Počty závodníků na všech závodech

1. 15.4.2022 Velikonoce - Jestřebí - 1E 13485
2. 13.11.2011 Itálie - Benátky 4370
3. 2.6.2019 "B" - Skalka u Doks - krátká 1986
4. 1.6.2019 "B" - Skalka u Doks - klasika 1906
5. 29.7.2017 Bohemia - 4.etapa - krátká 1856
6. 11.9.2016 "A" - Hrabětice - krátká 1844
7. 6.10.2019 MČR - štafety oblasti - Tis u Blatna 1835
8. 5.10.2019 MČR - štafety kluby - Tis u Blatna 1835
9. 13.10.2018 MČR - Krajníčko - štafety 1806
10. 10.9.2016 "A" - Hrabětice - klasika 1792
11. 30.7.2017 Bohemia - 5.etapa - klasika 1736
12. 28.7.2017 Bohemia - 3.etapa - klasika 1736
13. 27.7.2017 Bohemia - 2.etapa - krátká 1724
14. 26.7.2017 Bohemia - 1.etapa - klasika 1703
15. 13.8.2016 Česká Kanada - 4.etapa 1700
16. 12.8.2016 Česká Kanada - 3.etapa 1657
17. 7.6.2014 "B" - Fojtka - klasika 1642
18. 10.6.2017 MČR - Lipnice nad Sázavou - krátká - kv 1618
19. 14.8.2016 Česká Kanada - 5.etapa 1611
0. 5.5.2018 "A" - Hostomice - krátká 1607
1. 14.7.2018 H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika 1596
2. 3.6.2017 "A" - Řitka - krátká 1593
3. 8.6.2014 "B" - Fojtka - krátká 1589
4. 27.7.2019 Bohemia - Filipov - 4E - krátká 1585
5. 17.5.2014 "A" - Rokytá u Turnova - middle 1575
6. 8.8.2015 Bohemia - 4.etapa 1569
7. 26.7.2019 Bohemia - Radvanec - 3E - klasika 1567
8. 21.9.2019 MČR - Hraničná - klasika - semifinále 1565
9. 22.9.2019 MČR - Hraničná - klasika - finále 1561
10. 25.7.2019 Bohemia - Radvanec - 2E - krátká 1560
11. 10.8.2016 Česká Kanada - 1.etapa 1553
12. 7.8.2015 Bohemia - 3.etapa 1546
13. 11.6.2017 MČR - Lipnice nad Sázavou - krátká - finále 1542
14. 11.8.2016 Česká Kanada - 2.etapa 1539
15. 13.7.2018 H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká 1523
16. 18.5.2014 "A" - Rokytá u Turnova - klasika 1516
17. 23.9.2017 MČR - Raspenava - klasika - semifinále 1515
18. 7.10.2017 MČR - štafety - Moravský Karlov 1512
19. 6.8.2015 Bohemia - 2.etapa 1495
0. 6.5.2018 "A" - Hostomice - lasika 1491
1. 28.7.2019 Bohemia - Filipov - 5E - klasika 1489
2. 15.7.2018 H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená 1485
3. 5.8.2015 Bohemia - 1.etapa 1483
4. 12.10.2014 MČR - štafety oblasti - Starý Plzenec 1480
5. 10.10.2015 MČR - Vracov - štafety 1480
6. 29.7.2013 Bohemia - 4.etapa - Kytlice 1475
7. 1.5.2016 "A" - Trutnov - krátká 1475
8. 8.10.2017 MČR - družstva - Moravský Karlov 1470
9. 4.6.2017 "A" - Řitka - klasika 1463
10. 28.7.2013 Bohemia - 3.etapad - Kytlice 1452
11. 27.7.2013 Bohemia - 2.etapa - Chřibská 1452
12. 30.4.2016 "A" - Trutnov - klasika 1451
13. 22.6.2019 MČR - krátká - Markoušovice - kv 1438
14. 11.10.2014 MČR - štafety kluby - Starý Plzenec 1437
15. 15.4.2017 Velikonoce ve skalách - 2.etapa 1432
16. 24.9.2017 MČR - Raspenava - klasika - semifinálefinále 1410
17. 29.9.2013 MČR - družstva - Jablonec 1393
18. 26.7.2013 Bohemia - 1.etapa - Chřibská 1387
19. 1.10.2016 MČR - Pustá Rybná - klasika - kv 1385
0. 23.6.2018 MČR - Chlébské - klasika kvalifikace 1383
1. 30.7.2013 Bohemia - 5.etapa - Kytlice 1380
2. 2.6.2012 "B" - Kytlice - klasika 1379
3. 3.6.2012 "B" - Kytlice - krátká 1377
4. 9.8.2015 Bohemia - 5.etapa 1376
5. 26.5.2018 "A" - Plzeň - sprint 1375
6. 21.6.2014 "A" - Adršpach - krátká - semif 1375
7. 15.9.2018 MČR - Kladky - klasika - kvalifikace 1373
8. 8.9.2018 "A" - Radvanec - krátká 1364
9. 22.6.2014 "A" - Adršpach - krátká - finale 1347
10. 27.9.2014 MČR - klasika - Ralsko - semifinále 1334
11. 16.5.2015 "A" - Sušice - krátká 1333
12. 25.8.2018 Pěkné prázdniny - E2 - Srbsko - klasika 1333
13. 4.6.2011 "B" - Pařez 1332
14. 24.8.2018 Pěkné prázdniny - E1 - Srbsko - krátká 1325
15. 28.9.2013 MČR - štafety - Jablonec 1320
16. 24.6.2018 MČR - Chlébské - klasika finále 1317
17. 7.10.2012 MČR - družstva - Ochoz u Brna 1308
18. 9.9.2018 "A" - Radvanec - klasika 1299
19. 14.5.2016 "B" - Halouny - klasika 1296
0. 16.9.2018 MČR - Kladky - klasika - finále 1290
1. 6.10.2012 MČR - štafety - Ochoz u Brna 1288
2. 2.10.2016 MČR - Pustá Rybná - klasika - fin 1286
3. 24.7.2021 Bohemia - Filipov - 4E 1284
4. 10.5.2019 "A" - Šumperk - sprint 1282
5. 14.7.2017 H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká 1280
6. 15.7.2017 H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika 1280
7. 14.4.2017 Velikonoce ve skalách - 1.etapa 1275
8. 24.3.2019 STŽ - Travčice - klasika 1272
9. 16.4.2022 Velikonoce - Jestřebí - 2E 1266
10. 26.5.2018 ČPŠ - Třemošná - štafety 1257
11. 22.7.2021 Bohemia - Chřibská - 2E 1257
12. 16.7.2017 H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená 1255
13. 24.8.2014 Pěkné prázdniny - E3 1254
14. 17.5.2015 "A" - Sušice - klasika 1254
15. 15.5.2016 "B" - Halouny - krátká 1249
16. 23.7.2021 Bohemia - Filipov - 3E 1247
17. 8.5.2019 STŽ - Všenory - krátká 1241
18. 21.7.2021 Bohemia - Chřibská - 1E 1237
19. 15.5.2011 "B" - Horní Nová Ves 1228
0. 27.5.2018 ČPŠ - Třemošná - vyzývací pohár 1218
1. 14.9.2013 "A" - Šemanovice - klasika 1216
2. 18.6.2016 "B" - Žihle - klasika 1214
3. 24.9.2011 "B" - Liberec 1211
4. 10.7.2020 H.S.H. Cup - 1.etapa 1206
5. 5.8.2017 Advanta cup - E2 1204
6. 19.5.2018 MČR - Tábor - sprint 1198
7. 9.9.2017 "B" - Kluky u Písku - klasika 1196
8. 19.6.2016 "B" - Žihle - krátká 1189
9. 26.9.2015 MČR - Klepáčov - klasika - semifinále 1189
10. 25.7.2021 Bohemia - Filipov - 5E 1186
11. 23.8.2014 Pěkné prázdniny - E1 1186
12. 12.9.2015 "A" - Telč -sprint 1184
13. 6.9.2015 "A" - Částkov Maršovy Chody - krátká 1182
14. 23.8.2014 Pěkné prázdniny - E2 1182
15. 25.9.2011 "B" - Liberec 1181
16. 5.9.2015 "A" - Částkov Maršovy Chody - klasika 1181
17. 7.6.2014 "A" - Odranec - klasika 1179
18. 12.7.2020 H.S.H. Cup - 3.etapa 1179
19. 15.9.2013 "A" - Šemanovice - krátká 1176
0. 16.9.2017 ČPŠ - Miletín 1170
1. 6.6.2015 "B" - Pekloves - klasika 1169
2. 29.5.2016 "A" - Vidnava - klasika 1166
3. 26.9.2010 MČR - štafety - Buk u Příbrami - družstva 1166
4. 7.10.2018 STŽ - Mladá Boleslav - sprint 1163
5. 11.7.2020 H.S.H. Cup - 2.etapa 1157
6. 5.6.2011 "B" - Lužany 1155
7. 10.9.2017 "B" - Kluky u Písku - krátká 1151
8. 6.8.2017 Advanta cup - E3 1148
9. 4.5.2013 SAXBO - krátká 1145
10. 4.6.2016 "A" - Ivančice - sprint 1140
11. 25.3.2022 Czech O-Tour - Terezín - E1 1136
12. 28.5.2016 "A" - Vidnava - krátká 1133
13. 20.5.2018 "A" - Tábor - krátká 1132
14. 24.8.2013 Pěkné prázdniny - E1 1131
15. 18.7.2020 Rumcajsovy míle - 1.etapa 1128
16. 19.6.2022 "B" - Číměř - krátká 1127
17. 20.6.2015 MČR - Jáchymov - krátká - kvalifikace 1124
18. 22.6.2013 MČR - krátká - Kunčice - semifinále 1117
19. 4.8.2017 Advanta cup - E1 - sprint 1117
0. 15.6.2013 "A" - Mezholezy u Plzně - krátká 1115
1. 16.6.2013 "A" - Mezholezy u Plzně - klasika 1115
2. 27.9.2015 MČR - Klepáčov - klasika - finále 1113
3. 6.6.2015 "A" - Štěměchy - klasika - so 1112
4. 25.8.2013 Pěkné prázdniny - E3 1107
5. 18.6.2022 "B" - Sedlo - klasika 1104
6. 21.6.2015 MČR - Jáchymov - krátká - finále 1102
7. 12.5.2012 "B" - Nasavrky - klasika 1101
8. 10.5.2019 Vyzývací pohár - Třemešek - štafety 1095
9. 16.4.2017 Velikonoce ve skalách - 3.etapa 1093
10. 7.6.2015 "A" - Štěměchy - krátká - ne 1091
11. 8.10.2011 MČR - štafety - Střítež 1089
12. 18.7.2020 Rumcajsovy míle - 2.etapa 1083
13. 19.7.2020 Rumcajsovy míle - 3.etapa 1081
14. 21.9.2013 MČR - klasika - Rejvíz - semifinále 1077
15. 25.9.2010 MČR - štafety - Buk u Příbrami - štafety 1077
16. 19.7.2014 H.S.H. Cup - Salavice - klasika 1075
17. 13.5.2012 "B" - Nasavrky - krátká 1075
18. 8.9.2019 "B" - Těptín - krátká 1074
19. 23.7.2022 H.S.H.Cup - Křižánky - E2 - kl 1070
0. 18.6.2017 "B" - Litošice - krátká 1067
1. 26.3.2022 Czech O-Tour - Terezín - E2 1053
2. 11.5.2019 Vyzývací pohár - Třemešek - štafety 1047
3. 8.4.2018 STŽ - Malíkovice - klasika 1043
4. 4.11.2018 STŽ - Všenory - krátká 1039
5. 23.6.2013 MČR - krátká - Kunčice - finále 1037
6. 8.6.2014 "A" - Odranec - krátká 1033
7. 17.4.2022 Velikonoce - Jestřebí - 3E 1032
8. 30.5.2015 "A" - Žatec - sprint 1029
9. 25.5.2019 STŽ - Myšlín - klasika 1029
10. 22.7.2022 H.S.H.Cup - Křižánky - E1 - kt 1028
11. 22.9.2013 MČR - klasika - Rejvíz - finále "C" 1025
12. 21.5.2016 SAXBO - klasika 1024
13. 4.6.2016 MČR - družstva - Sentice 1024
14. 24.7.2022 H.S.H.Cup - Křižánky - E3 - kt 1022
15. 25.8.2012 Pěkné prázdniny - E2 1022
16. 26.8.2012 Pěkné prázdniny - E3 1017
17. 22.5.2022 "B" - Chyňava - krátká 1012
18. 16.9.2017 "A" - Lázně Bělohrad - sprint 1011
19. 11.5.2013 "A" - Kramolín - klasika 1006
0. 21.10.2017 STŽ - Vavřetice - krátká 1000
1. 3.11.2019 STŽ - Kytín - klasika 989
2. 14.9.2019 "A" - Český Dub - sprint 988
3. 17.9.2017 ČPŠ - Vojice 987
4. 19.5.2012 SAXBO - klasika 983
5. 15.6.2019 "B" - Mariánské Lázně - krátká 980
6. 25.3.2018 STŽ - Červený Mlýn - krátká 975
7. 15.9.2019 ČPŠ - Český Dub 975
8. 13.9.2015 ČPŠ - Řásná 974
9. 14.4.2018 STŽ - Konojedy - krátká 973
10. 12.9.2015 ČPŠ - Řásná 973
11. 7.9.2019 "B" - Požáry - klasika 972
12. 21.5.2022 "B" - Chyňava - klasika 972
13. 31.3.2019 STŽ - Kvílice - krátká 966
14. 18.5.2019 MČR - sprint - Čáslav 964
15. 5.6.2016 ČPŠ - Ivančice 963
16. 22.9.2018 STŽ - Nový Knín - krátká 959
17. 7.4.2019 STŽ - Týnec - krátká 956
18. 22.10.2016 STŽ - Radlík - klasika 955
19. 13.5.2018 STŽ - Kytín - klasika 952
0. 6.9.2014 "A" - Suchá Rudná - klasika 951
1. 13.9.2020 STŽ - Drásov - klasika 951
2. 12.9.2020 STŽ - Jevany - krátká 948
3. 30.5.2021 "B" - Jablonec - krátká 948
4. 11.3.2017 Jarní skály - Kost 942
5. 20.3.2016 STŽ - Chodouny - klasika 942
6. 14.9.2019 ČPŠ - Kořenov 928
7. 10.4.2022 STŽ - Struhařov - krátká 925
8. 1.4.2017 STŽ - Kopanina - sprint 923
9. 1.6.2013 "B" - Bohdalec - krátká 914
10. 29.9.2019 STŽ - Ondřejov - klasika 912
11. 23.10.2021 STŽ - Babice - krátká 912
12. 30.5.2015 ČPŠ - Kroučová 910
13. 23.5.2015 MČR - sprint - Valašské Meziříčí 910
14. 3.4.2016 STŽ - Rakovník - krátká 909
15. 21.10.2018 STŽ - Lojovice - klasika 905
16. 17.7.2015 Advanta cup - E2 - sprint 904
17. 8.5.2014 MČR - sprint - Znojmo 904
18. 6.4.2019 STŽ - Vršovice - sprint 902
19. 10.6.2018 "B" - Hluboká - krátká 899
0. 28.4.2019 STŽ - Chyňava - klasika 896
1. 17.8.2014 Rumcajsovy míle - E3 894
2. 16.8.2014 Rumcajsovy míle - E1 894
3. 9.6.2019 STŽ - Poteplí - krátká 893
4. 24.5.2015 STŽ - Jevany 892
5. 2.6.2018 STŽ - Ondřejov 890
6. 18.7.2015 Advanta cup - E4 - klasika 886
7. 30.4.2022 STŽ - Lužná - krátká 886
8. 12.5.2013 "A" - Kramolín - middle 879
9. 8.9.2012 "B" - Jihlava - klasika 878
10. 17.7.2015 Advanta cup - E3 - sprint 877
11. 23.10.2016 STŽ - Ládví - krátká 871
12. 19.7.2015 Advanta cup - E5 - krátká 870
13. 2.4.2016 STŽ - Rakovník - klasika 869
14. 30.3.2014 STŽ - Nebušice 869
15. 16.6.2019 "B" - Mariánské Lázně - klasika 867
16. 17.7.2022 Czech O-Tour - Horní Maxov - klasika 865
17. 15.4.2018 "A" - Jičín - sprint 865
18. 5.11.2017 STŽ - Velká Černoc - krátká 864
19. 14.8.2021 Rumcajsovy míle - E2 - klasika 863
0. 5.5.2012 "B" - Chvaleč - klasika 859
1. 9.6.2018 "B" - Hluboká - klasika 859
2. 13.8.2021 Rumcajsovy míle - E1 - krátká 859
3. 18.9.2016 ČPŠ - Velká Bíteš 858
4. 3.10.2021 STŽ - Úvaly - krátká 856
5. 14.11.2015 MOC Venezia - Italy 856
6. 22.4.2018 STŽ - Chyňava - krátká 856
7. 14.5.2011 "B" - Mostek 853
8. 22.10.2017 STŽ - Vavřetice - krátká 853
9. 8.5.2017 STŽ - Mníšek pod Brdy - klasika 851
10. 10.4.2016 STŽ - Stará Hu - krátká 846
11. 17.10.2021 "B" - Záluží - krátká 843
12. 23.4.2016 STŽ - Jíloviště - krátká 842
13. 9.9.2012 "B" - Jihlava - krátká 839
14. 21.8.2010 Pěkné prázdniny - E1 - Srbsko 838
15. 17.9.2016 ČPŠ - Velká Bíteš 837
16. 7.5.2016 MČR - Uherský Brod - sprint 835
17. 31.5.2015 ČPŠ - Kroučová 834
18. 16.7.2015 Advanta cup - E1 - sprint 834
19. 12.3.2022 Jarní skály - Skokovy 832
0. 21.4.2013 STŽ - Mukařov 832
1. 17.9.2016 "A" - Brno - sprint 831
2. 27.5.2017 STŽ - Dobříš - klasika 829
3. 13.8.2017 Rumcajsovy míle - E3 826
4. 12.10.2019 STŽ - Hradešín - krátká 824
5. 17.8.2014 Rumcajsovy míle - E4 818
6. 12.6.2016 JEŽ - Milíře u Jablonce - klasika 818
7. 13.6.2015 SAXBO - klasika 817
8. 13.4.2014 STŽ - Jevany - krátká 815
9. 3.10.2015 STŽ - Řevnice - krátká 814
10. 13.10.2019 STŽ - Nedamov - klasika 814
11. 7.9.2013 ČPŠ - Hradisko 813
12. 7.11.2015 VCŽ - Bělečský mlýn 811
13. 7.9.2014 "A" - Suchá Rudná - krátká 810
14. 16.8.2014 Rumcajsovy míle - E2 803
15. 7.11.2021 STŽ -Řevnice -krátká 803
16. 12.6.2022 STŽ - Ondřejov - klasika 801
17. 22.4.2017 STŽ - Týnec nad Sázavou - krátká 801
18. 29.5.2022 STŽ - Chýňava -klasika 790
19. 23.9.2018 STŽ - Krňany - klasika 789
0. 20.10.2019 STŽ - Kostelec - sprint 789
1. 28.3.2015 STŽ - Oseček u Poděbrad - krátká 787
2. 13.9.2014 ČPŠ - Libín 786
3. 27.5.2012 ČPŠ - Lipník nad Bečvou - ne 779
4. 8.4.2017 STŽ - Kozmice - krátká 777
5. 22.3.2015 STŽ - Přední Kopanina - krátká 777
6. 1.6.2012 MČR - sprint - Děčín 775
7. 21.5.2011 ČPŠ - Zdislav u Chrudimi 774
8. 9.10.2011 MČR - družstva - Střítež 774
9. 12.4.2015 STŽ - Velká Černoc - krátká MS 773
10. 19.6.2021 "B" - Bílichov - krátká 772
11. 15.9.2012 Sprint cup - Konopiště 772
12. 12.9.2021 STŽ - Dobříš - klasika 769
13. 6.5.2012 "B" - Chvaleč - krátká 765
14. 22.4.2012 STŽ - Cukrák Lipence 764
15. 1.5.2022 STŽ - Lužná - klasika 763
16. 28.9.2021 STŽ - ښtěk - klasika 756
17. 25.5.2013 "A" - Karlova Studánka - sprint 756
18. 23.4.2016 STŽ - Jíloviště - klasika 753
19. 26.5.2012 ČPŠ - Lipník nad Bečvou - so 748
0. 15.10.2017 JEŽ - Nová Ves nad Nisou - krátká 744
1. 6.4.2014 STŽ - Tymákov - klasika 743
2. 18.10.2014 STŽ - Sulice - klasika 741
3. 7.4.2013 STŽ - Klánovice 740
4. 22.3.2014 STŽ - Libotenice 740
5. 14.6.2015 SAXBO - krátká 736
6. 22.5.2016 SAXBO - krátká 732
7. 30.7.2021 Letní Velikonoce - E1 729
8. 11.9.2021 STŽ - Smilovice - krátká 725
9. 20.10.2013 STŽ - Hlubočinka - klasika 724
10. 5.9.2010 ČPŠ - Pecka - ne 723
11. 27.3.2022 STŽ - Milý Bor - krátká 722
12. 4.10.2015 STŽ - Řevnice - klasika 721
13. 3.4.2011 STŽ - Říčany 717
14. 20.9.2015 STŽ - Krňany - krátká 714
15. 21.10.2012 STŽ - Babice 710
16. 10.9.2011 ČPŠ - Smržov 708
