Min.obdr.

ČK

PKh

Prom.

Hrajeme proti 1. lize. Co se dá na to říct - velmi zajímavý zápas. První poločas jsme měli 2 tutovky a ve druhém poločase také. Když říkám tutovky, tak myslím sami před bránou. Soupeř evidentně nehrál naplno, ale bylo jasně vidět, že nestačíme fyzicky a ani herně. byl to ovšem z naší strany dobrý zápas.

Prom.

Vydařený zápas, hráli jsme dobře, ale soupeř nic. mohli jsme dát ještě tak 10 gólů, ale ta muška. Tady snad jen o Vaškovi, snad se někdy trefí. Posily, které máme se zdají pro nás přínosem. Hlavně, aby se chodilo.

Prom.

Velice dobrý zápas. V brance jsme měli nového brankáře Pavla, který se začíná rozkoukávat. Žádný gól nebyl jeho, vše jsou naše taktické chyby při bránění. Jinak spokojenost se hrou.

Prom.

Neustálá převaha celý zápas. dobrá hra, ovšem jejich jedna střela na branku a naše jedna chyba rozhodla o remíze.Jinak opět velice dobrá hra, takže můžeme být spokojeni.

Prom.

Zápas ovlivnilo tropické vedro. Muselo být snad 35°C ve stínu. Prostě parno. Na nás to bylo vidět dost, protože jsme si za celý zápas moc nepřihráli. Prostě nám jeden zápas nevyšel a musíme na něj zapomenout, protože to byla v podstatě ostuda. Na soupeře jsme opět měli a to nás může mrzet.

Prom.

Dobré utkání, i když jsme chvílema přestávali běhat, ale výsledek odpovídá hře.

Prom.

Dobrý zápas s Domácími Potřebami. S nima už je to skoro derby. Ze začátku nás jasně přehrávali a také to bylo po čtvrthodině 0:2. Ovšem začli jsme hrát a dopadlo to tak, jak to dopadlo. První gól byl po střele Jirky a teči soupeře, druhý gól padl po nejkrásnější přihrávce Davida po lajně na jirku a ten podle brankáře a v poslední minutě už Pavel nevěděl co s míčem a vystřelil. Soupeř byl docela nasraný, asi jsme jim udělali čáru přes rozpočet.

V tomto turnaji jsme pouze 1x prohráli, 3x vyhráli a 3x remizovali. To je vynikající výkon.
Možná to bude také tím, že jsme se scházeli a na každý zápas byli minimálně 3 na střídání.
Možná bychom mohli postoupit, uvidíme.

Takže, postoupili jsme ze třetího místa dál.
Dál se hraje KO mezi týmy z 1.,2.,3. a 4.míst, tzn. my hrajeme KO třetích míst.