Výsledky závodníků klubu 'ZVO' v roce 2020  
Aktualizace: 28.09.2020
Kód: 5750
.
Závod: 2020-01-05 - PZL Na Plazech - neuvedeno v ORISu
Mapa: Plazy 1
Pořadatel: SK Praga
A 15.50 km, 0 kontrol - 75. Lenka Zimmerova ZVO6451 OB SK Zvole 107:18 + 41:58
Kód: 5524
.
Závod: 2020-02-09 - Únor v Úvalech - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: KOB Tretra Praha
D 3.10 km, 0 kontrol - 27. Kristyna Vallova ZVO0152 OB SK Zvole 61:34 + 27:47
B 7.30 km, 0 kontrol - 11. Karel Svec ZVO7601 OB SK Zvole 76:00 + 18:54
B 7.30 km, 0 kontrol - 22. Zuzana Mikulova ZVO7951 OB SK Zvole 81:09 + 24:03
Kód: 5791
.
Závod: 2020-02-23 - Dřínovský háj po dvaceti letech - neuvedeno v ORISu
Mapa: Dřínovské háje, 1
Pořadatel: SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
A 17.00 km, 29 kontrol - 43. Lenka Zimmerova ZVO6451 OB SK Zvole 81:51 + 37:42
Kód: 5881
.
Závod: 2020-03-08 - Opět na Kozla XIII - neuvedeno v ORISu
Mapa: Gabrhele (2018), vyhodnocený letecký snímek, Černý Mlýn (2018), Mokřanský Potok (2008), Kozlík (2014)
Pořadatel: OK Kamenice
C 0.00 km, 0 kontrol - 6 Linhartova Klara ZVO0556
C 0.00 km, 0 kontrol - 16 Strejc Jaroslav ZVO6101
C 0.00 km, 0 kontrol - 39 Zimmerova Lenka ZVO6451
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 1 Barta Viktor ZVO0601
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 2 Linhart Jakub ZVO0802
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 13 Bartova Pavla ZVO7152
Kód: 5963
.
Závod: 2020-06-06 - Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Vrchbělá, 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D40 3.57 km, 16 kontrol - 22. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:33 + 24:46
H14 2.45 km, 13 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 17:14 + 1:26
Kód: 5961
.
Závod: 2020-06-14 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hostěraz 2019
Pořadatel: SKOB Roudnice nad Labem
K 3.04 km, 4 kontrol - Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole DISK
Sb 4.22 km, 9 kontrol - 25. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 72:26 + 34:10
Kód: 5832
.
Závod: 2020-06-21 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: 100 let SK Gordic Praha Kačerov, 1
Pořadatel: SK GORDIC Praha Kačerov
D21A 2.20 km, 18 kontrol - 12. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 19:50 + 4:09
D45 1.90 km, 15 kontrol - 7. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 23:53 + 6:41
H12 1.50 km, 14 kontrol - 4. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 12:03 + 4:05
H14 1.80 km, 15 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 14:06
H45 2.40 km, 18 kontrol - 13. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 25:34 + 8:38
H55 1.80 km, 15 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 18:08 + 1:16
Kód: 5579
.
Závod: 2020-07-10 - H.S.H. Vysočina cup - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D45C 2.91 km, 13 kontrol - 18. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 54:55 + 18:57
D55B 2.80 km, 12 kontrol - 10. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 46:13 + 19:21
H14B 3.41 km, 13 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 31:02 + 7:34
Kód: 5580
.
Závod: 2020-07-11 - H.S.H. Vysočina cup - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D45C 4.42 km, 14 kontrol - 19. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 84:45 + 32:10
D55B 4.52 km, 10 kontrol - 12. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 104:27 + 59:58
H14B 5.14 km, 14 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 41:08 + 7:20
Kód: 5581
.
Závod: 2020-07-12 - H.S.H. Vysočina cup - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D45C 3.61 km, 15 kontrol - 11. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 42:41 + 6:57
D55B 3.21 km, 16 kontrol - 11. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 43:56 + 16:15
H14B 4.06 km, 17 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:23 + 0:57
Kód: 5565
.
Závod: 2020-07-18 - Rumcajsovy míle - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportcentrum Jičín
D18 2.23 km, 14 kontrol - 5. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 42:47 + 15:22
D21C 2.48 km, 14 kontrol - 21. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 115:34 + 80:06
D45B 2.00 km, 13 kontrol - 29. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 75:51 + 35:25
D55 1.80 km, 11 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 51:46 + 26:11
H14 1.97 km, 11 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:59 + 5:56
H40 3.29 km, 15 kontrol - 8. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 48:17 + 7:48
H50 2.88 km, 13 kontrol - 33. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 63:51 + 32:31
Kód: 5567
.
Závod: 2020-07-19 - Rumcajsovy míle - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportcentrum Jičín
D18 2.92 km, 12 kontrol - 8. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 52:53 + 21:07
D21C 2.88 km, 13 kontrol - 19. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 133:04 + 91:40
D45B 2.14 km, 12 kontrol - 24. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 84:16 + 40:34
D55 2.16 km, 10 kontrol - 25. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 70:30 + 36:48
H14 2.45 km, 12 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:25 + 14:56
H40 3.37 km, 15 kontrol - 6. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 46:42 + 6:46
H50 3.10 km, 16 kontrol - 31. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 83:44 + 47:23
Kód: 6039
.
Závod: 2020-08-08 - Dražičky - veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: V Rybníčkách 1
Pořadatel: OK Střelka
C 3.40 km, 13 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 48:47 + 9:52
Kód: 5827
.
Závod: 2020-08-15 - Tis 2020 - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D45B 4.80 km, 9 kontrol - 9. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 70:36 + 14:25
H14 5.50 km, 11 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 65:31 + 23:36
Kód: 5601
.
Závod: 2020-08-21 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Pantheon
Pořadatel: OOB TJ Turnov
H50 1.53 km, 19 kontrol - 48. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 53:59 + 35:42
H55 1.36 km, 19 kontrol - 19. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 25:20 + 8:13
Kód: 5602
.
Závod: 2020-08-22 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Drábovna
Pořadatel: OOB TJ Turnov
H50 3.00 km, 17 kontrol - 35. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 104:51 + 55:12
H55 2.80 km, 16 kontrol - 29. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 91:01 + 51:32
Kód: 5603
.
Závod: 2020-08-23 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Drábovna
Pořadatel: OOB TJ Turnov
H50 3.06 km, 17 kontrol - 37. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 97:46 + 54:48
Kód: 5704
.
Závod: 2020-08-28 - Cena východních Čech - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Liščí hora - vysílač, 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D55 3.20 km, 16 kontrol - 22. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:20 + 30:16
Kód: 5511
.
Závod: 2020-08-28 - West cup - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Nejdek Orienteering
D45 3.20 km, 13 kontrol - 27. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 59:37 + 26:12
H14 2.93 km, 14 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 31:39 + 4:39
Kód: 5705
.
Závod: 2020-08-29 - Cena východních Čech - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Liščí hora - Mravenčí domky, 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D55 4.10 km, 10 kontrol - 19. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 67:47 + 24:39
Kód: 5512
.
Závod: 2020-08-29 - West cup - E2, mistrovství oblasti - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Nejdek Orienteering
D45 4.22 km, 9 kontrol - 28. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 76:24 + 33:46
H14 4.19 km, 9 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:12 + 6:59
Kód: 5706
.
Závod: 2020-08-30 - Cena východních Čech - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Liščí hora - Hajnice, 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D55 3.10 km, 0 kontrol - 15. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 48:37 + 18:34
Kód: 5513
.
Závod: 2020-08-30 - West cup - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Nejdek Orienteering
D45 4.14 km, 14 kontrol - 33. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 69:41 + 30:44
H14 3.99 km, 11 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 37:28 + 8:50
Kód: 6041
.
Závod: 2020-09-10 - Podvečerní O-běh Folimankou - neuvedeno v ORISu
Mapa: Folimanka Plus, 2020
Pořadatel: USK Praha
B2 2.65 km, 17 kontrol - 11. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 32:17 + 8:48
B2 2.65 km, 17 kontrol - 30. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 40:36 + 17:07
Kód: 5698
.
Závod: 2020-09-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Aldašín
Pořadatel: KOB Tretra Praha
D12 2.11 km, 10 kontrol - 17. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 24:44 + 7:14
D12 2.11 km, 10 kontrol - Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole DISK
D14 2.61 km, 12 kontrol - 14. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 30:55 + 10:38
D16 2.91 km, 13 kontrol - 5. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 28:32 + 2:26
D16 2.91 km, 13 kontrol - 9. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 35:24 + 9:18
D18 3.26 km, 13 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 40:07 + 13:24
D35 3.58 km, 15 kontrol - 15. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 53:20 + 16:54
D35 3.58 km, 15 kontrol - 19. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 56:51 + 20:25
D45 3.17 km, 12 kontrol - 23. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 50:14 + 16:42
D45 3.17 km, 12 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 56:15 + 22:43
D45 3.17 km, 12 kontrol - Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole DISK
H10F 3.01 km, 6 kontrol - 1. Mlckovsky Ondrej ZVO1101 OB SK Zvole 17:08
H12 2.32 km, 11 kontrol - 39. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 42:15 + 26:27
H12 2.32 km, 11 kontrol - 51. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 57:23 + 41:35
H14 3.46 km, 14 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 25:45 + 1:32
H14 3.46 km, 14 kontrol - 12. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 37:25 + 13:12
H35 5.16 km, 18 kontrol - 7. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:39 + 5:45
H35 5.16 km, 18 kontrol - Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole DISK
H45 4.13 km, 16 kontrol - 46. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 60:46 + 29:06
H45 4.13 km, 16 kontrol - 71. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 100:55 + 69:15
H55 3.11 km, 14 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 44:12 + 5:30
T3 3.09 km, 15 kontrol - 21. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 74:23 + 32:21
T3 3.09 km, 15 kontrol - 22. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 75:15 + 33:13
TF 3.01 km, 6 kontrol - 3. Mlckovska Anna ZVO1351 OB SK Zvole 28:20 + 10:50
D20 3.31 km, 15 kontrol - 12. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 87:10 + 52:56
Kód: 5697
.
Závod: 2020-09-13 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Houpačka
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
D10F 2.70 km, 5 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 32:22
D10F 2.70 km, 5 kontrol - 20. Kolarova Alena ZVO1153 OB SK Zvole 59:36 + 27:14
D12 3.16 km, 7 kontrol - 11. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 36:57 + 9:13
D12 3.16 km, 7 kontrol - 17. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 42:14 + 14:30
D12 3.16 km, 7 kontrol - 28. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 56:18 + 28:34
D14 4.18 km, 8 kontrol - 24. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 60:09 + 25:15
D16 4.71 km, 10 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 41:13 + 1:01
D16 4.71 km, 10 kontrol - 14. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 53:51 + 13:39
D18 5.63 km, 11 kontrol - 9. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 57:14 + 13:29
D35L 7.18 km, 11 kontrol - 14. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 82:52 + 22:55
D35L 7.18 km, 11 kontrol - 18. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 100:45 + 40:48
D45K 4.25 km, 8 kontrol - 17. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 95:46 + 44:59
D45L 5.52 km, 11 kontrol - 26. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 93:16 + 33:36
D45L 5.52 km, 11 kontrol - 30. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 98:46 + 39:06
H12 3.50 km, 8 kontrol - 44. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 58:38 + 34:49
H14 6.04 km, 9 kontrol - 9. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 55:34 + 15:26
H14 6.04 km, 9 kontrol - 30. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 83:05 + 42:57
H16 6.95 km, 12 kontrol - 28. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 89:16 + 45:12
H16 6.95 km, 12 kontrol - 36. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 141:25 + 97:21
H18 8.84 km, 14 kontrol - 15. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 143:27 + 90:04
H21K 8.84 km, 14 kontrol - 10. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 148:26 + 70:32
H35K 6.51 km, 11 kontrol - 9. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 93:11 + 34:10
H35L 9.56 km, 16 kontrol - 11. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 91:18 + 19:04
H45L 8.03 km, 17 kontrol - 10. Blazek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 63:08 + 8:20
H55 6.51 km, 11 kontrol - 23. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 109:13 + 46:43
TF 2.70 km, 5 kontrol - 3. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 25:08 + 1:31
Kód: 6010
.
Závod: 2020-09-20 - Svatováclavský OB - neuvedeno v ORISu
Mapa: Třebívlice, 1
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Teplice
Dlouhá muži 2.32 km, 20 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 11:01
Dlouhá muži 2.32 km, 20 kontrol - 2. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 11:52 + 0:51
Dlouhá muži 2.32 km, 20 kontrol - 3. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 11:54 + 0:53
Dlouhá muži 2.32 km, 20 kontrol - 4. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 12:12 + 1:11
Dlouhá muži 2.32 km, 20 kontrol - 13. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 15:34 + 4:33
Dlouhá muži 2.32 km, 20 kontrol - 23. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 18:20 + 7:19
Dlouhá muži 2.32 km, 20 kontrol - 34. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 23:45 + 12:44
Kód: 5696
.
Závod: 2020-09-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Bundol, 1
Pořadatel: SK Los Mělník
D10F 1.80 km, 9 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 20:49
D12 2.90 km, 9 kontrol - 12. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 24:18 + 6:01
D14 3.20 km, 13 kontrol - 18. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 35:14 + 12:02
D16 3.06 km, 15 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 31:18 + 2:30
D16 3.06 km, 15 kontrol - 5. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 35:46 + 6:58
D18 3.08 km, 15 kontrol - 3. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 54:06 + 14:56
D35 3.07 km, 15 kontrol - 3. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 43:21 + 7:28
D45 2.65 km, 13 kontrol - 27. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 97:45 + 61:05
D45 2.65 km, 13 kontrol - 29. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 107:30 + 70:50
H12 3.24 km, 11 kontrol - 13. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 27:23 + 6:48
H12 3.24 km, 11 kontrol - 33. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 38:47 + 18:12
H12 3.24 km, 11 kontrol - 39. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 60:29 + 39:54
H14 3.28 km, 13 kontrol - 6. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 26:47 + 4:51
H16 3.40 km, 17 kontrol - 16. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 51:32 + 23:51
H18 3.48 km, 20 kontrol - 3. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 85:28 + 39:42
H35 4.04 km, 20 kontrol - 11. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 54:00 + 10:10
H35 4.04 km, 20 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK
H55 3.02 km, 14 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 39:54 + 3:37
T1 3.52 km, 14 kontrol - 14. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 86:18 + 28:40
T1 3.52 km, 14 kontrol - 20. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 157:31 + 99:53
TF 2.05 km, 8 kontrol - 2. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 34:38 + 1:30