Min.obdr.

ČK

PKh

Prom.

No, nějak se mi nechce vyjadřovat k prvnímu zápasu v sezóně. Nic moc, gól jen z penalty a vyrovnali 3 min před koncem. Hezký ne ! Vždy se to ale zlepšilo, takže budeme čekat. Jen škoda, že nemohl PavelČ. Trochu nám chyběla organizovanost, přihrávky vázly a o střelách moc nemluvím.

Hodnocení Aleše:
Utkání nebylo z naší strany moc povedené.Chyběl nám citelně Radek Bezděka a také Pavel Čup.Bylo vidět, že šlo o první utkání sezóny,ale nelze to vidět jen takto. Soupeř byl lepší, chvílemi si s námi dělal co chtěl.Nestačili jsme fyzicky i v soubojích jeden na jednoho. Gól jsme vstřelili na začátku utkání z dobře nařízené penalty.Nutno podotknout, že utkání pískal snad první rozhodčí, se kterým byla spokojenost. Poté jsme neproměnili několik pološancí a několik jasných,ale taky jsme mohli prohrát 1:8! Nakonec jsme tlaku neodolali a tři minuty před koncem inkasovali po akci, při níž nás soupeř doslova rozebral! Musíme doufat, že se to opravdu bude zlepšovat a už příští zápas to dokážeme.

Prom.

Sebral jsem několik poznatků a zajímavostí ze zápasu - srazil jsem se se soupeřem kolenem a dost to cítím, hráli jsme o mnoho lépe, než minule, nevycházela nám poslední přihrávka (soupeř asi hrál dobře pozičně), hodně jsme bojovali a hlavně jsme vyhráli, když se konečně Petr trefil. Je ale fakt, že to bylo opět dost napínavé, ale tentokrát s dobrým koncem. Pozitivní také je, že jsme se opět sešli všichni, až na dva marody (Pavel a RadekB), měli jsme tudíž dva na střídání a to se počítá. Příště bohužel hrajeme jediný zápas mimo "republiku" a to v Řeporyjích a ještě k tomu od 17:00. Přišli: RadekJ,Luboš,,Jirka,David,Tomáš,Aleš,Jindra a Petr

Prom.

Tak jsem si myslel, že se nebudu ráno hýbat, ale vstal jsem jako rybička. Po včerejším plážovém fotbalu se to dalo čekat. Když jsme přišli, tak to bylo uválcované, ale už v půli si míč dělal, co chtěl. Ale k zápasu.
začali jsme opravdu dobře, první útok soupeře po křídle a střela do branky, kterou radek kryl očima, ale bohužel skončila v brance. Pak jsme se trochu rozhýbali a Luboš dvěma góly otočil. Po přestávce jsme zvýšili na 3:1 a vypadalo to na pohodový zápas, ale díky naší chybě jsme umožnili soupeři snížit na 3:2 a opět z nás tekl adrenalin. Asi to prostě potřebujeme, protože jsme předtím měli tolik šancí, že už to nebylo ani možné, co nedáme. Dá se říct, že jsme spokojení, důležitá je výhra, protože soupeř až tolik čistě nehrál a na tom měl zřejmě postavenou hru. Musím ale uznat, že nám v útoku chybí petr Čup a pavel Čup kvůli systému hry. Ale musíme se s tím poprat, doufám, že se v sestavě brzo objeví.

Prom.

0:3 ? Přemýšlím o tom, jestli to je spravedlivé nebo ne. Dospěl jsem bohužel k názoru, že ano. První půli jsme měli více ze hry, dá se říct, že jsme hráli velmi dobře, ale bohužel jsme neproměnili ani vyložené akce a bylo jich nejméně šest. Soupeř bohužel dal gól z naší chyby, což už je docela pravidelná záležitost. Asi bychom potřebovali fotbalového "psychologa".
Druhý poločas jsme trochu nezvládli, hlavně bránění bylo na nízké úrovni a nemyslím tím jen obránce, protože když se soupeř rozběhl, tak jsme prostě nestíhali. No co se dá dělat ? Jak už jsem psal minule, chce to zakončovatele a organizátora hry, což měli splnit Čupové, ale nějak nechodí … i když Pavel ještě 3 hodiny před zápasem říkal, že jde.

Prom.

Co k tomu říct ? Prostě jsme na ně neměli, i když jsme měli světlé chvilky. Fuj, to byl docela hnusnej zápas, klička pro ně nebyla problém a my jsme neměli žádný systém. Gól padl po trestném kopu Aleše, kdy brankářovi vypadl míč a Luboš ho dorazil.

Prom.

Takže soupeř se nesešel, a tak to byla kontumace. Sice přišel asi 5 min po podepsání, ale raději jsme brali body, když už chceme postoupit.

Góly

ČupPa,ČupPa,KrkavecT,ČupPa,CrhaA,JíraL,KrkavecT,ČupP,ČupP,KrkavecT,ČupPa,HavlíčekD,HavlíčekD,FilařJ

Prom.

Prostě jednoznačné utkání a hlavně díky tomu, že přišel Pavel a vnesl do mužstva klid a organizaci. Soupeř sice hrál v plném počtu a dokonce se ujal vedení po chybě Pavla a ve druhé půli jim jeden odešel (zranění), takže hráli o jednoho míň, ale to nic nemění na výsledku. Do poločasu to bylo už 6:1 a pak to už byla hra kočky s myší. Měli jsme ještě cca 5-7 šancí. Po zápase byli všichni spokojení a je vidět, že když někdo hru organizuje, tak se hraje i dobrý fotbal.

Prom.

Opět se ukázalo, čím je pro nás Pavel. Všichni začali hrát, přihrávat a prostě byli vtaženi do hry. Začal je bavit fotbal.

Tentokrát to byl silnější soupeř, ale začalo to stejně, jako minule. Kopali jsme penaltu, kterou bez problémů Pavel proměnil. Pak už to začalo být zajímavé. Dnes byl v brance Aleš a vymyslel velice zajímavou a chytrou přihrávku. Viděl, že Petr stojí před brankou soupeře sám, srovnal svojí nohu a míč a poslal mu to tak přesně, že stačilo míč podržet a dát gól. Tak se také stalo. Hra byla i nadále z naší strany pohledná, Pavel si se soupeřem dělal co chce a bylo to vidět i na dalších gólech. Nebáli jsme se útočit, i když soupeř se snažil nám to troch znepříjemnit. Za stavu 5:0 jsme si trochu "odpočinuli" a soupeř snížil na 5:2, ale to bylo vše, co vlastně dokázal. Přehráli jsme ho ve všem a zdá se, že atakujeme čelo tabulky. Teď je důležité, aby ve zbývajících zápasech přišel Pavel a v dalším zápase jsme porazili tým před námi. Pak bychom byli už na postupové příčce. Nechci nic zakřiknout, když se sejdeme opět v plném počtu, tak by se nám dařit mělo.