22.12.2014 - PZL Večerník |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: A 10.8
km, 25 kontrol |
|
|
|
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Skyva Jan SK Praga PGP8501 C 83.39
+ 0.00 |
2.Nývlt Martin TJ START Náchod SNA8206 C 86.25
+ 2.46 |
3.Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka DKP8500 C 89.01
+ 5.22 |
4.Vesecký Ondřej TJ Spartak ČKD Praha CKD1960
E 89.47 +
6.08 |
5.Kettner Lukáš SK Kamenice KAM9403 A 90.51
+ 7.12 |
6.Rusý Tomáš SK Kamenice KAM9301 A 90.59
+ 7.20 |
7.Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha TAP8610 C 91.22
+ 7.43 |
8.Pucherna Jan KOB TRETRA Praha TAP7701 C 91.25
+ 7.46 |
9.Kettner Vojtěch SK Kamenice KAM9601 A 91.34
+ 7.55 |
10.Makovský Jakub KOB TRETRA Praha TAP8511 R 92.01
+ 8.22 |
11.Valášek Petr SK Kamenice KAM6600 C 93.03
+ 9.24 |
12.Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha MFP7602 C 94.24
+ 10.45 |
13.Procházka Pavel SK Praga PGP9002 R 95.52
+ 12.13 |
14.Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha TAP9702 A 98.30
+ 14.51 |
15.Fišer Jiří OOB Slavia Praha SLP8503 C 98.44
+ 15.05 |
16.Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka DKP8651 R 99.47
+ 16.08 |
17.Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka DKP8756 R 101.04
+ 17.25 |
18.Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka DKP9450 R 101.09
+ 17.30 |
19.Jíra Tomáš SK Kamenice KAM9802 A 101.27
+ 17.48 |
20.Čermáková Kristýna SK Praga PGP9154 C 101.54
+ 18.15 |
21.Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka DKP8511 C 102.05
+ 18.26 |
22.Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka DKP8850 E 102.44
+ 19.05 |
23.Fučík Martin Neregistrovaní NNN1985 103.18
+ 19.39 |
24.Urban Hynek Seskočil z rudé skál
46C6800 105.32 +
21.53 |
25.Baciak Pavel Neregistrovaní NNN1977 108.20
+ 24.41 |
26.Nemšovský Petr SK Praga PGP7602 C 108.36
+ 24.57 |
27.Doležalová Monika SK Kamenice KAM8851 R 108.41
+ 25.02 |
28.Werner Michal SK Praga PGP9705 B 109.08
+ 25.29 |
29.Jelínková Zora SK Praga PGP8851 C 110.19
+ 26.40 |
30.Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka DKP8109 C 112.44
+ 29.05 |
31.Kožinová Zuzana SK Praga PGP9650 A 112.50
+ 29.11 |
32.Kožinová Jana SK Praga PGP6651 C 112.58
+ 29.19 |
33.Hodek Michal KOB TRETRA Praha TAP8808 C 113.43
+ 30.04 |
34.Kamererová Klára SK Kamenice KAM9154 C 113.49
+ 30.10 |
35.Černý Martin KOB TRETRA Praha TAP8902 C 113.54
+ 30.15 |
36.Navrátil Šimon SK Praga PGP9702 A 113.58
+ 30.19 |
37.Ficek Michal Neregistrovaní NNN1983 114.06
+ 30.27 |
38.Purkyt Jan KOB TRETRA Praha TAP8705 C 115.54
+ 32.15 |
39.Mikulášová Helena SK Praga PGP9353 B 116.49
+ 33.10 |
40.Vlach Martin OK Sparta Praha SCP8605 C 116.51
+ 33.12 |
41.Jelínek Martin SK Praga PGP5103 C 116.53
+ 33.14 |
42.Bejček Michal Neregistrovaní NNN1977 117.10
+ 33.31 |
43.Janovský Tomáš SK Praga PGP6401 C 117.50
+ 34.11 |
44.Janovský Tomáš SK Praga PGP0101 B 117.56
+ 34.17 |
45.Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C 119.14
+ 35.35 |
45.Škáchová Petra OOB Slavia Praha SLP7051 C 119.14
+ 35.35 |
47.Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha EKP7608 119.44
+ 36.05 |
48.Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun LBE9400
A 120.08 +
36.29 |
49.Horký Milan SK VIPrahlo VIP6101 C 120.13
+ 36.34 |
