Min.obdr.

ČK

PKh

Prom.

První zápas poháru. Soupeř se sešel asi 5 minut po čekačce, a tak jsme vyhráli kontumačně.
Soupeř byl trochu naštvaný, ale nedá se nic dělat.
Místo toho jsme si zahráli vedle na hřišti s jiným soupeřem, byli z 8.ligy a začínali. Vyhráli jsme sice 6:2, ale odvedli jsme bídný výkon. Měli bychom se stydět, i když o nic nešlo.

Prom.

Co říci k zápasu ? Prostě jsme hráli skvěle. Makali jsme, PavelM v brance byl skvělý a všichni věděli, že můžeme vyhrát. Stalo se. Měli jsme obrovskou radost, protože jsme si ukázali, že dokážeme hrát i se silnějším soupeřem. I když nás ve druhé půli měli trochu v tlaku, taky se jim nedařilo proměnit nějakou šanci. Rozhodnutí padlo po chybě brankáře soupeře, podběhl míč, Radek ho posunul Lubošovi, ten měl před sebou jednoho obránce soupeře a prázdnou branku. Míč přiťukl zpět Radkovi a ten prázdnou branku neminul.

Prom.

Zase 4. liga. Začínáme být postrachem. Tentokrát jsme vedli po neuvěřitelném lobu Romana od vlastní branky. Soupeř jen čuměl. To bylo ve 12. minutě. V 16. minutě se k Radkovi dostal míč od Hurťase a prudkou střelou dal na 2:0. Myslím si, že to soupeř nečekal. Bylo vidět, že hrají skutečně lépe než my, ale naše bojovnost se vyplácela. Ve druhém poločase jsme spíše jen "odkopávali" od branky, ale soupeř si s námi nevěděl rady. Povedlo se mu to až ve 40. minutě, kdy umístěnou prudkou střelou překonal Pavla v brance. Musím poznamenat, že Pavel chytal opravdu skvěle a adim, který byl na čáře, se už "třásl" o své místo. Rozhodnutí padlo 9 minut před koncem, kdy po nádherné akci JirkaK přiťukl Honzovi a ten prázdnou branku neminu. Postupujeme dál a už se těšíme konečně na nějakou 2.ligu.
Očekávám ještě komentář od Aleše, ať máme co číst.
Netradičně ve Kbelích jsme odehráli třetí utkání letošního poháru Ligy. Proti sobě jsme měli další tým ze 4. Ligy ÚTLUM. Soupeř byl jednoznačně fotbalovější, ale naše hra ze zajištěné obrany jim moc nedovolila.Do vedení jsme se dostali kuriózním odkopem Romana z vlastní poloviny. Soupeř do nás i nadále bušil, leč marně. Naopak ještě do poločasu zvýšil Radek na 2:0.Prvních deset minut, vlastně celý druhý poločas, patřil jednoznačně soupeři. Tomu se podařilo ve 39. Minutě snížit. Naše obrana však další gól nepovolila i díky výbornému výkonu Pavla v brance, jenž nahradil zraněného Radima. Štěstí se v bojovném utkání nakonec obrátilo na naší stranu a po krásné spolupráci Jirky s Honzou jsme rozhodli – 3:1. Jelikož už soupeř nic nevymyslel, postupujeme dále!!!!!