20.10.2013 - STŽ - Hlubočinka - klasika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžné
výsledky kategorie: HDR
2.8km 0m 6k |
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1>Bláha Šimon KČT Slavoj Praha SJP0700 C 30.56 0ch |
|
|
2>Novotný Šimon SK Kamenice KAM 32.08 0ch |
|
|
3>Bulířová Žofie Neregistrovaní NER 34.04 0ch |
|
|
4>Kučera Teodor OK Dobříš DOR0800 C 35.32 0ch |
|
|
5>Sedláček Patrik OK Roztoky ROZ0800 C 35.39 0ch |
|
|
6>Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 C 36.11 0ch |
|
|
|
7>Holec Jáchym Neregistrovaní NER 36.29 0ch |
|
|
8>Mucha Tomík VŠSK MFF UK Praha MFP0844
36.39 0ch |
|
|
9>Šimerka Ondřej Neregistrovaní NER 36.40 0ch |
|
|
10>Moravec Michal Neregistrovaní NER0600 37.09 0ch |
|
|
11>Huk Martin TJ Sokol Troja TJP0250 37.12 0ch |
|
|
12>Malínská Anna Neregistrovaní NER 38.46 0ch |
|
|
13>Kubový Hugo Neregistrovaní NER 39.03 0ch |
|
|
14>Milotová Barbora SK Kamenice KAM0753 C 39.18 0ch |
|
|
15>Koubková Tereza OK Dobříš DOR0651 C 41.07 0ch |
|
|
16>Hroněk Štěpán USK Praha VSP0700 C 42.54 0ch |
|
|
17>Nemšovská Magdalena USK Praha VSP 42.59 0ch |
|
|
18>Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha EKP
44.24 0ch |
|
|
19>Paulusová Aneta SK Kamenice KAM 45.17 0ch |
|
|
20>Jiras Antonín OK Dobříš DOR0701 C 45.42 0ch |
|
|
21>Kudrnáčová Marta SK Kamenice KAM 46.22 0ch |
|
|
22>Verner Václav KOB TRETRA Praha TAP0702 C 46.48 0ch |
|
|
23>Řeháková Karolina TJ Sokol Praha Spoři DVP0651 C 46.56
0ch |
|
|
24>Pelant Jan TK Rado 48C0700 46.59 0ch |
|
|
25>Kotenová Markéta VŠSK MFF UK Praha MFP
49.32 0ch |
|
|
26>Tolar Ondřej VŠSK MFF UK Praha MFP0726
50.00 0ch |
|
|
27>Holub Mikuláš Neregistrovaní NER 50.32 0ch |
|
|
28>Šimek Matouš SK Kamenice KAM 51.51 0ch |
|
|
29>de Heij Robert VŠSK MFF UK Praha MFP
53.25 0ch |
|
|
30>Jandová Eva OK Dobříš DOR0752 C 53.38 0ch |
|
|
31>Jiroušková Barbora VŠSK MFF UK Praha MFP0699
55.17 0ch |
|
|
32>Novotný Mojmír Neregistrovaní NER 55.20 0ch |
|
|
33>Švarc František Neregistrovaní NER 57.31 0ch |
|
|
34>Jiras František OK Dobříš DOR0901 58.04 0ch |
|
|
35>Broumová Johanka Neregistrovaní NER 59.10 0ch |
|
|
36>Mrkosová Viktorka Neregistrovaní NER 60.18 0ch |
|
|
37>Mareš Jan Neregistrovaní NER 60.25 0ch |
|
|
38>Pokorná Linda SK Praga PGP0350 60.33 0ch |
|
|
39>Chmelík Štěpán OK Dobříš DOR0703 61.16 0ch |
|
|
40>Cincibusová Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP0450 61.26 0ch |
|
|
41>Chumová Adéla OOB Slavia Praha SLP0950 C 61.55 0ch |
|
|
42>Malá Veronika OK Dobříš DOR0652 62.10 0ch |
|
|
43>Hill Daisy Petra Neregistrovaní NER 63.35 0ch |
|
|
44>Jedlička Aleš USK Praha VSP0800 C 64.22 0ch |
|
|
45>Reimannová Emma OOB Slavia Praha SLP0951 C 66.46 0ch |
|
|
46>Oujeský Lukáš OOB TJ Spartak Adamo ADA 68.03 0ch |
|
|
47>Žemlová Barbora SK Kamenice KAM0751 C 68.24 0ch |
|
|
48>Uhlířová Marie Milada TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C 69.05
0ch |
|
|
49>Foršt Bruno Neregistrovaní NER 71.56 0ch |
|
|
50>Dolejšová Sofie SK Kamenice KAM 72.03 5ch |
|
|
51>Kučerová Jana OOB Slavia Praha SLP0850
72.15 0ch |
|
|
52>Forstereviczová Julie OK Dobříš DOR0850 72.34 0ch |
|
|
53>Bozděch Vojtěch SK Praga PGP 72.43 0ch |
|
|
54>Vaculovičová BeBe OB HB Hůrka 4GC0900 75.42 0ch |
|
|
55>Bosáková Ema Neregistrovaní NER 76.05 0ch |
|
|
56>Malínská Eliška Neregistrovaní NER 79.36 0ch |
|
|
57>Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha EKP
84.34 0ch |
|
|
58>Lindová Veronika OOB TJ Sokol Kostele KNC 85.47 0ch |
|
|
59>Fibírová Lucie VŠTJ Stavební fakult FSP C 95.00 0ch |
|
|
60>Mrázek Vavřinec Neregistrovaní NER 105.57 0ch |
|
|
61>Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha EKP1158 C144.25 0ch |
|
|
Lorenc Vašík OK Dobříš DOR0702 C DISK |
|
|
MS Floriánová Lucie KOB TRETRA Praha TAP9988
MS55.30 0c |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|