9

ČK

PKh

Prom.

Jarní fotbalová sezóna pro nás úspěšně skončila postupem do 6. ligy, ale nás fotbal stále ještě baví a tak jsme rozehráli letní turnaj. Soupeř, hrající 2. ligu systémem 4+1, byl od samého začátku fotbalovějším týmem. Po sérii několika šancí se COMES prosadili v 9. minutě a ujali se vedení. Náš tým se za celý první poločas nezmohl na nic, než na pár "bezpečných" střel. Po přestávce jsme stanovili úspěšnou taktiku z pohárových utkání, zajištěnou obranu. Vyplatilo se to již po osmi minutách velmi kuriózním způsobem. Aleš z vlastní poloviny centroval před hostující branku na Pavla M., tak přesně, že nachytal na švestkách i soupeřova gólmana a bylo vyrovnáno - 1:1.
Od té doby jsme byli více než vyrovnaní svému soupeři a možná jsme byli i místy lepší. Luboš bombou málem "zlomil" břevno, Aleš trefil tyč. Nakonec gól již nepadl, takže utkání skončilo spravedlivou remízou.

Prom.

Další soupeř v letním poháru z kategorie těch silnějších. Od první minuty byl jasně fotbalovější, což potvrdil v 16. minutě vedoucí brankou. Od této chvíle jsme začali hrát zodpovědněji a bylo to znát.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasnou taktikou rychlých protiútoků. V jednom z nich získal Aleš zdánlivě ztracený balón, ideálně ho naservíroval Lubošovi, který pohodlně do prázdné branky vyrovnal - 1:1.!!
Následovalo několik totových šancí, které jsme jako obvykle neproměnili až příšel trest. V poslední minutě Radek ve skrumáži odkopl tak nešťastně, že z toho byl vlastní gól a prohra 1:2!!
Vzhledem k vývoji a průběhu utkání, prohra velmi zbytečná!!!