50.Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun LBE6600
C 120.49 +
37.10 |
51.Slavík Viktor SK Praga PGP6300 C 121.20
+ 37.41 |
52.Hric Jan VŠSK MFF UK Praha MFP6300 C 126.15
+ 42.36 |
53.Páclová Tereza Neregistrovaní NNN1975 127.44
+ 44.05 |
54.Žáček Martin VŠTJ Stavební fakult FSP6803
C 129.08 +
45.29 |
55.Bahnová Dana Neregistrovaní NNN1981 132.20
+ 48.41 |
56.Spilka Petr Neregistrovaní NNN1982 132.35
+ 48.56 |
57.Černý Ondřej Neregistrovaní NNN1979 132.39
+ 49.00 |
58.Pucherna Petr KOB TRETRA Praha TAP8001 C 133.37
+ 49.58 |
59.Jeníčková Radka KOB TRETRA Praha TAP8750 C 133.47
+ 50.08 |
60.Nyklová Helena VŠSK MFF UK Praha MFP7550 C 134.17
+ 50.38 |
61.Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka DKP5700 C 137.12
+ 53.33 |
62.Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka DKP5950 C 137.14
+ 53.35 |
63.Janovská Kateřina SK Praga PGP9850 A 137.32
+ 53.53 |
64.Janovská Petra SK Praga PGP7355 C 137.43
+ 54.04 |
65.Konečný Milan Neregistrovaní NNN1969 138.05
+ 54.26 |
66.Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka DKP6300 C 142.24
+ 58.45 |
67.Benc Jiří KOB TRETRA Praha TAP8002 C 142.40
+ 59.01 |
68.Přeček Zdeněk OK Sparta Praha SCP5200 C 143.08
+ 59.29 |
69.Grivalský Michal SK Praga PGP5900 C 148.08
+ 64.29 |
70.Mertová Eva KOB Dobruška DOB8551 C 155.43
+ 72.04 |
71.Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha EKP7257 C 156.02
+ 72.23 |
72.Lohr Ivo OK Sparta Praha SCP6801 C 156.30
+ 72.51 |
73.Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C 165.22
+ 81.43 |
74.Poláková Tereza KOB TRETRA Praha TAP9853 B 165.34
+ 81.55 |
75.Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha TAP9755 A 165.35
+ 81.56 |
75.Dědková Teodora KOB TRETRA Praha TAP0051 B 165.35
+ 81.56 |
77.Tloušťová Eva OK Sparta Praha SCP6950 C 168.08
+ 84.29 |
78.Sedláček Jaroslav OK Roztoky ROZ6801 C 168.14
+ 84.35 |
79.Sedláčková Petra OK Roztoky ROZ7050 C 170.07
+ 86.28 |
80.Novák Miloš OK Sparta Praha SCP4600 C 172.56
+ 89.17 |
81.Plašil Ondřej Neregistrovaní NNN1982 175.00
+ 91.21 |
Paukert Milan TJ Sokol Troja TJP5000 C DISK |
|
Nývlt Petr TJ START Náchod SNA8004 C DISK |
|
Hamáčková Kristina TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 C
DISK |
|
Purkyt Ondřej KOB TRETRA Praha TAP9009 C DISK |
|
Kotecký Roman Neregistrovaní NNN1949 DISK |
|
Traub Dan Neregistrovaní NNN1986 DISK |
|
Sedláček Zdeněk Neregistrovaní NNN1959 DISK |
|
Novák Ivo SK OK 24 Praha OKP6200 C DISK |
|
Janáč Vašek KOB TRETRA Praha TAP9602 B DISK |
|
Kováříková Marie SK Kamenice KAM0050 B DISK |
|
Kozák Petr SK Kamenice KAM6501 C DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: B 7.4 km,
19 kontrol |
|
|
|
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Stanovský David Neregistrovaní NNN1977 80.44
+ 0.00 |
2.Havlůj František Oddíl OB Kotlářka DKP8308 C 83.49
+ 3.05 |
3.Kožinová Anna SK Praga PGP9350 R 91.41
+ 10.57 |
4.Kožina Štěpán SK Praga PGP0300 B 91.55
+ 11.11 |
5.Škáchová Magdalena + Vít SK Kamenice KAM0151 B 96.26
+ 15.42 |
6.Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka DKP0210 B 96.47
+ 16.03 |
7.Aschermannová Petra SK Kamenice KAM9354 C 96.48
+ 16.04 |
8.Panochová Anna SK Kamenice KAM9153 C 96.55
+ 16.11 |
9.Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka DKP0151 B 97.10
+ 16.26 |
