. |
Závod: 2016-03-12 - Veřejný závod (Jarní skály) - Podkost |
Mapa: Kost JIH 2015 |
Pořadatel: SOK TJ Turnov |
D10 2.10 km, 8 kontrol - 4. Julie Chramostova KAM0000 OK Kamenice 20:50 + 4:01 |
D10 2.10 km, 8 kontrol - 10. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 29:03 + 12:14 |
D14 3.90 km, 11 kontrol - 22. Chramostova Amalie KAM0000 OK Kamenice 112:52 + 76:56 |
D21A 8.20 km, 21 kontrol - 16. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 99:04 + 29:46 |
D21A 8.20 km, 21 kontrol - 17. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 114:00 + 44:42 |
D21B 6.50 km, 19 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 79:01 + 19:28 |
D21B 6.50 km, 19 kontrol - 16. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 80:46 + 21:13 |
D21B 6.50 km, 19 kontrol - 26. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 94:10 + 34:37 |
D21B 6.50 km, 19 kontrol - 28. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 98:01 + 38:28 |
D21B 6.50 km, 19 kontrol - Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice DISK |
D35 5.50 km, 17 kontrol - 20. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 78:17 + 23:45 |
H12 2.50 km, 11 kontrol - 21. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 41:49 + 21:26 |
H14 4.20 km, 12 kontrol - 22. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 79:17 + 41:54 |
H21A 11.10 km, 28 kontrol - 7. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 78:01 + 6:24 |
H21A 11.10 km, 28 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 83:30 + 11:53 |
H21A 11.10 km, 28 kontrol - 30. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 98:44 + 27:07 |
H21A 11.10 km, 28 kontrol - 31. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 99:13 + 27:36 |
H21A 11.10 km, 28 kontrol - 34. Valasek Jiri KAM9700 OK Kamenice 101:22 + 29:45 |
H21C 6.80 km, 15 kontrol - 3. Valasek Jan KAM9400 OK Kamenice 54:40 + 2:33 |
H21C 6.80 km, 15 kontrol - 32. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 87:13 + 35:06 |
H35 8.20 km, 21 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 79:49 + 10:47 |
H45 7.00 km, 18 kontrol - 13. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 76:48 + 25:31 |
. |
Závod: 2016-03-18 - Veřejný závod (Jarní pohár) - Hradec Králové, Biřička |
Mapa: Biřička |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D18 5.26 km, 14 kontrol - 7. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 50:50 + 11:56 |
D18 5.26 km, 14 kontrol - 9. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 54:53 + 15:59 |
D18 5.26 km, 14 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 66:08 + 27:14 |
H21E 10.97 km, 28 kontrol - 16. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 71:14 + 14:11 |
H21E 10.97 km, 28 kontrol - 21. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 72:39 + 15:36 |
H21A 8.89 km, 22 kontrol - 4. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 64:52 + 8:31 |
H21A 8.89 km, 22 kontrol - 9. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:06 + 14:45 |
. |
Závod: 2016-03-20 - Oblastní žebříček - Chodouny u Roudnice nad Labem |
Mapa: Vyšecko |
Pořadatel: SKOB Roudnice nad Labem |
D10L 3.40 km, 6 kontrol - 11. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 32:08 + 12:18 |
D10L 3.40 km, 6 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 36:22 + 14:14 |
D10L 3.40 km, 6 kontrol - 18. Blahova Karolina KAM0000 OK Kamenice 39:15 + 17:07 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 4. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 28:43 + 2:30 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 18. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 39:42 + 13:29 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 19. Vocu Alexandra KAM0553 OK Kamenice 39:43 + 13:30 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 26. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 49:11 + 22:58 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 28. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 49:55 + 23:42 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 30. Kubova Kristyna KAM0454 OK Kamenice 59:44 + 33:31 |
D14 3.60 km, 10 kontrol - 1. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 28:44 |
D14 3.60 km, 10 kontrol - 9. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 39:02 + 10:18 |
D14 3.60 km, 10 kontrol - 14. Selucka Alzbeta KAM0257 OK Kamenice 43:52 + 15:08 |
D14 3.60 km, 10 kontrol - 19. Bathova Zuzana KAM0354 OK Kamenice 48:38 + 19:54 |
D14 3.60 km, 10 kontrol - 26. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 80:03 + 51:19 |
D14 3.60 km, 10 kontrol - Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice DISK |
D16 4.80 km, 11 kontrol - 19. Kyralova Anna KAM0052 OK Kamenice 64:59 + 32:49 |
D18 7.00 km, 12 kontrol - 1. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 59:52 |
D21L 8.80 km, 13 kontrol - 3. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 54:57 + 3:58 |
D21L 8.80 km, 13 kontrol - 4. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 56:12 + 5:13 |
D21L 8.80 km, 13 kontrol - 10. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 66:22 + 15:23 |
D21L 8.80 km, 13 kontrol - 12. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 69:09 + 18:10 |
D21L 8.80 km, 13 kontrol - 14. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 70:06 + 19:07 |
D21L 8.80 km, 13 kontrol - 18. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 73:16 + 22:17 |
D35L 7.00 km, 13 kontrol - 8. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 61:58 + 13:18 |
D35L 7.00 km, 13 kontrol - 12. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 80:45 + 32:05 |
D45K 4.70 km, 10 kontrol - 8. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 62:11 + 28:56 |
H12 3.50 km, 9 kontrol - 5. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 30:22 + 4:23 |
H12 3.50 km, 9 kontrol - 27. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 47:58 + 21:59 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 34:04 + 3:03 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 7. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 36:45 + 5:44 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 37:03 + 6:02 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 18. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 45:22 + 14:21 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 19. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 46:55 + 15:54 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 20. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 48:42 + 17:41 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 23. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 51:52 + 20:51 |
H14 4.80 km, 11 kontrol - 29. Mrozek Adam KAM0209 OK Kamenice 85:01 + 54:00 |
H16 7.20 km, 12 kontrol - 8. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 54:28 + 10:11 |
H16 7.20 km, 12 kontrol - 11. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 55:37 + 11:20 |
H16 7.20 km, 12 kontrol - 14. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 61:39 + 17:22 |
H16 7.20 km, 12 kontrol - 18. Barton Michal KAM0107 OK Kamenice 70:57 + 26:40 |
H21L 14.90 km, 17 kontrol - 23. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 101:41 + 24:29 |
H35K 6.80 km, 11 kontrol - 8. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 92:59 + 38:50 |
H35L 9.30 km, 12 kontrol - 15. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 65:33 + 11:23 |
H35L 9.30 km, 12 kontrol - 18. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 68:02 + 13:52 |
H45L 8.30 km, 16 kontrol - 27. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 95:44 + 38:45 |
P 3.30 km, 9 kontrol - 6. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 31:33 + 3:17 |
P 3.30 km, 9 kontrol - 11. Blaha Petr KAM0000 OK Kamenice 34:13 + 5:57 |
P 3.30 km, 9 kontrol - 21. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 38:44 + 10:28 |
P 3.30 km, 9 kontrol - 61. Chramostova Blanka KAM0000 OK Kamenice 71:45 + 43:29 |
HDR 3.40 km, 6 kontrol - 39. Matous Simek KAM0000 OK Kamenice 38:18 + 13:31 |
D40 5.30 km, 11 kontrol - 2. Kovarikova Erika KAM7252 OK Kamenice 49:19 + 5:54 |
D40 5.30 km, 11 kontrol - 4. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 50:53 + 7:28 |
D40 5.30 km, 11 kontrol - 12. Chaloupkova Dana KAM7150 OK Kamenice 66:55 + 23:30 |
H50 5.70 km, 10 kontrol - 6. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 67:28 + 32:31 |
H40 6.80 km, 11 kontrol - 9. Chaloupka Premysl KAM7100 OK Kamenice 61:48 + 20:03 |
. |
Závod: 2016-03-20 - Oblastní žebříček (Jarní pohár) - Michnovka |
Mapa: Medenec, Medeneček |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21C 6.14 km, 17 kontrol - 29. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 44:18 + 9:06 |
D21C 6.14 km, 17 kontrol - 36. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 45:59 + 10:47 |
H21E 18.44 km, 33 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 82:22 + 0:02 |
H21E 18.44 km, 33 kontrol - 14. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 98:36 + 16:16 |
H21E 18.44 km, 33 kontrol - 19. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 108:04 + 25:44 |
H21A 14.24 km, 26 kontrol - 25. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 86:30 + 17:08 |
H21B 10.92 km, 21 kontrol - 10. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 60:18 + 6:05 |
H21C 8.39 km, 19 kontrol - 10. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 41:49 + 4:06 |
H21C 8.39 km, 19 kontrol - 20. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 43:17 + 5:34 |
H21C 8.39 km, 19 kontrol - 29. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 44:58 + 7:15 |
H21C 8.39 km, 19 kontrol - 42. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 47:58 + 10:15 |
H21C 8.39 km, 19 kontrol - 49. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 49:16 + 11:33 |
. |
Závod: 2016-03-25 - Velikonoce ve skalách 2016 - E1 - Zahrádky |
Mapa: Dračí skály |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D10 2.33 km, 6 kontrol - 1. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 22:41 |
D10 2.33 km, 6 kontrol - 8. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 37:40 + 14:59 |
D16 3.37 km, 12 kontrol - 9. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 38:38 + 5:47 |
D40A 3.43 km, 17 kontrol - 10. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 42:53 + 5:53 |
H12 2.91 km, 8 kontrol - 22. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 50:40 + 22:53 |
H14 3.15 km, 10 kontrol - 23. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 44:05 + 18:21 |
H40B 3.31 km, 17 kontrol - 4. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 43:11 + 8:38 |
H45A 5.12 km, 21 kontrol - 40. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 81:41 + 44:20 |
. |
Závod: 2016-03-26 - Velikonoce ve skalách 2016 - E2 - Nová Skalka |
Mapa: Starý Bernštejn |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D10 2.08 km, 7 kontrol - 4. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 27:19 + 3:45 |
D10 2.08 km, 7 kontrol - 5. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 29:02 + 5:28 |
D16 4.37 km, 12 kontrol - 8. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 54:45 + 8:36 |
D40A 4.84 km, 15 kontrol - 12. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 71:20 + 17:15 |
H12 2.69 km, 9 kontrol - 18. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 39:26 + 16:16 |
H14 3.71 km, 13 kontrol - 6. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 38:54 + 6:42 |
H40B 5.18 km, 16 kontrol - 5. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 78:09 + 23:10 |
H45A 7.48 km, 17 kontrol - 45. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 135:03 + 69:36 |
. |
Závod: 2016-03-27 - Velikonoce ve skalách 2016 - E3 - Nová Skalka |
Mapa: Braniborská jeskyně |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D10 2.32 km, 10 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 29:44 + 0:51 |
D10 2.32 km, 10 kontrol - 9. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 32:30 + 3:37 |
D16 3.65 km, 12 kontrol - 5. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 49:18 + 9:23 |
D40A 4.51 km, 12 kontrol - 16. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 74:16 + 22:44 |
H12 2.39 km, 10 kontrol - 15. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 35:12 + 13:25 |
H14 3.43 km, 12 kontrol - 11. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 38:19 + 7:18 |
H40B 4.39 km, 10 kontrol - 5. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 56:41 + 11:27 |
H45A 6.01 km, 16 kontrol - 43. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 119:04 + 67:12 |
. |
Závod: 2016-04-01 - WRE, Veřejný závod - Lázně Teplice nad Bečvou, lázeňský dům Bečva |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
H21E 2.40 km, 17 kontrol - 17. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 13:53 + 1:39 |
D21E 2.00 km, 14 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 14:47 + 1:36 |
D21C 1.90 km, 14 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:01 |
D21C 1.90 km, 14 kontrol - 7. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 19:22 + 3:21 |
H21C 2.10 km, 16 kontrol - 5. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 14:38 + 2:16 |
. |
Závod: 2016-04-02 - Oblastní žebříček - Hranice na Moravě – Rybáře |
Mapa: |
Pořadatel: SOB Olomouc |
D18C 4.10 km, 15 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 42:04 + 7:11 |
D21C 5.20 km, 19 kontrol - 17. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 64:13 + 23:29 |
H21C 6.30 km, 26 kontrol - 21. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 53:16 + 7:49 |
D21E 5.20 km, 19 kontrol - 17. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 46:35 + 9:43 |
H21E 6.30 km, 26 kontrol - 12. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 40:52 + 5:08 |
. |
Závod: 2016-04-03 - Oblastní žebříček - Kynologické cvičiště Rakovník |
Mapa: |
Pořadatel: OK Rakovník |
D10L 1.89 km, 6 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 19:37 + 1:02 |
D10L 1.89 km, 6 kontrol - 18. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 33:29 + 14:54 |
D10L 1.89 km, 6 kontrol - 11. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 41:20 + 21:41 |
D12 2.65 km, 7 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 21:48 + 3:43 |
D12 2.65 km, 7 kontrol - 10. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 26:08 + 8:03 |
D12 2.65 km, 7 kontrol - 18. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 29:40 + 11:35 |
D12 2.65 km, 7 kontrol - 23. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 31:38 + 13:33 |
D12 2.65 km, 7 kontrol - 30. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 41:36 + 23:31 |
D12 2.65 km, 7 kontrol - 32. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 49:05 + 31:00 |
D14 3.51 km, 10 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 23:37 |
D14 3.51 km, 10 kontrol - 3. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 29:44 + 6:07 |
D14 3.51 km, 10 kontrol - 26. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 44:49 + 21:12 |
D14 3.51 km, 10 kontrol - 28. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 53:36 + 29:59 |
D14 3.51 km, 10 kontrol - 29. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 54:54 + 31:17 |
D16 4.57 km, 12 kontrol - 21. Kyralova Anna KAM0052 OK Kamenice 78:54 + 46:16 |
D18 5.51 km, 13 kontrol - 2. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:32 + 2:46 |
D21L 7.58 km, 21 kontrol - 15. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 65:29 + 13:59 |
D21L 7.58 km, 21 kontrol - 16. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 67:26 + 15:56 |
D21L 7.58 km, 21 kontrol - 17. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 68:17 + 16:47 |
D35K 5.14 km, 13 kontrol - 24. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 89:49 + 47:46 |
D35L 5.94 km, 17 kontrol - 9. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 57:16 + 11:29 |
D35L 5.94 km, 17 kontrol - 27. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 71:17 + 25:30 |
H10L 1.89 km, 6 kontrol - 11. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 29:24 + 8:16 |
H12 2.65 km, 7 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 17:14 + 1:18 |
H12 2.65 km, 7 kontrol - 14. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 23:35 + 7:39 |
H12 2.65 km, 7 kontrol - 16. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 24:09 + 8:13 |
H12 2.65 km, 7 kontrol - 24. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 25:51 + 9:55 |
H12 2.65 km, 7 kontrol - 28. Mison Daniel KAM0500 OK Kamenice 26:59 + 11:03 |
H12 2.65 km, 7 kontrol - 37. Hejsek Lukas KAM0400 OK Kamenice 29:49 + 13:53 |
H14 4.57 km, 12 kontrol - 11. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 38:16 + 8:22 |
H14 4.57 km, 12 kontrol - 18. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 44:14 + 14:20 |
H14 4.57 km, 12 kontrol - 20. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 46:10 + 16:16 |
H14 4.57 km, 12 kontrol - 28. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 50:54 + 21:00 |
H14 4.57 km, 12 kontrol - 33. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 59:32 + 29:38 |
H16 5.94 km, 17 kontrol - 4. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 43:44 + 2:06 |
H21K 8.61 km, 22 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 51:41 |
H21L 12.93 km, 30 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 67:10 + 1:45 |
H21L 12.93 km, 30 kontrol - 7. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 76:40 + 11:15 |
H21L 12.93 km, 30 kontrol - 8. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 77:56 + 12:31 |
H35K 7.10 km, 15 kontrol - 11. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 68:01 + 15:40 |
H35K 7.10 km, 15 kontrol - 18. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 98:14 + 45:53 |
H35L 9.57 km, 25 kontrol - 14. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 72:18 + 10:06 |
H35L 9.57 km, 25 kontrol - 25. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 82:19 + 20:07 |
H45L 7.65 km, 20 kontrol - 16. Nespor Jan KAM6502 OK Kamenice 64:49 + 15:30 |
H45L 7.65 km, 20 kontrol - 35. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 83:29 + 34:10 |
HDR 1.89 km, 6 kontrol - 9. Milova Barbora KAM5703 OK Kamenice 24:05 + 5:53 |
HDR 1.89 km, 6 kontrol - 46. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 35:59 + 17:47 |
P3 3.00 km, 7 kontrol - 9. Hejskova Bohumila KAM6852 OK Kamenice 26:55 + 5:51 |
P3 3.00 km, 7 kontrol - 15. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 28:13 + 7:09 |
T6 7.10 km, 15 kontrol - 1. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 55:40 |
. |
Závod: 2016-04-09 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Benátky nad Jizerou, sportovní areál Letní stadion |
Mapa: Benátky, 1 |
Pořadatel: SK GORDIC Praha Kačerov |
D10 1.20 km, 16 kontrol - 6. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 27:55 + 9:32 |
D10 1.20 km, 16 kontrol - 11. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 32:32 + 14:09 |
D12 1.27 km, 12 kontrol - 8. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 15:42 + 4:03 |
D12 1.27 km, 12 kontrol - 12. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 18:16 + 6:37 |
D12 1.27 km, 12 kontrol - 13. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 19:04 + 7:25 |
D12 1.27 km, 12 kontrol - 17. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 23:47 + 12:08 |
D12 1.27 km, 12 kontrol - 20. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 51:59 + 40:20 |
D12 1.27 km, 12 kontrol - Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice DISK |
D14 1.51 km, 15 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 12:37 + 1:54 |
D14 1.51 km, 15 kontrol - 7. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 14:17 + 3:34 |
D14 1.51 km, 15 kontrol - 14. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 19:20 + 8:37 |
D14 1.51 km, 15 kontrol - 17. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 22:51 + 12:08 |
D14 1.51 km, 15 kontrol - 19. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 25:21 + 14:38 |
D14 1.51 km, 15 kontrol - 20. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 27:04 + 16:21 |
D16 1.74 km, 18 kontrol - 1. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 14:02 |
D16 1.74 km, 18 kontrol - 3. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 15:19 + 1:17 |
D16 1.74 km, 18 kontrol - 14. Kyralova Anna KAM0052 OK Kamenice 20:53 + 6:51 |
D18 1.97 km, 15 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:12 + 1:39 |
D18 1.97 km, 15 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 17:41 + 3:08 |
D18 1.97 km, 15 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 18:12 + 3:39 |
D21L 2.21 km, 16 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 15:17 + 0:51 |
D21L 2.21 km, 16 kontrol - 5. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 15:28 + 1:02 |
D21L 2.21 km, 16 kontrol - 7. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 16:46 + 2:20 |
D21L 2.21 km, 16 kontrol - 32. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 21:30 + 7:04 |
D35 1.83 km, 13 kontrol - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 17:28 + 1:37 |
D35 1.83 km, 13 kontrol - 9. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 18:42 + 2:51 |
D35 1.83 km, 13 kontrol - 19. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 20:33 + 4:42 |
D45 1.42 km, 15 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 14:02 |
D45 1.42 km, 15 kontrol - 24. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 24:29 + 10:27 |
H12 1.51 km, 15 kontrol - 11. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 15:53 + 4:46 |
H12 1.51 km, 15 kontrol - 18. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 21:22 + 10:15 |
H12 1.51 km, 15 kontrol - Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice DISK |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 5. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 14:08 + 1:46 |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 7. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 14:32 + 2:10 |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 11. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 15:40 + 3:18 |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 12. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 16:15 + 3:53 |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 14. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 17:28 + 5:06 |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 15. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 18:15 + 5:53 |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 20. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 23:27 + 11:05 |
H14 1.74 km, 18 kontrol - 22. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 25:19 + 12:57 |
H16 1.97 km, 15 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 12:46 |
H16 1.97 km, 15 kontrol - 9. Barton Michal KAM0107 OK Kamenice 18:11 + 5:25 |
H21L 2.34 km, 19 kontrol - 8. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 17:26 + 2:12 |
H21L 2.34 km, 19 kontrol - 14. Valasek Jan KAM9400 OK Kamenice 18:36 + 3:22 |
H21L 2.34 km, 19 kontrol - 27. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 19:37 + 4:23 |
H21L 2.34 km, 19 kontrol - 49. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 21:39 + 6:25 |
H35 2.25 km, 16 kontrol - 4. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 17:59 + 1:25 |
H35 2.25 km, 16 kontrol - 9. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 19:08 + 2:34 |
H35 2.25 km, 16 kontrol - 16. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 22:31 + 5:57 |
H45 1.83 km, 13 kontrol - 2. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 14:04 + 0:06 |
H45 1.83 km, 13 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 14:28 + 0:30 |
H45 1.83 km, 13 kontrol - 9. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 16:03 + 2:05 |
H45 1.83 km, 13 kontrol - 28. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 21:24 + 7:26 |
HDR 1.07 km, 12 kontrol - 5. Milotova Barbora KAM5703 OK Kamenice 14:03 + 5:02 |
HDR 1.07 km, 12 kontrol - 13. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 17:03 + 8:02 |
HDR 1.07 km, 12 kontrol - 35. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 29:36 + 20:35 |
. |
Závod: 2016-04-09 - Mistrovství oblasti v nočním OB - Dobříš |
Mapa: Vlaška 2016, 1 |
Pořadatel: OK Dobříš |
D14 3.54 km, 9 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:51 |
D14 3.54 km, 9 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 48:13 + 19:22 |
D16 4.79 km, 12 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 48:35 + 2:29 |
D16 4.79 km, 12 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 49:09 + 3:03 |
D18 5.74 km, 13 kontrol - 2. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 57:43 + 6:41 |
D18 5.74 km, 13 kontrol - 4. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 66:44 + 15:42 |
D21 6.65 km, 18 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 53:12 |
D21 6.65 km, 18 kontrol - 7. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 77:34 + 24:22 |
D45 4.79 km, 12 kontrol - 3. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 76:19 + 17:27 |
H14 3.73 km, 10 kontrol - 1. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 30:22 |
H14 3.73 km, 10 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 35:02 + 4:40 |
H14 3.73 km, 10 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 35:48 + 5:26 |
H14 3.73 km, 10 kontrol - 11. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 45:37 + 15:15 |
H16 6.08 km, 16 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 53:28 + 0:32 |
H21 8.40 km, 19 kontrol - 4. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 58:13 + 4:01 |
H21 8.40 km, 19 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 67:12 + 13:00 |
H35 7.24 km, 18 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 68:16 + 7:20 |
H45 6.08 km, 16 kontrol - 11. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 86:00 + 23:28 |
P 2.26 km, 6 kontrol - 19. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 28:53 + 12:09 |
P 2.26 km, 6 kontrol - 20. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 28:56 + 12:12 |
T6 5.94 km, 14 kontrol - 1. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 98:22 |
. |
Závod: 2016-04-09 - Oblastní žebříček - Jílové |
Mapa: Nová mapa Fluoritová stráň 1 |
Pořadatel: KOB Děčín |
H21K 6.40 km, 16 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 52:51 + 2:05 |
H21K 6.40 km, 16 kontrol - 11. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 59:41 + 8:55 |
H21L 9.50 km, 26 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 69:16 |
H21L 9.50 km, 26 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 70:32 + 1:16 |
H21L 9.50 km, 26 kontrol - 11. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 77:57 + 8:41 |
H21L 9.50 km, 26 kontrol - 15. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 91:33 + 22:17 |
. |
Závod: 2016-04-10 - Oblastní žebříček - Stará Huť, škola |
Mapa: Ježibaba, 2016, ISOM2000, měřítko 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D10L 2.10 km, 7 kontrol - 7. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 20:55 + 6:06 |
D10L 2.10 km, 7 kontrol - 12. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 22:59 + 8:10 |
D10L 2.10 km, 7 kontrol - 29. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 36:16 + 21:27 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 1. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 20:22 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 4. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 21:40 + 1:18 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 6. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 22:51 + 2:29 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 15. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 27:16 + 6:54 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 18. Vocu Alexandra KAM0553 OK Kamenice 29:30 + 9:08 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 22. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 33:33 + 13:11 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 24. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 37:23 + 17:01 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 29. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 50:45 + 30:23 |
D14 2.70 km, 13 kontrol - 12. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 38:20 + 14:23 |
D14 2.70 km, 13 kontrol - 15. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 42:26 + 18:29 |
D14 2.70 km, 13 kontrol - 20. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 48:31 + 24:34 |
D14 2.70 km, 13 kontrol - 23. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 55:15 + 31:18 |
D16 3.40 km, 19 kontrol - 14. Kyralova Anna KAM0052 OK Kamenice 63:28 + 23:46 |
D18 3.50 km, 19 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 36:54 |
D18 3.50 km, 19 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:47 + 8:53 |
D21L 4.60 km, 24 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 43:05 + 8:38 |
D21L 4.60 km, 24 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 43:24 + 8:57 |
D21L 4.60 km, 24 kontrol - 20. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 50:44 + 16:17 |
D21L 4.60 km, 24 kontrol - 35. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 67:36 + 33:09 |
D35 3.50 km, 18 kontrol - 12. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 43:52 + 10:36 |
D35 3.50 km, 18 kontrol - 23. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 47:22 + 14:06 |
D35 3.50 km, 18 kontrol - 44. Chaloupkova Dana KAM7150 OK Kamenice 58:56 + 25:40 |
D35 3.50 km, 18 kontrol - 46. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 59:35 + 26:19 |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 2. Bazata Alberto KAM0702 OK Kamenice 21:44 + 0:29 |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 14. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 20:48 + |
H12 2.70 km, 13 kontrol - 9. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 33:16 + 8:38 |
H12 2.70 km, 13 kontrol - 22. Mison Daniel KAM0500 OK Kamenice 43:38 + 19:00 |
H12 2.70 km, 13 kontrol - 24. Hejsek Lukas KAM0400 OK Kamenice 47:34 + 22:56 |
H12 2.70 km, 13 kontrol - Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice DISK |
H14 3.40 km, 19 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 30:43 + 3:31 |
H14 3.40 km, 19 kontrol - 11. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 38:29 + 11:17 |
H14 3.40 km, 19 kontrol - 12. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 38:41 + 11:29 |
H14 3.40 km, 19 kontrol - 15. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 42:59 + 15:47 |
H14 3.40 km, 19 kontrol - 16. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 43:25 + 16:13 |
H14 3.40 km, 19 kontrol - 29. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 63:21 + 36:09 |
H16 4.00 km, 19 kontrol - 5. Barton Michal KAM0107 OK Kamenice 40:22 + 14:16 |
H18 4.00 km, 19 kontrol - 2. Barton Pavel KAM9800 OK Kamenice 37:08 + 3:31 |
H20 4.00 km, 19 kontrol - 1. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 31:36 |
H21L 6.00 km, 28 kontrol - 10. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:49 + 5:13 |
H21L 6.00 km, 28 kontrol - 19. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 44:50 + 7:14 |
H21L 6.00 km, 28 kontrol - 59. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 80:37 + 43:01 |
H35 5.00 km, 24 kontrol - 5. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 36:50 + 1:48 |
H35 5.00 km, 24 kontrol - 12. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 43:07 + 8:05 |
H35 5.00 km, 24 kontrol - 27. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 59:50 + 24:48 |
H35 5.00 km, 24 kontrol - 36. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 85:09 + 50:07 |
H45 3.80 km, 21 kontrol - 33. Nespor Jan KAM6502 OK Kamenice 54:51 + 22:02 |
H45 3.80 km, 21 kontrol - 34. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 55:46 + 22:57 |
HDR 2.30 km, 9 kontrol - 11. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 30:21 + 5:21 |
HDR 2.30 km, 9 kontrol - 21. Kamaradova Eliska KAM0000 OK Kamenice 35:19 + 10:19 |
HDR 2.30 km, 9 kontrol - 35. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 42:03 + 17:03 |
P 2.60 km, 11 kontrol - 2. Renda Miroslav KAM7152 OK Kamenice 23:20 + 0:54 |
P 2.60 km, 11 kontrol - 7. Albrecht Adam KAM0000 OK Kamenice 30:36 + 8:10 |
P 2.60 km, 11 kontrol - 11. Bazata Miroslava KAM7650 OK Kamenice 32:27 + 10:01 |
P 2.60 km, 11 kontrol - 32. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 49:42 + 27:16 |
P 2.60 km, 11 kontrol - 36. Silerova Kamila KAM6754 OK Kamenice 54:15 + 31:49 |
T3 3.10 km, 15 kontrol - 10. Siler Michal KAM6800 OK Kamenice 52:43 + 21:06 |
T3 3.10 km, 15 kontrol - 12. Chramostova Blanka KAM7551 OK Kamenice 55:01 + 23:24 |
T3 3.10 km, 15 kontrol - 14. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 55:38 + 24:01 |
T5 5.30 km, 24 kontrol - 8. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 58:07 + 11:08 |
. |
Závod: 2016-04-16 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - Doksy, Bezdězská 260- Rekreační středisko TERMIT 25 |
Mapa: Spáleniště, měřítko dle rozpisu - 1 |
Pořadatel: OK Doksy |
D16 4.40 km, 15 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 37:55 + 5:36 |
D16 4.40 km, 15 kontrol - 5. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 38:26 + 6:07 |
D16 4.40 km, 15 kontrol - 21. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 43:16 + 10:57 |
D18 5.00 km, 16 kontrol - 22. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 50:17 + 12:52 |
D18 5.00 km, 16 kontrol - 29. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 53:19 + 15:54 |
D18 5.00 km, 16 kontrol - 37. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 64:44 + 27:19 |
D21 7.70 km, 20 kontrol - 7. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 57:07 + 3:38 |
D21 7.70 km, 20 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 60:41 + 7:12 |
D21 7.70 km, 20 kontrol - 24. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 75:08 + 21:39 |
D21 7.70 km, 20 kontrol - 28. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 78:01 + 24:32 |
H16 6.10 km, 18 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 45:36 + 6:36 |
H16 6.10 km, 18 kontrol - 26. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 55:23 + 16:23 |
H16 6.10 km, 18 kontrol - 28. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 57:47 + 18:47 |
H18 7.50 km, 17 kontrol - 16. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 57:08 + 10:47 |
H18 7.50 km, 17 kontrol - 23. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 63:15 + 16:54 |
H21 12.10 km, 30 kontrol - 18. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 80:18 + 14:53 |
H21 12.10 km, 30 kontrol - 36. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 94:04 + 28:39 |
H21 12.10 km, 30 kontrol - 49. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 106:14 + 40:49 |
H21 12.10 km, 30 kontrol - 50. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 107:42 + 42:17 |
H50 5.50 km, 19 kontrol - 5. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 45:25 + 9:16 |
. |
Závod: 2016-04-16 - Oblastní žebříček - louka v bývalé obci Jabloneček (Ralsko) |
Mapa: Jabloneček |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
H21K 7.78 km, 18 kontrol - 2. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 54:32 + 8:42 |
H21L 9.83 km, 22 kontrol - 13. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 70:29 + 10:20 |
H21L 9.83 km, 22 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 94:57 + 34:48 |
. |
Závod: 2016-04-17 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Vrbno p.P. - areál tenisových kurtů |
Mapa: Válečná stráň |
Pořadatel: Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
D21 2.60 km, 26 kontrol - 4. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 42:15 + 4:23 |
. |
Závod: 2016-04-23 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Brno - Ořešín |
Mapa: Zavíravá 525, stav duben 2016 pro kategorie DH16 - 35B měřítko 1 |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
D21D 3.70 km, 9 kontrol - 3. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 43:09 + 12:32 |
. |
Závod: 2016-04-23 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Jíloviště, celní škola |
Mapa: Jíloviště 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10L 1.45 km, 5 kontrol - 3. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 17:50 + 1:22 |
D10L 1.45 km, 5 kontrol - 13. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 26:15 + 9:47 |
D10L 1.45 km, 5 kontrol - 17. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:06 + 14:38 |
D10L 1.45 km, 5 kontrol - 18. Blahova Karolina KAM0752 OK Kamenice 37:29 + 21:01 |
D10L 1.45 km, 5 kontrol - 3. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 21:31 + 2:37 |
D12 2.03 km, 9 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 16:20 + 1:40 |
D12 2.03 km, 9 kontrol - 9. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 19:04 + 4:24 |
D12 2.03 km, 9 kontrol - 15. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 21:48 + 7:08 |
D12 2.03 km, 9 kontrol - 16. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 21:51 + 7:11 |
D12 2.03 km, 9 kontrol - 17. Vocu Alexandra KAM0553 OK Kamenice 22:59 + 8:19 |
D12 2.03 km, 9 kontrol - 23. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 26:32 + 11:52 |
D14 2.27 km, 11 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 16:52 |
D14 2.27 km, 11 kontrol - 10. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 34:01 + 17:09 |
D14 2.27 km, 11 kontrol - 14. Selucka Alzbeta KAM0257 OK Kamenice 36:39 + 19:47 |
D14 2.27 km, 11 kontrol - 19. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 60:20 + 43:28 |
D16 2.92 km, 14 kontrol - 1. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 22:11 |
D16 2.92 km, 14 kontrol - 5. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 25:28 + 3:17 |
D16 2.92 km, 14 kontrol - 15. Kyralova Anna KAM0052 OK Kamenice 36:02 + 13:51 |
D18 3.16 km, 14 kontrol - 3. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 29:40 + 1:40 |
D21L 4.40 km, 19 kontrol - 4. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 33:46 + 3:47 |
D21L 4.40 km, 19 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 34:32 + 4:33 |
D21L 4.40 km, 19 kontrol - 11. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 36:11 + 6:12 |
D21L 4.40 km, 19 kontrol - 22. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 42:18 + 12:19 |
D21L 4.40 km, 19 kontrol - 34. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 45:24 + 15:25 |
D35 3.64 km, 15 kontrol - 14. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 40:06 + 7:58 |
D45 3.05 km, 14 kontrol - 13. Semikova Eva KAM6950 OK Kamenice 34:29 + 9:33 |
D45 3.05 km, 14 kontrol - 16. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 36:34 + 11:38 |
H12 2.34 km, 8 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 15:25 |
H12 2.34 km, 8 kontrol - 20. Mison Daniel KAM0500 OK Kamenice 26:59 + 11:34 |
H12 2.34 km, 8 kontrol - 22. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 27:19 + 11:54 |
H12 2.34 km, 8 kontrol - 25. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 30:52 + 15:27 |
H12 2.34 km, 8 kontrol - 27. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 32:20 + 16:55 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 18:06 + 1:24 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 3. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 18:11 + 1:29 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 21:04 + 4:22 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 10. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 21:53 + 5:11 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 15. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 27:30 + 10:48 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 20. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 30:48 + 14:06 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 22. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 34:30 + 17:48 |
H14 2.56 km, 12 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 37:10 + 20:28 |
H16 3.28 km, 13 kontrol - 12. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 34:40 + 10:46 |
H21L 4.94 km, 21 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 30:00 + 1:22 |
H21L 4.94 km, 21 kontrol - 14. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 32:30 + 3:52 |
H21L 4.94 km, 21 kontrol - 20. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 33:36 + 4:58 |
H21L 4.94 km, 21 kontrol - 25. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 35:00 + 6:22 |
H21L 4.94 km, 21 kontrol - 32. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 37:16 + 8:38 |
H21L 4.94 km, 21 kontrol - 46. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 41:13 + 12:35 |
H21L 4.94 km, 21 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H35 4.36 km, 16 kontrol - 14. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 39:46 + 8:58 |
H35 4.36 km, 16 kontrol - 30. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 43:23 + 12:35 |
H35 4.36 km, 16 kontrol - 33. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 48:22 + 17:34 |
H35 4.36 km, 16 kontrol - 37. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 52:44 + 21:56 |
H35 4.36 km, 16 kontrol - 38. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 55:58 + 25:10 |
H35 4.36 km, 16 kontrol - 42. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 69:36 + 38:48 |
H45 3.85 km, 16 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 31:48 + 0:35 |
H45 3.85 km, 16 kontrol - 19. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 42:22 + 11:09 |
H45 3.85 km, 16 kontrol - 31. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 48:09 + 16:56 |
H45 3.85 km, 16 kontrol - 34. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 51:11 + 19:58 |
H45 3.85 km, 16 kontrol - 35. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 51:33 + 20:20 |
HDR 1.45 km, 6 kontrol - 34. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:18 + 15:47 |
P3 2.46 km, 12 kontrol - 3. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 28:07 + 4:47 |
P3 2.46 km, 12 kontrol - 17. Siler Michal KAM6800 OK Kamenice 33:39 + 10:19 |
P3 2.46 km, 12 kontrol - 20. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 34:36 + 11:16 |
P3 2.46 km, 12 kontrol - 33. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 44:09 + 20:49 |
P3 2.46 km, 12 kontrol - Kapalova Marie KAM0053 OK Kamenice DISK |
T4 4.43 km, 12 kontrol - 12. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 48:46 + 20:26 |
. |
Závod: 2016-04-23 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Žďár nad Sázavou, VOŠ a SPŠ - hřiště (vchod u křižovatky Studentská x Vodárenská) |
Mapa: Lísky, 1 |
Pořadatel: UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
D10N 1.50 km, 10 kontrol - 7. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 16:18 + 7:47 |
H35 2.20 km, 17 kontrol - 5. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 15:53 + 2:49 |
. |
Závod: 2016-04-24 - Oblastní žebříček - Jíloviště, celní škola |
Mapa: Cukrák 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10L 2.56 km, 5 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:54 + 6:51 |
D10L 2.56 km, 5 kontrol - 11. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 36:44 + 11:41 |
D10L 2.56 km, 5 kontrol - 13. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 38:52 + 13:49 |
D10L 2.56 km, 5 kontrol - 15. Blahova Karolina KAM0000 OK Kamenice 41:25 + 16:22 |
D10L 2.56 km, 5 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 19:26 + 3:40 |
D10L 2.56 km, 5 kontrol - 19. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 47:47 + 32:01 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 4. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 27:28 + 5:00 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 5. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 28:27 + 5:59 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 8. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 30:54 + 8:26 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 10. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 33:36 + 11:08 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 19. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 42:49 + 20:21 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 26. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 68:53 + 46:25 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 27. Kubova Kristyna KAM0454 OK Kamenice 75:58 + 53:30 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 28. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 81:43 + 59:15 |
D14 3.39 km, 13 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 24:12 |
D14 3.39 km, 13 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 34:00 + 9:48 |
D14 3.39 km, 13 kontrol - 9. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 42:35 + 18:23 |
D14 3.39 km, 13 kontrol - 14. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 58:15 + 34:03 |
D14 3.39 km, 13 kontrol - 16. Selucka Alzbeta KAM0257 OK Kamenice 76:07 + 51:55 |
D16 5.18 km, 10 kontrol - 3. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 46:58 + 3:04 |
D16 5.18 km, 10 kontrol - 16. Kyralova Anna KAM0052 OK Kamenice 87:57 + 44:03 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 3. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 56:09 + 6:03 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 10. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 61:19 + 11:13 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 62:37 + 12:31 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 16. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 66:50 + 16:44 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 20. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 69:28 + 19:22 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 23. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 72:01 + 21:55 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 29. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 83:39 + 33:33 |
D21L 7.08 km, 19 kontrol - 30. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 83:57 + 33:51 |
D35L 5.87 km, 15 kontrol - 13. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 67:59 + 17:47 |
D35L 5.87 km, 15 kontrol - 23. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 83:09 + 32:57 |
H10L 2.56 km, 5 kontrol - 6. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 18:52 + 3:11 |
H10L 2.56 km, 5 kontrol - 8. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 19:46 + 4:05 |
H12 2.90 km, 9 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 19:05 |
H12 2.90 km, 9 kontrol - 10. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 28:25 + 9:20 |
H12 2.90 km, 9 kontrol - 15. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 30:01 + 10:56 |
H12 2.90 km, 9 kontrol - 23. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 34:19 + 15:14 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 3. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 27:10 + 2:52 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 6. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:25 + 4:07 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 8. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 29:49 + 5:31 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 16. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 39:35 + 15:17 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 17. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 39:38 + 15:20 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 21. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 49:20 + 25:02 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 25. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 61:35 + 37:17 |
H16 6.49 km, 14 kontrol - 2. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 53:28 + 0:05 |
H16 6.49 km, 14 kontrol - 8. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 73:04 + 19:41 |
H21K 6.20 km, 14 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 42:20 |
H21L 10.06 km, 25 kontrol - 2. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 64:40 + 0:26 |
H21L 10.06 km, 25 kontrol - 3. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 67:24 + 3:10 |
H21L 10.06 km, 25 kontrol - 8. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 71:29 + 7:15 |
H21L 10.06 km, 25 kontrol - 11. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:39 + 7:25 |
H21L 10.06 km, 25 kontrol - 14. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 76:56 + 12:42 |
H21L 10.06 km, 25 kontrol - 38. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 153:36 + 89:22 |
H35L 8.25 km, 17 kontrol - 12. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 78:48 + 17:22 |
H45K 3.11 km, 10 kontrol - 4. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 34:38 + 9:16 |
H45K 3.11 km, 10 kontrol - 6. Siler Michal KAM6800 OK Kamenice 46:59 + 21:37 |
H45L 7.22 km, 18 kontrol - 1. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 54:47 |
HDR 2.56 km, 5 kontrol - 1. Barbora Milotova KAM0753 OK Kamenice 14:52 |
HDR 2.56 km, 5 kontrol - 7. Kubovy Hugo KAM0600 OK Kamenice 19:04 + 4:12 |
HDR 2.56 km, 5 kontrol - 11. Matousek Filip KAM0801 OK Kamenice 20:53 + 6:01 |
HDR 2.56 km, 5 kontrol - 20. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:43 + 8:51 |
P3 2.84 km, 10 kontrol - 7. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 32:07 + 9:17 |
P3 2.84 km, 10 kontrol - 10. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 35:18 + 12:28 |
P3 2.84 km, 10 kontrol - 12. Silerova Kamila KAM6754 OK Kamenice 36:24 + 13:34 |
P3 2.84 km, 10 kontrol - 16. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 38:54 + 16:04 |
P3 2.84 km, 10 kontrol - 36. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 59:06 + 36:16 |
P3 2.84 km, 10 kontrol - Stepankova Adela KAM0000 OK Kamenice DISK |
P3 2.84 km, 10 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice DISK |
D35K 4.27 km, 12 kontrol - 12. Chramostova Blanka KAM7551 OK Kamenice 65:23 + 24:15 |
D35K 4.27 km, 12 kontrol - 13. Chaloupkova Dana KAM7150 OK Kamenice 66:24 + 25:16 |
D35K 4.27 km, 12 kontrol - 14. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 68:42 + 27:34 |
H35K 5.68 km, 14 kontrol - 6. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 51:34 + 13:04 |
H35K 5.68 km, 14 kontrol - 10. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 58:31 + 20:01 |
H35K 5.68 km, 14 kontrol - 11. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 60:13 + 21:43 |
H35K 5.68 km, 14 kontrol - 13. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 75:27 + 36:57 |
. |
Závod: 2016-04-24 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Stráž pod Ralskem |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
H21L 4.50 km, 21 kontrol - 32. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 60:42 + 22:53 |
. |
Závod: 2016-04-30 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy - Trutnov - Horní Staré Město |
Mapa: Baba 1 |
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové |
D12C 2.59 km, 7 kontrol - 5. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 22:11 + 5:50 |
D12C 2.59 km, 7 kontrol - 8. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 22:48 + 6:27 |
D12C 2.59 km, 7 kontrol - 14. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 26:40 + 10:19 |
D12C 2.59 km, 7 kontrol - 21. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 34:13 + 17:52 |
D12C 2.59 km, 7 kontrol - 24. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 52:38 + 36:17 |
D14B 3.62 km, 8 kontrol - 11. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 35:59 + 5:00 |
D14B 3.62 km, 8 kontrol - 12. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 36:35 + 5:36 |
D14B 3.62 km, 8 kontrol - 17. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 38:16 + 7:17 |
D16A 4.76 km, 9 kontrol - 24. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 55:47 + 17:44 |
D18A 6.25 km, 12 kontrol - 18. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 65:59 + 16:57 |
D18A 6.25 km, 12 kontrol - 31. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 80:50 + 31:48 |
D21A 7.42 km, 13 kontrol - 26. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 81:18 + 20:02 |
D21A 7.42 km, 13 kontrol - 35. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 94:00 + 32:44 |
D21B 6.78 km, 12 kontrol - 5. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 75:35 + 11:42 |
D21B 6.78 km, 12 kontrol - 24. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 95:26 + 31:33 |
D21E 8.30 km, 13 kontrol - 13. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 79:03 + 9:43 |
D21E 8.30 km, 13 kontrol - 14. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 79:07 + 9:47 |
D21E 8.30 km, 13 kontrol - 25. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 88:18 + 18:58 |
D35B 5.89 km, 11 kontrol - 16. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 80:29 + 22:17 |
D40B 4.83 km, 10 kontrol - 13. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 59:10 + 10:15 |
D40B 4.83 km, 10 kontrol - 36. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 76:23 + 27:28 |
D45B 4.31 km, 10 kontrol - 3. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 46:32 + 4:45 |
D45B 4.31 km, 10 kontrol - 36. Chaloupkova Dana KAM7150 OK Kamenice 85:43 + 43:56 |
H12C 2.80 km, 8 kontrol - 10. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 27:31 + 7:06 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 16. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 43:38 + 7:01 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 21. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 44:45 + 8:08 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 28. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 46:38 + 10:01 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 38. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 51:32 + 14:55 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 51. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 58:15 + 21:38 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 54. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 60:00 + 23:23 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 57. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 60:25 + 23:48 |
H14B 4.77 km, 8 kontrol - 67. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 89:30 + 52:53 |
H16A 6.85 km, 11 kontrol - 12. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 57:45 + 7:28 |
H16B 5.82 km, 10 kontrol - 20. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 63:11 + 16:40 |
H16B 5.82 km, 10 kontrol - 23. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 66:35 + 20:04 |
H16B 5.82 km, 10 kontrol - 26. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 67:10 + 20:39 |
H18A 8.86 km, 14 kontrol - 11. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 67:25 + 5:58 |
H18A 8.86 km, 14 kontrol - 26. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 78:14 + 16:47 |
H20A 10.66 km, 15 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 73:50 + 0:11 |
H20A 10.66 km, 15 kontrol - 16. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 97:49 + 24:10 |
H21A 12.65 km, 19 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 98:49 + 4:59 |
H21A 12.65 km, 19 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 99:57 + 6:07 |
H21A 12.65 km, 19 kontrol - 50. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 115:57 + 22:07 |
H21B 11.01 km, 17 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 96:59 + 10:14 |
H21B 11.01 km, 17 kontrol - 30. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 108:17 + 21:32 |
H21E 13.89 km, 20 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 98:12 + 9:10 |
H35B 9.35 km, 14 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 92:51 + 12:11 |
H35B 9.35 km, 14 kontrol - 14. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 111:22 + 30:42 |
H35B 9.35 km, 14 kontrol - 19. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 124:51 + 44:11 |
H40B 8.22 km, 13 kontrol - 36. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 128:17 + 65:05 |
H45B 7.24 km, 13 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 64:30 + 3:58 |
H45B 7.24 km, 13 kontrol - 37. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 121:34 + 61:02 |
H45B 7.24 km, 13 kontrol - 38. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 129:56 + 69:24 |
H50B 6.84 km, 13 kontrol - 6. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 66:23 + 8:43 |
H50B 6.84 km, 13 kontrol - 10. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 67:18 + 9:38 |
HDR 3.45 km, 6 kontrol - 12. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 32:18 + 6:40 |
HDR 3.45 km, 6 kontrol - 16. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 34:37 + 8:59 |
HDR 3.45 km, 6 kontrol - 21. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:17 + 14:39 |
P 3.00 km, 9 kontrol - 13. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 37:47 + 13:28 |
T3 3.10 km, 8 kontrol - 2. Gajdova Magdalena KAM7450 OK Kamenice 29:44 + 1:31 |
T6 6.24 km, 11 kontrol - 15. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 69:43 + 17:59 |
D10C 2.07 km, 7 kontrol - 10. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 49:33 + 30:07 |
. |
Závod: 2016-05-01 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy - Trutnov - Horní Staré Město |
Mapa: Zámecké skály 1 |
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
D12C 2.26 km, 9 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 18:43 + 0:38 |
D12C 2.26 km, 9 kontrol - 8. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 22:19 + 4:14 |
D12C 2.26 km, 9 kontrol - 15. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 26:46 + 8:41 |
D12C 2.26 km, 9 kontrol - 25. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 53:47 + 35:42 |
D14B 2.84 km, 11 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 24:42 + 1:58 |
D14B 2.84 km, 11 kontrol - 31. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 36:01 + 13:17 |
D16A 3.07 km, 14 kontrol - 7. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 30:25 + 5:04 |
D16A 3.07 km, 14 kontrol - 25. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 35:07 + 9:46 |
D18A 3.32 km, 14 kontrol - 25. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 36:47 + 11:40 |
D18A 3.32 km, 14 kontrol - 27. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 37:17 + 12:10 |
D18B 3.05 km, 13 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 37:02 + 9:24 |
D21A 3.98 km, 19 kontrol - 30. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 37:53 + 8:24 |
D21A 3.98 km, 19 kontrol - 43. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 41:40 + 12:11 |
D21B 3.56 km, 14 kontrol - 11. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 41:14 + 8:55 |
D21B 3.56 km, 14 kontrol - 19. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 46:20 + 14:01 |
D21E 4.57 km, 18 kontrol - 12. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 36:43 + 3:39 |
D21E 4.57 km, 18 kontrol - 17. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 37:15 + 4:11 |
D21E 4.57 km, 18 kontrol - 29. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 41:32 + 8:28 |
D35B 3.50 km, 14 kontrol - 12. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 42:13 + 10:00 |
D40B 3.40 km, 17 kontrol - 11. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 38:47 + 7:45 |
D40B 3.40 km, 17 kontrol - 30. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 53:15 + 22:13 |
D45B 3.35 km, 14 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 30:37 |
D45B 3.35 km, 14 kontrol - 10. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 35:14 + 4:37 |
H12C 2.35 km, 9 kontrol - 7. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 22:18 + 5:05 |
H14B 3.07 km, 13 kontrol - 9. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 24:47 + 3:04 |
H14B 3.07 km, 13 kontrol - 14. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 25:43 + 4:00 |
H14B 3.07 km, 13 kontrol - 34. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 30:39 + 8:56 |
H14B 3.07 km, 13 kontrol - 43. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 33:49 + 12:06 |
H14B 3.07 km, 13 kontrol - 55. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 40:01 + 18:18 |
H14B 3.07 km, 13 kontrol - 65. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 55:16 + 33:33 |
H14B 3.07 km, 13 kontrol - 66. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 58:50 + 37:07 |
H16A 3.61 km, 17 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 27:43 + 3:38 |
H16B 3.16 km, 13 kontrol - 6. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 28:07 + 1:32 |
H16B 3.16 km, 13 kontrol - 33. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 41:08 + 14:33 |
H18A 3.92 km, 17 kontrol - 15. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 28:46 + 4:05 |
H18A 3.92 km, 17 kontrol - 18. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 29:04 + 4:23 |
H20A 4.21 km, 16 kontrol - 18. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 39:19 + 12:34 |
H20A 4.21 km, 16 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice DISK |
H21A 5.03 km, 19 kontrol - 4. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 34:05 + 1:50 |
H21A 5.03 km, 19 kontrol - 66. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 45:45 + 13:30 |
H21B 4.51 km, 20 kontrol - 3. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 35:41 + 0:16 |
H21B 4.51 km, 20 kontrol - 11. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 37:18 + 1:53 |
H21B 4.51 km, 20 kontrol - 26. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 40:45 + 5:20 |
H21B 4.51 km, 20 kontrol - 41. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 43:43 + 8:18 |
H21E 5.27 km, 23 kontrol - 8. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 34:51 + 4:47 |
H21E 5.27 km, 23 kontrol - 24. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 37:13 + 7:09 |
H35B 4.10 km, 19 kontrol - 9. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 41:31 + 7:31 |
H35B 4.10 km, 19 kontrol - 19. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 56:43 + 22:43 |
H35B 4.10 km, 19 kontrol - Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice DISK |
H40B 3.98 km, 21 kontrol - 29. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 45:37 + 14:16 |
H45B 3.76 km, 18 kontrol - 38. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 63:05 + 35:23 |
H45B 3.76 km, 18 kontrol - 40. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 64:25 + 36:43 |
H50B 3.64 km, 18 kontrol - 9. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 34:24 + 6:12 |
HDR 3.30 km, 7 kontrol - 7. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:41 + 4:15 |
HDR 3.30 km, 7 kontrol - 33. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 43:43 + 21:17 |
P 2.31 km, 9 kontrol - 9. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 29:02 + 10:45 |
T5 5.17 km, 24 kontrol - 10. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 55:30 + 14:29 |
D10C 1.96 km, 8 kontrol - 1. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 17:37 |
D10C 1.96 km, 8 kontrol - 12. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 40:00 + 22:23 |
. |
Závod: 2016-05-07 - Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček - Uherský Brod, areál sokolovny |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
D16C 1.50 km, 11 kontrol - 25. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 13:59 + 2:28 |
D16C 1.50 km, 11 kontrol - 26. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 14:01 + 2:30 |
D18C 1.70 km, 14 kontrol - 26. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 16:30 + 4:24 |
D18C 1.70 km, 14 kontrol - 36. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 17:08 + 5:02 |
D21C 1.80 km, 15 kontrol - 16. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 15:37 + 1:55 |
D21A 2.00 km, 16 kontrol - 3. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 15:10 + 1:21 |
H16C 1.70 km, 14 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 14:03 + 0:58 |
H18C 1.80 km, 15 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 16:33 + 2:19 |
H18C 1.80 km, 15 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK |
H20 2.20 km, 20 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 14:48 + 0:20 |
H20 2.20 km, 20 kontrol - 21. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 18:02 + 3:34 |
H21C 2.00 km, 17 kontrol - 20. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 17:03 + 2:04 |
H21C 2.00 km, 17 kontrol - 25. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 17:26 + 2:27 |
H21A 2.40 km, 22 kontrol - 43. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 18:18 + 4:08 |
H45C 1.70 km, 14 kontrol - 8. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 17:16 + 2:05 |
. |
Závod: 2016-05-07 - Oblastní žebříček - Vítkova hora |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Slovan Karlovy Vary |
Linie 0.00 km, 6 kontrol - 8. Katerina Misekova KAM0756 OK Kamenice 38:35 + 9:08 |
Linie 0.00 km, 6 kontrol - 14. Lucie Misekova KAM1050 OK Kamenice 48:34 + 19:07 |
Příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 6. Martina Misekova KAM7851 OK Kamenice 46:02 + 18:39 |
. |
Závod: 2016-05-08 - Oblastní žebříček - Vítkova hora |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Slovan Karlovy Vary |
D10 0.00 km, 6 kontrol - 8. Katerina Misekova KAM0756 OK Kamenice 37:51 + 17:26 |
Linie 0.00 km, 6 kontrol - 11. Lucie Misekova KAM1050 OK Kamenice 68:43 + 49:53 |
Příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 13. Martina Misekova KAM7851 OK Kamenice 45:57 + 19:44 |
Příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 17. Michal Misek KAM7202 OK Kamenice 56:40 + 30:27 |
. |
Závod: 2016-05-14 - Žebříček B-Čechy - Halouny |
Mapa: Rochota 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D12C 2.90 km, 8 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 31:28 + 2:46 |
D12C 2.90 km, 8 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 35:21 + 6:39 |
D12C 2.90 km, 8 kontrol - 8. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 36:34 + 7:52 |
D14B 3.70 km, 10 kontrol - 19. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 42:06 + 11:24 |
D16B 4.60 km, 10 kontrol - 8. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 46:09 + 7:10 |
D18B 5.80 km, 12 kontrol - 6. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 61:21 + 7:18 |
D18B 5.80 km, 12 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 62:58 + 8:55 |
D21B 8.20 km, 13 kontrol - 6. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 68:14 + 5:42 |
D21B 8.20 km, 13 kontrol - 11. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 69:57 + 7:25 |
D21B 8.20 km, 13 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 76:11 + 13:39 |
D21B 8.20 km, 13 kontrol - 19. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 79:47 + 17:15 |
D21B 8.20 km, 13 kontrol - 33. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 91:02 + 28:30 |
D21B 8.20 km, 13 kontrol - 38. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 93:11 + 30:39 |
D21B 8.20 km, 13 kontrol - 46. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 98:49 + 36:17 |
D21C 5.20 km, 12 kontrol - 3. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 59:55 + 4:07 |
D35B 6.30 km, 13 kontrol - 17. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 74:11 + 18:03 |
D40B 5.60 km, 10 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 56:00 + 3:21 |
H12C 3.30 km, 9 kontrol - 21. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 44:20 + 14:48 |
H12C 3.30 km, 9 kontrol - 24. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 46:14 + 16:42 |
H14B 5.10 km, 10 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 40:19 + 3:41 |
H14B 5.10 km, 10 kontrol - 26. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 48:56 + 12:18 |
H14B 5.10 km, 10 kontrol - 41. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 56:26 + 19:48 |
H14B 5.10 km, 10 kontrol - 59. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 70:17 + 33:39 |
H14B 5.10 km, 10 kontrol - 60. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 71:53 + 35:15 |
H14B 5.10 km, 10 kontrol - 66. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 82:04 + 45:26 |
H16B 6.60 km, 15 kontrol - 13. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 64:41 + 12:00 |
H16B 6.60 km, 15 kontrol - 22. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 69:56 + 17:15 |
H18B 8.10 km, 17 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 62:49 + 10:53 |
H21B 13.30 km, 23 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 82:07 + 1:12 |
H21B 13.30 km, 23 kontrol - 16. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 94:31 + 13:36 |
H21B 13.30 km, 23 kontrol - 32. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 100:12 + 19:17 |
H21B 13.30 km, 23 kontrol - 40. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 106:20 + 25:25 |
H21B 13.30 km, 23 kontrol - 42. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 108:35 + 27:40 |
H21C 7.90 km, 15 kontrol - 51. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 90:15 + 34:17 |
H35B 9.20 km, 17 kontrol - 11. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 90:35 + 17:56 |
H35B 9.20 km, 17 kontrol - 17. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 114:45 + 42:06 |
H35B 9.20 km, 17 kontrol - 19. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 122:29 + 49:50 |
H40B 8.40 km, 14 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 67:00 + 1:32 |
H40B 8.40 km, 14 kontrol - 46. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 145:43 + 80:15 |
H45B 7.60 km, 15 kontrol - 36. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 94:31 + 35:40 |
H45B 7.60 km, 15 kontrol - 40. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 109:01 + 50:10 |
H50B 6.80 km, 15 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 56:52 + 3:22 |
D10C 2.10 km, 8 kontrol - 2. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 22:51 + 2:25 |
D10C 2.10 km, 8 kontrol - 24. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 43:55 + 23:29 |
D10C 2.10 km, 8 kontrol - 31. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 47:21 + 26:55 |
D10L 2.10 km, 7 kontrol - 3. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:33 + 4:18 |
D10L 2.10 km, 7 kontrol - 20. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 107:26 + 78:11 |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 15. Bazata Alberto KAM0702 OK Kamenice 43:41 + 17:55 |
TF 2.10 km, 7 kontrol - 5. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 33:42 + 3:00 |
TF 2.10 km, 7 kontrol - 23. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 47:23 + 16:41 |
T1 5.00 km, 11 kontrol - 34. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 90:32 + 44:36 |
T1 5.00 km, 11 kontrol - 41. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 103:54 + 57:58 |
T1 5.00 km, 11 kontrol - 51. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 147:31 + 101:35 |
T2ULTIMATE 7.50 km, 13 kontrol - 13. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 98:26 + 36:32 |
T2ULTIMATE 7.50 km, 13 kontrol - Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2016-05-14 - Žebříček B-Morava - Zlín - Podhoří, ZŠ M. Alše |
Mapa: Za Majákem, 1 |
Pořadatel: SKOB Zlín |
D21B 8.70 km, 15 kontrol - 4. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 90:13 + 12:28 |
D21B 8.70 km, 15 kontrol - 16. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 139:12 + 61:27 |
. |
Závod: 2016-05-15 - Žebříček B-Čechy - Halouny |
Mapa: Halouny 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D12C 2.70 km, 10 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 24:23 + 1:54 |
D12C 2.70 km, 10 kontrol - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 27:57 + 5:28 |
D12C 2.70 km, 10 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 34:24 + 11:55 |
D12C 2.70 km, 10 kontrol - 17. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 35:46 + 13:17 |
D12C 2.70 km, 10 kontrol - 27. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 42:41 + 20:12 |
D14B 3.20 km, 14 kontrol - 10. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 29:33 + 6:12 |
D14B 3.20 km, 14 kontrol - 51. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 48:40 + 25:19 |
D14B 3.20 km, 14 kontrol - 58. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 71:07 + 47:46 |
D16B 3.30 km, 13 kontrol - 5. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 26:57 + 2:42 |
D18B 3.30 km, 16 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 32:39 + 7:00 |
D18B 3.30 km, 16 kontrol - 14. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 35:19 + 9:40 |
D18B 3.30 km, 16 kontrol - 20. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 37:14 + 11:35 |
D21B 4.50 km, 15 kontrol - 2. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 30:22 + 0:43 |
D21B 4.50 km, 15 kontrol - 5. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 32:11 + 2:32 |
D21B 4.50 km, 15 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 35:14 + 5:35 |
D21B 4.50 km, 15 kontrol - 27. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 39:17 + 9:38 |
D21B 4.50 km, 15 kontrol - 44. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 46:01 + 16:22 |
D21B 4.50 km, 15 kontrol - 59. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 53:53 + 24:14 |
D21C 3.80 km, 13 kontrol - 5. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 42:37 + 6:30 |
D21C 3.80 km, 13 kontrol - 6. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 44:18 + 8:11 |
D35B 3.80 km, 15 kontrol - 9. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 38:54 + 7:53 |
D40B 3.70 km, 14 kontrol - 13. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 38:41 + 6:49 |
D40B 3.70 km, 14 kontrol - 20. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 46:18 + 14:26 |
D45B 3.40 km, 15 kontrol - 12. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 35:13 + 5:01 |
D45B 3.40 km, 15 kontrol - 40. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 76:50 + 46:38 |
H12C 2.90 km, 11 kontrol - 12. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 29:26 + 6:45 |
H12C 2.90 km, 11 kontrol - 20. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 33:57 + 11:16 |
H12C 2.90 km, 11 kontrol - 24. Podzemsky Lukas KAM0407 OK Kamenice 36:29 + 13:48 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 11. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 24:44 + 4:17 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 13. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 25:20 + 4:53 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 21. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 26:21 + 5:54 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 31. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:32 + 8:05 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 33. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 28:54 + 8:27 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 46. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 32:57 + 12:30 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 58. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 36:56 + 16:29 |
H14B 3.60 km, 14 kontrol - 66. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 44:59 + 24:32 |
H16B 3.70 km, 14 kontrol - 13. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 32:38 + 10:01 |
H16B 3.70 km, 14 kontrol - 24. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 35:52 + 13:15 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 32:23 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 36:36 + 4:13 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 22. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 37:54 + 5:31 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 32. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 39:51 + 7:28 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 34. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 40:17 + 7:54 |
H21C 4.60 km, 18 kontrol - 15. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 34:54 + 8:19 |
H21C 4.60 km, 18 kontrol - 71. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 56:48 + 30:13 |
H35B 4.40 km, 18 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 33:10 + 1:32 |
H35B 4.40 km, 18 kontrol - 23. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 49:28 + 17:50 |
H35B 4.40 km, 18 kontrol - 24. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 58:12 + 26:34 |
H40B 4.20 km, 16 kontrol - 40. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 70:30 + 41:17 |
H40B 4.20 km, 16 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK |
H45B 4.20 km, 15 kontrol - 46. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 94:53 + 63:47 |
H50B 3.90 km, 15 kontrol - 5. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 33:19 + 4:10 |
H50B 3.90 km, 15 kontrol - 6. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 34:12 + 5:03 |
H50B 3.90 km, 15 kontrol - 26. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 74:38 + 45:29 |
D10C 2.40 km, 9 kontrol - 13. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 37:15 + 13:27 |
D10C 2.40 km, 9 kontrol - 16. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 41:52 + 18:04 |
D10C 2.40 km, 9 kontrol - 23. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 46:55 + 23:07 |
H10C 2.40 km, 9 kontrol - Bazata Alberto KAM0702 OK Kamenice DISK |
D10L 2.90 km, 9 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 34:39 + 12:53 |
D10L 2.90 km, 9 kontrol - 15. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 42:45 + 20:59 |
TF 2.90 km, 9 kontrol - 2. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 26:03 + 0:37 |
T1 3.10 km, 13 kontrol - 13. Hejnalova Eva KAM9651 OK Kamenice 43:58 + 18:45 |
T1 3.10 km, 13 kontrol - 24. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 58:51 + 33:38 |
T1 3.10 km, 13 kontrol - 34. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 118:45 + 93:32 |
. |
Závod: 2016-05-15 - Žebříček B-Morava - Zlín - Podhoří, ZŠ M. Alše |
Mapa: Šternberk Cihelna, 1 |
Pořadatel: SKOB Zlín |
D21B 4.00 km, 22 kontrol - 5. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 43:43 + 6:45 |
D21B 4.00 km, 22 kontrol - 24. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 66:34 + 29:36 |
. |
