26.09.2010 MČR klubů a oblastních výběrů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Buk u Příbrami |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DH14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
protokol 1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek 5.úsek 6.úsek 7.úsek 8.úsek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. VCO 1
Východočeská oblast 208.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mašata Matěj 30.17 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novotná Klára 24.21 ( 5) 54.38 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Ondřej 21.10 ( 2) 75.48 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chaloupková Veronika 34.09 (12) 109.57 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Waňková Martina 30.46 ( 4) 140.43 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vandas Daniel 20.48 ( 1) 161.31 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kulhavá Eliška 21.23 ( 2) 182.54 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Netuka Vojtěch 25.41 ( 1) 208.35 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. JMO 1
Jihomoravská oblast 211.29 + 2.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ptáček Pavel 30.36 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odehnalová Tereza 23.26 ( 2) 54.02 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hirš Otakar 24.02 ( 6) 78.04 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grycová Veronika 24.10 ( 2) 102.14 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odehnalová Klára 34.19 ( 7) 136.33 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ptáček Patrik 22.34 ( 5) 159.07 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hiršová Gabriela 23.36 ( 4) 182.43 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kelbl Vladimír 28.46 ( 8) 211.29 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. VCO 2
Východočeská oblast 218.55 +10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zikmund Zdeněk 28.45 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Machačová Michaela 25.45 ( 9) 54.30 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křivda Tomáš 23.32 ( 4) 78.02 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanová Markéta 30.04 ( 6) 108.06 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vondráková Barbora 28.22 ( 2) 136.28 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kavalír Jáchym 23.16 ( 6) 159.44 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chládková Simona 27.55 (10) 187.39 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štál Jan 31.16 (10) 218.55 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. VAL 1
Valašská oblast 222.40 +14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slíva Jan 30.30 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčarová Jana 24.48 ( 7) 55.18 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šiška Petr 22.53 ( 3) 78.11 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kůstková Daniela 32.17 (10) 110.28 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kundratová Lucie 37.46 (15) 148.14 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sýkora Vojtěch 21.06 ( 3) 169.20 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vavrysová Barbara 26.02 ( 7) 195.22 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudrák Štěpán 27.18 ( 3) 222.40 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. VYS 1
Oblast Vysočina 234.23 +25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frýba Dominik 30.16 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Parkanová Veronika 31.37 (16) 61.53 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kafka Matěj 26.36 (12) 88.29 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čechová Tereza 29.00 ( 5) 117.29 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vacková Anna 26.57 ( 1) 144.26 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Švec Martin 32.34 (15) 177.00 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hojná Dominika 29.22 (12) 206.22 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čech Jan 28.01 ( 7) 234.23 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. VCO 3
Východočeská oblast 240.48 +32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaplan Martin 28.52 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hančová Petra 25.55 (10) 54.47 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Locker Tomáš 28.37 (15) 83.24 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šrenkelová Ilona 39.58 (17) 123.22 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlámalová Nikola 43.11 (17) 166.33 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doležal Vít 24.41 ( 9) 191.14 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šádková Martina 22.22 ( 3) 213.36 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lesák Jakub 27.12 ( 2) 240.48 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. SCO 1
Středočeská oblast 241.42 +33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ježek Ondřej 30.15 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ježková Kateřina 24.23 ( 6) 54.38 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Škvor Ota 21.05 ( 1) 75.43 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábranská Kristýna 37.03 (15) 112.46 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hájková Eliška 52.05 (21) 164.51 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jíra Tomáš 23.34 ( 7) 188.25 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hausenblasová Karolína 25.51 ( 6) 214.16 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kettner Vojtěch 27.26 ( 4) 241.42 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. ZCO 1
Západočeská oblast 248.08 +39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frank Jiří 31.16 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanáková Magda 23.21 ( 1) 54.37 ( 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hasal Martin 25.03 ( 7) 79.40 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marešová Alexandra 35.32 (13) 115.12 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biersaková Dagmar 36.12 (12) 151.24 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Macura Vít 36.47 (18) 188.11 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šiková Barbora 26.12 ( 9) 214.23 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šiková Karolína 33.45 (14) 248.08 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. JEO 2
Ještědská oblast 256.18 +47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kočíb Jiří 30.24 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linková Alena 31.35 (15) 61.59 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koštejn Vít 26.31 (11) 88.30 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutová Barbora 26.36 ( 4) 115.06 ( 8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubková Petra 31.09 ( 5) 146.15 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ullrich Jakub 32.43 (16) 178.58 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poloprutská Klára 45.42 (19) 224.40 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hájek Jan 31.38 (12) 256.18 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. SCO 2 Středočeská oblast 263.27 +54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valášek Jiří 34.35 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kučerová Barbora 38.40 (21) 73.15 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hausenblas Šimon 25.57 (10) 99.12 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kováříková Marie 32.05 ( 9) 131.17 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sušánková Hana 35.32 ( 9) 166.49 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aschermann Daniel 32.08 (13) 198.57 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prýmková Barbora 31.48 (15) 230.45 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stormer Oskar 32.42 (13) 263.27 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. HAN 2 Hanácká oblast 270.47 +62.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dumbrovský Michal 46.45 (19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grulichová Lucie 32.55 (18) 79.40 (21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jirka Mikuláš 25.10 ( 8) 104.50 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křečková Jana 31.39 ( 8) 136.29 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Švancárová Veronika 36.06 (11) 172.35 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šrámek Ondřej 24.37 ( 8) 197.12 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smrčková Dominika 28.28 (11) 225.40 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žovinec Lukáš 45.07 (21) 270.47 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. MSK 1 Moravskoslezská oblast 274.32 +65.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mielec Jaromír 44.34 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Argalášová Kateřina 26.34 (13) 71.08 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cienciala Jan 28.34 (14) 99.42 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberdová Jana 46.49 (18) 146.31 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szarzecová Lucie 43.27 (18) 189.58 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák Pavel 22.08 ( 4) 212.06 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tesařová Jana 26.11 ( 8) 238.17 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Glonek Jakub 36.15 (17) 274.32 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. VCO 4 Východočeská oblast 275.35 +67.