20.5.2023 - STŽ Voznice - klasika | ||
Kategorie: T4 4.72 km, 90 m, 10 kontrol | ||
1. | Brabec Tomáš | 33:12 |
2. | Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja | 33:50 + 0:38 |
3. | Lejsek Tadeáš | 35:24 + 2:12 |
4. | Petřinová Vendy 0270004 Petrinovi | 40:48 + 7:36 |
5. | Rázek Filip 0060001 Filip a Juliette | 42:20 + 9:08 |
6. | Večerka Daniel 0110001 NoWay | 44:37 + 11:25 |
7. | Milhaud Juliette 0060002 Filip a Juliette | 44:40 + 11:28 |
8. | Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice | 47:33 + 14:21 |
9. | Fiala Hokrová Marie | 49:13 + 16:01 |
10. | Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha | 49:15 + 16:03 |
11. | Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany | 49:21 + 16:09 |
12. | Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem | 50:00 + 16:48 |
13. | Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli | 50:47 + 17:35 |
14. | Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda | 51:46 + 18:34 |
15. | Švejda Karel 0280001 Zvole | 52:05 + 18:53 |
16. | Chmelař Bohumil | 52:43 + 19:31 |
17. | Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka | 52:46 + 19:34 |
18. | Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha | 52:50 + 19:38 |
19. | Čížik Marek KAM7501 C OK Kamenice | 53:22 + 20:10 |
20. | Nováček David KAM7001 C OK Kamenice | 53:35 + 20:23 |
21. | Pompachová Karolína TAP0652 C KOB Tretra Praha | 53:42 + 20:30 |
22. | Labský Martin 0330001 Lamy | 54:58 + 21:46 |
23. | Krupová Tereza PGP8756 C SK Praga | 55:31 + 22:19 |
24. | Hroch Tomáš 0140001 Hroši | 56:00 + 22:48 |
25. | Hones Sepp 26A5400 HSV Ried | 56:11 + 22:59 |
26. | Ptáček Josef DKP7204 C Oddíl OB Kotlářka | 56:21 + 23:09 |
27. | Drašar Tomáš DKL7600 C KOB Kladno | 57:14 + 24:02 |
28. | Žák David KPY8001 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 57:31 + 24:19 |
29. | Reichelová Monika VSP7755 C USK Praha | 59:07 + 25:55 |
30. | Šmolíková Tereza | 59:23 + 26:11 |
31. | Hrubý František 0130002 6YC | 59:26 + 26:14 |
32. | Pelikánová Lenka KAM8350 C OK Kamenice | 60:51 + 27:39 |
33. | Hrušková Jana 0230002 Neregistrovaní Hruškovi | 61:42 + 28:30 |
34. | Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice | 62:40 + 29:28 |
35. | Topičová Anna LOU8350 C SK Moravan Louňovice | 63:08 + 29:56 |
36. | Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš | 65:23 + 32:11 |
37. | Tucny Jan 0200001 OB Tučňáci | 65:29 + 32:17 |
38. | Šnejdarová Miroslava 0070001 není členem | 69:49 + 36:37 |
39. | Malá Martina 0200002 OB Tučňáci | 72:27 + 39:15 |
40. | Veselá Zuzana 0310001 Fanda z PGP | 72:44 + 39:32 |
41. | Vaňková Alice ROZ7950 C OK Roztoky | 73:27 + 40:15 |
42. | Haková Magda PGP7651 C SK Praga | 75:21 + 42:09 |
43. | Zamastil Jaroslav FSP7404 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 76:10 + 42:58 |
44. | Salingerová Eliška LCE8451 C OOB TJ Slovan Luhačovic | 76:55 + 43:43 |
45. | Nožička Alois | 77:03 + 43:51 |
46. | Pavlíčková Lenka | 77:41 + 44:29 |
47. | Dušek Roman | 77:57 + 44:45 |
48. | Dušková Monika | 78:00 + 44:48 |
49. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 79:51 + 46:39 |
50. | Valenta Petr 0240001 Neregistrován | 81:01 + 47:49 |
51. | Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice | 81:16 + 48:04 |
52. | Chmelařová Zuzana | 82:32 + 49:20 |
53. | Kuiper Jason | 83:21 + 50:09 |
54. | Štembera Adam | 85:56 + 52:44 |
55. | Pompachová Alexandra TAP7754 C KOB Tretra Praha | 89:10 + 55:58 |
56. | Hrubá Veronika 0130001 6YC | 90:11 + 56:59 |
57. | Končická Sylvie | 90:21 + 57:09 |
58. | Hořejší Jan DKP8209 C Oddíl OB Kotlářka | 90:31 + 57:19 |
59. | Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun | 90:56 + 57:44 |
60. | Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka | 91:04 + 57:52 |
61. | Litschmannová Lenka PGP8557 C SK Praga | 91:10 + 57:58 |
62. | Kofroňová Edita LBE8050 C TJ Lokomotiva Beroun | 92:05 + 58:53 |
63. | Schick Jan | 105:28 + 72:16 |
64. | Paulů Samuel | 108:42 + 75:30 |
65. | Štěpová Dana PGP7456 C SK Praga | 137:17 + 104:05 |
Rázek Adam 0060003 Filip a Juliette DISK | ||
Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole DISK | ||
Zvěřinová Marie DISK | ||
Srbová Eva DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |