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov | 61:17 + 23:05 |
28. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 62:00 + 23:48 |
29. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 62:40 + 24:28 |
30. | Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek | 63:08 + 24:56 |
31. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 64:17 + 26:05 |
32. | Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice | 65:16 + 27:04 |
33. | Šácha Václav DOR0410 OK Dobříš | 65:37 + 27:25 |
34. | Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor | 66:11 + 27:59 |
35. | Hejna Igor VSP0407 USK Praha | 66:38 + 28:26 |
36. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 67:30 + 29:18 |
37. | Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň | 70:05 + 31:53 |
38. | Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň | 71:21 + 33:09 |
39. | Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky | 73:46 + 35:34 |
40. | Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně | 80:00 + 41:48 |
41. | Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš | 91:15 + 53:03 |
42. | Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany | 96:22 + 58:10 |
43. | Pucherna František SCP0401 OK Sparta Praha | 97:37 + 59:25 |
44. | Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory | 122:50 + 84:38 |
Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha DISK | ||
Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |