23.5.2018 - PPŽ Milíčák | ||
Kategorie: T5 5.51 km, 19 kontrol | ||
1. | Jonáš Martin PGP9606 SK Praga | 29:26 |
2. | Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering | 30:00 + 0:34 |
3. | Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka | 31:28 + 2:02 |
4. | Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka | 33:00 + 3:34 |
5. | Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha | 33:28 + 4:02 |
6. | Obuškevič Jan SMR7000 SNS Smržovka | 34:02 + 4:36 |
7. | Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team | 34:31 + 5:05 |
8. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 34:43 + 5:17 |
9. | Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha | 34:56 + 5:30 |
10. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 35:46 + 6:20 |
11. | Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha | 35:48 + 6:22 |
12. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 35:59 + 6:33 |
13. | Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka | 36:43 + 7:17 |
14. | Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha | 37:18 + 7:52 |
15. | Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 37:33 + 8:07 |
16. | Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team | 37:36 + 8:10 |
17. | Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 38:02 + 8:36 |
18. | Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka | 38:03 + 8:37 |
19. | Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka | 38:37 + 9:11 |
20. | Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha | 38:50 + 9:24 |
21. | Hrdina Antonín | 39:10 + 9:44 |
22. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 39:13 + 9:47 |
23. | Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice | 39:17 + 9:51 |
24. | Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy | 39:26 + 10:00 |
25. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 39:51 + 10:25 |
26. | Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha | 39:54 + 10:28 |
27. | Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja | 40:02 + 10:36 |
28. | Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky | 40:20 + 10:54 |
29. | Fojtů Petr 6YC8701 Neregistrovaní | 40:29 + 11:03 |
30. | Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha | 40:36 + 11:10 |
31. | Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha | 40:44 + 11:18 |
32. | Slovák Tomáš 2NC6900 Traged Team | 40:50 + 11:24 |
33. | Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové | 41:01 + 11:35 |
34. | Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno | 41:02 + 11:36 |
35. | Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky | 41:04 + 11:38 |
36. | Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov | 42:16 + 12:50 |
37. | Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka | 42:18 + 12:52 |
38. | Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka | 42:30 + 13:04 |
39. | Bulva Radek 8XC8401 NER- Neregistrovani | 42:38 + 13:12 |
40. | Chmelařová Anna DLP0051 OOB TJ Dukla Praha | 43:17 + 13:51 |
41. | Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha | 43:28 + 14:02 |
41. | Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem | 43:28 + 14:02 |
43. | Černý Ondřej CEP7800 Čepíci | 43:29 + 14:03 |
44. | Gemperle | 43:34 + 14:08 |
45. | Sedlecký Libor | 44:05 + 14:39 |
46. | Kašparová Adéla VSP9850 USK Praha | 44:12 + 14:46 |
47. | Herynek RIC7305 OB Říčany | 44:31 + 15:05 |
48. | Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky | 44:35 + 15:09 |
49. | Beran Jakub 8TC8700 Tempo | 44:37 + 15:11 |
50. | Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha | 44:46 + 15:20 |
51. | Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studni | 44:48 + 15:22 |
52. | Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška | 44:53 + 15:27 |
53. | Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja | 45:05 + 15:39 |
54. | Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 45:22 + 15:56 |
54. | Junková Petra STH7451 SK Studenec | 45:22 + 15:56 |
56. | Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha | 45:26 + 16:00 |
57. | Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka | 45:32 + 16:06 |
58. | Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team | 45:33 + 16:07 |
59. | Oľhava Richard ASU8849 Magnus Orienteering | 45:41 + 16:15 |
60. | Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientač | 45:55 + 16:29 |
61. | Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja | 45:56 + 16:30 |
62. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 46:59 + 17:33 |
63. | Milota Jan KAM7200 OK Kamenice | 47:06 + 17:40 |
64. | Pliska Miloš PGP6304 SK Praga | 47:28 + 18:02 |
65. | Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast | 47:32 + 18:06 |
66. | Glaser Jiří 87C8100 Divoké kvasnice | 47:35 + 18:09 |
67. | Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška | 47:44 + 18:18 |
68. | Oľhavová Hana ASU9199 Magnus Orienteering | 47:51 + 18:25 |
69. | Sláma Jiří 8LC8301 Leveris | 47:53 + 18:27 |
70. | Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha | 47:55 + 18:29 |
71. | Sedlecký Robert | 47:57 + 18:31 |
72. | Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha | 48:18 + 18:52 |
73. | Ďurčová Ivana | 48:36 + 19:10 |
74. | Němečková Hana VSP9051 USK Praha | 48:40 + 19:14 |
75. | Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 48:42 + 19:16 |
76. | Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška | 48:49 + 19:23 |
77. | Veres Lukáš 8TC8800 Tempo | 49:00 + 19:34 |
77. | Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga | 49:00 + 19:34 |
79. | Tomáš Josef | 49:03 + 19:37 |
80. | Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice | 49:06 + 19:40 |
81. | Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno | 49:25 + 19:59 |
82. | Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team | 49:30 + 20:04 |
83. | Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky | 49:45 + 20:19 |
84. | Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha | 50:13 + 20:47 |
85. | Holzbachová Lucie DKP0052 Oddíl OB Kotlářka | 50:23 + 20:57 |
86. | Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha | 50:26 + 21:00 |
87. | Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n | 50:38 + 21:12 |
88. | Janík Pavel SOB6802 SOBSA | 50:53 + 21:27 |
89. | Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n | 51:07 + 21:41 |
90. | Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice | 52:05 + 22:39 |
91. | Soukupová Leona ASP6552 | 52:59 + 23:33 |
92. | Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška | 53:02 + 23:36 |
92. | Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole | 53:02 + 23:36 |
94. | Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha | 53:12 + 23:46 |
95. | Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientač | 53:14 + 23:48 |
96. | Riegelová Kateřina RIC0252 OB Říčany | 53:26 + 24:00 |
97. | Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany | 53:27 + 24:01 |
98. | Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast | 53:34 + 24:08 |
99. | Ivbule Ieva 12L9850 OSK Selijas Mezs | 53:35 + 24:09 |
100. | Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha | 53:42 + 24:16 |
101. | Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 53:47 + 24:21 |
102. | Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 53:58 + 24:32 |
103. | Štěpán Daniel NER | 54:26 + 25:00 |
104. | Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha | 54:41 + 25:15 |
105. | Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy | 54:50 + 25:24 |
106. | Valerián Martin 8LC8400 Leveris | 54:53 + 25:27 |
107. | Hůla Pavel LBE7349 TJ Lokomotiva Beroun | 54:58 + 25:32 |
108. | Holub Michal | 55:56 + 26:30 |
109. | Kadlec Zdeněk 5RX8800 NNN | 56:19 + 26:53 |
110. | Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky | 56:27 + 27:01 |
111. | Egert Michal | 56:45 + 27:19 |
112. | Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka | 56:52 + 27:26 |
113. | Horáková Jana | 57:25 + 27:59 |
114. | Rieglová Gabriela | 57:40 + 28:14 |
115. | Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha | 57:41 + 28:15 |
116. | Votípka Václav 8LC7400 Leveris | 58:02 + 28:36 |
117. | Šváb Jan VSP5801 USK Praha | 58:03 + 28:37 |
118. | Rybář Tomáš DKP8110 Oddíl OB Kotlářka | 58:06 + 28:40 |
119. | Janečková Veronika | 58:26 + 29:00 |
120. | Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientač | 59:21 + 29:55 |
121. | Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice | 59:28 + 30:02 |
122. | Petříčková Zuzana MKP8251 SK GORDIC Praha Kačerov | 60:05 + 30:39 |
123. | Chodil Karel 87C8400 Divoké kvasnice | 60:45 + 31:19 |
124. | Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientač | 61:25 + 31:59 |
125. | Gregor Tomáš NER | 61:28 + 32:02 |
126. | Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka | 61:43 + 32:17 |
127. | Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany | 62:27 + 33:01 |
128. | Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha | 62:37 + 33:11 |
129. | Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi | 63:03 + 33:37 |
130. | Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice | 63:51 + 34:25 |
131. | Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov | 63:55 + 34:29 |
132. | Lemper Geivi | 65:04 + 35:38 |
133. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 65:40 + 36:14 |
134. | Volencová Kamila 64C8950 Ekonom Praha Outdoor | 66:15 + 36:49 |
135. | Mrzena Jan | 66:31 + 37:05 |
136. | Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi | 67:12 + 37:46 |
137. | Nováková Alice 7KC8450 GC | 67:30 + 38:04 |
138. | Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha | 67:42 + 38:16 |
139. | Červený Ladislav 8LC8101 Leveris | 68:08 + 38:42 |
140. | Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha | 68:14 + 38:48 |
141. | Glas Petr 48A5100 petrglas | 69:19 + 39:53 |
142. | Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 69:25 + 39:59 |
143. | Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha | 71:06 + 41:40 |
144. | Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka | 72:08 + 42:42 |
145. | Slámová Ester 7KC8350 GC | 72:22 + 42:56 |
146. | Šlapáková Libuše 7KC5650 GC | 73:29 + 44:03 |
147. | Hurta Vladimír | 76:08 + 46:42 |
148. | Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole | 76:32 + 47:06 |
149. | Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha | 77:12 + 47:46 |
150. | Janíková Martina SOB6750 SOBSA | 77:16 + 47:50 |
151. | Horáková Lenka | 77:37 + 48:11 |
152. | Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní | 83:01 + 53:35 |
153. | Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov | 83:48 + 54:22 |
154. | Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka | 85:16 + 55:50 |
155. | Chmelinová Andrea 8XC8052 NER- Neregistrovani | 86:57 + 57:31 |
156. | Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha | 101:15 + 71:49 |
Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha DISK | ||
Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |