1.5.2012 - STŽ Háje - sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžné
výsledky kategorie: HDR
0.9km 0m 8k |
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------------- |
1>Visna Johan NER NER 6.12 +
0.00 |
|
2>Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 C 6.22
+ 0.10 |
|
3>Jezek Frantisek SKOB Slany SLA0501 C 6.27
+ 0.15 |
|
4>Hynek Jonás NER NER 6.53 +
0.41 |
|
5>Vlácilová Barbora SK Prostejov JPV0456 C 8.16
+ 2.04 |
|
6>Wdówka Jan Antonín SK Kamenice KAM0205 8.38
+ 2.26 |
|
7>Rozek Vojtech VSSK MFF UK Praha MFP0501 C 8.44
+ 2.32 |
|
8>Cincibusová Lenka VSTJ Stavební fakult FSP0450 C 9.06
+ 2.54 |
|
9>Eliásová Magdalena KOB TRETRA Praha TAP 9.29 +
3.17 |
|
10>Tichy Hubert a Ondrej NER NER 9.32 +
3.20 |
|
11>Wdówková Ellen Sofie SK Kamenice KAM0352 9.40
+ 3.28 |
|
12>Jirkovská Magdaléna SKOB Slany SLA0550 C 9.41
+ 3.29 |
|
13>Navrátilová Alzbeta NER NER 9.49 +
3.37 |
|
14>Pricl Martin SKOB Slany SLA 10.20 +
4.08 |
|
15>Jandera Krystof SK Praga PGP0700 C 10.24
+ 4.12 |
|
16>Cechová Klára SKOB Slany SLA0552 C 10.25
+ 4.13 |
|
17>Matousek Petr NER NER 10.50 +
4.38 |
|
18>Marhold Václav OB SK Zvole ZVO0501 C 11.03
+ 4.51 |
|
19>Jiras Jan OK Dobrís DOR C
11.30 + 5.18 |
|
19>Pícl Frantisek Sokol Praha Sporilov DVP 11.30 +
5.18 |
|
21>Jiras Antonín OK Dobrís DOR C
11.36 + 5.24 |
|
22>Hejsková Magdalena SK Kamenice KAM 11.44 +
5.32 |
|
23>Pavlík Matej KOB Chemopetrol Litv LIT0401
C 11.47 +
5.35 |
|
24>Kucera Teodor OK Dobrís DOR C
12.04 + 5.52 |
|
25>Jirkovsky Jan SKOB Slany SLA0500 C 12.10
+ 5.58 |
|
26>Vlasaná Karolína OK Dobrís DOR C
12.30 + 6.18 |
|
27>Jan a Marie Bohatí Slovan Praha UVP 12.32 +
6.20 |
|
28>Eva Martynková KOB TRETRA Praha TAP
C 13.02 +
6.50 |
|
29>Kohout Vojtech NER NER 13.07 +
6.55 |
|
30>Amálka Hulková VSSK MFF UK Praha MFP0899 C 13.28
+ 7.16 |
|
31>Baldriánová Eva USK Praha VSP0751 C 13.36
+ 7.24 |
|
32>Kucerová Jana OOB Slavia Praha SLP0850 C 13.50
+ 7.38 |
|
33>Sedlácek Patrik OK Roztoky ROZ0800 C 14.02
+ 7.50 |
|
34>Kalous Tomás VSTJ Ekonom Praha EKP 14.34 +
8.22 |
|
35>Svátková Jana OOB Slavia Praha SLP0250 C 14.35
+ 8.23 |
|
36>Blahová Karolína SK Kamenice KAM 14.49 +
8.37 |
|
37>Kalousová Jolana VSTJ Ekonom Praha EKP 15.04 +
8.52 |
|
38>Ondrejícková Tereza NER NER 15.07 +
8.55 |
|
39>Kovár Krystof USK Praha VSP0403 C 15.30
+ 9.18 |
|
40>Kubant Krystof NER NER 15.39 +
9.27 |
|
41>Uhlírová Marie Milada TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C 16.02
+ 9.50 |
|
42>Zemková Pavlína SKOB Slany SLA0551 C 16.15
+ 10.03 |
|
43>Tesar Jakub OOB Slavia Praha SLP0100 C 16.38
+ 10.26 |
|
44>Jedlicková Josefína USK Praha VSP0651 C 16.59
+ 10.47 |
|
44>Jedlicka Ales USK Praha VSP0800 C 16.59
+ 10.47 |
|
46>Král Samuel SK OB Chotebor CTB0801 C 17.40
+ 11.28 |
|
47>Kovár Matej USK Praha VSP0900 C 18.49
+ 12.37 |
|
48>Král Adam SK OB Chotebor CTB0501 18.53
+ 12.41 |
|
49>Pohnán Matyás NER NER 20.03 +
13.51 |
|
50>Klvacová Ema OK Dobrís DOR0450 C 20.54
+ 14.42 |
|
51>Nedbalová Klára VSSK MFF UK Praha MFP0850 C 22.03
+ 15.51 |
|
52>Tomesová Evelína NER NER 22.46 +
16.34 |
|
53>Forst Albert VSSK MFF UK Praha MFP0901 C 29.33
+ 23.21 |
|
54>Straková Denisa SKOB Slany SLA0750 C 31.35
+ 25.23 |
|
55>Kalinová Ella VSTJ Ekonom Praha EKP0961 C 33.34
+ 27.22 |
|
Vávra Dominik OK Dobrís DOR0504 C DISK |
|
Picl Daniel Sokol Praha Sporilov DVP0401 C
DISK |
|
Skáchovi Viky a Zuzi SK Kamenice KAM DISK |
|
Prusa Jakub PSK Olymp Praha OLP
C DISK |
|
Prusa Jan PSK Olymp Praha OLP
C DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|