17. 11.9.2010 "B" - Čachnov - sobota 702
18. 12.9.2010 "B" - Čachnov - neděle 700
19. 20.6.2021 "B" - Bílichov - klasika 691
0. 26.5.2013 Štafety Vrbno pod Pradědem 691
1. 6.11.2021 STŽ - Řevnice -klasika 687
2. 12.3.2016 Jarní skály - Kost 685
3. 26.10.2014 JEŽ - Bramberk - klasika 684
4. 19.10.2014 STŽ - Kamenice - krátká 684
5. 21.4.2018 STŽ - Slaný - MS sprint 684
6. 2.4.2022 STŽ - Odolka - sprint 678
7. 1.11.2014 STŽ - Mšec -klasika 676
8. 8.9.2013 ČPŠ - Hradisko 676
9. 9.4.2017 ČPŠ - Rantířov 672
10. 26.6.2011 "B" - Hradiště 669
11. 13.9.2014 "A" - Hostinné - sprint 667
12. 6.10.2013 STŽ - klasika - Jíloviště 663
13. 25.6.2011 "B" - Sedlo 661
14. 5.6.2021 STŽ - Stará Hu - krátká 656
15. 8.6.2016 PPŽ - Bohnice 655
16. 25.9.2016 STŽ - Mšec 654
17. 4.9.2021 "B" - Nové Město - klasika 652
18. 17.3.2018 Jarní skály - Kost 649
19. 31.10.2019 Noční Bohnice 648
0. 5.9.2021 "B" - Nové Město - krátká 648
1. 18.4.2015 STŽ - Buštěhrad - sprint MS 647
2. 28.5.2017 STŽ - Malíkovice - krátká 642
3. 2.10.2021 STŽ - Žilina - klasika 639
4. 19.9.2015 STŽ - Libušín - klasik 638
5. 22.5.2011 ČPŠ - Újezd u Chocně 636
6. 18.5.2016 PPŽ - Milíčák 634
7. 17.10.2010 STŽ - Černěves u Roudnice 633
8. 22.6.2016 PPŽ - štafety - Ďábličák 627
9. 23.3.2014 ČPŠ - Vysoká nad Labem 627
10. 13.4.2019 STŽ - MS štafet - Košátky 621
11. 14.5.2022 MČR - veřejný závod 620
12. 24.10.2010 STŽ - Pohoří 616
13. 23.10.2010 STŽ - Pohoří 616
14. 3.7.2022 Sandstones E2 - Žďár 609
15. 9.4.2016 STŽ - Benátky - sprint 605
16. 4.11.2012 STŽ - Bohnice 604
17. 14.6.2016 PPŽ - Chodov 602
18. 30.5.2018 PPŽ - Troja 602
19. 3.7.2022 Sandstones E3 - Žďár 602
0. 18.4.2010 STŽ - Mníšek Skalka 595
1. 23.5.2018 PPŽ - Milíčák 593
2. 1.7.2022 Sandstones E1 - Žďár 588
3. 19.3.2016 ČPŠ - Hradec Králové 588
4. 28.9.2011 STŽ - sprint - Chodov 586
5. 26.9.2020 STŽ - Řepín - krátká 584
6. 1.5.2017 SAXBO - klasika 584
7. 19.10.2013 STŽ - Horní Bezděkov - krátká 583
8. 17.4.2011 STŽ - Kvílice - middle 582
9. 15.4.2012 STŽ - Březina 575
10. 2.4.2017 STŽ - Mšeno - MS sprint 571
11. 9.4.2011 STŽ - Dobřichovice - sobota 571
12. 1.5.2014 STŽ - Háje - sprint 570
13. 29.5.2019 PPŽ - Krčák 569
14. 25.4.2010 STŽ - Kvílice 568
15. 2.10.2011 STŽ - Čísovice 566
16. 11.5.2016 PPŽ - Invalidovna 564
17. 14.9.2014 STŽ - Kozmice 562
18. 23.9.2012 STŽ - Jevany 562
19. 24.9.2016 STŽ - Malá Chuchle 560
0. 24.5.2017 PPŽ - Krčák 558
1. 20.9.2014 STŽ - Krňany - klasika 554
2. 26.3.2011 STŽ - Újezd nad Lesy 550
3. 1.11.2018 Noční Bohnice 547
4. 12.4.2014 STŽ - Chodov - mistrovství sprint 545
5. 1.5.2017 PPŽ - Vinoř 543
6. 14.4.2012 STŽ - Buk u Příbrami 541
7. 14.4.2013 STŽ - Buk u Příbrami 541
8. 28.10.2018 JEŽ - Česká Lípa - krátká 533
9. 27.10.2013 STŽ - Zvánovice - krátká 533
10. 13.4.2013 STŽ - sprint - Vinoř 531
11. 31.5.2017 PPŽ - Troja 531
12. 1.5.2012 STŽ - Háje - sprint 530
13. 13.6.2018 PPŽ - Prosek 530
14. 4.9.2016 STŽ - Vokovice - sprint 526
15. 27.10.2012 STŽ - Kamenice Požáry 526
16. 14.6.2017 PPŽ - Arabská 525
17. 28.9.2019 STŽ - Nové Strašecí - sprint 514
18. 12.6.2021 STŽ - Žilina - krátká 513
19. 11.9.2021 JEŽ - Staré Splavy - krátká 506
0. 27.9.2020 JEŽ - Stvolínky - krátká 497
1. 3.10.2020 MČR - krátká - Kunratice 496
2. 14.9.2014 MS sprintových štafet Smiřice 496
3. 22.5.2019 PPŽ - Troja 496
4. 16.4.2016 MČR - Doksy - noční 495
5. 8.5.2013 MČR - sprint - Chrudim 492
6. 29.4.2012 STŽ - Žilina 492
7. 28.10.2012 STŽ - Pohoří 491
8. 5.6.2019 PPŽ - Prosek 489
9. 14.4.2018 MČR - Horní Brusnice - noční 489
10. 21.5.2014 PPŽ - Krčák 488
11. 1.10.2017 STŽ - Stochov - sprint 487
12. 8.5.2016 MČR - Uherský Brod - sprint štafety 484
13. 16.8.2013 Rumcajsovy míle - E3 - Pařez - krátká 483
14. 22.10.2011 STŽ - Dubá 483
15. 25.3.2012 STŽ - Jablonná 481
16. 12.6.2019 PPŽ - Balabenka 481
17. 13.5.2015 PPŽ - Říčany 480
18. 25.5.2011 STŽ - sprint - Žižkov 478
19. 20.6.2018 PPŽ - štafety - Pražačka 476
0. 21.9.2014 STŽ - Central park - sprint 475
1. 30.10.2011 STŽ - Nebušice 468
2. 7.6.2017 PPŽ - Rohožník 463
3. 1.6.2016 PPŽ - Hostivice 462
4. 24.5.2015 MČR - sprint štafety - Valašské Meziříčí 456
5. 31.3.2012 STŽ - Spořilov 456
6. 5.10.2013 STŽ - sprint - Roztyly 454
7. 16.5.2018 PPŽ - Hostivice 451
8. 25.5.2016 PPŽ - Roztoky 448
9. 4.6.2014 PPŽ - Ládví 448
10. 13.6.2021 STŽ - Mníšek - sprint 443
11. 1.4.2012 STŽ - Jedomělice 439
12. 2.10.2010 STŽ - Březina 430
13. 28.10.2013 STŽ - Beroun - sprint 429
14. 16.10.2010 STŽ - Bouchalka 428
15. 1.6.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - klasika 423
16. 17.6.2015 PPŽ - Malešice 421
17. 13.6.2015 STŽ - Březina - MS klasika 420
18. 26.5.2021 STŽ - Hostomice - krátká 416
19. 5.4.2014 STŽ - Plzeň - sprint 414
0. 18.5.2011 PPŽ - Hrádek 413
1. 8.4.2017 MČR - Rantířov - noční 412
2. 31.5.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - krátká 412
3. 9.4.2016 JEŽ - Jílové u Děčína - klasika 412
4. 6.6.2012 PPŽ - Stromovka 411
5. 23.10.2011 STŽ - Dubá - neděle 408
6. 10.4.2011 STŽ - Dobřichovice - neděle 407
7. 17.4.2010 STŽ - Mníšek Skalka 406
8. 3.9.2016 STŽ - Libušín - klasika 405
9. 30.5.2012 PPŽ - Hostivař 405
10. 5.10.2014 STŽ - Šemanovice - krátká 403
11. 27.5.2015 PPŽ -Troja 402
12. 18.6.2014 PPŽ - Stromovka 397
13. 20.5.2015 PPŽ - Lhotka 389
14. 9.6.2013 STŽ - sprint - Nymburk - dopoledne 388
15. 25.5.2012 Štafety Vrbno pod Pradědem 387
16. 30.5.2010 STŽ - Černé Voděrady 383
17. 15.5.2019 PPŽ - Nebušice 382
18. 27.3.2010 STŽ - Plasy 382
19. 25.4.2015 MČR - noční - Bukovinka 378
0. 26.4.2014 MČR - noční - Olomouc 377
1. 22.9.2012 STŽ - Medový Újezd 374
2. 10.4.2010 STŽ - Jelence 374
3. 11.1.2014 PZL - Kozel - Velké Popovice 371
4. 15.5.2013 PPŽ - Bohnice 368
5. 22.5.2013 PPŽ - Krčský les 360
6. 20.9.2020 Veteraniáda ČR na klasické trati 359
7. 4.8.2018 Rumpál - 2.etapa - zkrácená 356
8. 28.3.2010 STŽ - Plasy 355
9. 5.8.2018 Rumpál - 3.etapa - krátká 354
10. 9.2.2020 PZL - Úvaly 354
11. 27.6.2021 STŽ - Hostomice - klasika 353
12. 14.6.2015 STŽ - Březina - krátká 352
13. 17.11.2018 25.MS SMIK - Řitka 351
14. 12.5.2015 Přebor škol - Chuchle 350
15. 17.11.2016 23.MS SMIK - Jevany 348
16. 3.8.2018 Rumpál - 1.etapa - sprint 345
17. 17.11.2017 24.MS SMIK - Psáry 343
18. 10.6.2015 PPŽ - Roztoky/Vrabec 343
19. 23.5.2012 PPŽ - Troja 341
0. 9.8.2014 Rumpál - 2.etapa - klasika 341
1. 9.5.2012 PPŽ - Světice 340
2. 29.5.2011 STŽ - sprint - Mělník dop. 340
3. 14.5.2014 PPŽ - Milíčovský les 338
4. 12.11.2011 Itálie - Padova 336
5. 4.6.2022 MČR krátká - Veřejný závod - Nová Ves n.N. 329
6. 4.5.2011 PPŽ - Lhotka 327
7. 30.9.2012 Sprint Turnov 324
8. 19.9.2020 MČR - klasika - Bystřice pod Pernštejnem 323
9. 13.6.2012 PPŽ - Hůrka 323
10. 10.8.2014 Rumpál - 3.etapa - krátká 323
11. 19.3.2019 PZL - Praga Magica 321
12. 8.8.2014 Rumpál - 1.etapa - sprint 319
13. 7.4.2018 ZȎ - Plasy - krátká 315
14. 20.4.2013 MČR - noční - Dolní Bousov 314
15. 9.12.2018 PZL - Ďábličák a okolí 314
16. 7.5.2017 MČR - Brno - sprint 313
17. 21.4.2010 Přebor škol 312
18. 1.6.2011 PPŽ - Ládví 312
19. 17.11.2019 26.MS SMIK - Stříbrná Lhota 312
0. 16.10.2021 MČR - noční - Plzeň 310
1. 12.12.2020 PZL - Klánovice 309
2. 11.6.2014 PPŽ - Balabenka 308
3. 15.11.2014 21.MS SMIK - Říčany 304
4. 29.5.2013 PPŽ - Troja 293
5. 17.11.2021 27.MS SMIK - Řitka 288
6. 29.3.2015 ZȎ - Soseň u Jesenice - klasika 281
7. 23.9.2020 Závod Hvězda 281
8. 2.11.2016 Noční Bohnice 279
9. 8.3.2014 PZL - Praga Magica 276
10. 10.3.2018 PZL - Praga Magica 276
11. 11.5.2011 PPŽ - Troja 275
12. 20.6.2012 PPŽ - štafety - Krčák 273
13. 8.6.2011 PPŽ - Suchdol 272
14. 17.11.2013 20.MS SMIK - Stříbrná Lhota 272
15. 17.11.2009 16.MS SMIK - Zvole 271
16. 8.3.2015 PZL - Praga Magica 269
17. 21.4.2012 MČR - noční - Cukrák 269
18. 28.5.2014 PPŽ - Troja 269
19. 17.11.2011 18.MS SMIK - Říčany 269
0. 12.5.2010 PPŽ - Lhotka 266
1. 29.5.2010 STŽ - Kladno 261
2. 5.5.2010 PPŽ - Troja 260
3. 14.5.2013 Přebor škol 255
4. 17.11.2006 13.MS SMIK - Točná 255
5. 14.6.2020 Závod Roudnice - krátká 246
6. 16.10.2021 ZȎ - Plzeň - sprint 241
7. 15.6.2011 PPŽ - Štafety - Klánovice 240
8. 21.9.2015 Žákovské štafety Krčák 240
9. 11.9.2013 PPŽ - Šárka 240
10. 5.1.2020 PZL - Čisovice 238
11. 16.6.2010 PPŽ - Petrovice 236
12. 5.3.2011 PZL - Praga Magica 230
13. 13.12.2014 PZL - Braník 226
14. 5.3.2016 PZL - Praga Magica 225
15. 31.5.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - sprint 220
16. 21.6.2020 Braník - sprint 220
17. 7.1.2018 PZL - Masečín 216
18. 23.12.2018 PZL - Večerník - Dejvická 215
19. 17.11.2008 15.MS SMIK - Zbraslav 214
0. 9.12.2017 PZL - Vokovice 214
1. 8.1.2022 PZL - Zličín 214
2. 8.3.2020 PZL - Kozel - Pyšely 214
3. 9.3.2013 PZL - Praga Magica 210
4. 11.12.2021 PZL - Hostivař 208
5. 25.6.2017 ZȎ - Žihle - klasika 208
6. 5.3.2017 PZL - Praga Magica 205
7. 23.2.2020 PZL - Dřínov 202
8. 11.1.2016 PZL - Čísovice 198
9. 11.4.2010 Mistrovství štafet PHA a SČ 190
10. 29.11.2014 PZL - Újezd nad Lesy 190
11. 26.5.2010 PPŽ - Zvole 186
12. 17.11.2007 14.MS SMIK - Újezd nal Lesy 184
13. 4.1.2014 PZL - Dobřichovice 184
14. 22.12.2019 PZL - Večerník - Stodůlky 184
15. 27.1.2019 PZL - Kozel - Pyšely 184
16. 21.12.2013 PZL - Hostivařská přehrada 184
17. 19.5.2010 PPŽ - Suchdol 184
18. 20.12.2015 PZL - Večerník - Stromovka 183
19. 5.1.2013 PZL - Kozel - Velké Popovice 182
0. 27.11.2021 PZL - Kozel - VP 179
1. 27.2.2016 PZL - Chodovská tvrz 176
2. 8.2.2015 PZL - Terezín 171
3. 20.11.2021 PZL - Chodovec 169
4. 18.3.2012 PZL - Praga Magica 165
5. 12.2.2011 PZL - Vinařice Mayrau 164
6. 12.12.2015 PZL - Prokopák 163
7. 10.12.2016 PZL - Hvězda 162
8. 7.3.2020 PZL - Chodov - Trojmezí 161
9. 1.12.2013 PZL - Třeboc - 100 kontrol 160
10. 20.2.2016 PZL - Řevnice 160
11. 7.1.2012 PZL - Kozel - Velké Popovice 159
12. 22.12.2013 PZL - Večerník - Praha 158
13. 16.11.2012 HULK Cup 153
14. 4.3.2017 PZL - Jarní sprint - Novodvorská 151
15. 17.12.2017 PZL - Večerník -Praha 150
16. 7.1.2017 PZL - Kozel - Velké Popovice 150
17. 14.3.2010 PZL - Praga Magica 149
18. 21.12.2014 PZL - Večerník - Prose 148
19. 28.2.2010 PZL - Mayrau Vinařice 148
0. 9.4.2016 STŽ - Dobříš - noční 148
1. 25.11.2018 PZL - Nymburk 147
2. 4.12.2016 PZL - Malé Přílepy 144
3. 20.6.2018 PPŽ - Pražačka 142
4. 7.11.2014 HULK Cup 141
5. 23.6.2010 PPŽ - Štafety - Šárka 141
6. 31.3.2017 STŽ - noční Krčák 140
7. 5.12.2015 PZL - Malé Přílepy 135
8. 9.3.2014 PZL - 80 minut na Vrabci 134
9. 21.2.2015 PZL - Chodov - sprint 133
10. 4.12.2021 PZL - Troja 133
11. 30.10.2010 MTBO VIPrahlé duše 130
