12.9.2020 - STŽ Jevany - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.55 km, 125 m, 21 kontrol | ||
1. | Veselý Jakub PGP9503 SK Praga | 31:09 |
2. | Flašar Jan PGP8610 SK Praga | 33:47 + 2:38 |
3. | Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice | 33:53 + 2:44 |
4. | Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice | 34:29 + 3:20 |
5. | Šedivý Jan PGP8409 SK Praga | 34:36 + 3:27 |
6. | Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga | 35:40 + 4:31 |
7. | Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga | 37:12 + 6:03 |
8. | Landovský Jakub PGP9601 SK Praga | 37:39 + 6:30 |
9. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 37:58 + 6:49 |
10. | Kučera Jan VSP7302 USK Praha | 38:30 + 7:21 |
11. | Šimša Martin PGP0309 SK Praga | 38:34 + 7:25 |
12. | Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice | 39:07 + 7:58 |
13. | Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava | 39:12 + 8:03 |
14. | Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany | 39:20 + 8:11 |
15. | Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga | 40:33 + 9:24 |
15. | Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga | 40:33 + 9:24 |
17. | Pavlů Ondřej PGP8904 SK Praga | 40:48 + 9:39 |
18. | Kabát Martin PGP0408 SK Praga | 41:00 + 9:51 |
19. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 41:07 + 9:58 |
20. | Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka | 41:29 + 10:20 |
21. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 41:50 + 10:41 |
22. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 42:50 + 11:41 |
23. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 43:01 + 11:52 |
23. | Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga | 43:01 + 11:52 |
25. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 43:17 + 12:08 |
26. | Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka | 43:58 + 12:49 |
27. | Němeček Jan VSP6201 USK Praha | 44:54 + 13:45 |
28. | Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 45:20 + 14:11 |
29. | Průša Michal VSP7310 USK Praha | 45:38 + 14:29 |
30. | Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš | 45:40 + 14:31 |
31. | Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice | 45:51 + 14:42 |
32. | Modrý Marek SCP8807 OK Sparta Praha | 46:08 + 14:59 |
33. | Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka | 46:40 + 15:31 |
34. | Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka | 46:46 + 15:37 |
35. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 47:07 + 15:58 |
36. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 48:43 + 17:34 |
37. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 49:42 + 18:33 |
38. | Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha | 49:48 + 18:39 |
39. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 50:19 + 19:10 |
40. | Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko | 50:33 + 19:24 |
41. | Aschermann Jan VSP6902 USK Praha | 51:13 + 20:04 |
42. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 51:19 + 20:10 |
43. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 51:39 + 20:30 |
44. | Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team | 52:06 + 20:57 |
44. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 52:06 + 20:57 |
46. | Čermák Radek PGP6405 SK Praga | 53:05 + 21:56 |
47. | Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka | 53:18 + 22:09 |
48. | Buzek Martin PGP8401 SK Praga | 54:08 + 22:59 |
49. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 54:18 + 23:09 |
50. | Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n | 55:21 + 24:12 |
51. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 55:22 + 24:13 |
52. | Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha | 56:08 + 24:59 |
53. | Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 56:26 + 25:17 |
54. | Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team | 56:50 + 25:41 |
55. | Semík Jan VSP6507 USK Praha | 58:25 + 27:16 |
55. | Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha | 58:25 + 27:16 |
57. | Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem | 58:47 + 27:38 |
58. | Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA | 60:20 + 29:11 |
59. | Komín David PGP7405 SK Praga | 60:34 + 29:25 |
60. | Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice | 60:46 + 29:37 |
61. | Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka | 60:55 + 29:46 |
62. | Jůzek Martin DKP8604 Oddíl OB Kotlářka | 63:07 + 31:58 |
63. | Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team | 69:57 + 38:48 |
64. | Šťovíček Jan DVP7703 DVP ORIENTATION | 75:10 + 44:01 |
65. | Kurz Matouš PGP8606 SK Praga | 80:36 + 49:27 |
66. | Bouda Milan 0020002 Berouňáci | 82:42 + 51:33 |
67. | Dvořáček Dan 0280002 Cookies & Pancakes | 91:35 + 60:26 |
68. | Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice | 174:39 + 143:30 |
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK | ||
Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga DISK | ||
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem DISK | ||
Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |