8.5.2016 - MČR sprintové štafety - Uherský Brod |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
DH18 - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. PHK 1 (30) OK 99 Hradec Králové
54.42 |
|
|
|
|
|
Cych Agnieszka 13.24
( 1) Bendák Jan
13.52 ( 1) Chaloupská
Barbo 13.32 ( 6) Vandas Daniel 13.54
( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. JPV 1 (30) Oddíl OS SK Prostějov
55.12 |
|
|
|
|
|
Pilcová Sabina 14.33
(18) Kočí Josef
14.39 ( 5) Janošíkova
Terez 11.46 ( 1) Vystavěl Ondřej 14.14
( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. ZBM 1 (30) SK Žabovřesky Brno
56.37 |
|
|
|
|
|
Auermüllerová A 14.21
(12) Hlaváč Ondřej
14.08 ( 2) Firešová
Markéta 13.28 ( 5) Hirš Otakar 14.40
( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. LPU 1 (30) OK Lokomotiva Pardubice
56.53 |
|
|
|
|
|
Kopecká Anna 13.29
( 2) Volák Ondřej
15.18 (11) Rückerová
Šárka 13.10 ( 3) Rusin Jan 14.56 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. LCE 1 (30) OOB TJ Slovan Luhačovice
58.26 |
|
|
|
|
|
Šmelíková Terez 14.11
( 8) Černocký Libor
14.32 ( 3) Hanousková
Renat 15.52 (20) Sýkora Vojtěch 13.51
( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. PHK 2 (31) OK 99 Hradec Králové
59.21 |
|
|
|
|
|
Kinkorová Terez 14.05
( 5) Chvátil Šimon
15.07 ( 9) Vandasová
Adéla 15.21 (16) Kavalír Jáchym 14.48
( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. SHK 1 (30) OK Slavia Hradec Králové
59.29 |
|
|
|
|
|
Thýnová Nikola 14.14
( 9) Gebrt Jan
16.34 (24) Malinová
Apolena 13.38 ( 7) Pek Daniel 15.03
(12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. ASU 1 (31) Magnus Orienteering
59.31 |
|
|
|
|
|
Kalenská Domini 14.26
(13) Grebík Radim
16.02 (16) Plhalová Šárka 15.06
(14) Sláma Dušan 13.57 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. CHC 1 (31) K.O.B. Choceň
59.34 |
|
|
|
|
|
Semrádová Jana 14.43
(19) Okarma Jacek
14.33 ( 4) Chaloupková
Kate 15.59 (22) Křivda Tomáš 14.19
( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. LPU 2 (31) OK Lokomotiva Pardubice
59.39 |
|
|
|
|
|
Peterová Jana 14.28
(14) Roudný Martin
15.08 (10) Waňková
Martina 15.35 (17) Fencl Jonáš 14.28
( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. SJC 1 (32) Sportcentrum Jičín
59.41 |
|
|
|
|
|
Zlámalová Nikol 14.18
(10) Zalaba Tomáš
16.31 (23) Kochová Anna 13.25
( 4) Doležal Vít 15.27 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. OSN 1 (33) SK Orientační sporty Nové Město na Mo 60.37 |
|
|
|
|
|
Nechanická Klár 14.06
( 6) Nechanický Jan
16.20 (21) Hojná Eliška 13.51
( 8) Mareček Šimon 16.20 (19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. TRI 1 (31) TJ TŽ Třinec
60.46 |
|
|
|
|
|
Szarzecová Luci 14.10
( 7) Holesz Sebastian
16.51 (25) Liberdová Jana 14.57
(12) Filipek Sebasti 14.48 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. SJI 1 (31) OK Jihlava
61.52 |
|
|
|
|
|
Foltýnová Eva 14.47
(20) Kafka Matěj
18.44 (31) Čechová Tereza 12.22
( 2) Čech Petr 15.59 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. BOR 1 (32) OK Jiskra Nový Bor
62.12 |
|
|
|
|
|
Janoušková Luci 14.04
( 4) Koštejn Vít
15.27 (12) Staňová
Karolína 15.15 (15) Kašpar Ludvík 17.26
(24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. TZL 1 (31) SKOB Zlín
64.04 |
|
|
|
|
|
Tichá Veronika 14.28
(14) Podmolík Jonáš
17.23 (28) Kundratová
Lucie 16.07 (23) Šiška Petr 16.06
(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. STE 1 (30) SK SKI-OB Šternberk
64.17 |
|
|
|
|
|
Marková Ema 14.30
(17) Horčička Vít
14.54 ( 7) Skoupá Vendula 20.37
(32) Bořánek Michal 14.16 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. PGP 1 (30) SK Praga
64.43 |
|
|
|
|
|
Sieglová Eliška 14.03
( 3) Novák Aleš
20.56 (33) Janovská
Kateřin 13.56 ( 9) Semerád Antonín 15.48
(14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. PHK 3 (32) OK 99 Hradec Králové
65.13 |
|
|
|
|
|
Kubíčková Jana 15.46
(29) Metelka Ondřej
16.10 (19) Hápová Petra 16.24
(24) Maňák Michal 16.53 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. LCE 2 (32) OOB TJ Slovan Luhačovice
65.15 |
|
|
|
|
|
Šmelíková Dorot 15.27
(27) Vopařil Jan
15.59 (14) Ressová Tereza 17.00
(26) Zentrich Dušan 16.49 (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. PGP 2 (32) SK Praga
65.26 |
|
|
|
|
|
Dědková Teodora 15.44
(28) Siegl Matyáš
16.14 (20) Hrabánková
Zuzan 17.17 (27) Bartoš Vojtěch 16.11
(18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. KAM 2 (32) OK Kamenice
65.27 |
|
|
|
|
|
Aschermannová K 14.57
(23) Gajda Jan
16.01 (15) Zimmerová
Kateři 18.02 (30) Jíra Tomáš 16.27
(20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. JPV 2 (32) Oddíl OS SK Prostějov
65.30 |
|
|
|
|
|
Soldánová Terez 16.31
(33) Chupek Jakub
15.05 ( 8) Křečková Jana 17.46
(29) Hubáček Filip 16.08 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. TRI 2 (33) TJ TŽ Třinec
65.40 |
|
|
|
|
|
Warcopová Kateř 14.50
(21) Cienciala Jan
17.27 (29) Bruková Magda 15.46
(19) Tuharský Erik 17.37 (25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. LPU 3 (33) OK Lokomotiva Pardubice
65.45 |
|
|
|
|
|
Vojtíšková Vikt 14.59
(24) Roudný Václav
17.05 (26) Kubíčková Iva 15.38
(18) Žák Jan 18.03 (26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26. SHK 2 (32) OK Slavia Hradec Králové
66.23 |
|
|
|
|
|
Větříčková Andr 14.28
(14) Tichý Radomír
17.18 (27) Holečková
Petra 15.00 (13) Porkert Jan 19.37
(28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. TJN 1 (33) OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66.28 |
|
|
|
|
|
Rydlová Adéla 15.06
(25) Novotný Marek
15.46 (13) Šklíbová Míša 19.00
(31) Nagy Josef 16.36 (21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28. SOP 1 (32) OOB TJ Slezan Opava
66.56 |
|
|
|
|
|
Poláková Tereza 15.54
(31) Procházka Zdeněk
16.24 (22) Poláková Lenka 14.25
(10) Procházka Jakub 20.13 (30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. TUR 1 (31) OOB TJ Turnov
67.58 |
|
|
|
|
|
Sokolářová Šárk 15.51
(30) Thoř Tomáš
16.03 (17) Thořová
Markéta 15.52 (20) Karatsiolis Kry 20.12
(29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30. TBM 1 (31) KOS TJ Tesla Brno
69.19 |
|
|
|
|
|
Grycová Veronik 14.54
(22) Gryc Vojtěch
18.34 (30) Grycová
Kateřina 16.40 (25) Kligl Radim 19.11
(27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31. AOP 1 (31) Orientační Běh Opava
74.38 |
|
|
|
|
|
Čechová Klára 14.19
(11) Valík Tomáš
16.06 (18) Krčková Helena 22.17
(33) Kostka Jiří 21.56 (31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32. KAM 1 (32) OK Kamenice
78.01 |
|
|
|
|
|
Hájková Eliška 16.26
(32) Valášek Václav
20.52 (32) Voltrová Alena 17.26
(28) Škvor Adam 23.17 (32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZBM 2 (33) SK Žabovřesky Brno
abs |
|
|
|
|
|
Odehnalová Klár 15.09
(26) Dekrét Jakub
14.46 ( 6) Coufal Jáchym 14.36
(11) abs ( ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ms
SRK 1 (30) SOOB Spartak
Rychnov n.Kn. 70.18 |
|
|
|
|
|
Šklíbová Veroni 15.49
(ms) Šabata Milan
19.42 (ms) Kosová Tereza 14.22
(ms) Pokorný David 20.25 (ms) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
DH14 - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. TZL 1 (40) SKOB Zlín
54.33 |
|
|
|
|
|
Kočová Halina 12.11
( 1) Bartík Filip
15.33 ( 3) Tichá Marie 13.08
( 1) Chovanec Václav 13.41 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. LCE 1 (40) OOB TJ Slovan Luhačovice
59.38 |
|
|
|
|
|
Pišová Barbora 12.50
( 3) Bednaříková Sára
15.15 ( 2) Nevěřilová
Kateř 16.46 ( 3) Hubáčková Dagma 14.47
( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. TZL 2 (40) SKOB Zlín
65.14 |
|
|
|
|
|
Tichá Julie 13.42
( 4) Novosad Pavel
16.27 ( 4) Šuráňová
Pavlína 13.57 ( 2) Šemnický Jakub 21.08
( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. STE 1 (40) SK SKI-OB Šternberk
68.13 |
|
|
|
|
|
Pospíšilová Hel 21.44
( 5) Světnický Franti
12.55 ( 1) Pospíšilová
Stel 18.25 ( 4) Svoboda Radek 15.09
( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LCE 2 (40) OOB TJ Slovan Luhačovice
DISK |
|
|
|
|
|
Pišová Adéla 12.24
( 2) Humeník David
DISK ( ) Mališková Kristý 25.54
( 5) Bednařík Sebast 27.45 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ms
LCE 3 (40) OOB TJ Slovan
Luhačovice
DISK |
|
|
|
|
|
Plášková Anna 13.31
(ms) Kovařík Jakub
22.50 (ms) Mudráková
Eliška 15.27 (ms) Kovařík Šimon DISK
(ms) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
DH140 - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. TZL 1 (72) SKOB Zlín
64.12 |
|
|
|
|
|
Mašláňová Hana 17.48
( 4) Pekárek Evžen
16.12 ( 1) Pekárková Eva 15.06
( 1) Smola Michal 15.06 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. ZBM 1 (72) SK Žabovřesky Brno
67.55 |
|
|
|
|
|
Kočová Lenka 16.53
( 2) Finstrle Luděk
16.35 ( 3) Hrušková Lenka 17.51
( 3) Zřídkaveselý Li 16.36 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. LPU 1 (72) OK Lokomotiva Pardubice
70.31 |
|
|
|
|
|
Švíglerová Pavl 15.54
( 1) Roudný Václav
20.44 ( 4) Klimplová
Lenka 15.52 ( 2) Vodička Oldřich 18.01
( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. TZL 2 (72) SKOB Zlín
70.36 |
|
|
|
|
|
Slováčková Věra 19.11
( 5) Novotný Jiří
16.25 ( 2) Chovancová
Jana 18.37 ( 4) Slováček Tomáš 16.23
( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. SSU 1 (72) SK Severka Šumperk
102.37 |
|
|
|
|
|
Ostřanská Iveta 20.17
( 6) Krtička Luděk
21.04 ( 5) Krtičková Soňa 34.04
( 5) Zatloukal Tomáš 27.12 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STE 1 (72) SK SKI-OB Šternberk
DISK |
|
|
|
|
|
Poštulková Mila 32.19
( 7) Poštulka Zdenek
DISK ( ) Pospíšilová Luci 36.21
( 6) Novák Jan 22.18 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VBM 1 (72) VSK Mendelu Brno
abs |
|
|
|
|
|
Hiršová Marcela 16.55
( 3)
abs ( ) abs (
) abs ( ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
DH180 - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. TZL 1 (73) SKOB Zlín
59.36 |
|
|
|
|
|
Podmolíková Dag 13.35
( 1) Šidla Jan
16.09 ( 2) Batani Hana 13.55
( 3) Podmolík Tomáš 15.57 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. PGP 1 (74) SK Praga
62.15 |
|
|
|
|
|
Vildmonová Pavl 15.59
( 5) Janovský Tomáš
16.08 ( 1) Kožinová Jana 14.57
( 5) Matějů Luboš 15.11 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. 42S 1 (73) Slávia Žilinská univerzita Žilina 63.24 |
|
|
|
|
|
Poštulková Zuza 17.58
(10) Poštulka Karel
17.08 ( 5) Chupeková
Silvia 13.17 ( 1) Chupek Jozef 15.01
( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. UOL 1 (74) SOB Olomouc
64.48 |
|
|
|
|
|
Poklopová Ivana 14.38
( 3) Navrátil Antonín
20.18 (13) Horčičková Eva 13.30
( 2) Kopecký David 16.22 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. AOP 1 (73) Orientační Běh Opava
64.55 |
|
|
|
|
|
Valíková Petra 16.23
( 7) Valík Luděk
16.42 ( 4) Sedlářová
Pavla 15.37 ( 6) Hadač Miroslav 16.13
( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. STE 1 (74) SK SKI-OB Šternberk
64.57 |
|
|
|
|
|
Zbraňková Magda 16.17
( 6) Václavek Tomáš
17.37 ( 7) Skyvová
Kristýna 14.47 ( 4) Skyva Petr 16.16
( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. SSU 1 (73) SK Severka Šumperk
74.11 |
|
|
|
|
|
Králová Zdenka 18.35
(11) Matoušek Jiří
16.39 ( 3) Matoušková
Jana 18.26 ( 7) Valenta Jiří 20.31
( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. VLI 1 (73) Slavia Liberec orienteering 74.32 |
|
|
|
|
|
Podrábská Marie 15.25
( 4) Škoda Přemek
19.16 (10) Šumberová
Zuzana 21.07 ( 9) Honzík Tomáš 18.44
( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. JPV 1 (73) Oddíl OS SK Prostějov
80.11 |
|
|
|
|
|
Vavrečková Ivan 18.51
(12) Jeřábek Luboš
20.05 (12) Fajkusová
Jitka 20.25 ( 8) Hodač Karel 20.50
(10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. BOR 1 (73) OK Jiskra Nový Bor
82.29 |
|
|
|
|
|
Janoušková Ivet 20.42
(13) Dikoš Pavel
19.27 (11) Úlehlová Ivana 21.50
(11) Pavlovec Petr 20.30 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. TZL 2 (74) SKOB Zlín
85.30 |
|
|
|
|
|
Kundratová Jana 17.04
( 9) Vrubel Karel
19.12 ( 9) Žaludková
Mirosl 21.54 (13) Krejčík Zbyněk 27.20
(11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. SJC 1 (73) Sportcentrum Jičín
86.06 |
|
|
|
|
|
Škorpilová Jana 13.49
( 2) Tesař Zdeněk
18.54 ( 8) Hanušová Zdena 21.52
(12) Havlík Jaroslav 31.31 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. ASU 1 (74) Magnus Orienteering
86.20 |
|
|
|
|
|
Šmelíková Hana 16.32
( 8) Bubela Tomáš
17.15 ( 6) Vávrová Beáta 21.14
(10) Greschner Luboš 31.19 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ms
AOP 2 (73) Orientační Běh
Opava
71.04 |
|
|
|
|
|
Kostková Jana 16.29
(ms) Schuster Martin
18.55 (ms) Valík Adam 13.04 (ms) Krček Martin 22.36
(ms) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
DH21 - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. PHK 1 ( 3) OK 99 Hradec Králové
58.51 |
|
|
|
|
|
Topinková Monik 14.09
( 1) Rollier Baptiste
14.47 ( 1) Kosová Denisa 14.41
( 7) Petržela Jan 15.14 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. ZBM 1 ( 2) SK Žabovřesky Brno
59.54 |
|
|
|
|
|
Indráková Adélk 16.13
(18) Hájek Daniel
15.13 ( 3) Kabáthová Eva 13.52
( 1) Nykodým Miloš 14.36 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. LPU 1 ( 7) OK Lokomotiva Pardubice
60.05 |
|
|
|
|
|
Fenclová Marta 14.45
( 3) Procházka David
15.50 ( 6) Knapová Jana 14.14
( 3) Kamenický Matěj 15.16 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. ZBM 2 ( 8) SK Žabovřesky Brno
60.38 |
|
|
|
|
|
Hiklová Natalia 14.37
( 2) Zimmermann Štěpá
16.07 (10) Poklopová
Lenka 14.20 ( 4) Brlica Pavel 15.34
( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. ZBM 3 (10) SK Žabovřesky Brno
60.54 |
|
|
|
|
|
Hlavová Jindra 14.48
( 4) Chloupek Adam
16.06 ( 9) Hrušková
Barbora 14.25 ( 5) Švirák Ondřej 15.35
( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. PGP 1 ( 1) SK Praga
61.27 |
|
|
|
|
|
Matějů Martina 15.07
( 7) Flašar Jan
16.09 (11) Jakobová
Adélka 14.47 ( 8) Procházka Jan 15.24
( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. LPU 2 (12) OK Lokomotiva Pardubice
61.38 |
|
|
|
|
|
Hančová Petra 15.00
( 5) Nožka Radek
16.05 ( 8) Procházková
Klár 14.10 ( 2) Záveský Filip 16.23
(13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. LCE 1 ( 6) OOB TJ Slovan Luhačovice
61.46 |
|
|
|
|
|
Sklenářová Radk 15.31
( 8) Mudrák Štěpán
15.58 ( 7) Horčičková
Vendu 14.27 ( 6) Hubáček Jonáš 15.50
(11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. TRI 1 (30) TJ TŽ Třinec
62.19 |
|
|
|
|
|
Sabelová Markét 15.36
(12) Argaláš Michal
16.12 (12) Argalášová
Kateř 14.59 ( 9) Kantor Ondřej 15.32
( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. ZBM 4 (18) SK Žabovřesky Brno
63.05 |
|
|
|
|
|
Hiršová Gabriel 15.02
( 6) Hruška Jakub
16.25 (15) Chromá
Kateřina 15.13 (10) Mokrý Stanislav 16.25
(14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. ZBM 5 (31) SK Žabovřesky Brno
64.22 |
|
|
|
|
|
Šimková Johanka 15.43
(13) Zháňal Jan
15.48 ( 5) Koporová Petra 15.48
(13) Bravený Vít 17.03 (21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. SSU 1 (29) SK Severka Šumperk
64.28 |
|
|
|
|
|
Kuncová Eliška 16.17
(19) Poklop Martin
15.10 ( 2) Zatloukalová
Rom 18.04 (23) Král Vojtěch 14.57
( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. KAM 1 ( 9) OK Kamenice
64.45 |
|
|
|
|
|
Kamererová Vale 15.56
(16) Rusý Tomáš
16.44 (19) Bořánková
Karolí 15.28 (12) Semík Ondřej 16.37
(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. AOP 1 (13) Orientační Běh Opava
65.16 |
|
|
|
|
|
Tesařová Marcel 15.49
(14) Glonek Jakub
16.16 (13) Košárková Iva 17.10
(19) Schuster Marek 16.01 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. LPU 3 (22) OK Lokomotiva Pardubice
66.04 |
|
|
|
|
|
Chládková Simon 15.34
(11) Čermák Jan
16.34 (17) Horová Pavla 16.07
