Výsledky závodníků klubu 'KAM' v roce 2020  
Aktualizace: 28.09.2020
Kód: 5750
.
Závod: 2020-01-05 - PZL Na Plazech - neuvedeno v ORISu
Mapa: Plazy 1
Pořadatel: SK Praga
A 15.50 km, 0 kontrol - 1. Jakub Glonek KAM9602 OK Kamenice 100:27
A 15.50 km, 0 kontrol - 2. Vojtech Kettner KAM9601 OK Kamenice 104:14 + 3:47
A 15.50 km, 0 kontrol - 5. Petra Landovska KAM9354 OK Kamenice 99:15 + 7:31
A 15.50 km, 0 kontrol - 6. Eliska Hajkova KAM9851 OK Kamenice 100:23 + 8:39
A 15.50 km, 0 kontrol - 9. Tomas Jira KAM9802 OK Kamenice 102:03 + 10:19
A 15.50 km, 0 kontrol - 25. Katerina Zimmerova KAM9850 OK Kamenice 113:06 + 21:22
A 15.50 km, 0 kontrol - 27. Tomas Zemla KAM7105 OK Kamenice 113:19 + 21:35
A 15.50 km, 0 kontrol - Eva Zemlova KAM7550 OK Kamenice DISK
A 15.50 km, 0 kontrol - 20. Filip Jira KAM0506 OK Kamenice 77:53 + 12:33
A 15.50 km, 0 kontrol - 89. Barbora Zemlova KAM0751 OK Kamenice 132:48 + 67:28
A 15.50 km, 0 kontrol - 22. Magdalena Zemlova KAM0950 OK Kamenice 67:14 + 26:39
Kód: 5524
.
Závod: 2020-02-09 - Únor v Úvalech - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: KOB Tretra Praha
A 10.00 km, 0 kontrol - 6. Tomas Jira KAM9802 OK Kamenice 83:11 + 7:24
B 7.30 km, 0 kontrol - 28. Filip Jira KAM0506 OK Kamenice 83:12 + 26:06
Kód: 5791
.
Závod: 2020-02-23 - Dřínovský háj po dvaceti letech - neuvedeno v ORISu
Mapa: Dřínovské háje, 1
Pořadatel: SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
A 17.00 km, 29 kontrol - 1. Tomas Jira KAM9802 OK Kamenice 63:48
A 17.00 km, 29 kontrol - 20. Katerina Zimmerova KAM9850 OK Kamenice 90:26 + 26:38
A 17.00 km, 29 kontrol - 11. Filip Jira KAM0506 OK Kamenice 59:37 + 15:28
Kód: 5881
.
Závod: 2020-03-08 - Opět na Kozla XIII - neuvedeno v ORISu
Mapa: Gabrhele (2018), vyhodnocený letecký snímek, Černý Mlýn (2018), Mokřanský Potok (2008), Kozlík (2014)
Pořadatel: OK Kamenice
Odkazy 0.00 km, 0 kontrol - 2 Rusy Tomas KAM9301
B 0.00 km, 0 kontrol - 9 Kamererova Valerie KAM9452
B 0.00 km, 0 kontrol - 14 Albrechtova Eva KAM7850
B 0.00 km, 0 kontrol - 20 Zemla Tomas KAM7105
B 0.00 km, 0 kontrol - 23 Lichtenberg Martin KAM7301
B 0.00 km, 0 kontrol - 25 Zimmerova Katerina KAM9850
C 0.00 km, 0 kontrol - 1 Jira Tomas KAM9802
C 0.00 km, 0 kontrol - 4 Jira Filip KAM0506
C 0.00 km, 0 kontrol - 7 Balej Jiri KAM7201
C 0.00 km, 0 kontrol - 12 Zavadil Pavel KAM6401
C 0.00 km, 0 kontrol - 13 Kudrnacova Marta KAM0754
C 0.00 km, 0 kontrol - 19 Kamerer Marek KAM6200
C 0.00 km, 0 kontrol - 30 Zavadilova Barbora KAM9454
C 0.00 km, 0 kontrol - 52 Zemlova Barbora KAM0751
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 3 Lichtenbergova Zuzana KAM0757
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 9 Misekova Lucie KAM1050
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 12 Safkova Petra KAM6650
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 16 Kudrnacova Hana KAM6250
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 28 Zemlova Magdalena KAM0950
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 29 Balejova Sofie KAM0951
Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - 38 Misekova Katerina KAM0756
L 0.00 km, 0 kontrol - 2 Zavadil Adam KAM0901
L 0.00 km, 0 kontrol - 4 Zavadil Stepan KAM0902
L 0.00 km, 0 kontrol - 11 Misekova Martina KAM7851
L 0.00 km, 0 kontrol - 11 Misek Michal KAM1300
L 0.00 km, 0 kontrol - 15 Albrecht Jiri KAM1700
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Tym Bara Zavadilova KAM9454
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Tym Petra Safkova KAM6650
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Tym Jan Safka KAM6604
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Sberac Monika Dolezalova KAM8851
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Tym Pavel Zavadil KAM6401
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Tym Stepan Zavadil KAM0902
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Tym Adam Zavadil KAM0901
_Poděkování 0.00 km, 0 kontrol - Reditel Zitny Chlebak KAM9105
Kód: 5646
.
Závod: 2020-06-13 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: U ZABITÝHO, 1
Pořadatel: OOB SK Chrast
D21C 9.00 km, 20 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 70:07
Kód: 5961
.
Závod: 2020-06-14 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hostěraz 2019
Pořadatel: SKOB Roudnice nad Labem
Sb 4.22 km, 9 kontrol - 1. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 38:16
D 6.33 km, 9 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 53:40 + 2:09
D 6.33 km, 9 kontrol - 31. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 81:51 + 30:20
D 6.33 km, 9 kontrol - Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice DISK
Kód: 5609
.
Závod: 2020-06-20 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: https
Pořadatel: SOS Jindřichův Hradec
D12 2.30 km, 11 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 44:13 + 23:10
D14 2.60 km, 14 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 29:30 + 8:21
D35 3.80 km, 17 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 71:38 + 37:17
H10N 1.90 km, 8 kontrol - 5. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 60:27 + 41:36
P 2.50 km, 13 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
Kód: 5810
.
Závod: 2020-06-20 - Na Houpačce cerven-20, denní závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: Houpačka, 1
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
K3,5 3.50 km, 8 kontrol - 5. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:23 + 16:13
K4 4.00 km, 11 kontrol - 11. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 87:04 + 50:46
T7 7.10 km, 21 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 57:26 + 16:26
T7 7.10 km, 21 kontrol - 12. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 59:04 + 18:04
T4 3.80 km, 14 kontrol - 3. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 40:12 + 4:08
T4 3.80 km, 14 kontrol - 14. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 51:25 + 15:21
T6 6.10 km, 18 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 41:35
T6 6.10 km, 18 kontrol - 4. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 50:17 + 8:42
Kód: 5643
.
Závod: 2020-06-20 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Telč 2020
Pořadatel: TJ Růžená
D12 1.43 km, 13 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 14:04 + 1:22
D14 1.52 km, 14 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 12:41 + 2:00
D35 2.22 km, 17 kontrol - 18. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 25:02 + 8:01
H10N 1.14 km, 10 kontrol - 3. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 56:58 + 35:31
H45 2.10 km, 16 kontrol - 22. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 31:40 + 16:59
Kód: 5832
.
Závod: 2020-06-21 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: 100 let SK Gordic Praha Kačerov, 1
Pořadatel: SK GORDIC Praha Kačerov
D12 1.30 km, 12 kontrol - 4. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 11:36 + 3:24
D14 1.50 km, 13 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 14:31 + 1:49
D14 1.50 km, 13 kontrol - 10. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 15:57 + 3:15
D21A 2.20 km, 18 kontrol - 6. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 18:06 + 2:25
D35 2.10 km, 15 kontrol - 2. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 18:08 + 1:26
D55 1.50 km, 13 kontrol - 6. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 21:13 + 5:24
H16 2.40 km, 18 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 20:55 + 4:46
H21A 2.80 km, 21 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 18:29 + 3:18
H21A 2.80 km, 21 kontrol - 9. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 19:15 + 4:04
H35 2.50 km, 18 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 18:24 + 0:18
Kód: 6000
.
Závod: 2020-06-27 - Běhej s mapou - Tanvald - neuvedeno v ORISu
Mapa: Tanvaldská kotlina, 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D21E 4.09 km, 30 kontrol - 16. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 41:17 + 7:56
DH10L 2.02 km, 11 kontrol - 2. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 22:20 + 3:04
DH10L 2.02 km, 11 kontrol - 10. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 30:13 + 10:57
Kód: 5579
.
Závod: 2020-07-10 - H.S.H. Vysočina cup - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D10 2.18 km, 8 kontrol - 7. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:19 + 11:04
D12B 2.50 km, 10 kontrol - 20. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 47:06 + 25:07
D14B 2.75 km, 11 kontrol - 14. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:17 + 9:40
D16B 3.01 km, 14 kontrol - 12. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 31:13 + 9:46
D21A 5.41 km, 22 kontrol - 25. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 46:17 + 10:26
D21A 5.41 km, 22 kontrol - 36. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 50:06 + 14:15
D21A 5.41 km, 22 kontrol - 47. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 57:21 + 21:30
D21A 5.41 km, 22 kontrol - 53. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 62:34 + 26:43
D40C 3.01 km, 14 kontrol - 12. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 64:39 + 33:27
D45C 2.91 km, 13 kontrol - 22. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 73:16 + 37:18
H10N 1.41 km, 5 kontrol - 14. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 44:14 + 31:20
H16B 3.51 km, 14 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 22:58 + 2:11
H16B 3.51 km, 14 kontrol - 22. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 36:53 + 16:06
H18B 3.65 km, 17 kontrol - 9. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 23:28 + 3:01
H21A 6.40 km, 26 kontrol - 26. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:33 + 6:17
H21A 6.40 km, 26 kontrol - 56. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 46:37 + 12:21
H21B 5.28 km, 22 kontrol - 3. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 35:52 + 0:55
H21B 5.28 km, 22 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 39:32 + 4:35
H21B 5.28 km, 22 kontrol - 15. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 40:19 + 5:22
H21B 5.28 km, 22 kontrol - 44. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 48:30 + 13:33
H21B 5.28 km, 22 kontrol - 64. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 70:26 + 35:29
H21C 4.34 km, 19 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 32:11 + 4:49
H40B 4.16 km, 16 kontrol - 20. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 48:28 + 19:37
H45B 3.65 km, 17 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 57:06 + 30:23
P 3.21 km, 11 kontrol - 32. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 81:13 + 44:03
Kód: 5580
.
Závod: 2020-07-11 - H.S.H. Vysočina cup - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D10 1.98 km, 7 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 18:48 + 2:52
D12B 2.74 km, 9 kontrol - 13. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 38:39 + 13:53
D14B 4.06 km, 10 kontrol - 23. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 64:26 + 33:58
D16B 5.52 km, 15 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 49:59 + 8:37
D21A 9.07 km, 24 kontrol - 24. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 87:21 + 17:43
D21A 9.07 km, 24 kontrol - 44. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 107:36 + 37:58
D21A 9.07 km, 24 kontrol - 49. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 124:40 + 55:02
D40C 5.31 km, 15 kontrol - 5. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 68:50 + 21:12
H10N 1.90 km, 7 kontrol - 13. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 46:52 + 31:24
H16B 7.52 km, 21 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 53:12 + 0:46
H16B 7.52 km, 21 kontrol - 23. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 84:46 + 32:20
H18B 9.01 km, 22 kontrol - 14. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 68:11 + 10:42
H21A 12.32 km, 29 kontrol - 6. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 79:22 + 4:24
H21B 10.93 km, 27 kontrol - 20. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 99:20 + 24:01
H21B 10.93 km, 27 kontrol - 26. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 103:00 + 27:41
H21B 10.93 km, 27 kontrol - 50. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 125:33 + 50:14
H21B 10.93 km, 27 kontrol - Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice DISK
H21B 10.93 km, 27 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK
H21C 8.30 km, 19 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 59:47 + 1:08
H40B 7.95 km, 23 kontrol - 24. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 131:43 + 66:04
H45B 7.33 km, 21 kontrol - 17. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 119:32 + 54:09
P 2.83 km, 9 kontrol - 30. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 58:27 + 30:58
Kód: 5581
.
Závod: 2020-07-12 - H.S.H. Vysočina cup - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D10 2.20 km, 7 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 19:01
D12B 2.38 km, 9 kontrol - 21. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 45:27 + 25:40
D14B 3.24 km, 13 kontrol - 15. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 30:56 + 7:16
D16B 4.25 km, 13 kontrol - 16. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 40:19 + 11:41
D21A 6.26 km, 18 kontrol - 12. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 45:23 + 4:53
D21A 6.26 km, 18 kontrol - 30. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 54:35 + 14:05
D21A 6.26 km, 18 kontrol - 41. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 58:51 + 18:21
D21A 6.26 km, 18 kontrol - Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice DISK
D40C 4.25 km, 13 kontrol - 4. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 50:27 + 10:53
H10N 1.99 km, 6 kontrol - 11. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 33:23 + 14:31
H16B 5.57 km, 15 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 33:16 + 2:45
H16B 5.57 km, 15 kontrol - 22. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 53:31 + 23:00
H18B 6.68 km, 19 kontrol - 5. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 38:55 + 2:29
H21A 8.60 km, 24 kontrol - 18. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 51:26 + 6:00
H21A 8.60 km, 24 kontrol - 23. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 52:59 + 7:33
H21A 8.60 km, 24 kontrol - 56. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 63:28 + 18:02
H21B 7.52 km, 23 kontrol - 17. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 53:27 + 9:15
H21B 7.52 km, 23 kontrol - 18. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 53:40 + 9:28
H21B 7.52 km, 23 kontrol - 37. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 59:33 + 15:21
H21B 7.52 km, 23 kontrol - 43. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 62:54 + 18:42
H21B 7.52 km, 23 kontrol - 62. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 80:25 + 36:13
H21C 6.46 km, 21 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 44:57 + 5:43
H40B 6.27 km, 19 kontrol - 22. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 69:57 + 24:09
H45B 5.71 km, 16 kontrol - 11. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 57:00 + 14:28
P 2.85 km, 11 kontrol - 32. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 51:09 + 26:18
Kód: 5505
.
Závod: 2020-07-17 - Grand prix Silesia - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D18 2.91 km, 15 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 24:08
H55A 2.93 km, 17 kontrol - 5. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 33:53 + 4:34
Kód: 5565
.
Závod: 2020-07-18 - Rumcajsovy míle - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportcentrum Jičín
D12 1.64 km, 8 kontrol - 26. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 58:49 + 42:00
D14 1.76 km, 9 kontrol - 24. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 32:42 + 15:37
D14 1.76 km, 9 kontrol - 29. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 41:59 + 24:54
D18 2.23 km, 14 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 36:24 + 8:59
D21A 3.36 km, 17 kontrol - 25. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 46:42 + 11:05
D21A 3.36 km, 17 kontrol - 32. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 52:06 + 16:29
D21B 3.17 km, 14 kontrol - 5. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 51:36 + 7:39
D40 3.01 km, 13 kontrol - 26. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 59:38 + 22:52
D55 1.80 km, 11 kontrol - 27. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 51:42 + 26:07
H14 1.97 km, 11 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK
H16 2.21 km, 13 kontrol - 14. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 45:39 + 16:09
H21A 3.72 km, 20 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 31:26 + 1:25
H21A 3.72 km, 20 kontrol - 25. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 36:19 + 6:18
H21A 3.72 km, 20 kontrol - 29. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 36:49 + 6:48
H21A 3.72 km, 20 kontrol - 30. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 36:50 + 6:49
H21A 3.72 km, 20 kontrol - 45. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 39:45 + 9:44
H21A 3.72 km, 20 kontrol - 63. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 47:11 + 17:10
H21A 3.72 km, 20 kontrol - 64. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 47:39 + 17:38
H21B 3.60 km, 18 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 35:05 + 1:53
H21B 3.60 km, 18 kontrol - 17. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 39:37 + 6:25
H21C 3.40 km, 16 kontrol - Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice DISK
H45A 3.08 km, 13 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 36:15 + 4:59
H45A 3.08 km, 13 kontrol - 26. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 45:36 + 14:20
H55 2.23 km, 13 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 31:39 + 0:17
Kód: 5507
.
Závod: 2020-07-18 - Grand prix Silesia - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D18 1.53 km, 11 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 12:54
H55A 1.34 km, 12 kontrol - 18. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 21:15 + 7:44
Kód: 5506
.
Závod: 2020-07-18 - Grand prix Silesia - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D18 2.90 km, 11 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 29:04
H55A 3.21 km, 12 kontrol - 22. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 49:01 + 21:11
Kód: 5567
.
Závod: 2020-07-19 - Rumcajsovy míle - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportcentrum Jičín
D12 1.88 km, 7 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 48:32 + 25:36
D14 2.04 km, 8 kontrol - 24. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 48:26 + 27:00
D14 2.04 km, 8 kontrol - 25. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 51:05 + 29:39
D18 2.92 km, 12 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 43:08 + 11:22
D21A 4.04 km, 15 kontrol - 27. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 56:40 + 16:49
D21A 4.04 km, 15 kontrol - 29. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 57:49 + 17:58
D21B 3.34 km, 14 kontrol - 6. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 56:14 + 6:41
D40 2.85 km, 13 kontrol - 22. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 61:08 + 21:52
D55 2.16 km, 10 kontrol - 29. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 72:02 + 38:20
H14 2.45 km, 12 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK
H16 2.80 km, 13 kontrol - 15. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 49:57 + 21:56
H21A 4.79 km, 22 kontrol - 8. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 48:14 + 6:09
H21A 4.79 km, 22 kontrol - 11. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 49:00 + 6:55
H21A 4.79 km, 22 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 50:16 + 8:11
H21A 4.79 km, 22 kontrol - 22. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 51:28 + 9:23
H21A 4.79 km, 22 kontrol - 44. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 58:06 + 16:01
H21A 4.79 km, 22 kontrol - 58. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 93:54 + 51:49
H21B 4.39 km, 18 kontrol - 14. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 53:49 + 8:43
H21B 4.39 km, 18 kontrol - 40. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 66:58 + 21:52
H21C 4.04 km, 17 kontrol - 3. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 47:43 + 6:06
H45A 3.19 km, 15 kontrol - 8. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 40:23 + 2:42
H45A 3.19 km, 15 kontrol - 33. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 63:08 + 25:27
H55 3.01 km, 13 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 36:51 + 1:48
Kód: 5508
.
Závod: 2020-07-19 - Grand prix Silesia - E4 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D18 4.55 km, 16 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 39:48
H55A 4.56 km, 17 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 59:49 + 14:02
Kód: 5492
.
Závod: 2020-07-31 - Sandstones | Pískovce - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Doksy
D10 2.10 km, 7 kontrol - 3. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:40 + 3:03
D14A 3.10 km, 12 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 30:03 + 6:48
D16 3.50 km, 14 kontrol - 9. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 35:33 + 6:32
D18 3.90 km, 15 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 29:13 + 3:40
D20 4.10 km, 16 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 33:38 + 2:14
D21E 4.90 km, 21 kontrol - 18. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 42:18 + 8:13
D21A 4.20 km, 16 kontrol - 29. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 84:15 + 52:31
D40B 3.30 km, 13 kontrol - 8. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 58:11 + 23:37
H10 2.10 km, 7 kontrol - 8. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 31:17 + 15:44
H16 3.90 km, 16 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 28:41 + 1:49
H20 5.20 km, 21 kontrol - 3. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 39:38 + 2:26
H20 5.20 km, 21 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 40:36 + 3:24
H21E 6.10 km, 26 kontrol - 14. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 43:00 + 6:24
H21E 6.10 km, 26 kontrol - 30. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 47:11 + 10:35
H21E 6.10 km, 26 kontrol - 35. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 48:58 + 12:22
H21A 5.40 km, 21 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 50:47 + 14:42
H21A 5.40 km, 21 kontrol - 53. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 76:19 + 40:14
H21B 4.50 km, 18 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 35:32 + 0:42
H35A 5.20 km, 21 kontrol - 19. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 80:34 + 36:42
H55A 3.40 km, 15 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 29:34 + 1:15
H55A 3.40 km, 15 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 32:20 + 4:01
T10P 1.90 km, 6 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 25:20 + 3:03
T10P 1.90 km, 6 kontrol - 16. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 65:34 + 43:17
Kód: 5493
.
Závod: 2020-08-01 - Sandstones | Pískovce - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Doksy
D10 1.80 km, 8 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 13:57
D14A 2.50 km, 9 kontrol - 10. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 29:17 + 7:28
D16 4.00 km, 11 kontrol - 8. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 37:20 + 7:28
D18 4.10 km, 13 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 32:48
D20 4.70 km, 14 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 47:35 + 5:55
D21E 6.40 km, 15 kontrol - 20. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 64:29 + 14:29
D21A 5.60 km, 15 kontrol - 30. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 128:28 + 73:55
D21B 4.30 km, 11 kontrol - 22. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 76:20 + 31:05
D40B 3.70 km, 9 kontrol - 10. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 57:35 + 18:59
H10 2.00 km, 8 kontrol - 5. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 15:54 + 1:02
H16 5.00 km, 15 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 41:22 + 1:56
H20 7.70 km, 18 kontrol - 3. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 64:39 + 2:33
H20 7.70 km, 18 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 65:51 + 3:45
H21E 9.80 km, 23 kontrol - 31. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 86:58 + 19:38
H21E 9.80 km, 23 kontrol - 33. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 87:50 + 20:30
H21E 9.80 km, 23 kontrol - 37. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 89:25 + 22:05
H21A 8.00 km, 20 kontrol - 24. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 81:47 + 21:02
H21A 8.00 km, 20 kontrol - 54. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 152:59 + 92:14
H21A 8.00 km, 20 kontrol - 55. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 154:04 + 93:19
H21B 6.00 km, 17 kontrol - 2. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 58:37 + 0:29
H35A 6.70 km, 17 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 97:33 + 36:48
H55A 4.60 km, 13 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 47:02 + 2:18
H55A 4.60 km, 13 kontrol - 8. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 52:09 + 7:25
T10P 2.50 km, 7 kontrol - 9. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 22:34 + 7:30
T10P 2.50 km, 7 kontrol - 18. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 48:13 + 33:09
Kód: 5494
.
Závod: 2020-08-02 - Sandstones | Pískovce - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Doksy
D10 2.00 km, 8 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:01
D14A 2.60 km, 9 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 26:52 + 8:16
D16 3.10 km, 13 kontrol - 6. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 26:09 + 4:25
D18 3.50 km, 16 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:49 + 1:25
D20 4.00 km, 17 kontrol - 2. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 35:22 + 1:47
D21E 5.20 km, 23 kontrol - 18. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 49:21 + 10:03
D21A 4.50 km, 19 kontrol - 32. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 85:46 + 49:12
D21B 3.60 km, 16 kontrol - 21. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 75:26 + 39:48
D40B 3.10 km, 13 kontrol - 7. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 47:17 + 14:49
H10 2.20 km, 8 kontrol - 15. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 35:07 + 19:54
H16 3.60 km, 13 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 27:11 + 3:23
H20 4.90 km, 17 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 39:12 + 4:02
H20 4.90 km, 17 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 40:43 + 5:33
H21E 6.80 km, 26 kontrol - 24. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 51:58 + 11:02
H21E 6.80 km, 26 kontrol - 27. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 53:09 + 12:13
H21E 6.80 km, 26 kontrol - 41. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 63:50 + 22:54
H21A 5.30 km, 19 kontrol - 34. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 49:54 + 14:12
H21A 5.30 km, 19 kontrol - 53. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 83:31 + 47:49
H21A 5.30 km, 19 kontrol - 54. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 102:37 + 66:55
H21B 4.60 km, 18 kontrol - 1. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 37:55
H55A 3.60 km, 14 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 26:41
H55A 3.60 km, 14 kontrol - 5. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 30:54 + 4:13
T10P 2.50 km, 9 kontrol - 12. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 35:06 + 12:33
T10P 2.50 km, 9 kontrol - 18. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 69:48 + 47:15
Kód: 5826
.
Závod: 2020-08-14 - Tis 2020 - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D21A 4.10 km, 16 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:38 + 9:39
D21A 4.10 km, 16 kontrol - 13. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 46:47 + 10:48
D45A 3.20 km, 13 kontrol - 8. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 42:25 + 9:38
D50A 2.90 km, 13 kontrol - 9. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 40:15 + 7:29
H18 3.70 km, 15 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 26:31 + 1:22
H21E 6.30 km, 21 kontrol - 23. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 57:52 + 21:37
H21E 6.30 km, 21 kontrol - 24. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 62:15 + 26:00
H21A 5.70 km, 18 kontrol - 13. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 47:56 + 6:28
H21B 5.30 km, 19 kontrol - 13. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 53:12 + 10:20
H55B 2.60 km, 13 kontrol - 11. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 130:41 + 100:58
HDR 3.20 km, 7 kontrol - 18. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 73:31 + 47:47
Kód: 5827
.
Závod: 2020-08-15 - Tis 2020 - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D21A 8.00 km, 15 kontrol - 11. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 81:14 + 17:07
D21A 8.00 km, 15 kontrol - 14. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 84:48 + 20:41
D45A 5.60 km, 9 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 63:18 + 11:04
D50A 5.30 km, 9 kontrol - 8. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 58:03 + 8:02
H18 8.80 km, 13 kontrol - 3. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 62:06 + 4:41
H21E 12.20 km, 21 kontrol - 24. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 126:35 + 54:10
H21A 10.60 km, 20 kontrol - 16. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 90:51 + 21:38
H21B 9.80 km, 16 kontrol - 7. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 85:36 + 11:15
HDR 2.60 km, 8 kontrol - 17. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 68:16 + 42:03
P 4.20 km, 11 kontrol - 6. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 69:42 + 24:06
Kód: 5828
.
Závod: 2020-08-16 - Tis 2020 - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Praga
D21A 6.10 km, 18 kontrol - 6. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 66:36 + 14:39
D21A 6.10 km, 18 kontrol - 17. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 73:55 + 21:58
D40A 5.20 km, 14 kontrol - 15. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 74:02 + 21:50
D45A 4.70 km, 13 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 53:42 + 8:31
D50A 4.30 km, 13 kontrol - 11. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 59:25 + 14:52
H18 7.30 km, 18 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 50:56 + 1:05
H21E 9.10 km, 24 kontrol - 23. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 94:49 + 40:35
H21A 8.00 km, 22 kontrol - 9. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 64:32 + 5:42
H21B 7.30 km, 20 kontrol - 13. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 75:04 + 10:22
H45A 6.30 km, 17 kontrol - 7. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 55:25 + 4:54
HDR 2.40 km, 6 kontrol - 12. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 51:36 + 30:49
P 3.00 km, 9 kontrol - 5. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 52:33 + 17:59
Kód: 5583
.
Závod: 2020-08-21 - Helfenburk 2020 - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Helfenburk
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
D14 3.00 km, 11 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 30:49 + 1:04
D55 2.70 km, 11 kontrol - 8. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 64:39 + 28:56
Kód: 5601
.
Závod: 2020-08-21 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Pantheon
Pořadatel: OOB TJ Turnov
D18 1.51 km, 14 kontrol - 2. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 18:30 + 0:35
D20 1.65 km, 14 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 20:43 + 2:44
D21E 1.75 km, 14 kontrol - 3. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 17:40 + 2:04
D21E 1.75 km, 14 kontrol - 4. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 18:04 + 2:28
D21E 1.75 km, 14 kontrol - 13. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 19:39 + 4:03
D21A 1.76 km, 15 kontrol - 12. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 22:28 + 2:37
D21C 1.46 km, 13 kontrol - 9. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 21:49 + 4:48
D50 1.31 km, 17 kontrol - 36. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 42:40 + 25:19
H16 1.58 km, 16 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 14:57 + 0:31
H18 1.79 km, 13 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 15:00 + 0:39
H20 1.83 km, 17 kontrol - 4. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 22:30 + 2:57
H20 1.83 km, 17 kontrol - 11. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 26:31 + 6:58
H21E 2.23 km, 16 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 18:17 + 1:08
H21E 2.23 km, 16 kontrol - 7. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 18:44 + 1:35
H21E 2.23 km, 16 kontrol - 11. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 19:11 + 2:02
H21E 2.23 km, 16 kontrol - 23. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 20:58 + 3:49
H21E 2.23 km, 16 kontrol - 45. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 25:38 + 8:29
H21E 2.23 km, 16 kontrol - 48. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 27:02 + 9:53
H21A 1.93 km, 13 kontrol - 14. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 19:21 + 2:41
H21B 1.68 km, 19 kontrol - 1. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 16:46
H21B 1.68 km, 19 kontrol - 6. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 20:00 + 3:14
H21B 1.68 km, 19 kontrol - 22. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 25:05 + 8:19
H55 1.36 km, 19 kontrol - 5. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 20:27 + 3:20
Kód: 5585
.
Závod: 2020-08-22 - Helfenburk 2020 - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Bavorov
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
D14 1.60 km, 13 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 11:52 + 1:20
D55 1.60 km, 13 kontrol - 6. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 16:35 + 3:33
Kód: 5584
.
Závod: 2020-08-22 - Helfenburk 2020 - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Krubnefleh
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
D14 1.50 km, 19 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 17:19 + 4:11
D55 1.60 km, 21 kontrol - 9. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 32:28 + 12:17
Kód: 5602
.
Závod: 2020-08-22 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Drábovna
Pořadatel: OOB TJ Turnov
D18 3.15 km, 15 kontrol - 15. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 57:34 + 13:07
D20 3.32 km, 15 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 63:54 + 15:11
D21E 3.95 km, 16 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 49:57
D21E 3.95 km, 16 kontrol - 2. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 52:07 + 2:10
D21E 3.95 km, 16 kontrol - 5. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 53:19 + 3:22
D21A 3.39 km, 17 kontrol - 19. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 80:57 + 30:02
D21B 2.94 km, 15 kontrol - 16. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 91:04 + 30:04
D21B 2.94 km, 15 kontrol - Prochazkova Andrea KAM9152 OK Kamenice DISK
D21C 2.56 km, 13 kontrol - 6. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 71:08 + 19:07
D50 2.34 km, 16 kontrol - 3. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 43:36 + 1:16
D50 2.34 km, 16 kontrol - 33. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 90:08 + 47:48
H16 3.17 km, 14 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 34:44
H18 3.61 km, 15 kontrol - 5. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 49:24 + 8:16
H20 3.84 km, 16 kontrol - 2. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 49:10 + 6:27
H20 3.84 km, 16 kontrol - 8. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 63:19 + 20:36
H21E 5.08 km, 23 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 53:05 + 2:22
H21E 5.08 km, 23 kontrol - 7. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 54:25 + 3:42
H21E 5.08 km, 23 kontrol - 20. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 59:10 + 8:27
H21E 5.08 km, 23 kontrol - 40. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 69:06 + 18:23
H21E 5.08 km, 23 kontrol - 51. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 100:32 + 49:49
H21E 5.08 km, 23 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK
H21A 4.50 km, 20 kontrol - 49. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 68:29 + 25:14
H21B 4.03 km, 18 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 53:12 + 3:12
H21B 4.03 km, 18 kontrol - 5. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 56:35 + 6:35
H21B 4.03 km, 18 kontrol - 29. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 79:18 + 29:18
H55 2.80 km, 16 kontrol - 5. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 49:02 + 9:33
Kód: 5586
.
Závod: 2020-08-23 - Helfenburk 2020 - E4 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Paníhájek
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
D14 3.10 km, 9 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 26:35 + 5:46
D55 3.40 km, 9 kontrol - 7. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 50:18 + 8:46
Kód: 5603
.
Závod: 2020-08-23 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Drábovna
Pořadatel: OOB TJ Turnov
D18 2.74 km, 13 kontrol - 14. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 44:40 + 12:41
D20 3.05 km, 17 kontrol - 4. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 54:08 + 10:47
D21E 3.82 km, 21 kontrol - 5. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 48:13 + 2:16
D21E 3.82 km, 21 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 51:08 + 5:11
D21E 3.82 km, 21 kontrol - 19. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 57:42 + 11:45
D21A 3.43 km, 19 kontrol - 30. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 77:25 + 31:44
D21B 2.87 km, 19 kontrol - 17. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 81:05 + 25:45
D21C 2.62 km, 17 kontrol - 14. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 82:02 + 26:47
D50 2.46 km, 13 kontrol - 28. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 81:29 + 38:52
D50 2.46 km, 13 kontrol - 41. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 139:22 + 96:45
H16 3.01 km, 16 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 37:03 + 5:28
H18 3.31 km, 17 kontrol - 1. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 39:32
H20 3.38 km, 20 kontrol - 4. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 54:24 + 18:03
H21E 4.91 km, 25 kontrol - 8. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 50:11 + 5:26
H21E 4.91 km, 25 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 55:02 + 10:17
H21E 4.91 km, 25 kontrol - 27. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 61:35 + 16:50
H21E 4.91 km, 25 kontrol - 43. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 82:05 + 37:20
H21E 4.91 km, 25 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK
H21E 4.91 km, 25 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK
H21A 4.57 km, 24 kontrol - 17. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 54:52 + 9:55
H21B 3.90 km, 23 kontrol - 10. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 60:39 + 13:47
H21B 3.90 km, 23 kontrol - 15. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 66:12 + 19:20
H21B 3.90 km, 23 kontrol - 29. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 92:47 + 45:55
H55 2.55 km, 16 kontrol - 5. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 45:58 + 5:30
Kód: 5704
.
Závod: 2020-08-28 - Cena východních Čech - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Liščí hora - vysílač, 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D21E 4.40 km, 18 kontrol - 5. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 37:05 + 1:35
D21A 3.80 km, 18 kontrol - 5. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 41:22 + 7:07
H21B 4.40 km, 21 kontrol - 3. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 46:35 + 2:14
Kód: 5511
.
Závod: 2020-08-28 - West cup - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Nejdek Orienteering
D12 2.29 km, 10 kontrol - 14. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 41:55 + 20:11
D12 2.29 km, 10 kontrol - Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice DISK
D14 2.88 km, 12 kontrol - 5. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 34:31 + 6:24
D16 3.28 km, 13 kontrol - 1. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 31:06
D16 3.28 km, 13 kontrol - 5. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 33:56 + 2:50
D16 3.28 km, 13 kontrol - 13. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 38:18 + 7:12
D16 3.28 km, 13 kontrol - 19. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 54:38 + 23:32
D35 3.82 km, 15 kontrol - 15. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 67:03 + 23:08
H12 2.35 km, 11 kontrol - 5. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 29:28 + 10:03
H18 4.45 km, 19 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 31:31
H21 5.75 km, 21 kontrol - 8. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 47:05 + 8:49
H45 3.89 km, 16 kontrol - 37. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 57:54 + 23:57
HD10F 1.51 km, 6 kontrol - 12. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 43:24 + 19:17
T3 2.90 km, 12 kontrol - 7. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 67:09 + 31:31
T3 2.90 km, 12 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
Kód: 5705
.
Závod: 2020-08-29 - Cena východních Čech - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Liščí hora - Mravenčí domky, 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D21E 9.70 km, 18 kontrol - 8. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 85:21 + 13:05
D21A 8.20 km, 16 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 92:03 + 22:03
H21E 12.90 km, 26 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 87:43 + 4:44
H21B 9.80 km, 17 kontrol - 4. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 83:57 + 5:31
Kód: 5512
.
Závod: 2020-08-29 - West cup - E2, mistrovství oblasti - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Nejdek Orienteering
D12 2.20 km, 9 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:45 + 8:03
D12 2.20 km, 9 kontrol - 16. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 41:16 + 18:34
D14 3.41 km, 8 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 47:23 + 12:33
D16 4.40 km, 10 kontrol - 6. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 43:25 + 7:01
D16 4.40 km, 10 kontrol - 10. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 49:58 + 13:34
D16 4.40 km, 10 kontrol - 12. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 50:23 + 13:59
D16 4.40 km, 10 kontrol - 22. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 89:21 + 52:57
D35 5.04 km, 11 kontrol - 20. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 78:08 + 28:58
H12 2.51 km, 9 kontrol - 15. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 53:33 + 29:16
H18 7.39 km, 11 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 53:44
H21 9.05 km, 13 kontrol - 9. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 74:30 + 12:52
H21 9.05 km, 13 kontrol - 12. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 79:15 + 17:37
H45 5.73 km, 12 kontrol - 42. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 71:19 + 27:45
HD10F 1.55 km, 7 kontrol - 20. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 44:15 + 26:27
T3 3.17 km, 7 kontrol - 27. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 75:11 + 38:22
T4 4.15 km, 10 kontrol - 3. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 46:33 + 7:14
TF/HDR 1.55 km, 7 kontrol - 1. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 15:06
Kód: 5706
.
Závod: 2020-08-30 - Cena východních Čech - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Liščí hora - Hajnice, 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D21E 6.70 km, 0 kontrol - 10. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 59:28 + 11:24
D21A 5.60 km, 0 kontrol - 13. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 62:45 + 14:33
H21E 9.90 km, 0 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK
H21B 6.50 km, 0 kontrol - 3. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 57:00 + 3:12
Kód: 5513
.
Závod: 2020-08-30 - West cup - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Nejdek Orienteering
D12 2.09 km, 7 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 26:48 + 4:57
D12 2.09 km, 7 kontrol - 10. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 31:12 + 9:21
D14 3.29 km, 9 kontrol - 5. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 36:57 + 5:43
D16 4.40 km, 12 kontrol - 6. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 43:58 + 6:55
D16 4.40 km, 12 kontrol - 9. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 46:08 + 9:05
D16 4.40 km, 12 kontrol - 11. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 47:45 + 10:42
D16 4.40 km, 12 kontrol - 18. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 65:48 + 28:45
H12 2.23 km, 7 kontrol - 11. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 29:52 + 8:31
H18 6.79 km, 14 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 46:27
H21 9.31 km, 20 kontrol - 7. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 69:40 + 9:02
H21 9.31 km, 20 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 77:21 + 16:43
H45 6.64 km, 15 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 70:41 + 21:48
HD10F 1.96 km, 8 kontrol - 2. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 27:27 + 0:33
T3 3.04 km, 12 kontrol - 7. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 63:57 + 20:40
Kód: 5792
.
Závod: 2020-09-02 - Veřejný závod (Akademické M ČR) - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov
DOPEN 3.00 km, 18 kontrol - 3. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 12:30 + 0:43
DOPEN 3.00 km, 18 kontrol - 6. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 12:55 + 1:08
DOPEN 3.00 km, 18 kontrol - 19. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 14:21 + 2:34
HOPEN 3.50 km, 21 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 11:28 + 0:01
HOPEN 3.50 km, 21 kontrol - 10. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 12:48 + 1:21
HOPEN 3.50 km, 21 kontrol - 15. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 13:08 + 1:41
HOPEN 3.50 km, 21 kontrol - 21. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 13:17 + 1:50
Kód: 5793
.
Závod: 2020-09-03 - Veřejný závod (Akademické M ČR) - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov
DOPEN 3.90 km, 15 kontrol - 9. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 33:38 + 7:06
HOPEN 5.30 km, 20 kontrol - 9. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:27 + 5:41
HOPEN 5.30 km, 20 kontrol - 13. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 41:40 + 6:54
HOPEN 5.30 km, 20 kontrol - 14. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 41:53 + 7:07
Kód: 5727
.
Závod: 2020-09-06 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Klogertův kámen
Pořadatel: LOK-o Liberec
D21L 6.20 km, 17 kontrol - 11. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 79:40 + 18:45
D40 4.03 km, 11 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 63:27 + 15:45
D45 4.48 km, 13 kontrol - 5. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 50:47 + 2:19
D45 4.48 km, 13 kontrol - 29. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 90:58 + 42:30
H12 2.46 km, 9 kontrol - 29. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 38:36 + 16:58
H12 2.46 km, 9 kontrol - 35. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 73:46 + 52:08
H21K 6.20 km, 17 kontrol - 7. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 76:54 + 21:56
H21L 8.99 km, 24 kontrol - 30. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 95:35 + 26:28
H21L 8.99 km, 24 kontrol - 48. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 152:14 + 83:07
H21L 8.99 km, 24 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice DISK
H45 5.21 km, 11 kontrol - 20. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 71:37 + 16:57
H50 4.77 km, 14 kontrol - 7. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 64:53 + 14:55
H55 4.47 km, 13 kontrol - 11. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 83:33 + 28:18
T4 3.82 km, 12 kontrol - 10. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 75:16 + 24:46
Kód: 5953
.
Závod: 2020-09-06 - Mistrovství ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hradec Králové - lávka, 1
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D16 2.53 km, 13 kontrol - 17. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 14:04 + 1:56
D16 2.53 km, 13 kontrol - 49. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 16:22 + 4:14
D18 2.72 km, 15 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 11:45 + 0:25
D18 2.72 km, 15 kontrol - 20. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 13:36 + 2:16
D20 2.84 km, 15 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 12:48
D20 2.84 km, 15 kontrol - 19. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 15:43 + 2:55
D21 3.19 km, 17 kontrol - 7. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 14:57 + 1:14
D21 3.19 km, 17 kontrol - 14. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 15:48 + 2:05
D21 3.19 km, 17 kontrol - 23. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 17:07 + 3:24
H16 2.77 km, 15 kontrol - 14. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 12:44 + 1:10
H18 3.07 km, 17 kontrol - 16. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 13:26 + 1:39
H20 3.26 km, 17 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 12:57 + 0:38
H20 3.26 km, 17 kontrol - 12. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 14:15 + 1:56
H20 3.26 km, 17 kontrol - 24. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 16:46 + 4:27
H21 3.63 km, 21 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:20
H21 3.63 km, 21 kontrol - 19. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 15:33 + 2:13
Kód: 6041
.
Závod: 2020-09-10 - Podvečerní O-běh Folimankou - neuvedeno v ORISu
Mapa: Folimanka Plus, 2020
Pořadatel: USK Praha
Z (Začátečníci nemusí mít čip) 1.00 km, 0 kontrol - 9. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 19:51 + 5:18
A1 3.02 km, 19 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 21:07
A1 3.02 km, 19 kontrol - 15. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 27:57 + 6:50
A1 3.02 km, 19 kontrol - 22. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 30:10 + 9:03
A1 3.02 km, 19 kontrol - 36. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 34:14 + 13:07
A1 3.02 km, 19 kontrol - 40. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 35:10 + 14:03
A1 3.02 km, 19 kontrol - 50. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 42:00 + 20:53
A2 3.02 km, 19 kontrol - 31. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 31:20 + 9:44
B1 2.65 km, 17 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 29:02 + 5:27
B1 2.65 km, 17 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 30:20 + 6:45
B1 2.65 km, 17 kontrol - 24. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 36:15 + 12:40
B1 2.65 km, 17 kontrol - 28. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 37:25 + 13:50
B1 2.65 km, 17 kontrol - 29. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 38:04 + 14:29
B1 2.65 km, 17 kontrol - 44. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 52:31 + 28:56
B1 2.65 km, 17 kontrol - 49. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 61:45 + 38:10
Z (Začátečníci nemusí mít čip) 1.00 km, 0 kontrol - 5. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 24:54 + 14:19
Kód: 5644
.
Závod: 2020-09-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: U letiště
Pořadatel: SK OB Chotěboř
D21C 5.01 km, 19 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 30:03
H21C 6.20 km, 26 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 34:38 + 2:50
Kód: 5698
.
