18.04.2010 Oblastní žebříček |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mníšek pod
Brdy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
přebor na
krátké trati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H12 2.70 km, 9
kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Jíra Tomáš ROZ9800 B Orientační klub TOM
Roztoky 23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Škvor Ota KAM9900 C SK Kamenice 24.48 + 1.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Ondřejček Jiří ODV9800 B TJ AERO Odolena
Voda 24.54 + 1.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Komers František KNC9801 C Sokol Kostelec n.
Č.l. 26.08 + 2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Aschermann Daniel KAM9801 B SK Kamenice 26.35 + 2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta
Praha 26.57 + 3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Hausenblas Šimon KAM9803 C SK Kamenice 27.47 + 4.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Najman Matouš DKP9800 B OOB Kotlářka 30.09 + 6.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Reiterman Adam LBE9900 C TJ Lokomotiva
Beroun 33.18 + 9.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Ransdorf
Jakub TAP9805 C KOB TRETRA
Praha 34.34 +10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Dobeš
Jiří KNC9802 C Sokol
Kostelec n. Č.l. 35.26 +11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Chaloupka
Dominik KAM9904 C SK
Kamenice 54.35 +30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Pelikán
Lukáš MFP9800 C VŠSK MFF UK
Praha 84.44 +61.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Beneš
Jan DKL9800 C TJ Sparta
Doly Kladno 86.43 +63.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Bartoň
Pavel KAM9800 C SK
Kamenice 92.29 +68.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Baláček Jan ROZ9901 C Orientační klub TOM
Roztoky DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatoš Jan ODV9803 C TJ AERO Odolena
Voda DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krejbich Daniel TAP9901 C KOB TRETRA Praha DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zemko Zdeněk SLA9900 C SKOB STAVIMAT
Slaný DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Jíra Tomáš 23.38 1.33/ 2
4.10/ 3 8.12/ 2 9.51/ 1 12.57/ 1
18.09/ 1 20.23/ 1 22.00/ 1
23.11/ 1 23.38/ 1 |
|
ROZ9800 B Orientační klub TOM Ro 1.33/ 2
2.37/ 3 4.02/ 2 1.39/ 1 3.06/ 8 5.12/ 2
2.14/ 2 1.37/ 1 1.11/ 4
0.27/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Škvor Ota 24.48 1.28/ 1 3.59/ 1
7.42/ 1 9.53/ 2
14.23/ 6 19.45/ 3 21.45/ 2
23.45/ 3 24.27/ 2 24.48/ 2 |
|
KAM9900 C SK Kamenice 1.28/ 1
2.31/ 1 3.43/ 1 2.11/ 5 4.30/10
5.22/ 3 2.00/ 1 2.00/ 6 0.42/ 1 0.21/ 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Ondřejček Jiří 24.54 2.06/ 8
4.56/ 7 9.50/ 6 11.50/ 5
14.04/ 3 19.28/ 2 21.51/ 3
23.35/ 2 24.31/ 3 24.54/ 3 |
|
ODV9800 B TJ AERO Odolena Voda 2.06/ 8
2.50/ 6 4.54/ 6 2.00/ 3
2.14/ 2 5.24/ 4 2.23/ 3
1.44/ 3 0.56/ 2 0.23/ 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Komers František 26.08 1.38/ 4
4.18/ 4 9.30/ 5 12.05/ 7
14.18/ 4 20.05/ 4 23.09/ 6
24.54/ 4 25.53/ 4 26.08/ 4 |
|
KNC9801 C Sokol Kostelec n. Č.l. 1.38/ 4
2.40/ 4 5.12/ 7 2.35/10 2.13/ 1 5.47/ 6
3.04/10 1.45/ 4 0.59/ 3 0.15/ 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Aschermann Daniel 26.35 1.57/ 6
4.45/ 5 8.58/ 4 11.00/ 4
13.33/ 2 20.12/ 5 22.53/ 4
24.57/ 5 26.13/ 5 26.35/ 5 |
|
KAM9801 B SK Kamenice 1.57/ 6 2.48/ 5
4.13/ 3 2.02/ 4 2.33/ 5
6.39/ 8 2.41/ 6 2.04/ 7
1.16/ 6 0.22/ 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Borovička Tomáš 26.57 2.32/ 9
5.27/ 9 10.00/ 7 11.59/ 6
14.19/ 5 20.25/ 6 23.03/ 5
25.14/ 6 26.31/ 6 26.57/ 6 |
|
FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta 2.32/ 9
2.55/ 7 4.33/ 4 1.59/ 2
2.20/ 3 6.06/ 7 2.38/ 5
2.11/ 8 1.17/ 8 0.26/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Hausenblas Šimon 27.47 1.36/ 3
4.07/ 2 8.41/ 3 10.55/ 3
17.18/ 9 21.59/ 7 24.24/ 7
26.13/ 7 27.31/ 7 27.47/ 7 |
|
KAM9803 C SK Kamenice 1.36/ 3 2.31/ 1 4.34/ 5
2.14/ 6 6.23/14 4.41/ 1 2.25/ 4 1.49/ 5
