30,56

ČK

PKh

Prom.

První zápas sezóny, nevydařený, zmatek, nedohoda o rozpisu, Aleš dostal za úkol hlídat pískání, dluhy se zvětšují (už nemáme na podzim), uvidíme příště, někdo zase nepřišel, aniž by řekl, prostě trochu zmatek.

Prom.

Dobrý soupeř, chyby nás stály minimálně bod a to jsme nehráli špatně. Oproti minule o 100% nahoru a bojovali jsme. Půlku druhého poločasu jsme trochu vypustili.
Petr se omluvil těsně před zápasem, Vašek se neozývá a brankář nemohl. Nikomu se nechce do pískání, tak uvidíme v pátek. Pokud se nepůjde pískat, tak se historie BB asi zastaví.

Prom.

První poločas jen nakopávání a také stav 0:2, druhý poločas zlepšení, ale neumíme dát gól. Náš gól dal ráňa, když házel aut a soupeř si ho tam srazil.

Prom.

Velice dobrý zápas, konečně jsme si po zápase řekli, že jsme spokojení. Bohužel na výsledku to nebylo vidět, i když jsme nastřelili 3x tyčku a měli ještě další zajímavé šance. Už se rýsují noví hráči, jeden se už zaregistroval, takže uvidíme.

Prom.

Dnes máme nového hráče, který se jmenuje Libor Bárta. Ž je zaregistrovaný, takže v pohodě hrál. A dá se říci, že skutečně v pohodě hrál. Líbil se mi a dle názoru i osttních hráčů je to pro nás přínos. Teď je jen potřeba se trochu sehrát a chodit na zápasy a mohlo by to být OK.
Jinak zápas se vyvíjel opravdu dobře. Do brány si dobrovolně stoupnul Aleš a to asi neměl dělat. Na tento zápas bude dlouho vzpomínat. Už ve 4.minutě dostal gól přímo z rohu a o chvíli později zavěsil Roman pod břevno. Takže stav 0:2. Nedá se říct, že jsme hráli špatně, ve středu hřiště jsme si to dali v pohodě, ale před vápnem jsme už neudělali nic. Trochu dnes zaváhala obrana, ale na to se to nedá svádět. Prostě když jsme vystřelili, tak to byl gól. Tak by jsme měli hrát.

Prom.

Musím říct, že se lepšíme. Bylo znát, že se pereme o vítezství, i když to někdy ještě skřípalo. Měli jsme ale šance a hlavně jednu jsme proměnili po hezkém uvolnění Romana ve středu hřiště, výborné přihrávce na Luboše na křídle a tem křížně přihrál volnému Radkovi, který nezaváhal. Druhý gól padl z penalty, kterou nekompromisně proměnil Rdek. Soupeř posledních 10 minut dost přidal, snížil, ale i když měl šance, tak jsme to do konce ubránili. Prostě jsme výhru potřebovali.

Na konci zápasu jsme měli opět hádku kvůli pískání, ale nakonec Láďa řekl, že nás zachrání.

Na dnešním zápase se byli podívat naše 2 budoucí posili - Lenka a Dan. Už by měli hrát příští zápas, takže začíná mužstvo ožívat. V to pevně věřím.

Vzhledem k tomu, že jsou stále problémy s pískáním, tak jsem si řekl, že se s tím musí něco udělat (vlastně jsem byl domucen těmi, kteří chodí pískat). Takže jsem to vymyslel následovně:
- kdo nepůjde pískat a nezařídí si sám náhradu, tak má dvě možnosti
- buď zaplatí do banku 200Kč nebo nebude příští zápas hrát.
To samé se týká dlužníků do banku:
- pokud někdo příště nezaplatí, tak nebude hrát, dokud peníze nedá. Do banku se dává 300 Kč.
Pokud hráči mužstvo udělí výjimku, tak hrát bude, většina ovšem musí být pro)

Prom.

Soupeř nastoupil pouze ve čtyřech, takže jsme hned za 2 minuty vedli 2:0. Pak jsme se typicky uklidnili a už to nebylo tak zajímavé. Soupeř se několikrát dostal na dostřel a kdyby byl trochu schopný, tak dal gól. Petr zachytal dobře, takže jsme gól nedostali, ale mělo to být zajímavější. Dobře bylo vidět, že když se soupeř rozhodne rychle útočit, tak se třetí nevrací. Musíme si na to dávat pozor.
Konečně jsme se také sešli ve větším počtu, pouze vašek o sobě nenechal vědět.

Prom.

Nic moc. Málo jsme napadali, soupeř uměl zpracovat a přihrát si, takže naše snaha byla marná. Luboš 5x vyslal do jasné gólové šance, ale radek ani 2x sám před brankářem neuspěl. Chyběla nám taktika, což nám chybí skoro pokaždé, protože nikdo se nechce přizpůsobit.

Tentokrát se neomluvil Láďa a ani Vašek o sobě nenechal vědět. Škoda.

Prom.

Škoda, nehráli jsme špatně, byly dokonce i šance, ale připadalo mi, že se neznáme, tzn. Nikdo neví o druhém, co od něj může očekávat. Tímto jsme sestoupili a od podzimu začneme budovat nový postup výš. Alespoň začneme od nuly a nebudeme ve stresu.

Dnes se omluvila lenka, protože na ní sednul bacil a vašek nás opět nechal na holičkách a ani se neozval. Potřebovali bychom někoho do středu. Asi už s námi nechce hrát, ale měl by to alespoň říct, ať na něj před každým zápasem nečekáme.

Prom.

První poločas docela ušel, nikdo se nerozčiloval a bohužel jsme dostali trochu levný gól. Druhý poločas se ovšem radikálně změnil. David udělal v 7s chybu a dostali jsme na 0:2. To nás trochu rozházelo a některé to rozházelo tak, že neustále dávali všechny pokažené akce za vinu druhým a neustále to těm druhým dávali najevo. Tím pádem se rozhodili a poslední čtvrthodinu už nedělali nic jiného, než celý zápas vzdávali a rozčilovali se. Takto se hrát nedá, protože musíme hrát všichni a ne jen půlka mužstva. Někteří potichu říkali i něco, co něřekli přede všemi, takže to nemělo vůbec žádný význam.
Chtěl bych apelovat na ty, kteří se raději rozčilují, než hrají, že bychom měli táhnout za jeden provaz a bojovat až do konce. Každý dělá chyby a tím bych chtěl skutečně říct, že každý, takže v zápase není nutné to dávat najevo.
ohužel mi vadí i další skutečnost. Neustále bych chtěl, abychom alespoň některý zápas hráli dle toho, co se řekne a ne každý podle svého. Bohužel vím, že každý má svou hlavu, ale přizpůsobivost je někdy velice důležitá. Pokud by to nešlo, tak by se zase zkusilo něco jiného a tak bychom konečně našli nějakou naší hru. Vzhledem k tomu, že k návrhům, které vždy dávám, všichni dávají protinávrhy a pak si každý hraje co chce, tak to nikam nevede.
Bohužel máme v mužstvu také hráče, kteří slíbí, že na zápas přijdou a pak se ani neomluví a nechají nás ve štychu. Také jsou v mužstvu hráči, kteří prostě do banku nechtějí zaplatit a neustále jim to říkat je už pod mou úroveň.
Je před námi poslední zápas, pak snad letní turnaj, kde bychom měli vyzkoušet nového brankáře a každý by si měl užít prázdnin a dovolené a uklidnit se na další sezónu, protože tato byla spíš o rozčilování, než o fotbalu.