Závod: 2020-09-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Aldašín
Pořadatel: KOB Tretra Praha
D10F 3.01 km, 6 kontrol - 14. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 24:54 + 7:35
D10F 3.01 km, 6 kontrol - 25. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 34:01 + 16:42
D10F 3.01 km, 6 kontrol - 29. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 44:28 + 27:09
D10F 3.01 km, 6 kontrol - 1. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 18:06
D10F 3.01 km, 6 kontrol - 9. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 36:43 + 18:37
D10F 3.01 km, 6 kontrol - 15. Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice 45:00 + 26:54
D10F 3.01 km, 6 kontrol - Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice DISK
D12 2.11 km, 10 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:26 + 4:56
D12 2.11 km, 10 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:53 + 10:23
D12 2.11 km, 10 kontrol - 24. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:28 + 11:58
D12 2.11 km, 10 kontrol - 34. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 39:52 + 22:22
D14 2.61 km, 12 kontrol - 5. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 27:31 + 7:14
D14 2.61 km, 12 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 27:51 + 7:34
D14 2.61 km, 12 kontrol - 31. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 48:55 + 28:38
D16 2.91 km, 13 kontrol - 12. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 40:29 + 14:23
D16 2.91 km, 13 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 45:11 + 19:05
D16 2.91 km, 13 kontrol - 16. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 45:47 + 19:41
D18 3.26 km, 13 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 29:40 + 2:57
D18 3.26 km, 13 kontrol - 8. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 37:43 + 11:00
D21L 4.56 km, 18 kontrol - 4. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 37:53 + 2:34
D21L 4.56 km, 18 kontrol - 18. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 50:14 + 14:55
D21L 4.56 km, 18 kontrol - 20. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 53:24 + 18:05
D21L 4.56 km, 18 kontrol - 24. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 55:58 + 20:39
D21L 4.56 km, 18 kontrol - 31. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 60:54 + 25:35
D21L 4.56 km, 18 kontrol - 33. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 61:16 + 25:57
D35 3.58 km, 15 kontrol - 12. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 52:10 + 15:44
D35 3.58 km, 15 kontrol - 27. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 61:13 + 24:47
D35 3.58 km, 15 kontrol - 30. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 65:45 + 29:19
D45 3.17 km, 12 kontrol - 40. Aschermannova Eva KAM6550 OK Kamenice 66:05 + 32:33
D45 3.17 km, 12 kontrol - 45. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 75:11 + 41:39
D45 3.17 km, 12 kontrol - 47. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 77:13 + 43:41
D55 2.61 km, 11 kontrol - 11. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 51:52 + 11:53
H10F 3.01 km, 6 kontrol - 2. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 18:12 + 1:04
H10F 3.01 km, 6 kontrol - 16. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 24:31 + 7:23
H10F 3.01 km, 6 kontrol - 28. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 32:45 + 15:37
H10F 3.01 km, 6 kontrol - Misek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
H12 2.32 km, 11 kontrol - 16. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 25:10 + 9:22
H12 2.32 km, 11 kontrol - 28. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 32:57 + 17:09
H12 2.32 km, 11 kontrol - 48. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 51:17 + 35:29
H14 3.46 km, 14 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK
H16 3.65 km, 16 kontrol - 25. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 50:14 + 24:18
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 33:53 + 2:44
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 4. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 34:29 + 3:20
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 12. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 39:07 + 7:58
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 41:50 + 10:41
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 31. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 45:51 + 14:42
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 42. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 51:19 + 20:10
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 60. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 60:46 + 29:37
H21L 5.55 km, 21 kontrol - 68. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 174:39 + 143:30
H21L 5.55 km, 21 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK
H35 5.16 km, 18 kontrol - 39. Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice 72:19 + 33:25
H35 5.16 km, 18 kontrol - 43. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 85:26 + 46:32
H35 5.16 km, 18 kontrol - Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK
H45 4.13 km, 16 kontrol - 3. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 36:00 + 4:20
H45 4.13 km, 16 kontrol - 5. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 37:55 + 6:15
H45 4.13 km, 16 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 44:56 + 13:16
H45 4.13 km, 16 kontrol - 61. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 74:41 + 43:01
H45 4.13 km, 16 kontrol - 66. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 91:55 + 60:15
T3 3.09 km, 15 kontrol - 4. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 54:52 + 12:50
T3 3.09 km, 15 kontrol - 11. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 66:44 + 24:42
T3 3.09 km, 15 kontrol - 12. Chramostova Blanka KAM7551 OK Kamenice 67:25 + 25:23
T3 3.09 km, 15 kontrol - 13. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 67:28 + 25:26
T3 3.09 km, 15 kontrol - 15. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 68:04 + 26:02
T3 3.09 km, 15 kontrol - 23. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 76:01 + 33:59
T3 3.09 km, 15 kontrol - 32. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 99:22 + 57:20
T3 3.09 km, 15 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice DISK
T3 3.09 km, 15 kontrol - Stepankova Adela KAM7552 OK Kamenice DISK
Kód: 6032
.
Závod: 2020-09-12 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: VOLESKO 2020, 1
Pořadatel: Kometa Kralovice
H12 2.60 km, 7 kontrol - 2. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 23:34 + 2:03
Kód: 6051
.
Závod: 2020-09-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: BETA URSUS Orienteering
D21C 5.70 km, 13 kontrol - 11. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 71:02 + 24:42
Kód: 5697
.
Závod: 2020-09-13 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Houpačka
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
D10F 2.70 km, 5 kontrol - 22. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 69:37 + 37:15
D10F 2.70 km, 5 kontrol - Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice DISK
D10F 2.70 km, 5 kontrol - 2. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 21:44 + 0:31
D10F 2.70 km, 5 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 22:28 + 1:15
D10F 2.70 km, 5 kontrol - 9. Dobyasova Katerina KAM1252 OK Kamenice 28:45 + 7:32
D10F 2.70 km, 5 kontrol - Neskudlova Katerina KAM1450 OK Kamenice DISK
D12 3.16 km, 7 kontrol - 18. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 43:33 + 15:49
D12 3.16 km, 7 kontrol - 23. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 49:37 + 21:53
D14 4.18 km, 8 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 43:52 + 8:58
D14 4.18 km, 8 kontrol - 16. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 50:06 + 15:12
D16 4.71 km, 10 kontrol - 21. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 63:43 + 23:31
D16 4.71 km, 10 kontrol - 26. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 81:52 + 41:40
D18 5.63 km, 11 kontrol - 7. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 52:10 + 8:25
D21L 8.65 km, 14 kontrol - 9. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 78:30 + 15:49
D21L 8.65 km, 14 kontrol - 22. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 89:30 + 26:49
D21L 8.65 km, 14 kontrol - 25. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 93:42 + 31:01
D35K 4.71 km, 10 kontrol - 12. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 66:41 + 22:08
D35K 4.71 km, 10 kontrol - 19. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 81:15 + 36:42
D35L 7.18 km, 11 kontrol - 10. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 75:48 + 15:51
D45K 4.25 km, 8 kontrol - 2. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 60:00 + 9:13
H10F 2.70 km, 5 kontrol - 4. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 30:51 + 3:19
H10F 2.70 km, 5 kontrol - Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice DISK
H10F 2.70 km, 5 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK
H10F 2.70 km, 5 kontrol - 11. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 49:11 + 31:16
H12 3.50 km, 8 kontrol - 19. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 38:25 + 14:36
H18 8.84 km, 14 kontrol - 1. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 53:23
H21L 13.68 km, 20 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 77:54 + 3:53
H21L 13.68 km, 20 kontrol - 10. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 88:08 + 14:07
H21L 13.68 km, 20 kontrol - 15. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 97:41 + 23:40
H21L 13.68 km, 20 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 106:09 + 32:08
H21L 13.68 km, 20 kontrol - 37. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 130:34 + 56:33
H21L 13.68 km, 20 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H35K 6.51 km, 11 kontrol - 1. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 59:01
H35L 9.56 km, 16 kontrol - Dobyas Petr KAM7802 OK Kamenice DISK
H45K 5.28 km, 8 kontrol - 8. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 65:14 + 24:19
H45L 8.03 km, 17 kontrol - 12. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 63:45 + 8:57
T1 3.38 km, 7 kontrol - 16. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 72:27 + 41:03
T2 4.33 km, 9 kontrol - 9. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 58:36 + 25:09
T2 4.33 km, 9 kontrol - 10. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 60:14 + 26:47
T2 4.33 km, 9 kontrol - 13. Dobyasova Zuzana KAM8052 OK Kamenice 67:32 + 34:05
T2 4.33 km, 9 kontrol - 20. Stepankova Adela KAM7552 OK Kamenice 80:02 + 46:35
T2 4.33 km, 9 kontrol - 29. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 108:45 + 75:18
Kód: 5682
.
Závod: 2020-09-13 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Lhota a Padařov 2020
Pořadatel: OOB TJ Baník Ostrava
H21C 9.80 km, 22 kontrol - 12. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 116:02 + 51:53
Kód: 6033
.
Závod: 2020-09-13 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: RYBNÍČKY, 1
Pořadatel: Kometa Kralovice
H12 3.08 km, 7 kontrol - 3. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 28:02 + 6:01
Kód: 4914
.
Závod: 2020-09-19 - Mistrovství ČR na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Zubštejn 1
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno
D16 4.90 km, 12 kontrol - 38. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 71:25 + 26:55
D16 4.90 km, 12 kontrol - 42. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 76:29 + 31:59
D18 6.30 km, 12 kontrol - 12. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 68:28 + 12:20
D20 6.70 km, 15 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 74:53 + 4:05
D21 8.20 km, 16 kontrol - 11. Landovska Petra KAM9354 OK Kamenice 75:58 + 6:53
D21 8.20 km, 16 kontrol - 15. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 78:48 + 9:43
D21 8.20 km, 16 kontrol - 18. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 81:12 + 12:07
H16 6.60 km, 11 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 52:12 + 3:56
H18 7.50 km, 14 kontrol - 31. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 63:58 + 12:33
H20 9.10 km, 19 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 74:39 + 9:56
H20 9.10 km, 19 kontrol - 24. Janda Ondrej KAM0113 OK Kamenice 95:10 + 30:27
H21 13.20 km, 25 kontrol - 21. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 117:08 + 21:00
H21 13.20 km, 25 kontrol - 25. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 119:23 + 23:15
H21 13.20 km, 25 kontrol - 28. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 120:26 + 24:18
H21 13.20 km, 25 kontrol - 36. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 130:11 + 34:03
Kód: 6053
.
Závod: 2020-09-20 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno
D21C 6.30 km, 12 kontrol - 1. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 75:16
Kód: 6035
.
Závod: 2020-09-20 - Veteraniáda ČR na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Zubštejn 1
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno
H40 7.80 km, 13 kontrol - 10. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 72:37 + 11:10
H55 5.00 km, 10 kontrol - 13. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 59:36 + 10:26
Kód: 6055
.
Závod: 2020-09-23 - Závod ve Hvězdě - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hvězda
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
A 4.00 km, 24 kontrol - 2. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 27:02 + 1:21
A 4.00 km, 24 kontrol - 40. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 42:06 + 16:25
A 4.00 km, 24 kontrol - 49. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 44:23 + 18:42
A 4.00 km, 24 kontrol - 53. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 46:38 + 20:57
C 1.80 km, 8 kontrol - 54. Dolejsova Josefina KAM0857 OK Kamenice 59:31 + 43:07
Kód: 5696
.
Závod: 2020-09-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Bundol, 1
Pořadatel: SK Los Mělník
D10F 1.80 km, 9 kontrol - 8. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 25:12 + 4:23
D10F 1.80 km, 9 kontrol - 19. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 72:29 + 51:40
D10F 1.80 km, 9 kontrol - 1. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 22:44
D12 2.90 km, 9 kontrol - 13. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 24:45 + 6:28
D12 2.90 km, 9 kontrol - 28. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 31:44 + 13:27
D12 2.90 km, 9 kontrol - 29. Vondraskova Katerina KAM0858 OK Kamenice 31:55 + 13:38
D12 2.90 km, 9 kontrol - 30. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 32:52 + 14:35
D12 2.90 km, 9 kontrol - 31. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 35:35 + 17:18
D12 2.90 km, 9 kontrol - Dolejsova Josefina KAM0857 OK Kamenice DISK
D14 3.20 km, 13 kontrol - 15. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 32:13 + 9:01
D14 3.20 km, 13 kontrol - 16. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 32:30 + 9:18
D14 3.20 km, 13 kontrol - 33. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 45:32 + 22:20
D16 3.06 km, 15 kontrol - 6. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 37:48 + 9:00
D16 3.06 km, 15 kontrol - 14. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 52:38 + 23:50
D21L 4.44 km, 21 kontrol - 13. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 64:57 + 25:19
D21L 4.44 km, 21 kontrol - 16. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 77:16 + 37:38
D21L 4.44 km, 21 kontrol - 17. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 78:57 + 39:19
D35 3.07 km, 15 kontrol - 4. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 43:30 + 7:37
D35 3.07 km, 15 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 65:36 + 29:43
H10F 2.08 km, 9 kontrol - 4. Neskudla Jan KAM1005 OK Kamenice 25:22 + 4:59
H10F 2.08 km, 9 kontrol - 10. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 29:17 + 8:54
H10F 2.08 km, 9 kontrol - 11. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 29:33 + 9:10
H10F 2.08 km, 9 kontrol - 21. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 47:57 + 27:34
H10F 2.08 km, 9 kontrol - 1. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 20:34
H10F 2.08 km, 9 kontrol - 12. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 70:45 + 50:11
H16 3.40 km, 17 kontrol - 11. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 39:12 + 11:31
H21L 5.50 km, 23 kontrol - 7. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 49:16 + 6:29
H21L 5.50 km, 23 kontrol - 9. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 49:36 + 6:49
H35 4.04 km, 20 kontrol - 14. Neskudla Jan KAM8000 OK Kamenice 57:08 + 13:18
H45 3.94 km, 20 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 42:25 + 4:37
H45 3.94 km, 20 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 55:29 + 17:41
T1 3.52 km, 14 kontrol - 13. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 85:54 + 28:16
T1 3.52 km, 14 kontrol - 18. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 97:17 + 39:39
T1 3.52 km, 14 kontrol - 19. Pokorna Kamila KAM7452 OK Kamenice 98:25 + 40:47
T1 3.52 km, 14 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
TF 2.05 km, 8 kontrol - 4. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 41:40 + 8:32
Kód: 5971
.
Závod: 2020-09-27 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Klokoč 2020
Pořadatel: Orientační Běh Opava
D21C 6.75 km, 10 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 56:31
Kód: 5725
.
Závod: 2020-09-27 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kozelská rokle
Pořadatel: TJ Stadion Nový Bor
D12 2.10 km, 10 kontrol - 15. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:33 + 11:35
D14 2.60 km, 13 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 43:24 + 14:17
D21L 4.00 km, 20 kontrol - 9. Hovorkova Tereza KAM0154 OK Kamenice 51:20 + 13:22
D40 3.30 km, 17 kontrol - 18. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 58:28 + 22:52
D45 2.90 km, 15 kontrol - 4. Himmelova Marie KAM6952 OK Kamenice 43:22 + 9:05
H10L 2.20 km, 8 kontrol - 7. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 22:28 + 9:10
H10L 2.20 km, 8 kontrol - 8. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 23:01 + 9:43
H10L 2.20 km, 8 kontrol - 6. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 53:53 + 27:55
H16 3.60 km, 19 kontrol - 8. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 56:27 + 23:28
H21L 5.30 km, 24 kontrol - 18. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 48:32 + 12:59
H21L 5.30 km, 24 kontrol - 22. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 50:43 + 15:10
H45 3.60 km, 17 kontrol - 16. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 47:44 + 13:34
P 2.20 km, 12 kontrol - 13. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 54:22 + 26:57
P 2.20 km, 12 kontrol - 14. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 55:05 + 27:40
Kód: 6036
.
Závod: 2020-09-28 - Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Sochův kout, 1
Pořadatel: TJ Spartak 1. Brněnská
H40 5.00 km, 23 kontrol - 4. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 34:38 + 3:36
H50 4.40 km, 18 kontrol - 13. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 36:13 + 6:03
D21C 4.80 km, 23 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 33:21
D21C 4.80 km, 23 kontrol - 9. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 43:45 + 10:24