20.6.2021 - "B" Bílichov- klasika | ||
Kategorie: H16B 7.86 km, 140 m, 14 kontrol | ||
1. | Habán Oliver JJN0602 Team Jizerky | 54:58 |
2. | Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov | 58:21 + 3:23 |
3. | Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy | 60:23 + 5:25 |
4. | Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky | 61:16 + 6:18 |
5. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 63:44 + 8:46 |
6. | Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov | 66:20 + 11:22 |
7. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 66:34 + 11:36 |
8. | Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov | 67:37 + 12:39 |
9. | Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec | 68:17 + 13:19 |
10. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 70:16 + 15:18 |
11. | Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov | 71:24 + 16:26 |
12. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 72:16 + 17:18 |
13. | Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka | 72:40 + 17:42 |
14. | Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha | 73:16 + 18:18 |
15. | Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 74:04 + 19:06 |
16. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 74:50 + 19:52 |
17. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 75:47 + 20:49 |
18. | Horák Martin VSP0601 USK Praha | 77:20 + 22:22 |
19. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 77:30 + 22:32 |
20. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 77:51 + 22:53 |
21. | Březina Karel CHA0605 OK Chrastava | 80:48 + 25:50 |
22. | Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno | 82:17 + 27:19 |
23. | Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 84:50 + 29:52 |
24. | Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice | 85:18 + 30:20 |
25. | Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 87:41 + 32:43 |
26. | Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný | 88:20 + 33:22 |
27. | Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš | 88:31 + 33:33 |
28. | Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně | 90:59 + 36:01 |
29. | Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 97:01 + 42:03 |
30. | Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov | 102:28 + 47:30 |
31. | Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha | 105:34 + 50:36 |
32. | Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor | 114:00 + 59:02 |
33. | Meier David VSP0606 USK Praha | 122:54 + 67:56 |
34. | Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole | 137:07 + 82:09 |
Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice DISK | ||
Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha DISK | ||
Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |