37

ČK

PKh

Prom.

Prostě první zápas sezóny. Sešli jsme se všichni a už na začátku někdo upozorňoval, že příště nebude. Máme v záloze ovšem jednoho člověka z 1.ligy, který přislíbil a ještě jednoho z banky. Před zápasem jsme koupili nový míč, protože už jsme samozřejmě neměli žádný.Takže k zápasu: Trochu rozháraná hra, ale to přináší vždy začátek sezóny. Nedala se upřít snaha vyhrát, ale musíme se zlepšit. Velmi dobře zahrál Milan, ovšem často neměl spoluhráče k akci. První gól dal pro individuálním prodraní soupeřem Aleš. Další dva góly přidal Milan, ten první jeho chuťovkou a to je nechytatelná střela a ten druhý si tam soupeř tečnul sám. Gól jsme obdrželi dost smůlovatý a to v situaci, kdy jsme zrovna všichni bránili, což se moc často nestávalo. Obrana zahrála vcelku v pohodě, bylo vidět, že se snaží trochu o větší důraz. Radim v brance nastoupil trochu nachcípaný, ale odvedl standard. Doufám, že příště nebude nemocný.

Prom.

Na tento zápas jsme se málem nesešli. Radek volal před zápasem, že si Patrik vyrazil zub a David volal, že nemůže. Také nemohl Roman a Petr a o brankáři jsme to nevěděli jistě. Ten ale nezklamal a přišel. Také máme jednoho nového hráče, také Luboše. Na zápas jsme se těšili, protože nás soupeř vždy rosekal. Tentokrát ale nehrál Mažňák, tak to bylo znát. Hráli velmi dobře, ale asi jim to zrovna moc nešlo. Mají hodně individualit, ale přidávají do toho trochu frajerství. Měli sice trochu více šancí, ale hráli jsme s nima zcela vyrovnaně. Chvilkama jsme je přehrávali, ale to nám vrátili na konec, kdy nám během 5 minut dali dva góly a vyrovnali. Jak to tedy probíhalo ? V první půli měl nejvíce důrazu Pavel, který dobře atakoval ve vápně a byl z toho gól. Druhou půli jsme hráli dobře, dobře hrála hlavně obrana vedená Alešem. Tomu se dnes dařilo. Rychlé protiútoky se nám vyplatili a zcela jednoznačně jsme vyšachovali obranu a Luboš dával do prázdné branky. Bylo to 2:0 a zdálo se, že jsme na nejlepší cestě opět zvítězit. Teď se ovšem předvedli individuality soupeře. Začali nás tlačit, snížili 5 minut před koncem a nakonec nás dodělali trestným kopem. Je to velká škoda, protože takové zápasy se vyhrávají. Doufám, že již příště na tom budeme s účastí lépe.

Prom.

Za soupeře chytal školník, se kterým jsme hráli v tělocvičně, takže o nás věděli všechno. Začali jsme dost vlažně, a tak probíhal skoro celý zápas. Trochu jsme se přizpůsobili soupeři. Překvapili nás dost brzo, už v 5. Minutě jsme ho tam měli. Podařilo se nám vyrovnat ještě před poločasem. Druhý poločas jsme začali dobře a z rohu jsme strhli vedení na naší stranu. Ovšem opět po hrubých chybách obrany jsme vedení ztratili a dokonce jsme prohrávali. Důraz se nám nakonec vyplatil a dokázali jsme vyrovnat. Kdybychom byli co k čemu, tak bychom vyhráli, protože soupeř byl k překonání. Trochu v zápase padalo žlutých karet, soupeř dostal dvě. Pravděpodobně se snažil nás na konci trochu zastrašit. Škoda, opět jsme měli vyhrát, ale zatím nám moc nejdou přesné přihrávky a nabízení hráčů. Musíme si na to dát pozor, pravděpodobně težší soupeři nás ještě čekají.

Prom.

Rychlý nástup s gólem a dobrá první čtvrthodinka. Jinak žádná zodpovědnost. Jediný, kdo lítal, byl Milan, ale to nestačilo. Obrana nepředvedla nic, a proto soupeř šel několikrát sám na brankáře. Radim dnes exceloval, takže jsme nedostali víc. Jinak nelze říct, že jsme neměli šance, ale bohužel jsme je neproměnili. Soupeř byl o třídu lepší, jak v technice, tak v rychlosti, ale hráli jsme jako naše reprezentační mužstvo - žádná krása, ale uhráli jsme to. Vždy, když jsme vedli, tak soupeř okamžitě snížil, takže jsme vedení vždy dlouho neudrželi. Asi byly erupce na Slunci, protože jsme byli dost ... Zatím jsme neprohráli, ale to může brzo velice rychle přijít. Musíme se trochu vzpamatovat.

Prom.

Jednoznačně lepší soupeř. My jsme dosud nepochopili, jak letos hrát. Asi si nezasloužíme ani 5. Ligu. Uvidíme dál, ale může se to strašně rychle změnit a začneme hrát, jako dřív.

Prom.

Zase jsme jednou utrpěli vítězství. Trochu se nemůžeme dát dohromady a je to tím, že každý má svou taktiku a nejde udělat kompromis. Asi bychom se měli tak 2x za sezónu někde sejít a tam vklidu prodiskutovat taktiku a herní styl. V tomto zápase opět chytal Pavel a chytal velmi, velmi dobře. Je díky jemu jsme neprohráli tak 7:1, protože nás soupeř tlačil skoro celý zápas a my jsme nevymysleli nic kloudného. Gól padl po individuální akci LubošeD a jeho umístěné střele. Celý druhý pooločas jsme se třásli o výsledek, ale tentokrát se k nám štěstěna skutečně otočila čelem. Máme také hodně zraněných, Aleš asi dlouhodobě, Milan má pochroumané koleno a dnes šel k ortopedovi a LubošJ pá pochroumaná záda a v úterý jde na rehabilitace. Takže žádná sláva, ale snad to všechno dopadne dobře.