1.18/ 9 0.16/ 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Najman Matouš 30.09 1.59/ 7
5.16/ 8 10.36/ 8 12.56/ 8
15.53/ 7 22.37/ 8 25.36/ 8
28.18/ 8 29.43/ 8 30.09/ 8 |
|
DKP9800 B OOB Kotlářka 1.59/ 7 3.17/11
5.20/ 8 2.20/ 7 2.57/ 6
6.44/ 9 2.59/ 8 2.42/10
1.25/10 0.26/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Reiterman Adam 33.18 2.49/12
6.37/11 13.32/10 16.03/10
18.28/10 24.07/ 9 27.26/ 9
31.33/ 9 32.49/ 9 33.18/ 9 |
|
LBE9900 C TJ Lokomotiva Beroun 2.49/12
3.48/12 6.55/11 2.31/ 8
2.25/ 4 5.39/ 5 3.19/11
4.07/13 1.16/ 6 0.29/15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Ransdorf
Jakub 34.34 1.51/ 5
4.48/ 6 10.48/ 9 13.22/ 9
16.20/ 8 27.45/10 30.48/10
32.30/10 34.13/10 34.34/10 |
|
TAP9805 C KOB TRETRA Praha 1.51/ 5 2.57/ 8
6.00/10 2.34/ 9 2.58/ 7
11.25/11 3.03/ 9 1.42/ 2
1.43/12 0.21/ 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Dobeš
Jiří 35.26 5.08/17
8.13/13 13.40/11 17.11/11
21.10/11 28.31/11 31.22/11
33.45/11 35.00/11 35.26/11 |
|
KNC9802 C Sokol Kostelec n. Č.l. 5.08/17
3.05/10 5.27/ 9 3.31/11
3.59/ 9 7.21/10 2.51/ 7
2.23/ 9 1.15/ 5 0.26/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Chaloupka
Dominik 54.35 3.37/13
8.35/14 18.43/14 23.04/12
27.57/12 42.53/12 48.04/12
52.13/12 54.01/12 54.35/12 |
|
KAM9904 C SK Kamenice 3.37/13 4.58/15
10.08/15 4.21/12 4.53/12
14.56/14 5.11/12 4.09/14
1.48/13 0.34/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Pelikán
Lukáš 84.44 2.34/10
6.31/10 15.08/12 39.31/13
46.52/13 63.06/13 70.08/13
79.36/13 84.21/13 84.44/13 |
|
MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha 2.34/10 3.57/13
8.37/12 24.23/16 7.21/16
16.14/15 7.02/16 9.28/15
4.45/16 0.23/ 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Beneš
Jan 86.43 4.28/15
8.46/15 17.26/13 41.34/14
48.50/14 65.08/14 72.06/14
81.43/14 86.18/14 86.43/14 |
|
DKL9800 C TJ Sparta Doly Kladno 4.28/15
4.18/14 8.40/13 24.08/15
7.16/15 16.18/16 6.58/15
9.37/16 4.35/15 0.25/ 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Bartoň
Pavel 92.29 39.58/19
46.41/17 56.36/15 61.15/15
66.05/15 80.49/15 86.10/15
90.10/15 92.00/15 92.29/15 |
|
KAM9800 C SK Kamenice 39.58/19 6.43/16
9.55/14 4.39/13 4.50/11
14.44/13 5.21/13 4.00/12
1.50/14 0.29/15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baláček Jan DISK 2.40/11
DISK |
|
ROZ9901 C Orientační klub TOM Ro 2.40/11
0.29/15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatoš Jan DISK 13.01/18
DISK |
|
ODV9803 C TJ AERO Odolena Voda 13.01/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krejbich Daniel DISK 4.40/16
19.32/16 63.10/16 72.34/16
78.05/16
DISK |
|
TAP9901 C KOB TRETRA Praha 4.40/16 14.52/17
43.38/16 9.24/14 5.31/13
0.25/ 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zemko Zdeněk DISK 3.45/14
6.42/12
DISK |
|
SLA9900 C SKOB STAVIMAT Slaný 3.45/14 2.57/ 8 13.10/12 5.28/14
3.49/11 1.40/11 0.25/ 8 |
|
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HDR 2.60 km, 7
kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Sanna Karin PVP0250 C VSK Přírodověda -
orientační s 29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Hovorka Metoděj DCE0200 C TJ Sokol
Dobřichovice 31.12 + 1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Opová Kristýna ZBP0069 C SK Zbraslav 31.50 + 2.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Novotný Jakub KAM0401 C SK Kamenice 34.36 + 4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Hendrychová Marie ROZ9999 C Orientační klub TOM
Roztoky 36.21 + 6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Novotný Marek XXX0012 C 38.27 + 8.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Bartoň Michal KAM0107 C SK Kamenice 40.52 +11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Lustig Adam DKP0202 C OOB Kotlářka 41.27 +11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Ježek František SLA0501 C SKOB STAVIMAT Slaný 41.28 +11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Vaníček
Josef LBE0500 C TJ
Lokomotiva Beroun 41.46 +12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Vaníčková
Anna LBE0550 C TJ Lokomotiva
