Min.obdr.

ČK

PKh

Prom.

Začátek sezóny a bylo to znát. Prostě nic, na co by se dalo koukat, i když v 2.poločase jsme měli chvilky a Roman nastřelil hlavou břevno a nohou tyč. Musíme se zase dát dohromady, bude co dohánět. Bohužel pavel pustil hodně laciný 2.gól a první také nic moc. A to si ještě Honza dal vlastní gól.

Prom.

Zbytečná hra, prostě bez přihrávek, i když myšlenky sem tam kolem nás přeletěly. Stačili jsme rychle vyrovnat, ale pak jen chaos. Začali jsme sice sezónu špatně, ale nic není ztraceno. Musíme začít víc bojovat. Poprvé po zápase jsme se všichni sešli v hospůdce vedle hřiště a trochu pokecali. Možná je to známka toho, že chceme zabrat a nikomu to není jedno, v jaké jsme situaci. Jen kdyby se honza trefoval do branky soupeře …. :-)

Prom.

Stejná úroveň soupeře, ale my jsme měli přecejenom o pár šancí víc, jen ta koncovka před prázdnou brankou byla hrozná. Celý zápas se dá popsat větou, kterou někdo z nás pronesl: "Každé mužstvo má svého Honzu". Prostě soupeř si dal vlastního, jako Honza letos již 2x.

Prom.

Velice zajímavý zápas. Měli jsme neustálou převahu, hodně šancí, ale nic tam nepadlo. Opravdu jsme si dobře zahráli, takže nikdo nenadával, ale škoda, že tam nic nepadlo.

Prom.

Dobré utkání na travičce v Karlíně, bojovali jsme, a tak jsme vyhráli. Rozhodčí sice asi nepískal fotbal nebo měl černé brýle, dostkrát to soupeře rozčílilo, ale nakonec jsme vyhráli, takže nám to může být jedno. Soupeř měl jediného hráče, který věděl, co s míčem, ale tomu RadekB otrávil život a pak jsme ho dobře hlídali. Nehráli jsme špatně, zlepšuje se to.

Prom.

Dobře takticky odehrané s pěkným gólem z voleje Luboše.

Prom.

Takticky dobře odehrané utkání s dvěma šancemi. Škoda, že jsme měli jen jednoho na střídání (dali se přehrát) a moc jsme nestřídali. Zajímavostí je, že RadekJ vyhlásil, že asi s fotbalem končí, protože se mu nelíbilo hádání se mezi sebou a řvaní na sebe. Je to na něm, ale po 16 letech mu to přece bude chybět.

Prom.

Hrozné vedro a podle toho zápas vypadal. Lenost nadevše. Tím bych ale nechtěl úplně znevažovat hru, prostě to bylo jen trochu pomalejší. Soupeř opravdu nic nehrál a my jsme se mu přizpůsobili. Stačilo jen hrát po zemi na krátkou vzdálenost a na prvního volného hráče, ale my jsme jen vykopávali od branky. Pak bylo obtížné zpracovávat míč a akce se nerodili. Dalo by se říct, že jsme 1x vystřelili na branku a byl z toho gól. Co se týče šancí, bylo jich jako prstů na jedné ruce a možné ještě míň. Za zmínku stojí pěkná hlavička RadkaB, ale bylo z toho jen břevno. Jinak soupeř zahrozil 2x a kdybychom dostali gól, tak bychom měli velký problém. Takto máme další 2 body a vypadá to zatím dobře.

Prom.

No co naděláme. Brankář pustil lehký míč do branky hned na začátku zápasu a bylo rozhodnuto. Je pravda, že to měl proti slunci a pořádně to neviděl, ale prsty měl také dost vláčné. Nesmíme se na to ale odvolávat, protože potom zachytal velmi dobře a jen díky jemu jsme nedostali další gól. Soupeř by opravdu lepší, měli jednoho bezproblémového obránce, pro kterého přesná hlavička a přesný skluz nebyl problém. V útoku měli jednoho špílmachra, který si dělal co chce, ale mnohdy nenašel odezvu, takže se trochu rozčiloval. Nervozita byla odpovídající zápasu. Je fakt, že jsme toho hodně nevytvořili, možná jsme byli moc opatrní, ale dvě šance jsme měli.

Prom.

O tomto zápase se mi těžko píše. Představa všech je, že si přijdou zahrát fotbal, odreagovat se, pobavit a něco předvést. Bohužel tento zápas se nesl v duchu neustálého pokřikování, neustálých připomínek ke hře všech, nebyla chvíle, kdy se někomu něco nelíbilo a v takovém prostředí se přece špatně hraje. Je jasné, že nehrajeme nnic moc fotbal, to si musíme přiznat, ale abychom si to neustále vyčítali, to přece není ten správný styl. Teď už chápu slabší povahy, jako např. RadekJ, který toho prostě nechal. Nestálo mu za to se nechat stále okřikovat.

Teď také trochu k zápasu. Bohužel jsme si celý zápas nepřihráli na 3 m. Všechno lítalo od branky vzduchem na polovinu soupeře, kde se sem tam podařilo dostat míč pod kontrolu, ale bohužel se nepřihrálo. Říkal jsem si, že to není možné a v druhém poločase jsem začal hru více sledovat. Ani jedna přihrávka. Zkusil jsem běhat blíž ke hráči, který má míč a nabídnout se, ale takto fotbal nehrajeme. Myslím si, že to nešlo všem, jen Roman se bil jako šelma, snažil se otravovat soupeře a z mála příležitostí něco vytěžit. Leč marně, neměl nikoho k sobě. Bohužel se na to nedalo ani dívat. Snad jen neustálé pokřikování přispělo k tomu, že se jakoby něco děje, ale nic se nedělo.

Je zajímavé, proč si nepřihráváme. To je otázka, na kterou nedokážu najít odpověď, snad chce každý něco dokázat sám ….. S tím asi souvisí i střídání. Každý se na hřišti plouží, místo toho, aby zabral na 3-5 minut a šek si odfrknout. Místo toho se pohybuje pěšmo po hřišti třeba 15 minut a nic. V tom je také trochu zakopaný pes. Například ve druhém poločase jsem se dostal na hřiště až v 18 minutě a po asi 3 munutách mi už "někdo" na hřišti řekl, abych šel někoho vystřídat.

Často jsme se na lajně bavili o způsobu naší hry, asi jsme se shodli, že se na to nedá dívat a že nechpeme, proč si nepřihráváme. Všichni to vědí, je pravda, že se asi všichni snaží (někdy to není vidět), ale pokřikováním na sebe to nikomu náladu nezvedne a výkon už vůbec ne.

tak jsem se tu vyzvracel a začínám se připravovat na poslední zápas. Prostě je rozemeleme, musíme si přece spravit vnitřní fotbalovou duši. Přece nebudeme chodit hrát fotbal, kde si vůbec nezahrajeme, nebudeme z toho mít dobrý pocit a zkazíme si víkend.

P.S. ještě jsem zapomněl poznamenat něco o hřišti, asi za sebe - už bych na trávě v Karlíně nerad hrál. Stojí to za ……..