12. 13.1.2018 PZL - Kralupy 130
13. 2.2.2014 PZL - Dědův hrob - Zahořany 128
14. 23.11.2013 PZL - Písnice 127
15. 27.12.2015 PZL - ښtěk 126
16. 4.3.2012 PZL - Juliána 125
17. 27.1.2018 PZL - Chabry 121
18. 18.12.2016 PZL - Večerník - Háje 121
19. 11.2.2017 PZL - Voznice - Brdy speciál 120
0. 9.2.2014 PZL - Klánovice 120
1. 5.3.2022 PZL -Kozel - Pyšely 120
2. 21.3.2010 Jarní sprint Hodkovičky 120
3. 6.11.2010 MTBO Maudi Cup 119
4. 7.12.2014 PZL - Malé Přílepy 118
5. 25.2.2012 PZL - Mayrau Vinařice 117
6. 5.4.2013 STŽ - Drhleny - přebor NOB 116
7. 13.2.2016 PZL - Babice 115
8. 2.12.2016 PZL - Mikulášův kufr - Krčák 114
9. 2.12.2011 PZL - Mikulášův kufr 110
10. 9.2.2013 PZL - Chu bahna - Vašírov u Lán 110
11. 6.11.2015 HULK Cup 108
12. 1.3.2014 PZL - Líšná 108
13. 29.3.2014 STŽ - Nebušice - přebor NOB 105
14. 12.10.2013 Den Zvole 104
15. 18.12.2011 PZL - Večerník - Suchdol 103
16. 1.1.2016 Zvole - novoroční paměák 100
17. 18.3.2018 PZL - jarní sprint - Čimičák 100
18. 28.5.2022 Praga Magica - Ladronka 98
19. 22.1.2022 PZL - Varadov 98
0. 26.1.2014 PZL - Nenačovice 96
1. 28.1.2012 PZL - Kamenné Žehrovice 94
2. 7.12.2013 PZL - Malé Přílepy 92
3. 19.3.2022 PZL - Jarní sprint - Hrdlořezy 92
4. 3.3.2019 PZL - Líšná 92
5. 12.12.2021 PZL - MaléPřílepy 91
6. 4.11.2013 Bludička - noční v Ďábličáku 91
7. 12.2.2022 PZL - Líšná 90
8. 19.2.2022 PZL - Škvorecká obora 89
9. 25.3.2011 STŽ - Újezd nad Lesy - přebor NOB 89
10. 27.12.2014 PZL - Zlonice 89
11. 15.3.2015 PZL - Nová Studnice 86
12. 17.2.2013 PZL - Mukařov 85
13. 11.3.2012 PZL - Mudrlant Zbraslav 84
14. 24.1.2015 PZL - Třebotov 83
15. 18.2.2017 PZL - Xaverovský háj 78
16. 17.9.2011 Den Zvole 76
17. 22.12.2012 PZL - Říčany 75
18. 22.1.2012 PZL - Broumy 75
19. 12.1.2013 PZL - Lužná - Ztra se 74
0. 1.1.2019 Zvole - novoroční paměák 73
1. 3.2.2018 PZL - Kavčí Hory 73
2. 29.10.2014 Bludička - noční v Ďábličáku 72
3. 15.1.2012 PZL - Dědův Mišmaš 71
4. 20.11.2012 Bludička - noční v Ďábličáku 71
5. 9.12.2012 PZL - Malé Přílepy 70
6. 3.3.2013 PZL - Matějská - Šárka 69
7. 1.1.2017 Zvole - novoroční paměák 69
8. 14.2.2015 PZL - Rokytka - Černý Most 68
9. 4.3.2018 PZL - Líšná 68
10. 20.10.2016 Bludička - noční v Ďábličáku 67
11. 7.12.2012 PZL - noční Mikulᚠ66
12. 18.10.2011 Bludička - noční v Ďábličáku 66
13. 12.1.2019 PZL - Skryje 64
14. 1.1.2020 Zvole - novoroční paměák 63
15. 25.10.2018 Bludička - noční v Ďábličáku 61
16. 28.10.2015 Bludička - noční v Ďábličáku 61
17. 1.2.2020 PZL - Kavčí Hory 61
18. 22.1.2011 PZL - Hudlice 60
19. 1.3.2015 PZL - Líšná 59
0. 2.2.2019 PZL - Kavčí Hory 58
1. 4.12.2010 PZL - MikulᚠLetná 58
2. 25.6.2013 Olympijské hry - Zlín - štafety 56
3. 24.6.2013 Olympijské hry - Zlín - sprint 56
4. 27.6.2013 Olympijské hry - Zlín - krátká 56
5. 1.1.2015 Zvole - novoroční paměák 56
6. 16.6.2012 SOBSA Bulovka 55
7. 14.2.2010 PZL - Drnek za Kladnem 50
8. 15.12.2013 PZL - Senohraby 50
9. 4.2.2017 PZL - Záhořany - Dědův hrob 48
10. 18.1.2017 F1 - Suchdol - Vrabec 47
11. 1.1.2013 Zvole - novoroční paměák 46
12. 1.1.2022 Zvole - novoroční paměák 46
13. 16.1.2010 PZL - Karlík u Dobřichovic 45
14. 2.12.2015 F1 - Statenice - Juliana 45
15. 23.1.2010 PZL - Kozel - Velké Popovice 44
16. 12.3.2011 PZL - Líšná 41
17. 30.1.2015 PZL - Podvinný Mlýn - noční 39
18. 6.12.2013 PZL - Mikulášův kufr 38
19. 19.1.2013 PZL - SMIK - Bouchalka 36
0. 28.1.2017 PZL - Pankrácké výhledy 32
1. 27.1.2017 PZL - Pražské mosty 31
2. 14.1.2015 F1 - Roztoky - Vrabec 30
3. 21.2.2010 PZL - Prosečnice 24