22.4.2023 - "A" - Říčany - sprint | ||
Kategorie: D45C 2.85 km, 30 m, 17 kontrol | ||
1. | Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín | 15:22 |
2. | Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty No | 16:30 + 1:08 |
3. | Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice | 16:37 + 1:15 |
4. | Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice | 16:43 + 1:21 |
5. | Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko | 17:10 + 1:48 |
6. | Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga | 17:21 + 1:59 |
7. | Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov | 17:23 + 2:01 |
8. | Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha | 17:36 + 2:14 |
9. | Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice | 17:45 + 2:23 |
10. | Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka | 17:54 + 2:32 |
11. | Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor | 17:55 + 2:33 |
12. | Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka | 17:59 + 2:37 |
13. | Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov | 18:13 + 2:51 |
14. | Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice | 18:41 + 3:19 |
15. | Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka | 18:49 + 3:27 |
16. | Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA | 18:59 + 3:37 |
17. | Špeldová Magdaléna BOR7551 C OK Jiskra Nový Bor | 19:31 + 4:09 |
18. | Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky | 19:37 + 4:15 |
19. | Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha | 20:06 + 4:44 |
20. | Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice | 20:16 + 4:54 |
21. | Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha | 20:35 + 5:13 |
22. | Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka | 20:38 + 5:16 |
23. | Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha | 21:24 + 6:02 |
24. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 21:38 + 6:16 |
25. | Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 22:18 + 6:56 |
26. | Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně | 22:28 + 7:06 |
27. | Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň | 22:46 + 7:24 |
28. | Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga | 23:10 + 7:48 |
29. | Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky | 23:13 + 7:51 |
30. | Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n | 24:31 + 9:09 |
31. | Váchová Ilona 0080001 Ski klub Karlovy Vary, | 24:38 + 9:16 |
32. | Mašková Zuzana MKP7050 C SK Meteor Kačerov | 26:58 + 11:36 |
33. | Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 27:40 + 12:18 |
34. | Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha | 29:25 + 14:03 |
35. | Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA | 31:03 + 15:41 |
36. | Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec | 33:44 + 18:22 |
37. | Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný | 35:26 + 20:04 |
Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA DISK | ||
Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |