16.11.2012 - 30.HULK cup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie DÁMY: |
|
|
|
|
|
========================== |
|
|
|
|
|
předběžné
výsledky tištěno:
17.11.2012 3:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
čas čas |
|
Poř.St.č.Odd. Štafeta / Jména úseku cíle
poř.ús. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
63 KAM OldKAMwomen |
|
|
|
|
|
Monika Doležalová 27:53 1 |
|
Jitka Klinkerová 30:38 58:31
1 |
|
Anna Panochová 30:35 89:06
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
54 NVC Náplavky z Východních Čech |
|
|
|
Zuzana Hermanová /LPU 28:05 2 |
|
Lenka Kazdová 37:48 65:53
5 |
|
Iveta Duchová /LPU 27:17 93:10
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
53 PGP Legendy |
|
|
|
|
|
|
Áda Kožinová 31:25 8 |
|
Katka Mullis 32:25 63:50
3 |
|
Hanka Tichovská 33:33 97:23
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
51 PGP Pragovácké slečínky |
|
|
|
|
Marťa Tichovská 29:59 7 |
|
Marti Spurná 35:53 65:52
4 |
|
Vlaďka Hrstková 32:05 97:57
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
60 KAM Abstinentky |
|
|
|
|
|
Mája Procházková 29:19 4 |
|
Kristýna Hlubočková 37:39 66:58
7 |
|
Karolína Bořánková 31:03 98:01
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
65 VSP USK Praha |
|
|
|
|
|
Bára Baldrianová 28:11 3 |
|
Helena Zakouřilová 38:05 66:16
6 |
|
Marcela Kilarská 33:16 99:32
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
52 PGP sestry Ryšavofolprechtové |
|
|
|
Majda Ryšavá 29:23 5 |
|
Vendula Ryšavá 30:10 59:33
2 |
|
Kateřina Ryšavá Folprechtová
/OKP 41:48 101:21 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
62 KAM GEOKečup / Kočičky |
|
|
|
|
Karolína Hausenblasová 29:52 6 |
|
Klára Kamererová 41:17 71:09
8 |
|
Valerie Kamererová 33:58 105:07 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
56 BOC Béčka |
|
|
|
|
|
|
eMBéčko /DKP 38:56 11 |
|
máma Jana /EKP 43:01 81:57
11 |
|
Íčko /SJC 25:55 107:52 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10
66 SVK Bryndzové halušky |
|
|
|
|
Veronika Vávrová/Rba 32:22 9 |
|
Natália Tyszová /TKE 44:56 77:18
10 |
|
Katarína Labašová /TKE 30:55 108:13 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11
57 PGP Young Ladies PGP |
|
|
|
|
Silva Slavíková 39:04 13 |
|
Kateřina Janovská 37:49 76:53
9 |
|
Kateřina Pavlů 39:08 116:01 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12
64 DOB Sokol Hančovy Kněžice |
|
|
|
|
Věrka Peterová 37:53 10 |
|
Terka Přecechtělová 44:50 82:43
12 |
|
Mája Hančová /SNA 38:37 121:20 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13
59 LBE Lokogirls |
|
|
|
|
|
Zdenička Křivancová 39:01 12 |
|
Pavlína Procházková 43:44 82:45
13 |
|
Zuzka Procházková 39:30 122:15 13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14
58 MFP MFF UK Praha |
|
|
|
|
|
Jana Nedbalová 46:04 15 |
|
Dáša Siegelová 45:54 91:58
15 |
|
Lenka Forstová 39:43 131:41 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
61 NON noname/péro |
|
|
|
|
|
Eva Setínková 40:45 14 |
|
Anna Záveská 47:07 87:52
14 |
|
Eva Strašrybková 46:12 134:04 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.HULK cup |
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie PÁNI: |
|
|
|
|
|
======================== |
|
|
|
|
|
předběžné
výsledky tištěno:
17.11.2012 3:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
čas čas |
|
Poř.St.č.Odd. Štafeta / Jména úseku cíle
poř.ús. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
16 PGP Pronájem pokojů Bílá Hora |
|
|
|
Pavel Procházka 27:19 1 |
|
Tomáš Landovský 30:59 58:18
1 |
|
Jan Šedivý 26:12 84:30
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
7 PGP Mistři Prahy |
|
|
|
|
|
Ctibor Sysel 30:58 10 |
|
Vojtěch Hora 28:17 59:15
2 |
|
Jan Flašar 26:33 85:48
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3
15 NVC Náplavky z Východních Čech |
|
|
|
Dana Šafka Brožková /SJC 30:21 8 |
|
Ondra Kazda 29:04 59:25
3 |
|
Petr Losman /PHK 27:54 87:19
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4
14 SCP klacky.cz - mrazákova derniéra |
|
|
|
Myro Kovář 30:54 9 |
|
Pápn Skripnik 29:02 59:56
4 |
|
Honza Mrázek 29:50 89:46
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
28 TUR Lauřini Tygři |
|
|
|
|
|
Vítek Zakouřil 28:59 3 |
|
Petr Hostaš 33:30 62:29
6 |
|
Dan Wolf 28:50 91:19
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6
32 KAM GEOProtlak |
|
|
|
|
|
Vašek Šňupárek 31:04 11 |
|
Lukáš Kettner 30:27 61:31
5 |
|
Pavel Klaška 33:54 95:25
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7
21 BMT Beermental team |
|
|
|
|
|
Martin Henych/Hendy 27:50 2 |
|
Aleš Drahokoupil/Alda 38:45 66:35
10 |
|
Petr Špicar/Pidis 31:34 98:09
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
8 SCP Old boys SCP |
|
|
|
|
|
Petr Bašus 30:13 6 |
|
Ondřej Vrabec 33:42 63:55
7 |
|
Ondřej Vrabec 34:57 98:52
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9
29 VSP USK Praha |
|
|
|
|
|
Petr Bořánek 32:22 13 |
|
Jan Kučera 33:40 66:02
8 |
|
Kamil Arnošt 35:35 101:37 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10
27 VET tři veteráni |
|
|
|
|
|
Martin Baier /Bajeřík /TUR 38:26 24 |
|
Dany Šístek /SCP 33:25 71:51
15 |
|
Pavel Košárek /Košík /AOP 29:53 101:44 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11
17 TAP Tretra |
|
|
|
|
|
|
Puchera Jan 34:38 17 |
|
Kuba Makovský 33:00 67:38
12 |
|
Hodek M. 35:29 103:07 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12
39 PGP SK Praga |
|
|
|
|
|
KLádin 31:15 12 |
|
Jehovista 35:50 67:05
11 |
|
Nemša 37:07
104:12 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13
2 FSP OBSONKK |
|
|
|
|
|
|
Ondřej Skripnik 30:03 4 |
|
Pavel Kurfürst 38:41 68:44
13 |
|
Tomáš Kužel 36:24 105:08 13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14
30 BOR Beryho hoši |
|
|
|
|
|
Matouš Karvánek /BOR 39:10 26 |
|
Adélka Jakobová /UOL 35:33 74:43
19 |
|
František Bogar /BOR 32:11 106:54 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15
36 FSP Tisíce let |
|
|
|
|
|
Tomáš Fibír 30:10 5 |
|
Jan Čech 40:50 71:00
14 |
|
Karel Nitsch 38:01 109:01 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16
1 PGP SILD team |
|
|
|
|
|
Pavel Tesař /Skaut 33:37 15 |
|
Skaut 39:41 73:18
17 |
|
Skaut 36:41
109:59 16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17
13 MFP MFF UK Praha |
|
|
|
|
|
Petr Kučera 35:19 18 |
|
Marek Blahuta 36:55 72:14
16 |
|
David Rožek 38:01 110:15 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18
33 KAM OldKAMmen |
|
|
|
|
|
Tomáš Jíra 35:50 19 |
|
Petr Valášek 38:50 74:40
18 |
|
Daniel Straka 36:45 111:25 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19
12 SLA Slaňáci |
|
|
|
|
|
|
Ondřej Ježek 35:54 20 |
|
Tomáš Aster 38:53 74:47
20 |
|
Michal Werner 39:42 114:29 19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20
19 LBE Loko Boys |
|
|
|
|
|
Vašek Šimon 41:42 29 |
|
Marek Uhlíř 42:13 83:55
24 |
|
Jakub Veselý 33:01 116:56 20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21
25 RVG Rotor Volgograd |
|
|
|
|
|
Tomskey /SJC 32:36 14 |
|
Kazdič /SJC 33:55 66:31
9 |
|
Martin Zlesák/Cht 53:01 119:32 21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22
11 PGP Young Boys PGP |
|
|
|
|
|
Šimon Navrátil 38:22 23 |
|
Jakub Landovský 38:33 76:55
23 |
|
Adam Čermák 44:12 121:07 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23
34 DOB Sokol Hančovy Kněžice |
|
|
|
|
Martin Janda 30:17 7 |
|
Petr Nývlt 44:49 75:06
21 |
|
Martin Lžičař 48:40 123:46 23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24
22 SLA Uhlobaroni |
|
|
|
|
|
Lukáš Straka 41:18 28 |
|
Tomáš Kolář 43:23 84:41
26 |
|
Jiří Datel/DKL 41:11 125:52 24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25
24 EKP Ekonom |
|
|
|
|
|
|
Mirek Kalina 34:29 16 |
|
Jan Kabát 55:14 89:43
27 |
|
Ondra Blaha 39:00 128:43 25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26
6 DCE 1. brdská |
|
|
|
|
|
Antonín Procházka 35:55 21 |
|
Jitka Svobodová 48:01 83:56
25 |
|
Jiří Funda/API 45:10 129:06 26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27
37 FSP Tisíce a tisíce let |
|
|
|
|
Robert Martínek /VPM 38:33 25 |
|
Tomáš Šimek 36:40 75:13
22 |
|
Jan Stodola 58:02 133:15 27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28
9 PGP Old boys PGP |
|
|
|
|
|
Jan Přibík 51:01 32 |
|
Petr Kožina 41:57 92:58
28 |
|
Tomáš Janovský 40:31 133:29 28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29
10 KAM Sašova parta |
|
|
|
|
|
Šmahel Michal 67:12 36 |
|
Šíp Jan 43:47
110:59 32 |
|
Valášek Jan 32:11 143:10 29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30
3 PAS Pašáci |
|
|
|
|
|
|
Jára Pašek 51:19 33 |
|
Jirka Pašek 61:02 112:21 33 |
|
Fanda Pašek/KAM 32:47 145:08 30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31
31 KRE Tryskáčovi |
|
|
|
|
|
Pavel Zimmermann /Tryskáč 42:25 30 |
|
Martin Zimmermann
/Minitryskáč 50:35 93:00
29 |
|
Marcel Prais /Macek 61:05 154:05 31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32
4 MKP Kačeři KKR |
|
|
|
|
|
Zdeněk Koč 45:12 31 |
|
Lumír Koč 64:08 109:20 31 |
|
Michal Reichl 44:52 154:12 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33
5 MKP Kačeři Modřany |
|
|
|
|
|
Tomáš Gregoriades 37:16 22 |
|
Miloslav Toušek 66:18 103:34 30 |
|
Martin Petříček 55:52 159:26 33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34
18 LBE Loko Boys 2 |
|
|
|
|
|
Vláďa Mezník/Pedro 39:15 27 |
|
Bohouš Hamáček 78:48 118:03 34 |
|
Pavel Procházka 52:47 170:50 34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35
38 FSP Tisíce a tisíce a tisíce let |
|
|
|
Lenka Borovičková 63:55 35 |
|
Žáček Martin 57:20 121:15 35 |
|
František Wald 56:10 177:25 35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36
20 TAP Stará směs |
|
|
|
|
|
Kopečný Mojmír 56:18 34 |
|
Martin Petr 93:56 150:14 36 |
|
Zdeněk Fiala 54:33 204:47 36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|