5.9.2021 - "B" - Nové Město - krátká | ||
Kategorie: H21A 5.40 km, 150 m, 20 kontrol | ||
1. | Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice | 39:40 |
2. | Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice | 41:05 + 1:25 |
3. | Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice | 42:43 + 3:03 |
4. | Flašar Jan PGP8610 R SK Praga | 42:52 + 3:12 |
5. | Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor | 42:56 + 3:16 |
6. | Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov | 43:25 + 3:45 |
7. | Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor | 44:13 + 4:33 |
8. | Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orientee | 44:15 + 4:35 |
9. | Bořánek Michal VSP0007 R USK Praha | 44:57 + 5:17 |
10. | Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králov | 45:03 + 5:23 |
11. | Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha | 45:46 + 6:06 |
12. | Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov | 46:01 + 6:21 |
13. | Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec | 47:58 + 8:18 |
14. | Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka | 49:11 + 9:31 |
15. | Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice | 49:12 + 9:32 |
16. | Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga | 49:22 + 9:42 |
17. | Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orientee | 49:58 + 10:18 |
18. | Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor | 50:37 + 10:57 |
19. | Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov | 51:05 + 11:25 |
20. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 51:23 + 11:43 |
21. | Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec | 51:50 + 12:10 |
22. | Mareš Vít BOR0000 C OK Jiskra Nový Bor | 52:27 + 12:47 |
23. | Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga | 52:50 + 13:10 |
24. | Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem | 53:19 + 13:39 |
25. | Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka | 53:28 + 13:48 |
26. | Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha | 54:01 + 14:21 |
27. | Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín | 54:15 + 14:35 |
28. | Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň | 54:30 + 14:50 |
29. | Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav | 54:31 + 14:51 |
30. | Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1 | 55:16 + 15:36 |
31. | Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha | 55:24 + 15:44 |
32. | Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň | 56:01 + 16:21 |
33. | Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orientee | 56:22 + 16:42 |
34. | Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem | 56:58 + 17:18 |
35. | Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga | 57:03 + 17:23 |
36. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 57:06 + 17:26 |
37. | Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 58:36 + 18:56 |
38. | Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha | 58:42 + 19:02 |
39. | Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín | 59:07 + 19:27 |
40. | Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha | 59:13 + 19:33 |
41. | Pašek František KAM7600 C OK Kamenice | 59:30 + 19:50 |
42. | Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 60:43 + 21:03 |
43. | Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec | 61:03 + 21:23 |
44. | Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga | 61:37 + 21:57 |
45. | Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno | 62:01 + 22:21 |
46. | Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor | 63:50 + 24:10 |
47. | Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha | 63:56 + 24:16 |
48. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 64:01 + 24:21 |
49. | Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha | 67:00 + 27:20 |
50. | Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 69:59 + 30:19 |
51. | Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orientee | 70:22 + 30:42 |
52. | Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky | 70:34 + 30:54 |
53. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 72:56 + 33:16 |
54. | Hiil Richard LTP LTP - OOB TJ Lokomo | 74:45 + 35:05 |
55. | Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 75:02 + 35:22 |
56. | Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha | 91:28 + 51:48 |
Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha DISK | ||
Zýka Jan PAC PAC - TJ Packa Prah DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |