5.5.2018 - 'A' - Hostomice - krátká | ||
Kategorie: TK 3.27 km, 65 m, 12 kontrol | ||
1. | Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec | 26:07 |
2. | Titz Pavel VSP7400 USK Praha | 28:12 + 2:05 |
3. | Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec | 30:05 + 3:58 |
4. | Poloprutská Tereza VLI9450 Slavia Liberec orientee | 31:18 + 5:11 |
5. | Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orientee | 32:30 + 6:23 |
6. | Kunc Filip TJN8201 OOB TJ Tatran Jablonec | 34:17 + 8:10 |
7. | Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice | 34:58 + 8:51 |
8. | Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 39:05 + 12:58 |
9. | Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno | 40:31 + 14:24 |
10. | Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha | 41:37 + 15:30 |
11. | Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno | 42:16 + 16:09 |
12. | Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný | 42:48 + 16:41 |
13. | Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice | 42:53 + 16:46 |
14. | Mikolášková Kateřina | 43:37 + 17:30 |
15. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 43:59 + 17:52 |
16. | Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný | 45:26 + 19:19 |
17. | Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný | 45:55 + 19:48 |
18. | Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 45:59 + 19:52 |
19. | Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty | 46:40 + 20:33 |
20. | Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha | 47:39 + 21:32 |
21. | Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín | 47:57 + 21:50 |
22. | Kolenec Jan HCE8000 TJ Hostivice | 48:40 + 22:33 |
23. | Dvořák Pavel | 49:37 + 23:30 |
24. | Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec | 49:46 + 23:39 |
25. | Kraml Martin ZVOa OB SK Zvole | 50:35 + 24:28 |
26. | Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno | 50:42 + 24:35 |
27. | Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov | 51:05 + 24:58 |
28. | Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš | 51:26 + 25:19 |
29. | Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov | 51:33 + 25:26 |
30. | Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem | 51:46 + 25:39 |
31. | Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha | 56:24 + 30:17 |
32. | Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec | 60:10 + 34:03 |
33. | Polášková Kristýna TZL8888 SKOB Zlín | 60:25 + 34:18 |
34. | Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy | 60:55 + 34:48 |
35. | Beier Petr PDY7800 Běhej Poděbrady | 64:08 + 38:01 |
36. | Floriánková Daniela VSP7353 USK Praha | 66:47 + 40:40 |
37. | Nov8ková Lenka | 67:54 + 41:47 |
38. | Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně | 68:49 + 42:42 |
39. | Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava | 69:09 + 43:02 |
40. | Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov | 69:13 + 43:06 |
41. | Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš | 69:14 + 43:07 |
42. | Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha | 69:51 + 43:44 |
43. | Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec | 70:06 + 43:59 |
44. | Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 71:32 + 45:25 |
45. | Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav | 72:25 + 46:18 |
46. | Laga Jakub ZBP1300 OOB SK Zbraslav | 75:08 + 49:01 |
47. | Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole | 76:44 + 50:37 |
48. | Kindermahnová Marie | 78:47 + 52:40 |
49. | Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov | 80:34 + 54:27 |
50. | Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov | 83:52 + 57:45 |
51. | Murawska Ewa 1VP7250 HKS Azymut Mochy | 85:07 + 59:00 |
52. | Pelikánová Lucie MFP6950 Matfyz Praha | 98:58 + 72:51 |
53. | Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice | 114:20 + 88:13 |
54. | Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team | 142:31 + 116:24 |
Created version: v01/14.8.2017 |