. |
Závod: 2014-03-15 - Veřejný závod (Jarní skály) - Podkost, hotel Helikar |
Mapa: Kost 2012 |
Pořadatel: SOK TJ Turnov |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 38:03 + 6:22 |
H14 3.90 km, 11 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 37:38 + 2:22 |
H21A 11.00 km, 26 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 82:25 + 10:44 |
H21A 11.00 km, 26 kontrol - 46. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 130:36 + 58:55 |
H21B 8.80 km, 21 kontrol - 18. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 83:17 + 14:42 |
H35 7.80 km, 20 kontrol - 9. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 80:54 + 13:05 |
HDR 2.20 km, 8 kontrol - 32. Zemlova Barbora KAM0751 SK Kamenice 53:10 + 26:35 |
. |
Závod: 2014-03-22 - Oblastní žebříček - Libotenice, okres Litoměřice |
Mapa: Mrchový kopec; 1 |
Pořadatel: SKOB Roudnice nad Labem |
D10L 3.60 km, 6 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 KAM SK Kamenice 24:21 + 5:21 |
D12 3.30 km, 8 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 21:38 |
D12 3.30 km, 8 kontrol - 2. Chaloupkova Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 26:36 + 4:58 |
D12 3.30 km, 8 kontrol - 7. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 31:49 + 10:11 |
D14 3.80 km, 11 kontrol - 1. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 30:54 |
D14 3.80 km, 11 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 KAM SK Kamenice 32:22 + 1:28 |
D21K 6.00 km, 18 kontrol - 13. Kudrnacova Lucie KAM8850 KAM SK Kamenice 72:58 + 26:43 |
D21L 8.00 km, 19 kontrol - 2. Dolezalova Monika KAM8851 KAM SK Kamenice 50:32 + 0:34 |
D21L 8.00 km, 19 kontrol - 5. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 58:46 + 8:48 |
D21L 8.00 km, 19 kontrol - 8. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 61:54 + 11:56 |
D21L 8.00 km, 19 kontrol - 18. Skachova Petra KAM7054 KAM SK Kamenice 70:06 + 20:08 |
D21L 8.00 km, 19 kontrol - 20. Albrechtova Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 71:33 + 21:35 |
D21L 8.00 km, 19 kontrol - Rusa Sarka KAM9157 KAM SK Kamenice DISK |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 1. Skvor Adam KAM0202 KAM SK Kamenice 22:27 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM0300 KAM SK Kamenice 23:22 + 0:55 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 4. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 26:02 + 3:35 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 5. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 26:26 + 3:59 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 12. Renda Michal KAM0207 KAM SK Kamenice 30:10 + 7:43 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 18. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 33:20 + 10:53 |
H14 5.30 km, 13 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 35:46 |
H14 5.30 km, 13 kontrol - 2. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 42:16 + 6:30 |
H14 5.30 km, 13 kontrol - 7. Visek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 53:22 + 17:36 |
H14 5.30 km, 13 kontrol - 9. Barton Michal KAM0107 KAM SK Kamenice 58:50 + 23:04 |
H14 5.30 km, 13 kontrol - 13. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 66:47 + 31:01 |
H16 7.00 km, 17 kontrol - 8. Barton Pavel KAM9800 KAM SK Kamenice 75:34 + 34:58 |
H18 8.30 km, 18 kontrol - 1. Valasek Jiri KAM9700 KAM SK Kamenice 51:42 |
H21L 11.60 km, 24 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 60:58 |
H21L 11.60 km, 24 kontrol - 4. Rusy Tomas KAM9301 KAM SK Kamenice 66:03 + 5:05 |
H21L 11.60 km, 24 kontrol - 11. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 74:26 + 13:28 |
H21L 11.60 km, 24 kontrol - 28. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 82:30 + 21:32 |
H21K 8.20 km, 22 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 54:47 + 3:00 |
H21K 8.20 km, 22 kontrol - 8. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 66:13 + 14:26 |
H55 7.00 km, 17 kontrol - 5. Kudrnac Martin KAM5901 KAM SK Kamenice 70:45 + 11:05 |
HDR 3.60 km, 6 kontrol - 9. Skachova Zuzana KAM0651 KAM SK Kamenice 20:52 + 3:56 |
P3 2.50 km, 9 kontrol - 6. Blaha Petr KAM6605 KAM SK Kamenice 20:43 + 6:01 |
P3 2.50 km, 9 kontrol - 8. Hejsek Jiri KAM6900 KAM SK Kamenice 21:43 + 7:01 |
D35K 5.00 km, 12 kontrol - 8. Chaloupkova Dana KAM7150 KAM SK Kamenice 74:47 + 31:53 |
D35L 6.90 km, 16 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 54:56 + 3:07 |
D35L 6.90 km, 16 kontrol - 15. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 67:55 + 16:06 |
D45K 3.90 km, 10 kontrol - 1. Semikova Eva KAM6950 KAM SK Kamenice 39:01 |
D45K 3.90 km, 10 kontrol - 3. Hlubuckova Sarka KAM6851 KAM SK Kamenice 44:17 + 5:16 |
H35L 8.80 km, 20 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM6901 KAM SK Kamenice 51:48 |
H35L 8.80 km, 20 kontrol - 20. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 77:52 + 26:04 |
H45K 5.50 km, 15 kontrol - 5. Hlubucek Tomas KAM6603 KAM SK Kamenice 56:32 + 20:15 |
. |
Závod: 2014-03-22 - Veřejný závod (Jarní pohár) - Vysoká nad Labem |
Mapa: Borkovník 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21B 10.10 km, 16 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 67:11 + 5:02 |
. |
Závod: 2014-03-29 - Oblastní žebříček - Krty u Jesenice |
Mapa: Viklan |
Pořadatel: OK Rakovník |
D21 5.90 km, 13 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 49:52 + 6:49 |
D21 5.90 km, 13 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 57:35 + 14:32 |
H21 9.40 km, 20 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 56:42 + 2:07 |
H21 9.40 km, 20 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 62:06 + 7:31 |
. |
Závod: 2014-03-29 - Mistrovství oblasti v nočním OB - Praha-Nebušice, sál restaurace Da Ezio |
Mapa: Divoká Šárka |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D21 4.48 km, 11 kontrol - 6. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 50:41 + 12:53 |
H16 3.64 km, 9 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 34:21 |
H16 3.64 km, 9 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 38:50 + 4:29 |
H21 5.72 km, 16 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 54:41 + 9:16 |
H45 4.62 km, 12 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 48:01 |
H45 4.62 km, 12 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 55:15 + 7:14 |
. |
Závod: 2014-03-30 - Oblastní žebříček - Praha-Nebušice, sál restaurace Da Ezio |
Mapa: Divoká Šárka |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10L 2.30 km, 9 kontrol - 7. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 29:12 + 13:53 |
D10L 2.30 km, 9 kontrol - 3. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 37:29 + 12:43 |
D10L 2.30 km, 9 kontrol - 8. Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice 47:17 + 22:31 |
D12 2.00 km, 8 kontrol - 6. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 22:58 + 3:47 |
D12 2.00 km, 8 kontrol - 20. Bathova Zuzana KAM0354 SK Kamenice 46:39 + 27:28 |
D14 2.80 km, 9 kontrol - 1. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 24:24 |
D14 2.80 km, 9 kontrol - 2. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 26:28 + 2:04 |
D14 2.80 km, 9 kontrol - 3. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 28:33 + 4:09 |
D14 2.80 km, 9 kontrol - 5. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 30:29 + 6:05 |
D14 2.80 km, 9 kontrol - 18. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 45:44 + 21:20 |
D16 3.40 km, 11 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 36:33 + 5:02 |
D21L 5.00 km, 14 kontrol - 2. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 32:18 + 1:52 |
D21L 5.00 km, 14 kontrol - 11. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 38:16 + 7:50 |
D21L 5.00 km, 14 kontrol - 28. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 43:18 + 12:52 |
D21L 5.00 km, 14 kontrol - 29. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 43:23 + 12:57 |
D21L 5.00 km, 14 kontrol - 36. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 46:43 + 16:17 |
D21L 5.00 km, 14 kontrol - 39. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 47:27 + 17:01 |
D21L 5.00 km, 14 kontrol - 59. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 54:54 + 24:28 |
D35 3.30 km, 13 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 31:41 + 1:36 |
D35 3.30 km, 13 kontrol - 5. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 35:00 + 4:55 |
D45 2.80 km, 9 kontrol - 28. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 36:36 + 10:13 |
D45 2.80 km, 9 kontrol - 36. Cermakova Gabriela KAM6752 SK Kamenice 41:14 + 14:51 |
H10L 2.30 km, 9 kontrol - 3. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 29:58 + 2:36 |
H10L 2.30 km, 9 kontrol - 5. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 30:35 + 3:13 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 1. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 21:29 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 21:30 + 0:01 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 3. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 21:56 + 0:27 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 8. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 25:38 + 4:09 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 9. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 25:39 + 4:10 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 12. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 27:08 + 5:39 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 25. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 35:02 + 13:33 |
H12 2.70 km, 9 kontrol - 27. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 40:38 + 19:09 |
H14 4.10 km, 10 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 37:15 + 2:56 |
H14 4.10 km, 10 kontrol - 3. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 39:20 + 5:01 |
H14 4.10 km, 10 kontrol - 8. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 45:12 + 10:53 |
H14 4.10 km, 10 kontrol - 13. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 54:52 + 20:33 |
H14 4.10 km, 10 kontrol - 22. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 72:38 + 38:19 |
H16 5.00 km, 12 kontrol - 5. Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice 47:14 + 9:43 |
H21K 3.70 km, 14 kontrol - 13. Nemecek Jan KAM9300 SK Kamenice 57:57 + 31:30 |
H21L 6.50 km, 17 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 38:12 + 1:38 |
H21L 6.50 km, 17 kontrol - 8. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 40:30 + 3:56 |
H21L 6.50 km, 17 kontrol - 26. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 45:47 + 9:13 |
H21L 6.50 km, 17 kontrol - 28. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 46:01 + 9:27 |
H21L 6.50 km, 17 kontrol - 38. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 48:22 + 11:48 |
H21L 6.50 km, 17 kontrol - 64. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 55:01 + 18:27 |
H21L 6.50 km, 17 kontrol - 74. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 58:43 + 22:09 |
H35 5.20 km, 15 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 34:27 |
H35 5.20 km, 15 kontrol - 14. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 46:27 + 12:00 |
H45 5.10 km, 14 kontrol - 17. Aschermann David KAM6500 SK Kamenice 57:56 + 19:48 |
H45 5.10 km, 14 kontrol - 31. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 71:35 + 33:27 |
H45 5.10 km, 14 kontrol - 34. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 73:20 + 35:12 |
H55 3.70 km, 14 kontrol - 13. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 46:21 + 12:20 |
HDR 2.30 km, 9 kontrol - 20. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 38:42 + 12:05 |
P3 2.00 km, 8 kontrol - 4. Jedlicka Adam KAM7700 SK Kamenice 17:38 + 3:34 |
P3 2.00 km, 8 kontrol - 18. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 26:28 + 12:24 |
P3 2.00 km, 8 kontrol - 27. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 29:12 + 15:08 |
P3 2.00 km, 8 kontrol - 53. Lehka Petra KAM7659 SK Kamenice 62:16 + 48:12 |
. |
Závod: 2014-04-05 - Oblastní žebříček - Karviná Darkov |
Mapa: Darkov 2014 |
Pořadatel: OOB TJ Baník Ostrava |
D21C 2.80 km, 28 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 16:07 |
. |
Závod: 2014-04-05 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Plzeň, Košutka |
Mapa: Makoš 1 |
Pořadatel: KOS Slavia Plzeň |
D10 1.01 km, 8 kontrol - 5. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 30:04 + 11:36 |
D14 1.22 km, 10 kontrol - 13. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 17:54 + 4:11 |
D21 1.85 km, 12 kontrol - 17. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 18:53 + 3:46 |
D21 1.85 km, 12 kontrol - 20. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 19:38 + 4:31 |
D35 1.79 km, 14 kontrol - 8. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 24:22 + 5:54 |
H12 1.08 km, 8 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 13:00 + 1:05 |
H12 1.08 km, 8 kontrol - 9. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 14:45 + 2:50 |
H12 1.08 km, 8 kontrol - 13. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 16:17 + 4:22 |
H12 1.08 km, 8 kontrol - 17. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 17:57 + 6:02 |
H14 1.35 km, 11 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 15:02 + 1:26 |
H21 2.21 km, 15 kontrol - 19. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 16:35 + 2:28 |
LINIE 2.06 km, 9 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 24:27 + 6:27 |
. |
Závod: 2014-04-06 - Oblastní žebříček - Tymákov |
Mapa: Ctirad - jih, 1 |
Pořadatel: KOS Slavia Plzeň |
D12 2.25 km, 8 kontrol - 2. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 21:47 + 1:12 |
D12 2.25 km, 8 kontrol - 13. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 30:09 + 9:34 |
D14 2.61 km, 9 kontrol - 10. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 33:55 + 10:26 |
D14 2.61 km, 9 kontrol - 17. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 46:25 + 22:56 |
D16 3.02 km, 9 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 35:50 + 6:01 |
D21K 4.19 km, 11 kontrol - 11. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 63:08 + 19:51 |
D21K 4.19 km, 11 kontrol - 15. Hejnalova Eva KAM9651 SK Kamenice 74:31 + 31:14 |
D21L 7.76 km, 18 kontrol - 21. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 79:09 + 20:47 |
D21L 7.76 km, 18 kontrol - 33. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 95:34 + 37:12 |
D35K 4.40 km, 11 kontrol - 8. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 63:14 + 10:54 |
D35L 4.75 km, 15 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 50:32 + 2:23 |
H10 1.62 km, 6 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 13:48 |
LINIE 2.86 km, 5 kontrol - 5. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 26:26 + 3:40 |
LINIE 2.86 km, 5 kontrol - 20. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 40:59 + 18:13 |
H12 2.33 km, 8 kontrol - 4. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 20:26 + 2:59 |
H12 2.33 km, 8 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 21:03 + 3:36 |
H12 2.33 km, 8 kontrol - 8. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 21:28 + 4:01 |
H12 2.33 km, 8 kontrol - 9. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 22:30 + 5:03 |
H12 2.33 km, 8 kontrol - 30. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 39:52 + 22:25 |
H12 2.33 km, 8 kontrol - 32. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 48:29 + 31:02 |
H12 2.33 km, 8 kontrol - 33. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 50:51 + 33:24 |
H14 3.02 km, 9 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 27:17 + 1:02 |
H14 3.02 km, 9 kontrol - 15. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 45:57 + 19:42 |
H14 3.02 km, 9 kontrol - 19. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 62:37 + 36:22 |
H16 5.08 km, 14 kontrol - 2. Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice 51:39 + 0:02 |
H45K 4.40 km, 11 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 35:45 |
H45K 4.40 km, 11 kontrol - 5. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 62:21 + 26:36 |
H55 4.42 km, 13 kontrol - 22. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 57:37 + 17:53 |
Prichozi 3.16 km, 8 kontrol - 39. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 79:11 + 48:46 |
. |
Závod: 2014-04-12 - Oblastní žebříček - Osek u Teplic |
Mapa: Salesiova výšina |
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Teplice |
D12 2.50 km, 7 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 20:18 |
D45 3.70 km, 10 kontrol - 5. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 38:12 + 5:06 |
H21K 7.40 km, 19 kontrol - 1. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 56:28 |
H21L 10.60 km, 25 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 65:03 + 4:24 |
. |
Závod: 2014-04-12 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Praha 4 - Chodov |
Mapa: Čoudov, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10L 1.70 km, 7 kontrol - 1. Novakova Karolina KAM0453 SK Kamenice 11:47 |
D14 1.80 km, 13 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 12:18 + 0:35 |
D14 1.80 km, 13 kontrol - 7. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 14:17 + 2:34 |
D14 1.80 km, 13 kontrol - 11. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 16:34 + 4:51 |
D21K 2.30 km, 15 kontrol - Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice DISK |
D21L 2.70 km, 19 kontrol - 5. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 19:45 + 2:37 |
D21L 2.70 km, 19 kontrol - 12. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 20:32 + 3:24 |
D21L 2.70 km, 19 kontrol - 24. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 22:15 + 5:07 |
D21L 2.70 km, 19 kontrol - 31. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 23:33 + 6:25 |
D21L 2.70 km, 19 kontrol - 37. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 24:14 + 7:06 |
D35 2.60 km, 16 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 19:34 |
D35 2.60 km, 16 kontrol - 9. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 25:12 + 5:38 |
D45 2.40 km, 15 kontrol - 25. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 29:07 + 12:34 |
H10L 1.70 km, 7 kontrol - 7. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 18:06 + 8:46 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 3. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 11:03 + 1:02 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 4. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 11:25 + 1:24 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 6. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 11:41 + 1:40 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 7. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 12:15 + 2:14 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 11. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 13:21 + 3:20 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 14. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 14:27 + 4:26 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 15. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 15:33 + 5:32 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 22. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 18:18 + 8:17 |
H12 1.70 km, 12 kontrol - 30. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 28:18 + 18:17 |
H14 2.00 km, 14 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 11:20 + 0:04 |
H14 2.00 km, 14 kontrol - 5. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 13:56 + 2:40 |
H14 2.00 km, 14 kontrol - 10. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 15:42 + 4:26 |
H14 2.00 km, 14 kontrol - Barton Michal KAM0107 SK Kamenice DISK |
H16 2.30 km, 15 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 16:33 + 1:20 |
H16 2.30 km, 15 kontrol - Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice DISK |
H18 2.50 km, 16 kontrol - 6. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 21:01 + 3:27 |
H21L 3.10 km, 23 kontrol - 13. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 20:58 + 2:48 |
H21L 3.10 km, 23 kontrol - 19. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 21:37 + 3:27 |
H21L 3.10 km, 23 kontrol - 34. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 23:21 + 5:11 |
H21L 3.10 km, 23 kontrol - 43. Hajek Adam KAM9202 SK Kamenice 24:18 + 6:08 |
H21L 3.10 km, 23 kontrol - 48. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 25:50 + 7:40 |
H21L 3.10 km, 23 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 SK Kamenice DISK |
H21L 3.10 km, 23 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice DISK |
H35 3.00 km, 19 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 25:01 + 2:42 |
H45 2.60 km, 16 kontrol - 21. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 23:56 + 6:04 |
H55 2.40 km, 15 kontrol - 4. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 18:25 + 2:34 |
HDR 1.70 km, 7 kontrol - 7. Rendova Katerina KAM0550 SK Kamenice 14:00 + 2:13 |
HDR 1.70 km, 7 kontrol - 25. Zemlova Barbora KAM0751 SK Kamenice 19:00 + 7:13 |
T 3.70 km, 19 kontrol - 7. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 35:03 + 3:57 |
T 3.70 km, 19 kontrol - 15. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 48:15 + 17:09 |
. |
Závod: 2014-04-13 - Oblastní žebříček - Jevany |
Mapa: Aldašín - východ |
Pořadatel: KOB Tretra Praha |
D10L 2.20 km, 7 kontrol - 13. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 28:34 + 13:11 |
D10L 2.20 km, 7 kontrol - 17. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 35:26 + 20:03 |
D10L 2.20 km, 7 kontrol - 1. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 21:37 |
D10L 2.20 km, 7 kontrol - 3. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 29:51 + 8:14 |
D10L 2.20 km, 7 kontrol - 4. Tersl Anna KAM0456 SK Kamenice 30:36 + 8:59 |
D10L 2.20 km, 7 kontrol - 14. Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice 43:16 + 21:39 |
D12 2.30 km, 11 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 22:59 + 0:40 |
D12 2.30 km, 11 kontrol - 12. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 31:14 + 8:55 |
D14 2.60 km, 12 kontrol - 1. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 20:59 |
D14 2.60 km, 12 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 25:59 + 5:00 |
D14 2.60 km, 12 kontrol - 7. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 27:02 + 6:03 |
D14 2.60 km, 12 kontrol - 8. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 30:17 + 9:18 |
D14 2.60 km, 12 kontrol - 13. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 39:03 + 18:04 |
D21K 3.50 km, 17 kontrol - 4. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 51:19 + 7:22 |
D21K 3.50 km, 17 kontrol - 6. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 53:42 + 9:45 |
D21L 4.70 km, 23 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 38:29 + 3:14 |
D21L 4.70 km, 23 kontrol - 5. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 40:21 + 5:06 |
D21L 4.70 km, 23 kontrol - 16. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 44:36 + 9:21 |
D21L 4.70 km, 23 kontrol - 18. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 46:23 + 11:08 |
D21L 4.70 km, 23 kontrol - 22. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 50:14 + 14:59 |
D21L 4.70 km, 23 kontrol - 36. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 62:52 + 27:37 |
D21L 4.70 km, 23 kontrol - Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice DISK |
D35 3.60 km, 17 kontrol - 1. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 31:26 |
D35 3.60 km, 17 kontrol - 13. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 42:39 + 11:13 |
D35 3.60 km, 17 kontrol - 26. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 51:34 + 20:08 |
D35 3.60 km, 17 kontrol - 37. Chaloupkova Dana KAM7150 SK Kamenice 60:09 + 28:43 |
D45 3.50 km, 17 kontrol - 24. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 53:01 + 13:20 |
H10L 2.20 km, 7 kontrol - 3. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 20:09 + 2:20 |
H10L 2.20 km, 7 kontrol - 14. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 32:11 + 16:37 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 21:17 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 2. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 21:46 + 0:29 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 5. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 21:59 + 0:42 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 23:17 + 2:00 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 24:39 + 3:22 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 12. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 28:39 + 7:22 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 15. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 29:18 + 8:01 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 26. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 38:08 + 16:51 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 27. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 38:34 + 17:17 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - 28. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 39:18 + 18:01 |
H12 2.30 km, 11 kontrol - Mrozek Adam KAM0209 SK Kamenice DISK |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 25:22 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 5. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 34:25 + 9:03 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 7. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 36:16 + 10:54 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 11. Stormer Emil KAM0000 SK Kamenice 46:39 + 21:17 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 29. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 71:26 + 46:04 |
H16 3.30 km, 15 kontrol - 11. Aschermann Daniel KAM9801 SK Kamenice 40:43 + 13:20 |
H21K 3.60 km, 17 kontrol - 2. Aschermann Michal KAM9104 SK Kamenice 32:10 + 2:22 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 37:17 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 9. Rusy Tomas KAM9371 SK Kamenice 42:04 + 4:47 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 43:08 + 5:51 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 11. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 43:36 + 6:19 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 18. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 46:39 + 9:22 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 44. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 55:40 + 18:23 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 46. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 56:10 + 18:53 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - 49. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 57:35 + 20:18 |
H21L 6.00 km, 25 kontrol - Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice DISK |
H35 4.50 km, 21 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 35:52 + 0:48 |
H35 4.50 km, 21 kontrol - 17. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 46:21 + 11:17 |
H45 4.10 km, 19 kontrol - 2. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 34:40 + 0:17 |
H45 4.10 km, 19 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 35:42 + 1:19 |
H45 4.10 km, 19 kontrol - 23. Aschermann David KAM6500 SK Kamenice 50:42 + 16:19 |
H45 4.10 km, 19 kontrol - 39. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 68:21 + 33:58 |
H55 3.30 km, 15 kontrol - 9. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 38:54 + 7:40 |
P3 2.70 km, 15 kontrol - 10. Jedlicka Adam KAM7700 SK Kamenice 42:23 + 15:27 |
T4 4.40 km, 19 kontrol - 8. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 57:31 + 16:59 |
T4 4.40 km, 19 kontrol - 14. Kamerer Marek KAM6200 SK Kamenice 67:18 + 26:46 |
. |
Závod: 2014-04-13 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Sosnová u České Lípy |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
H21 2.40 km, 19 kontrol - 4. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 16:18 + 0:20 |
H21 2.40 km, 19 kontrol - Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2014-04-18 - Velikonoce ve skalách - E1 - Kozly |
Mapa: Pavlíkovo údolí |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D21A 7.00 km, 17 kontrol - 12. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 46:12 + 7:00 |
H50A 6.30 km, 14 kontrol - 8. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 46:11 + 5:11 |
. |
Závod: 2014-04-19 - Velikonoce ve skalách - E2 - Kozly |
Mapa: Kozelská rokle |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D21A 5.90 km, 14 kontrol - 17. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 79:12 + 17:30 |
H10 2.10 km, 6 kontrol - Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice DISK |
H35B 5.80 km, 13 kontrol - 10. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 121:33 + 60:24 |
H50A 5.70 km, 12 kontrol - 5. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 52:05 + 3:29 |
HDR 3.70 km, 6 kontrol - 8. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 26:03 + 6:36 |
. |
Závod: 2014-04-20 - Velikonoce ve skalách - E3 - Kozly |
Mapa: Skleněný vrch |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D21A 7.00 km, 17 kontrol - 16. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 88:31 + 17:59 |
H10 2.20 km, 8 kontrol - 10. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 32:02 + 13:29 |
H35B 6.50 km, 15 kontrol - 6. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 103:43 + 36:59 |
H50A 6.30 km, 14 kontrol - 14. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 60:27 + 13:36 |
. |
Závod: 2014-04-26 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - Daskabát |
Mapa: |
Pořadatel: SOB Olomouc |
D20 6.00 km, 15 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 54:14 + 5:31 |
D20 6.00 km, 15 kontrol - 12. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 56:15 + 7:32 |
D20 6.00 km, 15 kontrol - 13. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 56:40 + 7:57 |
H16 5.90 km, 15 kontrol - 16. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 52:48 + 13:59 |
H18 7.50 km, 19 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 49:41 + 3:18 |
H18 7.50 km, 19 kontrol - 14. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 58:21 + 11:58 |
H20 8.80 km, 22 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 62:53 + 6:09 |
. |
Závod: 2014-04-26 - Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček - Želízy, kemp |
Mapa: Čertovy hlavy |
Pořadatel: SK Praga |
D10L 1.70 km, 7 kontrol - 16. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 48:50 + 28:15 |
D10L 1.70 km, 7 kontrol - 17. Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice 56:51 + 36:16 |
D10L 1.70 km, 7 kontrol - 18. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 63:57 + 43:22 |
D10L 1.70 km, 7 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 27:18 + 10:53 |
D10L 1.70 km, 7 kontrol - 17. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 41:36 + 25:11 |
D12 2.30 km, 11 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 16:39 |
D12 2.30 km, 11 kontrol - 6. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 22:14 + 5:35 |
D12 2.30 km, 11 kontrol - 23. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 31:06 + 14:27 |
D14 2.60 km, 13 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 23:06 + 1:19 |
D14 2.60 km, 13 kontrol - 4. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 23:54 + 2:07 |
D14 2.60 km, 13 kontrol - 13. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 33:08 + 11:21 |
D14 2.60 km, 13 kontrol - 30. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 62:32 + 40:45 |
D16 3.10 km, 15 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 39:22 + 10:51 |
D21K 3.10 km, 15 kontrol - 7. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 46:23 + 14:24 |
D21L 4.20 km, 21 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 38:25 |
D21L 4.20 km, 21 kontrol - 9. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 47:06 + 8:41 |
D21L 4.20 km, 21 kontrol - 12. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 48:39 + 10:14 |
D21L 4.20 km, 21 kontrol - 15. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 49:40 + 11:15 |
D21L 4.20 km, 21 kontrol - 19. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 52:24 + 13:59 |
D21L 4.20 km, 21 kontrol - 34. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 61:52 + 23:27 |
D21L 4.20 km, 21 kontrol - 43. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 67:22 + 28:57 |
D35 3.40 km, 19 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 45:10 + 2:58 |
D35 3.40 km, 19 kontrol - 5. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 45:34 + 3:22 |
D35 3.40 km, 19 kontrol - 15. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 55:25 + 13:13 |
D35 3.40 km, 19 kontrol - 30. Chaloupkova Dana KAM7150 SK Kamenice 72:14 + 30:02 |
D45 3.20 km, 15 kontrol - 17. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 45:07 + 11:12 |
D45 3.20 km, 15 kontrol - 26. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 50:41 + 16:46 |
H10L 1.70 km, 7 kontrol - 13. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 31:00 + 12:22 |
H10L 1.70 km, 7 kontrol - 30. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 72:03 + 53:25 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 24:37 + 0:35 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 3. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 25:05 + 1:03 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 6. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 26:57 + 2:55 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 9. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 28:31 + 4:29 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 18. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 35:24 + 11:22 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 22. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 37:37 + 13:35 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 23. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 39:10 + 15:08 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 39:53 + 15:51 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 31. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 42:41 + 18:39 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 45. Mrozek Adam KAM0209 SK Kamenice 55:11 + 31:09 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 30:24 + 0:05 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 33:24 + 3:05 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 11. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 40:47 + 10:28 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 20. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 48:38 + 18:19 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - Barton Michal KAM0107 SK Kamenice DISK |
H16 3.40 km, 15 kontrol - Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice DISK |
H21L 5.20 km, 25 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 40:40 + 0:26 |
H21L 5.20 km, 25 kontrol - 35. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 51:45 + 11:31 |
H21L 5.20 km, 25 kontrol - 51. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 55:52 + 15:38 |
H21L 5.20 km, 25 kontrol - 59. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 59:33 + 19:19 |
H35 4.40 km, 18 kontrol - 15. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 58:13 + 12:37 |
H45 3.70 km, 17 kontrol - 50. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 96:46 + 61:40 |
H55 3.40 km, 15 kontrol - 20. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 64:40 + 24:32 |
HDR 2.20 km, 9 kontrol - 19. Novakova Karolina KAM0453 SK Kamenice 35:29 + 21:00 |
T4 3.80 km, 13 kontrol - 4. Skvorova Barbora KAM9150 SK Kamenice 53:49 + 15:35 |
T4 3.80 km, 13 kontrol - 8. Balej Jiri KAM0000 SK Kamenice 59:11 + 20:57 |
T4 3.80 km, 13 kontrol - 19. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 73:52 + 35:38 |
H20 3.80 km, 13 kontrol - 1. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 37:04 |
. |
Závod: 2014-05-01 - Oblastní žebříček - ZŠ Modrá Škola, U Modré školy Praha 11 – Háje |
Mapa: Kosmonautů , měřítko 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10 1.10 km, 11 kontrol - 10. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 20:25 + 9:47 |
D10 1.10 km, 11 kontrol - Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice DISK |
D12 1.30 km, 13 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 12:01 + 1:23 |
D12 1.30 km, 13 kontrol - 8. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 15:29 + 4:51 |
D12 1.30 km, 13 kontrol - 16. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 22:32 + 11:54 |
D12 1.30 km, 13 kontrol - Bathova Zuzana KAM0354 SK Kamenice DISK |
D14 1.50 km, 15 kontrol - 2. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 12:24 + 0:04 |
D14 1.50 km, 15 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 12:36 + 0:16 |
D14 1.50 km, 15 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 13:19 + 0:59 |
H10 1.10 km, 11 kontrol - 3. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 12:09 + 2:43 |
H10 1.10 km, 11 kontrol - 17. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 26:33 + 17:07 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 2. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 11:34 + 0:55 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 3. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 12:14 + 1:35 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 6. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 13:56 + 3:17 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 7. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 14:21 + 3:42 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 9. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 14:39 + 4:00 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 15. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 16:58 + 6:19 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 18. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 18:05 + 7:26 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 25. Tamasi Daniel KAM0310 SK Kamenice 31:16 + 20:37 |
H12 1.40 km, 13 kontrol - 29. Mrozek Adam KAM0209 SK Kamenice 33:59 + 23:20 |
H14 1.60 km, 15 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 11:34 |
H14 1.60 km, 15 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 12:18 + 0:44 |
H14 1.60 km, 15 kontrol - 8. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 16:37 + 5:03 |
H14 1.60 km, 15 kontrol - 10. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 17:05 + 5:31 |
H14 1.60 km, 15 kontrol - 18. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 19:57 + 8:23 |
H21L 2.80 km, 23 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice DISK |
HDR 1.00 km, 9 kontrol - 23. Tamasi Krystof KAM0602 SK Kamenice 11:40 + 5:43 |
HDR 1.00 km, 9 kontrol - 40. Zemlova Barbora KAM0751 SK Kamenice 16:14 + 10:17 |
HDR 1.00 km, 9 kontrol - 41. Hejskova Magdalena KAM0850 SK Kamenice 16:41 + 10:44 |
. |
Závod: 2014-05-03 - Mistrovství oblasti na krátké trati - chatová osada Třídomí |
Mapa: Třídomí |
Pořadatel: KOB Baník Sokolov |
D21 4.60 km, 17 kontrol - 2. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 35:50 + 0:17 |
. |
Závod: 2014-05-03 - Oblastní žebříček - Meziboří |
Mapa: Meziboří, 1 |
Pořadatel: KOB Litvínov |
D40 1.90 km, 16 kontrol - 2. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 17:16 + 0:41 |
H21 2.80 km, 24 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 15:07 |
H21 2.80 km, 24 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 15:45 + 0:38 |
H21 2.80 km, 24 kontrol - 17. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 21:14 + 6:07 |
H21 2.80 km, 24 kontrol - 19. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 22:23 + 7:16 |
. |
Závod: 2014-05-08 - Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček - Znojmo, Základní škola Mládeže 3 |
Mapa: Znojmo, 1 |
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno |
D18C 1.60 km, 9 kontrol - 6. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 16:05 + 1:10 |
D20 1.80 km, 12 kontrol - 1. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 15:37 |
D20 1.80 km, 12 kontrol - 2. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 15:46 + 0:09 |
D20 1.80 km, 12 kontrol - 14. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 17:45 + 2:08 |
D20 1.80 km, 12 kontrol - 25. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 20:05 + 4:28 |
D40 1.80 km, 12 kontrol - 2. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 18:41 + 0:43 |
D40 1.80 km, 12 kontrol - 17. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 24:35 + 6:37 |
H16C 0.00 km, 0 kontrol - 16. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 14:34 + 2:45 |
H16C 0.00 km, 0 kontrol - 25. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 15:34 + 3:45 |
H18C 1.80 km, 13 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 12:53 + 0:02 |
H18C 1.80 km, 13 kontrol - 6. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 13:33 + 0:42 |
H20 2.00 km, 15 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 16:08 + 0:21 |
H20 2.00 km, 15 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 16:09 + 0:22 |
H20 2.00 km, 15 kontrol - 25. Valasek Jan KAM9400 SK Kamenice 20:56 + 5:09 |
H21C 0.00 km, 0 kontrol - 32. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 18:52 + 4:08 |
H35C 0.00 km, 0 kontrol - 4. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 18:43 + 2:04 |
H40 1.80 km, 13 kontrol - 5. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 15:59 + 1:19 |
H45C 0.00 km, 0 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 16:22 |
H45C 0.00 km, 0 kontrol - 16. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 19:04 + 2:42 |
D10C 1.10 km, 8 kontrol - 11. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 29:15 + 20:46 |
D10C 1.10 km, 8 kontrol - 12. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 35:16 + 26:47 |
D14C 1.30 km, 10 kontrol - 3. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 13:28 + 0:50 |
H12C 1.10 km, 7 kontrol - 5. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 9:59 + 2:38 |
H14C 1.40 km, 9 kontrol - 10. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 16:14 + 3:34 |
. |
Závod: 2014-05-10 - Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček - Cyklocamp pod Landštejnem |
Mapa: Čihadlo |
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec |
D12C 2.90 km, 6 kontrol - 20. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 39:34 + 15:55 |
D14B 3.70 km, 8 kontrol - 14. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 34:32 + 5:21 |
D14B 3.70 km, 8 kontrol - 17. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 35:15 + 6:04 |
D14B 3.70 km, 8 kontrol - 28. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 41:00 + 11:49 |
D14B 3.70 km, 8 kontrol - 43. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 49:07 + 19:56 |
D16B 5.10 km, 8 kontrol - 25. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 57:29 + 14:04 |
D21B 9.30 km, 15 kontrol - 3. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 65:12 + 3:21 |
D21B 9.30 km, 15 kontrol - 22. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 77:22 + 15:31 |
D21B 9.30 km, 15 kontrol - 23. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 77:23 + 15:32 |
D21B 9.30 km, 15 kontrol - 63. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 110:41 + 48:50 |
D21B 9.30 km, 15 kontrol - Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice DISK |
D21C 6.30 km, 13 kontrol - 6. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 56:30 + 6:38 |
D35B 6.70 km, 14 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 54:07 + 1:56 |
D35B 6.70 km, 14 kontrol - 10. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 67:29 + 15:18 |
D35B 6.70 km, 14 kontrol - 15. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 77:21 + 25:10 |
D40B 6.50 km, 11 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 60:58 + 1:19 |
D45B 5.30 km, 12 kontrol - 28. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 78:43 + 33:22 |
H12C 2.90 km, 6 kontrol - 4. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 23:03 + 2:40 |
H12C 2.90 km, 6 kontrol - 9. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 27:22 + 6:59 |
H12C 2.90 km, 6 kontrol - 28. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 45:09 + 24:46 |
H14B 4.30 km, 8 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 31:07 + 1:09 |
H14B 4.30 km, 8 kontrol - 16. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 36:44 + 6:46 |
H14B 4.30 km, 8 kontrol - 27. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 44:21 + 14:23 |
H14B 4.30 km, 8 kontrol - 35. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 48:20 + 18:22 |
H14B 4.30 km, 8 kontrol - 44. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 60:56 + 30:58 |
H14B 4.30 km, 8 kontrol - 47. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 67:44 + 37:46 |
H16B 6.00 km, 12 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 40:24 |
H21B 13.20 km, 25 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 78:56 + 6:17 |
H21C 9.00 km, 17 kontrol - 53. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 78:26 + 27:23 |
H35B 10.20 km, 18 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 75:19 + 2:47 |
H35B 10.20 km, 18 kontrol - 20. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 113:45 + 41:13 |
H45B 7.80 km, 16 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 54:52 |
H45B 7.80 km, 16 kontrol - 7. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 65:03 + 10:11 |
D10C 2.10 km, 6 kontrol - 10. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 23:16 + 7:03 |
D10C 2.10 km, 6 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 26:32 + 10:19 |
D10N 2.20 km, 6 kontrol - 3. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 25:53 + 2:44 |
P 2.50 km, 8 kontrol - 23. Viskova Alena KAM7451 SK Kamenice 31:32 + 14:54 |
. |
Závod: 2014-05-11 - Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček - Cyklocamp pod Landštejnem |
Mapa: Nový Stálkov |
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec |
D12C 2.30 km, 10 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 23:39 + 4:07 |
D14B 3.10 km, 12 kontrol - 18. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 27:36 + 5:20 |
D14B 3.10 km, 12 kontrol - 19. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 27:59 + 5:43 |
D14B 3.10 km, 12 kontrol - 28. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 30:06 + 7:50 |
D14B 3.10 km, 12 kontrol - 30. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 30:52 + 8:36 |
D16B 3.40 km, 15 kontrol - 25. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 37:47 + 11:25 |
D21B 4.80 km, 21 kontrol - 11. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 35:45 + 5:34 |
D21B 4.80 km, 21 kontrol - 24. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 38:23 + 8:12 |
D21B 4.80 km, 21 kontrol - 50. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 45:04 + 14:53 |
D21B 4.80 km, 21 kontrol - 56. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 46:35 + 16:24 |
D21B 4.80 km, 21 kontrol - 68. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 49:54 + 19:43 |
D21C 3.80 km, 15 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 45:12 + 14:58 |
D35B 3.60 km, 16 kontrol - 2. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 26:49 + 0:01 |
D35B 3.60 km, 16 kontrol - 14. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 34:36 + 7:48 |
D35B 3.60 km, 16 kontrol - 18. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 37:00 + 10:12 |
D40B 3.30 km, 14 kontrol - 11. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 28:59 + 4:08 |
D45B 3.10 km, 14 kontrol - 29. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 47:38 + 23:06 |
H12C 2.50 km, 9 kontrol - 7. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 24:01 + 4:21 |
H12C 2.50 km, 9 kontrol - 9. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 24:48 + 5:08 |
H12C 2.50 km, 9 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 34:36 + 14:56 |
H14B 3.20 km, 16 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 25:44 + 3:26 |
H14B 3.20 km, 16 kontrol - 14. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 26:56 + 4:38 |
H14B 3.20 km, 16 kontrol - 21. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 29:55 + 7:37 |
H14B 3.20 km, 16 kontrol - 31. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 34:43 + 12:25 |
H14B 3.20 km, 16 kontrol - 35. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 38:23 + 16:05 |
H16B 3.60 km, 16 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 23:34 + 0:10 |
H21B 5.90 km, 25 kontrol - 28. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 37:47 + 3:50 |
H21C 4.80 km, 18 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 30:50 + 1:49 |
H21C 4.80 km, 18 kontrol - 46. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 39:49 + 10:48 |
H35B 4.60 km, 20 kontrol - 14. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 55:05 + 24:12 |
H45B 4.00 km, 16 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 25:39 |
H45B 4.00 km, 16 kontrol - 5. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 29:19 + 3:40 |
H50B 3.90 km, 15 kontrol - 5. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 27:52 + 2:53 |
D10C 2.00 km, 8 kontrol - 17. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 26:06 + 12:11 |
D10N 1.80 km, 6 kontrol - 6. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 24:27 + 6:51 |
P 2.10 km, 10 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2014-05-17 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy - Rokytá |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D12C 2.20 km, 7 kontrol - 18. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 23:03 + 7:29 |
D14B 4.00 km, 9 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 38:09 + 3:22 |
D14B 4.00 km, 9 kontrol - 9. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 40:14 + 5:27 |
D14B 4.00 km, 9 kontrol - 35. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 49:54 + 15:07 |
D14B 4.00 km, 9 kontrol - 38. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 51:40 + 16:53 |
D20A 7.60 km, 12 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 81:34 + 14:53 |
D20A 7.60 km, 12 kontrol - 15. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 88:14 + 21:33 |
D20A 7.60 km, 12 kontrol - Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice DISK |
D21A 8.10 km, 13 kontrol - 52. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 107:55 + 35:21 |
D21A 8.10 km, 13 kontrol - Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice DISK |
D21A 8.10 km, 13 kontrol - Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice DISK |
D21B 6.50 km, 13 kontrol - 36. Mackova Lucia KAM9151 SK Kamenice 99:17 + 34:17 |
D21E 9.00 km, 16 kontrol - 6. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 80:27 + 6:11 |
D35B 6.30 km, 13 kontrol - 3. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 63:47 + 3:50 |
D35B 6.30 km, 13 kontrol - 4. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 64:08 + 4:11 |
D35B 6.30 km, 13 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 72:04 + 12:07 |
D40B 5.60 km, 12 kontrol - 15. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 69:47 + 8:54 |
D40B 5.60 km, 12 kontrol - 38. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 86:19 + 25:26 |
D40B 5.60 km, 12 kontrol - 44. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 91:50 + 30:57 |
D45B 5.30 km, 12 kontrol - 43. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 92:20 + 32:02 |
H12C 2.40 km, 7 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 17:41 + 0:11 |
H12C 2.40 km, 7 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 19:38 + 2:08 |
H14B 4.90 km, 11 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 38:58 + 4:31 |
H14B 4.90 km, 11 kontrol - 15. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 44:50 + 10:23 |
H14B 4.90 km, 11 kontrol - 33. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 52:31 + 18:04 |
H14B 4.90 km, 11 kontrol - 34. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 52:33 + 18:06 |
H14B 4.90 km, 11 kontrol - 36. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 54:24 + 19:57 |
H14B 4.90 km, 11 kontrol - 45. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 60:19 + 25:52 |
H16A 6.90 km, 13 kontrol - 5. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 53:19 + 4:45 |
H16A 6.90 km, 13 kontrol - 14. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 58:35 + 10:01 |
H18A 8.60 km, 16 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 67:41 + 1:57 |
H18A 8.60 km, 16 kontrol - 14. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 75:44 + 10:00 |
H20A 12.00 km, 24 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 84:57 + 3:55 |
H21A 13.10 km, 27 kontrol - 10. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 103:52 + 6:39 |
H21A 13.10 km, 27 kontrol - 35. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 113:37 + 16:24 |
H21B 9.90 km, 20 kontrol - 39. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 106:21 + 24:41 |
H21B 9.90 km, 20 kontrol - 41. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 109:09 + 27:29 |
H35B 10.00 km, 20 kontrol - 19. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 130:20 + 43:30 |
H40B 8.70 km, 19 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 72:03 + 4:10 |
H45B 7.90 km, 17 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 62:07 + 0:08 |
H45B 7.90 km, 17 kontrol - 14. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 77:45 + 15:46 |
H45B 7.90 km, 17 kontrol - 49. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 163:58 + 101:59 |
H50B 7.30 km, 15 kontrol - 10. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 73:42 + 12:00 |
D10C 2.00 km, 6 kontrol - 19. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 42:38 + 25:13 |
D10L 3.70 km, 5 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 32:19 + 14:17 |
HDR 3.70 km, 5 kontrol - 25. Zemlova Barbora KAM0751 SK Kamenice 81:53 + 61:28 |
P6 6.50 km, 15 kontrol - 57. Paldus Petr KAM5200 SK Kamenice 210:18 + 152:14 |
P3 2.90 km, 7 kontrol - Vilhumova Lucie KAM75 SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2014-05-18 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy - Rokytá |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D12C 2.30 km, 12 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 24:06 + 2:31 |
D14B 3.00 km, 15 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 24:26 + 2:01 |
D14B 3.00 km, 15 kontrol - 24. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 31:03 + 8:38 |
D14B 3.00 km, 15 kontrol - 27. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 31:27 + 9:02 |
D14B 3.00 km, 15 kontrol - 40. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 34:02 + 11:37 |
D20A 3.70 km, 15 kontrol - 8. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 28:29 + 4:35 |
D20A 3.70 km, 15 kontrol - 19. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 38:32 + 14:38 |
D21A 4.50 km, 19 kontrol - 21. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 38:37 + 4:40 |
D21A 4.50 km, 19 kontrol - 32. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 41:03 + 7:06 |
D21A 4.50 km, 19 kontrol - 52. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 50:49 + 16:52 |
D21C 3.30 km, 15 kontrol - 8. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 38:39 + 12:17 |
D21E 5.00 km, 22 kontrol - 7. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 38:36 + 3:47 |
D35B 3.90 km, 17 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 44:09 + 6:30 |
D40B 3.80 km, 18 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 37:11 + 2:51 |
D40B 3.80 km, 18 kontrol - 25. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 44:59 + 10:39 |
D40B 3.80 km, 18 kontrol - 38. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 51:50 + 17:30 |
D45B 3.80 km, 14 kontrol - 39. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 56:10 + 21:46 |
H12C 2.30 km, 12 kontrol - 4. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 17:49 + 3:15 |
H12C 2.30 km, 12 kontrol - 17. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 20:13 + 5:39 |
H14B 2.90 km, 12 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 19:18 + 1:27 |
H14B 2.90 km, 12 kontrol - 12. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 20:59 + 3:08 |
H14B 2.90 km, 12 kontrol - 36. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 26:26 + 8:35 |
H14B 2.90 km, 12 kontrol - 37. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 27:19 + 9:28 |
H14B 2.90 km, 12 kontrol - 39. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 27:26 + 9:35 |
H16A 3.60 km, 14 kontrol - 5. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 22:35 + 2:01 |
H16A 3.60 km, 14 kontrol - 6. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 22:42 + 2:08 |
H18A 4.20 km, 18 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 23:09 + 0:20 |
H18A 4.20 km, 18 kontrol - 18. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 28:26 + 5:37 |
H20A 4.20 km, 16 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 22:56 |
H21A 6.10 km, 22 kontrol - 11. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 38:45 + 2:50 |
H21A 6.10 km, 22 kontrol - 57. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 44:59 + 9:04 |
H21B 4.80 km, 19 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 34:09 + 1:10 |
H21C 4.30 km, 17 kontrol - 5. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 31:50 + 3:23 |
H21C 4.30 km, 17 kontrol - 9. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 32:55 + 4:28 |
H40B 4.70 km, 21 kontrol - 15. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 41:20 + 8:01 |
H45B 4.50 km, 18 kontrol - 50. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 83:03 + 49:14 |
H50B 4.10 km, 18 kontrol - 20. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 41:51 + 11:28 |
H55B 3.90 km, 16 kontrol - 35. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 51:42 + 22:40 |
D10L 1.80 km, 8 kontrol - 2. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 19:40 + 4:26 |
D10C 2.00 km, 10 kontrol - Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice DISK |
P2 2.10 km, 9 kontrol - 24. Vilhumova Lucie KAM7056 SK Kamenice 72:11 + 53:17 |
P4 3.60 km, 13 kontrol - 58. Paldus Petr KAM5200 SK Kamenice 82:22 + 49:52 |
. |
Závod: 2014-05-24 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - Česká Třebová |
Mapa: Javorka, 1 |
Pořadatel: KOB Ústí nad Orlicí |
D20A 2.20 km, 18 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 13:32 + 0:51 |
D20A 2.20 km, 18 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 14:13 + 1:32 |
D20A 2.20 km, 18 kontrol - 16. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 14:48 + 2:07 |
D21E 2.30 km, 21 kontrol - 16. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 13:51 + 1:16 |
D21A 2.20 km, 23 kontrol - 29. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 16:38 + 2:11 |
D21A 2.20 km, 23 kontrol - 51. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 20:29 + 6:02 |
D35C 2.50 km, 24 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 16:52 + 1:09 |
D35C 2.50 km, 24 kontrol - 9. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 18:04 + 2:21 |
D35C 2.50 km, 24 kontrol - 22. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 21:17 + 5:34 |
H16A 2.20 km, 21 kontrol - 5. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 12:10 + 0:48 |
H16A 2.20 km, 21 kontrol - Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice DISK |
H18A 2.30 km, 23 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 11:57 + 0:08 |
H20A 2.40 km, 22 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 11:57 + 0:04 |
H20A 2.40 km, 22 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 13:38 + 1:45 |
H21A 2.30 km, 23 kontrol - 18. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 12:45 + 0:44 |
H21A 2.30 km, 23 kontrol - 45. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 13:42 + 1:41 |
H21C 2.20 km, 24 kontrol - Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice DISK |
H45C 2.50 km, 27 kontrol - 8. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 17:09 + 2:21 |
. |
Závod: 2014-05-31 - Oblastní žebříček - Janov u Rakovníka |
Mapa: Liščí rokle - jih |
Pořadatel: KOB Kladno |
D10L 1.70 km, 5 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 37:18 + 14:09 |
D10L 1.70 km, 5 kontrol - 9. Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice 41:17 + 18:08 |
D10L 1.70 km, 5 kontrol - 4. Novakova Karolina KAM0453 SK Kamenice 27:03 + |
D12 2.00 km, 8 kontrol - 3. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 22:05 + 0:55 |
D12 2.00 km, 8 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 26:09 + 4:59 |
D14 2.60 km, 7 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 23:21 + 1:07 |
D21K 3.10 km, 14 kontrol - 3. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 48:52 + 11:53 |
D21L 4.30 km, 18 kontrol - 8. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 40:49 + 6:40 |
D21L 4.30 km, 18 kontrol - 19. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 50:58 + 16:49 |
D35 3.10 km, 14 kontrol - 12. Chaloupkova Dana KAM7150 SK Kamenice 54:37 + 21:21 |
D45 2.90 km, 12 kontrol - 17. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 48:32 + 17:14 |
H10L 1.70 km, 5 kontrol - 6. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 26:47 + 8:15 |
H10L 1.70 km, 5 kontrol - 8. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 30:48 + 12:16 |
H10L 1.70 km, 5 kontrol - 11. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 34:20 + 15:48 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 21:46 + 0:31 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 5. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 24:03 + 2:48 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 6. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 25:31 + 4:16 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 7. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 26:11 + 4:56 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 9. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 27:21 + 6:06 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 14. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 35:25 + 14:10 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 17. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 39:02 + 17:47 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 18. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 39:35 + 18:20 |
H14 2.90 km, 11 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 23:04 |
H14 2.90 km, 11 kontrol - 4. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 30:02 + 6:58 |
H14 2.90 km, 11 kontrol - 6. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 31:19 + 8:15 |
H14 2.90 km, 11 kontrol - 11. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 37:18 + 14:14 |
H21L 5.80 km, 24 kontrol - 5. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 44:06 + 5:54 |
H21L 5.80 km, 24 kontrol - 24. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 53:06 + 14:54 |
H35 4.40 km, 17 kontrol - 14. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 68:20 + 32:37 |
H45 3.50 km, 14 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 32:35 + 2:21 |
H45 3.50 km, 14 kontrol - 20. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 55:37 + 25:23 |
H55 2.90 km, 12 kontrol - 3. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 37:27 + 8:41 |
P3 2.80 km, 11 kontrol - 6. Jedlicka Adam KAM7700 SK Kamenice 47:19 + 9:13 |
P3 2.80 km, 11 kontrol - 7. Jedlickova Tereza KAM7851 SK Kamenice 47:26 + 9:20 |
P3 2.80 km, 11 kontrol - 8. Hejskova Bohumila KAM6899 SK Kamenice 48:48 + 10:42 |
P3 2.80 km, 11 kontrol - 10. Viskova Alena KAM7451 SK Kamenice 51:21 + 13:15 |
T4 3.60 km, 13 kontrol - 9. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 57:24 + 15:30 |
T4 3.60 km, 13 kontrol - 12. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 62:31 + 20:37 |
. |
Závod: 2014-06-01 - Mistrovství oblasti na klasické trati - Janov u Rakovníka |
Mapa: Špičák |
Pořadatel: KOB Kladno |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 3. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 31:27 + 4:29 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 35:48 + 8:50 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 6. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 36:40 + 9:42 |
D21L 7.10 km, 17 kontrol - 11. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 90:08 + 25:26 |
D21L 7.10 km, 17 kontrol - 16. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 97:38 + 32:56 |
D35K 4.40 km, 12 kontrol - 2. Chaloupkova Dana KAM7150 SK Kamenice 99:15 + 12:02 |
D35L 5.20 km, 12 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice DISK |
H10L 2.70 km, 8 kontrol - 7. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 31:39 + 10:34 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 32:01 + 0:43 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 6. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 39:36 + 8:18 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 7. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 39:55 + 8:37 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 11. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 47:03 + 15:45 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 13. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 48:32 + 17:14 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 14. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 48:45 + 17:27 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 67:09 + 35:51 |
H14 4.70 km, 10 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 43:03 |
H14 4.70 km, 10 kontrol - 6. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 55:55 + 12:52 |
H14 4.70 km, 10 kontrol - 9. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 58:30 + 15:27 |
H14 4.70 km, 10 kontrol - 12. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 61:45 + 18:42 |
H14 4.70 km, 10 kontrol - 13. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 62:43 + 19:40 |
H55 5.20 km, 14 kontrol - 7. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 76:57 + 14:29 |
P3 2.90 km, 8 kontrol - 7. Hejskova Bohumila KAM6899 SK Kamenice 41:42 + 14:19 |
T5 5.40 km, 12 kontrol - 2. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 86:59 + 21:41 |
H20 8.10 km, 18 kontrol - 1. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 94:04 |
. |
Závod: 2014-06-07 - Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček - Mníšek u Liberec - Fojtka |
Mapa: Červená ruka, (pro kategorie H/D16 – 40 1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D14B 3.10 km, 6 kontrol - 18. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 38:38 + 9:06 |
D14B 3.10 km, 6 kontrol - 24. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 40:08 + 10:36 |
D14B 3.10 km, 6 kontrol - 30. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 41:07 + 11:35 |
D14B 3.10 km, 6 kontrol - 32. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 41:39 + 12:07 |
D16B 4.20 km, 6 kontrol - 25. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 74:34 + 33:55 |
D21B 7.80 km, 12 kontrol - 41. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 130:00 + 49:15 |
D21B 7.80 km, 12 kontrol - 47. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 142:02 + 61:17 |
D21B 7.80 km, 12 kontrol - 52. Mackova Lucia KAM9151 SK Kamenice 177:21 + 96:36 |
D40B 4.80 km, 8 kontrol - 16. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 80:12 + 22:12 |
D40B 4.80 km, 8 kontrol - 30. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 99:57 + 41:57 |
H12C 3.40 km, 7 kontrol - 10. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 38:10 + 6:20 |
H12C 3.40 km, 7 kontrol - 11. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 39:08 + 7:18 |
H12C 3.40 km, 7 kontrol - 20. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 49:58 + 18:08 |
H14B 4.00 km, 7 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 38:30 + 3:22 |
H14B 4.00 km, 7 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 38:32 + 3:24 |
H14B 4.00 km, 7 kontrol - 39. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 58:52 + 23:44 |
H14B 4.00 km, 7 kontrol - 42. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 60:13 + 25:05 |
H14B 4.00 km, 7 kontrol - 43. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 61:06 + 25:58 |
H18B 7.50 km, 11 kontrol - 23. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 196:26 + 123:17 |
H21B 12.20 km, 20 kontrol - 30. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 134:21 + 35:00 |
H21B 12.20 km, 20 kontrol - 47. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 162:20 + 62:59 |
H21B 12.20 km, 20 kontrol - 54. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 177:33 + 78:12 |
H21C 10.10 km, 16 kontrol - 4. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 117:37 + 8:03 |
H40B 7.00 km, 15 kontrol - 5. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 78:57 + 10:56 |
H50B 6.30 km, 10 kontrol - 10. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 77:40 + 16:48 |
D10C 2.50 km, 6 kontrol - 16. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 42:54 + 17:40 |
D10L 3.60 km, 5 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 37:10 + 10:41 |
D40C 4.60 km, 9 kontrol - 1. Novakova Eva KAM7251 SK Kamenice 89:00 |
H10L 3.60 km, 5 kontrol - 14. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 42:30 + 15:35 |
H35C 7.00 km, 15 kontrol - 6. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 190:09 + 83:25 |
H35C 7.00 km, 15 kontrol - Novak Ondrej KAM7300 SK Kamenice DISK |
HDR 3.60 km, 5 kontrol - 47. Novak Jachym KAM0502 SK Kamenice 42:56 + 20:43 |
HDR 3.60 km, 5 kontrol - 60. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 49:21 + 27:08 |
. |
Závod: 2014-06-07 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček - Věcov, Odranec |
Mapa: Kopeček 822 (H/D 16-40, 1 |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
D20A 7.70 km, 13 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 64:43 + 7:12 |
D20A 7.70 km, 13 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 66:36 + 9:05 |
D20A 7.70 km, 13 kontrol - 22. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 78:33 + 21:02 |
D21E 10.30 km, 16 kontrol - 13. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 81:53 + 10:13 |
H16A 7.40 km, 12 kontrol - 6. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 49:55 + 7:35 |
H18A 9.90 km, 16 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 65:14 + 3:08 |
H18A 9.90 km, 16 kontrol - 21. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 80:54 + 18:48 |
H20A 11.80 km, 16 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 69:27 |
H20A 11.80 km, 16 kontrol - 8. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 81:01 + 11:34 |
H21A 13.70 km, 20 kontrol - 57. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 120:52 + 35:00 |
. |
Závod: 2014-06-08 - Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček - Mníšek u Liberec - Fojtka |
Mapa: Zaječí důl (1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D10L 3.10 km, 5 kontrol - 8. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 25:38 + 11:16 |
D10C 2.70 km, 6 kontrol - 20. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 57:35 + 35:42 |
D14B 2.30 km, 12 kontrol - 9. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 32:40 + 7:20 |
D14B 2.30 km, 12 kontrol - 10. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 33:11 + 7:51 |
D14B 2.30 km, 12 kontrol - 16. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 35:33 + 10:13 |
D14B 2.30 km, 12 kontrol - 28. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 40:19 + 14:59 |
D16B 2.50 km, 12 kontrol - 11. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 42:59 + 10:03 |
D21B 4.10 km, 18 kontrol - 52. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 75:12 + 29:04 |
D21B 4.10 km, 18 kontrol - 60. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 83:36 + 37:28 |
D21B 4.10 km, 18 kontrol - 72. Mackova Lucia KAM9151 SK Kamenice 105:08 + 59:00 |
D40B 3.20 km, 15 kontrol - 17. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 53:21 + 15:28 |
D40B 3.20 km, 15 kontrol - 31. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 63:23 + 25:30 |
D40C 3.10 km, 16 kontrol - 6. Novakova Eva KAM7251 SK Kamenice 77:05 + 9:56 |
D40C 3.10 km, 16 kontrol - Vilhumova Lucie KAM7055 SK Kamenice DISK |
H10C 2.70 km, 6 kontrol - 35. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 49:54 + 29:05 |
H12C 2.80 km, 9 kontrol - 9. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 34:02 + 4:54 |
H12C 2.80 km, 9 kontrol - 11. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 35:40 + 6:32 |
H12C 2.80 km, 9 kontrol - 13. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 40:12 + 11:04 |
H14B 2.60 km, 12 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 28:43 + 3:34 |
H14B 2.60 km, 12 kontrol - 24. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 36:48 + 11:39 |
H14B 2.60 km, 12 kontrol - 25. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 37:07 + 11:58 |
H14B 2.60 km, 12 kontrol - 43. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 49:28 + 24:19 |
H14B 2.60 km, 12 kontrol - 46. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 55:32 + 30:23 |
H18B 3.80 km, 15 kontrol - 23. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 83:58 + 44:12 |
H21B 5.10 km, 21 kontrol - 72. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 81:55 + 39:45 |
H21B 5.10 km, 21 kontrol - 78. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 103:22 + 61:12 |
H21C 4.60 km, 21 kontrol - 10. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 66:04 + 13:29 |
H21C 4.60 km, 21 kontrol - 11. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 67:14 + 14:39 |
H35C 4.00 km, 20 kontrol - 5. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 109:47 + 45:22 |
H40B 4.00 km, 20 kontrol - 10. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 53:17 + 12:41 |
H50B 3.70 km, 15 kontrol - 12. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 52:54 + 14:54 |
H60B 3.10 km, 16 kontrol - 27. Paldus Petr KAM5200 SK Kamenice 170:49 + 129:28 |
HDR 3.10 km, 5 kontrol - 9. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 23:05 + 7:31 |
P4 3.40 km, 12 kontrol - 38. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 87:43 + 46:57 |
P4 3.40 km, 12 kontrol - 40. Aschermannova Eva KAM6550 SK Kamenice 89:30 + 48:44 |
P4 3.40 km, 12 kontrol - 42. Aschermann David KAM6500 SK Kamenice 90:36 + 49:50 |
. |
Závod: 2014-06-08 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava - Věcov, Odranec |
Mapa: Křišťálová studánka (1 |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
D20A 3.70 km, 18 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 28:08 + 4:00 |
D20A 3.70 km, 18 kontrol - 10. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 28:55 + 4:47 |
D20A 3.70 km, 18 kontrol - 12. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 30:14 + 6:06 |
D20A 3.70 km, 18 kontrol - 20. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 34:42 + 10:34 |
D21E 5.20 km, 26 kontrol - 12. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 40:46 + 4:09 |
H16A 3.70 km, 17 kontrol - 23. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 32:51 + 9:11 |
H18A 4.30 km, 20 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 29:26 + 4:04 |
H18A 4.30 km, 20 kontrol - 12. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 31:01 + 5:39 |
H20A 4.30 km, 20 kontrol - 4. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 26:44 + 2:46 |
H20A 4.30 km, 20 kontrol - Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice DISK |
H21A 6.10 km, 24 kontrol - 6. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 39:12 + 2:18 |
. |
Závod: 2014-06-21 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - Teplice nad Metují |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
D40 3.10 km, 18 kontrol - 22. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 50:39 + 15:26 |
D45 2.80 km, 16 kontrol - 1. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 33:18 |
D45 2.80 km, 16 kontrol - 49. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 71:09 + 37:51 |
H45 3.50 km, 19 kontrol - 11. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 38:11 + 3:39 |
H45 3.50 km, 19 kontrol - 15. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 39:22 + 4:50 |
H50 3.30 km, 18 kontrol - 21. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 40:46 + 10:09 |
T4 4.10 km, 23 kontrol - 84. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 86:42 + 44:53 |
D20A 3.20 km, 16 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 37:10 + 0:36 |
H18A 3.50 km, 19 kontrol - 11. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 39:17 + 6:07 |
D20B 3.20 km, 17 kontrol - 3. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 36:53 + 3:31 |
D20B 3.20 km, 17 kontrol - 4. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 36:59 + 3:37 |
D20B 3.20 km, 17 kontrol - 10. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 41:50 + 8:28 |
H16B 3.30 km, 18 kontrol - 4. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 33:29 + 3:40 |
H16B 3.30 km, 18 kontrol - 14. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 41:38 + 11:49 |
H18B 3.50 km, 19 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 32:07 + 0:13 |
H20B 3.90 km, 20 kontrol - 4. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 35:22 + 4:09 |
H20B 3.90 km, 20 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 36:42 + 5:29 |
H20B 3.90 km, 20 kontrol - 19. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 53:54 + 22:41 |
H21C 5.20 km, 25 kontrol - 31. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 50:46 + 12:34 |
H21C 5.20 km, 25 kontrol - 34. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 55:11 + 16:59 |
. |
Závod: 2014-06-22 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - Adršpach |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
T4 2.80 km, 20 kontrol - 44. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 67:11 + 28:20 |
T4 2.80 km, 20 kontrol - 86. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 106:20 + 67:29 |
D20A 2.50 km, 15 kontrol - 4. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 38:16 + 5:13 |
D20A 2.50 km, 15 kontrol - 7. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 39:50 + 6:47 |
D20A 2.50 km, 15 kontrol - 12. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 43:04 + 10:01 |
D45A 2.60 km, 18 kontrol - 5. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 43:18 + 5:50 |
H16A 2.40 km, 17 kontrol - 9. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 41:09 + 9:57 |
H18A 2.80 km, 19 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 29:10 |
H20A 3.20 km, 19 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 32:25 + 2:23 |
H20A 3.20 km, 19 kontrol - 7. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 35:46 + 5:44 |
H45A 3.20 km, 22 kontrol - 5. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 47:22 + 4:37 |
H45A 3.20 km, 22 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 47:38 + 4:53 |
H50A 3.10 km, 23 kontrol - 12. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 58:46 + 17:21 |
D20B 2.30 km, 15 kontrol - 4. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 39:52 + 7:30 |
D40B 2.60 km, 18 kontrol - 10. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 62:18 + 14:34 |
D45B 2.40 km, 19 kontrol - 10. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 73:06 + 20:31 |
H18B 2.60 km, 16 kontrol - 5. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 41:46 + 2:28 |
H16C 2.10 km, 14 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 25:48 |
H20C 2.60 km, 16 kontrol - 4. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 46:50 + 6:48 |
H21D 3.30 km, 22 kontrol - 9. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 45:34 + 6:14 |
H21D 3.30 km, 22 kontrol - 22. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 52:46 + 13:26 |
. |
Závod: 2014-06-26 - Akademické mistrovství ČR na krátké trati - Liberec Harcov |
Mapa: |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
D21 3.30 km, 14 kontrol - 11. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 40:16 + 7:55 |
. |
Závod: 2014-06-27 - Akademické mistrovství ČR na klasické trati - Liberec Harcov |
Mapa: |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
D21 6.90 km, 14 kontrol - 11. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 80:34 + 12:55 |
. |
Závod: 2014-07-04 - Sedmihoří 2014 - E1 - Sedmihoří |
Mapa: |
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň |
D10 1.96 km, 6 kontrol - 11. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 37:35 + 16:09 |
D12 2.29 km, 7 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 25:03 + 3:33 |
D14 2.56 km, 10 kontrol - 13. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 33:12 + 11:04 |
D14 2.56 km, 10 kontrol - Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice DNS |
D16 2.88 km, 12 kontrol - Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice DNS |
D21L 4.74 km, 17 kontrol - 23. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 52:28 + 12:07 |
D21L 4.74 km, 17 kontrol - 29. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 57:55 + 17:34 |
D21L 4.74 km, 17 kontrol - 32. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 59:31 + 19:10 |
D21L 4.74 km, 17 kontrol - Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice DNS |
D40 3.30 km, 14 kontrol - 8. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 46:22 + 8:32 |
H12 2.39 km, 8 kontrol - 10. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 32:14 + 12:54 |
H12 2.39 km, 8 kontrol - Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice DNS |
H12 2.39 km, 8 kontrol - Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice DNS |
H18 4.05 km, 15 kontrol - Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice DNS |
H21L 6.25 km, 22 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 41:36 + 1:17 |
H21L 6.25 km, 22 kontrol - 7. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 43:18 + 2:59 |
H21L 6.25 km, 22 kontrol - 31. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 50:29 + 10:10 |
H21L 6.25 km, 22 kontrol - 42. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 54:27 + 14:08 |
H21L 6.25 km, 22 kontrol - 62. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 60:53 + 20:34 |
H21L 6.25 km, 22 kontrol - 74. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 68:06 + 27:47 |
H21K 4.86 km, 18 kontrol - 20. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 68:24 + 32:16 |
H35 4.86 km, 18 kontrol - 13. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 69:51 + 27:35 |
H40 4.74 km, 17 kontrol - Kovarikova Erika KAM6901 SK Kamenice DNS |
H45 4.05 km, 15 kontrol - 24. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 65:22 + 31:57 |
LINIE 3.10 km, 6 kontrol - 1. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 29:34 |
. |
Závod: 2014-07-05 - Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 - Sedmihoří |
Mapa: |
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň |
D10 2.08 km, 6 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 27:01 + 7:55 |
D12 2.54 km, 9 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 29:05 + 6:18 |
D14 3.06 km, 7 kontrol - 9. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 33:03 + 6:43 |
D14 3.06 km, 7 kontrol - 11. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 34:33 + 8:13 |
D16 5.00 km, 7 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 57:42 + 13:24 |
D21L 7.50 km, 11 kontrol - 22. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 71:18 + 15:49 |
D21L 7.50 km, 11 kontrol - 27. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 74:41 + 19:12 |
D21L 7.50 km, 11 kontrol - 34. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 86:36 + 31:07 |
D21L 7.50 km, 11 kontrol - 39. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 91:39 + 36:10 |
D40 5.05 km, 9 kontrol - 9. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 55:27 + 8:30 |
H12 2.54 km, 9 kontrol - 6. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 23:16 + 3:49 |
H12 2.54 km, 9 kontrol - 14. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 39:08 + 19:41 |
H12 2.54 km, 9 kontrol - Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice DNS |
H18 7.47 km, 10 kontrol - Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice DNS |
H21L 10.97 km, 16 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 68:24 |
H21L 10.97 km, 16 kontrol - 8. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 72:53 + 4:29 |
H21L 10.97 km, 16 kontrol - 15. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 78:50 + 10:26 |
H21L 10.97 km, 16 kontrol - 35. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 87:33 + 19:09 |
H21L 10.97 km, 16 kontrol - 58. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 98:51 + 30:27 |
H21L 10.97 km, 16 kontrol - 69. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 104:06 + 35:42 |
H21K 7.78 km, 10 kontrol - 26. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 102:18 + 47:46 |
H35 7.47 km, 10 kontrol - 16. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 86:50 + 29:46 |
H40 5.71 km, 9 kontrol - Kovarikova Erika KAM6901 SK Kamenice 66:09 + 23:22 |
H45 5.16 km, 7 kontrol - 29. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 79:00 + 41:02 |
LINIE 2.72 km, 6 kontrol - 3. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 27:17 + 9:29 |
. |
Závod: 2014-07-06 - Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 - Sedmihoří |
Mapa: |
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň |
D10 2.11 km, 6 kontrol - 10. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 39:54 + 20:06 |
D12 2.66 km, 7 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 31:25 + 10:08 |
D14 3.49 km, 7 kontrol - 11. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 40:45 + 11:45 |
D14 3.49 km, 7 kontrol - Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice DISK |
D16 4.56 km, 11 kontrol - 16. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 86:47 + 31:31 |
D21L 6.88 km, 11 kontrol - 31. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 85:31 + 32:12 |
D21L 6.88 km, 11 kontrol - 32. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 85:40 + 32:21 |
D21L 6.88 km, 11 kontrol - 34. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 87:59 + 34:40 |
D21L 6.88 km, 11 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice DISK |
D40 4.47 km, 10 kontrol - 9. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 67:49 + 9:12 |
H12 2.66 km, 7 kontrol - 9. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 24:54 + 5:59 |
H12 2.66 km, 7 kontrol - 14. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 34:38 + 15:43 |
H12 2.66 km, 7 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 42:52 + 23:57 |
H18 7.74 km, 14 kontrol - Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice DNS |
H21L 10.63 km, 16 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 72:58 + 2:31 |
H21L 10.63 km, 16 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 73:47 + 3:20 |
H21L 10.63 km, 16 kontrol - 17. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 83:55 + 13:28 |
H21L 10.63 km, 16 kontrol - 26. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 87:01 + 16:34 |
H21L 10.63 km, 16 kontrol - 57. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 106:13 + 35:46 |
H21L 10.63 km, 16 kontrol - 67. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 124:35 + 54:08 |
H21K 7.35 km, 14 kontrol - 21. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 100:27 + 42:49 |
H35 7.74 km, 14 kontrol - 11. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 95:21 + 24:59 |
H40 6.88 km, 11 kontrol - Kovarikova Erika KAM6901 SK Kamenice 90:17 + 36:28 |
H45 5.70 km, 9 kontrol - 24. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 78:37 + 32:54 |
LINIE 3.67 km, 8 kontrol - 12. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 54:54 + 17:13 |
. |
Závod: 2014-07-18 - H.S.H. Vysočina cup - E1 - Salavice |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21E 5.20 km, 21 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 55:21 + 12:05 |
D21E 5.20 km, 21 kontrol - 14. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 56:42 + 13:26 |
D21E 5.20 km, 21 kontrol - 19. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 74:48 + 31:32 |
D21B 4.40 km, 15 kontrol - 8. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 53:33 + 8:15 |
D21B 4.40 km, 15 kontrol - 16. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 55:57 + 10:39 |
H16B 5.00 km, 23 kontrol - 4. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 56:41 + 12:18 |
H21A 6.10 km, 23 kontrol - 31. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 65:26 + 24:26 |
. |
Závod: 2014-07-19 - H.S.H. Vysočina cup - E2 - Salavice |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21E 10.60 km, 21 kontrol - 7. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 87:11 + 12:20 |
D21E 10.60 km, 21 kontrol - 19. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 122:58 + 48:07 |
D21E 10.60 km, 21 kontrol - 20. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 98:09 + 23:18 |
D21B 8.40 km, 19 kontrol - 3. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 78:20 + 4:21 |
D21B 8.40 km, 19 kontrol - 12. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 95:44 + 21:45 |
H16B 7.10 km, 17 kontrol - 3. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 53:44 + 6:09 |
H16B 7.10 km, 17 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 61:58 + 14:23 |
H21A 12.20 km, 22 kontrol - 35. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 109:22 + 35:05 |
. |
Závod: 2014-07-20 - H.S.H. Vysočina cup - E3 - Salavice |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21E 8.00 km, 18 kontrol - Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice DISK |
D21E 8.00 km, 18 kontrol - 19. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 93:42 + 33:19 |
H16B 6.20 km, 17 kontrol - 1. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 53:06 |
H21A 9.30 km, 20 kontrol - 21. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 90:43 + 28:31 |
. |
Závod: 2014-07-31 - Grand Prix Silesia 2014 - E1 - Vidnava |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
H18A 3.90 km, 19 kontrol - Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice DISK |
H21A 4.50 km, 24 kontrol - 12. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 42:21 + 8:28 |
H21B 4.20 km, 22 kontrol - 5. Hajek Adam KAM9202 SK Kamenice 40:47 + 5:17 |
TL 3.40 km, 17 kontrol - 17. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 48:30 + 21:13 |
. |
Závod: 2014-08-01 - Grand Prix Silesia 2014 - E2 - Vidnava |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
H18A 7.90 km, 15 kontrol - 6. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 60:11 + 8:42 |
H21A 9.00 km, 19 kontrol - 9. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 79:39 + 12:00 |
H21B 7.30 km, 17 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 SK Kamenice 76:22 + 11:07 |
. |
Závod: 2014-08-02 - Grand Prix Silesia 2014 - E4 - Vidnava |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
H18A 1.90 km, 19 kontrol - 16. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 17:34 + 5:39 |
H21A 2.50 km, 24 kontrol - 5. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 20:27 + 3:02 |
H21B 2.10 km, 17 kontrol - 2. Hajek Adam KAM9202 SK Kamenice 16:46 + 0:34 |
. |
Závod: 2014-08-03 - Grand Prix Silesia 2014 - E5 - Vidnava |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D21A 5.30 km, 14 kontrol - 5. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 76:32 + 27:24 |
H18A 6.60 km, 14 kontrol - Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice DISK |
H21A 7.50 km, 20 kontrol - 12. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 76:21 + 15:15 |
H21B 5.80 km, 14 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 SK Kamenice 55:41 + 7:03 |
. |
Závod: 2014-08-08 - Rumpál - E1 - Luhačovice |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
D21 2.00 km, 19 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 16:46 + 2:03 |
D21 2.00 km, 19 kontrol - 10. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 18:01 + 3:18 |
D21 2.00 km, 19 kontrol - 19. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 19:54 + 5:11 |
D45 1.90 km, 19 kontrol - 12. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 27:54 + 9:05 |
H16 2.00 km, 19 kontrol - 2. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 12:46 + 0:08 |
H16 2.00 km, 19 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 13:50 + 1:12 |
H45 2.20 km, 18 kontrol - 17. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 25:45 + 11:05 |
T 1.80 km, 16 kontrol - 12. Hlubucek Martin KAM9701 SK Kamenice 41:50 + 27:53 |
. |
Závod: 2014-08-08 - Magnus cup - E1 - Rejvíz |
Mapa: Křemenáč |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
H21A 4.30 km, 18 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 32:56 + 0:58 |
. |
Závod: 2014-08-09 - Rumpál - E2 - Luhačovice |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
D21 6.90 km, 14 kontrol - 8. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 85:03 + 16:29 |
D21 6.90 km, 14 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 91:24 + 22:50 |
D21 6.90 km, 14 kontrol - 18. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 114:46 + 46:12 |
D45 4.60 km, 14 kontrol - 16. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 85:58 + 36:54 |
H16 5.40 km, 15 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 46:36 + 3:49 |
H16 5.40 km, 15 kontrol - 3. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 48:32 + 5:45 |
H45 5.60 km, 17 kontrol - 16. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 85:35 + 42:55 |
T 5.40 km, 15 kontrol - 25. Hlubucek Martin KAM9701 SK Kamenice 110:54 + 65:46 |
. |
Závod: 2014-08-10 - Rumpál - E3 - Luhačovice |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
D21 3.70 km, 19 kontrol - 6. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 37:47 + 3:37 |
D21 3.70 km, 19 kontrol - 17. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 49:53 + 15:43 |
D21 3.70 km, 19 kontrol - Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice DISK |
D45 2.80 km, 14 kontrol - 16. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 49:47 + 19:16 |
H16 3.10 km, 16 kontrol - 1. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 22:38 |
H16 3.10 km, 16 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 24:08 + 1:30 |
H45 3.20 km, 14 kontrol - 16. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 56:09 + 31:49 |
. |
Závod: 2014-08-13 - WUOC Tour 2014 - E1 - Nectava |
Mapa: Nectava, 1 |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21E 5.30 km, 11 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 69:00 + 17:54 |
. |
Závod: 2014-08-14 - WUOC Tour 2014 - E2 - Sv. Kopeček, Olomouc |
Mapa: Samotišky, 1 |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21E 5.30 km, 22 kontrol - 10. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 45:33 + 11:24 |
. |
Závod: 2014-08-15 - WUOC Tour 2014 - E3 - Protivanov |
Mapa: Huťský potok, 1 |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D21E 5.40 km, 22 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 42:47 + 9:26 |
. |
Závod: 2014-08-16 - Rumcajsovy míle - E2 - Pařez |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
H16 1.00 km, 13 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 14:44 |
H16 1.00 km, 13 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 18:56 + 4:12 |
H21B 1.30 km, 18 kontrol - 24. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 22:42 + 5:34 |
H21B 1.30 km, 18 kontrol - 43. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 28:54 + 11:46 |
H21B 1.30 km, 18 kontrol - 45. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 34:28 + 17:20 |
H50 1.10 km, 13 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 14:56 + 0:55 |
. |
Závod: 2014-08-17 - Rumcajsovy míle - E4 - Pařez |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
H16 1.70 km, 17 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 23:54 |
H16 1.70 km, 17 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 24:03 + 0:09 |
H21B 2.40 km, 18 kontrol - 13. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 32:16 + 4:55 |
H21B 2.40 km, 18 kontrol - 17. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 33:22 + 6:01 |
H21B 2.40 km, 18 kontrol - 45. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 47:51 + 20:30 |
H50 1.80 km, 17 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 25:32 + 2:16 |
. |
Závod: 2014-08-23 - Pěkné prázdniny - E2 - Branžež |
Mapa: Branžež |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D12 1.51 km, 9 kontrol - 14. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 23:23 + 9:07 |
D14 1.66 km, 12 kontrol - 9. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 16:45 + 2:32 |
D14 1.66 km, 12 kontrol - 14. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 19:21 + 5:08 |
D21E 2.25 km, 16 kontrol - 4. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 21:30 + 1:10 |
D35 2.01 km, 14 kontrol - 31. Zemlova Eva KAM7550 SK Kamenice 38:11 + 18:34 |
D40 1.93 km, 15 kontrol - 9. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 26:24 + 4:16 |
D40 1.93 km, 15 kontrol - 25. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 33:29 + 11:21 |
D40 1.93 km, 15 kontrol - 28. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 33:50 + 11:42 |
H12 1.55 km, 10 kontrol - 4. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 15:17 + 0:15 |
H12 1.55 km, 10 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 15:31 + 0:29 |
H14 1.81 km, 13 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 19:22 + 3:32 |
H14 1.81 km, 13 kontrol - 24. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 28:42 + 12:52 |
H16 2.21 km, 15 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 16:54 + 0:38 |
H18 2.29 km, 16 kontrol - 17. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 31:16 + 14:34 |
H21E 2.75 km, 18 kontrol - 26. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 23:56 + 7:05 |
H21A 2.53 km, 16 kontrol - 21. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 22:03 + 4:39 |
H21A 2.53 km, 16 kontrol - 27. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 23:57 + 6:33 |
H21C 2.02 km, 14 kontrol - 3. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 17:45 + 1:38 |
H35 2.23 km, 18 kontrol - 20. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 24:27 + 9:41 |
H40 2.22 km, 14 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 18:44 + 1:35 |
H40 2.22 km, 14 kontrol - 16. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 22:48 + 5:39 |
H45 2.07 km, 16 kontrol - 41. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 34:14 + 18:11 |
H45 2.07 km, 16 kontrol - 43. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 40:32 + 24:29 |
H50 1.91 km, 14 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 17:27 + 0:08 |
HDR 2.22 km, 7 kontrol - 32. Blahova Karolina KAM0752 SK Kamenice 21:57 + 11:55 |
D21U 2.06 km, 17 kontrol - 2. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 23:48 + 0:51 |
D21U 2.06 km, 17 kontrol - 3. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 26:20 + 3:23 |
H21U 2.51 km, 19 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 18:11 |
H21U 2.51 km, 19 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 18:51 + 0:40 |
H21U 2.51 km, 19 kontrol - 5. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 20:41 + 2:30 |
. |
Závod: 2014-08-24 - Pěkné prázdniny - E3 - Branžež |
Mapa: Kost |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D12 2.99 km, 12 kontrol - 9. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 30:55 + 5:33 |
D14 3.74 km, 12 kontrol - 7. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 32:48 + 8:20 |
D14 3.74 km, 12 kontrol - 20. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 44:11 + 19:43 |
D21E 8.51 km, 24 kontrol - 2. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 74:04 + 2:27 |
D40 4.73 km, 16 kontrol - 21. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 69:21 + 18:44 |
D40 4.73 km, 16 kontrol - 22. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 69:52 + 19:15 |
D40 4.73 km, 16 kontrol - 39. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 84:54 + 34:17 |
H12 3.07 km, 12 kontrol - 9. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 28:17 + 6:16 |
H12 3.07 km, 12 kontrol - 10. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 28:20 + 6:19 |
H14 3.86 km, 14 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 30:48 + 2:12 |
H14 3.86 km, 14 kontrol - 21. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 49:12 + 20:36 |
H16 5.06 km, 18 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 45:44 |
H18 6.74 km, 18 kontrol - 14. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 84:21 + 34:17 |
H21E 10.55 km, 29 kontrol - 20. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 89:52 + 21:23 |
H21A 9.39 km, 24 kontrol - 11. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 85:23 + 12:30 |
H21A 9.39 km, 24 kontrol - 15. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 89:03 + 16:10 |
H21C 4.88 km, 17 kontrol - 10. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 58:32 + 12:11 |
H35 7.65 km, 23 kontrol - 22. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 91:45 + 34:55 |
H45 7.38 km, 19 kontrol - 44. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 153:37 + 97:18 |
H45 7.38 km, 19 kontrol - 45. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 155:29 + 99:10 |
H50 6.00 km, 21 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 58:36 + 6:34 |
HDR 3.48 km, 8 kontrol - 14. Blahova Karolina KAM0752 SK Kamenice 28:37 + 11:56 |
D21U 6.65 km, 21 kontrol - 1. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 66:15 |
D21U 6.65 km, 21 kontrol - 4. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 86:58 + 20:43 |
H21U 7.69 km, 24 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 60:09 + 0:11 |
H21U 7.69 km, 24 kontrol - 3. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 61:31 + 1:33 |
H21U 7.69 km, 24 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 71:26 + 11:28 |
. |
Závod: 2014-08-29 - Cena východních Čech - E1 - Radvanice |
Mapa: |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21B 3.36 km, 13 kontrol - 24. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 69:30 + 29:57 |
DE 3.92 km, 16 kontrol - 26. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 49:09 + 14:40 |
DE 3.92 km, 16 kontrol - 33. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 56:28 + 21:59 |
DE 3.92 km, 16 kontrol - 34. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 57:08 + 22:39 |
D40B 2.84 km, 13 kontrol - 8. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 40:03 + 11:26 |
H16B 2.81 km, 12 kontrol - 6. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 33:09 + 7:04 |
H18B 3.14 km, 13 kontrol - 17. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 65:48 + 40:29 |
H21A 4.23 km, 16 kontrol - 24. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 43:33 + 12:56 |
H21A 4.23 km, 16 kontrol - 50. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 56:23 + 25:46 |
HE 4.94 km, 20 kontrol - 21. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 40:59 + 6:06 |
HE 4.94 km, 20 kontrol - 37. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 45:04 + 10:11 |
HE 4.94 km, 20 kontrol - 43. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 46:33 + 11:40 |
. |
Závod: 2014-08-29 - West cup - E1 - Rájec - Černava |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
HD10L 2.30 km, 6 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 37:17 + 5:09 |
D21 4.70 km, 21 kontrol - 6. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 50:29 + 11:04 |
HD10L 2.30 km, 6 kontrol - 6. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 27:52 + 5:28 |
. |
Závod: 2014-08-30 - Cena východních Čech - E2 - Radvanice |
Mapa: |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21B 4.89 km, 13 kontrol - 30. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 79:57 + 29:09 |
D40B 4.50 km, 11 kontrol - 12. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 56:11 + 13:39 |
DE 6.87 km, 18 kontrol - 25. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 78:17 + 16:30 |
DE 6.87 km, 18 kontrol - 35. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 95:29 + 33:42 |
H16B 5.51 km, 13 kontrol - 5. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 39:25 + 2:04 |
H18B 6.47 km, 16 kontrol - 18. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 90:09 + 43:03 |
H21A 8.96 km, 22 kontrol - 18. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 88:58 + 14:39 |
H21A 8.96 km, 22 kontrol - 19. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 89:22 + 15:03 |
HE 11.51 km, 27 kontrol - 9. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 95:47 + 12:25 |
HE 11.51 km, 27 kontrol - 29. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 104:13 + 20:51 |
HE 11.51 km, 27 kontrol - 35. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 107:42 + 24:20 |
HE 11.51 km, 27 kontrol - 56. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 128:03 + 44:41 |
. |
Závod: 2014-08-30 - Oblastní žebříček, West cup - E2 - Rájec - Černava |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
HD10L 2.80 km, 5 kontrol - 4. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 26:40 + 7:31 |
D21 7.60 km, 17 kontrol - 8. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 105:23 + 30:30 |
D35 6.50 km, 12 kontrol - 12. Novakova Eva KAM7251 SK Kamenice 112:58 + 40:58 |
H35 7.90 km, 15 kontrol - 28. Novak Ondrej KAM7300 SK Kamenice 148:09 + 64:31 |
HD10L 2.80 km, 5 kontrol - 10. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 31:49 + 10:20 |
HDR 2.80 km, 5 kontrol - Kim Bot KAM0000 SK Kamenice DISK |
P3 2.70 km, 8 kontrol - Martin JIRECEK KAM0000 SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2014-08-31 - Cena východních Čech - E3 - Radvanice |
Mapa: |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21B 3.87 km, 13 kontrol - 9. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 51:20 + 9:01 |
D40B 3.80 km, 14 kontrol - 15. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 54:03 + 10:51 |
DE 5.58 km, 18 kontrol - 34. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 61:30 + 18:54 |
DE 5.58 km, 18 kontrol - 35. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 62:48 + 20:12 |
H16B 3.96 km, 12 kontrol - 9. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 35:06 + 5:54 |
H18B 4.87 km, 17 kontrol - 17. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 74:03 + 34:56 |
H21A 6.97 km, 24 kontrol - 11. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 59:10 + 5:56 |
H21A 6.97 km, 24 kontrol - 33. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 68:44 + 15:30 |
HE 8.36 km, 25 kontrol - 14. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 61:40 + 3:50 |
HE 8.36 km, 25 kontrol - 52. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 77:30 + 19:40 |
HE 8.36 km, 25 kontrol - 54. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 79:40 + 21:50 |
. |
Závod: 2014-08-31 - Oblastní žebříček, West cup - E3 - Rájec - Černava |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
HD10L 3.50 km, 5 kontrol - 5. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 39:21 + 12:13 |
D21 6.10 km, 19 kontrol - 7. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 85:51 + 29:09 |
HD10L 3.50 km, 5 kontrol - 10. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 51:49 + 31:47 |
. |
Závod: 2014-09-03 - Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) - PRAHA 3 |
Mapa: Pražačka na Balkáně |
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha |
D21L 2.20 km, 17 kontrol - 5. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 15:39 + 1:23 |
D21L 2.20 km, 17 kontrol - 39. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 23:58 + 9:42 |
D21L 2.20 km, 17 kontrol - 40. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 24:57 + 10:41 |
H10L 1.50 km, 8 kontrol - 3. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 11:56 + 4:49 |
H12 1.10 km, 10 kontrol - 2. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 9:46 + 0:18 |
H21L 3.40 km, 21 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 17:36 + 1:11 |
H21L 3.40 km, 21 kontrol - 7. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 18:25 + 2:00 |
H21L 3.40 km, 21 kontrol - 16. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 19:26 + 3:01 |
H21L 3.40 km, 21 kontrol - 60. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 26:38 + 10:13 |
T 2.10 km, 16 kontrol - 7. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 23:33 + 6:41 |
. |
Závod: 2014-09-06 - Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček - Proseč (u Skutče) |
Mapa: U PEČENÉ HUSY, DŽBERKA |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10N 1.70 km, 6 kontrol - 3. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 24:16 + 5:45 |
D10C 1.90 km, 6 kontrol - 17. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 59:43 + 44:26 |
D12C 2.20 km, 7 kontrol - 13. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 24:53 + 6:37 |
D14B 3.00 km, 8 kontrol - 11. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 28:24 + 5:10 |
D14B 3.00 km, 8 kontrol - 20. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 32:22 + 9:08 |
D14B 3.00 km, 8 kontrol - 45. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 52:13 + 28:59 |
D16B 4.00 km, 9 kontrol - 25. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 80:01 + 36:53 |
D18B 5.00 km, 11 kontrol - Hejnalova Eva KAM9651 SK Kamenice DISK |
D21B 7.10 km, 14 kontrol - 36. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 113:36 + 36:27 |
D40B 5.60 km, 13 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 68:24 + 9:49 |
D40B 5.60 km, 13 kontrol - 12. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 70:41 + 12:06 |
D40B 5.60 km, 13 kontrol - 18. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 74:41 + 16:06 |
D40B 5.60 km, 13 kontrol - 26. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 83:01 + 24:26 |
H12C 2.40 km, 8 kontrol - 6. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 24:01 + 4:57 |
H12C 2.40 km, 8 kontrol - 30. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 39:46 + 20:42 |
H12C 2.40 km, 8 kontrol - 32. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 45:34 + 26:30 |
H14B 4.20 km, 10 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 41:53 + 9:02 |
H14B 4.20 km, 10 kontrol - 23. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 50:02 + 17:11 |
H14B 4.20 km, 10 kontrol - 46. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 61:17 + 28:26 |
H14B 4.20 km, 10 kontrol - 48. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 67:57 + 35:06 |
H18B 7.70 km, 18 kontrol - 8. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 94:04 + 23:33 |
H21B 10.60 km, 22 kontrol - 31. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 111:23 + 28:05 |
H21B 10.60 km, 22 kontrol - Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice DISK |
H35B 9.50 km, 20 kontrol - 16. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 127:17 + 45:55 |
H45B 6.70 km, 17 kontrol - Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice DISK |
P2 5.20 km, 15 kontrol - 35. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 92:07 + 43:48 |
H21A 12.50 km, 27 kontrol - 41. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 114:57 + 22:16 |
. |
Závod: 2014-09-06 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček - Suchá Rudná |
Mapa: Hubertka - 1 |
Pořadatel: SK Haná orienteering |
D20A 6.90 km, 8 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 53:31 + 2:12 |
D20A 6.90 km, 8 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 57:28 + 6:09 |
D20A 6.90 km, 8 kontrol - 14. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 63:28 + 12:09 |
D21A 7.50 km, 10 kontrol - 21. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 95:20 + 33:04 |
H16A 6.70 km, 10 kontrol - 16. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 49:56 + 8:35 |
H16A 6.70 km, 10 kontrol - 20. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 52:57 + 11:36 |
H16A 6.70 km, 10 kontrol - 24. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 57:24 + 16:03 |
H18A 9.00 km, 12 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 57:13 + 0:45 |
H18A 9.00 km, 12 kontrol - 18. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 72:22 + 15:54 |
H20A 10.40 km, 13 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 61:51 + 0:55 |
H20A 10.40 km, 13 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 68:26 + 7:30 |
H21A 12.00 km, 15 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 83:05 |
. |
Závod: 2014-09-07 - Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček - Proseč (u Skutče) |
Mapa: U PEČENÉ HUSY |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10N 1.30 km, 6 kontrol - 4. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 14:44 + 5:18 |
D10C 2.20 km, 8 kontrol - 7. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 26:08 + 5:21 |
D12C 2.80 km, 9 kontrol - 14. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 36:54 + 12:29 |
D14B 3.20 km, 11 kontrol - 13. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 33:28 + 8:07 |
D14B 3.20 km, 11 kontrol - 20. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 36:51 + 11:30 |
D14B 3.20 km, 11 kontrol - 25. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 38:39 + 13:18 |
D18B 3.40 km, 15 kontrol - 11. Hejnalova Eva KAM9651 SK Kamenice 51:41 + 17:10 |
D40B 3.40 km, 15 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 37:27 + 2:25 |
D40B 3.40 km, 15 kontrol - 14. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 42:14 + 7:12 |
D40B 3.40 km, 15 kontrol - 24. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 50:04 + 15:02 |
D40B 3.40 km, 15 kontrol - 30. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 54:57 + 19:55 |
H12C 2.90 km, 10 kontrol - 5. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 26:50 + 2:25 |
H12C 2.90 km, 10 kontrol - 32. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 61:54 + 37:29 |
H14B 3.50 km, 14 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 28:20 + 4:30 |
H14B 3.50 km, 14 kontrol - 20. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 35:44 + 11:54 |
H14B 3.50 km, 14 kontrol - 31. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 41:11 + 17:21 |
H14B 3.50 km, 14 kontrol - 45. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 51:16 + 27:26 |
H18B 3.80 km, 14 kontrol - 13. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 84:23 + 54:24 |
H21A 5.50 km, 21 kontrol - 61. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 48:12 + 11:31 |
H21B 5.00 km, 20 kontrol - 16. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 41:37 + 8:08 |
H21B 5.00 km, 20 kontrol - 28. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 44:50 + 11:21 |
H21C 4.60 km, 18 kontrol - 9. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 52:39 + 10:32 |
H35B 4.20 km, 17 kontrol - 14. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 55:03 + 16:47 |
P2 4.20 km, 12 kontrol - 11. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 58:32 + 20:25 |
. |
Závod: 2014-09-07 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava - Suchá Rudná |
Mapa: Podlesí, 1 |
Pořadatel: SK Haná orienteering |
D20A 4.20 km, 17 kontrol - 2. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 37:04 + 1:00 |
D20A 4.20 km, 17 kontrol - 9. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 41:46 + 5:42 |
D20A 4.20 km, 17 kontrol - 10. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 42:10 + 6:06 |
D21A 4.60 km, 17 kontrol - 14. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 55:01 + 14:08 |
H16A 4.20 km, 14 kontrol - 2. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 25:18 + 0:25 |
H16A 4.20 km, 14 kontrol - 13. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 29:00 + 4:07 |
H16A 4.20 km, 14 kontrol - 14. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 29:06 + 4:13 |
H18A 4.90 km, 19 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 32:00 |
H18A 4.90 km, 19 kontrol - 18. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 43:02 + 11:02 |
H20A 5.10 km, 18 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 33:19 + 1:19 |
H20A 5.10 km, 18 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 34:47 + 2:47 |
H21E 6.30 km, 22 kontrol - 19. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 46:14 + 6:43 |
. |
Závod: 2014-09-13 - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - Hostinné - Františkánský klášter |
Mapa: Hostinné, 1 |
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
D20A 1.80 km, 16 kontrol - 4. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 12:51 + 0:07 |
D20A 1.80 km, 16 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 14:12 + 1:28 |
D20A 1.80 km, 16 kontrol - 12. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 14:18 + 1:34 |
D20A 1.80 km, 16 kontrol - 15. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 14:40 + 1:56 |
H12C 1.60 km, 15 kontrol - 6. Kovarikova Marie KAM0000 SK Kamenice 11:38 + 1:14 |
H16A 2.10 km, 20 kontrol - 15. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 13:27 + 1:50 |
H16A 2.10 km, 20 kontrol - 16. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 13:34 + 1:57 |
H16A 2.10 km, 20 kontrol - 31. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 15:13 + 3:36 |
H18A 2.00 km, 20 kontrol - 26. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 15:05 + 2:20 |
H20A 2.20 km, 20 kontrol - 8. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 13:43 + 1:15 |
H20A 2.20 km, 20 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 13:56 + 1:28 |
H21A 2.00 km, 20 kontrol - 13. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 13:26 + 1:01 |
H21A 2.00 km, 20 kontrol - 16. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 13:35 + 1:10 |
H21A 2.00 km, 20 kontrol - 60. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 16:36 + 4:11 |
D35C 2.10 km, 20 kontrol - Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice DISK |
H35C 2.40 km, 21 kontrol - 2. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 18:18 + 0:55 |
. |
Závod: 2014-09-14 - Oblastní žebříček - Kozmice |
Mapa: Hartošice 2, ISOM2000, měřítko 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D10L 1.40 km, 6 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 18:19 + 3:13 |
D10L 1.40 km, 6 kontrol - 7. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 21:34 + 6:28 |
D10L 1.40 km, 6 kontrol - 13. Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice 48:51 + 33:45 |
D10L 1.40 km, 6 kontrol - 1. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 19:32 |
D10L 1.40 km, 6 kontrol - 2. Chramostrova Amalie KAM0355 SK Kamenice 21:24 + 1:52 |
D10L 1.40 km, 6 kontrol - 3. Mojziskova Klara KAM0356 SK Kamenice 23:59 + 4:27 |
D10L 1.40 km, 6 kontrol - 11. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 29:58 + 10:26 |
D12 1.60 km, 7 kontrol - 9. Mojziskova Lucie KAM0253 SK Kamenice 26:33 + 10:06 |
D14 1.70 km, 8 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 15:13 + 0:17 |
D14 1.70 km, 8 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 16:17 + 1:21 |
D14 1.70 km, 8 kontrol - 9. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 20:26 + 5:30 |
D14 1.70 km, 8 kontrol - 15. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 47:32 + 32:36 |
D16 2.10 km, 11 kontrol - Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice DISK |
D21K 4.10 km, 15 kontrol - 3. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 48:42 + 5:00 |
D21L 4.60 km, 18 kontrol - 12. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 48:17 + 17:25 |
D21L 4.60 km, 18 kontrol - 16. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 60:19 + 29:27 |
D35 4.10 km, 15 kontrol - 5. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 39:54 + 5:45 |
D35 4.10 km, 15 kontrol - 16. Zemlova Eva KAM7550 SK Kamenice 53:31 + 19:22 |
D45 2.90 km, 16 kontrol - 17. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 36:23 + 11:39 |
H10L 1.40 km, 6 kontrol - 5. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 22:24 + 7:52 |
H10L 1.40 km, 6 kontrol - 13. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 34:02 + 19:30 |
H10L 1.40 km, 6 kontrol - 1. Siler Martin KAM0000 SK Kamenice 16:04 |
H10L 1.40 km, 6 kontrol - 8. Mison Daniel KAM0000 SK Kamenice 25:17 + 9:13 |
H12 1.70 km, 8 kontrol - 5. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 15:41 + 4:59 |
H12 1.70 km, 8 kontrol - 10. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 17:30 + 6:48 |
H12 1.70 km, 8 kontrol - 14. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 18:26 + 7:44 |
H12 1.70 km, 8 kontrol - 16. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 19:29 + 8:47 |
H12 1.70 km, 8 kontrol - 22. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 22:50 + 12:08 |
H12 1.70 km, 8 kontrol - 27. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 25:56 + 15:14 |
H12 1.70 km, 8 kontrol - Tamasi Daniel KAM0310 SK Kamenice DISK |
H14 2.10 km, 11 kontrol - 5. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 20:26 + 5:07 |
H14 2.10 km, 11 kontrol - 7. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 21:53 + 6:34 |
H14 2.10 km, 11 kontrol - 10. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 24:43 + 9:24 |
H14 2.10 km, 11 kontrol - 14. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 27:54 + 12:35 |
H16 3.20 km, 13 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 20:16 |
H18 4.10 km, 15 kontrol - 3. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 57:43 + 21:33 |
H21L 6.00 km, 20 kontrol - 2. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 38:42 + 4:12 |
H35 5.10 km, 16 kontrol - 7. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 40:31 + 8:23 |
H45 4.10 km, 15 kontrol - 3. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 31:55 + 0:47 |
H45 4.10 km, 15 kontrol - 29. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 75:46 + 44:38 |
H55 3.20 km, 13 kontrol - 17. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 43:27 + 17:24 |
HDR 1.40 km, 6 kontrol - 12. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 29:10 + 10:04 |
HDR 1.40 km, 6 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM9996 SK Kamenice 40:13 + 21:07 |
HDR 1.40 km, 6 kontrol - 27. Zemlova Barbora KAM0751 SK Kamenice 42:51 + 23:45 |
HDR 1.40 km, 6 kontrol - 30. Zemlova Magdalena KAM0950 SK Kamenice 44:37 + 25:31 |
HDR 1.40 km, 6 kontrol - 44. Moravcova Monika KAM0000 SK Kamenice 74:29 + 55:23 |
P 2.00 km, 9 kontrol - 12. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 32:10 + 14:02 |
P 2.00 km, 9 kontrol - 24. Jedlickova Tereza KAM7750 SK Kamenice 47:59 + 29:51 |
P 2.00 km, 9 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice DISK |
T5 5.10 km, 16 kontrol - 14. Jedlicka Adam KAM7700 SK Kamenice 78:53 + 31:02 |
T5 5.10 km, 16 kontrol - 15. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 79:12 + 31:21 |
T5 5.10 km, 16 kontrol - 18. Balej Jiri KAM9997 SK Kamenice 81:00 + 33:09 |
. |
Závod: 2014-09-20 - Oblastní žebříček - Krňany |
Mapa: Voskovka |
Pořadatel: SK Praga |
D10L 2.90 km, 7 kontrol - 5. Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice 30:02 + 8:07 |
D10L 2.90 km, 7 kontrol - 1. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 22:34 |
D12 2.80 km, 9 kontrol - 8. Mojziskova Lucie KAM0253 SK Kamenice 51:03 + 9:51 |
D12 2.80 km, 9 kontrol - 14. Bathova Zuzana KAM0354 SK Kamenice 95:08 + 53:56 |
D14 3.20 km, 10 kontrol - 1. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 34:43 |
D14 3.20 km, 10 kontrol - 3. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 36:50 + 2:07 |
D14 3.20 km, 10 kontrol - 11. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 71:09 + 36:26 |
D16 4.40 km, 14 kontrol - 1. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 53:33 |
D16 4.40 km, 14 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 72:39 + 19:06 |
D21L 8.50 km, 20 kontrol - 7. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 89:37 + 15:22 |
D21L 8.50 km, 20 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 92:39 + 18:24 |
D21L 8.50 km, 20 kontrol - 10. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 94:07 + 19:52 |
D21L 8.50 km, 20 kontrol - 16. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 108:17 + 34:02 |
D21L 8.50 km, 20 kontrol - 22. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 137:01 + 62:46 |
D35L 5.50 km, 16 kontrol - 2. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 63:12 + 2:27 |
D35L 5.50 km, 16 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 74:08 + 13:23 |