10.Malačková Jana TJ Sokol Praha Spoři DVP6151
C 97.15 +
16.31 |
11.Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka DKP7911 C 97.40
+ 16.56 |
12.Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka DKP7100 C 99.09
+ 18.25 |
12.Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka DKP7201 C 99.09
+ 18.25 |
14.Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka DKP0205 B 99.25
+ 18.41 |
15.Kabát Martin KOB TRETRA Praha TAP0403 C 100.30
+ 19.46 |
16.Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha EKP6912 C 100.32
+ 19.48 |
17.Ježková Dominika SK Praga PGP9053 C 104.23
+ 23.39 |
17.Ježková Regina SK Praga PGP6352 C 104.23
+ 23.39 |
19.Kotecký Daniel Neregistrovaní NNN1995 106.48
+ 26.04 |
20.Kuchař Johny Neregistrovaní NNN1988 108.35
+ 27.51 |
21.Straková Zuzana SK Kamenice KAM9250 C 109.26
+ 28.42 |
22.Kovářík Tomáš SK Kamenice KAM6901 C 113.09
+ 32.25 |
23.Kováříková Erika SK Kamenice KAM7252 C 113.26
+ 32.42 |
24.Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka DKP8606 C 113.33
+ 32.49 |
25.Lohrová Hana OK Sparta Praha SCP6550 C 116.16
+ 35.32 |
26.Straková Andrea SK Kamenice KAM9152 C 118.31
+ 37.47 |
26.Straková Lenka SK Kamenice KAM6751 C 118.31
+ 37.47 |
26.Straka Daniel SK Kamenice KAM6602 C 118.31
+ 37.47 |
29.Hrabánková Ilona SK Praga PGP6250 C 118.55
+ 38.11 |
30.Hrabánek David SK Praga PGP6003 C 119.10
+ 38.26 |
31.Veselý Jakub SK Praga PGP9503 A 121.33
+ 40.49 |
32.Hrabánková Klára SK Praga PGP9654 A 121.36
+ 40.52 |
33.Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha MFP6850 C 122.28
+ 41.44 |
34.Macková Lenka SK Kamenice KAM7051 C 122.39
+ 41.55 |
35.Macková Lucia SK Kamenice KAM9151 C 122.54
+ 42.10 |
36.Kopečný Mojmír + SvětlanaKOB TRETRA
Praha TAP6402 C 126.58
+ 46.14 |
37.Kopečná Anna + Colin
Neregistrovaní NNN 127.05 +
46.21 |
38.Balusková Ida Neregistrovaní NNN 128.57 +
48.13 |
39.Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 A 133.16
+ 52.32 |
40.Kettner Pavel TJ Sokol Hostivice HCE5900 C 133.44
+ 53.00 |
41.Kettnerová Lenka TJ Sokol Hostivice HCE6450 C 134.00
+ 53.16 |
42.Mrázková Jana OOB TJ Turnov TUR7850 C 142.55
+ 62.11 |
43.Chloupková Jana OOB Slavia Praha SLP5951 C 147.25
+ 66.41 |
44.Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5752 C 149.48
+ 69.04 |
45.Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka DKP5851 C 149.49
+ 69.05 |
46.Zmeková Míla OOB Slavia Praha SLP4451 C 182.41
+ 101.57 |
Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka DKP0204 B DISK |
|
Koppová Ingrid OOB Slavia Praha SLP7960 C DISK |
|
Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP7912 C DISK |
|
Sedláček Kryštof Neregistrovaní NNN1991 DISK |
|
Kolář Tomáš + Matyáš SKOB Slaný SLA7103 C DISK |
|
Šváb Jan USK Praha VSP5801 C DISK |
|
Forst Antonín VŠSK MFF UK Praha MFP0101 C DISK |
|
Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha SJP4200 C DISK |
|
Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C
DISK |
|
Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A
DISK |
|
Kolářová Johana SKOB Slaný SLA9950 B DISK |
|
Ryšavá Magdalena SK Praga PGP7650 C DISK |
|
Forst Albert + Libor VŠSK MFF UK Praha MFP0901 C DISK |
|
Aschermannová Karolína SK Kamenice KAM0051 B DISK |
|
Opatrný Miroslav Neregistrovaní NNN DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|