Beroun 41.49 +12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Novotný
Tomáš KAM0211 C SK
Kamenice 42.31 +12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Hájek
Tobiáš XXX0067 C 43.48 +14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Jirkovský
Jan SLA0500 C SKOB STAVIMAT
Slaný 43.53 +14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Jíra
Filip ROZ0500 C
Orientační klub TOM Roztoky
44.19 +14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Bláhová
Markéta KAM0254 C SK
Kamenice 44.22 +14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Hejsek
Filip KAM0204 C SK
Kamenice 44.22 +14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Netušilová
Natálie XXX0052 C 46.49 +17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Víšková
Veronika KAM0451 C SK
Kamenice 46.51 +17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Šimšová
Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK
Praha 47.37 +18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Weisl
Martin TJP0200 C TJ Sokol
Troja 47.41 +18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Netušil
David XXX0200 C 47.49 +18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Maková
Patricie XXX0070 C 49.02 +19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24. Fantová
Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom
Praha 49.14 +19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25. Javůrek
Tomáš XXX0009 C 52.43 +23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26. Preissová
Sára XXX0055 C 53.17 +23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27. Pelc
Matyáš, Pelc Tadeáš CST0401 C TJ ČZ
Strakonice 55.31 +25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28. Pokorná
Linda PGP0350 C SK Praga
Praha 56.56 +27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29.
Zemanovi VSP0013 C USK
Praha 57.00 +27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30.
Cincibusová Lenka FSP0450 C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
58.34 +28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31. Brousilová
Lucie PGP0066 C SK Praga
Praha 59.49 +30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32. Vančurová
Monika TAP0451 C KOB TRETRA
Praha 60.00 +30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33. Arnoštová
Veronika VSP0450 C USK
Praha 61.53 +32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34. Opová
Jana ZBP0068 C SK
Zbraslav 62.57 +33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35. Šustrová
Jana ZBP0067 C SK
Zbraslav 64.32 +34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36. Horáková
Barbora VSP0150 C USK
Praha 64.41 +35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Horák
Pavel VSP0006 C USK
Praha 66.57 +37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38. Šťastný
Tomáš TAP0401 C KOB TRETRA
Praha 73.03 +43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39. Hankovcová
Helena KAM0350 C SK
Kamenice 73.57 +44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40. Brádler
Václav VSP0600 C USK
Praha 74.25 +44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41. Horák
Martin VSP0605 C USK
Praha 74.27 +44.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42. Mencl
Josef VSP0012 C USK
Praha 74.40 +45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43. Pračková
Ema TAP0062 C KOB TRETRA
Praha 76.16 +46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44. Nemšovský
Filip PGP0010 C SK Praga
Praha 79.45 +50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45. Nedbalová
Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK
Praha 105.19 +75.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46. Bartáková
Tereza a Verunk MKP0060 C SK Meteor Kačerov Praha 126.28 +96.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47. Pangrácová
Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK
Praha 135.34 +105.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48. Ema
Forštová PGP7509 C SK
Praga Praha 163.21 +133.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jedličková Josefína VSP0060 C USK Praha DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|