Závod: 2016-05-21 - Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati - Nové Sedliště |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D10L 3.20 km, 6 kontrol - 8. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 63:45 + 33:41 |
D10C 1.90 km, 8 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 51:02 + 26:55 |
D21C 4.20 km, 17 kontrol - 8. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 69:56 + 28:51 |
P 2.30 km, 10 kontrol - 1. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 34:19 |
. |
Závod: 2016-05-21 - Oblastní žebříček (SAXBO) - Oybin |
Mapa: Louisenhöhe, 1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D10L 4.00 km, 6 kontrol - 18. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 82:29 + 55:40 |
D14 3.30 km, 6 kontrol - 9. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 35:37 + 3:55 |
D18 4.60 km, 12 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 66:18 + 17:32 |
D21L 6.40 km, 13 kontrol - 1. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 70:13 |
D21L 6.40 km, 13 kontrol - 24. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 110:36 + 40:23 |
D35 4.80 km, 11 kontrol - 4. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 62:34 + 9:22 |
D35 4.80 km, 11 kontrol - 8. Novakova Eva KAM7251 OK Kamenice 74:40 + 21:28 |
H14 3.90 km, 8 kontrol - 24. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 74:06 + 45:07 |
H21K 6.20 km, 15 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 72:30 + 13:12 |
H21K 6.20 km, 15 kontrol - 5. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 72:44 + 13:26 |
H21L 9.70 km, 20 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 79:46 + 6:24 |
H21L 9.70 km, 20 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 83:14 + 9:52 |
H21L 9.70 km, 20 kontrol - 10. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 88:12 + 14:50 |
H21L 9.70 km, 20 kontrol - 27. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 99:39 + 26:17 |
H21L 9.70 km, 20 kontrol - 35. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 110:22 + 37:00 |
H21L 9.70 km, 20 kontrol - 39. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 115:05 + 41:43 |
H35 7.00 km, 12 kontrol - 5. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 79:21 + 14:05 |
H35 7.00 km, 12 kontrol - 22. Novak Ondrej KAM7300 OK Kamenice 156:39 + 91:23 |
HDR 4.00 km, 6 kontrol - 2. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 18:31 + 4:09 |
HDR 4.00 km, 6 kontrol - 48. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:16 + 25:54 |
. |
Závod: 2016-05-22 - Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček - Nové Sedliště |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D10L 2.00 km, 6 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 62:10 + 35:10 |
D10C 2.00 km, 5 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 59:02 + 19:30 |
P 3.10 km, 10 kontrol - 6. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 56:09 + 15:10 |
. |
Závod: 2016-05-22 - Veřejný závod (SAXBO) - Oybin |
Mapa: Louisenhöhe, 1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D10L 2.80 km, 7 kontrol - 6. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 41:42 + 12:06 |
D14 2.90 km, 10 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 27:38 |
D18 4.00 km, 16 kontrol - 8. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 62:45 + 20:47 |
D35 4.50 km, 20 kontrol - 6. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 62:09 + 12:39 |
D40 3.70 km, 19 kontrol - 10. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 59:34 + 14:30 |
H14 3.40 km, 12 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 67:28 + 35:46 |
H35 6.50 km, 23 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 71:28 + 8:33 |
HDR 2.80 km, 7 kontrol - 1. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 18:07 |
HDR 2.80 km, 7 kontrol - 22. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 31:48 + 13:41 |
D21AL 4.90 km, 18 kontrol - 1. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 50:34 |
D21AL 4.90 km, 18 kontrol - 24. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 73:48 + 23:14 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 55:21 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 2. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 58:24 + 3:03 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 62:35 + 7:14 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 7. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 62:41 + 7:20 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 10. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 65:38 + 10:17 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 25. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 72:43 + 17:22 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 30. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 76:30 + 21:09 |
H21AL 7.40 km, 25 kontrol - 39. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 90:41 + 35:20 |
. |
Závod: 2016-05-28 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava - Černá Voda, místní část Nové Podhradí |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
D16A 2.80 km, 13 kontrol - 25. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 31:50 + 10:49 |
D16A 2.80 km, 13 kontrol - 37. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 37:07 + 16:06 |
D18A 3.00 km, 12 kontrol - 27. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 32:32 + 9:29 |
D18A 3.00 km, 12 kontrol - 36. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 36:35 + 13:32 |
D18A 3.00 km, 12 kontrol - 42. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:07 + 22:04 |
D21E 4.30 km, 18 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 36:25 + 2:53 |
D21E 4.30 km, 18 kontrol - 21. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 38:30 + 4:58 |
D21E 4.30 km, 18 kontrol - 31. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 42:45 + 9:13 |
D45B 2.80 km, 14 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice DISK |
H16A 3.50 km, 17 kontrol - 8. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 24:09 + 2:02 |
H18A 3.60 km, 16 kontrol - 17. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 26:48 + 4:46 |
H18A 3.60 km, 16 kontrol - 22. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 29:13 + 7:11 |
H18A 3.60 km, 16 kontrol - 38. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 37:01 + 14:59 |
H20A 4.10 km, 16 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 26:06 + 0:31 |
H20A 4.10 km, 16 kontrol - 23. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 35:05 + 9:30 |
H20A 4.10 km, 16 kontrol - 32. Valasek Jiri KAM9700 OK Kamenice 41:09 + 15:34 |
H21A 4.60 km, 20 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 34:01 + 1:03 |
H21B 4.40 km, 19 kontrol - 3. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 31:13 + 1:19 |
H21B 4.40 km, 19 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 34:08 + 4:14 |
H21B 4.40 km, 19 kontrol - 23. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 36:45 + 6:51 |
H21E 5.10 km, 22 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 33:24 + 1:07 |
H50B 3.40 km, 15 kontrol - 4. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 31:03 + 4:59 |
. |
Závod: 2016-05-29 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Černá Voda |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D16A 4.90 km, 11 kontrol - 17. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 57:24 + 14:54 |
D16A 4.90 km, 11 kontrol - 18. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 57:38 + 15:08 |
D18A 6.60 km, 11 kontrol - 22. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 70:20 + 18:09 |
D18A 6.60 km, 11 kontrol - 34. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 96:34 + 44:23 |
D18A 6.60 km, 11 kontrol - 38. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 100:32 + 48:21 |
D21E 9.00 km, 14 kontrol - 9. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 81:59 + 7:46 |
D21E 9.00 km, 14 kontrol - 15. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 86:39 + 12:26 |
D21E 9.00 km, 14 kontrol - 18. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 90:11 + 15:58 |
H16A 7.10 km, 15 kontrol - 11. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 67:01 + 13:18 |
H18A 8.90 km, 13 kontrol - 3. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 62:38 + 3:19 |
H18A 8.90 km, 13 kontrol - 20. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 74:37 + 15:18 |
H18A 8.90 km, 13 kontrol - 29. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 83:59 + 24:40 |
H20A 10.00 km, 15 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 66:34 |
H20A 10.00 km, 15 kontrol - 26. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 92:47 + 26:13 |
H21A 12.30 km, 18 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 95:52 + 4:40 |
H21A 12.30 km, 18 kontrol - 36. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 119:23 + 28:11 |
H21B 11.30 km, 17 kontrol - 18. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 110:28 + 21:43 |
H21E 13.80 km, 23 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 97:40 |
H45B 7.90 km, 14 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 69:31 |
H50B 7.10 km, 14 kontrol - 4. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 80:17 + 12:08 |
. |
Závod: 2016-06-04 - Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček - Ivančice, sportovní hala |
Mapa: Ivančice, M=1 |
Pořadatel: BETA URSUS Orienteering |
D21E 2.40 km, 22 kontrol - 16. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 16:11 + 1:40 |
H21E 2.80 km, 20 kontrol - 13. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 14:44 + 1:25 |
H21E 2.80 km, 20 kontrol - 30. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 16:01 + 2:42 |
D16A 2.10 km, 23 kontrol - 32. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 17:52 + 3:58 |
D18A 2.20 km, 20 kontrol - 36. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 17:16 + 3:59 |
D18A 2.20 km, 20 kontrol - 37. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 17:32 + 4:15 |
H16A 2.30 km, 23 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 14:28 + 1:00 |
H16A 2.30 km, 23 kontrol - 36. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 18:53 + 5:25 |
H16A 2.30 km, 23 kontrol - 40. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 20:31 + 7:03 |
H18A 2.60 km, 24 kontrol - 21. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 15:51 + 2:16 |
H18A 2.60 km, 24 kontrol - 46. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 19:41 + 6:06 |
H18A 2.60 km, 24 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK |
H20A 2.60 km, 24 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 14:35 + 0:58 |
D21A 2.00 km, 23 kontrol - 2. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 15:05 + 0:03 |
D21A 2.00 km, 23 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 15:55 + 0:53 |
D45 1.80 km, 18 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 14:43 + 1:48 |
H21A 2.60 km, 21 kontrol - 13. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:18 + 0:54 |
H21A 2.60 km, 21 kontrol - 27. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 15:51 + 1:27 |
H21A 2.60 km, 21 kontrol - 59. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 17:48 + 3:24 |
H21C 2.50 km, 21 kontrol - 28. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 19:49 + 4:22 |
H35 2.30 km, 21 kontrol - 33. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 23:53 + 8:59 |
H45 2.30 km, 24 kontrol - 11. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 17:37 + 2:40 |
. |
Závod: 2016-06-12 - Mistrovství oblasti na klasické trati - obec Milíře, Rádlo |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D21L 7.20 km, 16 kontrol - 3. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 66:59 + 3:13 |
H14 4.00 km, 7 kontrol - 8. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 40:27 + 5:37 |
H21K 6.40 km, 15 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 51:39 + 1:40 |
H21K 6.40 km, 15 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 53:03 + 3:04 |
H21K 6.40 km, 15 kontrol - 12. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 67:03 + 17:04 |
H21K 6.40 km, 15 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 68:25 + 18:26 |
H21K 6.40 km, 15 kontrol - 30. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 119:29 + 69:30 |
H21L 11.00 km, 20 kontrol - 33. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 108:57 + 29:59 |
. |
Závod: 2016-06-18 - Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati - Chvojkovský mlýn |
Mapa: DH 16-21 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
D12C 2.79 km, 7 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 30:52 + 0:40 |
D12C 2.79 km, 7 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 33:33 + 3:21 |
D12C 2.79 km, 7 kontrol - 6. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 33:46 + 3:34 |
D12C 2.79 km, 7 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 34:19 + 4:07 |
D12C 2.79 km, 7 kontrol - 26. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 50:55 + 20:43 |
D14B 4.12 km, 8 kontrol - 9. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 36:07 + 5:34 |
D14B 4.12 km, 8 kontrol - 12. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 38:08 + 7:35 |
D14B 4.12 km, 8 kontrol - 47. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 61:08 + 30:35 |
D14B 4.12 km, 8 kontrol - 59. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 121:42 + 91:09 |
D16B 5.23 km, 11 kontrol - 9. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 47:45 + 10:10 |
D18B 6.16 km, 12 kontrol - 4. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 53:01 + 1:38 |
D18B 6.16 km, 12 kontrol - 7. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 56:05 + 4:42 |
D18B 6.16 km, 12 kontrol - 16. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 60:40 + 9:17 |
D21A 9.16 km, 19 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 67:23 + 2:14 |
D21A 9.16 km, 19 kontrol - 11. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 79:21 + 14:12 |
D21B 8.22 km, 15 kontrol - 20. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 107:06 + 38:23 |
D21B 8.22 km, 15 kontrol - Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice DISK |
D35B 7.14 km, 12 kontrol - 8. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 66:18 + 10:30 |
D35B 7.14 km, 12 kontrol - 26. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 140:24 + 84:36 |
D35B 7.14 km, 12 kontrol - Straka Dan KAM7551 OK Kamenice 66:30 + 10:42 |
D40B 6.04 km, 13 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 55:14 + 1:18 |
D40B 6.04 km, 13 kontrol - 19. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 74:53 + 20:57 |
D40B 6.04 km, 13 kontrol - 28. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 81:49 + 27:53 |
D45B 5.17 km, 10 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 43:20 |
H12C 3.34 km, 7 kontrol - 20. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 37:59 + 11:55 |
H12C 3.34 km, 7 kontrol - 38. Hejsek Lukas KAM0400 OK Kamenice 74:42 + 48:38 |
H14B 5.76 km, 11 kontrol - 8. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 41:49 + 3:37 |
H14B 5.76 km, 11 kontrol - 12. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 43:18 + 5:06 |
H14B 5.76 km, 11 kontrol - 25. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 49:49 + 11:37 |
H14B 5.76 km, 11 kontrol - 32. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 52:23 + 14:11 |
H14B 5.76 km, 11 kontrol - 40. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 55:39 + 17:27 |
H14B 5.76 km, 11 kontrol - 42. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 56:56 + 18:44 |
H14B 5.76 km, 11 kontrol - 55. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 68:39 + 30:27 |
H16B 6.99 km, 12 kontrol - 21. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 59:41 + 13:54 |
H16B 6.99 km, 12 kontrol - 22. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 61:06 + 15:19 |
H16B 6.99 km, 12 kontrol - 30. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 68:51 + 23:04 |
H18B 8.64 km, 12 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 53:36 + 1:33 |
H18B 8.64 km, 12 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 60:13 + 8:10 |
H21A 17.04 km, 24 kontrol - 4. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 103:28 + 3:49 |
H21A 17.04 km, 24 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 107:54 + 8:15 |
H21A 17.04 km, 24 kontrol - 43. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 140:28 + 40:49 |
H21B 14.04 km, 24 kontrol - Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice DISK |
H35B 10.23 km, 20 kontrol - 16. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 96:06 + 26:39 |
H35B 10.23 km, 20 kontrol - 22. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 110:17 + 40:50 |
H35B 10.23 km, 20 kontrol - 23. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 112:26 + 42:59 |
H35B 10.23 km, 20 kontrol - 30. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 148:58 + 79:31 |
H45B 8.32 km, 18 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 59:32 + 2:16 |
H45B 8.32 km, 18 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 60:47 + 3:31 |
H45B 8.32 km, 18 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 65:37 + 8:21 |
H45B 8.32 km, 18 kontrol - 45. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 103:42 + 46:26 |
H45B 8.32 km, 18 kontrol - 48. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 108:42 + 51:26 |
H50B 7.26 km, 15 kontrol - 8. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 59:10 + 9:29 |
D10C 2.31 km, 7 kontrol - 9. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 34:09 + 10:16 |
D10C 2.31 km, 7 kontrol - 17. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 45:58 + 22:05 |
D10C 2.31 km, 7 kontrol - 18. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 48:22 + 24:29 |
D10C 2.31 km, 7 kontrol - 22. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 56:18 + 32:25 |
D10C 2.31 km, 7 kontrol - 27. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 68:44 + 44:51 |
D10N 2.31 km, 7 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 65:39 + 36:41 |
HDR 2.31 km, 7 kontrol - 23. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 66:43 + 41:11 |
P 3.27 km, 7 kontrol - 5. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 40:28 + 11:27 |
P 3.27 km, 7 kontrol - 9. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 43:59 + 14:58 |
P 3.27 km, 7 kontrol - 13. Hejskova Bohumila KAM6852 OK Kamenice 48:01 + 19:00 |
P 3.27 km, 7 kontrol - 16. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 48:50 + 19:49 |
P 3.27 km, 7 kontrol - 32. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 62:17 + 33:16 |
. |
Závod: 2016-06-19 - Žebříček B-Čechy - Chvojkovský mlýn |
Mapa: všechny kategorie 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
D10N 2.20 km, 7 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 58:57 + 27:39 |
D10C 2.14 km, 7 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 22:37 + 2:01 |
D10C 2.14 km, 7 kontrol - 9. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 23:14 + 2:38 |
D10C 2.14 km, 7 kontrol - 20. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 29:47 + 9:11 |
D10C 2.14 km, 7 kontrol - 26. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 36:41 + 16:05 |
D12C 2.51 km, 10 kontrol - 2. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 25:03 + 1:20 |
D12C 2.51 km, 10 kontrol - 12. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 30:02 + 6:19 |
D12C 2.51 km, 10 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 32:41 + 8:58 |
D12C 2.51 km, 10 kontrol - 16. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 33:57 + 10:14 |
D12C 2.51 km, 10 kontrol - 22. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 38:07 + 14:24 |
D12C 2.51 km, 10 kontrol - 27. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 46:36 + 22:53 |
D14B 2.89 km, 12 kontrol - 33. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 28:29 + 8:08 |
D14B 2.89 km, 12 kontrol - 35. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 29:36 + 9:15 |
D14B 2.89 km, 12 kontrol - 55. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 42:08 + 21:47 |
D14B 2.89 km, 12 kontrol - 57. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 49:57 + 29:36 |
D16B 3.55 km, 13 kontrol - 7. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 30:34 + 7:09 |
D16B 3.55 km, 13 kontrol - 10. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 31:01 + 7:36 |
D18B 3.54 km, 12 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 34:26 + 6:42 |
D18B 3.54 km, 12 kontrol - 22. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 36:50 + 9:06 |
D21A 4.90 km, 18 kontrol - 3. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 32:43 + 0:22 |
D21A 4.90 km, 18 kontrol - 19. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 41:05 + 8:44 |
D21A 4.90 km, 18 kontrol - 25. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 42:19 + 9:58 |
D21B 4.53 km, 15 kontrol - 6. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 42:48 + 4:10 |
D21B 4.53 km, 15 kontrol - 12. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 48:52 + 10:14 |
D35B 4.00 km, 14 kontrol - 17. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 46:06 + 12:07 |
D35B 4.00 km, 14 kontrol - 24. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 68:38 + 34:39 |
D40B 3.73 km, 13 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 34:26 + 2:33 |
D40B 3.73 km, 13 kontrol - 18. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 42:33 + 10:40 |
D40B 3.73 km, 13 kontrol - 19. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 42:43 + 10:50 |
D45B 3.45 km, 13 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 28:15 |
D45B 3.45 km, 13 kontrol - 28. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 47:40 + 19:25 |
H12C 2.84 km, 12 kontrol - 15. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 29:25 + 6:27 |
H12C 2.84 km, 12 kontrol - 27. Hejsek Lukas KAM0400 OK Kamenice 34:47 + 11:49 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 11. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 26:38 + 2:58 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 14. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 27:05 + 3:25 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 21. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 29:43 + 6:03 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 27. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 31:04 + 7:24 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 31. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 31:57 + 8:17 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 32. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 32:06 + 8:26 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 56. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 43:05 + 19:25 |
H14B 3.53 km, 13 kontrol - 63. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 51:30 + 27:50 |
H16B 3.77 km, 15 kontrol - 10. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 26:54 + 5:38 |
H16B 3.77 km, 15 kontrol - 25. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 31:32 + 10:16 |
H18B 4.15 km, 15 kontrol - 3. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 25:52 + 0:56 |
H18B 4.15 km, 15 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 26:39 + 1:43 |
H21A 6.52 km, 24 kontrol - 13. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 38:02 + 3:55 |
H21A 6.52 km, 24 kontrol - 14. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 38:17 + 4:10 |
H21A 6.52 km, 24 kontrol - 50. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 48:22 + 14:15 |
H21B 5.24 km, 19 kontrol - 5. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 36:34 + 3:54 |
H21B 5.24 km, 19 kontrol - 6. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 36:43 + 4:03 |
H21B 5.24 km, 19 kontrol - 12. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 39:19 + 6:39 |
H21B 5.24 km, 19 kontrol - 42. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 54:31 + 21:51 |
H21C 4.53 km, 15 kontrol - 15. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:57 + 38:44 |
H35B 5.06 km, 18 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 40:40 + 5:38 |
H35B 5.06 km, 18 kontrol - 12. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 42:30 + 7:28 |
H35B 5.06 km, 18 kontrol - 19. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 48:16 + 13:14 |
H35B 5.06 km, 18 kontrol - 24. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 59:20 + 24:18 |
H35B 5.06 km, 18 kontrol - 27. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 77:01 + 41:59 |
H45B 4.31 km, 16 kontrol - 43. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 49:03 + 19:33 |
H45B 4.31 km, 16 kontrol - 49. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 54:59 + 25:29 |
H50B 4.20 km, 15 kontrol - 8. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 31:48 + 5:13 |
H50B 4.20 km, 15 kontrol - 31. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 73:29 + 46:54 |
HDR 2.20 km, 7 kontrol - 33. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 77:13 + 51:53 |
P 2.96 km, 9 kontrol - 11. Chaloupkova Dana KAM7150 OK Kamenice 43:20 + 16:13 |
P 2.96 km, 9 kontrol - 12. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 43:23 + 16:16 |
P 2.96 km, 9 kontrol - 13. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 43:59 + 16:52 |
P 2.96 km, 9 kontrol - 15. Stepankova Adela KAM0000 OK Kamenice 47:51 + 20:44 |
P 2.96 km, 9 kontrol - 25. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 70:45 + 43:38 |
T 4.91 km, 14 kontrol - 8. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 77:01 + 40:18 |
. |
Závod: 2016-06-25 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) - Hojná Voda |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D40 2.90 km, 12 kontrol - 10. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 35:48 + 5:40 |
D45 2.80 km, 11 kontrol - 7. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 36:07 + 5:01 |
H45 3.40 km, 14 kontrol - 18. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 42:04 + 11:29 |
H45 3.40 km, 14 kontrol - 22. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 45:43 + 15:08 |
