2.10.2011 - STŽ Čísovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné výsledky
kategorie: HDR 2.2km 65m 7k |
|
|
|
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 C 24.17
+ 0.00 |
|
2.Brettl Filip neregistrovaní NER 24.41 +
0.24 |
3.Průša Dominik SK Praga PGP0402 C 25.19
+ 1.02 |
4.Kalousková Amálie Oddíl OB Kotlářka DKP0452 C 25.32
+ 1.15 |
5.Štrait Vilém SK OK 24 Praha OKP0700 C 25.34
+ 1.17 |
6.Jaroslav Martínek SKOB Kralupy n.Vlt. KPY0300 C 25.58
+ 1.41 |
7.Král Adam SK Chotěboř CTB0501 C 26.22
+ 2.05 |
8.Eliášová Klára KOB TRETRA Praha TAP0353 C 27.30
+ 3.13 |
9.Eliášová Magdalena neregistrovaní NER 28.23 +
4.06 |
10.Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. KNC0000
C 28.28 +
4.11 |
11.Šiler Martin SK Kamenice KAM 28.30 +
4.13 |
12.Višňa Johan Oddíl OB Kotlářka DKP
C 28.58 +
4.41 |
13.Bulíř Jáchym neregistrovaní NER 29.15 +
4.58 |
14.Lebedová Anna OK Roztoky ROZ0151 C 29.36
+ 5.19 |
15.Hovorka Antonín SK Kamenice KAM 31.46 +
7.29 |
16.Štěpo Matěj OK Dobříš DOR 31.50 +
7.33 |
17.Nentvichová Julie OK Dobříš DOR 32.02 +
7.45 |
18.Kastnerová Jessica OK Dobříš DOR 32.04 +
7.47 |
19.Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha MFP0551 C 32.19
+ 8.02 |
20.Cincibusová Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C 33.56
+ 9.39 |
21.Štěpo Ondra OK Dobříš DOR 34.44 +
10.27 |
22.Bláha Šimon Slavoj Praha SJP0700 35.01
+ 10.44 |
23.Tereza Ondřejčková TJ AERO Odolena Voda ODV C
37.10 + 12.53 |
24.Hanák Kryštof SKOB STAVIMAT Slaný SLA 38.42 +
14.25 |
25.Přibíková Agáta SK Praga PGP0651 C 39.25
+ 15.08 |
26.Müllerová Hana neregistrovaní NER 39.33 +
15.16 |
27.Adam Janas Pell's MTBO team XBM
C 40.42 +
16.25 |
28.Ulrych Martin Pell's MTBO team XBM 40.57 +
16.40 |
29.Hladká Michaela KOB TRETRA Praha TAP7452 C 42.02
+ 17.45 |
30.Špaňárová Lucie neregistrovaní NER 42.57 +
18.40 |
31.Špaňár Martin neregistrovaní NER 42.58 +
18.41 |
32.Vaníčková Anna TJ Lokomotiva Beroun LBE 43.21 +
19.04 |
33.Filip Musil USK Praha VSP 43.37 +
19.20 |
34.Rohlíková Anežka KOB TRETRA Praha TAP 44.12 +
19.55 |
35.Sedláček Martin SK Zbraslav OOB ZBP 44.44 +
20.27 |
36.Jiras Tonda OK Dobříš DOR 45.09 +
20.52 |
37.Bohatý Jan, Bohatá Marie Slovan
Praha UVP C
45.44 + 21.27 |
38.Král Samuel SK Chotěboř CTB0801 C 46.16
+ 21.59 |
39.Baldriánová Eva USK Praha VSP0751 C 46.23
+ 22.06 |
40.Španěl Vojta OK Dobříš DOR 48.57 +
24.40 |
41.Hájek Tobiáš OK Dobříš DOR 48.58 +
24.41 |
42.Snížek Martin OK Dobříš DOR 48.59 +
24.42 |
43.Matějíček Jakub OK Dobříš DOR 49.00 +
24.43 |
43.Snížek Ondra OK Dobříš DOR 49.00 +
24.43 |
45.Nový Jáchym OK Dobříš DOR 49.03 +
24.46 |
46.Kahounová Viktorka OK Dobříš DOR 49.07 +
24.50 |
46.Klvačová Ema OK Dobříš DOR 49.07 +
24.50 |
48.Jirasová Anežka OK Dobříš DOR 49.08 +
24.51 |
49.Martynková Eva KOB TRETRA Praha TAP
C 49.22 +
25.05 |
50.Ulrychová Eliška Pell's MTBO team XBM 50.51 +
26.34 |
51.Picl Daniel Sokol Praha Spořilov DVP0401
C 51.42 +
27.25 |
52.Šťastný Tomáš KOB TRETRA Praha TAP0401 C 54.46
+ 30.29 |
53.Halíř Teodor VŠSK MFF UK Praha MFP
C 59.09 +
34.52 |
54.Fousková Julie SKOB Roudnice nad La ROU 59.47 +
35.30 |
55.Sedláček Patrik OK Roztoky ROZ C
61.41 + 37.24 |
56.Vítová Markéta Oddíl OB Kotlářka DKP8451 C 71.03
+ 46.46 |
57.Pohl Lukáš neregistrovaní NER 81.39 +
57.22 |
58.Bulířová Žofie neregistrovaní NER 85.24 +
61.07 |
59.Fibír Lu&Ku VŠTJ Stavební fakult FSP 92.21 +
68.04 |
.Krejčí Andrea KOB TRETRA Praha TAP
DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|