(14) Hovorka Lukáš 17.49 (25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. LPM 1 (16) OK Lokomotiva Plzeň
66.07 |
|
|
|
|
|
Šiková Barbora 16.21
(21) Kolovský Františ
17.03 (22) Šiková
Karolína 16.10 (15) Valeš Jiří 16.33
(15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. LCE 2 (26) OOB TJ Slovan Luhačovice
66.19 |
|
|
|
|
|
Čermáková Magda 15.53
(15) Hubáček Michal
16.43 (18) Vavrysová
Barbar 16.20 (16) Vavrys Johan 17.23
(23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. LPU 4 (24) OK Lokomotiva Pardubice
66.24 |
|
|
|
|
|
Hermanová Zuzan 15.32
( 9) Grundmann Jan
17.21 (26) Knapová Lenka 15.27
(11) Fiala Petr 18.04 (27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. PGP 2 (14) SK Praga
66.53 |
|
|
|
|
|
Slavíková Silvi 16.21
(21) Landovský Tomáš
16.30 (16) Lavičková
Michae 16.47 (17) Landovský Jakub 17.15
(22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. ASU 1 (20) Magnus Orienteering
67.22 |
|
|
|
|
|
Staňková Lucie 15.58
(17) Mušínský Tomáš
15.41 ( 4) Kopecká Eliška 19.57
(28) Minář Marek 15.46 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. TZL 1 (17) SKOB Zlín
67.31 |
|
|
|
|
|
Kavánková Iva 17.39
(28) Nečas Jiří
16.17 (14) Jeřábková
Jitka 16.52 (18) Dlabaja Štěpán 16.43
(18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. PHK 2 (15) OK 99 Hradec Králové
68.02 |
|
|
|
|
|
Čepová Daniela 15.32
( 9) Panchártek Jan
18.26 (29) Novotná Klára 17.24
(20) Losman Petr 16.40 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. TUR 1 ( 4) OOB TJ Turnov
69.11 |
|
|
|
|
|
Linková Alena 16.19
(20) Wolf Daniel
16.44 (19) Roškotová
Lucie 17.32 (21) Wolf Filip 18.36
(29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. SHK 1 (11) OK Slavia Hradec Králové
69.12 |
|
|
|
|
|
Červená Adéla 17.09
(24) Netuka Vojtěch
17.05 (23) Teplá Karolína 18.07
(24) Jirásek Michal 16.51 (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. ZBM 6 (33) SK Žabovřesky Brno
72.40 |
|
|
|
|
|
Odehnalová Tere 17.18
(26) Zimmermann Jakub
17.07 (24) Smoradová
Barbor 20.33 (29) Kelbl Vladimír 17.42
(24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26. TZL 2 (32) SKOB Zlín
72.46 |
|
|
|
|
|
Krejčíková Mari 18.08
(30) Podmolík Josef
18.53 (30) Chovancová
Zuzan 17.53 (22) Mikel David 17.52
(26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. SJC 1 ( 5) Sportcentrum Jičín
72.57 |
|
|
|
|
|
Vejražková Róza 20.51
(31) Dávidík Marian
17.48 (27) Matějková
Barbor 18.41 (25) Mrázek Jan 15.37
( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28. DOB 1 (25) KOB Dobruška
75.28 |
|
|
|
|
|
Štěpánová Dita 17.14
(25) Janda Martin
16.59 (21) Fátorová
Barbora 22.48 (31) Hošek Radim 18.27
(28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. PGP 4 (28) SK Praga
77.30 |
|
|
|
|
|
Uhlíková Tereza 18.06
(29) Čermák Adam
19.58 (32) Hrabánková
Klára 19.47 (27) Werner Michal 19.39
(30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30. PHK 3 (23) OK 99 Hradec Králové
77.51 |
|
|
|
|
|
Šádková Martina 17.01
(23) Mašata Matěj
18.11 (28) Kubíčková
Kateři 21.45 (30) Novotný Milan 20.54
(31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PGP 3 (19) SK Praga
DISK |
|
|
|
|
|
Flašarová Krist DISK
( ) Procházka Pavel 17.15
(25) Kožinová Zuzana
18.45 (26) Navrátil Šimon 16.43
(18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LPU 5 (27) OK Lokomotiva Pardubice
abs |
|
|
|
|
|
Jansová Doubrav 17.30
(27) Deml Tomáš
19.49 (31) Držková
Berenika abs (
) abs ( ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
DH220 - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. SRK 1 (77) SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67.58 |
|
|
|
|
|
Kosová Michaela 13.59
( 1) Kulhavý Josef
17.27 ( 2) Bártová Eva 15.15
( 1) Hrobař Rudolf 21.17 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. LPU 1 (77) OK Lokomotiva Pardubice
71.22 |
|
|
|
|
|
Klimplová Zuzan 14.28
( 2) Farář Václav
19.11 ( 4) Víchová
Ladislav 15.56 ( 3) Třasák Milan 21.47
( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. TRI 1 (77) TJ TŽ Třinec
71.40 |
|
|
|
|
|
Jastrzembská Ja 15.13
( 3) Prokop Lubomír
18.33 ( 3) Bialožytová
Pavl 17.55 ( 5) Bialožyt Mirosl 19.59
( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. TUR 1 (77) OOB TJ Turnov
76.07 |
|
|
|
|
|
Tvrdková Eva 20.07
( 6) Provazník Jiří
23.22 ( 6) Vřešťálová
Lucie 15.40 ( 2) Folprecht Miros 16.58
( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. OOP 1 (77) TJ Opava
79.06 |
|
|
|
|
|
Hrabicová Iva 18.37
( 5) Ševčík Břetislav
26.01 ( 7) Švidrnochová
Han 16.16 ( 4) Rychlý Miloš 18.12
( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. KVS 1 (77) SKOB Kobra Vsetín
81.17 |
|
|
|
|
|
Hrbasová Jana 20.09
( 7) Švestka Vítězsla
15.56 ( 1) Hudzieczková
Dan 26.10 ( 6) Hrbas Vladimír 19.02
( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TBM 1 (77) KOS TJ Tesla Brno
DISK |
|
|
|
|
|
Jašková Monika 17.08
( 4) Zabloudil Pavel
19.33 ( 5) Procházková
Hele DISK ( )
Jašek Milan 19.55 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
DH240 - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. MLA 1 (78) MLOK Mariánské Lázně
64.14 |
|
|
|
|
|
Miturová Radka 13.55
( 1) Fišák Jan
21.20 ( 3) Opavová
Stanisla 15.21 ( 1) Milota Josef 13.38
( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. TZL 1 (78) SKOB Zlín
68.08 |
|
|
|
|
|
Horynová Eva 16.56
( 2) Jelínek Vít
17.16 ( 1) Koláriková
Irena 16.01 ( 3) Jelínek Petr 17.55
( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. OOP 1 (78) TJ Opava
82.00 |
|
|
|
|
|
Hájková Ludmila 18.48
( 3) Sýkora Jiří
18.18 ( 2) Kociánová Eva 15.23
( 2) Nosek Jiří 29.31 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie
MIX - výsledky 4. úseku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.05.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytištěno 08.05.2016 14:00 |
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. SHK 1 (81) OK Slavia Hradec Králové
47.52 |
|
|
|
|
|
Kuca Kacper 11.03
( 1) Biederman Adrian
13.21 ( 4) Garbacik
Michal 11.37 ( 1) Stanek Jerzy 11.51
( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. ASU 1 (80) Magnus Orienteering
50.14 |
|
|
|
|
|
Khýn Vítězslav 11.37
( 3) Zbranek Roman
10.43 ( 2) Vývodová Jana 15.07
( 8) Ostřanský Filip 12.47 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. CHC 1 (80) K.O.B. Choceň
50.35 |
|
|
|
|