H45 3.40 km, 14 kontrol - 48. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 86:56 + 56:21 |
H50 3.20 km, 12 kontrol - 9. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 33:31 + 1:39 |
T5 4.20 km, 17 kontrol - 7. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 47:15 + 5:08 |
T5 4.20 km, 17 kontrol - 15. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 61:17 + 19:10 |
T5 4.20 km, 17 kontrol - 18. Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice 63:00 + 20:53 |
T5 4.20 km, 17 kontrol - 27. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 74:30 + 32:23 |
D10 2.00 km, 7 kontrol - 9. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 51:12 + 24:53 |
D12 2.20 km, 9 kontrol - 9. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 29:43 + 7:48 |
H14 3.10 km, 11 kontrol - 6. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 35:30 + 8:03 |
D16B 2.60 km, 10 kontrol - 9. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 33:09 + 8:10 |
D16C 2.60 km, 10 kontrol - 10. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 33:29 + 8:56 |
D18A 2.80 km, 11 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 39:57 + 14:26 |
D18A 2.80 km, 11 kontrol - 16. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 43:19 + 17:48 |
D21B 4.00 km, 15 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 43:56 + 3:37 |
D21C 4.00 km, 15 kontrol - Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice DISK |
D21D 4.00 km, 15 kontrol - 7. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 42:52 + 7:24 |
D21D 4.00 km, 15 kontrol - 11. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 46:59 + 11:31 |
D21D 4.00 km, 15 kontrol - 12. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 47:35 + 12:07 |
H16A 3.20 km, 12 kontrol - 15. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 46:16 + 17:28 |
H18A 3.40 km, 14 kontrol - 8. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 32:33 + 4:56 |
H20A 3.50 km, 14 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 27:03 |
H20B 3.50 km, 14 kontrol - Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice DISK |
H21A 5.00 km, 20 kontrol - 24. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 52:33 + 16:59 |
H21B 5.00 km, 20 kontrol - 22. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 50:40 + 14:00 |
H21C 5.00 km, 20 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 39:39 + 1:06 |
H21C 5.00 km, 20 kontrol - 19. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 49:46 + 11:13 |
H21D 5.00 km, 20 kontrol - 24. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 53:55 + 16:29 |
. |
Závod: 2016-06-26 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) - Hojná Voda |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
T5 4.20 km, 18 kontrol - 7. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 49:35 + 9:10 |
T5 4.20 km, 18 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 52:48 + 12:23 |
T5 4.20 km, 18 kontrol - 11. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 54:44 + 14:19 |
T5 4.20 km, 18 kontrol - 14. Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice 58:03 + 17:38 |
T5 4.20 km, 18 kontrol - 35. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 82:56 + 42:31 |
D12 2.40 km, 10 kontrol - 8. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 31:52 + 10:29 |
D16B 2.60 km, 10 kontrol - 4. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 30:43 + 2:19 |
D16B 2.60 km, 10 kontrol - 14. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 37:27 + 9:03 |
D18B 2.80 km, 11 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 33:37 + 10:07 |
D18B 2.80 km, 11 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 34:57 + 11:27 |
D21A 3.90 km, 17 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 40:49 + 3:55 |
D21B 3.40 km, 13 kontrol - 5. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 34:45 + 3:24 |
D21B 3.40 km, 13 kontrol - 16. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 39:32 + 8:11 |
D21B 3.40 km, 13 kontrol - 23. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 48:23 + 17:02 |
D21D 2.90 km, 12 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 43:06 + 5:35 |
D40A 3.30 km, 13 kontrol - 16. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 56:31 + 20:02 |
D45A 3.20 km, 14 kontrol - 16. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 55:53 + 18:09 |
H16C 3.10 km, 10 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 27:00 |
H18A 3.60 km, 14 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 33:21 + 5:48 |
H20A 4.00 km, 15 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 28:19 |
H20B 3.60 km, 13 kontrol - 13. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 41:17 + 12:58 |
H21A 5.20 km, 21 kontrol - 28. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 51:39 + 14:17 |
H21C 4.40 km, 14 kontrol - 7. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:35 + 4:12 |
H21C 4.40 km, 14 kontrol - 8. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 40:53 + 4:30 |
H21C 4.40 km, 14 kontrol - 32. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 51:03 + 14:40 |
H21C 4.40 km, 14 kontrol - 37. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 53:38 + 17:15 |
H45A 3.70 km, 14 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 38:05 + 0:28 |
H45A 3.70 km, 14 kontrol - 15. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 46:16 + 8:39 |
H45B 3.10 km, 11 kontrol - 22. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 75:52 + 40:29 |
H50A 3.40 km, 14 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 36:48 + 1:46 |
. |
Závod: 2016-06-28 - Veřejný závod (České akademické hry) - Pardubice |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D21 2.40 km, 18 kontrol - 12. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 17:14 + 1:37 |
D21 2.40 km, 18 kontrol - 13. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 17:16 + 1:27 |
D21 2.40 km, 18 kontrol - 14. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 17:19 + 1:30 |
D21 2.40 km, 18 kontrol - 19. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 18:06 + 2:17 |
. |
Závod: 2016-06-29 - Veřejný závod (České akademické hry) - Horní Jelení |
Mapa: Blanická stráň, 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D21 6.80 km, 13 kontrol - 14. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 51:39 + 7:05 |
D21 6.80 km, 13 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 60:50 + 10:52 |
D21 6.80 km, 13 kontrol - 16. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 61:09 + 11:11 |
D21 6.80 km, 13 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2016-07-01 - Veřejný závod - Šindelová |
Mapa: Teich 2016 |
Pořadatel: KOB Baník Sokolov |
H21 5.50 km, 24 kontrol - 6. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 54:01 + 10:21 |
. |
Závod: 2016-07-02 - Cena střední Moravy 2016 - E1 - Suchý, okres Blansko |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21A 4.20 km, 19 kontrol - 9. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 37:06 + 9:38 |
H21A 5.50 km, 25 kontrol - 13. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 35:39 + 6:21 |
H21A 5.50 km, 25 kontrol - 19. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 36:46 + 7:28 |
. |
Závod: 2016-07-02 - Oblastní žebříček - Šindelová |
Mapa: Favorit 2016 |
Pořadatel: KOB Baník Sokolov |
H21 7.50 km, 21 kontrol - 10. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 71:48 + 19:29 |
H21 7.50 km, 21 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2016-07-03 - Cena střední Moravy 2016 - E2 - Suchý, okres Blansko |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21A 7.10 km, 13 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 67:58 + 19:04 |
H21A 12.40 km, 22 kontrol - 15. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 87:37 + 18:30 |
H21A 12.40 km, 22 kontrol - 16. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 87:59 + 18:52 |
. |
Závod: 2016-07-03 - Oblastní žebříček - Šindelová |
Mapa: Skřiváň 2016 |
Pořadatel: KOB Baník Sokolov |
H21 9.10 km, 26 kontrol - 16. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 99:10 + 34:12 |
H21 9.10 km, 26 kontrol - 17. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 99:53 + 34:55 |
. |
Závod: 2016-07-04 - Veřejný závod - Boskovice |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21 2.20 km, 16 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 14:43 + 2:25 |
H21 3.30 km, 19 kontrol - 4. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:36 + 1:54 |
H21 3.30 km, 19 kontrol - 10. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 18:17 + 2:35 |
. |
Závod: 2016-07-05 - Cena střední Moravy 2016 - E3 - Suchý, okres Blansko |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21A 5.10 km, 16 kontrol - 10. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 55:08 + 15:51 |
H21A 6.70 km, 21 kontrol - 10. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 48:11 + 6:52 |
H21A 6.70 km, 21 kontrol - 13. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 50:35 + 9:16 |
. |
Závod: 2016-07-06 - Cena střední Moravy 2016 - E4 - Suchý, okres Blansko |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21A 6.10 km, 21 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 55:18 + 11:59 |
H21A 8.90 km, 28 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 61:20 + 6:12 |
H21A 8.90 km, 28 kontrol - 14. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 65:14 + 10:06 |
. |
Závod: 2016-07-08 - H.S.H. Vysočina cup - E1 - Štěměchy |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10 2.26 km, 7 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 28:38 + 8:48 |
D12B 2.77 km, 11 kontrol - 1. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 24:26 |
D18B 3.51 km, 15 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 38:43 + 8:25 |
D21E 4.84 km, 22 kontrol - 16. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 45:02 + 12:02 |
D35B 3.51 km, 15 kontrol - 13. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 38:39 + 8:51 |
H21E 6.35 km, 25 kontrol - 24. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 45:25 + 10:15 |
H21A 5.63 km, 21 kontrol - 5. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 39:46 + 4:54 |
H21A 5.63 km, 21 kontrol - 15. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 44:13 + 9:21 |
H21A 5.63 km, 21 kontrol - 17. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 44:55 + 10:03 |
H45B 4.14 km, 16 kontrol - 29. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 69:53 + 41:03 |
. |
Závod: 2016-07-09 - H.S.H. Vysočina cup - E2 - Štěměchy |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10 2.45 km, 7 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 25:35 + 7:43 |
D12B 2.89 km, 8 kontrol - 1. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 25:37 |
D18B 7.07 km, 16 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 70:58 + 18:50 |
D21E 9.82 km, 21 kontrol - 18. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 107:49 + 40:43 |
D35B 7.07 km, 16 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 70:00 + 12:54 |
H21E 12.40 km, 31 kontrol - 22. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 86:07 + 18:27 |
H21A 11.92 km, 29 kontrol - 11. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 89:13 + 12:08 |
H21A 11.92 km, 29 kontrol - 18. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 97:35 + 20:30 |
H21A 11.92 km, 29 kontrol - 19. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 98:03 + 20:58 |
H45B 8.27 km, 17 kontrol - 32. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 122:22 + 68:19 |
. |
Závod: 2016-07-10 - H.S.H. Vysočina cup - E3 - Štěměchy |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10 2.79 km, 8 kontrol - 8. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 32:08 + 10:08 |
D12B 3.05 km, 9 kontrol - 1. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 28:13 |
D18B 4.78 km, 13 kontrol - 9. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 52:33 + 14:06 |
D35B 4.34 km, 14 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 52:10 + 10:26 |
H21E 10.59 km, 26 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 90:53 + 23:16 |
H21A 9.91 km, 27 kontrol - 13. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 86:05 + 16:09 |
H21A 9.91 km, 27 kontrol - 20. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 103:58 + 34:02 |
H45B 6.05 km, 16 kontrol - 27. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 88:42 + 40:17 |
. |
Závod: 2016-07-14 - Grand prix Silesia - E1 - Velká Kraš |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 2.10 km, 14 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 23:34 |
D18 2.10 km, 14 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 28:11 + 4:37 |
D21A 2.40 km, 15 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 22:18 |
H21A 3.10 km, 20 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 20:03 |
H21A 3.10 km, 20 kontrol - 2. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 20:27 + 0:24 |
. |
Závod: 2016-07-15 - Grand prix Silesia - E3 - Velká Kraš |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 2.30 km, 19 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 27:13 + 1:17 |
D18 2.30 km, 19 kontrol - 6. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 32:23 + 6:27 |
D21A 2.30 km, 23 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 23:36 |
H21A 2.60 km, 25 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 19:03 + 0:00 |
H21A 2.60 km, 25 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 21:23 + 2:20 |
. |
Závod: 2016-07-16 - Grand prix Silesia - E5 - Velká Kraš |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 2.90 km, 12 kontrol - 2. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 34:58 + 4:39 |
D18 2.90 km, 12 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 35:37 + 5:18 |
D21A 3.70 km, 15 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 40:02 |
H21A 4.70 km, 19 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 33:42 |
H21A 4.70 km, 19 kontrol - 2. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 37:29 + 3:47 |
. |
Závod: 2016-07-17 - Grand prix Silesia - E6 - Velká Kraš |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 5.30 km, 12 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 54:29 + 1:12 |
D18 5.30 km, 12 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 58:43 + 5:26 |
D21A 6.70 km, 18 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 71:03 |
H21A 10.00 km, 23 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 73:15 |
H21A 10.00 km, 23 kontrol - 2. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 86:17 + 13:02 |
. |
Závod: 2016-07-29 - Eduard 2016 - E1 - Sportovní areál EDUARD |
Mapa: Eliáš |
Pořadatel: SKOB Ostrov |
D21A 4.90 km, 20 kontrol - 20. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 63:56 + 23:26 |
D21B 4.60 km, 19 kontrol - 5. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 53:30 + 6:21 |
H21A 6.30 km, 23 kontrol - 2. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 42:10 + 0:33 |
H21A 6.30 km, 23 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 42:38 + 1:01 |
H21A 6.30 km, 23 kontrol - 18. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 50:35 + 8:58 |
H21A 6.30 km, 23 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice DISK |
H40 5.30 km, 21 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 83:38 + 39:10 |
. |
Závod: 2016-07-30 - Eduard 2016 - E2 - Sportovní areál EDUARD |
Mapa: Rovnost |
Pořadatel: SKOB Ostrov |
D21A 7.60 km, 25 kontrol - 18. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 87:46 + 25:51 |
D21B 6.10 km, 19 kontrol - 11. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 69:37 + 17:39 |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 57:01 |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 6. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 61:36 + 4:35 |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 7. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 62:51 + 5:50 |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 25. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 73:43 + 16:42 |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 30. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 77:55 + 20:54 |
H40 6.30 km, 22 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 71:26 + 20:21 |
. |
Závod: 2016-07-31 - Eduard 2016 - E3 - Sportovní areál EDUARD |
Mapa: Svornost |
Pořadatel: SKOB Ostrov |
D21A 5.50 km, 17 kontrol - 16. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 63:16 + 17:09 |
D21B 4.70 km, 15 kontrol - 4. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 55:01 + 5:21 |
H21A 8.10 km, 26 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 49:59 + 0:20 |
H21A 8.10 km, 26 kontrol - 8. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 55:13 + 5:34 |
H21A 8.10 km, 26 kontrol - 9. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 56:31 + 6:52 |
H21A 8.10 km, 26 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 65:20 + 15:41 |
H21A 8.10 km, 26 kontrol - 30. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 72:23 + 22:44 |
H40 6.10 km, 19 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 74:49 + 18:06 |
. |
Závod: 2016-08-05 - Rumcajsovy míle - E1 - Zápudov |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D10N 2.70 km, 6 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 26:02 + 6:53 |
D12 1.70 km, 7 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 19:37 + 2:05 |
D12 1.70 km, 7 kontrol - 15. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 51:08 + 33:36 |
D16 1.90 km, 14 kontrol - 6. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 30:13 + 3:09 |
D21A 2.60 km, 20 kontrol - 26. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 47:49 + 18:19 |
D21B 2.20 km, 18 kontrol - 5. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 39:27 + 11:02 |
D35 2.10 km, 17 kontrol - 28. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 54:21 + 25:09 |
H21A 2.90 km, 24 kontrol - 35. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 34:17 + 9:15 |
H35 2.50 km, 19 kontrol - 27. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 63:38 + 36:05 |
H50 1.70 km, 17 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 22:48 + 3:55 |
. |
Závod: 2016-08-06 - Rumcajsovy míle - E3 - Zápudov |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D10N 1.40 km, 5 kontrol - 2. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 10:21 + 0:17 |
D10N 1.40 km, 5 kontrol - 11. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 18:34 + 8:30 |
D10N 1.40 km, 5 kontrol - 15. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 26:59 + 14:28 |
D12 1.20 km, 9 kontrol - 9. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 24:25 + 8:07 |
D16 1.60 km, 13 kontrol - 3. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 24:45 + 0:46 |
D21A 2.10 km, 19 kontrol - 26. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 42:13 + 15:32 |
D21B 1.90 km, 18 kontrol - 27. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 91:55 + 62:22 |
D35 1.90 km, 17 kontrol - 20. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 45:32 + 15:30 |
H21A 2.30 km, 22 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 31:02 + 6:51 |
H21C 2.00 km, 14 kontrol - 6. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 24:25 + 4:55 |
H35 1.90 km, 21 kontrol - 13. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 33:04 + 8:14 |
H35 1.90 km, 21 kontrol - 35. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 63:58 + 39:08 |
H45 1.80 km, 18 kontrol - 43. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 46:19 + 24:11 |
. |
Závod: 2016-08-07 - Rumcajsovy míle - E4 - Zápudov |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D10N 2.90 km, 6 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 20:38 + 3:38 |
D10N 2.90 km, 6 kontrol - 11. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 27:08 + 10:08 |
D10N 2.90 km, 6 kontrol - 17. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 49:51 + 27:18 |
D12 1.50 km, 8 kontrol - 7. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 21:57 + 4:47 |
D12 1.50 km, 8 kontrol - 10. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 23:32 + 6:22 |
D16 2.10 km, 14 kontrol - 4. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 31:50 + 3:40 |
D21A 2.80 km, 21 kontrol - 20. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 44:38 + 14:19 |
D35 2.40 km, 16 kontrol - 9. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 38:56 + 10:19 |
D35 2.40 km, 16 kontrol - 36. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 83:00 + 54:23 |
H21A 3.10 km, 26 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice DISK |
H21C 2.80 km, 22 kontrol - 7. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 39:01 + 5:51 |
H35 2.80 km, 21 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 37:31 + 7:07 |
H35 2.80 km, 21 kontrol - 32. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 72:44 + 42:20 |
H45 2.60 km, 18 kontrol - 43. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 55:51 + 26:49 |
. |
Závod: 2016-08-10 - Česká Kanada 2016 - E1 - Cyklocamp pod Landštejnem |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D12A 2.60 km, 10 kontrol - 10. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 34:10 + 10:25 |
D12B 2.40 km, 9 kontrol - 10. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 37:24 + 11:53 |
D14A 3.10 km, 12 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 23:58 + 2:17 |
D14A 3.10 km, 12 kontrol - 5. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 25:37 + 3:56 |
D14A 3.10 km, 12 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 29:13 + 7:32 |
D16 3.40 km, 14 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 27:28 + 0:31 |
D18 3.90 km, 13 kontrol - 4. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 33:18 + 4:01 |
D18 3.90 km, 13 kontrol - 8. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 35:26 + 6:09 |
D18 3.90 km, 13 kontrol - 21. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 44:59 + 15:42 |
D21E 5.30 km, 20 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 40:22 + 6:13 |
D21A 4.90 km, 17 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 37:04 |
D21A 4.90 km, 17 kontrol - 16. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 45:33 + 8:29 |
D21A 4.90 km, 17 kontrol - 27. Strakova Andrea KAM9152 OK Kamenice 49:24 + 12:20 |
D21A 4.90 km, 17 kontrol - 31. Mackova Lucia KAM9151 OK Kamenice 50:56 + 13:52 |
D21A 4.90 km, 17 kontrol - 41. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 103:39 + 66:35 |
D21B 4.40 km, 17 kontrol - 28. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 99:39 + 60:22 |
D40A 3.80 km, 15 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 35:54 + 3:08 |
D45A 3.50 km, 13 kontrol - 21. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 39:12 + 9:20 |
D45B 3.40 km, 13 kontrol - 22. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 55:42 + 21:53 |
D45B 3.40 km, 13 kontrol - 27. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 66:31 + 32:42 |
H14A 3.40 km, 13 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:55 + 1:47 |
H14A 3.40 km, 13 kontrol - 9. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 26:43 + 4:35 |
H14A 3.40 km, 13 kontrol - 11. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 27:14 + 5:06 |
H14A 3.40 km, 13 kontrol - 14. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:24 + 6:16 |
H14A 3.40 km, 13 kontrol - 19. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 31:15 + 9:07 |
H14B 3.30 km, 11 kontrol - 1. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 30:40 |
H14B 3.30 km, 11 kontrol - 4. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 35:59 + 5:19 |
H14B 3.30 km, 11 kontrol - 6. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 40:38 + 9:58 |
H16 3.90 km, 14 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 24:11 + 0:23 |
H16 3.90 km, 14 kontrol - 12. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 28:18 + 4:30 |
H16 3.90 km, 14 kontrol - 20. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 33:04 + 9:16 |
H16 3.90 km, 14 kontrol - 21. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 34:44 + 10:56 |
H18 4.20 km, 14 kontrol - 27. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 43:34 + 18:02 |
H21E 6.30 km, 22 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 36:17 + 1:54 |
H21E 6.30 km, 22 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 37:46 + 3:23 |
H21E 6.30 km, 22 kontrol - 22. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 40:48 + 6:25 |
H21E 6.30 km, 22 kontrol - 47. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 48:33 + 14:10 |
H21A 5.70 km, 20 kontrol - 13. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:31 + 3:11 |
H21A 5.70 km, 20 kontrol - 19. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 44:48 + 5:28 |
H21C 4.60 km, 18 kontrol - 22. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 69:34 + 33:32 |
H40A 4.40 km, 19 kontrol - 13. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 36:25 + 7:48 |
H45A 4.40 km, 17 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 32:32 + 3:25 |
T1 2.50 km, 8 kontrol - Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice DISK |
T2 4.40 km, 16 kontrol - 26. Hejskova Bohumila KAM6852 OK Kamenice 76:27 + 44:14 |
. |
Závod: 2016-08-11 - Česká Kanada 2016 - E2 - Cyklocamp pod Landštejnem |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D12A 3.19 km, 8 kontrol - 12. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 44:05 + 14:02 |
D12B 2.95 km, 6 kontrol - 15. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 61:57 + 24:35 |
D14A 3.97 km, 9 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 29:16 + 1:01 |
D14A 3.97 km, 9 kontrol - 6. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 36:53 + 8:38 |
D14A 3.97 km, 9 kontrol - 7. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 37:24 + 9:09 |
D14B 3.64 km, 9 kontrol - 10. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 61:42 + 24:24 |
D16 5.30 km, 8 kontrol - 4. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 44:39 + 3:42 |
D18 5.96 km, 9 kontrol - 6. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 51:25 + 6:27 |
D18 5.96 km, 9 kontrol - 12. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 53:40 + 8:42 |
D18 5.96 km, 9 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 54:10 + 9:12 |
D21E 8.35 km, 12 kontrol - 11. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 64:57 + 8:24 |
D21A 7.54 km, 13 kontrol - 4. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 60:50 + 1:58 |
D21A 7.54 km, 13 kontrol - 14. Strakova Andrea KAM9152 OK Kamenice 70:31 + 11:39 |
D21A 7.54 km, 13 kontrol - 21. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 73:09 + 14:17 |
D21A 7.54 km, 13 kontrol - 31. Mackova Lucia KAM9151 OK Kamenice 86:01 + 27:09 |
D21A 7.54 km, 13 kontrol - 36. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 89:41 + 30:49 |
D40A 6.15 km, 10 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 58:11 + 7:13 |
D45A 5.69 km, 9 kontrol - 22. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 65:03 + 17:01 |
D45B 4.54 km, 10 kontrol - 12. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 67:58 + 19:51 |
D45B 4.54 km, 10 kontrol - 22. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 75:40 + 27:33 |
H14A 5.30 km, 8 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 37:08 |
H14A 5.30 km, 8 kontrol - 5. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 41:22 + 4:14 |
H14A 5.30 km, 8 kontrol - 13. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 45:14 + 8:06 |
H14A 5.30 km, 8 kontrol - 14. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 45:34 + 8:26 |
H14A 5.30 km, 8 kontrol - 18. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 49:35 + 12:27 |
H14B 4.40 km, 7 kontrol - 1. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 37:55 |
H14B 4.40 km, 7 kontrol - 2. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 40:24 + 2:29 |
H14B 4.40 km, 7 kontrol - 8. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 53:19 + 15:24 |
H16 5.96 km, 9 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 33:33 |
H16 5.96 km, 9 kontrol - 18. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 47:38 + 14:05 |
H16 5.96 km, 9 kontrol - 25. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 53:04 + 19:31 |
H16 5.96 km, 9 kontrol - 26. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 53:33 + 20:00 |
H18 7.92 km, 12 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK |
H21E 12.73 km, 20 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 68:54 |
H21E 12.73 km, 20 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 75:00 + 6:06 |
H21E 12.73 km, 20 kontrol - 14. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 81:51 + 12:57 |
H21E 12.73 km, 20 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 89:27 + 20:33 |
H21A 11.30 km, 17 kontrol - 25. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 81:15 + 13:34 |
H21A 11.30 km, 17 kontrol - 31. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 85:22 + 17:41 |
H21C 8.84 km, 14 kontrol - 22. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 131:36 + 64:46 |
H40A 7.92 km, 12 kontrol - 8. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 64:02 + 16:55 |
H45A 7.26 km, 13 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 50:09 + 3:58 |
HDR 3.80 km, 5 kontrol - 69. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 77:22 + 56:28 |
P 3.92 km, 8 kontrol - 29. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 69:44 + 37:00 |
T1 5.15 km, 8 kontrol - 15. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 63:23 + 22:42 |
. |
Závod: 2016-08-12 - Veřejný závod - Kunžak |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D21 3.92 km, 16 kontrol - 2. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 41:05 + 6:26 |
H21 5.03 km, 19 kontrol - 15. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 67:13 + 30:03 |
. |
Závod: 2016-08-12 - Česká Kanada 2016 - E3 - Stoječín |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D12A 2.33 km, 10 kontrol - 12. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 25:03 + 8:18 |
D12B 1.79 km, 8 kontrol - 7. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 16:34 + 3:42 |
D14A 2.98 km, 13 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 22:45 + 1:54 |
D14A 2.98 km, 13 kontrol - 7. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 26:05 + 5:14 |
D14A 2.98 km, 13 kontrol - 8. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 26:45 + 5:54 |
D14B 2.79 km, 10 kontrol - 9. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 34:24 + 12:42 |
D16 3.37 km, 16 kontrol - 6. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 32:14 + 2:45 |
D18 3.75 km, 19 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 34:50 + 4:50 |
D18 3.75 km, 19 kontrol - 9. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 38:15 + 8:15 |
D18 3.75 km, 19 kontrol - 13. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 42:02 + 12:02 |
D21E 4.88 km, 21 kontrol - 7. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 37:18 + 2:03 |
D21A 4.00 km, 17 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 30:22 |
D21A 4.00 km, 17 kontrol - 18. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 37:19 + 6:57 |
D21A 4.00 km, 17 kontrol - 25. Mackova Lucia KAM9151 OK Kamenice 40:41 + 10:19 |
D21A 4.00 km, 17 kontrol - 31. Strakova Andrea KAM9152 OK Kamenice 42:11 + 11:49 |
D21A 4.00 km, 17 kontrol - 38. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 45:49 + 15:27 |
D21B 3.74 km, 15 kontrol - 9. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 38:53 + 6:26 |
D40A 3.51 km, 13 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 33:51 + 5:09 |
D45A 3.12 km, 14 kontrol - 25. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 42:02 + 14:01 |
D45B 2.97 km, 13 kontrol - 21. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 48:19 + 19:47 |
D45B 2.97 km, 13 kontrol - 27. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 60:02 + 31:30 |
H14A 3.34 km, 13 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:37 + 3:04 |
H14A 3.34 km, 13 kontrol - 9. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 25:26 + 4:53 |
H14A 3.34 km, 13 kontrol - 11. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 25:50 + 5:17 |
H14A 3.34 km, 13 kontrol - 20. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 27:36 + 7:03 |
H14A 3.34 km, 13 kontrol - 25. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 30:52 + 10:19 |
H14B 2.98 km, 13 kontrol - 2. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 27:20 + 1:07 |
H14B 2.98 km, 13 kontrol - 5. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 32:51 + 6:38 |
H14B 2.98 km, 13 kontrol - 12. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 39:21 + 13:08 |
H16 3.58 km, 14 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 22:05 + 1:07 |
H16 3.58 km, 14 kontrol - 14. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 29:27 + 8:29 |
H16 3.58 km, 14 kontrol - 21. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 34:40 + 13:42 |
H16 3.58 km, 14 kontrol - 22. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 35:03 + 14:05 |
H18 4.11 km, 17 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 28:03 + 5:50 |
H18 4.11 km, 17 kontrol - 20. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 32:24 + 10:11 |
H21E 6.13 km, 26 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 34:57 + 2:10 |
H21E 6.13 km, 26 kontrol - 11. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 36:45 + 3:58 |
H21E 6.13 km, 26 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 36:46 + 3:59 |
H21E 6.13 km, 26 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 37:26 + 4:39 |
H21E 6.13 km, 26 kontrol - 47. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 44:29 + 11:42 |
H21A 5.46 km, 21 kontrol - 6. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 36:50 + 3:54 |
H21A 5.46 km, 21 kontrol - 23. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 40:12 + 7:16 |
H21C 4.48 km, 17 kontrol - 21. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 90:28 + 57:35 |
H40A 4.11 km, 17 kontrol - 6. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 30:50 + 6:13 |
H40B 4.03 km, 15 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 44:37 + 11:57 |
H45A 4.22 km, 18 kontrol - 5. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 29:28 + 1:51 |
H50B 3.51 km, 13 kontrol - 23. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 60:20 + 28:35 |
P 2.75 km, 8 kontrol - 22. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 53:04 + 23:34 |
T1 3.43 km, 8 kontrol - 25. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 52:12 + 22:17 |
. |
Závod: 2016-08-13 - Česká Kanada 2016 - E4 - Stoječín |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D10 2.60 km, 9 kontrol - 9. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:16 + 9:29 |
D12A 2.50 km, 10 kontrol - 10. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:28 + 8:09 |
D12B 2.60 km, 9 kontrol - 15. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 44:06 + 23:28 |
D14A 2.50 km, 9 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 17:59 |
D14A 2.50 km, 9 kontrol - 11. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 24:59 + 7:00 |
D14A 2.50 km, 9 kontrol - 15. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 26:03 + 8:04 |
D14B 2.70 km, 12 kontrol - 14. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 50:20 + 25:34 |
D16 4.20 km, 11 kontrol - 5. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 35:00 + 3:18 |
D18 5.20 km, 14 kontrol - 4. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 43:20 + 4:12 |
D18 5.20 km, 14 kontrol - 9. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 48:02 + 8:54 |
D18 5.20 km, 14 kontrol - 12. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 51:12 + 12:04 |
D21E 8.40 km, 16 kontrol - 5. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 57:40 + 3:44 |
D21E 8.40 km, 16 kontrol - 18. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 72:13 + 18:17 |
D21E 8.40 km, 16 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice DISK |
D21A 7.50 km, 16 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 58:11 |
D21A 7.50 km, 16 kontrol - 22. Strakova Andrea KAM9152 OK Kamenice 70:00 + 11:49 |
D21A 7.50 km, 16 kontrol - 35. Mackova Lucia KAM9151 OK Kamenice 80:23 + 22:12 |
D21A 7.50 km, 16 kontrol - 41. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 92:58 + 34:47 |
D21A 7.50 km, 16 kontrol - Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice DISK |
D21B 6.90 km, 13 kontrol - 12. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 70:42 + 10:56 |
D21B 6.90 km, 13 kontrol - Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice DISK |
D40A 5.00 km, 9 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 49:18 + 7:36 |
D45A 5.20 km, 14 kontrol - 22. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 67:32 + 22:44 |
D45A 5.20 km, 14 kontrol - 23. Mackova Lenka KAM7051 OK Kamenice 68:52 + 24:04 |
D45B 4.90 km, 12 kontrol - 16. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 72:46 + 23:36 |
D45B 4.90 km, 12 kontrol - 25. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 84:00 + 34:50 |
H14A 3.80 km, 12 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 27:54 + 1:41 |
H14A 3.80 km, 12 kontrol - 9. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 31:36 + 5:23 |
H14A 3.80 km, 12 kontrol - 12. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 32:18 + 6:05 |
H14A 3.80 km, 12 kontrol - 15. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 32:50 + 6:37 |
H14A 3.80 km, 12 kontrol - 19. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 35:22 + 9:09 |
H14B 2.70 km, 12 kontrol - 2. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 23:05 + 0:28 |
H14B 2.70 km, 12 kontrol - 7. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 28:13 + 5:36 |
H14B 2.70 km, 12 kontrol - 11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 32:18 + 9:41 |
H16 6.00 km, 16 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 39:03 |
H16 6.00 km, 16 kontrol - 16. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 51:42 + 12:39 |
H16 6.00 km, 16 kontrol - 19. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 54:49 + 15:46 |
H16 6.00 km, 16 kontrol - 23. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 59:42 + 20:39 |
H18 6.30 km, 14 kontrol - 8. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 39:20 + 6:04 |
H18 6.30 km, 14 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 46:24 + 13:08 |
H21E 10.40 km, 26 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 59:25 + 0:49 |
H21E 10.40 km, 26 kontrol - 12. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 64:52 + 6:16 |
H21E 10.40 km, 26 kontrol - 25. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 68:08 + 9:32 |
H21E 10.40 km, 26 kontrol - 45. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 76:32 + 17:56 |
H21A 8.60 km, 16 kontrol - 16. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 58:18 + 8:40 |
H21A 8.60 km, 16 kontrol - 26. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 60:52 + 11:14 |
H21A 8.60 km, 16 kontrol - 40. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 66:44 + 17:06 |
H21C 6.90 km, 13 kontrol - 22. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 99:23 + 47:10 |
H40A 7.30 km, 14 kontrol - 8. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 56:56 + 9:38 |
H45A 7.40 km, 17 kontrol - 12. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 55:17 + 7:45 |
H50B 6.20 km, 13 kontrol - 24. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 94:50 + 45:31 |
T1 5.30 km, 15 kontrol - 19. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 73:05 + 26:35 |
T1 5.30 km, 15 kontrol - 34. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 90:44 + 44:14 |
T2 6.60 km, 17 kontrol - 1. Rusy Tomas kam930x 37:28 |
T2 6.60 km, 17 kontrol - 16. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 62:26 + 24:58 |
. |
Závod: 2016-08-14 - Česká Kanada 2016 - E5 - Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D10 2.30 km, 7 kontrol - 13. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 33:53 + 13:50 |
D12A 2.58 km, 8 kontrol - 6. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 30:40 + 6:33 |
D12B 2.29 km, 9 kontrol - 12. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 43:00 + 24:11 |
D14A 3.90 km, 16 kontrol - 3. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 35:49 + 2:57 |
D14A 3.90 km, 16 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 35:50 + 2:58 |
D14A 3.90 km, 16 kontrol - 6. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 37:09 + 4:17 |
D14B 3.30 km, 13 kontrol - 11. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 77:05 + 41:12 |
D16 4.68 km, 19 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 42:31 + 1:32 |
D18 5.02 km, 17 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 50:00 + 5:30 |
D18 5.02 km, 17 kontrol - 8. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 54:55 + 10:25 |
D18 5.02 km, 17 kontrol - 10. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 55:31 + 11:01 |
D21E 7.46 km, 20 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 67:49 + 9:32 |
D21E 7.46 km, 20 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice DISK |
D21E 7.46 km, 20 kontrol - Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice DISK |
D21A 6.13 km, 20 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 52:41 |
D21A 6.13 km, 20 kontrol - 18. Strakova Andrea KAM9152 OK Kamenice 64:00 + 11:19 |
D21A 6.13 km, 20 kontrol - 19. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 65:40 + 12:59 |
D21A 6.13 km, 20 kontrol - 32. Mackova Lucia KAM9151 OK Kamenice 75:32 + 22:51 |
D21A 6.13 km, 20 kontrol - 36. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 88:27 + 35:46 |
D40A 4.87 km, 17 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 49:44 + 2:31 |
D45A 4.63 km, 14 kontrol - 15. Mackova Lenka KAM7051 OK Kamenice 60:49 + 14:44 |
D45A 4.63 km, 14 kontrol - 18. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 62:21 + 16:16 |
D45B 4.24 km, 13 kontrol - 14. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 73:43 + 24:54 |
H14A 4.41 km, 16 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 35:30 |
H14A 4.41 km, 16 kontrol - 5. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 36:59 + 1:29 |
H14A 4.41 km, 16 kontrol - 8. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 37:51 + 2:21 |
H14A 4.41 km, 16 kontrol - 15. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 41:37 + 6:07 |
H14A 4.41 km, 16 kontrol - 19. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 47:25 + 11:55 |
H14B 3.41 km, 14 kontrol - 2. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 34:07 + 2:19 |
H14B 3.41 km, 14 kontrol - 8. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 42:52 + 11:04 |
H14B 3.41 km, 14 kontrol - 11. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 47:50 + 16:02 |
H16 5.48 km, 20 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 37:57 + 2:29 |
H16 5.48 km, 20 kontrol - 19. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 58:52 + 23:24 |
H16 5.48 km, 20 kontrol - 20. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 58:57 + 23:29 |
H16 5.48 km, 20 kontrol - 22. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 60:31 + 25:03 |
H18 7.88 km, 19 kontrol - 9. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 55:32 + 5:58 |
H18 7.88 km, 19 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 63:29 + 13:55 |
H21E 10.46 km, 30 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 65:09 + 1:52 |
H21E 10.46 km, 30 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 66:19 + 3:02 |
H21E 10.46 km, 30 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 66:35 + 3:18 |
H21E 10.46 km, 30 kontrol - 29. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 78:38 + 15:21 |
H21A 8.81 km, 24 kontrol - 15. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 63:51 + 8:54 |
H21A 8.81 km, 24 kontrol - 17. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 64:14 + 9:17 |
H21A 8.81 km, 24 kontrol - 31. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 69:30 + 14:33 |
H21C 6.14 km, 17 kontrol - 23. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 103:40 + 51:42 |
H40B 5.36 km, 17 kontrol - 23. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 85:54 + 37:48 |
H45A 6.30 km, 19 kontrol - 10. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 51:05 + 8:06 |
P 2.95 km, 11 kontrol - 25. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 59:50 + 27:45 |
T1 3.94 km, 17 kontrol - 24. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 73:04 + 33:35 |
T1 3.94 km, 17 kontrol - 27. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 79:39 + 40:10 |
T2 5.94 km, 16 kontrol - 11. Rusy Tomas kam930x 52:21 + 14:44 |
T2 5.94 km, 16 kontrol - 26. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 64:48 + 27:11 |
T2 5.94 km, 16 kontrol - 41. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 82:43 + 45:06 |
. |
Závod: 2016-08-19 - Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 - Malá Skála |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D16 2.61 km, 12 kontrol - 14. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 35:21 + 6:49 |
D16 2.61 km, 12 kontrol - 21. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 37:54 + 9:22 |
D18 2.85 km, 14 kontrol - 12. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 55:21 + 17:24 |
D18 2.85 km, 14 kontrol - 17. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 62:51 + 24:54 |
D18 2.85 km, 14 kontrol - 18. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 65:52 + 27:55 |
D21E 3.92 km, 21 kontrol - 18. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 68:58 + 17:05 |
D21E 3.92 km, 21 kontrol - 21. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 71:02 + 19:09 |
D21A 3.08 km, 16 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 37:10 |
D40 2.76 km, 16 kontrol - 25. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 57:45 + 17:29 |
H14 1.38 km, 10 kontrol - 22. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 18:10 + 7:19 |
H16 2.83 km, 13 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 29:22 |
H18 3.57 km, 16 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 33:33 |
H21UL 3.54 km, 20 kontrol - 4. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 57:56 + 14:14 |
H21E 4.43 km, 24 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 39:40 |
H21E 4.43 km, 24 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 42:59 + 3:19 |
H21E 4.43 km, 24 kontrol - 17. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 46:41 + 7:01 |
H21B 3.11 km, 18 kontrol - 18. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 48:53 + 13:30 |
H21B 3.11 km, 18 kontrol - 22. Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice 49:43 + 14:20 |
H21C 2.78 km, 14 kontrol - 17. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:57 + 70:57 |
H35 3.56 km, 17 kontrol - 22. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 72:36 + 35:02 |
. |
Závod: 2016-08-20 - Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 - Malá Skála |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D16 2.00 km, 13 kontrol - 13. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 39:17 + 11:13 |
D16 2.00 km, 13 kontrol - 19. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 42:06 + 14:02 |
D18 2.21 km, 15 kontrol - 14. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 51:57 + 22:06 |
D18 2.21 km, 15 kontrol - 18. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 67:56 + 38:05 |
D21E 3.09 km, 18 kontrol - 2. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 47:16 + 1:34 |
D21E 3.09 km, 18 kontrol - 22. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 68:13 + 22:31 |
D21A 2.82 km, 14 kontrol - 3. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 39:35 + 2:12 |
D40 2.07 km, 14 kontrol - 38. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 75:29 + 37:25 |
H14 1.93 km, 11 kontrol - 12. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 28:43 + 7:58 |
H16 2.67 km, 13 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 28:59 |
H18 3.28 km, 15 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 36:55 |
H21UL 4.21 km, 25 kontrol - 6. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 80:10 + 19:17 |
H21E 4.97 km, 26 kontrol - 7. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 50:42 + 1:52 |
H21E 4.97 km, 26 kontrol - 19. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 60:28 + 11:38 |
H21E 4.97 km, 26 kontrol - 35. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 71:02 + 22:12 |
H21E 4.97 km, 26 kontrol - 55. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 93:10 + 44:20 |
H21B 3.54 km, 18 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 53:06 + 8:47 |
H21B 3.54 km, 18 kontrol - 9. Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice 54:20 + 10:01 |
H21C 3.04 km, 17 kontrol - 25. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 106:46 + 61:28 |
H35 3.87 km, 22 kontrol - 23. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 110:45 + 56:18 |
. |
Závod: 2016-08-21 - Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 - Malá Skála |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D16 3.47 km, 15 kontrol - 5. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 43:57 + 3:18 |
D16 3.47 km, 15 kontrol - 26. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 74:46 + 34:07 |
D18 3.93 km, 16 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 91:07 + 45:07 |
D21E 4.67 km, 21 kontrol - 7. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 63:17 + 11:22 |
D21E 4.67 km, 21 kontrol - 26. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 117:26 + 65:31 |
D21A 4.00 km, 18 kontrol - 7. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 61:26 + 12:06 |
D40 3.55 km, 15 kontrol - 45. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 92:31 + 46:07 |
H14 3.14 km, 12 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 36:40 + 6:37 |
H16 3.45 km, 13 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 40:00 + 2:24 |
H18 5.28 km, 18 kontrol - 7. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 73:44 + 9:41 |
H21UL 5.25 km, 17 kontrol - 6. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 87:52 + 19:50 |
H21E 6.51 km, 18 kontrol - 8. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 61:37 + 4:18 |
H21E 6.51 km, 18 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 61:53 + 4:34 |
H21E 6.51 km, 18 kontrol - 42. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 78:32 + 21:13 |
H21B 5.15 km, 15 kontrol - 14. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 71:07 + 17:24 |
H21B 5.15 km, 15 kontrol - Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice DISK |
H21C 4.15 km, 18 kontrol - 19. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 104:37 + 59:37 |
H35 4.23 km, 16 kontrol - 16. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 71:47 + 27:25 |
. |
Závod: 2016-08-26 - West cup - E1 - Nejdek, Vysoká Jedle |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
D10C 1.90 km, 6 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 28:50 + 9:32 |
H35C 4.80 km, 20 kontrol - 20. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 70:56 + 29:15 |
HD10L 3.00 km, 6 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 58:19 + 33:16 |
P3 2.70 km, 10 kontrol - 10. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 44:14 + 21:05 |
P3 2.70 km, 10 kontrol - 17. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 66:17 + 43:08 |
. |
Závod: 2016-08-26 - Cena východních Čech - E1 - Radvanice |
Mapa: Závora |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21B 2.98 km, 14 kontrol - 12. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 55:48 + 17:49 |
D40B 3.04 km, 12 kontrol - 12. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 67:07 + 25:48 |
H21B 3.68 km, 17 kontrol - 2. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 39:18 + 1:21 |
H21B 3.68 km, 17 kontrol - 19. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 75:42 + 37:45 |
. |
Závod: 2016-08-27 - West cup - E2, oblastní žebříček - Nejdek, Vysoká Jedle |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
D10C 1.60 km, 7 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 22:50 + 5:36 |
H21B 9.50 km, 14 kontrol - 7. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 83:49 + 18:58 |
HD10L 2.80 km, 7 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 36:21 + 19:10 |
HDR 2.80 km, 7 kontrol - 33. Misek Michal KAM0000 OK Kamenice 44:48 + 26:15 |
P3 3.00 km, 9 kontrol - 12. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 47:33 + 24:22 |
P3 3.00 km, 9 kontrol - 15. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 56:33 + 33:22 |
. |
Závod: 2016-08-27 - Cena východních Čech - E2 - Radvanice |
Mapa: Závora |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21B 4.93 km, 10 kontrol - 7. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 66:31 + 11:16 |
D40B 4.01 km, 11 kontrol - 14. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 67:36 + 19:37 |
H21B 7.78 km, 17 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 83:57 + 15:21 |
H21B 7.78 km, 17 kontrol - 23. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 127:17 + 58:41 |
. |
Závod: 2016-08-28 - West cup - E3, oblastní žebříček - Nejdek, Vysoká Jedle |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
D10C 2.00 km, 8 kontrol - 10. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 35:03 + 17:39 |
H21B 8.90 km, 24 kontrol - 9. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 94:06 + 22:42 |
HD10L 2.60 km, 7 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:06 + 15:16 |
HDR 2.60 km, 7 kontrol - 23. Misek Michal KAM0000 OK Kamenice 27:46 + 11:40 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 13. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 52:01 + 28:01 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 19. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 69:54 + 45:54 |
. |
Závod: 2016-08-28 - Cena východních Čech - E3 - Radvanice |
Mapa: Závora |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21B 4.38 km, 16 kontrol - 14. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 72:18 + 25:06 |
D40B 4.11 km, 16 kontrol - 14. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 89:24 + 39:47 |
H21B 5.70 km, 20 kontrol - 2. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 56:04 + 4:36 |
H21B 5.70 km, 20 kontrol - 15. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 69:48 + 18:20 |
. |
Závod: 2016-09-03 - Oblastní žebříček - Křížovky - Podžalý |
Mapa: |
Pořadatel: OOS TJ Spartak Vrchlabí |
H21C 7.90 km, 16 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 72:38 |
. |
Závod: 2016-09-03 - Mistrovství oblasti na klasické trati - Libušín |
Mapa: Mrákavy 1 |
Pořadatel: KOB Kladno |
D10L 2.30 km, 6 kontrol - 2. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 25:26 + 1:13 |
D10L 2.30 km, 6 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 30:50 + 6:37 |
D10L 2.30 km, 6 kontrol - 5. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:34 + 8:26 |
D10L 2.30 km, 6 kontrol - 6. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 35:30 + 12:22 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 32:46 + 4:22 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 35:54 + 7:30 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 8. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 37:24 + 9:00 |
D12 2.80 km, 8 kontrol - 10. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 40:46 + 12:22 |
D14 3.30 km, 9 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 27:22 + 0:17 |
D14 3.30 km, 9 kontrol - 10. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 46:09 + 19:04 |
D16 4.00 km, 10 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 36:06 + 5:06 |
D18 5.40 km, 11 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 52:30 + 2:01 |
D18 5.40 km, 11 kontrol - 3. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 62:13 + 11:44 |
D18 5.40 km, 11 kontrol - 4. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 66:21 + 15:52 |
D35L 5.10 km, 11 kontrol - 3. Kovarikova Erika KAM7252 OK Kamenice 62:43 + 8:30 |
H12 3.30 km, 9 kontrol - 7. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 39:17 + 13:05 |
H12 3.30 km, 9 kontrol - 10. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 41:40 + 15:28 |
H12 3.30 km, 9 kontrol - 16. Mison Daniel KAM0500 OK Kamenice 47:46 + 21:34 |
H14 4.00 km, 10 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:30 + 4:14 |
H14 4.00 km, 10 kontrol - 9. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 35:00 + 10:44 |
H14 4.00 km, 10 kontrol - 12. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 40:20 + 16:04 |
H14 4.00 km, 10 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 55:08 + 30:52 |
H16 5.40 km, 11 kontrol - 4. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 57:09 + 12:19 |
H21K 7.60 km, 16 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 67:19 + 0:52 |
H21L 11.20 km, 20 kontrol - 9. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 90:15 + 18:19 |
H21L 11.20 km, 20 kontrol - 10. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 91:36 + 19:40 |
H35K 5.10 km, 11 kontrol - 1. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 55:09 |
H35L 7.60 km, 16 kontrol - 10. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 83:51 + 18:21 |
P 2.80 km, 8 kontrol - 6. Jedlickova Tereza KAM0000 OK Kamenice 38:29 + 8:57 |
P 2.80 km, 8 kontrol - 7. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 38:39 + 9:07 |
P 2.80 km, 8 kontrol - 9. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 41:52 + 12:20 |
P 2.80 km, 8 kontrol - 10. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 42:35 + 13:03 |
P 2.80 km, 8 kontrol - 18. Balejova Veronika KAM0000 OK Kamenice 56:03 + 26:31 |
T 7.70 km, 11 kontrol - 4. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 107:46 + 40:55 |
T 7.70 km, 11 kontrol - 7. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 136:26 + 69:35 |
. |
Závod: 2016-09-03 - Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) - Nový Dvůr, Kašperské Hory |
Mapa: Sedlo - Kašperk |
Pořadatel: OB Kašperské Hory |
D10 1.60 km, 5 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 23:29 + 6:20 |
D12 1.90 km, 8 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 22:23 + 1:02 |
D21 3.60 km, 15 kontrol - 6. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 54:14 + 12:43 |
. |
Závod: 2016-09-04 - Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) - Nový Dvůr, Kašperské Hory |
Mapa: Sedlo - Kašperk |
Pořadatel: OB Kašperské Hory |
D10 1.60 km, 6 kontrol - 2. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 24:45 + 2:59 |
D12 2.40 km, 7 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 29:17 + 0:42 |
D21 5.80 km, 11 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 73:25 + 9:33 |
. |
Závod: 2016-09-10 - Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy - Ski areál Severák, Hrabětice (okr. Jablonec nad Nisou) |
Mapa: dle mapového klíče ISOM 2010, stav srpen 2016, vodovzdorně upravené. Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký a Jan Picek. Měř. 1 |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D12C 3.30 km, 7 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 31:25 + 2:51 |
D12C 3.30 km, 7 kontrol - 13. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 40:51 + 12:17 |
D12C 3.30 km, 7 kontrol - 24. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 51:40 + 23:06 |
D14B 3.40 km, 7 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 25:09 |
D14B 3.40 km, 7 kontrol - 28. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 34:54 + 9:45 |
D14B 3.40 km, 7 kontrol - 58. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 53:34 + 28:25 |
D14B 3.40 km, 7 kontrol - Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice DNS |
D16A 5.10 km, 10 kontrol - 10. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 52:03 + 7:01 |
D16A 5.10 km, 10 kontrol - 19. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 54:16 + 9:14 |
D18A 6.10 km, 11 kontrol - 22. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 72:58 + 20:58 |
D18A 6.10 km, 11 kontrol - 24. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 76:10 + 24:10 |
D18B 4.80 km, 9 kontrol - 4. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 53:48 + 3:52 |
D21A 7.40 km, 13 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 81:52 + 8:50 |
D21A 7.40 km, 13 kontrol - 28. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 94:01 + 20:59 |
D21A 7.40 km, 13 kontrol - 40. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 102:32 + 29:30 |
D21A 7.40 km, 13 kontrol - 44. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 103:41 + 30:39 |
D21B 6.80 km, 14 kontrol - Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice DNS |
D21E 8.50 km, 18 kontrol - 7. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 83:09 + 5:12 |
D35B 5.70 km, 10 kontrol - 28. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 143:42 + 85:21 |
D35B 5.70 km, 10 kontrol - Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice DNS |
D40B 5.00 km, 8 kontrol - 19. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 53:01 + 7:04 |
D40B 5.00 km, 8 kontrol - 24. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 54:53 + 8:56 |
D40B 5.00 km, 8 kontrol - 30. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 58:10 + 12:13 |
D40B 5.00 km, 8 kontrol - 46. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 66:22 + 20:25 |
D40B 5.00 km, 8 kontrol - 50. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 69:01 + 23:04 |
D40B 5.00 km, 8 kontrol - 59. Novakova Eva KAM7251 OK Kamenice 74:27 + 28:30 |
H12C 3.30 km, 7 kontrol - 31. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 44:10 + 19:35 |
H12C 3.30 km, 7 kontrol - 46. Hejsek Lukas KAM0400 OK Kamenice 90:44 + 66:09 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 9. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 35:00 + 4:56 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 16. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 36:39 + 6:35 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 28. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 40:14 + 10:10 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 31. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 41:11 + 11:07 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 38. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 43:58 + 13:54 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 56. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 51:18 + 21:14 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 66. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 58:47 + 28:43 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - 77. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 80:03 + 49:59 |
H14B 4.70 km, 9 kontrol - Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice DNS |
H16A 6.90 km, 16 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 59:04 + 3:27 |
H16B 5.70 km, 11 kontrol - 18. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 62:14 + 13:38 |
H16B 5.70 km, 11 kontrol - 26. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 72:09 + 23:33 |
H16B 5.70 km, 11 kontrol - 28. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 72:45 + 24:09 |
H18A 8.40 km, 17 kontrol - 1. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 65:45 |
H18A 8.40 km, 17 kontrol - 6. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 74:53 + 9:08 |
H18A 8.40 km, 17 kontrol - 17. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 83:31 + 17:46 |
H20A 9.90 km, 22 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 86:47 |
H20A 9.90 km, 22 kontrol - 18. Valasek Jiri KAM9700 OK Kamenice 105:45 + 18:58 |
H20A 9.90 km, 22 kontrol - Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice DISK |
H21A 12.30 km, 27 kontrol - 7. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 119:21 + 8:07 |
H21A 12.30 km, 27 kontrol - 45. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 141:15 + 30:01 |
H21B 10.30 km, 22 kontrol - 14. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 114:50 + 16:51 |
H21B 10.30 km, 22 kontrol - 25. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 123:30 + 25:31 |
H21C 9.20 km, 18 kontrol - 15. Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice 123:57 + 43:44 |
H21C 9.20 km, 18 kontrol - 23. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 149:34 + 69:21 |
H21C 9.20 km, 18 kontrol - Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice DISK |
H21C 9.20 km, 18 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice DNS |
H21E 13.70 km, 30 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 104:46 + 4:27 |
H21E 13.70 km, 30 kontrol - 28. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 124:17 + 23:58 |
H21E 13.70 km, 30 kontrol - 31. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 125:33 + 25:14 |
H35B 9.30 km, 23 kontrol - 21. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 186:46 + 99:43 |
H35B 9.30 km, 23 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK |
H40B 8.50 km, 15 kontrol - 16. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 113:52 + 34:19 |
H40B 8.50 km, 15 kontrol - 35. Novak Ondrej KAM7300 OK Kamenice 149:05 + 69:32 |
H45B 7.20 km, 13 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 74:27 + 4:40 |
H45B 7.20 km, 13 kontrol - 31. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 104:23 + 34:36 |
H45B 7.20 km, 13 kontrol - 37. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 110:11 + 40:24 |
H45B 7.20 km, 13 kontrol - 49. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 140:01 + 70:14 |
H45B 7.20 km, 13 kontrol - 52. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 141:23 + 71:36 |
H45B 7.20 km, 13 kontrol - Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice DNS |
H50B 6.80 km, 12 kontrol - 12. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 74:38 + 12:34 |
H50B 6.80 km, 12 kontrol - 14. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 76:46 + 14:42 |
H50B 6.80 km, 12 kontrol - Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice DNS |
D10C 2.90 km, 7 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 34:57 + 6:45 |
D10C 2.90 km, 7 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 42:42 + 14:30 |
D10C 2.90 km, 7 kontrol - 25. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 63:15 + 35:03 |
T5 5.70 km, 10 kontrol - 1. Valasek Jan KAM9400 OK Kamenice 50:46 |
T5 5.70 km, 10 kontrol - 43. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 89:39 + 38:53 |
P 3.00 km, 8 kontrol - 3. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 32:31 + 0:42 |
P 3.00 km, 8 kontrol - 31. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 46:27 + 14:38 |
P 3.00 km, 8 kontrol - 41. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 51:42 + 19:53 |
P 3.00 km, 8 kontrol - 52. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 55:52 + 24:03 |
P 3.00 km, 8 kontrol - 55. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 59:01 + 27:12 |
. |
Závod: 2016-09-11 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy - Ski areál Severák, Hrabětice (okr. Jablonec nad Nisou) |
Mapa: dle mapového klíče ISOM 2010, stav srpen 2016, vodovzdorně upravené. Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký a Jan Picek, měř. 1 |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D10C 1.80 km, 8 kontrol - 2. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 16:27 + 0:45 |
D10C 1.80 km, 8 kontrol - 25. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 38:03 + 22:21 |
D10C 1.80 km, 8 kontrol - Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice DNS |
D12C 2.50 km, 8 kontrol - 6. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:41 + 3:13 |
D12C 2.50 km, 8 kontrol - 7. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 24:06 + 3:38 |
D12C 2.50 km, 8 kontrol - 28. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 39:57 + 19:29 |
D14B 2.60 km, 11 kontrol - 13. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 25:51 + 4:16 |
D14B 2.60 km, 11 kontrol - 16. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 27:58 + 6:23 |
D14B 2.60 km, 11 kontrol - 47. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 43:49 + 22:14 |
D14B 2.60 km, 11 kontrol - Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice DNS |
D16A 3.00 km, 13 kontrol - 11. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 30:25 + 3:20 |
D16A 3.00 km, 13 kontrol - 17. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 31:54 + 4:49 |
D18A 3.30 km, 14 kontrol - 20. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 34:07 + 7:58 |
D18A 3.30 km, 14 kontrol - 27. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 36:32 + 10:23 |
D18B 3.10 km, 12 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 39:26 + 6:09 |
D21E 4.20 km, 18 kontrol - 25. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 37:24 + 6:35 |
D21A 3.90 km, 16 kontrol - 22. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 40:02 + 9:09 |
D21A 3.90 km, 16 kontrol - 30. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 41:48 + 10:55 |
D21A 3.90 km, 16 kontrol - 50. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 47:20 + 16:27 |
D21B 3.70 km, 15 kontrol - 17. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 45:44 + 12:34 |
D21B 3.70 km, 15 kontrol - 30. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 49:59 + 16:49 |
D21B 3.70 km, 15 kontrol - Panochova Anna KAM9153 OK Kamenice DNS |
D35B 3.50 km, 15 kontrol - Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice DISK |
D35B 3.50 km, 15 kontrol - Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice DNS |
D40B 3.40 km, 12 kontrol - 4. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 34:26 + 3:14 |
D40B 3.40 km, 12 kontrol - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 35:19 + 4:07 |
D40B 3.40 km, 12 kontrol - 24. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 41:39 + 10:27 |
D40B 3.40 km, 12 kontrol - 31. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 45:11 + 13:59 |
D40B 3.40 km, 12 kontrol - 44. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 48:05 + 16:53 |
H12C 2.50 km, 9 kontrol - 6. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 21:56 + 2:22 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 21:59 + 3:12 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 19. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 24:19 + 5:32 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 42. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:49 + 10:02 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 44. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 29:05 + 10:18 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 46. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 29:35 + 10:48 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 53. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 31:50 + 13:03 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 71. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 39:29 + 20:42 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - 75. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 44:31 + 25:44 |
H14B 2.80 km, 12 kontrol - Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice DNS |
H16A 3.30 km, 14 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 26:04 + 2:59 |
H16B 3.20 km, 13 kontrol - 4. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 33:06 + 0:36 |
H16B 3.20 km, 13 kontrol - 15. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 38:57 + 6:27 |
H16B 3.20 km, 13 kontrol - 21. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 41:42 + 9:12 |
H18A 3.70 km, 16 kontrol - 8. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 25:50 + 2:54 |
H18A 3.70 km, 16 kontrol - 23. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 28:58 + 6:02 |
H18A 3.70 km, 16 kontrol - 27. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 31:06 + 8:10 |
H20A 4.10 km, 17 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 29:11 + 0:58 |
H20A 4.10 km, 17 kontrol - 27. Valasek Jiri KAM9700 OK Kamenice 43:42 + 15:29 |
H20A 4.10 km, 17 kontrol - Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice DNS |
H21E 5.50 km, 20 kontrol - 10. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 35:32 + 2:20 |
H21E 5.50 km, 20 kontrol - 13. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 36:37 + 3:25 |
H21A 4.80 km, 18 kontrol - 3. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 34:31 + 0:47 |
H21A 4.80 km, 18 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice DNS |
H21B 4.60 km, 17 kontrol - 1. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 34:12 |
H21B 4.60 km, 17 kontrol - 22. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 39:18 + 5:06 |
H21B 4.60 km, 17 kontrol - 27. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 40:01 + 5:49 |
H21B 4.60 km, 17 kontrol - 48. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 43:48 + 9:36 |
H21C 4.50 km, 17 kontrol - 6. Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice 39:52 + 6:55 |
H21C 4.50 km, 17 kontrol - 33. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 54:19 + 21:22 |
H21C 4.50 km, 17 kontrol - 47. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 110:12 + 77:15 |
H35B 4.30 km, 19 kontrol - 16. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 64:32 + 31:15 |
H35B 4.30 km, 19 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 65:44 + 32:27 |
H35B 4.30 km, 19 kontrol - Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice DNS |
H40B 3.90 km, 16 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 25:48 |
H40B 3.90 km, 16 kontrol - 16. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 36:53 + 11:05 |
H45B 3.70 km, 15 kontrol - 26. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 42:04 + 10:00 |
H45B 3.70 km, 15 kontrol - 27. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 42:13 + 10:09 |
H45B 3.70 km, 15 kontrol - 51. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 63:35 + 31:31 |
H45B 3.70 km, 15 kontrol - Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice DNS |
H50B 3.50 km, 15 kontrol - 8. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 35:17 + 3:41 |
H50B 3.50 km, 15 kontrol - 9. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 36:51 + 5:15 |
P 2.30 km, 9 kontrol - 4. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 24:21 + 5:17 |
P 2.30 km, 9 kontrol - 7. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 27:07 + 8:03 |
P 2.30 km, 9 kontrol - 40. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 35:08 + 16:04 |
P 2.30 km, 9 kontrol - 66. Albrecht Vladimir KAM7850 OK Kamenice 42:58 + 23:54 |
P 2.30 km, 9 kontrol - 69. Balejova Sofie KAM0551 OK Kamenice 49:06 + 30:02 |
P 2.30 km, 9 kontrol - 73. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 52:20 + 33:16 |
P 2.30 km, 9 kontrol - Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice DNS |
T3 3.20 km, 11 kontrol - 1. Valasek Jan KAM9400 OK Kamenice 29:52 |
T5 5.20 km, 19 kontrol - 17. Aschermann Michal KAM9104 OK Kamenice 66:47 + 21:40 |
T5 5.20 km, 19 kontrol - 29. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 75:14 + 30:07 |
T5 5.20 km, 19 kontrol - 51. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 97:55 + 52:48 |
. |
Závod: 2016-09-17 - Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček - Brno – Nový Lískovec, areál ZŠ Svážná |
Mapa: Nový Lískovec, 1 |
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno |
D16A 1.60 km, 14 kontrol - 9. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 12:09 + 1:38 |
D18A 1.70 km, 13 kontrol - 26. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 13:45 + 3:29 |
D18A 1.70 km, 13 kontrol - 29. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 13:55 + 3:39 |
D18A 1.70 km, 13 kontrol - 30. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 13:59 + 3:43 |
D21E 2.10 km, 20 kontrol - 13. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 15:15 + 1:59 |
D21E 2.10 km, 20 kontrol - 22. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 16:16 + 3:00 |
D21A 2.00 km, 18 kontrol - 5. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 15:04 + 1:26 |
H16A 2.00 km, 17 kontrol - 28. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 16:49 + 5:34 |
H16A 2.00 km, 17 kontrol - 30. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 17:39 + 6:24 |
H16A 2.00 km, 17 kontrol - 32. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 20:17 + 9:02 |
H18A 2.10 km, 17 kontrol - 12. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 12:19 + 1:03 |
H18A 2.10 km, 17 kontrol - 13. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 12:23 + 1:07 |
H18A 2.10 km, 17 kontrol - 28. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 13:53 + 2:37 |
H20A 2.20 km, 20 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 13:18 + 1:04 |
H20A 2.20 km, 20 kontrol - 27. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 17:17 + 5:03 |
H20A 2.20 km, 20 kontrol - Valasek Jiri KAM9700 OK Kamenice DISK |
H21E 2.30 km, 19 kontrol - 10. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 13:36 + 1:18 |
H21E 2.30 km, 19 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 13:52 + 1:34 |
H21E 2.30 km, 19 kontrol - 27. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 14:45 + 2:27 |
H21A 2.20 km, 20 kontrol - 27. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 14:27 + 1:23 |
H21A 2.20 km, 20 kontrol - 43. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 15:14 + 2:10 |
H21A 2.20 km, 20 kontrol - 62. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 16:10 + 3:06 |
H45C 1.90 km, 16 kontrol - 11. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 16:04 + 2:46 |
. |
Závod: 2016-09-24 - Veřejný závod - Bezděz, louka |
Mapa: Obec Bezděz 1 |
Pořadatel: OK Doksy |
D21A 2.20 km, 13 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 17:04 + 2:41 |
D21A 2.20 km, 13 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 17:43 + 3:20 |
H21A 3.00 km, 17 kontrol - 24. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 20:38 + 3:44 |
. |
Závod: 2016-09-24 - Oblastní žebříček - Praha 5-Malá Chuchle |
Mapa: Klobouk 2015, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 22:03 + 3:31 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 14. Blahova Karolina KAM0752 OK Kamenice 26:35 + 8:03 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 20. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 32:13 + 13:41 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 8. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 34:42 + 9:45 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 36:59 + 12:02 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 30:23 + 6:33 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - 7. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 31:52 + 8:02 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - 10. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 33:52 + 10:02 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - 18. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 47:42 + 23:52 |
D12 2.70 km, 10 kontrol - Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice DISK |
D14 2.90 km, 12 kontrol - 9. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 45:07 + 17:29 |
D14 2.90 km, 12 kontrol - 15. Selucka Alzbeta KAM0257 OK Kamenice 58:31 + 30:53 |
D16 3.80 km, 13 kontrol - 1. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 37:50 |
D21L 4.50 km, 17 kontrol - 3. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 54:45 + 7:10 |
D21L 4.50 km, 17 kontrol - 6. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 56:24 + 8:49 |
D21L 4.50 km, 17 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 58:47 + 11:12 |
D21L 4.50 km, 17 kontrol - 8. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 59:23 + 11:48 |
D21L 4.50 km, 17 kontrol - 17. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 82:59 + 35:24 |
H10L 1.90 km, 7 kontrol - 15. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 27:26 + 7:37 |
H12 2.90 km, 11 kontrol - Mison Daniel KAM0500 OK Kamenice DISK |
H14 3.60 km, 13 kontrol - 10. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 43:16 + 14:46 |
H14 3.60 km, 13 kontrol - 14. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 51:22 + 22:52 |
H16 4.00 km, 15 kontrol - 5. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 48:05 + 10:26 |
H16 4.00 km, 15 kontrol - 10. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 64:12 + 26:33 |
H21L 6.10 km, 20 kontrol - 7. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 59:22 + 7:25 |
H21L 6.10 km, 20 kontrol - 34. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 93:41 + 41:44 |
H35 5.40 km, 18 kontrol - 14. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 78:07 + 23:56 |
H45 4.20 km, 14 kontrol - 12. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 62:04 + 21:24 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - 1. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 43:36 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - 3. Blaha Petr KAM6605 OK Kamenice 45:54 + 2:18 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - 4. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 48:18 + 4:42 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - 8. Rendova Iva KAM7152 OK Kamenice 53:05 + 9:29 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - 11. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 55:19 + 11:43 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - 21. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 81:43 + 38:07 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2016-09-25 - Oblastní žebříček - Mšec |
Mapa: Ostrov |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D10L 2.26 km, 9 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 18:53 + 3:44 |
D10L 2.26 km, 9 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 19:38 + 4:29 |
D10L 2.26 km, 9 kontrol - 20. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 30:57 + 15:48 |
D10L 2.26 km, 9 kontrol - 10. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 34:39 + 14:13 |
D10L 2.26 km, 9 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 35:30 + 15:04 |
D12 3.08 km, 7 kontrol - 1. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 21:21 |
D12 3.08 km, 7 kontrol - 6. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 25:43 + 4:22 |
D12 3.08 km, 7 kontrol - 9. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 28:11 + 6:50 |
D12 3.08 km, 7 kontrol - 12. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 28:44 + 7:23 |
D12 3.08 km, 7 kontrol - 13. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 29:02 + 7:41 |
D12 3.08 km, 7 kontrol - 15. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 30:52 + 9:31 |
D14 4.03 km, 8 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 30:18 + 3:30 |
D14 4.03 km, 8 kontrol - 3. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 30:28 + 3:40 |
D14 4.03 km, 8 kontrol - 9. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 35:44 + 8:56 |
D14 4.03 km, 8 kontrol - 14. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 51:55 + 25:07 |
D21K 6.18 km, 10 kontrol - 5. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 76:25 + 18:08 |
D21L 9.16 km, 11 kontrol - 5. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 69:53 + 7:19 |
D21L 9.16 km, 11 kontrol - 6. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 69:54 + 7:20 |
D21L 9.16 km, 11 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 77:31 + 14:57 |
D21L 9.16 km, 11 kontrol - 17. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 86:32 + 23:58 |
D21L 9.16 km, 11 kontrol - 20. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 90:33 + 27:59 |
D21L 9.16 km, 11 kontrol - 28. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 101:15 + 38:41 |
D21L 9.16 km, 11 kontrol - 34. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 134:50 + 72:16 |
D35K 4.09 km, 6 kontrol - 22. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 67:24 + 33:52 |
H10L 2.26 km, 9 kontrol - 19. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 24:51 + 12:48 |
H10L 2.26 km, 9 kontrol - 23. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 28:43 + 16:40 |
H12 4.03 km, 8 kontrol - 7. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 34:10 + 8:03 |
H12 4.03 km, 8 kontrol - 12. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 38:34 + 12:27 |
H12 4.03 km, 8 kontrol - 17. Hejsek Lukas KAM0400 OK Kamenice 49:45 + 23:38 |
H14 5.16 km, 9 kontrol - 6. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 41:15 + 6:15 |
H14 5.16 km, 9 kontrol - 8. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 44:17 + 9:17 |
H14 5.16 km, 9 kontrol - 12. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 57:37 + 22:37 |
H21K 7.84 km, 11 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 44:49 |
H21K 7.84 km, 11 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 54:47 + 9:58 |
H21K 7.84 km, 11 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 61:37 + 16:48 |
H21K 7.84 km, 11 kontrol - 21. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 67:54 + 23:05 |
H21L 12.97 km, 15 kontrol - 18. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 95:03 + 22:10 |
H35K 6.45 km, 10 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 70:07 + 22:11 |
H35L 9.91 km, 13 kontrol - 10. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 86:30 + 21:22 |
H45L 7.84 km, 11 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 58:15 |
H45L 7.84 km, 11 kontrol - 21. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 105:14 + 46:59 |
H45L 7.84 km, 11 kontrol - 22. Hejsek Jiri KAM6900 OK Kamenice 112:26 + 54:11 |
P2 2.41 km, 7 kontrol - 10. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 23:58 + 6:50 |
P2 2.41 km, 7 kontrol - 17. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 28:28 + 11:20 |
T4 4.43 km, 9 kontrol - 8. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 54:42 + 13:28 |
T4 4.43 km, 9 kontrol - 11. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 56:47 + 15:33 |
T4 4.43 km, 9 kontrol - 24. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 71:30 + 30:16 |
T7 6.54 km, 10 kontrol - Kamerer Marek KAM6200 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2016-10-01 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) - Pustá Rybná |
Mapa: kategorie D/H16 - 40 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
H45 7.00 km, 12 kontrol - 18. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 49:00 + 7:38 |
H45 7.00 km, 12 kontrol - 64. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 85:46 + 44:24 |
H50 6.70 km, 12 kontrol - 9. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 48:57 + 7:07 |
T3 3.20 km, 7 kontrol - 15. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 29:01 + 9:20 |
T3 3.20 km, 7 kontrol - 46. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 39:56 + 20:15 |
T3 3.20 km, 7 kontrol - 71. Hejnalova Eva KAM9651 OK Kamenice 59:36 + 39:55 |
T6 6.20 km, 11 kontrol - 14. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 55:06 + 16:11 |
T6 6.20 km, 11 kontrol - 39. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 65:47 + 26:52 |
D16A 5.10 km, 12 kontrol - 10. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 46:29 + 5:05 |
D18A 5.50 km, 10 kontrol - 8. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 46:02 + 8:41 |
D21A 7.40 km, 13 kontrol - 11. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 54:54 + 7:21 |
D21A 7.40 km, 13 kontrol - 18. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 62:45 + 15:12 |
H16A 7.10 km, 13 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 49:18 + 4:48 |
H16A 7.10 km, 13 kontrol - 10. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 52:18 + 7:48 |
H18A 7.60 km, 10 kontrol - 9. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 45:23 + 4:06 |
H20A 8.60 km, 13 kontrol - 7. Valasek Jiri KAM9700 OK Kamenice 58:53 + 6:14 |
H21A 12.40 km, 18 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 66:46 + 4:19 |
H21A 12.40 km, 18 kontrol - 14. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 76:13 + 13:46 |
D18B 5.60 km, 12 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 47:15 + 5:42 |
D21B 7.30 km, 14 kontrol - 21. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 60:24 + 12:01 |
H18B 7.50 km, 11 kontrol - 16. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 54:46 + 13:25 |
H20B 8.60 km, 12 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 51:36 |
H20B 8.60 km, 12 kontrol - 13. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 61:22 + 9:46 |
D16C 5.10 km, 11 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 40:09 + 3:57 |
D16C 5.10 km, 11 kontrol - 10. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 47:57 + 11:45 |
D21C 7.30 km, 13 kontrol - 22. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 62:43 + 15:11 |
H18C 7.60 km, 10 kontrol - 3. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 43:27 + 1:19 |
H21D 12.40 km, 18 kontrol - 25. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 90:16 + 22:39 |
. |
Závod: 2016-10-02 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) - Pustá Rybná |
Mapa: kategorie D/H 16 - 40 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
T3 3.10 km, 6 kontrol - 19. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 39:45 + 17:06 |
T3 3.10 km, 6 kontrol - 24. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 43:18 + 20:39 |
T6 5.80 km, 10 kontrol - 28. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 64:19 + 23:48 |
T6 5.80 km, 10 kontrol - 36. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 67:59 + 27:28 |
D16A 5.80 km, 8 kontrol - 12. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 46:59 + 7:11 |
D18A 7.10 km, 9 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 61:24 + 16:17 |
H16A 8.00 km, 12 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 49:30 + 2:45 |
H18A 9.80 km, 12 kontrol - 7. Hausenblas Simon KAM9803 OK Kamenice 56:05 + 5:20 |
H20A 12.20 km, 18 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 73:12 + 2:41 |
H20A 12.20 km, 18 kontrol - 17. Valasek Jiri KAM9700 OK Kamenice 87:46 + 17:15 |
H21A 17.20 km, 24 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 95:59 + 6:58 |
H45A 9.30 km, 15 kontrol - 14. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 71:24 + 12:18 |
H50A 8.60 km, 11 kontrol - 7. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 67:02 + 9:04 |
D16B 4.90 km, 8 kontrol - 3. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 39:50 + 1:35 |
D16B 4.90 km, 8 kontrol - 13. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 45:14 + 6:59 |
D18B 6.20 km, 11 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 57:37 + 5:55 |
D21B 9.40 km, 13 kontrol - 5. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 74:57 + 2:58 |
H16B 7.30 km, 10 kontrol - 17. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 90:30 + 41:36 |
H18B 8.80 km, 13 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 59:22 + 7:11 |
H20B 10.10 km, 16 kontrol - 5. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 73:44 + 6:04 |
H21B 14.20 km, 18 kontrol - 23. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 96:12 + 13:58 |
H45B 7.90 km, 11 kontrol - 35. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 108:04 + 52:38 |
D21C 7.90 km, 10 kontrol - 1. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 61:24 |
D21C 7.90 km, 10 kontrol - 6. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 66:36 + 5:12 |
D21C 7.90 km, 10 kontrol - 8. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 67:09 + 5:45 |
H18C 8.10 km, 11 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 58:57 + 5:07 |
H21C 12.40 km, 20 kontrol - 35. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 95:50 + 19:47 |
. |
Závod: 2016-10-08 - Oblastní žebříček - Horní Branná |
Mapa: Javorek 2016 1 |
Pořadatel: OK Jilemnice |
D21C 6.90 km, 22 kontrol - 9. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 73:32 + 26:42 |
H21C 8.90 km, 28 kontrol - 27. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 95:45 + 43:13 |
HDR 2.30 km, 6 kontrol - 28. Volesky Viktor KAM0001 OK Kamenice 55:26 + 24:14 |
. |
Závod: 2016-10-15 - Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) - Bavorov |
Mapa: Haniperk - 1 |
Pořadatel: OOB TJ Sokol Pražák |
D10L 2.00 km, 6 kontrol - 1. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 19:16 |
D10L 2.00 km, 6 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 25:40 + 6:24 |
D16 5.00 km, 12 kontrol - 1. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 48:40 |
D21L 7.40 km, 17 kontrol - 3. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 78:25 + 10:27 |
H14 4.00 km, 11 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 35:12 + 1:36 |
H21L 15.30 km, 27 kontrol - 12. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 97:04 + 23:21 |
H45 6.50 km, 20 kontrol - 16. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 89:33 + 31:59 |
. |
Závod: 2016-10-16 - Veřejný závod (Vodňanský kapr) - Bavorov |
Mapa: Haniperk - 1 |
Pořadatel: OOB TJ Sokol Pražák |
D10L 2.50 km, 7 kontrol - 1. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 24:52 |
D10L 2.50 km, 7 kontrol - 2. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 26:29 + 1:37 |
D16 4.00 km, 11 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 OK Kamenice 36:30 + 0:06 |
D21L 5.90 km, 15 kontrol - 5. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 66:01 + 10:04 |
H14 4.00 km, 11 kontrol - 3. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 28:47 + 1:37 |
H21L 8.10 km, 20 kontrol - 16. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 66:13 + 15:05 |
H45 5.00 km, 13 kontrol - 19. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 69:16 + 27:41 |
. |
Závod: 2016-10-22 - Oblastní žebříček - Hájetínská louka mezi obcemi Nechánice a Radlík |
Mapa: Lib(p)ovka, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10L 3.54 km, 8 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:08 + 1:33 |
D10L 3.54 km, 8 kontrol - 9. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 22:51 + 6:16 |
D10L 3.54 km, 8 kontrol - 14. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 25:17 + 8:42 |
D10L 3.54 km, 8 kontrol - 18. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 39:56 + 19:02 |
D10L 3.54 km, 8 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:29 + 19:35 |
D10L 3.54 km, 8 kontrol - 20. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 41:01 + 20:07 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - 6. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 27:09 + 6:35 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - 10. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 30:27 + 9:53 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - 11. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 30:28 + 9:54 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - 18. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 35:10 + 14:36 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - 21. Vocu Alexandra KAM0553 OK Kamenice 39:33 + 18:59 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - 22. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 41:44 + 21:10 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - 23. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 42:48 + 22:14 |
D12 2.82 km, 10 kontrol - Holubarova Anna KAM0460 OK Kamenice DISK |
D14 3.61 km, 10 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 28:51 + 0:32 |
D14 3.61 km, 10 kontrol - 13. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 42:13 + 13:54 |
D14 3.61 km, 10 kontrol - 15. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 44:28 + 16:09 |
D14 3.61 km, 10 kontrol - 19. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 51:49 + 23:30 |
D14 3.61 km, 10 kontrol - 22. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 53:56 + 25:37 |
D14 3.61 km, 10 kontrol - 27. Selucka Alzbeta KAM0257 OK Kamenice 62:45 + 34:26 |
D14 3.61 km, 10 kontrol - 28. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 78:20 + 50:01 |
D16 4.19 km, 14 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 30:00 |
H10L 3.54 km, 8 kontrol - 33. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 32:06 + 18:44 |
H10L 3.54 km, 8 kontrol - 37. Bazata Alberto KAM0702 OK Kamenice 38:31 + 25:09 |
H10L 3.54 km, 8 kontrol - Matousek Filip KAM0801 OK Kamenice DISK |
H12 2.82 km, 10 kontrol - 11. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 28:36 + 6:39 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 3. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 30:09 + 5:14 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 30:17 + 5:22 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 14. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 41:26 + 16:31 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 18. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 45:17 + 20:22 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 19. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 46:52 + 21:57 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 21. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 47:18 + 22:23 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 23. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 54:17 + 29:22 |
H14 4.19 km, 14 kontrol - 26. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 59:36 + 34:41 |
H16 4.97 km, 16 kontrol - 5. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 40:54 + 8:01 |
HDR 3.54 km, 8 kontrol - 14. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 25:56 + 9:00 |
HDR 3.54 km, 8 kontrol - 39. Zamecnik Lukas KAM0000 OK Kamenice 32:32 + 15:36 |
P 2.86 km, 10 kontrol - 7. Bazata Miroslava KAM7650 OK Kamenice 37:56 + 9:52 |
P 2.86 km, 10 kontrol - 22. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 51:58 + 23:54 |
P 2.86 km, 10 kontrol - 30. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 63:29 + 35:25 |
. |
Závod: 2016-10-23 - Oblastní žebříček - Louka v obci Ládví i Liliová ulice |
Mapa: Valnovka, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10L 1.83 km, 8 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 19:44 + 2:50 |
D10L 1.83 km, 8 kontrol - 6. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 26:14 + 9:20 |
D10L 1.83 km, 8 kontrol - 25. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 53:30 + 36:36 |
D10L 1.83 km, 8 kontrol - 16. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 35:18 + 16:59 |
D10L 1.83 km, 8 kontrol - 17. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 35:20 + 17:01 |
D10L 1.83 km, 8 kontrol - 25. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 43:51 + 25:32 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 18:46 + 0:21 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 18:54 + 0:29 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 9. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 23:29 + 5:04 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 11. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 24:38 + 6:13 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 21. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 30:11 + 11:46 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 22. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 30:37 + 12:12 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 26. Holubarova Anna KAM0460 OK Kamenice 36:08 + 17:43 |
D12 2.18 km, 12 kontrol - 27. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 36:54 + 18:29 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 1. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 22:18 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 7. Selucka Alzbeta KAM0257 OK Kamenice 31:58 + 9:40 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 12. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 37:36 + 15:18 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 13. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 37:46 + 15:28 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 14. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 37:58 + 15:40 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 15. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 39:38 + 17:20 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 19. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 45:46 + 23:28 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 21. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 47:52 + 25:34 |
D14 2.62 km, 19 kontrol - 22. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 52:08 + 29:50 |
D16 2.99 km, 22 kontrol - 3. Chaloupkova Hana KAM0252 OK Kamenice 28:07 + 4:31 |
H10L 1.83 km, 8 kontrol - 24. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 26:54 + 9:10 |
H10L 1.83 km, 8 kontrol - 29. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 32:00 + 14:16 |
H10L 1.83 km, 8 kontrol - 32. Bazata Alberto KAM0702 OK Kamenice 34:34 + 16:50 |
H12 2.55 km, 15 kontrol - 10. Mison Daniel KAM0500 OK Kamenice 27:54 + 5:49 |
H12 2.55 km, 15 kontrol - 14. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 30:26 + 8:21 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 25:03 + 4:23 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 25:46 + 5:06 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 7. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 28:16 + 7:36 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 12. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 31:07 + 10:27 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 14. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 31:28 + 10:48 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 20. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 37:20 + 16:40 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 23. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 42:58 + 22:18 |
H14 3.09 km, 21 kontrol - 24. Kyral Maxmilian KAM0305 OK Kamenice 43:21 + 22:41 |
H16 3.73 km, 25 kontrol - 5. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 36:14 + 7:55 |
H21L 4.92 km, 30 kontrol - 13. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 36:58 + 6:46 |
P 2.00 km, 10 kontrol - 6. Bazata Miroslava KAM7650 OK Kamenice 18:40 + 2:46 |
P 2.00 km, 10 kontrol - 40. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 37:20 + 21:26 |
P 2.00 km, 10 kontrol - 42. Halberstadt Tomas KAM0000 OK Kamenice 39:46 + 23:52 |
P 2.00 km, 10 kontrol - 43. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 40:23 + 24:29 |
P 2.00 km, 10 kontrol - 46. Halberstadtova Stanislava KAM0000 OK Kamenice 42:55 + 27:01 |
P 2.00 km, 10 kontrol - 47. Halberstadt Patrik KAM0000 OK Kamenice 43:57 + 28:03 |
. |
Závod: 2016-10-28 - Oblastní žebříček - Autokemp Zvůle, GPS |
Mapa: Zvůle 1 |
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec |
H21C 4.98 km, 27 kontrol - 12. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 39:33 + 9:01 |
. |
Závod: 2016-11-05 - Oblastní žebříček - Kutná Hora - Kaňk, fotbalové hřiště |
Mapa: Kaňk, M 1 |
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové |
D10N 1.97 km, 9 kontrol - 20. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 43:24 + 24:55 |
D10C 2.10 km, 11 kontrol - 19. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 24:44 + 9:43 |
D12C 2.92 km, 10 kontrol - 18. Skachova Viktorie KAM0650 OK Kamenice 32:21 + 10:05 |
D12C 2.92 km, 10 kontrol - 23. Skachova Zuzana KAM0651 OK Kamenice 34:43 + 12:27 |
D14C 3.22 km, 13 kontrol - 12. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 27:59 + 5:56 |
D14C 3.22 km, 13 kontrol - 41. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 57:28 + 35:25 |
D21C 4.58 km, 21 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 41:53 + 8:01 |
D45C 3.46 km, 17 kontrol - 24. Semikova Iva KAM6850 OK Kamenice 53:41 + 22:56 |
H14C 3.40 km, 14 kontrol - 4. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 24:45 + 4:11 |
H21C 5.36 km, 28 kontrol - 99. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 54:13 + 23:59 |
H45C 4.00 km, 18 kontrol - 42. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 49:04 + 17:33 |
HDR 1.98 km, 10 kontrol - 76. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 47:45 + 28:58 |
P 2.83 km, 13 kontrol - 23. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 39:05 + 9:15 |