D45K 2.70 km, 12 kontrol - 3. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 46:23 + 3:30 |
H10L 2.90 km, 7 kontrol - 3. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 23:35 + 4:00 |
H10L 2.90 km, 7 kontrol - 5. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 24:10 + 4:35 |
H10L 2.90 km, 7 kontrol - 16. Daniel Mison KAM1000 SK Kamenice 34:19 + 14:44 |
H12 3.10 km, 11 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 31:04 + 3:04 |
H12 3.10 km, 11 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 31:54 + 3:54 |
H12 3.10 km, 11 kontrol - 12. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 42:38 + 14:38 |
H12 3.10 km, 11 kontrol - 16. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 51:06 + 23:06 |
H12 3.10 km, 11 kontrol - 19. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 56:28 + 28:28 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 41:57 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 42:52 + 0:55 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 4. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 54:17 + 12:20 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 8. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 59:39 + 17:42 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 10. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 62:27 + 20:30 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 15. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 70:32 + 28:35 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 22. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 86:07 + 44:10 |
H14 4.60 km, 14 kontrol - 24. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 88:54 + 46:57 |
H16 6.20 km, 18 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 51:51 |
H16 6.20 km, 18 kontrol - Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice DISK |
H18 7.70 km, 19 kontrol - 3. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 81:32 + 22:51 |
H21L 12.30 km, 29 kontrol - 9. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 102:01 + 18:05 |
H21K 7.70 km, 19 kontrol - 4. Hajek Adam KAM9202 SK Kamenice 70:58 + 10:50 |
H35L 8.30 km, 19 kontrol - 7. Straka Daniel KAM66.. SK Kamenice 89:22 + 15:55 |
H35L 8.30 km, 19 kontrol - 18. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 100:42 + 27:15 |
H35L 8.30 km, 19 kontrol - 26. Jedlicka Adam KAM7700 SK Kamenice 138:11 + 64:44 |
H35K 6.20 km, 18 kontrol - 2. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 87:16 + 20:47 |
H45L 7.10 km, 20 kontrol - 1. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 66:36 |
H45K 4.70 km, 14 kontrol - 2. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 86:36 + 42:40 |
HDR 2.10 km, 8 kontrol - 15. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 41:16 + 17:19 |
HDR 2.10 km, 8 kontrol - 17. Blahova Karolina KAM0752 SK Kamenice 42:46 + 18:49 |
P2 2.80 km, 8 kontrol - 10. Hlinka Frantisek KAM0000 SK Kamenice 55:06 + 28:08 |
P2 2.80 km, 8 kontrol - 24. Hlinkova Lida KAM0000 SK Kamenice 76:13 + 49:15 |
P2 2.80 km, 8 kontrol - 36. Jedlickova Tereza KAM0000 SK Kamenice 165:18 + 138:20 |
P2 2.80 km, 8 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice DISK |
T5 4.60 km, 14 kontrol - 22. Balej Jiri KAM7201 SK Kamenice 86:35 + 42:04 |
. |
Závod: 2014-09-20 - Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) - Opolenec |
Mapa: Borovina 2, 1 |
Pořadatel: OB Strakonice |
D10 1.60 km, 6 kontrol - 7. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 27:36 + 8:44 |
D14 2.80 km, 13 kontrol - 1. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 33:13 |
D21 4.20 km, 21 kontrol - 5. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 51:37 + 7:09 |
H12 2.70 km, 11 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 26:09 + 0:39 |
DL 1.30 km, 5 kontrol - 3. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 27:21 + 3:12 |
. |
Závod: 2014-09-21 - Oblastní žebříček - Horní Řasnice, fotbalové hřiště |
Mapa: nová mapa Vyhlídka 2,1 |
Pořadatel: Jizerský klub OB Frýdlant |
D40 4.44 km, 10 kontrol - 5. Novakova Eva KAM7251 SK Kamenice 56:21 + 14:32 |
P4 3.98 km, 11 kontrol - Novak Ondrej KAM7300 SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2014-09-21 - Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) - Zálesí |
Mapa: Zahájený, stav po revizi léto 2014, 1 |
Pořadatel: OB Kašperské Hory |
D10 2.20 km, 7 kontrol - 5. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 29:34 + 8:43 |
D14 3.40 km, 11 kontrol - 4. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 34:39 + 6:58 |
D21 7.70 km, 14 kontrol - 8. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 89:44 + 21:19 |
DL 2.00 km, 7 kontrol - 7. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 36:35 + 11:03 |
H12 3.40 km, 11 kontrol - 3. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 29:34 + 3:49 |
. |
Závod: 2014-09-27 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) - bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!) |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D35 4.90 km, 10 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 50:26 + 6:19 |
D40 4.60 km, 10 kontrol - 14. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 51:01 + 8:45 |
D45 4.20 km, 10 kontrol - 23. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 54:01 + 14:40 |
D45 4.20 km, 10 kontrol - 28. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 58:32 + 19:11 |
H40 7.00 km, 13 kontrol - 3. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 50:56 + 0:37 |
H45 5.70 km, 13 kontrol - 14. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 49:45 + 8:38 |
H45 5.70 km, 13 kontrol - Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice DNS |
H50 5.40 km, 11 kontrol - 3. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 44:17 + 2:43 |
T3 3.10 km, 7 kontrol - 29. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 35:04 + 13:27 |
T3 3.10 km, 7 kontrol - 37. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 37:53 + 16:16 |
T3 3.10 km, 7 kontrol - Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice DNS |
T6 5.80 km, 12 kontrol - 29. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 51:23 + 15:27 |
T6 5.80 km, 12 kontrol - 63. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 66:06 + 30:10 |
D20A 5.50 km, 11 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 43:41 + 1:23 |
D20A 5.50 km, 11 kontrol - 6. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 46:03 + 3:45 |
D20B 5.50 km, 11 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 48:42 + 4:28 |
D20B 5.50 km, 11 kontrol - 7. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 51:02 + 6:48 |
D21C 6.70 km, 14 kontrol - 16. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 69:38 + 18:06 |
H16B 6.70 km, 13 kontrol - 1. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 44:25 |
H16B 6.70 km, 13 kontrol - 6. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 50:41 + 6:16 |
H16B 6.70 km, 13 kontrol - 9. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 55:29 + 11:04 |
H18A 6.90 km, 13 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 46:10 + 0:48 |
H18B 6.90 km, 13 kontrol - 12. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 54:37 + 7:47 |
H20A 7.70 km, 16 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 45:28 + 1:17 |
H20A 7.70 km, 16 kontrol - Valasek Jan KAM9400 SK Kamenice DNS |
H20B 7.70 km, 15 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 56:08 + 5:52 |
H20B 7.70 km, 15 kontrol - 17. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 71:18 + 21:02 |
H21B 11.50 km, 21 kontrol - 25. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 94:54 + 21:51 |
H21D 11.40 km, 22 kontrol - 8. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 78:42 + 8:45 |
. |
Závod: 2014-09-28 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A - bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné) - viz sobotní závod |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
T3 3.40 km, 7 kontrol - 21. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 34:08 + 9:45 |
T3 3.40 km, 7 kontrol - 26. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 35:36 + 11:13 |
T3 3.40 km, 7 kontrol - Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice DNS |
T6 6.60 km, 8 kontrol - 30. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 79:45 + 29:51 |
T6 6.60 km, 8 kontrol - 49. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 91:23 + 41:29 |
D20A 6.20 km, 11 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 58:05 + 3:16 |
D20A 6.20 km, 11 kontrol - 11. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 64:02 + 9:13 |
D20A 6.20 km, 11 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice DISK |
D20A 6.20 km, 11 kontrol - Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice DISK |
D21C 5.60 km, 11 kontrol - 15. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 57:23 + 9:28 |
D35A 6.10 km, 10 kontrol - 13. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 78:30 + 20:44 |
D40A 5.50 km, 10 kontrol - 13. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 62:10 + 10:58 |
D45B 4.30 km, 9 kontrol - 5. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 56:24 + 6:06 |
D45B 4.30 km, 9 kontrol - Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice DNS |
H16A 7.30 km, 12 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 63:56 + 9:41 |
H16A 7.30 km, 12 kontrol - 12. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 64:56 + 10:41 |
H16B 6.50 km, 12 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 53:41 + 3:07 |
H18A 8.80 km, 13 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 62:46 + 0:49 |
H18B 7.70 km, 12 kontrol - 16. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 90:51 + 27:14 |
H20A 10.20 km, 15 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 65:11 |
H20A 10.20 km, 15 kontrol - Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice DISK |
H20B 7.90 km, 14 kontrol - 12. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 86:47 + 24:08 |
H21A 15.20 km, 22 kontrol - 29. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 122:02 + 21:29 |
H21C 10.30 km, 14 kontrol - 39. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 100:20 + 24:16 |
H40A 8.60 km, 14 kontrol - 2. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 67:23 + 1:37 |
H45A 7.60 km, 12 kontrol - 12. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 68:08 + 10:11 |
H50A 6.50 km, 12 kontrol - 4. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 58:45 + 1:31 |
. |
Závod: 2014-10-04 - Oblastní žebříček - Dolní Javoří |
Mapa: MALÁ OPIČKA - DOLNÍ JAVOŘÍ 1 |
Pořadatel: SK LOB Nová Paka |
H21A 6.90 km, 25 kontrol - 22. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 53:47 + 9:29 |
. |
Závod: 2014-10-05 - Oblastní žebříček - Šemanovice |
Mapa: Umrlčí rokle |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D35 2.60 km, 18 kontrol - 4. Jitka Klinkerova KAM6450 SK Kamenice 53:29 + 12:30 |
H16 2.60 km, 18 kontrol - 1. Tomas Jira KAM9802 SK Kamenice 28:13 |
H21L 3.90 km, 22 kontrol - 28. Lubos Semik KAM6201 SK Kamenice 66:41 + 24:06 |
P4 2.70 km, 17 kontrol - 8. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 61:30 + 31:25 |
. |
Závod: 2014-10-18 - Oblastní žebříček - Bílsko |
Mapa: HRAD - 1 |
Pořadatel: OOB TJ Sokol Pražák |
D10 2.60 km, 9 kontrol - 3. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 30:57 + 6:57 |
D10 2.60 km, 9 kontrol - 9. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 41:14 + 17:14 |
D14 3.40 km, 11 kontrol - 3. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 36:20 + 4:06 |
D21L 7.60 km, 19 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 91:19 + 20:39 |
H12 2.90 km, 8 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 22:25 + 1:23 |
. |
Závod: 2014-10-19 - Oblastní žebříček - Bílsko |
Mapa: HRAD - 1 |
Pořadatel: OOB TJ Sokol Pražák |
D10 2.60 km, 7 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 26:34 + 4:03 |
D10 2.60 km, 7 kontrol - 6. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 30:16 + 7:45 |
D14 3.80 km, 10 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 36:26 + 1:11 |
D21L 6.60 km, 19 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 67:29 + 12:54 |
H12 3.40 km, 8 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 30:45 + 0:58 |
. |
Závod: 2014-10-26 - Oblastní žebříček - areál střelnice Bramberk, Horní Maxov |
Mapa: Bramberk 2014, stav říjen 2014, 1 |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D21K 4.00 km, 12 kontrol - 5. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 47:42 + 6:11 |
D35 5.70 km, 14 kontrol - 1. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 59:31 |
H12 2.20 km, 7 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 22:41 + 3:38 |
H14 3.70 km, 9 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 34:15 |
H16 5.50 km, 13 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 47:39 |
H21K 7.60 km, 14 kontrol - 5. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 64:40 + 6:20 |
H21K 7.60 km, 14 kontrol - 8. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 65:53 + 7:33 |
H21L 11.80 km, 24 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 87:22 + 7:48 |
. |
Závod: 2014-11-01 - Oblastní žebříček - Mšec |
Mapa: Ostrov |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D10L 2.20 km, 6 kontrol - 9. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 27:21 + 7:49 |
D10L 2.20 km, 6 kontrol - 10. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 27:29 + 7:57 |
D10L 2.20 km, 6 kontrol - 15. Jedlickova Kristyna KAM0455 SK Kamenice 28:54 + 9:22 |
D10L 2.20 km, 6 kontrol - 17. Treslova Veronika KAM0457 SK Kamenice 29:59 + 10:27 |
D10L 2.20 km, 6 kontrol - 20. Skachova Zuzana KAM0651 SK Kamenice 33:01 + 13:29 |
D10L 2.20 km, 6 kontrol - 27. Stepankova Julie KAM0458 SK Kamenice 51:51 + 32:19 |
D10L 2.20 km, 6 kontrol - 5. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 31:52 + 8:57 |
D12 2.40 km, 9 kontrol - 3. Mojziskova Lucie KAM0253 SK Kamenice 23:50 + 4:36 |
D12 2.40 km, 9 kontrol - 12. Bathova Zuzana KAM0354 SK Kamenice 30:24 + 11:10 |
D14 3.70 km, 7 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 30:22 + 0:02 |
D14 3.70 km, 7 kontrol - 4. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 34:20 + 4:00 |
D14 3.70 km, 7 kontrol - 19. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 91:21 + 61:01 |
D16 4.40 km, 7 kontrol - 9. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 51:21 + 15:55 |
D21K 6.20 km, 13 kontrol - 11. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 73:56 + 16:52 |
D21L 9.20 km, 15 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 SK Kamenice 92:15 + 21:02 |
D21L 9.20 km, 15 kontrol - 15. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 103:20 + 32:07 |
D21L 9.20 km, 15 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice DISK |
D35L 6.20 km, 12 kontrol - 8. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 66:06 + 10:50 |
D45K 3.30 km, 8 kontrol - 7. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 46:44 + 11:03 |
H10L 2.20 km, 6 kontrol - 8. Siler Martin KAM0000 SK Kamenice 34:55 + 5:44 |
H10L 2.20 km, 6 kontrol - 11. Mison Daniel KAM0500 SK Kamenice 38:31 + 9:20 |
H10L 2.20 km, 6 kontrol - 12. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 39:39 + 10:28 |
H10L 2.20 km, 6 kontrol - 15. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 44:38 + 15:27 |
H10L 2.20 km, 6 kontrol - 21. Batha Jan KAM0000 SK Kamenice 54:52 + 36:36 |
H12 3.70 km, 7 kontrol - 7. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 37:05 + 8:32 |
H12 3.70 km, 7 kontrol - 13. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 45:52 + 17:19 |
H12 3.70 km, 7 kontrol - 15. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 48:08 + 19:35 |
H12 3.70 km, 7 kontrol - 17. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 52:06 + 23:33 |
H12 3.70 km, 7 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 67:50 + 39:17 |
H12 3.70 km, 7 kontrol - Mrozek Adam KAM0209 SK Kamenice DISK |
H14 4.40 km, 7 kontrol - 6. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 38:48 + 7:17 |
H14 4.40 km, 7 kontrol - 11. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 46:34 + 15:03 |
H16 7.00 km, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 47:14 |
H16 7.00 km, 15 kontrol - Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice DISK |
H21L 11.40 km, 21 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 70:43 + 1:04 |
H21L 11.40 km, 21 kontrol - 7. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 85:02 + 15:23 |
H21L 11.40 km, 21 kontrol - 8. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 85:40 + 16:01 |
H21L 11.40 km, 21 kontrol - 11. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 88:47 + 19:08 |
H35L 10.00 km, 18 kontrol - 18. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 106:37 + 35:37 |
H35L 10.00 km, 18 kontrol - 23. Jedlicka Adam KAM7700 SK Kamenice 116:08 + 45:08 |
H45K 6.20 km, 13 kontrol - 6. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 88:34 + 34:39 |
H55 6.20 km, 12 kontrol - 3. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 71:27 + 5:24 |
HDR 2.20 km, 6 kontrol - 5. Matousek Filip KAM0801 SK Kamenice 26:02 + 4:25 |
HDR 2.20 km, 6 kontrol - 12. Semikova Julie KAM0351 SK Kamenice 31:12 + 9:35 |
HDR 2.20 km, 6 kontrol - 40. Hejskova Magdalena KAM0850 SK Kamenice 41:52 + 20:15 |
HDR 2.20 km, 6 kontrol - 65. Bazata Alberto KAM0702 SK Kamenice 60:06 + 38:29 |
P2 2.10 km, 7 kontrol - 7. Rendova Iva KAM7065 SK Kamenice 20:18 + 3:34 |
P2 2.10 km, 7 kontrol - 41. Jedlickova Tereza KAM7960 SK Kamenice 41:24 + 24:40 |
T5 4.70 km, 11 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 SK Kamenice 59:04 + 16:33 |
T5 4.70 km, 11 kontrol - 20. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 60:04 + 17:33 |
T5 4.70 km, 11 kontrol - 23. Hejskova Bohumila KAM6865 SK Kamenice 61:05 + 18:34 |