12.6.2021 - STŽ Žilina - krátká | ||
Kategorie: H21L 7.10 km, 120 m, 25 kontrol | ||
1. | Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga | 39:56 |
2. | Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka | 44:07 + 4:11 |
3. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 46:37 + 6:41 |
4. | Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka | 46:43 + 6:47 |
5. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 47:26 + 7:30 |
6. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 48:03 + 8:07 |
7. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka | 48:13 + 8:17 |
8. | Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka | 49:22 + 9:26 |
9. | Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1 | 49:39 + 9:43 |
10. | Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga | 49:56 + 10:00 |
11. | Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha | 50:26 + 10:30 |
12. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 50:35 + 10:39 |
13. | Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný | 50:56 + 11:00 |
14. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 52:06 + 12:10 |
14. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 52:06 + 12:10 |
16. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 52:27 + 12:31 |
17. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 52:59 + 13:03 |
18. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 53:43 + 13:47 |
19. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 53:52 + 13:56 |
20. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 54:13 + 14:17 |
21. | Kondrát Martin PGP6501 SK Praga | 54:19 + 14:23 |
22. | Novák Daniel DOK8700 OK Doksy | 54:46 + 14:50 |
23. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 55:13 + 15:17 |
24. | Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka | 55:43 + 15:47 |
25. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 56:27 + 16:31 |
26. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 56:54 + 16:58 |
27. | Němeček Jan VSP6201 USK Praha | 57:13 + 17:17 |
28. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 58:37 + 18:41 |
29. | Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha | 59:22 + 19:26 |
30. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 60:08 + 20:12 |
31. | Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka | 60:39 + 20:43 |
32. | Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha | 63:32 + 23:36 |
33. | Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 65:49 + 25:53 |
34. | Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun | 74:36 + 34:40 |
35. | Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n | 75:54 + 35:58 |
36. | Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha | 76:37 + 36:41 |
Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga DISK | ||
Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |