Min.obdr.

ČK

PKh

Prom.

Začátek sezóny sice špatný, ale ne zase tolik. Dá se říct, že jsme prostě na béčko Viktorky neměli. Fyzičku také bohužel nemáme a bohužel jsme hráli i bez střídání (nebudu psát proč). Ale zase na druhou stranu jsme měli pár šancí, včetně penalty, kterou Aleš neproměnil. Nedá se ale říct, že je to škoda, protože oni nám také mohli ještě pár gólů přidat a v druhém poločase v podstatě hráli pro krásu a pro srandu. V duchu nás naše hra samozřejmě mrzí, ale to nebyl soupeř, na kterého bychom nemohli zapomenout. Hlavně abychom se příště sešli. Úkol ale pro tuto sezónu máme podstatně horší, nejde snad až tolik o umístění, ale o hledání brankáře a hlavně lidí, kteří budou chodit. První vlaštovkou je od Tomáše hráč a možná by byl ještě další. Musíme všichni hodit lana a snažit se někoho najít. Přece si nezasloužíme, abychom byli na fotbale otrávení a nebo dokonce s fotbalem skončili, protože určitě by to všem vadilo.

Prom.

Opravdu dobrý zápas. Soupeři jsme v podstatě nedali šanci až na posledních 15 minut, kdy jsme museli vypustit adrenalin a soupeř snížil. Jinak jsme se sešli s jedním na střídání, takže to bylo OK.

Prom.

Dnes jsme se sešli akorát, takže to fyzicky nešlo uběhat. Tomáš přivedl nového kluka Petra, fyzicky na tom není dobře, ale upředu dokázal všechny míče pokrýt a i něco udělat, takže pro nás velmi dobrá pomoc. Bohužel jsme prohrávali po dost smůlném gólu, ale nakonec Luboš vyrovnal. Soupeř měl dost nebezpečných akcí, ale RadekB v brance dobře zachytal. My jsme měli také dost pěkných akcí, ale bohužel to tam víckrát nepadlo. Petr nastřelit břevno a tyč. Škoda, že nás nebylo o jednoho navíc, jako minule, to by se hrálo o mnoho lépe.

Prom.

Celkem vyrovnané utkání. V 1.poločase jsme měli navrch, ve druhé zase trochu soupeř. Jinak jsme opět museli vypudit trochu adrenalinu, když v poslední sekundě soupeř nastřelil tyč. Škoda, že jsme neproměnili nějaké šance, protože jich několik bylo. Vedli jsme 1:0 a mohli jsme to udržet, kdyby soupeř patičkou u tyče z rohu nevyrovnal.

Prom.

Tak jsme se konečně dočkali, hráli jsme na umělé trávě na Pražačce. Fakt dobrý a dokonce jsme se předvedli v tom nejlepším světle a soupeře jsme v pohodě přehráli 3:0. Co víc dodat ? Prostě nám to šlo a měli jsme ještě šancí na rozdávání.

Prom.

Tak to jsme dopadli. Přišli jsme jen čtyři, a tak jsme samozřejmě nemohli hrát. Tak jsme v šatně sebrali hráče a ten si stoupnul do branky. Takže jsme začali. Je to všechno škoda, protože i tak o jednoho míň jsme měli skoro celý zápas převahu (fakt se dali jednoduše přehrát) a za stavu 0:3 jsme dokonce snížili na 2:3, ale uběhat se prostě všechno nedalo. I tak jsme si pěkně zahráli, ale ja fakt škoda, že mezi námi fotbalisty existují tací, co se za fotbalisty považovat nedají.Fakt nás to všechny nasralo, protože jsme šli na fotbal v neděli s dobrou vírou hrát fotbal, ale holt se nám to někdo snaží zošklivit a nebere tento fotbal za své. Ale to naštěstí u nás nefunguje, protože my jdeme za jednoznačným cílem a to zvítězit a postoupit.
Doufám, že je jasné, o koho se jedná (omluvil se pouze Radek,Aleš a David). Domluvili jsme se, že se s tím musí něco dělat a Tomáš přivede nové lidi a začneme konečně hrát tak, jak se na mužstvo Hanspaulky patří.
Tuto sezónu máme velmi dobře rozehranou a chceme na postup, ale takto se to nedá dohrát. Snad se to zlepší a vím, že Ti, co hrát fotbal chtějí, se o to poperou. Těch, co to chtějí, je nyní v našem mužstvu 7. Potřebujeme ještě 2-3 a myslím si, že to bude dobré.

Prom.

Komentář od Aleše: Nastoupili jsme opět v poslepované sestavě,ale bylo to utkání hrané úplně v pohodě, dobrý soupeř a hlavně výborní rozhodčí. Vedli jsme 1:0 po gólu Tomáše. Soupeř vyrovnal ještě do poločasu a my jsme začali hrát pasivně. Od té doby byl soupeř lepší a po deseti minutách druhého poločasu se dostal do vedení 1:2! Ke všemu nám byl vyloučen hráč za úmyslné hraní rukou a poslední čtvrthodiny jsme dohrávali ve čtyřech. Přesto se nám povedlo deset minut před koncem Pavlem vyrovnat na 2:2. Do konce jsme to už ubránili.Remíza je zasloužená pro oba týmy.

Komentář od Luboše: A kdo se vlastně nezúčastnil ? Luboš to hlásil již před sezónou, David neměl kopačky a nesnažil se to moc řešit, Jindra volal v 10:00 a ptal se, od kolika hrajeme (hráli jsme od 8:45) a Láďa už raději chodit nemusí. Honza si léčí záda a doufám, že ho ještě někdy uvidíme. Máme i nové hráče a možná brankáře (ale to si nechám pro sebe). Musíme se domluvit a rozjet to. Možná i letos můžeme postoupit, protože hrajeme se třema před náma, raději dál psát nebudu ………...

Prom.

Celkem vzato nás moc nebylo. Hrálo se ve 12:30 a na slunci bylo asi 45 stupňů. Nás bylo akorát (tedy jen Tomáš, RadekB a David) a soupeř asi 5 na střídání. Bohužel soupeř nedokázal opravdu nic hrát, takže to je ztráta bodu a ještě k tomu jsme dostali gól po špatném vyběhnutí brankáře. Nu což, v takové sestavě to je dobré, ale už máme nové hráče, takže by se to mělo ustálit.

Prom.

Tak jsme si konečně zahráli a se soupeřem jsme si pohráli jako kočka s myší. Prostě jsme je převálcovali. Konečně máme posilu, která do mužstva vždy patří. Je sice individualista, ale dává góly a na jeho hru se dá koukat. Takže spokojenost. Pro příště máme poslední posilu a zdá se, že se můžeme konsolidovat a pobavit se o tom, co na podzim. Hráčů teď máme dost a zdá se, že všichni si chtějí zahrát fotbal, baví je to a konečně je na co se koukat. Nechci to přehánět, ukáže se to všechno až na podzim, ale nyní věřím v obrat v mužstvu.

Co se týče zranění, tak máme bohužel smůlu - Luboš nebude do konce sezóny kvůli pochroumaný patě a Aleš má dle úterní informace problém s meniskem, takže také do konce sezóny nebude.

Přišli: Tomáš,RadekB,David,Jindra,PetrČ,PavelČ,Aleš a na koukačku nový hráč a Luboš (takže všichni)