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kanta Martin 46.59 (21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrasová Zuzana 32.27 (17) 79.26 (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gebrt Jan 25.24 ( 9) 104.50 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semrádová Jana 31.33 ( 7) 136.23 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jezdinská Natálie 36.03 (10) 172.26 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ryba David 39.32 (19) 211.58 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zemánková Tereza 33.28 (16) 245.26 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlámal David 30.09 ( 9) 275.35 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. HAN 1 Hanácká oblast 275.38 +67.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kočí Josef 46.46 (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kašparová Zuzka 26.30 (12) 73.16 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák Ferdinand 27.04 (13) 100.20 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novotná Klára 33.14 (11) 133.34 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Soldánová Tereza 36.33 (13) 170.07 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vystavěl Ondřej 20.59 ( 2) 191.06 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Machusová Karolína 53.09 (21) 244.15 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otruba Vojtěch 31.23 (11) 275.38 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. JEO 3 Ještědská oblast 282.38 +74.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matějka Lukáš 52.15 (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roškotová Lucie 26.01 (11) 78.16 (19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ježek Josef 34.04 (18) 112.20 (19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nováková Lucie 39.07 (16) 151.27 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Macháčková Eliška 35.04 ( 8) 186.31 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Birnbaum Adam 25.23 (10) 211.54 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kameníková Andrea 36.25 (17) 248.19 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fürst Matouš 34.19 (15) 282.38 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. PHA 2 Pražská oblast 283.37 +75.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šňupárková Anna 29.44 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrabánková Klára 25.39 ( 8) 55.23 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semerád Antonín 35.25 (19) 90.48 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vyhnálková Barbora 24.08 ( 1) 114.56 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sieglová Eliška 49.52 (19) 164.48 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovička Tomáš 31.43 (12) 196.31 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poláková Tereza 48.46 (20) 245.17 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Landovský Jakub 38.20 (18) 283.37 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. VAL 2 Valašská oblast 284.16 +75.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedláček Ondřej 42.38 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chovancová Zuzana 30.38 (14) 73.16 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Láznička Václav 39.15 (20) 112.31 (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nešporová Alžběta 35.42 (14) 148.13 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špendlíková Kamila 38.25 (16) 186.38 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plášek Pavel 32.27 (14) 219.05 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kavánková Iva 29.48 (14) 248.53 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikel David 35.23 (16) 284.16 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VYS 2
Oblast Vysočina DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bořil Jan 36.38 (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peňázová Veronika 38.37 (20) 75.15 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sabol Josef 56.17 (22) 131.32 (21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petráčková Kristýna DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dundáčková Julie 37.10 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Foltýn Tomáš 34.13 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Švíková Markéta 39.28 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechuta David 40.13 (19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PHA 1
Pražská oblast DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermák Adam 30.39 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kožinová Zuzana 24.02 ( 4) 54.41 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Najman Matouš 23.49 ( 5) 78.30 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrabánková Zuzana 26.26 ( 3) 104.56 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Illnerová Kateřina 34.06 ( 6) 139.02 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janovská Kateřina DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nováková Tereza 25.28 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Illner Vojtěch 27.47 ( 6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JMO 2
Jihomoravská oblast DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunz Jan 30.27 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nedbálková Hana 33.19 (19) 63.46 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlaváč Ondřej 29.17 (16) 93.03 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlaváčová Anežka DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grycová Kateřina 50.10 (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šnyrch Jakub 42.04 (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koporová Lenka 29.38 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nekut Tomáš 42.54 (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JEO 1
Ještědská oblast DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wolf Filip 30.20 ( 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovářová Lenka 24.00 ( 3) 54.20 ( 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Melichar Vojta 31.54 (17) 86.14 ( 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staňová Karolína DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hudská Ludmila 29.35 ( 3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavlovec Dan 27.16 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štičková Anna 20.48 ( 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Picek Štěpán 27.37 ( 5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCO 3
Středočeská oblast abs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brázdil Petr 39.44 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolářová Johana 61.57 (22) 101.41 (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ondřejček Jiří 49.44 (21) 151.25 (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klinkerová Magdaléna 91.58 (19) 243.23 (19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
abs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
abs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
abs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
abs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.09.2010 MČR
klubů a oblastních výběrů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DH14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
protokol výsledky K 1 K 2 K 3 K 4 K 5 K 6 K 7 K 8 K 9 K 10 cíl |
|
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
1. Vandas Daniel 20.48 3.48/ 5 5.53/ 1 8.47/ 5
12.01/ 5 14.12/ 2 15.02/ 2 16.31/ 1
17.45/ 1 19.41/ 1 20.16/ 1
20.48/ 1 |
VCO 1 Východočeská oblast 3.48/ 5 2.05/ 1 2.54/16
3.14/ 3 2.11/ 1
0.50/ 1 1.29/ 2 1.14/ 1 1.56/ 8
0.35/ 4 0.32/ 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Vystavěl Ondřej 20.59 3.36/ 2
6.45/ 5 8.35/ 4 11.49/ 3
14.18/ 3 15.26/ 3 16.44/ 3
17.59/ 2 19.47/ 2 20.22/ 2
20.59/ 2 |
|
HAN 1 Hanácká oblast 3.36/ 2 3.09/10
1.50/ 5 3.14/ 3 2.29/ 6
1.08/15
1.18/ 1 1.15/ 3
1.48/ 7 0.35/ 4 0.37/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Sýkora Vojtěch 21.06 3.33/ 1 6.18/ 2
8.09/ 3 11.26/ 1
13.57/ 1 14.57/ 1 16.40/ 2 18.20/ 3
19.57/ 3 20.34/ 3 21.06/ 3 |
|
VAL 1 Valašská oblast 3.33/ 1 2.45/ 6
1.51/ 6 3.17/ 6 2.31/ 7
1.00/ 4 1.43/ 5 1.40/11
1.37/ 4 0.37/ 7 0.32/ 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Novák Pavel 22.08 3.50/ 6
6.57/ 7 8.49/ 6 11.58/ 4
15.06/ 6 16.18/ 6 18.01/ 5
19.22/ 5 20.51/ 4 21.27/ 4
22.08/ 4 |
|
MSK 1 Moravskoslezská oblast 3.50/ 6 3.07/ 9
1.52/ 7
3.09/ 1 3.08/14
1.12/19 1.43/ 5 1.21/ 7
1.29/ 2 0.36/ 6 0.41/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Ptáček Patrik 22.34 3.43/ 3
6.49/ 6 9.15/ 7 12.52/ 8
15.03/ 5 16.06/ 5 18.03/ 6
19.18/ 4 21.04/ 5 22.00/ 5
22.34/ 5 |
|
JMO 1 Jihomoravská oblast 3.43/ 3 3.06/ 8
2.26/15 3.37/ 9 2.11/ 1 1.03/ 8 1.57/13
1.15/ 3 1.46/ 6 0.56/18