|
Kostrzewska Jus 13.37
( 7) Semrád Ladislav
10.41 ( 1) Chaloupková
Vero 13.20 ( 3) Švadlena Michal 12.57
( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. SHK 2 (80) OK Slavia Hradec Králové
53.22 |
|
|
|
|
|
Listek Marta 14.45
(11) Grzegorz Baran
13.45 ( 5) Garbacik Maja 14.47
( 5) Podzinski Rafal 10.05 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. TJN 1 (81) OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55.49 |
|
|
|
|
|
Šmaus Jan 11.57 ( 4) Rydl Jiří 14.19 ( 7) Adamec Martin 12.42
( 2) Novotný Dušan 16.51 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. XXX 1 (80)
56.26 |
|
|
|
|
|
Hájek Adam 11.29
( 2) Illner Vojtěch
11.57 ( 3) Siegl Roman 15.06
( 7) Gurka Jiří 17.54 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. TRI 1 (81) TJ TŽ Třinec
56.38 |
|
|
|
|
|
Vavřík Tomáš 13.34
( 6) Bialožyt Marek
15.34 (11) Kovaříková
Mária 14.34 ( 4) Kovařík Martin 12.56
( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. SRK 1 (80) SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60.40 |
|
|
|
|
|
Vandasová Marké 14.25
( 9) Jirčák Ondřej
14.14 ( 6) Šklíbová Jana 17.44
( 9) Šklíba Jan 14.17 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. TZL 1 (80) SKOB Zlín
63.10 |
|
|
|
|
|
Nešporová Barbo 17.25
(14) Pernička Petr
14.28 ( 8) Dovrtělová
Gabri 20.13 (10) Přibyl Bronisla 11.04
( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. LPU 1 (81) OK Lokomotiva Pardubice
68.11 |
|
|
|
|
|
Procházka Radek 19.39
(15) Sáňka Bedřich
20.13 (16) Fencl Petr 14.52 ( 6) Jurica Jan 13.27
( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. SSU 1 (81) SK Severka Šumperk
72.26 |
|
|
|
|
|
Kaprál Jan 14.00
( 8) Seidenglanz Jách
16.46 (13) Ostřanský
Josef 22.43 (11) Seidenglanz Mar 18.57
(15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. OOP 1 (80) TJ Opava
72.51 |
|
|
|
|
|
Švidrnochová El 16.57
(13) Ryšavý Jiří
15.33 (10) Švidrnochová
Nel 25.32 (15) Šrajer Jan 14.49
( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. SOP 1 (81) OOB TJ Slezan Opava
75.38 |
|
|
|
|
|
Švidrnochová Le 14.26
(10) Hájková Lenka
15.02 ( 9) Procházková
Mart 24.29 (13) Jurčák Karel 21.41
(17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. STE 1 (81) SK SKI-OB Šternberk
78.19 |
|
|
|
|
|
Poštulka Tomáš 13.31
( 5) Poštulka Lukáš
19.27 (15) Silnoušek Jiří 23.53
(12) Poklop Lubomír 21.28 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. MOV 1 (80) SKOB Ostrava
79.04 |
|
|
|
|
|
Juřeníková Hana 16.08
(12) Juřeník Josef
16.26 (12) Štětínská Soňa 29.22
(17) Svěchota Milan 17.08 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. TBM 1 (80) KOS TJ Tesla Brno
90.57 |
|
|
|
|
|
Dušková Tereza 21.10
(16) Mudrák Daniel
26.53 (17) Dušek Vladimír 27.26
(16) Mudrák Pavel 15.28 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. KVS 2 (81) SKOB Kobra Vsetín
93.27 |
|
|
|
|
|
Trávníčková Jit 32.02
(17) Beňovský Jiří
18.45 (14) Sedláčková
Dagma 24.57 (14) Kaloč Vítězslav 17.43
(13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AOP 1 (81) Orientační Běh Opava
abs |
|
|
|
|
|
abs (
) abs (
) abs (
) abs ( ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|