0.34/ 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Kavalír Jáchym 23.16 3.44/ 4
6.25/ 4 7.49/ 2 12.49/ 7
16.08/11 17.09/10 18.59/ 9
20.17/ 7 21.53/ 7 22.42/ 6
23.16/ 6 |
|
VCO 2 Východočeská oblast 3.44/ 4 2.41/ 5
1.24/ 2 5.00/16 3.19/15
1.01/ 5 1.50/10 1.18/ 5
1.36/ 3 0.49/16 0.34/ 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Jíra Tomáš 23.34 4.43/13
8.02/13 10.14/12 13.26/10
15.38/ 8 16.49/ 8 18.35/ 7
19.53/ 6 21.36/ 6 22.56/ 7
23.34/ 7 |
|
SCO 1 Středočeská oblast 4.43/13 3.19/12
2.12/10 3.12/ 2 2.12/ 3
1.11/17 1.46/ 8 1.18/ 5
1.43/ 5 1.20/20 0.38/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Šrámek Ondřej 24.37 4.10/ 8
7.55/11 10.13/11 13.48/11
16.02/10 17.05/ 9 18.46/ 8
20.36/ 8 23.05/ 8 24.00/ 8
24.37/ 8 |
|
HAN 2 Hanácká oblast 4.10/ 8 3.45/15
2.18/12 3.35/ 7 2.14/ 4
1.03/ 8 1.41/ 3 1.50/13
2.29/13 0.55/17 0.37/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Doležal Vít 24.41 4.17/ 9
7.32/ 9 9.39/ 9 13.15/ 9
15.58/ 9 17.09/10 19.05/10
21.00/ 9 23.25/ 9 24.03/ 9
24.41/ 9 |
|
VCO 3 Východočeská oblast 4.17/ 9 3.15/11
2.07/ 9 3.36/ 8 2.43/ 8
1.11/17 1.56/12 1.55/14
2.25/12 0.38/ 8 0.38/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Birnbaum
Adam 25.23 4.48/14
7.34/10 9.59/10 13.58/12
16.42/12 17.46/12 19.30/11
21.06/10 24.14/10 24.48/10
25.23/10 |
|
JEO 3 Ještědská oblast 4.48/14 2.46/ 7
2.25/14 3.59/10 2.44/ 9
1.04/12 1.44/ 7 1.36/ 8
3.08/18 0.34/ 2 0.35/ 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Pavlovec
Dan 27.16 5.33/18
7.58/12 11.02/15 16.01/13
18.22/13 19.27/13 21.21/12
23.18/11 25.35/11 26.13/11
27.16/11 |
|
JEO 1 Ještědská oblast 5.33/18 2.25/ 4
3.04/17 4.59/15 2.21/ 5
1.05/13 1.54/11 1.57/16
2.17/11 0.38/ 8 1.03/21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Borovička
Tomáš 31.43 5.01/16
9.04/17 11.06/16 17.06/16
21.15/16 22.31/16 25.11/15
27.06/13 29.49/12 30.57/12
31.43/12 |
|
PHA 2 Pražská oblast 5.01/16 4.03/16
2.02/ 8 6.00/19 4.09/17
1.16/21 2.40/17 1.55/14
2.43/14 1.08/19 0.46/19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Aschermann
Daniel 32.08 4.51/15
7.05/ 8 9.25/ 8 12.40/ 6
15.36/ 7 16.35/ 7 27.18/18
29.33/17 30.50/13 31.35/13
32.08/13 |
|
SCO 2 Středočeská oblast 4.51/15 2.14/ 2
2.20/13 3.15/ 5 2.56/11
0.59/ 2 10.43/21 2.15/18 1.17/ 1 0.45/11
0.33/ 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Plášek
Pavel 32.27 4.22/10
8.58/16 13.30/17 17.59/18
22.43/18 23.42/18 26.24/16
28.02/14 31.07/14 31.55/14
32.27/14 |
|
VAL 2 Valašská oblast 4.22/10 4.36/19
4.32/20 4.29/14 4.44/18
0.59/ 2 2.42/19 1.38/ 9
3.05/16 0.48/15 0.32/ 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Švec
Martin 32.34 4.33/11
8.47/15 10.25/13 16.24/14
19.55/14 21.01/14 22.48/13
25.32/12 31.16/15 31.57/15
32.34/15 |
|
VYS 1 Oblast Vysočina 4.33/11 4.14/17
1.38/ 3 5.59/18 3.31/16
1.06/14 1.47/ 9 2.44/19
5.44/20 0.41/10 0.37/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Ullrich
Jakub 32.43 8.38/20
12.53/20 14.34/19 21.10/19
24.09/19 25.10/19 27.32/19
29.21/16 31.18/16 32.05/16
32.43/16 |
|
JEO 2 Ještědská oblast 8.38/20 4.15/18
1.41/ 4 6.36/20 2.59/12
1.01/ 5 2.22/16 1.49/12
1.57/ 9 0.47/13 0.38/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Foltýn
Tomáš 34.13 4.37/12
9.19/18 13.49/18 17.55/17
21.01/15 22.14/15 26.53/17
28.50/15 31.54/17 33.37/17
34.13/17 |
|
VYS 2 Oblast Vysočina 4.37/12 4.42/20
4.30/19 4.06/12 3.06/13
1.13/20 4.39/20 1.57/16
3.04/15 1.43/21 0.36/ 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Macura
Vít 36.47 5.01/16
8.40/14 10.53/14 16.25/15
21.41/17 22.50/17 24.50/14
32.57/18 35.04/18 35.51/18
36.47/18 |
|
ZCO 1 Západočeská oblast 5.01/16 3.39/14
2.13/11 5.32/17 5.16/19
1.09/16 2.00/14 8.07/20
2.07/10 0.47/13 0.56/20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Ryba
David 39.32 6.22/19
9.44/19 20.01/21 24.23/20
30.50/20 31.52/20 33.52/20
35.06/19 38.23/19 38.55/19
39.32/19 |
|
VCO 4 Východočeská oblast 6.22/19 3.22/13
10.17/21 4.22/13 6.27/21
1.02/ 7 2.00/14 1.14/ 1 3.17/19 0.32/ 1 0.37/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Šnyrch
Jakub 42.04 10.08/21
15.36/21 18.48/20 26.31/21
32.12/21 33.15/21 35.56/21
37.34/20 40.41/20 41.26/20
42.04/20 |
|
JMO 2 Jihomoravská oblast 10.08/21 5.28/21
3.12/18 7.43/21 5.41/20
1.03/ 8 2.41/18 1.38/ 9
3.07/17 0.45/11 0.38/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janovská Kateřina DISK 4.05/ 7
6.21/ 3
7.43/ 1 11.45/ 2
14.40/ 4 15.43/ 4 17.24/ 4 DISK |
|
PHA 1 Pražská oblast 4.05/ 7 2.16/ 3 1.22/ 1 4.02/11
2.55/10 1.03/ 8 1.41/ 3 0.34/ 2 0.33/ 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
abs |
|
SCO 3 Středočeská oblast |
|
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|